Оголошення
дислокация
Map
Головна

13 квітня, в Миколаївській області оголошено Днем жалоби за загиблими внаслідок російської ракетної атаки по місту Миколаєву

den_zhaloby

 

12 квітня 2024 року, з метою попередження викрадення деревини та крадіжки піску з лісового масиву, адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради надала допомогу лісовому господарству у Корабельному районі та встановила бетонні бар'єри на дорозі до в'їзду в ліс.

IMG-44IMG-53

 

info_logoАдміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради інформує

09-11.04.2024 року спеціалістами відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради проведено рейди - обстеження об'єктів торгівлі та сфери послуг з метою перевірки виконання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». У ході рейдів на території Корабельного району було перевірено 62 установи. Виявлено 8 порушень, надано 7 попереджень. Не здійснюють господарську діяльність – 10 установ.

*******

09-11.04.2024, спеціалістами відділу санітарної інспекції адміністрації району було проведено рейди щодо перевірки санітарного стану вулиць приватного сектору у мікрорайоні Балабанівка. За підсумками рейдів виявлено ряд порушень Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві (складування будівельних матеріалів та будівельного сміття, відсутність покажчиків будинків).

На порушників складено 13 адміністративних протоколів за ст. 152 КУпАП, які передано на розгляд адміністративної комісії для подальшого визначенням виду адміністративного стягнення. Надано 27 попереджень домовласникам та проведено роз'яснювальну роботу щодо обов'язкової наявності договору на вивіз ТПВ та утримання прилеглої території в задовільному санітарному стані.

*******

02.04-04.04.2024 року спеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району спільно з представниками відділу поліції №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області здійснювали рейди - відпрацювання місць стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва з метою недопущення встановлення об'єктів незаконної торгівлі за адресами: вул. Самойловича, 24, вул. Металургів, 28-36; вул. Океанівська, 31; пр. Богоявленський, 311, пр. Богоявленський, 342. Складено 5 протоколів за статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів).Для притягнення порушників до адміністративної відповідальності матеріали направлено до адміністративних комісій за місцем проживання осіб.

*******

На відпрацюванні в комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об'єкти нерухомого майна (на території Корабельного району) внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України перебуває 599 звернень від громадян. Станом на 12.04.2024 року відпрацьовано 496 Актів (будинки - 218, квартири – 278). 103 Акти знаходиться в роботі (70- будинки, 33- квартири).

*******

На виконання рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 20.04.2022 року № 309 «Про реалізацію Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг у місті Миколаєві», адміністрацією Корабельного району проведено особистий прийом 128-х громадян щодо забезпечення їх права на компенсацію витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб на території Корабельного району. Оброблено 302 справи громадян (ВПО).

*******

Станом на 12.04.2024 спеціалісти Служба у справах дітей адміністрації Корабельного району здійснили особистий прийом 1371-го громадянина щодо отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Станом на 12.04.2024 статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, отримали 583 особи. Підготовлено проєктів рішень виконавчого комітету – 88. У роботі – 30 справ....

 

09 квітня 2024 року Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради спільно з філією Миколаївського лісового господарства та відділом поліції №3 МРУП ГУНП в Миколаївській області проведено рейд у лісовому господарстві Корабельного району щодо питання крадіжок піску.

У ході перевірки порушень не встановлено. Лісовому господарству рекомендовано встановити бар'єри на дорозі до в'їзду до лісу.

20240409_11261820240409_11264520240409_112731

 

zhittya_u_myko

Департамент архітектури та містобудування пропонує взяти участь в опитуванні

Друзі, допоможіть нам формувати майбутнє Миколаєва!

Поділіться своїми думками та досвідом про життя в Миколаєві та конкретних локаціях міста, взявши участь в опитуванні.

Опитування можна пройти за посиланням:

https://bit.ly/expMykolaiv

Прохання не ставити всім місяцям максимальну оцінку - врахуйте що локацій для відгуку буде декілька. Вам може здаватись дивним ці питання, однак ваша участь допоможе нам залучити гроші в певний сектор відбудови.

