Головна

"Інформація - гарант захищеності"

1 грудня 2017 року, з метою покращення знань в області проблеми ВІЛ-СНІД, а також підтримки культурних моральних і моральних цінностей молоді, в бібліотеці-філіалі №8 ЦМБ для дітей сумісно з відділом з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради відбувся районний захід, присвячений  Всесвітньому Дню боротьби зі СНІДом. У заході взяли участь учні Миколаївської гімназії №3.

Начальник  відділу з гуманітарних питань  адміністрації Корабельного району Ірина Богдан презентувала учням брошури, буклети, інформаційні матеріали щодо профілактики боротьби зі СНІДом та  насильства в сім'ї. Проінформувала про роботу "гарячих ліній" служб та організацій.

IMG_3054IMG_2984

Під час перегляду відеоролику на знання 10 основних фактів, які молодь має знати про ВІЛ та СНІД,  активні учні отримали призи  від  адміністрації Корабельного району м. Миколаєва.

 

«Повір у свої сили»

Під таким заголовком 1 грудня 2017 року пройшла зустріч у відділенні денного перебування  Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захистунаселення Миколаївської міської ради з нагоди відзначення Міжнародного Дня людей з інвалідністю.

povir

Організували виставку творчих робіт та провели цю культурно-мистецьку програму працівники відділення за активної участі постійних слухачів та відвідувачів закладу. Привітали наших підопічних учасники художньої самодіяльності відділення: В.Матвєєв, П.Олещенко, Н.Лапшина, Л.Сичова, Г.Арутюнова, І.Каламурза,О.Козовякін, Г.Осадча, Т.Бобкова, М.Черторигіна, Л.Артеменко,Т.Кислична, М.Меркулов. Музичний супровід підготувала завідуюча відділення С.Тимонова, а провели захід фахівці з соціальної роботи відділення Т.Сокол та Н.Горошко. Саме в ці дні відбуваються зустрічі та заходи для людей з інвалідністю, їм надається посильна допомога та увага.

У відзначенні цього заходу прийняли участь районна організація ветеранів, районна організація інвалідів Корабельного району та районна організація Товариства Червоного Хреста у особі голови Медведєвої Т.В.

По закінченню зустрічі запрошені та підопічні приймали кіслородний коктейль, спілкувалися між собою та пригощалися ароматним трав'яним чаєм.

Заступник директора міського територіального центру  Г.М.Громов

 

dfsЗміни у Порядку обліку платників

У Мін'юсті України 31.10.2017р. за №1328/31196 зареєстровано наказ Мінфіну України від 06.10.2017р. №839, яким затверджено Зміни до Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого власним наказом від 09.12.2011 р. № 1588 (далі — Порядок).

докладніше...

 

1403___1Семінар «Презентація послуг з професійного навчання»

З метою підвищення поінформованості про можливості професійного навчання за сприяння служби зайнятості, на базі Корабельного районного центру зайнятості був проведений інформаційно-консультаційний захід «Презентація послуг з професійного навчання».

На заході безробітні мали змогу ознайомитися з сутністю та перевагами професійного навчання за сприянням служби зайнятості (в тому числі за рахунок видачі ваучера), презентацією послуг з професійного навчання.

Найбільшу зацікавленість присутніх викликала можливість навчання за межами м. Миколаєва, а саме: навчання в Одеському центрі професійно-технічної освіти, де створена сучасна потужна навчально-матеріальна база. Центр професійно-технічної освіти щороку отримує ліцензію на підготовку фахівців з нових спеціальностей, тому перелік професій постійно зростає.

Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

Знаходиться за адресою: вул. Іцхака Рабіна, 18-А, м. Одеса, 65072

докладніше...

 

Декада зайнятості для осіб з інвалідністю

30 листопада 2017 року, з метою сприяння інтеграції осіб з інвалідністю, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці та надання допомоги у працевлаштуванні, в рамках Декади зайнятості осіб з інвалідністю, на базі Корабельного районного центру зайнятості був проведений інформаційно-консультаційний захід для безробітних осіб.

Були залучені представники:

– Миколаївського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів – заступник начальника відділу Дорошенко І.В.;

– Інгульського об'єднаного управління Пенсійного Фонду України – головного спеціаліста відділу з призначення, перерахунку та виплати пенсій №1 Ткаченко О.А.,

– Другого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – начальника відділу правової інформації та консультацій Заболотна О.В.

Під час зустрічі були розглянуті питання працевлаштування осіб з інвалідністю, розрахунок та перерахунок пенсії, надання безоплатної правової допомоги.

