Оголошення
дислокация
Map
Головна

Жорстоке поводження з дітьми – це не норма!

Щоденно велика кількість жінок, дітей, людей похилого віку та навіть чоловіків потерпає від домашнього насильства або насильства за ознакою статі. Насильство у сім'ї може бути не тільки фізичного характеру, а й психологічного, сексуального та економічного. Кожна людина має знати свої права, можливості, бути захищеною та почувати себе у безпеці. Саме для цього на даний час є дуже багато суб'єктів, які працюють у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, такі як: органи місцевого самоврядування, центри соціальних служб, служби у справах дітей, управління соціального захисту населення, поліція, мобільні бригади швидкого реагування, денні центри психологічної допомоги, притулки для постраждалих осіб та інші.

IMG_9206IMG_9232

6 червня 2024 року в бібліотеці-філії №18 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького для дорослих за ініціативи адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради інспекторами відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Миколаївській області був проведений захід, спрямований на висвітлення такої актуальної проблеми, як домашнє насильство у сім'ї та булінг у закладах освіти. У заході взяли участь учні 7 класу Миколаївської гімназії №33, для яких була проведена інформаційно-пізнавальна програма. В ігровій формі було повідомлено, які існують види та форми домашнього насильства і булінгу, куди потрібно звертатись в представлених ситуаціях, а також про права дітей і дорослих.

Всім присутнім було роздано тематичні буклети з контактами та гарячими лініями психологічної допомоги та підтримки.

IMG_9238

 

IMG_9157

4 червня, до Дня вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок агресії російської федерації проти України, у бібліотеці-філії №18 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького для дорослих, працівниками бібліотеки був проведений майстер-клас «Янголятко», до якого долучилась адміністрація Корабельного району в особі головної спеціалістки відділу з гуманітарних питань Світлани Журавльової.

Під час заходу учні зробили янголів із паперу, які символізують дітей, життя яких забрала війна. У хвилину мовчання всі присутні, обійнявши свої улюблені іграшки, вшанували пам'ять загиблих діточок.

Представники адміністрації Корабельного району завітали до бібліотеки-філії №18 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького для дорослих (завідувачка бібліотеки Лілія Полковниченко) привітати дітлахів 1-А класу Миколаївського ліцею імені Олега Ольжича із закінченням шкільного року та початком літніх канікул, провели лотерею за підтримки благодійної організації «Корабельний край». Всі маленькі учасники заходу отримали солодкі подарунки та іграшки.

IMG_9153IMG_9155

IMG_9108

 

no-swimmingАдміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради нагадує, що відповідно до рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 02.06.2022 № 348 на період дії правового режиму воєнного стану заборонено функціонування пляжів, місць масового відпочинку населення на прибережних захисних смугах водних об'єктів, використання плавучих засобів, улаштування водних атракціонів, місць для занять водними видами спорту, фізкультурно-оздоровчих занять тощо.

Бережіть життя та не нехтуйте правилами безпеки!

 

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради інформує

info_logo27-29.05.2024 року спеціалістами відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради проведено рейди - обстеження об'єктів торгівлі та сфери послуг з метою перевірки виконання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». У ході рейдів на території Корабельного району було перевірено 50 установи. Виявлено 4 порушення, надано 3 попередження. Не здійснюють господарську діяльність – 3 установи.

********

28-30.05.2024, спеціалістами відділу санітарної інспекції адміністрації району було проведено рейди щодо перевірки санітарного стану вулиць приватного сектору, а саме: вул..295-ї Стрілецької Дивізії, вул..Вільна, вул..Толстого, вул..Льотчиків, вул..Молодіжна, вул..Приозерна, пров. Супутників. За підсумками рейдів виявлено ряд порушень Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві (складування будівельних матеріалів та будівельного сміття, відсутність покажчиків будинків).

На порушників складено 18 адміністративних протоколів за ст. 152 КУпАП, які передано на розгляд адміністративної комісії для подальшого визначенням виду адміністративного стягнення. Надано 32 попередження домовласникам та проведено роз'яснювальну роботу щодо обов'язкової наявності договору на вивіз ТПВ та утримання прилеглої території в задовільному санітарному стані.

*********

29 травня 2024 року спеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району здійснили рейд - відпрацювання місць стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва з метою недопущення встановлення об'єктів незаконної торгівлі за адресами: вул. Самойловича, 24, вул. Металургів, 28-36; вул. Океанівська, 31; пр. Богоявленський, 311, пр. Богоявленський, 342:

Складено 3 протоколи за статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів). Для притягнення порушників до адміністративної відповідальності матеріали направлено до адміністративних комісій за місцем проживання осіб.

*********

На відпрацюванні в комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об'єкти нерухомого майна (на території Корабельного району) внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України (програма «є Відновлення») перебуває 665 звернень від громадян. Станом на 31.05.2024 року відпрацьовано 558 Актів (будинки - 256, квартири – 302). 107 Актів знаходяться в роботі (75- будинки, 32- квартири).

********

Станом на 31.05.2024 спеціалісти Служба у справах дітей адміністрації Корабельного району здійснили особистий прийом 1399-ти громадян щодо отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, отримали 835 осіб. Підготовлено проєктів рішень виконавчого комітету – 203.

 

Світ щасливого дитинства

30 травня 2024 року, напередодні Міжнародного Дня Захисту дітей, представники адміністрації Корабельного району (начальниця відділу гуманітарних питань Ірина Богдан та головна спеціалістка відділу Світлана Журавльова) долучилися до заходу «Розважальний калейдоскоп «Світ щасливого дитинства» для маленьких учнів 3-В класу Миколаївського ліцею імені Олега Ольжича, який відбувся у бібліотеці-філії №18 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького для дорослих (завідувачка бібліотеки Лілія Полковниченко).

