Головна

znak_uvaga

УВАГА!

У ЗВ’ЯЗКУ ІЗ ПРОВЕДЕННЯМ ПЛАНОВИХ РЕМОНТНИХ РОБІТ

17.04.2018р. відключення електроенергії з 8:30-17:00 - вул. Самойловича 30а, 30б, 30д, Океанівська 47.

17.04.2018р. відключення електроенергії з 8:30-17:00 - вул. Самойловича 1-25, пров. А, вул. Океанівська 1, 1а, 1б, 1в, 1/1, 1/2, 9.

18.04.2018р. відключення електроенергії з 8:30-17:00 - вул. Самойловича 1-25, пров. А, вул. Океанівська 1, 1а, 1б, 1в, 1/1, 1/2, 9.

18.04.2018р. відключення електроенергіїз 8:30-17:00 - вул. Гетьмана Сагайдачного 4/2 - 18, 62 вул. Глинки 11/2, 1/4.

18.04.2018 та 20.04.2018р. відключення електроенергії з 8:30-17:00 - вул. Запорізьказ 2-13 Козацьку.

 

dfsПро стан надання адміністративних послуг в ЦОП при ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

Центрами обслуговування платників на територіях обслуговування Інгульського та Корабельного районів м. Миколаєва за 3 місяці 2018 року надано 6 363 адміністративних послуг платникам податків та громадянам.

В переліку наданих послуг переважають:

- видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків – видано понад 1 756 карток;

- видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків – видано понад 2 563 відомостей;

- реєстрація фізичної особи-підприємця платником єдиного податку – зареєстровано понад 374 суб'єктів підприємницької діяльності;

- надання фізичній особі-підприємцю витягу з реєстру платників єдиного податку – надано понад 504 витягів;

- реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – зареєстровано понад 404 книги;

- реєстрація книг обліку розрахункових операцій – зареєстровано понад 482 книги.

Шановні платники та мешканці Інгульського та Корабельного районів м. Миколаєва, для отримання адміністративних послуг ви можете звернутись до Центрів обслуговування платників за адресами: вул. В'ячеслава Чорновола, 1/1, тел. 23-64-83, 23-03-29, 23-61-00 (Інгульський район); вул. Океанівська, 1А, тел. 64-02-07 (Корабельний район).

 

ЩИРА ПОДЯКА

8 квітня 2018 року все православне людство відзначає найбільше християнське свято – ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВЕ.

Це величніше православне свято наш український народ зустрічає у прагненні до миру, милосердя, співчуття, любові до ближніх.

_

У відділенні Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) вже стало традицією вітати цього дня одиноких громадян, які знаходяться на соціальному обслуговуванні у відділенні організації надання адресної допомоги Корабельного району. 150 одиноких громадян та інвалідів отримали запашні паски, які на благодійній основі надало ТОВ «ЛАКОМКА», яке очолює Бут Олена Миколаївна.

Від імені всіх одиноких громадян та інвалідів, які отримали паски, висловлюємо Вам Олена Миколаївна щирі слова подяки за надану благодійну допомогу.

Ваша робота непроста, але надзвичайно важлива для нашого суспільства. Щодня, щогодини Ви зігріваєте своїм душевним теплом і щирою добротою самотніх людей похилого віку та інвалідів.

Хай Бог дарує Вам сили, доля наділяє всіма благами, Вашим рідним і близьким міцного здоров'я, родинної злагоди, творчих успіхів у роботі, мирного неба над головою, щедрого на добро року.

 

Нове обличчя кордону!

В рамках співпраці Корабельного районного центру зайнятості з Державною прикордонною службою були проведені два інформаційно-консультаційні заходи для безробітних осіб, в тому числі для учасників АТО.

Відповідальний виконавець групи з добору у Миколаївській області окремого регіонального центру укомплектування Державної прикордонної служби України Наталя Зелінська ознайомила присутніх з можливістю прийняти участь в конкурсі «Нове обличчя кордону».

1403__05.04_1В Державній прикордонній службі України проходить проект «Нове обличчя кордону» – конкурс на зайняття посад у відомстві. Поточний набір проводиться в прикордонні підрозділи «Львів-аеропорт» і «Рава-Руська», що на Львівщині та Окремого КПП «Київ».

Конкурс проводиться серед військовослужбовців ДПСУ – на посади сержантського та офіцерського складу, і серед цивільної молоді – на посади сержантського складу. Варто зазначити, що проект «Нове обличчя кордону» проходить за підтримки експертів Прикордонної варти Польщі, представників МОМ та посольства США в Україні.