Найбільше зацікавлення присутні виявили до інформації  про фінансову допомогу на оплату навчання інвалідів заступника начальника відділу Миколаївського обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів Дорошенко І.В., а саме:

Фонд надає фінансову допомогу на навчання осіб з інвалідністю шляхом оплати вартості їх навчання та перекваліфікації в навчальних закладах для здобуття професії. Вартість навчання інвалідів оплачується шляхом відшкодування навчальному закладу витрат з навчання інваліда, якому індивідуальною програмою реабілітації визначено професійну реабілітацію та професійне навчання. У вартість навчання інваліда включається відшкодування витрат за його проживання у гуртожитку, що належить навчальному закладу, в якому оплачується навчання інваліда не за місцем постійного його проживання.

Фонд оплачує навчання інваліда посеместрово за результатами екзаменаційної сесії за попередній семестр за умови відсутності в інваліда незадовільних оцінок, які складають по кожному предмету не менше 67 балів.

Інформацію про перелік документів та умови надання фінансової допомоги на оплату вартості навчання інваліда Ви можете отримати, звернувшись до Миколаївського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів за адресою:

м. Миколаїв, вул. Нікольська, 46,

тел. (0512) 37-47-66, 37-47-61

сайт: www.ispf.gov.ua

e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

stop-nasulstvu-v-simyiВипадки насилля в сім'ї в адміністрації Корабельного району м. Миколаєва під контролем...

Відділом з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради проводиться робота з сім'ями в яких скоєно насилля або є загроза факту вчинення насилля, станом на 1 грудня 2017 року відпрацьовано - 120 випадків насилля в сім'ї, в 30-ти сім'ях факт насилля – підтверджено, з них 25 сімей внесено до Банку даних сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, у 90 випадках насилля не підтверджено.

А також, працівниками відділу проводиться просвітницька та роз'яснювальна робота серед мешканців району щодо випадків скоєння насилля в сім'ї або торгівлі людьми (Національна «гаряча лінія» з питань запобігання  торгівлі людьми 116123).

 

simyaЯкщо сім'я велика, то й щастя  більше

Без сім'ї немає щастя, без неї немає й щирої любові. А ще, це саме те життєве середовище, де дитина повинна вчитися добру. Тому сім'я - це просто щастя. А якщо сім'я велика, то й щастя - більше. І мати велику сім'ю - по-своєму подвиг.

У відділі з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради на обліку багатодітних родин знаходиться  384 сім'ї, в них виховується 1259 дітей.

Станом на 1 грудня 2017 року відділом видано 40 посвідчень батьків з багатодітної сім'ї та 130 посвідчень дитини з багатодітної сім'ї.

До уваги  сімей, які не стоять на обліку та не отримували посвідчень.

Відділ з гуманітарних питань відповідно до чинного законодавства України, а саме постанови Кабінету міністрів України від 23.12.2017 року №1099 "Деякі питання виготовлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сім'ї та дитини з багатодітної сім'ї" в прийомні дні – вівторок та четвер проводить видачу посвідчень батьків та дітей з багатодітної сім'ї.

Довідки за тел. 60-02-93

 

«Молодіжна організація СКІНІЯ» в особі Голови правління Священка Юрія Володимировича, на сьогодні є регіональними представниками в місті Миколаєві та Миколаївській області Християнської місії «Допоможемо вижити». Про роботу організації можна дізнатися на сторінці групи «Поможем выжить» у Фейсбуці за посиланням https://www.facebook.com/HelpToSurvive/ та на сайті www.gcshelp.org.

На сьогодні в місті Миколаєві здійснюється організована систематична робота зі збору та видачі гуманітарної допомоги соціально незабезпеченим верствам населення. В Корабельному районі міста Миколаєва  на базі бізнес-центру "Металург" за адресою пр. Богоявленський, 321 відкритий відповідний Пункт, який функціонує завдяки силам волонтерів.

Щомісяця проводяться благодійні заходи з видачі гуманітарної допомоги для того, щоб люди, які знаходяться у скрутному становищі, змогли задовольнити свої потреби у самому необхідному – одязі, взутті та різних предметах побуту.

Наступна така  благодійна акція  відбудеться  2 грудня о 13-00 в холі бізнес-центру "Металург".

Адміністрація Корабельного району долучається до Проекту, щоб розвивати благодійність у нашому районі. Запрошуємо всіх, хто відчуває потребу в речах першої необхідності  та теплому спілкуванні.

23549817_1974841589223322_654894100_n

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1589
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 664048

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"