Головна

1403__33_1Профорієнтаційний урок в Миколаївській загальноосвітній школі №33

В рамках профорієнтаційної акції для молоді «Палітра професій», на базі Миколаївської загальноосвітньої школи №33 була проведена презентація Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського.

Під час зустрічі представник університету – викладач факультету іноземної філології Шевченко Ірина – презентувала навчальний заклад.

Учням була представлена загальна інформація про університет, її викладачів та розглянута специфіка майбутнього навчання за напрямками – бакалавр та магістр факультету іноземної філології:

Середня освіта (Англійська мова та література);

Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно)):

- Філологія: Переклад;

- Філологія: Мова і література (німецька).

На всіх освітніх ступенях вивчається французька/іспанська мова як третя іноземна.

Переваги навчання:

- Фундаментальна підготовка з англійської та німецької мов;

- Комбіновані заняття з викладачами зі США, Великобританії, Німеччини, Австрії.

- Участь у міжнародних програмах обміну TEMPUS, FullbrightProgram, MaskieProgram, DAAD, OeAD.

- Участь у студентських програмах Work and Travel, Camp America, Au-Pair.

- Додаткове вивчення французької, іспанської, грецької мов та слов'янських мов.

- Подвійні дипломи.

За більш детальною інформацією Ви можете звернутись:

Адреса: 54030, м.Миколаїв, вул. Нікольська, 24, каб. 01.501 (5 поверх)

Деканат: (0512) 37-88-07

Сайт факультету: www.fif.at.ua

 

zah_vitШановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України!

Щиро вітаю Вас з Днем Збройних Сил України. Військова служба завжди була долею мужніх і сильних людей, для яких любов до Вітчизни означає непохитну вірність військовому обов'язку та солдатському братерству.

Нині вартові Вітчизни сумлінно виконують свій військовий обов'язок, захищаючи незалежність та територіальну цілісність нашої Батьківщини.

Бажаю Вам міцного здоров'я, надійної боєздатності та успіхів у нелегкий праці в ім'я миру і спокою нашого народу.

Хай буде невичерпною сила вашого духу і відданість українському народу!

Голова адміністрації Корабельного району О.М.Цуканов

 

У рамках Декади зайнятості осіб з інвалідністю, за ініціативою Корабельного районного центру зайнятості відбулось засідання круглого столу на тему: «Соціальна адаптація осіб з інвалідністю в сучасних умовах».

До участі в заході були запрошені соціальні партнери, а саме: Миколаївське обласне відділення фонду соціального захисту інвалідів, управління Держпраці в Миколаївській області, медико-соціальна експертна комісія № 4, Адміністрація Корабельного району, управління соціальних виплат та компенсацій Корабельного району, а також представники підприємств Корабельного району.

IMG_6316

Учасники засідання мали змогу ознайомитись з новаціями в роботі державної служби зайнятості та соціальних партнерів, з послугами центру зайнятості, що надаються особам з інвалідністю та роботодавцям.

Основною темою «круглого столу» стало обговорення сучасного стану проблем та шляхів вирішення соціального захисту осіб з обмеженими можливостями, а саме:

 недостатня кількість вакансій, які пропонують роботодавці людини з інвалідністю;

 значна кількість обмежень у осіб з інвалідністю до трудової діяльності згідно з рекомендаціями МСЕК;

 невідповідність кваліфікації осіб з інвалідністю потребам ринку праці;

 недостатній рівень заробітної плати та інше.

Для вирішення зазначених проблем роботодавцям було запропоновано проводити індивідуальний підбір робочих місць із врахуванням особистих інтересів та уподобань кожного людини з інвалідністю, працевлаштовувати незалежно від групи інвалідності, згідно з рекомендаціями МСЕК, збільшити кількість вакансій та професій для осіб з інвалідністю.

У свою чергу, Корабельний РЦЗ забезпечить охоплення безробітних осіб з інвалідністю активними заходами сприяння зайнятості, а саме:

– надання консультацій щодо участі в громадських та інших видах робіт тимчасового характеру;

– організацію професійного навчання;

– сприяння започаткуванню власної справи тощо.

