Головна

nikvodokanaloberezhno

УВАГА! 

В Корабельному районі Миколаєва по вул. Океанівська декілька днів існує проблема каналізаційних витоків. 10 та 11 серпня аварійні бригади підприємства намагались ліквідувати виток, виконували очищення мереж, але результатів не було. Сьогодні технічний директор Василь Тельпіс та начальник каналізаційної мережі Олексій Кулаков провели виїзну нараду спільно з заступником голови адміністрації Корабельного району Олександром Гвозденко.

Виявлено руйнування залізобетонного каналізаційного колектору діаметром 300 мм. Глибина залягання труби більше 4 метрів, є необхідність розриття та заміни аварійної частини. Ситуація ускладнена тим, що на місці де проходить каналізаційний колектор встановлено торгівельні точки ринку «Фенікс», які необхідно демонтувати. Зараз проводиться узгодження земельних робіт, аварійні бригади вживають всі необхідні заходи, щоб ліквідувати проблему.

Ми перепрошуємо жителів району за тимчасові незручності.

Будемо вдячні за розуміння!

 

raiduzhna2

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано встановлення контейнерного майданчику по вул. Райдужна, 61. Підрядна організація – ФОП Петрушков А.Є.

 

НА ВАРТІ ДИТИНСТВА

09.08.2019 начальником служби у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради Мамонтовою О.Є., головним спеціалістом служби у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради Кабацюрою О.Л. спільно з інспекторами зв'язків з громадскістю УПП в Миколаївській області сержантом поліції Федоровим О.В., лейтенантом поліції Хитько А.А., сержантом поліції Зіньковою О.О. проведено профілактичний рейд по сім'ям з дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах.

В ході проведення рейду відвідано 2 родини, в яких батьки ухиляються від виховання та утримання дітей. З громадянами проведені профілактично-роз'яснювальні бесіди, попереджені про адміністративну відповідальність та наслідки неналежного виконання батьківських обов'язків. Службою у справах дітей направлено листи до Миколаївського міського центру соціальних служб сім'ї, дітей та молоді щодо взяття родин під соціальний супровід.

IMG_11

 

09.08.2019 року 10 щасливих усмішок засяяли на обличчях дітей соціально-незахищеної категорії Корабельного району, адже сьогодні вони поїхали відпочивати до дитячого оздоровчого табору «Дельфін». Відпочинкова зміна триватиме 14 днів. Путівки надано за рахунок місцевого бюджету.

IMG_20190809_090806IMG_20190809_091450

 

sluzhba_detiЗахист прав та інтересів дітей Корабельного району

Основними напрямками діяльності служби у справах дітей адміністрації Корабельного району є забезпечення оптимального функціонування цілісної системи захисту прав дітей, організація результативної роботи щодо запобігання соціальному сирітству, запобігання бездоглядності, безпритульності та профілактика правопорушень серед неповнолітніх, сприяння забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання.

Так, 30.07.2019 та 08.08.2019 службою у справах дітей адміністрації Корабельного району спільно з фахівцями Миколаївського міського центру соціальних служб сім'ї дітей та молоді, співробітниками Поліцейського управління патрульної поліції Миколаївської області, з метою своєчасного виявлення дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, проведено рейди по сім'ям.

В ході рейдів відвідано 7 сімей, в яких виховуються 16 дітей. Перевірені умови виховання та проживання дітей, складені акти обстеження житлово-побутових умов сім'ї, проведені профілактичні бесіди з батьками щодо виховання та утримання дітей.

За результатами рейдів направлено 3 листи до Миколаївського міського центру соціальних служб сім'ї дітей та молоді щодо взяття родин під соціальний супровід. Одна родина, в якій виховується 5 дітей, тимчасово влаштована до Миколаївського обласного центру соціально – психологічної реабілітації.

