Головна

Працівники міського палацу культури «Корабельний» (директор Олексій Чебан) провели суботник.

З настанням весняно-літнього періоду завжди гостро постає питання про стан навколишнього середовища та його забруднення. З метою наведення чистоти та ладу на території ММПК «Корабельний» до прибирання прилеглої території (вул. О. Вишні), паркової зони, площі перед закладом культури, а також клумб долучилася більша кількість керівників художніх колективів, адміністрація Палацу культури, працівники технічної служби.

Було прибрано тогорічне сміття, підрізано дерева та кущі, вигребено територію ПК від сухостою та опалого гілля, обкопано дерева та зелені насадження, що прикрашають паркову зону осередку культури.

Під час «трудового десанту» була проведена рятувальна операція зі спасіння маленького котика, який якимось чином опинився на вентиляційному коробі однієї з будівель, що межує з ПК.

І хоча народне прислів'я говорить, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять, все ж таки прибирати за собою варто, адже всі ми – «homo sapiens» (людина розумна), і маємо піклуватися про чистоту нашого довкілля.

SDC16122SDC16128SDC16132SDC16134

 

Очищення району від несанкціонованої реклами

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради протягом тижня виконувались роботи з ліквідації несанкціонованої реклами, розміщеної у невідведених для цього місцях по пр. Богоявленському та пр. Корабелів.

Для виконання робіт залучались громадські працівники, що були направлені з  районного Центру зайнятості, та працівники підрядного підприємства ФОП «Кущ Є.В.».

Роботи тривають.

imageimage_2IMG_1465IMG_1467IMG_1468IMG_1470


 

dfsДо уваги платників податку на додану вартість!

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва повідомляє про можливість отримання платниками ПДВ, яким зупинено реєстрацію податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, практичної допомоги як користувачам в системі моніторингу критеріїв оцінки ризику (СМКОР), а саме в формуванні та направленні згідно з Порядком реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018р. №117, таблиці даних платника ПДВ; пояснень та копій документів, необхідних для прийняття контролюючим органом рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Практичну допомогу в користуванні СМКОР можна отримати за адресою: вул. Вячеслава Чорновола, 1/1, тел. 44-50-82, 23-62-58.

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва

ГУ ДФС у Миколаївській області

 

Лекцію-презентацію з питань пожежної безпеки та дій під час надзвичайних ситуацій проведено з працівниками міського палацу культури «Корабельний».

ogon

Олексій Чебан, директор ПК та Наталя Зима, заступник директора з адміністративно-господарської роботи провели для присутніх працівників лекцію, зазначивши про важливість дотримання правил безпеки життєдіяльності під час надзвичайної ситуації (НС), виникненні пожежі та загоряння. Як стверджує народна мудрість, краще один раз побачити, аніж сто разів почути. Тому на закріплення теоретичного матеріалу було продемонстровано відеоролики «Дії при пожежі», «Евакуація при загрозі виникнення НС», «Особливості та структура вогнегасників», в яких наочно було показано як слід себе поводити у тій чи іншій небезпечній ситуації, які першочергові дії треба виконати при виникненні пожежі та НС.

Усім присутнім були роздані пам'ятки, а також проведено додатковий інструктаж з питань БЖД.

Максим КОРОВАЙ, заступник директора

з культурно-масової діяльності ММПК «Корабельний»

 

pensДО ВІДОМА ГРОМАДСЬКОСТІ!

Інгульське об'єднане управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області інформує, що відповідно до частини 2 Прикінцевих положень ЗУ «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» витрати на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах, підприємства та організації повинні щомісячно відшкодовувати Пенсійному фонду України.

Але ряд діючих підприємств Інгульського, Корабельного району м. Миколаєва та Вітовського району Миколаївської області, які мають шкідливі умови праці, та працівників, які набули право на одержання пільгових пенсій, несвоєчасно покривають витрати на виплату та доставку цих пенсій.

Станом на 11 квітня поточного року до найбільших підприємств-боржників вищезазначених районів міста Миколаєва та області, які мають шкідливі умови праці належать:

ТОВ «Мостобудівний загін № 73» – борг складає 692812,80 тис. грн.

СТОВ «Вікторія» – борг складає 20165,02 тис. грн.

ТОВ «Славутич-Агро» – борг складає 31528,26 тис. грн.

УМСП «Юженергоремонт» – борг складає 112526,45 тис. грн.