Подати заявку можна до 30 квітня 2018 року. Невдовзі має розпочатися набір і в інші прикордонні підрозділи на кордоні з Польщею, а також в аеропортах «Одеса», «Харків», «Дніпро» та інші. Інформація буде відображена на сторінці проекту.

Після подачі електронної анкети, яка обробляється автоматизованою системою проекту, кандидатів, що заповнили анкету та відповідають вимогам Держприкордонслужби, допускатимуть до участі у подальшому відборі. Потенційних прикордонників тестуватимуть на загальні здібності, з іноземної мови та психологічне тестування, відбудеться проходження медичної комісії і перевірка рівня фізичної підготовки.

За більш детальною інформацією звертайтесь за адресою:

м. Миколаїв, вул. Космонавтів 1-Д, тел. 0962398005, сайт kontakt-pdru.at.ua, Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради розпочато роботи з капітального ремонту внутрішньоквартального проїзду по вул. Океанівській, 28. Підрядна організація – ФОП Гурко А.М.

Okeanovskaya_28_1Okeanovskaya_28_2

 

У Верховній Раді України зареєстровано проект закону №7005 від 25.07.2017 «Про внесення змін до деяких Законів України (щодо запобігання мобінгу)». МОБІНГ – форма психологічного насилля, яка полягає в тривалому та систематичному цькуванні працівника в колективі, психологічному тиску на нього з метою подальшого звільнення.

Законом пропонується імплементувати європейське законодавство та ввести до Кодексу законів про працю, Закону України «Про зайнятість населення» та Кримінального кодексу України поняття мобінг, врегулювати на законодавчому рівні права та гарантії для працівників, які постраждали від проявів мобінгу на робочому місці, а також передбачити кримінальну відповідальність за систематичне застосування елементів мобінгу, наслідком якого є звільнення працівника.

докладно...

 

«НА ВЕЛИКДЕНЬ РАНЕСЕНЬКО ЗАКУВАЛА ЗОЗУЛЯ..»

pashaTC004

«Село на нашій Україні -

неначе писанка село...»

Т.Г.Шевченко

Для кожного християнина ВЕЛИКОДЕНЬ – особливо шановане та величне свято. Воно є символом перемоги життя над смертю, добра над злом.

ВЕЛИКДЕНЬ – це свято, коли воскресає природа, коли відроджується все живе для продовження життя на Землі. З цим святом пов'язано багато звичаїв. Українська писанка – найунікальніший витвір української культури. Вона є символом України, пам'яттю про рідну землю, рідний край, та оберіг на цій землі.

Писанка – одна із стародавніх форм українського народного розпису, у якому наші пращури втілювали свої прагнення, віру та надії.

Підопічні відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради зібрались у приміщенні бібліотеки-філіалу № 18 для дорослих. В привітній оселі радо зустрічали підопічних представники закладу та запросили на майстер – клас по розпису писанок. Майстер-клас провела бібліотекар 1-ї категорії бібліотеки-філіалу № 5 для дорослих Надія В'ячеславівна Мірян, яка запросила всіх присутніх полинути у незвичайну подорож, у чарівний світ писанок. Розмальовані писанки, в народі « крашанки » є бажаними гостями пасхальних корзин з церковної точки зору.

Прослухавши настанови майстрині, розпочався творчий процес розпису писанок. Всі присутні були задоволені від отриманих вражень та нових набутих навичок, що втілили в розписі писанок. Свій досвід вони зможуть передати своїм нащадкам.

Від усього серця бажаємо всім благодаті, добробуту, миру, злагоди. Нехай цей Великий день дарує щастя, любов та віру в завтрашній день!

Заступник директора міського територіального центру Г.М.Громов

pashaTC013

 

4 квітня 2018 року у Вищому професійному училищі №7 м. Миколаєва начальником відділу з гуманітарних питань Богдан І.І. проведено інформаційний захід щодо роз'яснення Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та запобігання торгівлі людьми, гендерної дискримінації.

Учням закладу роздано буклети з контактними телефонами національної «гарячої лінії» з питань запобігання торгівлі людьми, гендерної дискримінації, попередження насильства в сім'ї - 116123, районного відділу поліції - 40-20-02, відділу з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району – 60-02-23, 60-02-93, Миколаївської місцевої прокуратури №2 Миколаївської області - 60-03-13

IMG_6116

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1736
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 682946

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"