Головна

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано роботи з встановлення дорожнього огородження по пр. Богоявленському в районі перехрестя з вул. 295-ї Стрілецької Дивізії. Підрядна організація – ФОП Петрушков А.Є.

_295-_

 

Санітарне очищення району

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради інформує громаду міста про роботи із санітарного очищення, які виконувались протягом поточного тижня з 08.04.2019 по 12.04.2019.

Із залученням підрядного підприємства ліквідовано звалища гілля та опалого листя по пр. Богоявленському, пр. Корабелів та на території багатоповерхової забудови (вул. Океанівська, 40, 40-А).

Тривають роботі із ліквідації масштабних несанкціонованих сміттєзвалищ на пустирі за АГК «Лада» та по вул. Знаменська (поворот до військового летовища).

Виконано ручне прибирання зупинок громадського транспорту по пр. Богоявленському, пр. Корабелів вул. Прибузька, вул. 295 Стрілецької дивізії, Об'їзній дорозі. Виконано роботи із прибирання прибордюрної частини дороги по вул. 295 стрілецької Дивізії.

Із залученням підрядного підприємства виконувались роботи по обрізці та знесенню аварійних дерев по пр. Корабелів, 13 та на території зони відпочинку «Чайка».

Із залученням підрядного підприємства ТОВ «Миколаївзеленгосп» та громадських працівників виконано прибирання випадкового сміття по
пр. Богоявленському від вул. Самойловича до спортивного містечка «Корабельний» та пр. Корабелів. Виконано роботи із прибирання узбіччя вздовж об'їзної дороги та вздовж внутрішньоквартального проїзду по маршруту руху громадського транспорту № 76 від пр. Богоявленського до будинку по вул. О. Ольжича, 5-Б (зливоприймач).

Із залученням підрядного підприємства ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» двічі виконано механізоване прибирання магістральних доріг району (пр. Корабелів, пр. Богоявленський, вул. Океанівська, вул. Металургів, Об'їзна дорога).

Роботи із санітарного очищення тривають.

IMG-763a452843b8d1efc20f83c2fc3fab71-VIMG-adb6adb09668704070ad0ce59ca80ba2-VIMG_20190411_153304IMG_20190411_153314

 

З метою поліпшення санітарного стану району, підвищення рівня його благоустрою та керуючись Правилами благоустрою м.Миколаєва працівниками управління комунального господарства, благоустрою та санітарного очищення спільно з працівниками відділу координації торгівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської 11.04.2019 проведено рейд-перевірку  об'єктів торгівлі по пр.Богоявленському на предмет утримання прилеглої території у належному санітарному стані.

За результатами проведеного рейду видано 3 попередження.

Невиконання або неналежне виконання Правил благоустрою м.Миколаєва є порушенням статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка передбачає накладення штрафу на ФОП від 850 до 1700 грн.

Примітка* прилегла територія – територія, що безпосередньо примикає до меж будинку, у тому числі індивідуальної забудови, спорудження, огородження будівельного майданчика, автогаражного кооперативу, АЗС, об'єктів торгівлі, реклами й інших об'єктів по всьому периметру до проїзної частини, включаючи тротуари, зелену зону, паркувальний карман, а також 0,5 м частини дороги від бордюру, крім магістральних вулиць.

 

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

Указом Президента України від 18 серпня 2006 року в нашій державі офіційно встановлено День охорони праці, що має відзначатися щорічно 28 квітня у Всесвітній день охорони праці.

Мета заходу – привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб'єктів господарювання та громадських організацій до вирішення питань охорони праці, забезпечення реалізації конституційних прав громадян на належні, здорові та безпечні умови праці, надання всебічної підтримки потерпілим на виробництві працівникам, вшанування пам'яті загиблих.

У 2019році Всесвітній день охорони праці за рекомендацією МОП відзначатиметься під девізом: «Безпечне та здорове майбутнє праці».

докладно...

 

Квітуча гілка мигдалю

Ой, весно-весно красна,

Що ти нам, весно, принесла?

Весна завжди надихає людей на нові почуття та допомагає створити настрій веселого, сонячного дня.

Арт-терапія - це засіб вільного самовираження і самопізнання. Художня творчість завжди допомагає зрозуміти й оцінити свої почуття, спогади, знайти час для відновлення життєвих сил і спосіб спілкування із собою.

art_terapiyaДля слухачів  факультативу Арт-терапія «Університету третього віку» відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) це ще одна можливість зібратись разом та передати свої весняні та сонячні відчуття на папері.

