Головна

vibor-2015

До уваги виборців Корабельного району!

З метою забезпечення реалізації громадянами України виборчих прав, встановлених Конституцією та законами України, постановою Центральної виборчої комісії від 4 грудня 2018 року № 238 «Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 12 квітня 2012 року № 66» було ліквідовано виборчу дільницю №480802, яка існує на постійній основі, із розподілом виборців на інші виборчі дільниці.

Ліквідація дільниці відбулася у зв'язку з реформуванням сфери надання житлово-комунальних послуг у м.Миколаєві, яка передбачає ліквідацію житлово-комунальних підприємств, припиненням фінансування комунального житлово-експлуатаційного підприємства № 24 та подальшу консервацію приміщення диспетчерської КЖЕП № 24, в якому розміщені приміщення для голосування та приміщення дільничної виборчої комісії, відключенням даної будівлі від системи життєзабезпечення (опалення, електропостачання та стаціонарного телефонного зв'язку), що унеможливлює проведення в цій будівлі голосування виборців;

- відсутністю альтернативної будівлі з необхідною кількістю приміщень відповідної площі;

- можливістю віднесення виборців до суміжних виборчих дільниць № 480798, 480799, 480808 та незначною відстанню до них. Детальніше про дислокацію виборчих дільниць ви можете дізнатися ТУТ

480802

 

Екскурсія до «Старофлотських казарм»

У кожної щасливої людини є своє улюблене місто. У нашому місті багато чудових пам'ятників давнини. Одним з таких місць є музейний комплекс «Старофлотські казарми».

05 лютого 2019 року слухачі «Університету третього віку» відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) були учасниками екскурсії «Природа та археологія». В музеї створена експозиція, яка відображає природно-екологічні особливості нашого улюбленого краю та історію північно-причорноморських земель від кам'яної доби до сьогодення.

Під час екскурсії підопічні відділення денного перебування отримали корисну, розвиваючу та змістовну інформацію про рідний край та чудове задоволення від відвідування музею. Участь у такому заході дає відчуття гордості за своє місто та відповідальності за подальшу його долю.

Ми вдячні колективу музейного комплексу «Старофлотські казарми» за екскурсію, позитивні емоції та сподіваємось на нові зустрічі.

Заступник директора апарату Корабельного району міського територіального центру Подаєнко Т.І.

 

TC_doctor

Зустріч з сімейним лікарем-волонтером

«Лікарі лікують хвороби, а здоров'я потрібно добувати самому» . З цих слів 04 лютого 2019 року у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру розпочала лекцію про хвороби цивілізації сімейний лікар вищої категорії Центра первинної медико-санітарної допомоги №7 м. Миколаєва Красовська Наталія Миколаївна.

Розповідь торкнулася хвороб, які прибирають тисячі життів молодих та старих людей. Лектор акцентувала особу увагу слухачів на позитивному мисленні при вирішенні складних життєвих ситуацій, розповіла про особисту відповідальність за своє здоров'я та про те, як саме негативне мислення впливає на виникнення хвороб. Лікар дала рекомендації, як прокидатися від запаху щастя в своєму житті.

Під час зустрічі підопічні відділення денного перебування задавали Наталії Миколаївні запитання, які їх хвилювали та отримали професійні відповіді. Придбання таких знань покращує якість життя людини і запобігає виникненню ускладнень в подальшому.

Хочемо побажати всім навчитися позитивно мислити, програмувати себе на здоров'я, добро та любов!

Ми вдячні Красовській Наталії Миколаївні за надану можливість подивитись на своє здоров'я по-новому.

Заступник директора апарату Корабельного району міського територіального центру Подаєнко Т.І.

 

«ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Сучасній світ потребує змін на найкраще. А здоров'я для кожної людини один з найголовніших пунктів життєвої програми.

В зв'язку із дією урядової програми «Доступні ліки» на зустріч до слухачів «Університету третього віку» відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) 01.02.2019 року завітав заступник головного лікаря КНП Центра первинної медико-санітарної допомоги №7 м. Миколаєва Нєдов Степан Христофорович.

dostupni_liki

Степан Христофорович розповів, що програма «Доступні ліки» діє з квітня 2017 року. Дана програма розрахована на отримання доступних ліків по таким захворюванням:

- бронхіальна астма;

- цукровий діабет;

- гіпертонічна хвороба.

На даний час внесені пропозиції Міністерству охорони здоров'я про розширення обсягу захворювань, а саме:

- шлунково-кишкового тракту;

- розлад настрою.

Степан Христофорович в повному обсязі надав роз'яснення щодо порядку отримання безкоштовних (або з мінімальною доплатою) лікарських засобів у відповідності з існуючим Переліком цих препаратів та в яких аптеках можливо їх отримати.