Наявність боргів по відшкодуванню витрат на пільгові пенсії, спричиняє ситуацію, коли Пенсійний фонд України фактично виступає кредитором, виплачуючи з власних коштів пільгові пенсії, тоді як керівники підприємств - боржників ігнорують права своїх працівників щодо одержання зароблених ними пенсій.

Звертаємося до керівників підприємств – боржників щодо необхідності погасити заборгованість по відшкодуванню пільгових пенсій та в подальшому дотримуватися порядку покриття витрат на виплату і доставку цих пенсій у відповідності до діючого законодавства.

Керівництво Інгульського об'єднаного

управління ПФУ м. Миколаєва Миколаївської області

 

Шановні жителі та гості Корабельного району! Дорогі батьки!

22 квітня об 11:00 год. запрошуємо вас та ваших дітей до міського палацу культури «Корабельний», на сцені якого відбудеться захоплива дитяча вистава «Пригода Карлсона» у постановці Андрія Карая за мотивами повісті Астрід Ліндгрен «Малюк і Карлсон, який живе на даху».

Ця зворушлива історія про дружбу звичайного хлопчика зі звичайної сім'ї і зовсім незвичайного «в меру упитанного» веселого чоловічка Карлсона, який живе на даху, допоможе вам повірити в те, що чудеса в нашому житті трапляються!

Актори Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру подарують усім незабутні враження, море позитивних емоцій та гарний настрій.

Сама ж казка «Пригода Карлсона» дозволить вам і вашим дітям відволіктися від життєвих справ і доторкнутися до світу чудес, щирої дружби і справжніх сімейних цінностей.Karlson

 

dfsСплата ЄСВ «спрощенцем», який не працював

та не одержував доходу

Платниками єдиного внеску є фізичні особи — підприємці, у тому числі ті, які об- рали спрощену систему оподаткування (п. 4 частини першої ст. 4 Закону про ЄСВ).

Згідно з п. 3 частини першої ст. 7 цього Закону для ФОП, які обрали спрощену систему оподаткування, єдиний внесок нараховується на суми, що визначаються такими платниками самостійно для себе, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої Законом про ЄСВ. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.

Мінімальний страховий внесок — це сума єдиного внеску, що визначається розрахунково як добуток мінімального розміру заробітної плати на розмір внеску, встановлений законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), та підлягає сплаті щомісяця (п. 5 частини першої ст. 1 Закону про ЄСВ).

Частиною п'ятою ст. 8 цього Закону для зазначеної категорії платників установлено обов'язкову ставку єдиного внеску, що дорівнює 22 % бази нарахування.

Отже, ФОП, які обрали спрощену систему оподаткування, сплачують ЄСВ незалежно від того, отримували вони дохід чи ні.

Єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника (частина 12 ст. 9 Закону про ЄСВ).

Згідно з абзацом третім частини восьмої ст. 9 Закону про ЄСВ фізичні особи - підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, сплачують єдиний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок (19 квітня, 19 липня, 19 жовтня, 19 січня). При цьому мінімальний страховий внесок у 2018 р. за місяць становить 819,06 грн, за квартал — 2 457,18 грн.

Право на звільнення від сплати єдиного внеску за себе мають, зокрема, ФОП, які обрали спрощену систему оподаткування за умови, що вони отримують пенсію за віком або є особами з інвалідністю, або досягли віку, встановленого ст. 26 Закону№ 1058, та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу. Такі особи можуть бути платниками єдиного внеску винятково за умови їхньої добровільної участі у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування (частина четверта ст. 4 Закону про ЄСВ).

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва

ГУ ДФС у Миколаївській області

 

До уваги мешканців Корабельного району, які утримують у своєму господарстві молодняк великої рогатої худоби!

73162

Відповідно до пункту 9 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 107, фізичним особам надається дотація за молодняк на безповоротній основі за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб у поточному році.

Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі:

- за період утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців – 300 гривень за голову;

- за період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців -700 гривень за голову;

- за період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців – 1500 гривень за голову.

Для отримання дотації за молодняк фізичні особи подають до адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради копії таких документів:

- паспорту великої рогатої, виданого у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняка – виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;

- паспорту громадянина України;

- довідки або договори про відкриття рахунку в банку;

- ідентифікаційного коду.

Дні прийому в адміністрації Корабельного району м.Миколаєва

(кабінет № 222): четвер - з 13.00 до 17.00.

Телефон для довідок 60-02-31

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1736
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 682932

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"