Головна

vhod-bez09.12.2021з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID- 19 робочою групою у складі представників ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області, ВП №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району ММР проведено рейд-обстеження 16 об'єктів торгівлі, із них: магазинів непродовольчих товарів - 7, магазинів продовольчих товарів - 6, салонів краси - 3.

В ході рейду складено 3 протоколи за ст. 44- 3 ч.2 КУпАП.

 

025«Скажімо «НІ» - булінгу та насильству!»

09.12.2021 спеціалістками відділу з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району А. Хусаіновою та В. Гайворонською на базі ЗОШ № 43 (директорка Л. Курбакова) для учнів 4-Б класу проведено інформаційний захід «Скажімо «НІ» - булінгу та насильству!».

На жаль, в нашому суспільстві переважає думка, що проблеми жорстокого поводження із членами сім'ї є внутрішньою проблемою цієї сім'ї і не потребує втручання суспільства, а тим більше держави. Але саме право на захист від насильства над особою, особливо в сім'ї, є одним із найголовніших прав громадян та дітей зокрема.

Ще недавно в нашому суспільстві вважалося неприйнятним говорити відверто про насильство в сім'ї. Проте ця форма насильства існує давно і зустрічається досить часто: вона розповсюджена серед людей різних національностей, різного фінансового та соціального статусу, в сім'ях віруючих та атеїстів. Більше того, таке насильство ніяк не можна пояснити економічною нестабільністю, оскільки воно наявне й у відсталих, і в економічно розвинутих країнах.

Насильство дуже часто присутнє в нашому житті і ми відіграємо в ньому певну роль. Залежно від ситуації ми є свідками, жертвами або ж кривдниками. Трагічність ситуації в тому, що свідки чи жертви насильницької діяльності переносять модель кривдницької поведінки у власне життя та продовжують чинити насильство. Власне створюється коло насильства: жертви стають кривдниками.

026Найчастіше насильство проявляється в сім'ї. Це реальна дія чи погроза фізичної, сексуальної, психологічної або економічної образи та насильство з боку однієї особи щодо іншої, з якою вона має чи мала інтимні або інші значущі стосунки. Крім того, воно може здійснюватися й над іншими членами сім'ї, особливо над дітьми.

Насильство в сім'ї дуже впливає на життя дітей і підлітків. Третина дітей в Україні щороку спостерігають акти насильства в сім'і. Діти, матері яких зазнали знущань, у шість разів частіше намагаються покінчити життя самогубством, 50% з них схильні до зловживань наркотиками та алкоголем.

Двадцять відсотків студентів вищих навчальних закладів втягнуті у насильницькі стосунки, причому 66% розповідають про це другові, 26% - батькам, 25% - нікому не розповідають.

Жорстоке поводження з дітьми в подальшому формує з них соціально-дезадаптованих людей, не здатних створювати повноцінну сім'ю, бути гарними батьками, а також є поштовхом до відтворення жорстокості по відношенню до власних дітей.

Якщо Ви або Ваші знайомі потрапили до ситуації домашнього насильства або стали свідками, не залишайтесь байдужими, подбайте про свої права та безпеку, терміново телефонуйте:

Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства 0 800 500 335 або 116 123
Подбайте про свою безпеку, бережіть себе та своїх рідних!
027
 

«Життя онлайн. Як уберегтися від кібербулінгу в Інтернеті»

25 листопада розпочалася Всеукраїнська компанія «16 днів проти насильства», до якої Україна залучилась у 2001-році. З того часу небайдужі до теми насильства свідомі громадяни та громадянки України ініціюють та беруть участь у різноманітних заходах, що закликають до припинення усіх форм насильства. Всі небайдужі об'єднують свої зусилля та діляться інформацією задля того,щоб подолати це ганебне явище.

8 грудня 2021 року відділ з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради спільно з бібліотекою-філією №8 ЦМБ для дітей ім. Ш.Кобера і В.Хоменка, та інспекторами відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Миколаївській області підготували для учнів 6-7-х - класів загальноосвітньої школи № 1 ім. О.Ольжича, захід «Життя онлайн. Як уберегтися від кібербулінгу в інтернеті».

Під час заходу учні ознайомились із небезпеками,що можуть виникнути під час спілкування в Інтернеті, дізнались про необхідні дії у разі підозри чи виникнення онлайн-грумінгу і секторшену, та як запобігти насильству та експлуатації у цифровому просторі.

Начальник відділу з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району Ірина Богдан вручила самим активним учасникам подарунки.

021022023024

 

07 грудня 2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, відділу поліції №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд – обстеження 15-ти об'єктів господарювання, а саме: 13-ти непродовольчих та продовольчих крамниць, закладів громадського харчування -2.

У ході рейду було складено 3 протоколи за статтею 44-3 (частина друга) Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» («Порушення правил щодо карантину людей»), що передбачає за собою накладення штрафу на громадян від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

А також, попереджено суб'єктів господарювання про необхідність дотримання карантинних заходів.

