Головна

Квітуча гілка мигдалю

Ой, весно-весно красна,

Що ти нам, весно, принесла?

Весна завжди надихає людей на нові почуття та допомагає створити настрій веселого, сонячного дня.

Арт-терапія - це засіб вільного самовираження і самопізнання. Художня творчість завжди допомагає зрозуміти й оцінити свої почуття, спогади, знайти час для відновлення життєвих сил і спосіб спілкування із собою.

art_terapiyaДля слухачів  факультативу Арт-терапія «Університету третього віку» відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) це ще одна можливість зібратись разом та передати свої весняні та сонячні відчуття на папері.

Спільна роботи «Квітуча гілка мигдалю» радує око глядача яскравими рожевими барвами весни. Узагалі слухачі факультативу арт-терапія використали небагато кольорів: рожевий, зелений, голубий та білий, але вжили багато проміжних барвів.

А допомагає розкрити свої таланти керівник факультету Коваленко Марина Григорівна - людина з великим серцем та добра душею.

Дивлячись на картину, що чарує гармонією кольорів і форм, ніби відчуваєш подих весни. Спільна творча робота радує та наповнює наші будні теплотою своїх сердець.

Запрошуємо всіх бажаючих завітати на заняття факультативу Арт-терапія та можливість проявити свої творчі здібності за допомогою олівця, пензля та акварелю, а саме головне - гарного настрою.

Заступник директора аппарату Корабельного району міського територіального центру

Подаєнко Т.І.

 

Рішення про стягнення аліментів можна виконати за кордоном після його визнання

Консультує начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк

konsylt

Серед українців, які перебувають за кордоном, є ті, хто ухиляється від сплати аліментів. Це створює низку проблем для їхніх дітей, які залишилися в Україні.

Переїзд дитини або батька - платника аліментів на постійне місце проживання за кордон, зміна ними громадянства не позбавляють дитину права на утримання. Якщо дитина живе в Україні, а батько - за кордоном, позов про стягнення аліментів може бути подано до суду в Україні, за місцем проживання дитини.

Якщо рішення про стягнення аліментів з батька, який проживає за кордоном, буде ухвалено судом України, це рішення на території іншої країни виконуватиметься відповідно до Договору про надання правової допомоги.

Рішення суду України підлягає виконанню на території іншої країни після його визнання. Для звернення з клопотанням про визнання і виконання рішення суду України до компетентного органу іншої країни зацікавлена особа звертається до суду України, який ухвалив рішення. Далі належним чином оформлене клопотання направляється компетентному органу іншої країни в порядку, передбаченому міжнародним договором України.

У більшості випадків такі клопотання за посередництва обласних територіальних управлінь юстиції надсилаються до Міністерства юстиції України для подальшого відправлення компетентним іноземним органам.

Виконання судового рішення на території іншої країни відбувається відповідно до її законодавства.

 

ВЕЛИКИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ПИСЬМЕННИК М.В.ГОГОЛЬ

"Він коренивсь у гетьманському роді, Коли ж і шаблю вибили із рук -

Узяв перо, натхнене й гордо,

Розрив – траву, міднішу од шаблюк».

Л.Тома

Слухачів «Університету третього віку» відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) запросили в бібліотеку- філілію №18 Централізованої бібліотечної системи для дорослих м. Миколаєва.

gogolСлухачам була запропонована лекція про великого та видатного українського письменника Миколу Васильовича Гоголя, якому 1 квітня виповнилось би 210 років з дня його народження. Всі ми з дитинства пам'ятаємо слова славетного українця М.Гоголя «Чи знаєте ви українську душу?» та «Чи знаєте ви українську ніч?».

М.В.Гоголь став улюбленим письменником і володарем душ мільйонів людей на планеті. Великий український письменник М.Гоголь є, на думку багатьох дослідників, найбільш виразним представником української школи. Українська тематика творів М.В.Гоголя - це невід'ємна частина творчої особистості. Микола Васильович - один з кращих виразників української ментальності. У його творах найбільш повно і яскраво відтворилися риси українського національного характеру.

Лекція була доповнена показом документального фільму «Життя та творчість М.В. Гоголя» та документально-дослідницьким фільмом С.Медвєдєва «Николай Гоголь. Тайна смерти» та виставкою художніх творів улюбленого українського письменника.

Лекція була дуже цікаво. Атмосфера - супер!

Заступник директора аппарату Корабельного району міського територіального центру

Подаєнко Т.І.

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано роботи з поточного ремонту внутрішньоквартального проїзду по вул. Райдужна, 51 (площа ремонтних робіт – 283,5 кв.м). Підрядна організація – ФОП Стеценко О.М.

А також, ведуться роботи з капітального ремонту тротуару по вул. Г. Сагайдачного (Ватутіна) від пр. Богоявленського до ЗОШ № 29. Підрядна організація – ФОП Озейчук С.М.

radyzh51IMG_20190408_125853_HHTIMG_20190408_125920_HHT

 

Попереджений – значить живий-здоровий: служба усправах дітей разом зі співробітниками ДСНС нагадують про необхідність дотримання правил пожежної безпеки, пропаганди безпечного способу життя і обережного поводження з опаленням.

05.04.2019 року завідувач сектору з питань опіки та піклування служби у справах дітей адміністрації Корабельного району Вознюк О.В. та головний спеціаліст сектору з питань опіки та піклування служби у справах дітей адміністрації Корабельного району Мироновою О.О. спільно зі співробітниками Корабельного РВ у м. Миколаєві ГУ ДСНС України у Миколаївській області відвідали опікунські сім'ї, в яких виховуються діти пільгових категорій. З законними представниками проведена профілактична бесіда про попередження нещасних випадків з дітьми та своєчасна їх евакуація з місць, де загрожує небезпека.