Малеча від адміністрації району отримала подарунки у вигляді дитячих наборів для творчості та солодощів.

1_june

 

Всеукраїнська толока «Будуємо Україну Разом»

DSCF2091Минулого тижня, 25 травня, у рамках всеукраїнської толоки, яка була організована громадською організацією «Будуємо Україну Разом» та з нагоди Європейського Дня парків, активні мешканці міста Миколаєва теж доєднались до цієї ініціативи та організували толоку в парку «Дружба», що знаходиться у Корабельному районі. Волонтерів залучила активна мешканка району - Софія Самарська...

DSCF2048

Адміністрації району надала допомогу в організації та вивезенні сміття, а Biosphere corporation презентувала волонтерам рукавички та сміттєві пакети, без яких не вийшло б якісно прибрати зелені зони.

Миколаївці, час брати відповідальність за простір, у якому ми живемо! Тому закликаємо Вас не тільки прибирати за собою, але й долучатись до таких Акцій.

Не пропускайте майбутніх толок та не будьте байдужими!

DSCF2138

 

Адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради інформує

 

info_logo20-23.05.2024 року спеціалістами відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради проведено рейди - обстеження об'єктів торгівлі та сфери послуг з метою перевірки виконання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». У ході рейдів на території Корабельного району було перевірено 42 установ. Виявлено 3 порушення, надано 3 попередження. Не здійснюють господарську діяльність – 2 установи.

*******

20-23.05.2024, спеціалістами відділу санітарної інспекції адміністрації району було проведено рейди щодо перевірки санітарного стану вулиць приватного сектору: вулиці Родинна, Волкова, Литовченка, Єсеніна, Фруктова, Фонтанна, Львівська, провулку Богоявленського повстання). За підсумками рейдів виявлено ряд порушень Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві (складування будівельних матеріалів та будівельного сміття, відсутність покажчиків будинків).

На порушників складено 13 адміністративних протоколів за ст. 152 КУпАП, які передано на розгляд адміністративної комісії для подальшого визначенням виду адміністративного стягнення. Надано 39 попереджень домовласникам та проведено роз'яснювальну роботу щодо обов'язкової наявності договору на вивіз ТПВ та утримання прилеглої території в задовільному санітарному стані.

*******

22.05.2024 року спеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району здійснили рейд - відпрацювання місць стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва з метою недопущення встановлення об'єктів незаконної торгівлі за адресами: вулиця Самойловича, 24, вулиця Металургів, 28-36; вулиця Океанівська, 31; проспект Богоявленський, 311, проспект Богоявленський, 342: складено 5 протоколів за статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів). Для притягнення порушників до адміністративної відповідальності матеріали направлено до адміністративних комісій за місцем проживання осіб.

*******

На відпрацюванні в комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об'єкти нерухомого майна (на території Корабельного району) внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України (програма «є Відновлення») перебуває 660 звернень від громадян. Станом на 24.05.2024 року відпрацьовано 555 Актів (будинки - 253, квартири – 302). 105 Актів знаходяться в роботі (74- будинки, 31- квартири).

********

Станом на 24.05.2024 спеціалісти Служба у справах дітей адміністрації Корабельного району здійснили особистий прийом 1385-ти громадян щодо отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Станом на 24.05.2024 статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, отримали 835 осіб. Підготовлено проєктів рішень виконавчого комітету – 191.

 

info_logoАдміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради інформує

13-15.05.2024 року спеціалістами відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради проведено рейди - обстеження об'єктів торгівлі та сфери послуг з метою перевірки виконання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». У ході рейдів на території Корабельного району було перевірено 46 установ. Виявлено 5 порушень, надано 4 попередження. Не здійснюють господарську діяльність – 4 установи.

******

14-16.05.2024, спеціалістами відділу санітарної інспекції адміністрації району було проведено рейди щодо перевірки санітарного стану вулиць приватного сектору, а саме: Генерала Попеля, Кобзарська, Тернопільська, Галицинівська, Таврійська, Святотроїцька, Центральна садиба, провулок Гостинний, проспект Богоявленський. За підсумками рейдів виявлено ряд порушень Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві (складування будівельних матеріалів та будівельного сміття, відсутність покажчиків будинків).

На порушників складено 12 адміністративних протоколів за ст. 152 КУпАП, які передано на розгляд адміністративної комісії для подальшого визначенням виду адміністративного стягнення. Надано 34 попередження домовласникам та проведено роз'яснювальну роботу щодо обов'язкової наявності договору на вивіз ТПВ та утримання прилеглої території в задовільному санітарному стані.

******

13.05-14.05.2024 року спеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району здійснили рейди - відпрацювання місць стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва з метою недопущення встановлення об'єктів незаконної торгівлі за адресами: вулиця Самойловича, 24, вулиця Металургів, 28-36; вулиця Океанівська, 31; проспект Богоявленський, 311, проспект Богоявленський, 342:

Складено 7 протоколів за статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів).Для притягнення порушників до адміністративної відповідальності матеріали направлено до адміністративних комісій за місцем проживання осіб.

******

На відпрацюванні в комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об'єкти нерухомого майна (на території Корабельного району) внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України (програма «є Відновлення»)перебуває 653 звернення від громадян. Станом на 17.05.2024 року відпрацьовано 544 Акти (будинки - 251, квартири – 293). 109 Актів знаходиться в роботі (71- будинки, 38- квартири).

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3331
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1153655

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"