Оголошення
дислокация
Map
Головна

info_logoАдміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради інформує

23.01 - 24.01.2024 року спеціалістами відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради проведено рейди - обстеження об'єктів торгівлі та сфери послуг з метою перевірки виконання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». У ході рейду на території Корабельного району було перевірено 43 установи. Виявлено 4 порушення, надано 3 попередження. Під час перевірки не здійснювали господарську діяльність –5 установ.

*******

23.01- 25.01.2024, спеціалістами відділу санітарної інспекції адміністрації району було проведено рейди щодо перевірки санітарного стану вулиць приватного сектору (провулок Богдана Хмельницького; вулиця Лиманська; вулиця Маячна; провулок 1-й Маячний; вулиця Некрасова; вулиця Оранжерейна; вулиця Генерала Шепетова). За підсумками рейдів виявлено ряд порушень Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві (складування будівельних матеріалів та будівельного сміття,опалого листя, відсутність покажчиків будинків). На порушників складено 13 адміністративних протоколів за ст. 152 КУпАП, які передано на розгляд адміністративної комісії для подальшого визначенням виду адміністративного стягнення. Надано 33 попередження домовласникам та проведено роз'яснювальну роботу щодо обов'язкової наявності договору на вивіз ТПВ та утримання прилеглої території в задовільному санітарному стані.

*******

23.01.2024 року спеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району спільно з представниками відділу поліції №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області здійснювали рейд - відпрацювання місць стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва з метою недопущення встановлення об'єктів незаконної торгівлі за адресами: вулиця Самойловича, 24, вулиця Металургів, 28-36; вулиця Океанівська, 31; пр. Богоявленський, 311, пр. Богоявленський, 342. Складено 3 протоколи за статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів). Для притягнення порушників до адміністративної відповідальності матеріали направлено до адміністративних комісій за місцем проживання осіб.

*******

На відпрацюванні в комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об'єкти нерухомого майна на території Корабельного району (програма «є Відновлення») внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України перебуває 468 звернень від громадян (195- приватні будинки, 273 – квартири). На тепер відпрацьовано 378 Актів (будинків - 163, квартир – 215). 90 Актів знаходяться в роботі (32- будинки, 58- квартири). Протягом тижня комісією обстежено 11 об'єктів.

*******

Спеціалісти Служба у справах дітей адміністрації Корабельного району протягом січня здійснили особистий прийом 85 -ти громадян щодо отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Станом на 26.01.2024 статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, отримали 208 осіб. Підготовлено 22 проєкти рішень виконавчого комітету щодо статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Організаційна робота триває.

 

info_logoАдміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради інформує

 

16-17.01.2024 року спеціалістами відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради проведено рейди - обстеження об'єктів торгівлі та сфери послуг з метою перевірки виконання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». У ході рейдів на території Корабельного району було перевірено 32 установи. Виявлено 3 порушення, надано 2 попередження. Не здійснюють господарську діяльність – 3.

********

Спеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району спільно з представниками відділу поліції №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області провели рейд - відпрацювання місць стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва з метою недопущення встановлення об'єктів незаконної торгівлі за адресами: вулиця Самойловича, 24; вулиця Металургів, 28-36; вулиця Океанівська, 31; проспект Богоявленський, 311; проспект Богоявленський, 342. Складено 4 протоколи за статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів). Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

*********

16-18.01.2024 спеціалістами відділу санітарної інспекції адміністрації району було проведено рейди щодо перевірки санітарного стану вулиць приватного сектору (вулиця Торгова, вулиця Янтарна, вулиця Приозерна, провулок Колективний, пров. Фруктовий, вулиця. Пилипа Орлика, проспект Богоявленський, проспект Корабелів). За підсумками рейдів виявлено ряд порушень Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві (складування будівельних матеріалів та будівельного сміття, відсутність покажчиків будинків). На порушників складено 13 адміністративних протоколів за ст. 152 КУпАП, які передано на розгляд адміністративної комісії для подальшого визначенням виду адміністративного стягнення. Надано 37 попереджень домовласникам та проведено роз'яснювальну роботу щодо обов'язкової наявності договору на вивіз ТПВ та утримання прилеглої території в задовільному санітарному стані.

