Головна

12 червня 2019 року голова адміністрації Корабельного району м. Миколаєва Олександр Цуканов провів виїзний прийом громадян в мікрорайоні Балабанівка (приміщенні ЗЗСО № 49, вул. Кобзарська, 15).

Під час прийому було порушено питання щодо: капітального ремонту доріг по вулицям – Костя Гордієнка (Бела Куна), Адмірала Ушакова, Кобзарська (Командарма Уборевича), Січових Стрільців (від вул. Л. Україники до вул. Кобзарська), пров. Колективний; улаштування зупинки громадського транспорту по пр. Богоявленський (кінцева зупинка маршрутного таксі № 91), сприяння у відкритті нового транспортного маршруту від вул. Л. Українки до вул. Космонавтів.

Олександр Цуканов уважно вислухав кожного мешканця та всі питання взяв під особистий контроль.6232438964375106

 
yvaga_- ІНФОРМАЦІЯ щодо загального інформаційного забезпечення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року

- МОЖЛИВІСТЬ ТА ПРОЦЕДУРИ ПЕРЕВІРКИ ВКЛЮЧЕННЯ СЕБЕТА ІНШИХ ВИБОРЦІВ ДО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВІ СПИСКІВ ВИБОРЦІВ НА ВИБОРЧИХ ДІЛЬНИЦЯХ

- МОЖЛИВІСТЬ ТА ПОРЯДОК ЗМІНИ ВИБОРЦЮ МІСЦЯ ГОЛОСУВАННЯ (ВИБОРЧОЇ ДІЛЬНИЦІ) БЕЗ ЗМІНИ ВИБОРЧОЇ АДРЕСИ

- ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ВИБОРИ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ

 

art_terapАрт-терапія: лікування мистецтвом

Мистецтво - невидимий місток, що поєднує два протилежні світи: світ фантазії та реальності. Часто таємні бажання, підсвідомі почуття та емоції легше викласти у творчості, ніж виразити у словесній формі. Тому останнім часом великої популярності набуває метод лікування за допомогою художньої творчості, або арт-терапії.

Сьогодні на заняттях арт-терапії отримувачі соціальних послуг відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) почали малювати троянду з натури квітки. Наші підопічні з великою цікавістю та захопленням приходять на ці заняття, які проводить волонтер Коваленко Марія Григорівна.

Арт-терапія - це не стільки лікування, скільки розвиток у людини властивої їй креативності, гармонізація та розвиток особистості, що допомагає при вирішенні проблем. Якщо ви теж бажаєте зняти накопичену напругу, заспокоїтись, зосередитись, або просто помалювати, тоді вам до нас.

Наша адреса пр.Богоявленський, 301/2 тел.64-50-61

Заступник директора апарату Корабельного району міського територіального центру

Т.І. Подаєнко

 

З початку року роботодавці Миколаївщини надали близько 1000 вакансій щодо залучення безробітних на сезонні роботи

centr_zay

З початку 2019 року роботодавцями подано 997 актуальних вакансій з сезонним характером роботи, з них 768 вакансій укомплектовано за сприянням служби зайнятості.

«Враховуючи те, що Миколаївщина передусім є сільськогосподарським регіоном, найчастіше роботодавці шукають собі сезонних працівників для виконання робіт в овочівництві, садівництві, виноградарстві та птахівництві. Це зручно і вигідно як для роботодавців, так і для шукачів роботи, які отримують додатковий заробіток», - зазначив директор обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

Серед сільськогосподарських підприємств області, які наймають людей для догляду та збирання овочів і фруктів, є ТОВ "АГРО МАКС" Вітовського району; ПВТФ "АГРОСВІТ" та ТОВ "ПОНОМАР" Березнегуватського району; ПАТ "РАДСАД" Миколаївського району; ФОП Кацан В.А.Кривоозерський район. Також актуальною для Миколаївщини є сезонна зайнятість на інкубаційно-птахівничих інкубаторних станціях. Однією з таких є ПП "АП "БЛАГОДАТНЕНСЬКИЙ ПТАХОПРОМ" Арбузинського району, яка в поточному році подала 187 вакансій (19 % від загальної кількості сезонних вакансій поданих до служби зайнятості), з яких 180 було укомплектовано за сприянням служби зайнятості.

Крім того, Миколаївська область є санаторно-курортною зоною, тому найбільше пропозицій сезонної зайнятості на базах відпочинку Березанського та Очаківського районів(б/в "Зоря"-"Машпроект" (Коблево); ПДЗОВ "Алий парус" (с. Рибаківка); ТОВ "Санаторій "Борисфен" (Очаків); ТОВ «Оздоровчий комплекс санаторного типу "Ольвія" для дітей, підлітків та молоді (Очаків) та інші).Особливою популярністю під час гарячого сезону користуються вакансії офіціантів, покоївок, кухарів, рятувальників, барменів, адміністраторів, аніматорів.

Середня заробітна плата, яку пропонують роботодавці, становить від 5 до 8,5 тис. грн.

 

Море! Сонце! Відпочинок!

13 червня 42 дитини соціально-незахищеної категорії з Корабельного району за рахунок міського бюджету було відправлено на відпочинок до дитячого табору «Маяк», с. Рибаківка. Начальник відділу з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району Ірина Богдан здійснила контроль за відправкою дітей, побажала їм гарного відпочинку, яскравих емоцій та щасливих посмішок.

