Головна

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради повідомляє.

Станом на 03.08.2018 тривають роботи з капітального ремонту дорожнього покриття приватного сектору по вул. Рибній (від вул. Янтарної до вул. Торгової).

Підрядна організація – ТОВ «Миколаївавтодор».

image-0-02-

 
DKДрузі! Залишився один місяць літа і розпочнеться новий навчальний рік! Ви маєте талант, а ми допоможемо Вам його розвинути! Тому не баріться, а поспішайте записатися до кращих колективів художньої самодіяльності міського палацу культури "Корабельний" за адресою: м. Миколаїв, проспект Богоявленський, 328.
Завітаєте до нас - кожен буде справжній ас!
Детальніше про нас можна дізнатися за посиланнями:

http://dkkorabel.mk.ua/
https://www.facebook.com/groups/1703188389973278/
а також, зателефонувавши за номером

(0512) 64-62-37;
ММПК "Корабельний" - місце, де збуваються твої мрії!

 

P80731-110327Зупинимо торгівлю людьми разом!

З метою відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, 31 липня 2018 року був проведений інформаційно-консультаційний захід, присвячений підвищення рівня поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми разом з Другим Миколаївським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Фахівцем з питань зайнятості Салько Ольгою було поінформовано присутніх, що у 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидій торгівлі людьми. Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від якої потерпають чоловіки, жінки та діти, та яка не втрачає актуальності у ХХІ с. для жодної країни світи, включаючи Україну.

P80731-110915

Фахівець Салько Ольга додатково повідомила, що в державній службі зайнятості з грудня 2017 року діє «гаряча лінія» 0800-50-99-66, зателефонувавши на яку можна отримати консультації фахівців, зокрема з питань, пов'язаних із запобіганням нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми.

Начальник відділу «Воскресенське бюро правової допомоги» Другого Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Берсан Анатолій поінформував присутніх стосовно високої ймовірності стати жертвами торгівлі людьми у випадку не офіційного працевлаштування за межами України та про мінімізацію таких ризиків шляхом користування послугами лише тих суб'єктів підприємницької діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном, які мають відповідну ліцензію Мінсоцполітики. Додатково було оприлюднено в рамках даної теми відео «Життя на продаж».

Учасники заходу дискутували та розповідали про відомі їм випадки, що трапилися з громадянами, які нелегально виїхали за кордон у пошуках роботи. Разом з фахівцями присутні аналізували помилки, яких найчастіше припускаються громадяни, та шляхи їх уникнення.

Зацікавленим була надана контактна інформація про Національну гарячу лінію з питань міграції та протидії торгівлі людьми: 527 або 0800-50-55-01.

 

IMG_20180730_142403Боротьба з амброзією

Протягом поточного та минулого тижня адміністрацією Корабельного району із залученням підрядного підприємства ТОВ «Миколаївзеленгосп» здійснювались роботи з покосу трави, особливо джерел проростання карантинних рослин (амброзія полиниста).

Виконано покіс зелених зон:

- парк «Богоявленський» та територія навколо джерела;

- сквер біля ЗОШ № 47 та вздовж вказаної школи;

- площі на перетині пр. Богоявленського та вул. Торгової в районі Церкви Святого Духу;

- сквер на кінцевій зупинці маршруту громадського транспорту № 17;

- пустир, розташований за ЗОШ № 48 від паркану до вул. Багрицького;

читати далі...

 

УВАГА! ЗАПРОШУЄМО УСІХ БАЖАЮЧИХ з усіх міст УКРАЇНИ!

В рамках соціально-освітньої акції "Нова школа. Нові проекти" до лав сучасної науково-педагогічної бібліотеки міста Миколаєва запрошуються представники усіх рівнів навчально-освітніх закладів, медійного простору в якості учасників, а пересічних громадян, не тільки Миколаївської області, але й з інших міст України – бути гостями та глядачами нового курсу інформаційно-освітньої ідеї через взаємозв'язок з сучасною бібліотечною системою.

Основними завданням цього заходу будуть:

1. Налагодження контактів. Рекламування різноманітних закладів освіти з метою залучення якомога більше юнацтва; 2. Показати взаємозв'язок бібліотеки з усіма освітніми закладами з метою залучення громадян до бібліотечної системи;
3. Знаходження цікавих, корисних ідей в рамках сучасної Нової освіти в подальшому для втілення їх у життя з метою популяризації освіти в Україні.

Захід буде проведений у два етапи, не залежних один від одного:
1. Рекламування та інформування про свій освітній заклад;

2. Представлення ідей та проектів, що беруть участь у конкурсі.

Це  гарна можливість представити себе та свій освітній заклад, долучившись до конкурсу. Ви матимете змогу прорекламувати свій заклад освіти і розповісти про те, що вже зробили і що плануєте. Не бійтеся виходити за рамки можливого, бо у нашому конкурсі кордонів та обмежень немає. Будь-яка ідея, що сприяє росту освіти та заохоченню дітей до навчання, буде розглянута.

докладно...

