Головна

ДО ДНЯ ПАМЯТІ ВОЇНІВ- ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ

Скільки їх полягло, не злічити

нікому, нам не відданий біль, не відчута та

втома, пам'ять вічно жива і ніким не забута.

15 лютого 1989 року останній наш солдат був виведений за межі республіки Афганістан.

Війна - найбільша трагедія в історії людства.

2018_005 afgan

Ось і сьогодні 15.02.2018 року у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення відбувся захід щодо відзначення «Дня вшанування учасників бойових дій в Афганістані». А розпочалася зустріч з виступу бібліотекаря Вітовської районної бібліотеки Сапури Тамари Михайлівни, яка розповіла про радянсько-афганську війну, яка невгамованим болем залишилась у серцях багатьох наших співвітчизників. Тамара Михайлівна представила виставку літератури по темі Афганської війни та коротко розповіла про цікаві видання.

Продовжив тему Афганістану поет і прозаїк, ветеран праці та член ради ветеранів Корабельного району Олександр Білошапкін, який прочитав свої вірші про ті важкі часи очікування матерів своїх дітей - воїнів- інтернаціоналістів.

Закінчилась зустріч хвилиною мовчання.

Нашим гостям і всім присутнім хочеться побажати щастя, миру, злагоди і добробуту у нашому великому домі - УКРАЇНІ!

Заступник директора міського територіального центру Г.М.Громов

 

dfsНадання адміністративних послуг у сфері

ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва повідомляє платникам податків про можливість отримання у Центрі обслуговування платників за адресою: м.Миколаїв, вул. В'ячеслава Чорновола, 1/1, каб. 11, вікно 3, адміністративних послуг у сфері ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

 

IMG_5906Корабельний район вшанував пам'ять героїв Афганістану

15 лютого Україна вшановує пам'ять учасників бойових дій в Афганістані, воїнів - інтернаціоналістів. Саме в цей день, у 1989 році, було виведено війська з Афганістану. Чимало українців загинули на чужій землі, виконуючи інтернаціональний обов’язок. Покладання квітів до пам'ятного знаку «Во славу Вітчизни» відбулось за підтримкою воїнів - інтернаціоналістів та адміністрації Корабельного району м. Миколаєва.

Присутніх з пам'ятною датою привітали заступник голови адміністрації Корабельного району Красножон В.Л., голова міської громадської організації ветеранів Афганістану Поливода С.М., військовий комісар Корабельного районного військового комісаріату Бочков В.В.

IMG_5910IMG_5913

 

Розважальна програма до Дня Святого Валентина

Любов придумана не нами,

Вона від Бога нам дана,

І хоч любов буває різна,

Та кожна справжня –

зажди лиш одна.


Саме цього дня в День Cвятого Валентина, покровителя всіх закоханих, 14 лютого було організовано та проведено музично-розважальну програму для відвідувачів відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради .

den_sv_valentina

Зранку у приміщенні відділення збиралися слухачі та артисти, щоб у приємній та дружній атмосфері провести цей день, наповнитися духовно та провести час в пісенно - поетичному оточенні, серед однодумців та шанувальників наших місцевих талантів. Захід розпочали ведучі програми розповіддю про життя та діяння Святого Валентина.

Першим номером у програмі став музичний твір «Мелодія кохання» у виконанні  С.Тимонової. Інформаційно-пізнавальна частина плавно перейшла у виступи наших артистів: самодіяльний творчій колектив «Журавушка» представив ліричні та жартівливі пісні, що наповнили зал гарною музикою. Хочеться подякувати активним учасникам нашого відділення: М.Меркулову, М.Черторигиній, Л.Сичовій, Л.Артеменко, І.Спиці, Н.Лапшиній, Т.Кисличній, Г.Осадчій, Т.Бобковій, Н.Насілевській. Смішні гуморески та частушки підготував І.Каламурза.

Музичний супровід виконували О.Козовякін та В.Матвєєв. Народну музичну творчість представили В.Телеганенко(баян) та С.Денькович(сопілка). Цікаві ігри та розваги на тему закоханих підготувала та провела активна учасниця зустрічей Н.Іванова. Поетичну сторінку підготувала Коваленко М. Вийшов такий собі мікс із різних жанрів і номерів. Справді, таланту та творчім проявам наших учасників немає меж. Їм подобається приходити сюди та реалізовувати  себе в творчості.

А на завершення хочеться побажати всім слухачам та артистам: будьте закоханими у життя, бережіть своїх рідних та коханих людей і даруйте багато приємних зустрічей. Після концерту всіх запросили на чаювання та млинці, бо ж тиждень Масляної іде. Ще довго лунала мелодія баяну та задушевні пісні.

