Головна
image-0-02

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради ведуться роботи з поточногоремонту дорожнього покриття по вул. Кобзарській від вул. Гетьмана Мазепи до пр. Богоявленського. Підрядна організація – ФОП Стеценко О.М.


 

6 червня 2018 р. до позаміського табору «Дельфін» для оздоровлення та відпочинку відбулася відправка дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, визначених Законом України «Про оздоровлення та відпочинок дітей».

Від Корабельного району відправлено 16 дітей соціально-незахищеної категорії. Головний спеціаліст відділу з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району Валентина Гайворонська здійснила контроль за відправкою дітей, побажала їм гарного відпочинку, яскравих емоцій та щасливих посмішок!

IMG-4e0c643d8193344157869991efcece0b-VIMG-6c5c8c3175f27ed7be188f6ad88279be-VIMG-331222d30dd845f36a9265d37222b020-VIMG-d8d85e68ee4984dce2dea1f5b180e572-V

 
rubna_12

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради в червні 2018 виконано поточний ремонт дорожнього проїзду в районі будинку по вул. Рибна, 1/2, площа ремонту – 623 кв.м. Підрядна організація ФОП Стеценко О.М.


 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради в червні 2018 розпочато поточний ремонт тротуару по вул. Національної гвардії від вул. Новобудівної до вул. О.Вишні. Підрядна організація ФОП Стеценко О.М.

IMG_20180606_081547_HHTIMG_20180606_081658_HHT

 

05 червня 2018 року на базі ЗОШ №29 відбулася ХІІІ Спартакіада серед вихованців дошкільних навчальних закладів Корабельного району. В ній взяли участь 11 команд. Цікаві естафети, азарт та блиск в дитячих очах подарували присутнім гарні, позитивні емоції.

Всі учасники Спартакіади були нагороджені грамотами голови адміністрації Корабельного району та подарунками від МСП «Ніка-Тера». Кузнєцова В.П. головний інспектор управління освіти Миколаївської міської ради побажала учасникам всього найкращого та гарного настрою для участі в наступній XІV Спартакіаді.

Під час проведення спортивного заходу всім присутнім свої танцювальні номери подарували артисти ММПК «Корабельний» -ансамблі зразкового танцю «Водограй» та «Улыбка».

IMG_6476IMG_6480IMG_6485IMG_6488IMG_6497IMG_6501IMG_6523IMG_6525


 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано роботи з улаштування дитячого майданчика по вул. Приозерній. Підрядна організація – ТОВ «Монолит МК».

IMG_20180601_145517IMG_20180601_145641

 

Літо прекрасних несподіванок розпочалося в Дитячому Центрі  позашкільної роботи Корабельного району саме у Міжнародний день захисту дітей

DSC_9761DSC_9775

Веселим, дзвінким та щирим на дитячі посмішки, сміх, розваги, ігри видалося свято, присвячене Міжнародному Дню захисту дітей, що відбулося 1 червня у Дитячому Центрі (ДЦ) Корабельного району (директор Т.Г.Турчак). Діти, які відпочивають у таборі з денним перебуванням дітей «Зоряний шанс», що зараз працює у ДЦ, та вихованці таборів закладів загальної середньої освіти Корабельного району зібралися у великій актовій залі та потрапили до яскравого світу його господарів.

DSC_9827

Саме вони, здобувачі освіти різних гуртків ДЦ, підготували для них яскраву концертно-розважальну програму. Його основним девізом став заклик залишити гаджети і захоплено відпочивати під час літніх канікул у реальному світі, де є мама і тато, друзів багато, де можна засмагати під сонцем, їсти досхочу морозива, пірнати бомбочкою прямо у самісіньке море та відпочивати разом із Дитячим Центром позашкільної роботи Корабельного району!

А щоб відпочинок був різноманітним, особливі гості підготували дітям подарунки! В свій час вони також були дітьми. Але тепер – відповідальні особи, то їх думки якраз про те, як зробити життя хлопчиків і дівчаток Корабельного району якісним, глибоким та змістовним. Тож і цього разу, завітавши до позашкільного закладу, Олександр Миколайович Цуканов (голова Адміністрації Корабельного району м. Миколаєва) та Ірина Іванівна Богдан (завідуюча відділом з гуманітарних питань Адміністрації Корабельного району м. Миколаєва) презентували дітям ігри, м'ячі, спортивний інвентар. А, головне, смачне морозиво!

- Зараз у вас найщасливіша пора – дитинство. Вітаючи вас з Міжнародним Днем захисту дітей, бажаю відпочити за літо та набратися сил для нового навчального року, - так звернувся до дітей О.М.Цуканов.

- Бажаю вам гарного настрою, міцного здоров'я, щастя, - додала І.І.Богдан.

DSC_9754

За ними на сцену піднялася директор ДЦ Т. Г.Турчак. У неї теж важлива місія. Їй належало привітати цьогорічних випускників «Зразкового художнього колективу» духового оркестру (керівники Л. І. Снопков, С.Д.Денькович), «Народного художнього колективу» вокального об'єднання «Відлуння» (керівники Антоніна Шевченко, Адріана Шевченко), гуртка літературної творчості «Альтанка» (кер. Н.М.Паламарчук), гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Родзинка» (кер. А. М. Івашкіна). Принагідно потрібно відмітити, що їх було – 19-ть.

