Головна

den_vchitelyaШановні освітяни Корабельного району!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників освіти!

Це радісне та хвилююче свято вчителів, учнів, батьків – усіх, хто не байдужий до майбутнього України.

Низький уклін Вам за професіоналізм, терпіння, доброзичливість і сердечне тепло, яке Ви віддаєте своїм вихованцям.

Нехай свято принесе Вам віру у власні сили та подарує надію на щасливий завтрашній день.

Хай добро, посіяне в дитячих душах, повернеться до Вас сторицею, заслуженою вдячністю учнів і батьків.

Голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов

 

Санітарне очищення району

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради інформує громаду міста про роботи із санітарного очищення, які виконувались протягом поточного тижня з 28.09.2020 по 02.10.2020.

IMG_20201002_081233Із залученням підрядних підприємств виконувалась ліквідація куп опалого листя та гілля по пр. Корабелів (зелена зона),

пр. Богоявленському (біля будинків № 283, 226), вул. Національної Гвардії, вул. Самойловича, вул. Гетьмана Сагайдачного – ріг вул. Уральська та на території багатоповерхової забудови (пр. Корабелів, 2-А, 2, вул. Океанівська, 30).

Змушені констатувати, що деякі несвідомі громадяни утворюють звалища побутового, будівельного та негабаритного сміття на прямо на території багатоповерхової забудови. Майже біля кожного третього контейнерного майданчика наразі утворено звалища сміття. Повна відсутність громадського контролю та свідомості призводить до того, що двори будинків перетворюються на смітники.

У зв'язку з початком активної фази падіння листя, зусилля адміністрації Корабельного району буде сконцентровано на вивезенні листя із узбіч магістральних доріг району.

Вкотре закликаємо, берегти чистоту рідного міста, поважати працю людей, що виконують роботи із санітарного очищенн, та виховувати у собі громадянську свідомість.

Якщо виникає потреба вивезти будівельне чи негабаритне сміття необхідно звернутись до спеціалізованого підприємства КП «Обрій-ДКП» та укласти відповідну угоду на його вивезення.

Також, вкотре попереджаємо, що викидання сміття у невідведених для цього місцях є порушенням ст. 152 КУпАП та тягне за собою накладення штрафу до 1300 грн для фізичних та до 1700 грн для юридичних осіб.

 

До місцевих бюджетів Миколаївщини забезпечено 82 млн грн податку на нерухомість

Завдяки постійній цілеспрямованій роботі щодо визначення об'єкта оподаткування податком на нерухоме майно, відмінним від земельної ділянки (так званий «податок на нерухомість») та суми податку до сплати, Головним управлінням ДПС у Миколаївській області, за січень - серпень 2020 року, до місцевих бюджетів мобілізовано 82 млн грн податку на нерухомість, що на 9,5 млн грн більше, ніж за відповідний період 2019 року.

Лідерами у сплаті податку на нерухомість є власники об'єктів нерухомості – юридичні особи, внесок яких у місцеві бюджети Миколаївщини становить 57,3 млн гривень. Фізичні особи – власники майна перерахували до місцевих скарбниць області 24,7 млн грн податку на нерухомість.

Слід зазначити, що в умовах децентралізації влади сплачені до бюджетів місцевих громад податки є джерелом фінансування соціальної сфери, фінансовим підґрунтям для розвитку інфраструктури та впровадження ефективних проектів розвитку регіону.

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

Вивчаємо Закон України № 466: оподаткування податком на доходи фізичних осіб відшкодування моральної шкоди

Головне управління ДПС у Миколаївській області повідомляє, що Законом України від 16 січня 2020 року № 466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» внесено зміни до Податкового кодексу щодо звільнення від оподаткування податком на доходи фізичних осіб сум відшкодування моральної шкоди.

Зокрема, з 23 травня 2020 року звільняється від оподаткування податком на доходи фізичних осіб відшкодування моральної шкоди в розмірі, визначеному рішенням суду, але не вище чотирикратного розміру мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного (податкового) року.

Отже, з цієї дати до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається дохід у вигляді сум, що за рішенням суду спрямовуються на відшкодування збитків, завданих платнику податку внаслідок заподіяння йому матеріальної шкоди, шкоди життю та здоров'ю, а також відшкодування моральної шкоди в розмірі, визначеному рішенням суду, але не вище чотирикратного розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, у 2020 році – 18892 гривень, або у розмірі, визначеному законом.

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

ДПС Миколаївщини нагадує: програмні РРО, що встановлені на гаджети, вже працюють

З 01 серпня 2020 суб'єкти господарювання розпочали застосовувати програмні РРО під час здійснення розрахункових операцій. Відтепер, як альтернативу касовим апаратам, можна застосовувати програмні РРО, які встановлені на гаджети.

