Головна
УВАГА!
Шановні мешканці Корабельного району!

Про визначення рівнів епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Миколаївської області

Рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 21 грудня 2021 року (протокол №49) скасовано з 00 год. 00 хв. 23 грудня 2021 року «червоний» рівень» епідемічної небезпеки поширення на території Миколаївської області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Разом з тим на території м. Миколаєва та області застосовано обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені пунктом 3 постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України 2 гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Продовжується регулярне проведення, створеними при місцевих органах виконавчої влади та місцевого самоврядування, мобільними робочими групами регулярних перевірок щодо дотримання санітарного законодавства, протиепідемічних заходів під час карантину в громадському транспорті, закладах громадського харчування, магазинах, супермаркетах, ринках, розважальних закладах та інших галузях торгівельно-побутової, громадської діяльності.

 

«Тік - Новий рік, Ток – все буде ОК!»

Новий рік іде землею
В чистім полі без доріг,
Світить зорі понад нею,
Розсіває срібний сніг.
Новий рік іде горами
У червоних чобітках.
Сяють ясними вогнями
Скрізь ялинки по хатах

Дитячий Центр позашкільної роботи радісно та святково зустрів дітей з багатодітних сімей Корабельного району. Саме для них творчі колективи Центру презентували театралізовану ігрову програму «Тік- Новий рік,Ток – все буде ОК!»

Заступник голови адміністрації Корабельного району Олександр Беззубенко привітав дітей зі святом та побажав їм здійснення мрій і творчих успіхів.

Вихованці Дитячого Центру підготували розважальну програму з іграми та конкурсами. У залі панувала святкова новорічна атмосфера. А Дід Мороз та Снігуронька з'явилися мов із казки та зачарували дітей своїм привітанням.

Запрошені діти отримали солодкі подарунки від адміністрації Корабельного району.

Захід проведено з дотриманням карантинних обмежень.

З прийдешніми святами, любі друзі!

038040039041

 

Протягом 18-20 грудня 2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, відділу поліції №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейди – обстеження 33-х об'єктів господарювання, а саме: 29-ти непродовольчих та продовольчих крамниць, закладів громадського харчування - 2, салонів краси - 2.

У ході рейду було складено 9 протоколів за статтею 44-3 (частина друга) Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» («Порушення правил щодо карантину людей»), що передбачає за собою накладення штрафу на громадян від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

А також, попереджено суб'єктів господарювання про необхідність дотримання карантинних заходів.

036037

 

ДЯКУЄМО ЗА ДОБРУ СПРАВУ

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради висловлює щирі слова подяки соціальним партнерам, які надали допомогу у встановленні новорічної ялинки в Корабельному районі м. Миколаєва – порт ТОВ «Ніка – Тера» (Алім Агакішиєв), ТОВ «Елеваторпромсервіс» (Віталій Коваленко), ТОВ «Суднобудівний завод «Океан» (Сергій Гурський), ТОВ «Сервісний центр «Металург» (Олександр Заричанський).

Бажаємо колективам підприємств міцного здоров'я та злагоди. Нехай таланить у всіх добрих справах!

 

Акція до Дня Святого Миколая

Місяць засурмив в ріжок:-
Миколай йде до діток!
У мішку несе багато
Подаруночків малятам.
Для Максимка є машинка,
Для Мар'янки мандаринка,
Миколайчик для Мартусі,
Сіра мишка для Катрусі.

День святого Миколая (Свято святого Миколая, у народі — День Миколи, Зимовий Миколай) — це день святкування та вшанування пам'яті Святого Миколая у католиків та православних.

За традицією, цієї ночі діти отримують подарунки під подушками. Тому вони вірять у диво, що здійснюється святим Миколаєм, і вчаться в святого бути милосердними. Святий Миколай опікується воїнами, водіями і тими, що подорожують, допомагає бідним у скруті, вважається покровителем дітей, студентів, моряків, торговців, і лучників.

17 грудня, напередодні свята голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов разом з начальницею відділу з гуманітарних питань Іриною Богдан привітали діток соціально-незахищеної категорії, які потребують особливої уваги та підтримки. З побажаннями міцного здоров'я, злагоди, добробуту, подарували дітям іграшки,фрукти та солодкі подарунки.

Творчі колективи Миколаївського міського Палацу культури «Корабельний» (директор Олексій Чебан) презентували для дітей театралізоване концертне шоу — «В дитинства край, поспішає Святий Миколай».

Акція відбулась із дотриманням карантинних вимог.

028029030031032033034035

 

13-15 грудня 2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, відділу поліції №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейди – обстеження 50-ти об'єктів господарювання, а саме: 38-ми непродовольчих та продовольчих крамниць, закладів громадського харчування - 10, салонів краси - 2.

У ході рейду було складено 7 протоколів за статтею 44-3 (частина друга) Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» («Порушення правил щодо карантину людей»), що передбачає за собою накладення штрафу на громадян від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, 2 протоколи за статтею 42 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» («Порушення санітарних норм»), що передбачає за собою накладення штрафу на громадян від одного до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від шести до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. А також, попереджено суб'єктів господарювання про необхідність дотримання карантинних заходів.

 

До уваги мешканців Корабельного району!

Рішенням виконавчого комітету від 08 грудня 2021 року № 1294 «Про організацію здійснення святкової торгівлі новорічними ялинками та прикрасами під час новорічних свят на території м. Миколаєва» затверджено перелік місць святкової торгівлі новорічними ялинками та прикрасами під час новорічних свят на території м. Миколаєва на термін з 13.12.2021 до 31.12.2021

Перелік місць святкової торгівлі новорічними ялинками на території Корабельного району:

• пр. Богоявленський, 311

• пр. Богоявленський ріг вул. Самойловича

• пр. Корабелів, 14

• вул. Знаменська, 37

• вул. Олега Ольжича, 3-Г

• вул. Адмірала Ушакова, 5

• вул. Глинки, 6

• пр. Корабелів, 20/3

 

Протягом 10-11 грудня 2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, відділу поліції №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейди – обстеження 38-ми об'єктів господарювання, а саме: 32-х непродовольчих та продовольчих крамниць, закладів громадського харчування - 5.

У ході рейду було складено 4 протоколи за статтею 44-3 (частина друга) Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» («Порушення правил щодо карантину людей»), що передбачає за собою накладення штрафу на громадян від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

А також, попереджено суб'єктів господарювання про необхідність дотримання карантинних заходів.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3009
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1225054

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

koradm@mkrada.gov.ua

znak

Питання "гарячої лінії"