Головна

e-vidnovlennya

На відпрацюванні в комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об'єкти нерухомого майна (програма «є Відновлення»)з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об'єкти нерухомого майна (на території Корабельного району) внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України перебуває 369 звернень від громадян. На тепер відпрацьовано 191 Акт (будинків - 89, квартир – 102). 178 Актів знаходяться в роботі (61- будинки, 117- квартири). Протягом 31.10- 02.11.2023 року комісією обстежено 19 об'єктів.

 

infoЗ 31 жовтня до 2 листопада 2023 року, спеціалістами відділу санітарної інспекції адміністрації району було проведено рейди щодо перевірки санітарного стану вулиць приватного сектору (вулиця Молодіжна, вулиця Чернишевського, вулиця Вільна, вулиця Льотчиків, вулиця Шефська, вулиця Танкістів, вулиця Зої Космодем'янської, провулок Колективний, вулиця Братська, провулок Балканський, вулиця Янтарна, вулиця Леваневського, вулиця Торгова, вулиця Академіка Патона). За підсумками рейдів виявлено ряд порушень Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві (складування будівельних матеріалів та будівельного сміття, відсутність покажчиків будинків).

На порушників складено 16 адміністративних протоколів за ст. 152 КУпАП, які передано на розгляд адміністративної комісії для подальшого визначенням виду адміністративного стягнення. Надано 69 попереджень домовласникам та проведено роз'яснювальну роботу щодо обов'язкової наявності договору на вивіз ТПВ та утримання прилеглої території в задовільному санітарному стані.

 

info

Протягом поточного тижня відділом координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради проведено:

- рейди - обстеження об'єктів торгівлі та сфери послуг з метою перевірки виконання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» .У ході рейдів на території Корабельного району було перевірено 48 установ. Виявлено 7 порушення, надано 7 попереджень.

Не здійснюють господарську діяльність – 5.

- спільно з представниками відділу поліції №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області провели рейд - відпрацювання місць стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва з метою недопущення встановлення об'єктів незаконної торгівлі за адресами: вулиця Самойловича, 24; вулиця Металургів, 28-36; вулиця Океанівська, 31; проспект Богоявленський, 311; проспект Богоявленський, 342: Складено 4 протоколи за статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів). Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

 

my_tax

Від сьогодні мобільний застосунок «Моя податкова» від ДПС доступний користувачам

Застосунок «Моя податкова» можна завантажити на телефони як на платформі Android, так і iOS!

«Моя податкова» - простий і зручний інструмент для отримання електронних сервісів податкової служби для громадян, а також сплати податків з використанням платіжних систем.

У розділі «Мої дані» застосунку можна отримати інформацію про:

- адресу реєстрації та фактичне місце проживання;

- об'єкти оподаткування;

- обов'язок сплатити суму грошового зобов'язання (ППР);

- стан розрахунків з бюджетом.

У розділі «Послуги» доступно:

- направлення запиту на отримання відомостей про суми виплачених доходів;

- подання Податкової декларації про майновий стан і доходи (податкова знижка).

У розділі «Повідомлення» доступні:

- квитанції;

- відомості з Державного реєстру фізичних осіб

- платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків;

- інформація з ДРФО про джерела/суми нарахованого доходу, утриманого та сплаченого податку та військового збору;

- листи контролюючого органу.

Мобільний застосунок доповнюватиметься новими можливостями відповідно до потреб платників податків.

З метою вдосконалення роботи та сервісів мобільного застосунку, запрошуємо активно брати участь у тестуванні. У разі виникнення будь-яких запитань щодо роботи застосунку та наявності пропозицій щодо вдосконалення сервісів, просимо їх надсилати за адресою Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript або звертатися за телефоном 0 800 501 007.

«Моя податкова» - ще один крок до цифрової податкової у цифровій державі!

 

info_logoДо уваги осіб, які отримують компенсацію витрат, що пов'язані з безоплатним тимчасовим розміщенням (перебуванням) внутрішньо переміщених осіб!