Ця ініціатива, розроблена Міланським політехнічним інститутом, Міланським університетом, Фондом "Трансформація транспорту" та Фондом OneWorks, є частиною фестивалю "Новий європейський Баугауз" (Satellites Events 2024).

Її мета – сприяти діалогу між зацікавленими сторонами, які беруть участь у процесах міської трансформації в Миколаєві.

Більше про проєкт за посиланням: https://www.labsimurb.polimi.it/expmykolaiv/
 

znak_uvagaЗміна адреси керуючої компанії

"Місто для людей Миколаїв"!

Центр обслуговування клієнтів керуючої компанії переїжджає на нову адресу: м. Миколаїв, пр. Миру, 13 (через дорогу навпроти поточного місцерозташування). Прийом клієнтів відбудеться з наступного вівторка, тобто з 9 квітня поточного року.

Телефон гарячої лінії компанії у Миколаєві лишається той самий: 067 400 90 91

https://mdl.com.ua - офіційний сайт компанії з повною клієнтською підтримкою.

 

У Миколаєві відкрили притулок для осіб, які постраждали від домашнього чи гендерно зумовленого насильства

У Миколаєві відкрили притулок для осіб, які постраждали від домашнього чи гендерно зумовленого насильства.

Створення закладу стало можливим за підтримки Міністерства соціальної політики України, Миколаївської міської ради, UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні за фінансової допомоги уряду Великої Британії й Бюро USAID з питань гуманітарної допомоги в рамках проєкту «Міста та громади, вільні від домашнього насильства».

У притулку жертви насильства можуть отримати комплексну соціально-психологічну, медичну та правову допомогу, а також безпечний тимчасовий прихисток на термін від кількох тижнів до трьох місяців.

Адреса притулку не розголошується заради безпеки тих, хто там перебуває. Аби отримати допомогу та прихисток, необхідно звернутися до: патрульної поліції — 102, або мобільних бригад: +38(050)811-45-20; +38(050)533-07-34; +38(086)145-94-52 та центру соціальних служб: (0512)46-37-08, вул. Потьомкінська, 95а.

2131

4151

 

Протидія домашньому насильству

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради продовжує заходи з протидії насильству у сім'ї.

Протягом січня – березня 2024 року станом на 02 квітня спеціалістами відділу з гуманітарних питань спільно з Миколаївським міським центром соціальних служб та відділом зв'язку з громадськістю Департаменту патрульної поліції було здійснено 83 виходи в сім'ї, де було скоєно домашнє насилля.

Комісійно було підтверджено 38 випадків. В 18 випадках виявлено, що свідками конфлікту були діти постраждалих осіб. З цього приводу всі матеріали були передані службі у справах дітей для подальшої роботи.

Нагадуємо! Якщо неповнолітня дитина стала свідком домашнього насильства, вона також стає жертвою насильства психологічного характеру (згідно статті 1 Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству»). Така обстановка у сім'ї може суттєво вплинути на психологічний стан і мати такі наслідки, як апатія, тривога або інші психічні розлади, а також стати моделлю відносин у подальшому майбутньому.

Неможливо було підтвердити чи спростувати 45 випадків із-за відсутності безпосереднього контакту з постраждалими, 25-ти з яких було надано консультації в телефонному режимі. З усіма постраждалими особами було проведено роз'яснювальну роботу, запропоновано контакти безоплатної психологічної та юридичної допомоги Миколаївського міського центру соціальних служб, інтегрованого центру комплексної підтримки та Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та презентовано тематичні буклети.

Відділом зв'язку з громадськістю Управління патрульної поліції було проведено профілактичні бесіди з кривдниками про відповідальність та наслідки скоєння домашнього або гендерно зумовленого насильства, повідомлено про можливість оформлення термінового заборонного припису через співробітників національної поліції та обмежувального припису через суд, надано інформацію щодо механізму реагування в подібних випадках.

1

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3319
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1143079

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"