Підводячи підсумки, учасники круглого столу намітили низку спільних заходів для організації працевлаштування зазначених категорій осіб та можливості співпраці сторін соціального діалогу.

 

_171117_004Зустріч з представником пенсійного фонду

У відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг ) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулась цікава зустріч з начальником Корабельного відділу обслуговування громадян Інгульського обєднаного  управління песійного фонду України міста Миколаєва в Миколаівській області Тєбеньковою Іриною Валентинівною, яка розповіла, що відповідно до  Постанови Кабінету Міністрів від 11.10.2017 р. № 6614 та Закону України «Про державний бюджет на 2017 рік» з 1 жовтня 2017 року програмне забезпечення автоматизованого перерахунку державних пенсій, що входить до складу програмного забезпечення АСОПД/КОМТЕХ – W, реалізовує проведення перерахунків пенсій по особових рахунках (пенсійних спавах) всіх способів виплати.

Особові рахунки, по яких не  проведено масовий перерахунок пенсій в жовтні 2017 року буде здійснено в листопаді 2017 року.

Слухачі зустрічі задавали багато запитань стосовно  підвищення пенсій, стажу роботи та механізму перерахунку пенсій, на які отримали змістовні відповіді.

Кожна така зустріч для підлеглих відділення денного перебування Корабельного району є джерелом нових знань.

Заступник директора міського територіального центру Г.М. Громов

 

info_logoЕКСПРЕС -ІНФОРМАЦІЯ

Згідно із Актом обстеження зайнятих земельних ділянок комісією з питань упорядкування розміщення об'єктів торгівлі та сфери послуг на території м. Миколаєва, адміністрація Корабельного району м. Миколаєва виконує планові заходи щодо демонтажу тимчасових споруд, які незаконно встановлені на території Корабельного району м. Миколаєва.

Так, 01 грудня 2017 року за адресами: вул. 295-ї Стрілецької Дивізії- ріг вул. Льотчиків, вул. Райдужна, 55 та вул. Коротка, 20,24. Всього було демонтовано 3 тимчасових споруди. Зазначені об'єкти  перевезено на майданчик тимчасового зберігання.

IMG_5582IMG_5588

 

telephoneУВАГА! ГАРЯЧІ ТЕЛЕФОННІ ЛІНІЇ

Оголошення

докладно...

 

У Миколаєві волонтери відкрили Пункт збору та видачі гуманітарної допомоги

 
DSC_7635

30 листопада 2017 року у Дитячому Центрі позашкільної роботи Корабельного району м. Миколаєва за підтримки адміністрації корабельного району відбувся тематичний захід, присвячений Всесвітньому Дню боротьби зі СНІДом.

У програмі взяли участь учні старших класів шкіл Корабельного району, а також представники адміністрації району  - заступник голови адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради Валентин Красножон, начальник відділу з гуманітарних питань Ірина Богдан.

Адміністрація Корабельного району відзначила  призами та подарунками учасників акції до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом. Вихованці Дитячого Центру підготували концертну програму.

Начальник відділу з гуманітарних питань Богдан І.І. надала учням консультації щодо дій під час ситуації, якщо скоєно насилля чи жорстоке поводження. Поінформувала про роботу «гарячих ліній», служб та організацій, які уповноважені швидко реагувати на сигнал тривоги. Роздала дітям брошури, буклети, інформаційні матеріали щодо профілактики насильства в сім'ї, торгівлі людьми, тощо.

DSC_7664Захід присвячений Всесвітньому Дню боротьби зі СНІДом серед учнів – це поглиблення знань молоді про виникнення і природу вірусу ВІЛ, пропаганда знань про можливі шляхи зараження ВІЛ та профілактиці СНІДу.

Кожна людина має право жити в цьому світі і бути щасливою. СНІД не передається через обійми, дотики, знаки уваги та добрі слова. Давайте ж підтримаємо людей, які так потребують нашої турботи і допомоги. Надихаючими словами, фінансово і просто солідарністю. І якщо кожен з нас внесе хоча б крихітну лепту у справу допомоги іншим, світ обов'язково стане кращим!

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1589
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 664086

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"