У жовтні 2023 року під час розрахунку розміру компенсації витрат, що пов'язані з безоплатним тимчасовим розміщенням (перебуванням) внутрішньо переміщених осіб, сума компенсації за кожен людино-день становить 14,77 гривень.

 
З метою утримання належного санітарного стану території Корабельного району міста Миколаєва спеціалістами відділу комунального господарства адміністрації району проведено організаційну роботу та протягом жовтня поточного року виконане:

- ліквідацію несанкціонованих звалищ сміття загальним обсягом – 535м3.

- регулярне механізоване вакуумне прибирання магістральних доріг району, а саме: проспекту Корабелів, вулиці Океанівської, вулиці Металургів, об'їзної дороги, вулиці Рибної, вулиці Гагаріна та проспекту Богоявленського (на ділянках, що не охоплені капітальним ремонтом). Загальний обсяг прибирання – 241800 п.м.

- прибирання другорядних доріг району ручним способом загальним обсягом –101000м2.

- вивезення гілок та листя з території району загальним обсягом 1455м3.

001004

 

У зв'язку із збільшенням кількості випадків домашнього насильства, з метою забезпечення ґендерної рівності, запобігання ґендерно зумовленому насильству, зокрема, домашньому насильству та забезпечення прав дітей начальницею відділу з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району Іриною Богдан за участю головного спеціаліста відділу Світлани Журавльовою та фахівця соціальної роботи Миколаївського міського центру соціальних служб Наталією Сулицею було проведено робочу нараду щодо алгоритму дій з питання вирішення проблеми насильства у сім'ях.

015016

 

Адміністрація Корабельного району інформує:info_logo

23.10- 27.10.2023 року спеціалістами відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради проведено рейди - обстеження об'єктів торгівлі та сфери послуг з метою перевірки виконання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». У ході рейдів на території Корабельного району було перевірено 29 установ. Виявлено 4 порушення, надано 3 попередження. Не здійснюють господарську діяльність – 5.

***

Спеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району спільно з представниками відділу поліції №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області провели рейд - відпрацювання місць стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва з метою недопущення встановлення об'єктів незаконної торгівлі за адресами: вул. Самойловича, 24; вул. Металургів, 28-36; вул. Океанівська, 31; пр. Богоявленський, 311; пр. Богоявленський, 342: Складено 5 протоколів за статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів).Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

***

З метою перевірки щодо утримання території Корабельного району у належному санітарного стані протягом тижня, 23.10 - 27.10.2023, спеціалістами відділу санітарної інспекції адміністрації району було проведено рейди щодо перевірки санітарного стану вулиць приватного сектору (вул. Липова, вул. Горіхова, вул. Рябінова, вул. Менделєєва). За підсумками рейдів виявлено ряд порушень Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві (складування будівельних матеріалів та будівельного сміття, відсутність договору щодо вивозу побутового сміття). На порушників складено 15 адміністративних протоколів за ст. 152 КУпАП, які передано на розгляд адміністративної комісії для подальшого визначенням виду адміністративного стягнення. Надано 35 попереджень домовласникам та проведено роз'яснювальну роботу щодо обов'язкової наявності договору на вивіз ТПВ та утримання прилеглої території в задовільному санітарному стані.

***

На відпрацюванні в комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об'єкти нерухомого майна (програма «є Відновлення») на території Корабельного району внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України перебуває 304 звернення від громадян. На тепер 154 Акти направлено до ДАБК, 25 чек - листів направлено до ДЖКГ, 125 Актів знаходяться в роботі. Протягом 23.10-25.10.2023 року комісією обстежено 12 об'єктів.

***

Станом на 27.10.2023 спеціалісти Служба у справах дітей адміністрації Корабельного району протягом здійснили особистий прийом 601-го громадянина щодо отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів отримали 35 осіб. Підготовлено 21 проєкт рішень виконавчого комітету щодо статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Організаційна робота триває.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3265
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1106207

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"