 

Право на податкову знижку для компенсаціївартості платних послуг з лікуванняdfs

Платник податку має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року (ст. 166 Податкового кодексу).

До переліку витрат, дозволених для включення до податкової знижки, згідно з пп. 166.3.4 п. 166.3 цієї статті відноситься сума коштів, сплачених платником податку на користь закладів охорони здоров'я для компенсації вартості платних послуг з лікування такого платника або члена його сім'ї першого ступеня споріднення, у тому числі для придбання ліків (донорських компонентів, протезно-ортопедичних пристосувань, виробів медичного призначення для індивідуального користування інвалідів), а також сума коштів, сплачених платником податку, визнаним у встановленому порядку інвалідом, на користь протезно-ортопедичних підприємств, реабілітаційних установ для компенсації вартості платних послуг з реабілітації, технічних та інших засобів реабілітації, наданих такому платнику або його дитині-інваліду у розмірах, що не перекриваються виплатами з фондів загальнообов'язкового державного соціального медичного страхування, крім:

• косметичного лікування або косметичної хірургії, включаючи косметичне протезування, не пов'язаних з медичними показаннями, водолікування та геліотерапії, не пов'язаних з лікуванням хронічних захворювань;

докладно...

 

info_logoОБЕРЕЖНО!!!

АФРИКАНСЬКА ЧУМА СВИНЕЙ (АЧС)

АЧС - вірусна, висококонтагіозна хвороба свійських та диких свиней різних вікових груп та порід.

Хвороба характеризується швидким протіканням та смертністю (98-100%),

Зараження тварин проходить шляхом прямого їх контакту з хворими тваринами або через інфіковані корми, воду, продукти забою тварин, відходи ресторанів, столових, ковбасних цехів. Переносниками вірусу можуть бути собаки, коти, лисиці, вовки, дрібні гризуни та хижі птахи.

Одними із характерних для хвороби ознак є крововиливи в товщу шкіри через що на шкірі вушних раковин, п'ятачка, живота, хвоста, внутрішніх поверхонь ніг з'являються видимі плями різної величини синюшного кольору, підняття температури до 41-42°, проноси, інколи з домішками крові. Смерть настає частіше через 1-2 доби після появи вище перерахованих клінічних ознак хвороби*

При даній хворобі відсутня імунопрофілактика та лікування*

Усіх свиней, які перебувають в епізоотичному вогнищі, знищують безкровним методом* Трупи вбитих і загиблих свиней, гризунів, птахів та інших тварин, а також дерев'яний матеріал, гній, залишки кормів, тару та інвентар спалюють. Будь-яку рослинність (траву, кущі тощо), що довкола приміщень ферми, скошують і теж спалюють,

З ціллю попередження занесення вірусу африканської чуми свиней в автогосподарства, керівникам підприємств усіх форм власності з розведення, утримання свиней перевести свиноферми на «закритий режим» утримання свиней*

У разі якщо Вам відомі факти масового захворювання чи' загибелі свиней у присадибних господарствах населення або приватних господарствах по розведенню, вирощуванню свиней, негайно інформуйте Миколаївське міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за телефонами гарячої лінії: 55-30-42, 24-63-76, моб. тел. 096-544-49-034; 063-255-14-05.

 

dczНа цьому тижні, за ініціативи Корабельного районного центру зайнятості, проведено інформаційний захід «Легальна зайнятість-крок у майбутнє» для клієнтів Корабельного районного відділу з питань пробації.

До участі в заході було залучено начальника відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги - Жепало Вадима Миколайовича.

Провідний юрисконсульт Корабельного РЦЗ Наталя Середа ознайомила присутніх з превагами легальної зайнятості:

- стабільна достойна заробітна плата, впевненість у завтрашньому дні;DSC_0446

- сплачені із заробітної плати страхові внески – це гідна пенсія в майбутньому;

- це можливість реалізувати свої та перспектива в подальшому кар'єрного зросту;

- оформлення саме трудового, а не цивільно-правового договору, дає можливість працівникам, які пропрацювали тривалий час на посадах, віднесених законодавством до шкідливих, звертатися до органів Пенсійного фонду за оформленням пільгової пенсії до досягнення загальновизначеного пенсійного віку, оскільки виключно за наявності трудових відносин у роботодавця виникає обов'язок проводити періодично атестацію робочих місць;

DSC_0426- гарантії з боку роботодавця по дотриманню норм трудового законодавства: встановлення тривалості робочого часу згідно існуючих норм, надання оплачуваної відпустки, створення належних умов праці на робочому місці, вирішення питань охорони праці і т.д.;

- можливість захисту законом прав та інтересів працівників та розгляду трудових спорів, що виникають між працівником та роботодавцем, у судовому порядку.

Вадим Жепало поінформував присутніх про правові послуги, які можна отримати в центрі правової допомоги:

Присутні з цікавістю спілкувались з представниками центру зайнятості та центру правової допомоги, обговорювали проблемні питання та користувались порадами, наданими фахівцями центрів.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1891
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 754492

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"