*********

На відпрацюванні в комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об'єкти нерухомого майна (на території Корабельного району) внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України перебуває 461 звернення від громадян.

На тепер відпрацьовано 369 Актів (будинків - 155, квартир – 214). 92 Акти знаходяться в роботі (36- будинки, 56- квартири). Протягом тижня обстежено 12 об'єктів.

 

info_logoАдміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради інформує:

 

03.01 - 05.01.2024 року спеціалістами відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради проведено рейди - обстеження об'єктів торгівлі та сфери послуг з метою перевірки виконання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».У ході рейду на території Корабельного району було перевірено 36 установ. Виявлено 2 порушення, надано 2 попередження. Під час перевірки не здійснювали господарську діяльність – 1 установа.

******

03.01- 05.01.2024, спеціалістами відділу санітарної інспекції адміністрації району було проведено рейди щодо перевірки санітарного стану вулиць приватного сектору (провулок Богдана Хмельницького; вулиця Лиманська; вулиця Маячна; провулок 1-й Маячний; вулиця Некрасова; вулиця Оранжерейна; вулиця Генерала Шепетова). За підсумками рейдів виявлено ряд порушень Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві (складування будівельних матеріалів та будівельного сміття,опалого листя, відсутність покажчиків будинків).На порушників складено 17 адміністративних протоколів за ст. 152 КУпАП, які передано на розгляд адміністративної комісії для подальшого визначенням виду адміністративного стягнення. Надано 40 попереджень домовласникам та проведено роз'яснювальну роботу щодо обов'язкової наявності договору на вивіз ТПВ та утримання прилеглої території в задовільному санітарному стані.

******

03.01.2024 року спеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району спільно з представниками відділу поліції №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області здійснювали рейд - відпрацювання місць стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва з метою недопущення встановлення об'єктів незаконної торгівлі за адресами: вул. Самойловича, 24, вул. Металургів, 28-36; вул. Океанівська, 31; пр. Богоявленський, 311, пр. Богоявленський, 342. Складено 3 протоколи за статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів). Для притягнення порушників до адміністративної відповідальності матеріали направлено до адміністративних комісій за місцем проживання осіб.

******

На відпрацюванні в комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об'єкти нерухомого майна на території Корабельного району (програма «є Відновлення») внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України перебуває 447 звернень від громадян (184- приватні будинки, 263 – квартири). На тепер відпрацьовано 339 Актів (будинків - 149, квартир – 190). 108 Актів знаходяться в роботі (35- будинки, 73- квартири). Протягом тижня комісією обстежено 12 об'єктів.

 

info_logoАдміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради інформує:

 

25.12 - 28.12.2023 року спеціалістами відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради проведено рейди - обстеження об'єктів торгівлі та сфери послуг з метою перевірки виконання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». У ході рейду на території Корабельного району (мкр. Кульбакине та Ш.Балка) було перевірено 82 установи. Виявлено 9 порушень, надано 7 попередження. Під час перевірки не здійснювали господарську діяльність – 6.

******

25.12 - 27.12.2023, спеціалістами відділу санітарної інспекції адміністрації району було проведено рейди щодо перевірки санітарного стану вулиць приватного сектору у «мкр Балабанівка». За підсумками рейдів виявлено ряд порушень Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві (складування будівельних матеріалів та будівельного сміття, відсутність покажчиків будинків). На порушників складено 17 адміністративних протоколів за ст. 152 КУпАП, які передано на розгляд адміністративної комісії для подальшого визначенням виду адміністративного стягнення. Надано 44 попередження домовласникам та проведено роз'яснювальну роботу щодо обов'язкової наявності договору на вивіз ТПВ та утримання прилеглої території в задовільному санітарному стані.

******

На відпрацюванні в комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об'єкти нерухомого майна на території Корабельного району (програма «є Відновлення») внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України перебуває 431 звернення від громадян (254- приватні будинки, 177 – квартири). На тепер відпрацьовано 335 Актів (будинків - 146, квартир – 189). 96 Актів знаходяться в роботі (31- будинки, 65- квартири). Протягом тижня комісією обстежено 11 об'єктів.