IMG_2IMG_3IMG_4IMG_5IMG_6IMG_1

 

dfs

У Миколаєві, у рамках реорганізації Державної фіскальної служби України, створено нову юридичну особу – Головне управління ДПС у Миколаївській області

На виконання постанови Кабінету Міністрів України №227 від 6 березня 2019 року «Про затвердження положень про Державну податкову службу України та Державну митну службу України», а також постанови Кабінету Міністрів України №537 від 19 червня 2019 року «Про утворення територіальних органів Державної податкової служби», 1 серпня 2019 року, до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про реєстрацію Головного управління ДПС у Миколаївській області.

Крім того, наказом Державної податкової служби України виконання обов'язків начальника Головного управління ДПС у Миколаївській області покладено на Прокоф'єва Дмитра Ігоровича.

Увага! Розпочато процедуру реорганізації ГУ ДФС у Миколаївській області

З метою реалізації п.2 постанови Кабінету Міністрів України від 19 червня 2019 року №537 «Про утворення територіальних органів Державної податкової служби», керуючись Цивільним кодексом України та Порядком здійснення заходів, пов'язаних з утворенням, реорганізацією або ліквідацією міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2011 року №1074 (зі змінами) та на виконання вимог наказу ДФС України від 31.07.2019 №7-рг «Про реорганізацію головних управлінь ДФС в областях та м. Києві» розпочато процедуру реорганізації ГУ ДФС у Миколаївській області (код за ЄДРПОУ 39394277, адреса: 54001,м. Миколаїв, вул. Лягіна, 6) шляхом приєднання до ГУ ДПС у Миколаївській області.

Заявлення кредиторами своїх вимог приймаються протягом двох місяців з дня оприлюднення повідомлення рішення щодо припинення юридичної особи ГУ ДФС у Миколаївській області.

 

dfsГоловне управління ДФС у Миколаївській області інформує

читати далі...

 

Санітарне очищення району Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради інформує громаду міста про роботи із санітарного очищення, які виконувались протягом поточного тижня з 29.07.2019 по 02.08.2019.

Із залученням підрядного підприємства виконувались роботи із прибирання куп гілля та листя по пр.Богоявленському, пр.Корабелів, вул.Глинки, Новобудівна, Океанівська, Самойловича, мкр.Кульбакино та на території багатоповерхової забудови (вул.Самойловича, 30, 30-А, О.Ольжича 1-А, 1-Б, 1-В, Океанівська, 18/2, пр.Богоявленський, 325/1).

Двічі виконано прибирання зупинок громадського транспорту по пр.Богоявленському, пр.Корабелів, вул.295-ї Стрілецької Дивізії, вул.Прибузькій, об'їзній дорозі. Виконано ручне прибирання прибордюрної частини доріг по вул.Знаменська, внутрішньоквартальному проїзді по маршруту руху громадського транспорту № 2, проїзді між міською лікарнею № 5 та ЕКО-маркетом.

Із залученням громадських працівників, направлених з районного центру зайнятості, та ТОВ «Миколаївзеленгосп» виконано прибирання від випадкового сміття пр.Богоявленського, пр.Корабелів, вул.Океанівської,

вул.Самойловича, вул.Глинки, Металургів, Новобудівної, пляжу «Чайка».

Із залученням ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» тричі виконано механізоване вакуумне та вологе прибирання магістральних доріг району (пр.Богоявленський, пр.Корабелів, вул.Океанівська, вул.Металургів, об'їзної дороги).

Із залученням підрядних підприємств та громадських працівників ведеться боротьба із амброзією полинистою шляхом виривання та викошування найбільш проблемних ділянок. Змушені констатувати, що сил та засобів адміністрації не вистачає для повної ліквідації карантинної рослинності. Вкотре звертаємось до власників приватних домоволодінь та організацій усіх форм власності із наполегливим проханням постійно оглядати свої прилеглі території та видаляти виявлену амброзію.

Нагадуємо, що несвоєчасна ліквідація карантинних рослин є порушенням Правил благоустрою м. Миколаєва та тягне за собою адміністративну відповідальність у вигляді штрафу до 1360 грн для фізичних та до 1700 для юридичних осіб.

Закликаємо небайдужих громадян також внести свій вклад у боротьбу із амброзією та при виявленні виривати її з коренем. 

P90725-103629IMG_20190726_084234

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2208
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 795015

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"