 

06 грудня 2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, відділу поліції №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд – обстеження 19-ти об'єктів господарювання, а саме: 18-ти непродовольчих та продовольчих крамниць, закладів громадського харчування - 1.

У ході рейду було складено 2 протоколи за статтею 44-3 (частина друга) Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» («Порушення правил щодо карантину людей»), що передбачає за собою накладення штрафу на громадян від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, 1 протокол за статтею 42 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» («Порушення санітарних норм»), що передбачає за собою накладення штрафу на громадян від одного до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від шести до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. А також, попереджено суб'єктів господарювання про необхідність дотримання карантинних заходів.

 

Час підбивати підсумки року

За 2021 рік у місті Миколаєві відремонтовано чимало вулиць приватного сектору та дворів багатоповерхівок.

Деякі з них не мали асфальту ніколи, як, наприклад, вулиця Новоросійська в Тернівці, провулок Будівельників у Ракетному Урочищі чи вулиця Запорізька у Корабельному районі.

020

Тепер цифри:

За рік у Миколаєві відремонтовано 39 внутрішньоквартальних проїздів:

22 адреси – капітальний ремонт;

17 – поточний.

Приватний сектор. Від початку року заасфальтовано 29 вулиць:

23 адреси – капітальний ремонт;

6 – поточний.

Станом на 01.12.2021 року на території Корабельного району м. Миколаєва:

Проведено капітальний ремонт внутрішньоквартальних проїздів за 3-ма адресами:

• по вул. Тернопільська вздовж будинків № 4/1 та № 79-а. Площа асфальтування– 1874 кв.м.

• по вул. 295-ї Стрілецької Дивізії вздовж будинків № 91-а, 91-б, 91-в. Площа асфальтування - 2743 кв. м.

• по пр. Богоявлкенський, 320,324-326. Площа асфальтування - 1217 кв. м.

Проведено капітальний ремонт 9- ти доріг на території приватного сектору, а саме:

• вул. Адмірала Ушакова (від будинку № 8А до будинку № 2Б). Площа асфальтування дороги -1846,9 кв. м.

• вул. Січових Стрільців (від вул.. Кобзарська до будинку № 52). Площа асфальтування дороги - 1463 кв. м.

• пров. Кубинський. Площа асфальтування дороги - 1966 кв. м.

• пров. Колективний (від вул. 295-ї Стрілецької Дивізії до вул. Автомобільної. Площа асфальтування дороги - 2044 кв. м.

• вул. Запорізька (від вул. 3 Козацька до вул. 6 Козацька). Площа асфальтування дороги - 2040 кв. м.

• вул. Космонавта Волкова (від пр. Богоявленський до вул. Рибна). Площа асфальтування дороги - 1403 кв. м.

• вул. Кобзарська (від пр. Богоявленський до вул. Айвазовського). Площа асфальтування дороги - 400 кв. м.

• пров.1-й Прибузький (від будинку №24 до будинку №40, та від будинку №10 до будинку №20). Площа асфальтування дороги - 887 кв. м.

• вул. Космонавта Беляєва (від вул. Рибна до будинку №35, та провулках Сіверсів і Космонавта Беляєва). Площа асфальтування дороги – 2041,5 кв. м.

Проведено поточний ремонт доріг за 3-ма адресами, а саме:

• вул. Олега Ольжича (біля будинку № 5А). Площа асфальтування – 76 кв. м.

• пров. 1-й Молодіжний (біля будинків № 2,4,6). Площа асфальтування – 53,5 кв. м.

• пров. Чернишевського. Площа асфальтування – 325 кв. м.

У цьому році міська рада відкрила кредитну лінію у 150 млн. гривень на ремонт доріг. Їхній перелік вже складений, серед найбільших об'єктів – вулиця 2-а Набережна.

 

zah_vitШановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України!

Щиро вітаю Вас з Днем Збройних Сил України. Військова служба завжди була долею мужніх і сильних людей, для яких любов до Вітчизни означає непохитну вірність військовому обов'язку та солдатському братерству.

Нині вартові Вітчизни сумлінно виконують свій військовий обов'язок, захищаючи незалежність та територіальну цілісність нашої Батьківщини.

Бажаю Вам міцного здоров'я, надійної боєздатності та успіхів у нелегкий праці в ім'я миру і спокою нашого народу.

Хай буде невичерпною сила вашого духу і відданість українському народу!

Голова адміністрації Корабельного району О.М.Цуканов

 
019

02-04 грудня 2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, відділу поліції №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейди – обстеження 58-ми об'єктів господарювання, а саме: 56-ти непродовольчих та продовольчих крамниць, закладів громадського харчування - 2.

У ході рейду було складено 10 протоколів за статтею 44-3 (частина друга) Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» («Порушення правил щодо карантину людей»), що передбачає за собою накладення штрафу на громадян від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

А також, попереджено суб'єктів господарювання про необхідність дотримання карантинних заходів.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3009
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1225081

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

koradm@mkrada.gov.ua

znak

Питання "гарячої лінії"