Головна

Emblem_of_the_Pension_Fund_of_UkraineПро правила пенсійного забезпечення працівників освіти

Вчителям, іншим працівникам закладів освіти пенсії призначаються згідно Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування». Пенсія за віком призначається після досягнення пенсійного віку (від 60 до 65 років залежно від тривалості набутого страхового стажу).

докладно...

 

03 серпня 2021 року відбулась робоча нарада щодо запобігання та протидії домашньому насильству або насильства за ознакою статі та взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи в даних питаннях на місцевому рівні, відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

У нараді взяли участь представник відділення поліції №3 МРУП ГУНП у Миколаївській області, спеціалісти відділу з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та фахівець Миколаївського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Учасники наради обговорили механізм взаємодії та співпраці у випадках виявлення домашнього фізичного, економічного чи психологічного насильства. Під час наради розглядались питання комплексного підходу щодо реагування на випадки домашнього насильства та насильства за ознакою статі, обговорювалися норми кримінальної відповідальності за вчинення відповідних неправомірних дій, а саме тимчасово заборонного та обмежувального приписів.

Обговорили питання про стан реалізації заходів забезпечення виконання згідно розпорядження КМУ № 361-р «Про затвердження плану невідкладних заходів із запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, захисту прав осіб, які постраждали від такого насильства» від 21.04.2021р. на місцевому рівні, здійснення роз'яснювальної роботи, профілактичних заходів, соціальної та психологічної підтримки в сім'ях, де існує домашнє насильство.

004

 

dfsОдноразове (спеціальне) добровільне декларування – це Ваша унікальна можливість та соціальна відповідальність

Головне управління ДПС у Миколаївській області повідомляє, що 1 вересня 2021 року в Україні стартувало одноразове (спеціальне) добровільне декларування громадянами України активів (розміщених на території України та/або за її межами), які належать їм на правах власності та з яких, відповідно до вимог законодавства та/або міжнародних договорів, не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори.

докладно...

 

03 вересня 2021 року спеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району спільно з представниками відділення поліції №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області провели рейд - відпрацювання місць стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва з метою недопущення встановлення об'єктів незаконної торгівлі за адресами: вул. Генерала Попеля, 162, вул. Океанівська, 28, вул. Самойловича, 24, пр. Корабелів, 14, пр. Богоявленський, 311, пр. Богоявленський, 312/а.

Складено 8 протоколів за статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу).

Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

001

 

Проведено чергові санітарні рейди

З 25 по 27 серпня 2021 року відділом санітарної інспекції адміністрацією Корабельного району було проведено чергові санітарні рейди вулицями приватного сектору на предмет дотримання громадянами Правил благоустрою м. Миколаєва, а саме: вул. Приозерна, вул. Гагаріна, вул. Янтарна, вул. Торгова, пров. Комарова.

За підсумками рейдів виявлено ряд порушень Правил благоустрою міста (складування будівельних матеріалів та будівельного сміття, несвоєчасне видалення карантинних рослин, відсутність покажчиків будинків, влаштування зливних ям за межами територій приватних домоволодінь).

На порушників складено 22 адміністративних протоколи, які передано на розгляд адміністративної комісії при адміністрації району.

002003

 

b011e428fcf1af8c3329f95c78b8cfe0УВАГА!

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради звертається до громадян міста, керівників ОСББ та управляючих компаній з проханням дотримуватися належного виконання доручення Миколаївського міського голови щодо визначення місць збору опалого листя на території міста Миколаєва.

На території Корабельного району визначено місця для збору опалого листя на період масового листопаду. Вивезення опалого листя здійснюється підрядною організацією адміністрації району тільки з визначених місць.

Гілля, великогабаритне сміття тощо, складається окремо від опалого листя. Будівельні відходи та матеріали, які не придатні для використання, вивозяться за рахунок власників, що виконують ремонтні роботи, відповідно до Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві.

Місця тимчасового складування:

ПЕРЕЛІК МІСЦЬ

 

bitcoin

Про відображення в одноразовій (спеціальній) добровільній декларації криптовалюти

Головне управління ДПС у Миколаївській області повідомляє, що вже сьогодні громадяни України отримали можливість подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію із зазначенням активів, що їм належать, і з яких не було сплачено податки і збори, та вільно використовувати їх в подальшому.

докладно...

 

dfsЯким чином отримати в паперовій формі документ, що засвідчує реєстрацію в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків новонародженої дитини через комплексну послугу «єМалятко»?

ВІДПОВІДЬ НА ПИТАННЯ

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2917
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1192484

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

koradm@mkrada.gov.ua

znak

Питання "гарячої лінії"