Головна

dfsТриває кампанія декларування

громадянами доходів, одержаних у 2017 році

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва нагадує, що триває кампанія декларування громадянами доходів, одержаних у 2017 році.

Граничні строки подання податкової декларації:

- для фізичних осіб-підприємців (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування) – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (року). Останній день подання декларації за 2017 рік – 09.02.2018;

- для фізичних осіб-підприємців, стосовно яких проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця за її рішенням, – протягом 30 календарних днів з дня проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності;

- для громадян, які зобов'язані згідно з ПКУ подати податкову декларацію, і осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, – до 01 травня року, що настає за звітним;

для громадян, які мають право на податкову знижку – по 31.12.2018 (включно);

- для фізичних осіб платників податку-резидентів, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, – не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду.

Звертаємо увагу, що з 1 січня 2018 року декларація про майновий стан і доходи подається за новою формою, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 №556 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року № 859».

Громадяни, що мешкають в Інгульському та Корабельному районах м. Миколаєва, для декларування доходів звертайтеся до податкової інспекції за адресою: м. Миколаїв, вул. В'ячеслава Чорновола, 1/1, тел. 44-52-09.

Дякуємо за  своєчасно подану декларацію!

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

 

dergpracya_06Контрольні та превентивні заходи Управління Держпраці

В рамках співпраці Корабельного районного центру зайнятості з Управлінням Державної праці в Миколаївській області протягом минуло тижня відбулись  інформаційно-консультаційні заходи для безробітних осіб.

Головний державний інспектор відділу додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Миколаївській області Терешкова Ганна та Панкова Ірина поінформували присутніх, що підприємець, який використовує працю найманих працівників, при проведенні господарської діяльності повинен забезпечити справедливий заробіток, безпеку на робочому місці та соціальний захист працівників. Всі ці вимоги обумовлені  чинним законодавством України. На управління Держпраці у Миколаївській області, як на територіальний орган Державної служби України з питань праці, покладено повноваження щодо здійснення державного контролю за додержання законодавства про працю.

dergpracya_07

Присутні дізнались про основні завдання управління Держпраці у Миколаївській області, основні принципи та вимоги щодо здійснення держаного контролю за додержанням законодавства про працю, а також про  заходи впливу до порушників-роботодавців та шляхи захисту прав працівників.


Терешкова Ганна повідомила, що різні напрями діяльності Управління, у тому числі  наголосила на можливості звернення до управління Держпраці у Миколаївській області за консультацією, яка може надаватись як в письмовому вигляді, так і в усному під час особистого спілкування або в  телефонному режимі.

Можливість отримати безоплатну та компетентну консультацію надасть перевагу працівнику перед роботодавцем, забезпечивши його обізнаність про свої права та обов'язки роботодавця, що в майбутньому може бути вирішальними при обранні відповідного засобу захисту своїх інтересів. Саме про це говорила Панкова Ірина на заході.

Корабельний районний центр зайнятості і надалі буде продовжувати активно співпрацювати з представниками Управління Держпраці.

Більш детальну інформацію про послуги Управління Держпраці Ви можете отримати за адресою:

м. Миколаїв, вул. Корабелів, 16,

тел. (0512) 36-22-88,

сайт: mk.dsp.gov.ua

 

dfsНаціональний податковий форум для платників податків!

Запрошуємо платників податків на Національний податковий форум на тему: «Трансфертне ціноутворення. Прибуток. ПДВ», який відбудеться 21 лютого 2018 року в м. Дніпрі, початок о 09 год. 30 хв. (початок реєстрації з 08 год. 30 хв.).

До програми форуму входять питання: Нові критерії визнання осіб пов'язаними; Що нового у визначенні обсягу контрольованих операцій; Критерії формування низькоподаткових юрисдикцій; Переліки ОПФ: поширено сферу застосування; Перевірки незастосування платниками фінансових різниць; Самостійне коригування ціни КО; Документація з ТЦ; Особливості проведення перевірок за 2013-2014 рр.; Зміни у процедурі попереднього узгодження ціноутворення; Аналіз змін до Податкового кодексу; Нові різниці, на які коригується фін результат; Борги безнадійні та сумнівні; Оподаткування процентів за борговими зобов'язаннями; Річна декларація з податку на прибуток. Зміна строків подання; Виправлення помилок попередніх звітних періодів: коли без штрафних санкцій?; Нові терміни формування податкового кредиту; Складання розрахунків коригування. Якщо змінюється номенклатура; Нарахування компенсуючих зобов'язань; Строки реєстрації в ЄРПН та штрафні санкції за їх порушення; Відображення коригувань та виправлень в податковій звітності. Пільги в оподаткуванні.

З питаннями щодо участі у форумі звертайтесь за телефоном:

(044)247-36-73.

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

 

Щодо надання інформації на сервіс

Державної Фіскальної служби України «Пульс»

Сервіс «Пульс» приймає звернення громадян та суб'єктів господарювання (далі – Заявники) щодо неправомірних дій та бездіяльності, можливі корупційні правопорушення у сфері службової діяльності з боку конкретних посадових осіб структурних підрозділів ДФС та її територіальних органів (далі – Інформація).

докладно...

 

Ліквідація наслідків снігопаду

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради звітує громаді міста про хід виконання робіт з ліквідації наслідків снігопаду, який відбувався 06 лютого 2018 року.

IMG_3

Житлово-комунальні підприємства району здійснили  очистку від снігу сходів та тротуарних доріжок на території багатоповерхової забудови.

Із залученням підрядного підприємства ФОП «Кущ Є.В.» здійснено очищення зупинок громадського транспорту по пр. Богоявленському, також посипання територій зупинок піщано-сольовою сумішшю.