Спільна роботи «Квітуча гілка мигдалю» радує око глядача яскравими рожевими барвами весни. Узагалі слухачі факультативу арт-терапія використали небагато кольорів: рожевий, зелений, голубий та білий, але вжили багато проміжних барвів.

А допомагає розкрити свої таланти керівник факультету Коваленко Марина Григорівна - людина з великим серцем та добра душею.

Дивлячись на картину, що чарує гармонією кольорів і форм, ніби відчуваєш подих весни. Спільна творча робота радує та наповнює наші будні теплотою своїх сердець.

Запрошуємо всіх бажаючих завітати на заняття факультативу Арт-терапія та можливість проявити свої творчі здібності за допомогою олівця, пензля та акварелю, а саме головне - гарного настрою.

Заступник директора аппарату Корабельного району міського територіального центру

Подаєнко Т.І.

 

Рішення про стягнення аліментів можна виконати за кордоном після його визнання

Консультує начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк

konsylt

Серед українців, які перебувають за кордоном, є ті, хто ухиляється від сплати аліментів. Це створює низку проблем для їхніх дітей, які залишилися в Україні.

Переїзд дитини або батька - платника аліментів на постійне місце проживання за кордон, зміна ними громадянства не позбавляють дитину права на утримання. Якщо дитина живе в Україні, а батько - за кордоном, позов про стягнення аліментів може бути подано до суду в Україні, за місцем проживання дитини.

Якщо рішення про стягнення аліментів з батька, який проживає за кордоном, буде ухвалено судом України, це рішення на території іншої країни виконуватиметься відповідно до Договору про надання правової допомоги.

Рішення суду України підлягає виконанню на території іншої країни після його визнання. Для звернення з клопотанням про визнання і виконання рішення суду України до компетентного органу іншої країни зацікавлена особа звертається до суду України, який ухвалив рішення. Далі належним чином оформлене клопотання направляється компетентному органу іншої країни в порядку, передбаченому міжнародним договором України.

У більшості випадків такі клопотання за посередництва обласних територіальних управлінь юстиції надсилаються до Міністерства юстиції України для подальшого відправлення компетентним іноземним органам.

Виконання судового рішення на території іншої країни відбувається відповідно до її законодавства.

 

ВЕЛИКИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ПИСЬМЕННИК М.В.ГОГОЛЬ

"Він коренивсь у гетьманському роді, Коли ж і шаблю вибили із рук -

Узяв перо, натхнене й гордо,

Розрив – траву, міднішу од шаблюк».

Л.Тома

Слухачів «Університету третього віку» відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) запросили в бібліотеку- філілію №18 Централізованої бібліотечної системи для дорослих м. Миколаєва.

gogolСлухачам була запропонована лекція про великого та видатного українського письменника Миколу Васильовича Гоголя, якому 1 квітня виповнилось би 210 років з дня його народження. Всі ми з дитинства пам'ятаємо слова славетного українця М.Гоголя «Чи знаєте ви українську душу?» та «Чи знаєте ви українську ніч?».

М.В.Гоголь став улюбленим письменником і володарем душ мільйонів людей на планеті. Великий український письменник М.Гоголь є, на думку багатьох дослідників, найбільш виразним представником української школи. Українська тематика творів М.В.Гоголя - це невід'ємна частина творчої особистості. Микола Васильович - один з кращих виразників української ментальності. У його творах найбільш повно і яскраво відтворилися риси українського національного характеру.

Лекція була доповнена показом документального фільму «Життя та творчість М.В. Гоголя» та документально-дослідницьким фільмом С.Медвєдєва «Николай Гоголь. Тайна смерти» та виставкою художніх творів улюбленого українського письменника.

Лекція була дуже цікаво. Атмосфера - супер!

Заступник директора аппарату Корабельного району міського територіального центру

Подаєнко Т.І.

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано роботи з поточного ремонту внутрішньоквартального проїзду по вул. Райдужна, 51 (площа ремонтних робіт – 283,5 кв.м). Підрядна організація – ФОП Стеценко О.М.

А також, ведуться роботи з капітального ремонту тротуару по вул. Г. Сагайдачного (Ватутіна) від пр. Богоявленського до ЗОШ № 29. Підрядна організація – ФОП Озейчук С.М.

radyzh51IMG_20190408_125853_HHTIMG_20190408_125920_HHT

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2100
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 811849

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"