Головна

dfsУвага! Розпочато процедуру реорганізації Миколаївської митниці ДФС

З метою реалізації п.2 постанови Кабінету Міністрів України від 02 жовтня 2019 року № 858 «Про утворення територіальних органів Державної митної служби», керуючись Цивільним кодексом України та Порядком здійснення заходів, пов'язаних з утворенням, реорганізацією або ліквідацією міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2011 року №1074 (зі змінами) та на виконання вимог наказу ДФС України від 25.11.2019 № 30-рг «Про реорганізацію митниць ДФС», наказу Миколаївської митниці ДФС від 26.11.2019 № 191 «Про затвердження персонального складу комісії з реорганізації Миколаївської митниці ДФС» розпочато процедуру реорганізації Миколаївської митниці ДФС (код за ЄДРПОУ 39536431, адреса: 54017, м. Миколаїв, вул. Московська, 57-а) шляхом приєднання до Чорноморської митниці Держмитслужби.

27.11.2019 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено рішення про припинення Миколаївської митниці ДФС.

Заявлення кредиторами своїх вимог приймаються протягом двох місяців з дня оприлюднення повідомлення рішення щодо припинення юридичної особи Миколаївської митниці ДФС.

Також повідомлення про припинення юридичної особи – Миколаївської митниці ДФС опубліковано у газеті «ЮЖНАЯ ПРАВДА» від 03.12.2019 №91.

Головне управління ДФС у Миколаївській області

 

ПОДЯКА БЛАГОДІЙНИКАМ!

3 грудня 2019 року відзначався Міжнародний день людей з інвалідністю.

Відділення організації надання адресної допомоги Корабельного району міського територіального центру ( надання соціальних послуг) зверталось до небайдужих та щедрих душею підприємців з проханням щодо надання благодійної допомоги до цього дня.

Завдяки наданій допомозі 115 осіб з інвалідністю отримали продовольчі набори. Висловлюємо щирі слова подяки та впевненість в збереженні дружніх відносин :

Директору ТОВ «Золотой колос» Івановій Н.В.

Приватному підприємцю Колтуновій Ю.Г.

Директору ТОВ «Елеваторпромсервіс» Коваленко В.О.

Хай у Ваших домівках царить мир і лунає дитячий сміх, хай будуть здоровими і щасливими Ваші близькі.

З повагою заступник директора міського територіального центру Тетяна Подаєнко

podyaka

 

В Миколаївській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів № 6 Миколаївської обласної ради пройшов тиждень профілактики булінгу в освітньому середовищі. Головним арт-об'єктом на Майданчику дружніх стосунків стала Лавка примирення. Вона відмінно справилася зі своїм завданням: примирила тих, хто посварився, а усіх інших Лавка порадувала своїм дизайном та оригінальним оформленням. Та наша Лавка навряд чи б справилася без допомоги Кур'єра добрих послуг, Печерських Карини, учениці 10-А класу. Також на Майданчику діяла анонімна скринька, яка, на щастя, залишилася порожньою.

Надзвичайний тест-опитувальник «Мене турбує», а ще психологічні тренінги та бесіди чекали на вихованців в кабінеті практичного психолога, Черноусової Лариси Іванівни.

Вихователі провели змістовні виховні заходи, а класні керівники – цікаві ранкові зустрічі.

Тиждень був дуже цікавим, насиченим та корисним. Вихованці школи – інтернату від адміністрації Корабельного району отримали у подарунок цікаві настільні ігри.

IMG_8223IMG_8257IMG_8261IMG_20191127_102640

 

78Всеукраїнська акція «16 днів активізму

проти гендерно-зумовленного насильства!»

За даними різних досліджень, майже кожен третій учень в Україні так чи інакше зазнавав насилля в сім'ї, потерпав від принижень і глузувань у школі. Така сумна статистика вимагає висвітлення цієї теми, яку не можна залишати осторонь. Треба відзначити, що таке явище поширене не тільки в Україні, а й далеко за її межами.

Заходи, присвячені цій вкрай актуальній темі, відвідують діти різних вікових категорій, на зустріч з ним приходять представники влади та патрульної поліції. Діти дізнаються про важливі речі, а саме, як поводити себе в ситуації, коли ви стали жертвою насилля, до кого звертатися, яке покарання чекає на кривдників і, взагалі, як впоратися з такою ситуацією.

Учні активно приймають участь в обговоренні та діляться своїми думками.

Наприкінці заходів, дітей очікують приємні подарунки від адміністрації Корабельного району - цікаві настільні ігри.

Більше розкажуть світлини.

77

 

dfs

 

Головне управління ДПС у Миколаївській області повідомляє

докладно,,,

 

pension

 

 

Пенсійний фонд України в Миколаївській області повідомляє

докладно,,,

 

Holodomor223 листопада - День пам'яті жертв голодомору та політичних репресій

Шановні мешканці Корабельного району!

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам'ять жертв голодомору - мільйонів обірваних життів наших співвітчизників. Вони загинули у муках голоду, не проживши відведених років не зі своєї вини, не за своїм бажанням.

Цього дня вся країна віддає шану загиблим під час хвилини мовчання, запалюючи свічки і лампадки, згадуючи події минулого. У храмах проходять поминальні служби за жертвами голодоморів. До меморіалів та пам'ятних знаків несуть колоски пшениці, квіти... Спомин про трагедії, що стали геноцидом українського народу, об'єднує людей різного віку, віросповідання та національності.

Пам'ять про страчених голодом залишиться у наших серцях навічно, гуртуючи нас, додаючи сил і мудрості берегти найцінніше - життя, захищати рідну землю!,

Шановні мешканці Корабельного району, схилімо голови в жалобі. Світла пам'ять загиблим!

Голова адміністрації Корабельного району О.М.Цуканов

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2305
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 826141

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"