Головна

Кращий досвід роботи

ngz_hospital

Робота ТОВ «Миколаївський глиноземний завод» по попередженню зараження інфекційним захворюванням COVID-19

Спалах коронавірусної інфекції COVID-19, яка охопила весь світ, змусив ухвалити на законодавчому рівні та запровадити масштабні карантинні заходи в нашій країні. Ці заходи спрямовані передусім на протидію поширенню небезпечної хвороби, передбачають введення певних обмежень в діяльності підприємств, житті кожного громадянина нашого суспільства.

Головна їх мета - зберегти життя та здоров'я людей і, як показує час, зазначені рішення, безумовно, є правильними та потрібними.

Запровадження карантинних заходів змусило підприємства переглянути ставлення до ймовірного зараження працівників новою маловивченою формою інфекції. Життя і здоров'я найманих працівників напряму залежить від ставлення роботодавців до своїх кадрів, до створення безпечних, здорових умов праці.

читати далі...

 

201_n

Легальна праця - це соціальна захищеність працівників та можливості для розвитку бізнесу.

Сьогодні, все більше громадян надають перевагу офіційному працевлаштуванню. Адже, уклавши трудовий договір з роботодавцем, працівник має право на:

отримання лікарняного та допомоги по безробіттю;

оплату в період зупинки чи скорочення діяльності;

доплату за надурочні й нічні роботи, а також за роботу у вихідні;

захист від раптового звільнення;

стягнення коштів за період затримки розрахунку або видачі трудової книжки у день звільнення.

Роботодавець, який уклав офіційний трудовий договір отримує можливості:

підтримання трудової дисципліни;

гарантія матеріальної відповідальності працівника, праця якого передбачає обслуговування грошових, товарно-матеріальних цінностей;

проводити навчання, підвищення кваліфікації своїх працівників, щоб підвищити якість виробничого процесу;

скористатися механізмом відшкодування державою витрат роботодавця на сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за кожного офіційно працевлаштованого працівника.

Звертаємо увагу, що на роботодавців, які використовують нелегальну працю, очікують фінансові санкції.

Тож, цінуйте свою працю – працюйте легально!

 

20200922_11264524 вересня 2020 року з метою дотримання вимог постанови КМУ від 22.07.2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», робочою групою у складі представників Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд - обстеження по пр. Корабелів: 8-ми продовольчих та 7-ми непродовольчих крамниць, 5-ти об'єктів громадського харчування (вул. Океанівська, 32-А-Б-В та пр. Богоявленський, 319 -319-А)

Порушень не виявлено.

 

info_logo23 вересня 2020 року спеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району спільно з представниками районного відділу поліції провели відпрацювання місць стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва з метою недопущення встановлення об'єктів незаконної торгівлі за адресами: вул. Самойловича, 24, вул. Океанівська, 31; пр. Богоявленський, 311, пр. Богоявленський, 342.

Складено 2 протоколи за статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

 

IMG_20200916_124308Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано роботи з капітального ремонту дорожнього покриття пров. Колективний від вул. 295-ї Стрілецької Дивізії до вул. Автомобільної (1 пусковий комплекс). Площа асфальтування дороги – 2000 кв.м.

 

dpsНа обліку в ДПС Миколаївщини перебуває майже 100 тисяч платників податків

Як повідомили в Головному управлінні ДПС у Миколаївській області, станом на 1 вересня 2020 року на обліку в ДПС Миколаївщини перебувало 99177 платників податків. Із загальної кількості суб'єктів господарювання зареєстровано 50657 фізичних осіб – підприємців, 48520 юридичних осіб, та 720 осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність.

Зокрема, за 8 місяців 2020 року на податковий облік взято 4343 фізичних осіб-підприємців та 904 юридичні особи.

У Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків станом на початок вересня поточного року обліковано 1 175 254 фізичних осіб. Протягом січня-серпня 2020 року податкова служба області зареєструвала в Державному реєстрі фізичних осіб 7681 громадянина, з них 289 іноземців.

В Окремому реєстрі фізичних осіб перебувають на обліку 2697 мешканців Миколаївщини. Це особи, які через свої релігійні переконання відмовилися від присвоєння їм номера облікової картки платника податків та обліковуються у реєстрі за прізвищем, ім'ям, по батькові та серією і номером паспорту.

У реєстрі платників податку на додану вартість станом на 1 вересня поточного року перебуває 6061 юридична особа та 550 фізичних осіб-підприємців.

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

reid_karantin22 вересня 2020 року з метою дотримання вимог постанови КМУ від 22.07.2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», робочою групою у складі представників Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд - обстеження по пр. Корабелів: 11-ти продовольчих та 8-ми непродовольчих крамниць, 4-х об'єктів громадського харчування.

В ході перевірки складено 1 протокол за ст. 42 КУпАП «Порушення санітарних норм».

 

drv_h2020

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2597
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 998965

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"