Вкотре попереджаємо усіх – пожежу легше попередити, ніж загасити.

s1s2s3

 

s4

 

Санітарне очищення району

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради інформує громаду міста про роботи із санітарного очищення, які виконувались протягом поточного тижня з 01.04.2019 по 05.04.2019.

Із залученням підрядного підприємства ліквідовано звалища гілля та опалого листя по пр. Корабелів, внутрішньоквартальному проїзді по маршруту руху громадського транспорту №76, вул. Океанівській та на території багатоповерхової забудови (пр. Корабелів, 12-В, Океанівська, 40-А, 40-Б). Розпочато роботи по ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища за автогаражним кооперативом «Лада».

Двічі виконано ручне прибирання зупинок громадського транспорту по пр. Богоявленському, пр. Корабелів вул. Прибузька, вул. 295 Стрілецької дивізії, Об'їзній дорозі. Виконано роботи із ручного прибирання прибордюрної смуги вул. Н. Гвардії (між вул. Океанівська та Самойловича), проїзду між «ЕКО маркетом» та Миколаївською міською лікарнею № 5, провулку Шевченка (від вул. Океанівська до буд. по вул. Самойловича, 24). Аналогічні роботи розпочато по вул. 295 Стрілецької Дивізії та вул. Райдужна. Також виконано прибирання місць загального користування (паркувальний карман на спортивному містечку «Корабельний).

Із залученням підрядного підприємства виконувались роботи по обрізці та знесенню аварійних дерев по вул. Металургів, 8, 34, пр. Корабелів, 13, пр.Богоявленський, 309, вул.Океанівська, 18, вул.Рибна, 1-А, вул. Металургів, 26-А.

Із залученням підрядного підприємства ТОВ «Миколаївзеленгосп» та громадських працівників виконано прибирання випадкового сміття по пр. Богоявленському від вул. Самойловича до спортивного містечка «Корабельний» та пр. Корабелів. Завершено роботи із згрібання та вивезення опалого листя із пр. Богоявленського (від ринку «Фенікс» до вул. О. Ольжича) та внутрішньоквартального проїзду по маршруту руху громадського транспорту № 76. Тривають роботи із очищення зелених зон від випадкового сміття по об'їзній дорозі.

Із залученням підрядного підприємства ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» двічі виконано механізоване прибирання магістральних доріг району (пр.Корабелів, пр.Богоявленський, вул.Океанівська, вул.Металургів, Об'їзна дорога).

Станом на 05 квітня 2019 року на замовлення адміністрації Корабельного району підрядною організацією розпочато планові роботи з ліквідації несанкціонованого звалища сміття на пустирі за автогаражним кооперативом «Лада». Роботи буде виконано у три етапи:

І етап – вивезення побутового сміття;

ІІ етап – вивезення будівельного сміття;

ІІІ етап вивезення листя та гілок.

З метою запобігання порушення Правил благоустрою та утворення стихійних звалищ сміття, адміністрація району звертається до мешканців Корабельного та Вітовського районів укладати договори на вивіз ТПВ з КП «Обрій-ДКП», оскільки кожна людина повинна відповідально відноситись до місця свого проживання, адже це є її обов'язком перед майбутніми поколіннями.

Роботи із санітарного очищення тривають.

IMG83bVIMGdfVIMG_20190305_135757IMG_20190402_145411

 
ПРАВОВА ЗУСТРІЧ
Роз'яснення Закону України «Про загальнообов'язкове пенсійне страхування»
«Вчитися ніколи не пізно» - девіз студентів «Університету третього віку»

Кожного разу відвідувачі відділення денного перебування Корабельного району з нетерпінням чекають зустрічей зі спеціалістами на тематичні лекції правого характеру.

У відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулась цікава зустріч з начальником Корабельного відділу обслуговування громадян Інгульського об'єднаного управління пенсійного фонду України міста Миколаєва Миколаївської області Тєбеньковою Іриною Валентинівною.

21Ірина Валентинівна надала роз'яснення, що відповідно до частини другої статті 42 Закону України «Про загальнообов'язкове пенсійне страхування» передбачено механізм проведення перерахунку раніше призначених пенсій шляхом збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачені страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії.

Під час зустрічі підопічні відділення денного перебування задавали Ірині Валентинівні свої запитання, які їх хвилювали, та отримали професійні відповіді.

Такі правові зустрічі допомагають людям «золотого віку» і на заслуженому відпочинку відчувати пульс часу сьогодення.

Заступник директора аппарату Корабельного району міського територіального центру Подаєнко Т.І.

 

3Туберкульоз – це вже не захворювання маргіналізованих слоїв населення, а загроза, яка стосується кожного. Україна на другому місці у Європі по захворюванню.

Для робітників відділення соціальної допомоги вдома Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) була проведена лекція дільничною медсестрою протитуберкульозного диспансеру міської лікарні №5 Пепелеєвою Катериною Василівною на тему «Туберкульоз, профілактика та лікування».

Лекція спрямована на зниження ризиків зараження туберкульозом та на зменшення загрози здоров'ю осіб, які мають ризик інфікування.

Щиро дякуємо за цікаву та пізнавальну зустріч.

Заст.директора апарату Корабельного району міського територіального центру

Т.І. Подаєнко

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2104
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 813063

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"