Головна

11Легальна праця зумовлює соціальну стабільність в суспільстві!

Відносини між роботодавцями та найманими працівниками не завжди відповідають нормам законодавства. «Нелегалізована» зайнятість має безліч негативних наслідків як для працівників, так і для роботодавців.

Працівники, які погодилися працювати без офіційного оформлення, втрачають можливість користування державними гарантіями, зокрема: субсидією, державною соціальною допомогою малозабезпеченим сім'ям, втрачають трудовий стаж, право на допомогу по безробіттю і пенсійне забезпечення. Отримуючи таким чином заробітну плату неофіційно, «в конвертах», працівники позбавляють себе можливості користуватись щорічними відпустками, а у випадку виробничої травми або захворювання – оплати лікарняних листів, страхових виплат і т д.

Роботодавець, в свою чергу, не застрахований від невідповідальних працівників. А тому відсутність офіційно оформлених трудових відносин з працівниками може призвести до позбавлення права вимагати у працівника виконання роботи належним чином або дотримання працівником правил внутрішнього трудового розпорядку та режиму роботи. За таких умов роботодавець не зможе притягнути найманого працівника як до матеріальної відповідальності, так і застосувати до нього дисциплінарне стягнення.

Звертаємо увагу, що на роботодавців, які використовують нелегальну працю, очікують фінансові санкції.

 

УВАГА! Офіційна інформація!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.05.2021 № 517 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції», у поточному році бюджетні кошти спрямовуються на державну підтримку за такими напрямами:

1) дотація за бджолосім'ї;

2) часткове відшкодування вартості племінних тварин, бджіл, сперми та ембріонів;

3) часткове відшкодування вартості об'єктів;

4) компенсація вартості об'єктів, профінансованих за рахунок банківських кредитів;

5) часткове відшкодування вартості об'єктів із зберігання та переробки зерна;

6) дотація за утримання кіз та овець;

7) дотація за приріст корів.

Інформаційна довідка щодо державної підтримки тваринництва у 2021 році

 

Шановні платники податків, не накопичуйте борги – сплачуйте податки вчасно!

Погашення податкового боргу є одним із пріоритетних напрямів роботи ДПС Миколаївщини. Сплачені вчасно податки – це запорука своєчасного фінансування охорони здоров'я, освіти та інших важливих соціальних зобов'язань держави перед громадянами.

Для забезпечення надходження заборгованих коштів до бюджету ГУ ДПС у Миколаївській області здійснюються відповідні заходи зі стягнення податкового боргу. Для суб'єктів господарювання, які можуть виплатити борг, здійснюється реструктуризація заборгованих коштів, для інших платників податків проводяться індивідуальні консультації щодо напрацювання шляхів виходу підприємства з кризової ситуації по несплаті податків.

У січні-квітні 2021 року, завдяки зусиллям податківців області, борг фізичних осіб скорочено на 0,64 млн грн, і станом на 01.05.2021 він склав 176,3 млн гривень. Слід зазначити, що податковий борг фізичних осіб у загальній сумі боргу по області складає 11,9 відсотків.

Звертаємо увагу, що з більш детальною інформацією стосовно суб'єктів господарювання, які мають податковий борг, можна ознайомитись у рубриці «Переліки» офіційного веб-порталу ДПС за посиланням: https://tax.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/pereliki-/296361.html.

Щоб не опинитися в переліку на примусове стягнення, радимо усім боржникам терміново провести звірку та погасити заборгованість. Інформацію з даного питання також можна отримати в управлінні по роботі з податковим боргом Головного управління ДПС у Миколаївській області за телефоном (0512) 47-01-16.

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

Право дитини – «щасливе дитинство»!

 

Хай небо буде чистим, без хмаринок.
Хай сонечко лоскоче до нестями!
Нехай здоровими зростають діти
І хай щасливі будуть мами!
Ми бажаєм нині вам багато
З Днем захисту дітей,
Із вашим святом!

Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє Корабельного району м. Миколаєва і всієї України. Саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

Тому наше основне завдання – виховати своїх дітей розумними, порядними, добрими, з щедрою та гармонійною душею, впевненими в собі. А ще – прищепити їм палку любов до знань, рідної Батьківщини, мови та культури.

1 червня, в день свята всіх діток, до служби у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради, запрошені діти з 4-х дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 33 дитини та 26 родин, які потрапили в поле зору служби та які опинилися у складних життєвих обставинах, де зростає 49 діток. Жодна дитина не залишилася без подарунка.

Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов'язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього.

Щастя вам, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров'я та удачі на життєвих дорогах!

050607080910

 

«Дуже гарне свято завітає влітку, принесе всім радість, сонце, сміх і світло.

Бо на перше червня, діток ми вітаєм, хлопчиків й дівчаток. Щастя їм бажаєм!

Бо для них сьогодні все, що є на світі. Головне, щоб були щасливі всі діти!»

Кожного року в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це одне із найстаріших міжнародних свят. Саме в дітях продовження роду людського, й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими.

03

Сьогодні у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) для юних відвідувачів групи денного догляду «Сонце в долоні» було справжнє свято. Для них було організоване чаювання з солодощами, та отримано корисні для розумового та сенсорного розвитку різноманітні матеріали. Свято пройшло весело та цікаво з піснями, танцями, конкурсами та іграми. А ще до нас на свято сьогодні завітали гості: директор департаменту праці та соціального захисту населення Василенко Сергій Михайлович та депутат Миколаївської міської ради Мазанко Марина Петрівна.

Щиро бажаємо вам, дорогі наші юні друзі, вашим батькам, бабусям і дідусям, миру, міцного здоров'я, щастя, добра та сімейного затишку. Нехай дитинство буде яскравим, захоплюючим, сповненим любові, ласки та добра!

Висловлюємо слова щирої вдячності Адміністрації Корабельного району за надання солодких подарунків та Фатьянову Андрію Володимировичу за подаровані корисні матеріали для відвідувачів групи денного догляду.

 

«Хай сонцю і літу всміхаються діти»

01 червня 2021 року в Корабельному районі м. Миколаєва відбулись святкові програми з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Заходи були ініційовані адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради.

У приміщенні бібліотеки-філіалу № 8 для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка (завідувачка Інна Скворцова) відбувся святковий захід «Веселкові барви дитячого світу» з дитячим марафоном конкурсів, вікторин та змагань. Жоден учасник заходу не пішов без подарунка, сувеніра або сюрпризу.

З побажаннями гарного відпочинку та веселих канікул до дітей звернулась заступник голови адміністрації Корабельного району Алла Луцька.

Також, вона завітала до дітлахів на святкову програму, яка відбулась у групах Корабельного району міського центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю.

До цього свята адміністрацією Корабельного району було презентовано дітям з колективів: бібліотеки-філії № 8, Дитячого Центру позашкільної роботи (директорка Тетяна Турчак), Дитячої школи мистецтв № 2 (директорка Каріна Крамар), ММПК «Корабельний» (директор Олексій Чебан), КДЮСШ «Олімп» (директорка Світлана Капур), ДЮСШ № 5 (директорка Майя Рудаковська), міського закладу культури «Кульбакінський будинок культури» Корабельного району м. Миколаєва (директор Ігор Жупанов) - призи (іграшки, канцтовари) та солодкі подарунки.

У цей день дійсно було багато подарунків, радості, дитячого сміху і щирих посмішок.

0102

 
Уряд конкретизував умови призначення
житлових субсидій

Постановою Кабінету Міністрів України від 19 травня 2021 р. № 505 «Деякі питання призначення житлових субсидій» прийнято рішення щодо уточнення умов призначення житлових субсидій.

Рішенням Уряду установлено:

1. Розгляд питань щодо призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020—2021 років, проводиться без звернень громадян, крім домогосподарств, яким житлова субсидія:

надавалася у грошовій безготівковій формі;

була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень (будинків); індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію; внутрішньо переміщені особи);

була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), які не проживають за місцем реєстрації.

2. Рішення про призначення житлових субсидій домогосподарствам без звернень громадян приймається на підставі інформації Міністерства фінансів за результатами проведеної верифікації даних щодо одержувачів житлових субсидій у квітні 2021 р. на відповідність Положенню про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 "Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива".

Більш детальну інформацію ви можете отримати в управлінні соціальних виплат і компенсацій Корабельного району департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради за адресою: вул. Новобудівна, 1/1 каб. № 5, тел. 60-04-84, 0930134879

 

27 травня 2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд – обстеження 26-ти об'єктів, а саме: 21-го непродовольчих та 3-х продовольчих крамниць, закладів громадського харчування-2.

У ході рейду складено 4 акти санітарно- епідемічного обстеження об'єктів господарювання.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2837
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1095031

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"