Головна

Санітарне очищення району

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради інформує громаду міста про роботи із санітарного очищення, які виконувались протягом поточного тижня з 13.07.2020 по 17.07.2020.

Із залученням підрядного підприємства виконано прибирання гілок, побутового та будівельного сміття за такими адресами: пр. Богоявленський (зелена зона), пр. Корабелів (зелена зона), вул. Океанівська (зелена зона), вул. Знаменська, вул. 295 Стрілецької Дивізії, вул. Самойловича, вул. Металургів, та на території багатоповерхової забудови (пр. Богоявленський, 287, Металургів, 6).

Виконано ручне прибирання зупинок громадського транспорту вздовж магістральних доріг району, також виконано прибирання прибордюрної частини дороги по вул. Кобзарській (від пр. Богоявленського до вул. Тернопільської).

Виконано роботи із санітарного очищення, вирізання порослі та очищення стовбурів дерев по вул. Самойловича та пр. Корабелів. Також виконано комплексне прибирання Широкобальського шляхопроводу (вирізання порослі, ліквідація трави та очищення прибордюрної зони).

Із залученням ТОВ «Миколаївзеленгосп» виконано покіс трави по вул. Самойловича.

Тричі виконано механізоване (двічі вакуумне та один раз вологе) прибирання магістральних доріг району (пр. Богоявленський, пр. Корабелів, вул. Океанівська, вул. Металургів, об'їзна дорога).

Також відділом санітарної інспекції проведено черговий санітарний рейд по вул. Гетьмана Сагайдачного. В ході рейду складено 7 адміністративних протоколів та видано 24 приписи про необхідність усунення виявлених порушень Правил благоустрою м. Миколаєва.

1213

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано роботи з капітального ремонту внутрішньоквартальних проїздів від пр. Корабелів вздовж будинку №10-а до гімназії №3 з тротуаром вздовж ЗОШ №54. Площа асфальтування дороги – 1662 кв.м, укладання тротуарної плитки – 1336 кв.м.

091011

 

08Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради завершено роботи:

з капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Волгоградська від пр. Богоявленського до вул. Рибної, розпочатого у 2019 році. Площа асфальтування ділянки дороги у поточному році (2 пусковий комплекс) – 2088 кв.м.

з капітального ремонту внутрішньоквартальних проїздів від пр. Корабелів вздовж будинку №10-а до гімназії №3 з тротуаром вздовж ЗОШ №54. Площа асфальтування дороги – 1662 кв.м, укладання тротуарної плитки – 1336 кв.м.

з улаштування тротуарів вздовж житлових будинків №12А, 12Б, 16А по пр. Корабелів. Площа укладання тротуарної плитки – 430 кв.м. асфальтування дороги – 101 кв.м,.


 

16 липня 2020 року спеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району спільно з представниками районного відділу поліції та громадського формування «Каскад» провели відпрацювання місць стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва з метою недопущення встановлення об'єктів незаконної торгівлі за адресами: вул. Самойловича, 24, вул. Океанівська, 14/1 - 14/2 (біля ЗОШ № 33), вул. Океанівська, 31;пр. Богоявленський, 311, пр. Богоявленський, 342.

Складено 2 протоколи за статтею 152 та статтею 160 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району та районного суду для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

07

 
sluzba_zaynВ Миколаївській області на одну вакансію
претендувало 11 осіб в першому півріччі 2020 року

У січні-червні 2020 року за сприяння Миколаївської обласної служби зайнятості отримали роботу 12195 громадян, з яких 5888 у сільській місцевості. Про це повідомив директор обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

«Цього року в динаміку ринку праці втрутився карантин, тому статистика півріччя показує зниження кількості вакансій і збільшення кількості безробітних. Протягом першого півріччя на одну вакансію в середньому претендували 11 безробітних, тоді як за аналогічний період минулого року - 5. Вакансій з початку року роботодавці подали на 25% менше у порівнянні з першим півріччям 2019-го – 14227 одиниць», – зазначив Д.Оборонько.

За його словами, найбільша конкуренція була серед організацій державного управління та оборони – на одне вільне робоче місце претендував 21 безробітний. На 1 липня жодної вакансії не було для виноградаря, дояра, охоронця, при цьому безробітних фахівців, які могли б зайняти ці посади, було 80, 57 та 44 відповідно. Найлегше було знайти роботу сімейним лікарям, фельдшерам, електрослюсарям, де на одну особу – близько 10 вакансій.

Загалом протягом першого півріччя 2020 року у службі зайнятості було зареєстровано 30614 безробітних. Це на 3379 більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

Станом на 1 липня 2020 року кількість зареєстрованих безробітних в Миколаївській області становила 18140 осіб, з яких 13175 отримували допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю становив 3114 гривень.

Нагадаємо, мінімальна допомога по безробіттю на період карантину становить одну тисячу гривень.

 

09 липня 2020 року спеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району спільно з представниками районного відділу поліції та громадського формування «Каскад» провели відпрацювання місць стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва з метою недопущення встановлення об'єктів незаконної торгівлі за адресами: вул. Самойловича, 24, вул. Океанівська, 14/1 - 14/2 (біля ЗОШ № 33), вул. Океанівська, 31;пр. Богоявленський, 311, пр. Богоявленський, 342.

Складено 2 протоколи за статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.IMG-6

 

info_logoШановні відпочиваючі!

Державна установа «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України» проінформувала органи виконавої влади про результати лабораторних досліджень проб річкової води, відібраних в районі зони відпочинку «Чайка», за період 22.06.2020 по 26.06.2020.

За мікробіологічними показниками встановлено, що показник індексу ЛКП (лактозопозитивних кишкових паличок) перевищує санітарно-гігієнічні нормативи і складає (при нормі 5 000 в дм³) – в районі зони відпочинку «Чайка» - 70 000.

Патогенні мікроорганізми не виявлені.

Рекомендовано тимчасово утриматися від купання до покращення результатів санітарно-мікробіологічного дослідження річкової води в даній акваторії.

Адміністрація Корабельного району ММР

 

07 липня 2020 року відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України від 02.06.2020 року № 32 спеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району спільно з представником управління Держпродспоживслужби у Миколаївській області провели рейд - обстеження щодо організації та виконання протиепідемічних заходів під час дії карантину торгових об'єктів мкр. Кульбакино.

В ході рейду перевірено 4 заклади громадського харчування та 2 продовольчих магазини. Складено 3 протоколи за ст. 42 КУпАП «Порушення санітарних норм».

0506


 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2556
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 965125

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"