Під час зустрічі підопічні відділення денного перебування задавали Степану Христофоровичу свої запитання, які їх хвилювали та отримали професійні відповіді.

Ми висловлюємо слова щирої вдячності Нєдову С.Х. за тісну співпрацю в питаннях соціального захисту населення.

Чекаємо на нові зустрічі !

Заступник директора апарату Корабельного району міського територіального центру Т.І.Подаєнко

 
IMG_2

Санітарне очищення району

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради інформує громаду міста про роботи із санітарного очищення, які виконувались протягом поточного тижня з 28.01.2019 по 01.02.2019.

Із залученням підрядного підприємства ліквідовано звалища гілля та опалого листя по пр. Корабелів, вул. Глинки, Новобудівна, Самойловича, Океанівська.

Двічі виконано ручне прибирання зупинок громадського транспорту по пр. Богоявленському, пр. Корабелів вул. Прибузька, вул. 295 Стрілецької дивізії, Об'їзній дорозі. Виконано прибирання прибордюрної частини дороги по внутрішньоквартальному проїзду по маршруту руху громадського транспорту №76 (від пр. Богоявленського до кінцевої зупинки). Аналогічні роботи розпочато по пр. Корабелів (основна та другорядна дороги).

Із залученням підрядного підприємства виконувались роботи із обрізки та знесення аварійних дерев по вул. Океанівська, 16.

IMG-1IMG-4Із залученням підрядного підприємства та громадських працівників виконано прибирання випадкового сміття по пр. Богоявленському від вул. Самойловича до дитячого містечка «Корабельний» та  пр. Корабелів, вул. Новобудівна, вул. Глинки.

Відділом санітарної інспекції спільно із підрядним підприємством проведено черговий рейд, в ході якого ліквідовано наркотичні написи за адресами:

- Вул. Металургів, 32, 28, 10;

- Вул. Глинки, 3, 5;

- Вул. Рибна ½;

- Вул. Самойловича, 5-А, 27;

- Вул. Океанівська, 1-Б, 14, 14/1, 14/2, 16/2, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32-А, 34, 35, 36, 38, 38-А, 52, 54;

- Пр. Корабелів, 11, 2-А, 6, 8, 12, 16, 18-А, 12-В, 10-Б, 10-А, 12-Б, 20;

- Пр. Богоявленський, 340/1, 340/2, 325/1, 325/2, 323/3, 327/2, 327/1

- Вул. Попеля, 170;

- Вул. Айвазовського, 6, 11-А;

- Вул. О. Ольжича, 1-А, 7-А.

Роботи із санітарного очищення тривають.

 

Ha виконання протокольного доручення від 22.12.2018 з питання виконання рішення ММР від 25.04.2018 №19/11 щодо здійснення контролю за станом оглядових колодязів інженерних мереж у м. Миколаєві.

30.01.2019 Адміністрацією Корабельного району спільно з Департаментом економічного розвитку, управлінням споживчого ринку ММР, та Корабельним відділенням поліції ГУ Національної поліції України в Миколаївської області провели рейд з обстеженням пунктів прийому металобрухту на наявність кришок люків, елементів колодязів у Корабельному району.

На момент перевірки, наявність кришок люків елементів колодязів не встановлено.

IMG_7003IMG_7007

 

ЗУСТРІЧ З ЛІКАРЕМ-ОФТАЛЬМОЛОГОМ

Кожного разу слухачі «Університету третього віку» відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) з нетерпінням чекають зустрічей зі спеціалістами на цікаві тематичні лекції. Актуальною темою для зустрічей завжди залишається тема «Як бути здоровим?».

oftalm

30.01.2019 року до нас завітала лікар-офтальмолог вищої категорії Іванченко Лариса Валентинівна з лекцією про захворювання очей, катаракту та глаукому та надала присутнім вичерпну інформацію :

- про симптоми захворювання очей, катаракту та глаукому;

- про порядок обстеження з метою ранньої діагностики;

- про загальні хвороби, які сприяють негативній динаміці глаукоми і більш швидкому дозріванню  катаракти;

- про моменти в нашому житті, які сприяють очному тиску та про методи народного лікування.

Після закінчення лекції присутні мали можливість задати питання про свої особисті проблеми, на які отримали відповіді лікаря. Зустріч була цікавою та насиченою.

Народна мудрість каже: «Бути здоровим – це мистецтво». А кожна така зустріч є джерелом знань та ще однією сходинкою бути здоровим.

Ми висловлюємо слова щирої вдячності Іванченко Л.В. за участь у роботі «Університету третього віку», цікаву і корисну лекцію та бажаємо здоров'я та благополуччя.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2047
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 795477

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"