IMG-95b030f841fb81f3bb27958b7ee2504f-VIMG-49e42c6dd3820bd32310a7fca3e0603c-V

 

12 червня 2019 року відбулось засідання спостережної комісії при адміністрації Корабельного району за участю начальника Корабельного районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївської області Вікторії Новікової, начальника Корабельного відділу ДВС міста Миколаївського Головного територіального Управління юстиції у Миколаївський області, Ігоря Матвійчука, заступника начальника СП Корабельного ВП ГУНП в Миколаївській області, Євгена Ліснічука та юрисконсульта міської лікарні №5 Олександри Трач.

IMG_7228На порядку денному було розглянуто наступні питання:

1. Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на залежне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів.

2. Про визначення переліку підприємств та видів робіт, на яких порушники відбуватимуть суспільно корисні роботи.

У ході засідання комісії було наголошено, що Законом України «Про винесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на залежне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів» від 07.12.2017 №2234 – VIII введено новий вид адміністративного стягнення – суспільно корисні роботи, контроль за виконанням якого покладено на уповноважені органи з питань пробації.

Зміни в законодавстві створили дійсно ефективний механізм стягнення наявної заборгованості з тих осіб, хто не виконує свій обов'язок щодо дітей. Суспільно корисні роботи застосовуються до неплатників аліментів, котрі мають заборгованість, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за 6 місяців.

Суспільно корисні роботи здійснюються на території певної громади. Правопорушники вивозять сміття, прибирають парки, зони відпочинків, кладовища та інші місця загального користування. До того ж, у законодавстві визначено, що види і перелік об'єктів, на яких порушники мають виконувати ці роботи, визначають органи місцевого самоврядування. Вони ж здійснюють і оплату виконаної роботи. Кошти за виконану роботу перераховуються на рахунок державної виконавчої служби, а потім дитині.

Якщо неплатник ухиляється від виконання визначених робіт, до нього може буде застосовано у судовому порядку адміністративний арешт (до 10 діб). Це суттєве покарання для тих, хто не хоче, щоб його ізолювали від суспільства.

Також боржника можна буде притягнути до адміністративної відповідальності повторно, якщо особою протягом 2-х місяців з дня відбуття адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт не буде вжито заходів щодо сплати аліментів. Тільки у такому разі кількість годин може збільшитися вдвічі або навіть більше. А для тих, хто злісно ухиляється від відбування суспільно корисних робіт, Законом України №2475-VIII від 03.07.2018 року передбачено кримінальну відповідальність — у такому разі особі загрожує позбавлення волі до 2-х років.

В Корабельному районі визначено один об'єкт, де порушники можуть відбути стягнення у вигляді суспільно-корисних оплачуваних робіт – це міська лікарня №5.

За результатами засідання, членами комісії було прийнято рішення щодо визначення додаткових підприємств, установ та організацій, де порушники можуть відбути стягнення у вигляді суспільно-корисних оплачуваних робіт у Корабельному районі м. Миколаєва.

 

10.06.2019 року 10 дітей соціально-незахищеної категорії Корабельного району відправилися на відпочинок до дитячого оздоровчого табору «Динамо». Відпочинкова зміна триватиме 14 днів. Путівки надано за рахунок місцевого бюджету

IMG-9fIMG-bbIMG-c0IMG-cf

 

Санітарне очищення району

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради інформує громаду міста про роботи із санітарного очищення, які виконувались протягом поточного тижня з 03.06.2019 по 07.06.2019.

Із залученням підрядного підприємства виконувались роботи із ліквідації звалищ гілля та листя по пр. Корабелів, вул. Океанівській, вул. Новобудівній, вул. Кобзарській та на території багатоповерхової забудови (вул. Океанівська, 2, 4, 8 вул. Райдужна, 57).

Тривають роботи із ліквідації звалищ у Балабанівському лісовому урочищі та по вул. Приміській (в районі перехресть з вул. І. Франка, Лермонтова).

Двічі виконано прибирання зупинок громадського транспорту по пр. Богоявленському, пр. Корабелів, вул. 295 Стрілецької дивізії, вул. Прибузькій, об'їзній дорозі. Виконано ручне прибирання прибордюрної частини дороги по пр. Корабелів (другорядна дорога) та по внутрішньоквартальному проїзді від пр. Богоявленського до кінцевої зупинки громадського транспорту № 2.

Із залученням ТОВ «Миколаївзеленгосп» виконано роботи з покосу трави по пр. Корабелів, сквері між пр. Корабелів та вул. Океанівська, сквері перед ЗОШ № 14 та вул. Знаменська.

Із залученням громадських працівників, направлених з районного центру зайнятості, та ТОВ «Миколаївзеленгосп» виконано прибирання від випадкового сміття пр. Богоявленського, пр. Корабелів, вул. Океанівської, вул. Самойловича, вул. Новобудівна, вул. Глинки, вул. Металургів.

Із залученням ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» тричі виконано механізоване вакуумне прибирання магістральних та другорядних доріг району (пр. Богоявленський, пр. Корабелів, вул. Океанівська, вул. Металургів, об'їзної дороги, вул. Кобзарська, вул. Айвазовського, вул. Прибузька).

Роботи із санітарного очищення тривають.

IMG_20190605_101146IMG_20190605_102056IMG_20190607_105104IMG_20190607_105523

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2165
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 829834

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"