******

Станом на 29.12.2023 спеціалісти Служба у справах дітей адміністрації Корабельного району здійснили особистий прийом 1257-ми громадян щодо отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. На тепер статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, отримали 180 осіб. Організаційна робота триває.

 
rozhdestvo
 

mchsПрофілактика пожеж у житловому секторі!

З настанням холодів почастішали випадки виникнення пожеж у житловому секторі. Люди, намагаючись зігрітися, використовують електрообігрівачі, саморобні нагрівальні прилади, а також звертаються до пічного опалення. Як наслідок – масштабні пожежі будинків, господарчих будівель, лазень та, навіть, загиблі та травмовані.

ОСНОВНІ ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ЗАДЛЯ ЗАПОБІГАННЯ ПОЖЕЖ

 

my-tax-2

Про мобільний застосунок «Моя податкова» можна дізнатися в Інгульській ДПІ

У Центрі обслуговування платників Інгульської ДПІ ГУ ДПС у Миколаївській області постійно проводяться консультації та зустрічі для платників податків з питань роз'яснення податкового законодавства.

Громадяни за допомогою даного сервісу мають можливість просто та швидко:

- подати облікову картку фізичної особи - платника податків, заяву про внесення змін до ДРФО, податкову декларацію про майновий стан і доходи (податкова знижка), заяву про включення до Реєстру волонтерів, сплатити грошові зобов'язання;

- отримати інформацію з Реєстру неприбуткових установ та організацій, інформацію про адресу реєстрації, об'єкти оподаткування, борг та отримані ППР, інформацію про обов'язок сплатити суму грошового зобов'язання (ППР) та їх сплати;

- переглянути інформацію про стан розрахунків з бюджетом;

- здійснити пошук фіскального чеку та марки акцизного податку без проходження електронної ідентифікації;

- отримати повідомлення від контролюючого органу тощо.

Нагадуємо, що фізичні особи мають можливість отримати податкову знижку за витратами, здійсненими у 2022 році. Для цього до 31 грудня 2023 року включно необхідно подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи.

Зверніть увагу, що право на отримання податкової знижки не переноситься на наступний рік. Тобто засвідчити свої витрати аби повернути частину коштів за 2022 рік, можна лише до кінця поточного року.

 

info_logoАдміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради інформує

 

Триває перевірка об'єктів торгівлі та сфери послуг щодо дотримання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»

18.12 - 22.12.2023 року спеціалістами відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради проведено рейди - обстеження об'єктів торгівлі та сфери послуг з метою перевірки виконання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»

У ході рейду на території Корабельного району було перевірено 38 установ. Виявлено 3 порушення, надано 2 попередження. Під час перевірки не здійснювали господарську діяльність – 3.

*******

З метою перевірки дотримання Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві, протягом тижня, 18.12 - 22.12.2023, спеціалістами відділу санітарної інспекції адміністрації району було проведено рейди щодо перевірки санітарного стану вулиць приватного сектору у мікрорайоні Широка Балка.

За підсумками рейдів виявлено ряд порушень Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві (складування будівельних матеріалів та будівельного сміття, відсутність покажчиків будинків). На порушників складено 18 адміністративних протоколів за ст. 152 КУпАП, які передано на розгляд адміністративної комісії для подальшого визначенням виду адміністративного стягнення. Надано 47 попереджень домовласникам та проведено роз'яснювальну роботу щодо обов'язкової наявності договору на вивіз ТПВ та утримання прилеглої території в задовільному санітарному стані.

*******

На відпрацюванні в комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об'єкти нерухомого майна на території Корабельного району (програма «є Відновлення») внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України перебуває 431 звернення від громадян (243 - приватні будинки, 243 – квартири).

На тепер відпрацьовано 321 Акт (будинків - 139, квартир – 182). 142 Акта знаходяться в роботі (38 - будинків, 72 - квартири). Протягом тижня комісією обстежено 15 об'єктів.

*******

Станом на 22.12.2023 спеціалісти Служба у справах дітей адміністрації Корабельного району здійснили особистий прийом 1189-ти громадян щодо отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. На тепер статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, отримали 138 осіб. Організаційна робота триває.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3292
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1124962

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"