- Та ціль, яку ви перед собою ставите, хай буде для вас досяжною, - побажала Тетяна Григорівна дітям, що вдало поєднали навчання в шкільному та позашкільному закладах.

DSC_9814І свято продовжувало вирувати. Пісні про те, що «...не варто втрачати дитинство за гаджетами,  а діти – це квіти, то нехай ними квітує Україна» – завзято виконали юні співаки творчого «Народного художнього колективу» вокального об'єднання «Відлуння». Танцювальним флешмобом захватив присутніх колектив сучасного естрадного танцю «Денс-шоп». Добре сприйняли діти і виступ Нікіти Поліша (соліста «Відлуння) з піснею «Вечность». Та справжньою родзинкою концерту став виступ Поліни Будник – випускниці колективу декоративно-ужиткового мистецтва «Родзинка».

- Вона оволоділа не тільки основами  прикладного мистецтва, а ще й  читанням репу, чим остаточно спростувала легенду, нібито вихованці гуртків декоративно-ужиткового напряму не розмовляють, а лише малюють та виготовляють гарні речі, - наголосила одна з ведучих свята І. В. Хрипко.

Сподобались дітям і моторні ігри, що влучно доповнили програму. Вони безпомилково вгадали літні витівки, йшли чарівною стежкою, пританцьовували. Тобто усім стало зрозуміло, що літо гарне, повне  прекрасних несподіванок розпочалося і перші його дивовижні миттєвості подарували їм вихованці та керівники гуртків Дитячого Центру позашкільної роботи Корабельного району саме у Міжнародний день захисту дітей.

Марія Полупанова,

керівник гуртка «Школа журналістики».

 

Випускна зустріч на факультетах «Університету ІІІ віку»

Похилий вік – це дорогоцінний період життя, коли людині притаманна ясність розуму, великий життєвий досвід, якому немає ціни. Та на цьому не хочеться зупинятись, тому що життя  вирує у його  багатогранних проявах: спілкування, навчання, отримання нових знань та навичок у сучасний період можливо отримати на основі навчання в «Університеті ІІІ віку». Це допомагає людям старшого віку йти у ногу з часом, залишаючись корисним для себе та інших.

30.05.2018р. об 11-00 год. у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення  Миколаївської міської ради  відбулась святкова зустріч - випуск слухачів «Університету ІІІ віку».

_2018

До нас з привітаннями завітали: директор міського територіального центру Бондаренко С.М, перший заступник директора Самерханова Л.І, депутат міської ради Горбенко Н.О, директор, правозахисник ГО «Незалежна соціальна адвокація та правозахист» Добриднік Т.Т, член ради ветеранів Корабельного району Чистик Л.В, поетеса Суханова Р.Х. На зустріч були запрошені викладачі-волонтери, які на протязі учбового періоду надавали допомогу у проведенні занять та зустрічей. У холі приміщення нашого відділення була організована виставка картин та вишитих рушників майстрині з поетичною душею Г.С.Шаховал.

На сьогоднішній день на базі «Університету третього віку» наші відвідувачі отримували нові знання та навички на таких факультетах: «Здоровий спосіб життя»(гурток музично-рухової терапії), «Рукоділля», «Соціально-педагогічний» (зустрічі з психологом Мацовою Н.М), «Літературно-музичний» та «Основи комп'ютерної грамотності». За підтримки депутата міської ради Горбенко Н.О. працює факультатив для бажаючих освоїти початкові навики спілкування англійською мовою. Стараннями їх викладача Глінки В.Ю. була підготовлена пісня «Estedey», яку успішно виконали учасниці факультативу.

Музичну частину розпочали піснею «А сорочка мамина», яка прозвучала у виконанні  учасників «Літературно-музичного» факультету самодіяльного колективу «Журавушка». Учасниці факультету «Здорового способу життя» подарували присутнім танцювальну композицію у ритмі вальсу. Учасниками зустрічей М.Коваленко та М.Меркуловим була підготовлена театралізована сценка «Курочка Ряба» і як завжди присутнім дарували свою творчість: Г.Арутюнова, Н.Лапшина, Г.Шаховал, Л.Сичова, М.Спиця, В.Матвєєв, С.Денькович, О.Козовякін, М.Черторигіна, Н.Насілевська, І.Гринько, Л.Артеменко,Т.Бобкова.

Від усього серця дякуємо нашим учасникам та слухачам, культурно-освітнім закладам, всім, хто допомагав в роботі відділення денного перебування. Добрі справи завжди, у всі часи, дуже дорого цінились і вони знаходять відгук у серцях підлеглих.

Душевна теплота, дружня атмосфера, незабутні традиції – ось на цьому і засноване життя відділення денного перебування Корабельного району.

Заступник директора міського територіального центру Т.І.Подаєнко

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1831
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 696441

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"