Наразі ДПС пропонує бізнесу безкоштовні програмні РРО, які розміщені на вебпорталі ДПС у відповідному розділі банеру «Програмні РРО» за посиланнями:

https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/programniy-reestrator-rozrahunkovih-operatsiy/programniy-reestrator-rozrahunkovih-operatsiy-/

https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/programniy-reestrator-rozrahunkovih-operatsiy/fiskalniy-dodatok-prrosto/

Нагадуємо, що передача даних від програмних РРО до фіскального сервера здійснюється засобами комунікацій з використанням кваліфікованого електронного підпису або печатки. Безкоштовно електронні підписи та печатки можна отримати у кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС.

Роз'яснення щодо отримання кваліфікованих сертифікатів електронних підписів та печаток для програмних РРО розміщені у відповідному розділі банеру «Програмні РРО» за посиланням: https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/elektronni-dovirchi-poslugi/.

У разі виникнення технічних чи методологічних запитань звертайтесь до Контакт-центру ДПС, роботу якого подовжено до 20-00, за телефоном 0 800 501 007. Зауваження/пропозиції щодо функціоналу Фіскального сервера, його АРІ та безкоштовних ПРРО можна направляти на адресу: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

centr_probaciy

Якщо ти зможеш хоч допомогти хоча б одній людині - ти живеш не даремно!

На території Корабельного району функціонує Корабельний районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області, метою якого є:

* забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених,

* запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень

* забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинувачених, з метою прийняття судом рішення про міру їхньої відповідальності.

Відділ пробації чекає на відкритих, небайдужих людей, які є соціально свідомими, хочуть жити у безпечному суспільстві, та допомогти у проваджені наших ідей.

Ми чекаємо саме на тебе.

Знайти нас можна за адресою: м. Миколаїв, вул. Океанівська, 1/3, або за телефоном. +380637852796.

 

b011e428fcf1af8c3329f95c78b8cfe0Шановні мешканці, керівники підприємств, організацій та установ Корабельного району!

Кожен рік з приходом осені та проведенням робіт з очищення подвір'я та прилеглих територій частішають випадки спалювання опалого листя, сухої трави та гілок дерев. Екологи застерігають, що під час згоряння опалого листя та рослинних залишків у повітря потрапляє велика кількість отруйних речовин: окиси азоту, важкі метали, діоксини, вуглекислий газ. Вдихання отруйного диму спричиняє: зниження імунітету, загострення хронічних захворювань, алергію, хвороби дихальних шляхів, онкологічні проблеми.

Спалювати опале листя дуже небезпечно для здоров'я.

В зв'язку з цим, адміністрація Корабельного району звертається до мешканців району, особливо до власників приватних домоволодінь, керівників підприємств, організацій, установ, лікувальних, навчальних і дошкільних закладів з проханням не допускати на власних та прилеглих територіях спалювання опалого листя, рослинних залишків та гілок дерев.

На порушників Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві складається протокол про адміністративне правопорушення та накладається штраф у розмірі від 340 до 1360 гр. для фізичних осіб та від 850 до 1700 гр. для юридичних осіб (ст.152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення»).

 

diya

Як безробітному зареєструватися в службі зайнятості відповідно до епідемічної ситуації

Зареєструватися у службі зайнятості можна у два способи – безпосередньо під час відвідування центру зайнятості (філії) або через портал державних послуг «Дія» за наявності кваліфікованого електронного підпису. Про це повідомив директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

За його словами, від початку роботи порталу державних послуг «Дія» 237 осіб зареєструвалися в обласній службі зайнятості як безробітні. Це полегшує та убезпечує комунікацію між працівниками та клієнтами служби зайнятості.

«Після відновлення звичного режиму роботи центру зайнятості та філій наші фахівці вже не приймають заяви про надання/поновлення статусу безробітного через спеціальні скриньки та електронну пошту. Приймають тільки особисто або через портал «Дія». Консультації, пов'язані з працевлаштуванням, можуть здійснюватися дистанційно – телефоном, через месенджери тощо, це як буде зручно клієнтові та кар'єрному раднику», – зазначив керівник ОЦЗ.

У випадку, коли людина має намір зареєструватися безпосередньо у центрі зайнятості, повинна мати при собі паспорт (або інший документ, що підтверджує громадянство України), посвідку на проживання (для іноземців), документ про освіту, документ, що підтверджує припинення зайнятості та інші (за потреби). У випадку, коли клієнт реєструється через портал «Дія», він має долучити ці документи до заяви в електронному вигляді.

Про особливості реєстрації у службі зайнятості можна дізнатися на офіційному сайті ДСЗ.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2597
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 998947

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"