Головна

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради завершено роботи з капітального ремонту дорожнього покриття:

по вул. Приозерній у мкр. Причепівка (друга черга). Площа асфальтування дороги – 3196 кв.м. Підрядна організація – ФОП Гурко А.М.

по вул. Рибній (на ділянці від вул. Торгової до причалу № 13). Площа асфальтування дороги – 2032 кв.м. Підрядна організація – ФОП Гончаренко А.В.

ribna1priozerna1

 

03.10.2019 року головним спеціалістом служби у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради Кабацюрою О.Л. проведена профілактично - роз'яснювальна лекція для учнів 5 класів Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 14 імені Героя Радянського Союзу Пшеніцина Г.О. Миколаївської міської ради.

Темою лекції стало нині розповсюджене явище «БУЛІНГ», причини та насідки його застосування, як від нього уберегтися та до кого звертатись за допомогою.

За дослідженнями UNISEF, 40% дітей ні з ким, зокрема і з батьками, не діляться своїми проблемами. Сором'язливі та спокійні діти стають жертвами булінгу вдвічі частіше за однолітків, які відкриті до спілкування. Більшість дітей ображають за те, що вони одягнуті не так, як інші, говорять або поводяться не так, як основна група.

44% дітей, якщо стають свідками булінгу, просто спостерігають, оскільки бояться за себе.

Варто пам'ятати, Булінг впливає на всіх, хто бере в ньому участь або спостерігає, та має деструктивні наслідки в майбутньому житті.

IMG-1-VIMG-2-V

 

info_logoЗверненнями громадян в Корабельному районі – на контролі

 

За 9 місяців 2019 року до адміністрації Корабельного району надійшло та було розглянуто 1264 звернень громадян, з них:

- письмових звернень – 1025;

- на особистому прийомі – 70;

- через органи влади – 108;

- від інших органів, установ, організацій – 34;

- електронною поштою – 17;

- засобами телефонного зв'язку – 10.

читати далі...

 

info4 жовтня 2019 року спеціалістами адміністрації Корабельного району спільно з представниками районного відділення поліції, членами громадського формування «Каскад» проведено рейд щодо припинення стихійної торгівлі на території Корабельного району за адресами: пр. Богоявленський, 342 (біля маркету АТБ); вул. Металургів, 32, 34. Складено 4 протоколи за ст.152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району та районного суду для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

 

den_vchitelyaШановні освітяни Корабельного району!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників освіти!

Це радісне та хвилююче свято вчителів, учнів, батьків – усіх, хто не байдужий до майбутнього України.

Низький уклін Вам за професіоналізм, терпіння, доброзичливість і сердечне тепло, яке Ви віддаєте своїм вихованцям.

Нехай свято принесе Вам віру у власні сили та подарує надію на щасливий завтрашній день.

Хай добро, посіяне в дитячих душах, повернеться до Вас сторицею, заслуженою вдячністю учнів і батьків.

Голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов

 

PODYAKAЩИРА ПОДЯКА БЛАГОДІЙНИКАМ

1 жовтня 2019 року в м.Миколаєві традиційно відзначався Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана.

Напередодні Дня людей похилого віку та Дня ветерана відділення Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) звернулось до небайдужих та щедрих душею підприємців з проханням щодо надання благодійної допомоги.

Від імені всіх підопічних, які отримали продукти харчування, висловлюємо щирі слова подяки за надану благодійну допомогу:

- Директору ТОВ «Золотой колос» (Іванова Н.В.)

- Директору ТОВ «Ківіт-Плюс» (Косой Д.М.)

- Приватному підприємцю (Колтунова Ю.Г.)

- Директору приватного підприємства (Агаєв П.З.О.)

- Приватному підприємцю (Кирилюк М.В.)

- Директору ВКП «СОЛВІ» ( Соловей Д.С.)

- Директору ТОВ «Елеваторпромсервіс» (Коваленко В.О.)

- Директору ТОВ ТД «Юг-Елеватор» (Ніколаєв О.В.)

Сьогодні Ви зігріли своїм душевним теплом і щирою добротою самотніх людей похилого віку та осіб з інвалідністю.

Хай Бог дарує Вам сили, доля наділяє всіма благами. Вашим рідним і близьким міцного здоров'я, родинної злагоди, творчих успіхів у роботі, щедрого на добро року.

З повагою заступник директора міського територіального центру
Т.І. Подаєнко
 

dfsЯк оподатковуються витрати на придбання освіти для працівника?

Відповідно до ст.2 Кодексу законів про працю України (далі - КЗпП) працівники реалізують право на працю шляхом укладення трудового договору про роботу на підприємстві, в установі, організації або з фізичною особою.

Згідно із ст.24 КЗпП при укладенні трудового договору у випадках, передбачених законодавством, громадянин зобов'язаний подати документ про освіту (спеціальність, кваліфікацію). Тобто, у разі прийняття на роботу, яка потребує спеціальних знань, громадянин подає документ про освіту, яка відповідає вимогам до освіти та кваліфікації, кваліфікаційними характеристиками професій працівників.

докладно,,,

 

Свято людей поважного віку

З нагоди відзначення 1 жовтня - Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветерана в м.Миколаєві найактивніші громадяни поважного віку відділень денного перебування міського територіального центру прийняли участь в першому музично-спортивному фестивалі, який розпочався 25.09.2019р. зі спартакіади «Спорт кличе всіх друзів». На протязі трьох днів учасники змагались - у командній естафеті «Веселі старти» та в змаганнях з дартсу, шахів, шашок, настільного тенісу та стрільби в електронному тирі.

10За результатами загальнокомандного балу І місце виборола команда «Ловкачі» з Корабельного району.

Відзначення переможців спартакіади та святковий концерт відбувся у міському Палаці творчості учнів. У привітанні та врученні подячних листів та подарунків взяли участь перший віцемер В.І. Криленко, директор департаменту праці та соціального захисту населення С.М.Василенко, директор міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) С.М.Бондаренко, начальник управління в справах фізичної культури та спорту О.В.Машкін, голова Миколаївської міської ради ветеранів України В.М.Ященко. Кожен район мав можливість продемонструвати свої таланти в художній самодіяльності. Від Корабельного району у заході взяли участь хор «Журавушка», квартет «Супер стар» під керівництвом В.О.Матвєєва. Міла Черторигіна з піснею «Моя Україна» закривала святковий захід під дружні та щирі аплодисменти залу. Як завжди яскравими та незабутніми стали виступи творчих колективів міського Палацу творчості учнів.

Висловлюємо слова щирої вдячності організаторам першого музично-спортивного фестивалю, його учасникам та вболівальникам.

Вітаємо команду «Ловкачі» Корабельного району з перемогою, бажаємо учасникам міцного здоров'я та довголіття!

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2264
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 818699

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"