Із залученням техніки ТОВ «КАРС КЛІНІНГ», «Коммунавто» та «МСП Ніка-Тера» здійснено очищення доріг у приватному секторі району.

Із залученням трактора малої механізації (КП «Обрій-ДКП») виконується очищення тротуарної частини вздовж магістральних доріг.

КП «ЕЛУ автодоріг» виконує очищення та посипання магістральних доріг району.IMG_1IMG_2

image-01image-02

Адміністрація Корабельного району вкотре звертається до усіх мешканців приватних домоволодінь та підприємців із наполегливою вимогою очистити свою прилеглу територію від снігу, здійснити  посипання  піщано-сольовою сумішшю. Нагадуємо, що очищення прилеглої території, згідно із Правилами благоустрою м. Миколаєва, є обов'язком суб'єктів господарювання. Невиконання зазначених заходів тягне за собою адміністративну відповідальність.

Також, у зв'язку з високою можливістю травматизму, адміністрація району просить усіх мешканців бути особливо уважними при перебуванні на вулиці. Нагадуємо рекомендації «Служби порятунку» щодо перебування на вулиці під час погіршення погодних умов:

Під час ожеледиці:

• перед виходом із помешкання подбайте про те, щоб взуття не було слизьким;
• людям похилого віку та вагітним жінкам краще взагалі не виходити з дому у такі дні;
• ходіть по тротуарах, посипаних піском або сіллю, а якщо вони не посипані, ходіть по не притоптаному снігу, який зазвичай залишається на внутрішньому краї тротуару;
• при ступанні по льоду максимальне навантаження на стопу повинно приходитися не на п'ятку, а на носок;

• ходіть неквапливо, ноги злегка розслабте в колінах;

• не тримайте руки в кишенях – це збільшує ймовірність не тільки падіння, але й отримання тяжких травм, особливо переломів.

У разі обледеніння:

• не ходіть під карнизами, дахами будинків та будівель, особливо якщо бачите навислі бурульки;
• уникайте прогулянок під старими деревами, не паркуйте біля них автотранспорт, адже під тиском льодового покриття ризик їх падіння збільшується;

• звертайте увагу на лінії електропередач, якщо вони заледеніли обходьте їх подалі.

 

Зустрічі у відділенні денного перебування

Відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради  кожного дня чекає на своїх підопічних та створює належні умови для всіх, хто приходить сюди. Для отримання соціально-педагогічної послуги на базі «Університету третього віку» сформовані факультети, які дають змогу висвітити актуальні теми та провести цікаві пізнавальні та оздоровчі зустрічі.

zystrichzystrich1

Для наших відвідувачів було організовано та проведено цікаві зустрічі на факультеті «Соціально-педагогічний».

Так, до нас завітав актвний мешканець нашого району, суспільний діяч та шанувальник історії нашої місцевості Андрейченко А.В. Він підготував розповідь про історію Корабельного району, а саме: як виникла назва нашого краю, як називався він спочатку, які події відбувалися та які люди жили у цій місцевості, який вклад вони внесли. Свою лекцію він підкріпив показом фото: будівлель та церков, споруд, джерела, що знаходиться на території Богоявленського парку. Нагадав про останні видання, в яких відтворено історико-археологічні дані нашого краю та його давня історія. Зустріч  пройшла в доброзичливій та дружній атмосфері.

Після лекції підопічні пили кисневий коктейль та фіточай, обмінювалися думками. А тим часом готували зал до оздоровчого музичного сеансу гри на чашах. Їх проводять наші постійні гості Раїса Суханова та Павло Швець. Ці звукові чаши, як музичні інструменти, видають природні звуки землі та настроєні на одну частоту з природною вібрацією землі, так як кришталь, це природний матеріал - кремній. Такі сеанси дають можливість людині налаштувати свій організм на гармонізацію всіх систем та органів людини і як результат оздоровлення та позитивний настрій. З професійною майстерністю Р.Суханова та П.Швець дарують слухачам відділення чарівні звуки мелодії, що нагадують звук струмка.

Дякуємо нашим гостям, що завітали до нас та надали надію на наступні цікаві зустрічі знову.

Заступник директора міського територіального центру Г.М.Громов

 

DRV25У зв’язку зі змінами законодавства щодо реєстрації місця проживання та покладання цих повноважень на органи місцевого самоврядування, відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Корабельного району запрошує всіх кому виповнилося 18 років, та тих, хто змінив місце реєстрації з квітня 2016 року відвідати наш відділ, який знаходиться за адресою просп.Богоявленський (Жовтневий), 314, каб.309, 310. Ми працюємо з 8.30 до 17.00 (якщо ви не встигаєте - зателефонуйте 60-07-33, 60-07-20, 097-561-77-59, 095-35-88-501 - домовимося про зустріч у інший час).
Також ви можете скористатися ЕЛЕКТРОННИМ КАБІНЕТОМ ВИБОРЦЯ - https://www.drv.gov.ua/apex/f?p=111:LOGIN

drv2013

 

dfsСемінар щодо змін у податковому законодавстві у 2018 році!

Запрошуємо платників податків на семінар на тему: «Новації у податковому законодавстві у 2018 році», який відбудеться в ГУ ДФС у Миколаївській області (великий зал засідань) 15 лютого 2018 року о 10 год. 00 за адресою: м. Миколаїв, вул. Лягіна, 6.

До питань, що розглядатимуться на семінарі, входять:

· новації у податковому законодавстві у 2018 році;

· особливості складання податкової декларації з податку на прибуток за 2017 рік;

· особливості справляння місцевих податків і зборів, рентних платежів та екологічного податку у 2018 році.

Для запису на семінар звертайтесь за телефонами: 23-62-58, 23-61-95.

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1661
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 672953

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"