Головна
Легальна праця - це соціальна захищеність працівників та можливості для розвитку бізнесу.

Сьогодні, все більше громадян надають перевагу офіційному працевлаштуванню. Адже, уклавши трудовий договір з роботодавцем, працівник має право на:

• отримання лікарняного та допомоги по безробіттю;

• оплату в період зупинки чи скорочення діяльності;

• доплату за надурочні й нічні роботи, а також за роботу у вихідні;

• захист від раптового звільнення;

• стягнення коштів за період затримки розрахунку або видачі трудової книжки у день звільнення.

Роботодавець, який уклав офіційний трудовий договір отримує можливості:

• підтримання трудової дисципліни;

• гарантія матеріальної відповідальності працівника, праця якого передбачає обслуговування грошових, товарно-матеріальних цінностей;

• проводити навчання, підвищення кваліфікації своїх працівників, щоб підвищити якість виробничого процесу;

• скористатися механізмом відшкодування державою витрат роботодавця на сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за кожного офіційно працевлаштованого працівника.

Звертаємо увагу, що на роботодавців, які використовують нелегальну працю, очікують фінансові санкції.

Тож, цінуйте свою працю – працюйте легально!
 

Коли у міста день народження, то це свято для всіх його мешканців. А на день народження гарною традицією є вручення подарунків.

У Каштановому сквері привітали багатодітні родини (які виховують 9 і більше дітей) та подарували їм цінні подарунки. Адже сім'я - це просто щастя, а якщо сім'я велика, то й щастя - більше. І мати велику сім'ю - по-своєму подвиг, а багатодітні родини міста Миколаєва активно підвищують демографічний розвиток нашого району, міста, держави.

У відділі з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району на обліку багатодітних сімей знаходиться 421 родина, в яких виховується 1374 дітей.

Зі святом усіх!

005006007008

 

01

Шануємо, тебе – Миколаїв!

11 вересня Корабельний район святкував 232-у річницю заснування міста Миколаєва.

На площі біля міського палацу культури «Корабельний» мешканці району зібрались у єдину родину на велику святкову програму «Миколаїв – вітрила України!».

У цей день площа перетворилась на веселий ярмарок, де відбувалось щире і барвисте дійство. Декоративно-ужиткові та декоративно - прикладні виставки, інтерактивна ігрова програма, музика, веселощі, цікаві конкурси та змагання на святковому майданчику панували з 14.00. Учасники свята всі залишились задоволеними, малечу очікувала ігрова програма та сюрпризи – подарунки та солодощі.

Зі словами привітання та побажання щастя, здоров'я, добробуту до присутніх звернулися секретар міської ради Дмитро Фалько, голова профспілкового комітету Миколаївського глиноземного заводу Олексій Медвідь, директор з персоналу Ліна Бондарчук і відкрили свято з нагоди Дня народження міста Миколаєва.

Мешканцям району запам'яталися іскрометні виступи та творчі вітання художніх колективів Дитячого Центру позашкільної роботи, Дитячої школи мистецтв № 2, артистів ММПК «Корабельний», спортивні виступи вихованців ДЮСШ № 5.

Родзинка свята - виступ музичних колективів «Веселые стаканчики», «Ріо», репколективи - «Одне ціле (м. Одеса), «Бангі –Хіп» (м. Миколаїв), та діджеі - ILLUMINATE and Саша STYLE.

На завершення свята небо спалахнуло сотнями різнокольорових зірок. Всі спостерігали за чудовим явищем святковим ефектним феєрверком.

І хоча надвечір трохи похолодало, бо все ж таки осінь бере своє, тепло від людських сердець, добрі слова подяки головному спонсору святкового заходу – ТОВ «Миколаївський глиноземний завод», зігрівали атмосферу свята і підгримували в душах надію на краще життя для себе і своїх дітей у рідному Миколаєві.

Хай кожен прожитий тобою день буде святом.

 Прес-служба адміністрації Корабельного району

 

1207

0203040506081110

 

001

Шановні мешканці та гості Корабельного району!

Вітаю Вас з Днем міста Миколаєва!

У нашого міста славне минуле, сповнене напруженої натхненої праці сьогодення, бо живуть у нашому місті люди, які по - справжньому люблять свій край та створюють нове обличчя сучасної України.

Цей складний час будить ініціативу кожного і сповнює нас бажанням робити добрі справи на благо рідного міста і всієї держави.

Щиро бажаю всім родинного благополуччя, оптимізму, впевненості в майбутньому, успішної праці на благо України та рідного міста.

Нехай покровитель Миколаєва – святий Миколай Чудотворець береже мир та злагоду у нашому спільному домі та  надихає нас лише на добрі справи.

З повагою,

голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов

 

GBMУВАГА!

Громадський бюджет м. Миколаєва!

Загальноміське голосування!

Шановні мешканці Корабельного району!

8 вересня 2021 року розпочинається голосування за проєкти у рамках громадського бюджету м. Миколаєва на 2022 рік.

Кожен мешканець міста може проголосувати лише за 3 проєкти – один великий, один малий та один соціальний проєкт. Мешканці міста, які внаслідок фізичних вад не мають можливості самостійно заповнити бланк для голосування та (або) особисто проголосувати в пунктах для голосування, мають право скористатись допомогою своїх рідних, близьких та інших осіб, доручивши їм подати заповнений бланк для голосування. При подачі бланку для голосування довіреною особою має бути пред'явлено паспорт, відповідне посвідчення особи, яка доручила їм подати бланк для голосування.

Проекти за обсягом фінансування за рахунок коштів Громадського бюджету м. Миколаєва розподіляються на:

- великі - з обсягом фінансування від 300 тис. грн. до 1000 тис. грн.;

- малі - з обсягом фінансування до 300 тис. грн.;

- соціальні – з обсягом фінансування до 300 тис.грн.

(Соціальний проект – це проект, який спрямований на покращання умов життєдіяльності та соціальної адаптованості людей з обмеженими можливостями. На такі проекти виділяється не менш ніж 10% загального обсягу Громадського бюджету м. Миколаєва.)

Проголосувати Ви можете

- у приміщенні адміністрації Корабельного району за адресою просп. Богоявленський, 314 каб. 112

Режим роботи: понеділок-четвер 09:00 - 17:00; п'ятниця 09:00 – 15:00; працює без перерви.

- онлайн - на офіційному сайті Громадського бюджету м. Миколаєва: http://budget.e-dem.ua/4810100000/projects

Деталі та перелік проєктів, які допущені для голосування, розміщено на офіційному інтернет-порталі Миколаївської міської ради у розділі "Громадянам - Громадський бюджет": https://mkrada.gov.ua

Перелік проєктів на території Корабельного району

Голосування буде триватиме до 21 вересня 2021 року включно.

Переможцями голосування є проєкти, які набрали найбільшу кількість голосів за рейтинговою системою. Якщо в результаті голосування два або декілька проектів отримали однакову кількість балів, пріоритетність проектної пропозиції визначається жеребкуванням, яке проводить координаційна рада за присутності авторів.

Інформація про проєкти-переможці буде опубліковано на офіційному сайті Громадського бюджету м. Миколаєва.


 
afisha_den_mista
 

dfsДПС Миколаївщини повідомляє: на потреби армії перераховано понад 343,8 млн. грн.

У січні – серпні 2021 року Головним управлінням ДПС у Миколаївській області мобілізовано до державної скарбниці понад 343,8 млн. грн. військового збору. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 58,5 млн. грн.

докладно...

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2917
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1192470

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

koradm@mkrada.gov.ua

znak

Питання "гарячої лінії"