Головна

dfs

 

Головне управління ДПС у Миколаївській області повідомляє

докладно,,,

 

22 листопада 2019 року спеціалістами адміністрації Корабельного району спільно з представниками районного відділення поліції, членами громадського формування «Каскад» проведено рейд щодо припинення стихійної торгівлі на території Корабельного району за адресами: пр. Богоявленський, 311; вул. Океанівська 14/1 - 14/2 (біля ЗОШ № 33), вул. Океанівська, 31, вул. Самойловича, 24. Складено 10 протоколів за ст.152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району та районного суду для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

IMG-54VIMG-d4V

 

LEKCIYAДля підопічних відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) був проведений правовий захід за участю начальника відділу персоніфікованого обліку та фінансування пільг УСВіК Корабельного району - Петрак І.О., керівника «Центру правової підтримки та врегулювання конфліктів» - Добридник Т.В. та адвокатів центру - Довгалюк Л.Б., Березюк А.С., заступника керуючого ТВБВ №10014/060 «Ощадбанку» - Тищук Т.В.. Були розглянути наступні питання:

- Шляхи фінансування;

- Шляхи монетизації;

- Робота з карткою клієнта банку;

- Тарифи та пільги комунальних послуг населення;

- Захист громадян від шахраїв.

Основною метою зустрічі правознавчих було підвищення рівня інформованості з цих питань. Присутні мали змогу отримати відповіді на свої запитання. Такі зустрічі будуть проводитися і в подальшому.

Відділення Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) дякує всім фахівцям за проведену інформаційно – роз'яснювальну роботу та запрошує до відділення денного перебування пенсіонерів району за адресою: пр. Богоявленський, 301/2, тел. 64-50-61.

Заступник директора апарату Корабельного району міського територіального центру

Подаєнко Т.І.

 

Відбувся виїзний прийом громадян

головою адміністрації Корабельного району

Відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів 20 листопада 2019 року голова адміністрації Олександр Цуканов провів виїзний прийом громадян у приміщенні Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 імені Героя РС Пшеніцина Г.О. (вул. Вільна, 38), із залученням керівників служб району та посадовців адміністрації Корабельного району.

n4

У числі питань, з якими громадяни звернулися до голови адміністрації більшість належала до питань пов'язаних з благоустроєм мікрорайону Широкої Балки, а саме:

 асфальтування дороги пров. Добролюбова, вул. Запоріжській;

 прибирання сміття на прилеглій території ЗОШ №14;

 заміна каналізаційної труби по пров. Молодіжному;

 ремонт тротуару через міст в Широкій Балці;

 відновлення зовнішнього освітлення по вул. Запоріжській, вул. Зої Космодем'янської, встановлення ліхтаря по вул. Прибузькій,

 посадка дерев на повороті до мкр. Кульбакино;

 прибирання сміття на Кульбакинському повороті та вул. Прибузькій;

 влаштування тротуарів біля пішохідних переходів на повороті до мкр. Кульбакино.

На всі порушені питання мешканці отримали вичерпні відповіді та рекомендації. Питання, що потребують детальнішого вивчення, голова адміністрації району взяв під особистий контроль та дав доручення відповідним службам щодо вирішення проблемних питань по суті.

 
dfs

 

Головне управління ДПС у Миколаївській області повідомляє

докладно,,,

 

Зустрічі з психологом завжди корисні, цікаві, та повчальні, адже психологічна підтримка потрібна кожній людині. Тому отримувачі соціальних послуг відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) постійно відвідують лекції психолога Мацової Н.М , щоб поспілкуватись на зацікавленні теми, або поставити деякі запитання, які потребують професійної відповіді психолога.

psuholog

Якщо ви людина похилого віку, або людина з інвалідністю (старше 18 років) і потребуєте консультації психолога, або рішень будь яких життєвих питань, ласкаво просимо до нас. Наша адреса пр. Богоявленський, 301/2 тел. 64-50-61. Ми чекаємо на вас!

Заступник директора апарату Корабельного району міського територіального центру

Т.І. Подаєнко

 
img0
День гідності і свободи встановлений указом Президента України Петра Порошенка №872/2014 від 13 листопада 2014 «Про День гідності і свободи», з метою затвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження і донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події на Україні почала XXI століття, а також в знак належної поваги патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 року і в листопаді 2013 року - лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, націона льних інтересів нашої держави і його європейського вибору.
 

До уваги багатодітних сімей Корабельного району!

Адміністрація Корабельного району інформує, що 22 грудня 2019 року о 16.00 за адресою: пр. Богоявленський, 39 А, у концерт-холі «Юність» відбудеться святковий захід присвячений Дню святого Миколая, який організовує та проводить Миколаївський обласний благодійний фонд «Доброта та Довіра».

Сім'ї, які бажають взяти участь у заході мають звернутись до відділу з гуманітарних питань каб. 307, 416 для отримання запрошень.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2305
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 826146

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"