Заступник директора міського територіального центру Г.М.Громов

 

«Про роботу Вітовського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області по забезпеченню соціальних гарантій працюючих та профілактиці виробничого травматизму»

Соціальне страхування виконує велику роль у розбудові громадянського суспільства. Коло проблем, що вирішуються за допомогою соціального страхування, вражає. Крім міцної основи соціального захисту працюючих, цей соціальний інститут сприяє підвищенню стабільності в суспільстві й економіці, сприяє гармонізації відносин у трудових колективах.

Фонд соціального страхування України створений на законодавчому рівні шляхом об'єднання Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України та Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

докладно...

 

Право на реабілітаційне лікування за кошти Фонду соцстрахування має кожен працевлаштований українець

Медична реабілітація після перенесених захворювань і травм у санаторно-курортних закладах здійснюється за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, який покриває 100% витрат на проходження відновлювального лікування.

ФССУ фінансує медичну реабілітацію за профілями: нейрореабілітація, м'язово-скелетна реабілітація, кардіо-пульмонарна реабілітація, медико-психологічна реабілітація учасників АТО, реабілітація після оперативних втручань на органах зору, реабілітація при порушенні перебігу вагітності, інша (соматична) реабілітація (після оперативних втручань на органах травлення, сечостатевої системи, жіночих статевих органах).

Правом на відновлення здоров'я за рахунок коштів ФССУ може скористатись кожна застрахована особа (яка сплачує та/або за яку сплачується єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування) у разі настання страхового випадку в період роботи. Підтвердженням потреби подальшого лікування у реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу є висновок лікарсько-консультативної комісії.

Аби особа отримала відновлювальне лікування, медичний заклад має поінформувати робочий орган Фонду про страховий випадок пацієнта, що має покази для проходження реабілітації.

«Реабілітація стосується людей, що часто не мають фізичної можливості ані збирати довідки, ані йти до Фонду за путівкою. Тому при розробленні нового механізму надання реабілітаційного лікування ми керувались принципом зробити порядок максимально прозорим і зручним для людини, – зазначає голова правління Фонду соціального страхування України Володимир Саєнко. – Тепер не потрібно не лише збирати жодних довідок, але й ходити по кабінетах – щойно лікувальний заклад повідомляє Фонд про особу, яка потребує реабілітації, для пацієнта процес автоматизується: працівник ФССУ приходить в стаціонар до хворого, від якого необхідно лише пред'явити паспорт і ідентифікаційний код, усю іншу інформацію Фонд самостійно дізнається в електронному реєстрі – без участі застрахованої особи».

Застрахована особа має право вільного вибору реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу відповідно до показань. Тривалість відновлювального лікування залежить від медичних показань та може становити до 24 днів.

Станом на 12 лютого поточного року на реабілітаційне лікування за новою процедурою направили 1200 осіб.

Нагадаємо, відповідно до рішень правління ФССУ, з 01 січня 2018 року механізм замовлення та розподілення путівок на відновлювальне лікування за рахунок коштів Фонду замінило адресне забезпечення медичною реабілітацією, яке передбачає укладення тристороннього договору – між Фондом, санаторієм і хворим, та має на меті покращити ефективність надання послуг і збільшити кількість осіб, які матимуть можливість відновити здоров'я на базі санаторіїв.

 

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

13 лютого 2018 року під головуванням заступника голови адміністрації Корабельного району Валентина Красножона за участю представників районного відділу поліції, громадського формування «Каскад», ДПІ у Інгульському районі м. Миколаєва та фахівців адміністрації району проведено робочу нараду щодо обговорення питань припинення стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва.

IMG_5902

За результатами наради прийнято рішення:

- Протягом тижня відпрацювати питання припинення стихійної торгівлі на території біля маркету «АТБ» (пр. Богоявленський, 342);

- Робочій групі проводити рейди згідно із затвердженим графіком та вилучати товар на тимчасове зберігання до прийняття відповідного адміністративного рішення до правопорушника;

- Вирішити питання із керівниками ринків, розташованих на території Корабельного району, щодо надання пільгових місць для осіб похилого віку та категорії соціально незахищених громадян, які здійснюють торгівлю продуктами власного підсобного господарства.

 

Знайомство з професіями

Професія – це та основна точка відліку, з якої починається все свідоме, діюче життя кожної людини. Кожна молода людина, йдучи в доросле життя, прагне вибрати собі професію за покликанням. Вдалий вибір професії – це запорука того, що "не марно проживеш вік", натхненно працюватимеш і отримуватимеш від своєї роботи велике задоволення. Зробиш помилку у виборі професії – і ти відчуєш, як тебе огорне почуття того, що ти займаєшся не своєю справою.

internat_6_09.02

В рамках ознайомлення учнів з професіями в Спеціальній школі-інтернаті І-ІІ ступенів №6 був проведений інтерактивний захід для учнів 10-11 класів.

На цьому заході  фахівець центру зайнятості Салько Ольга розповіла про важливість профорієнтації, про можливість проходження психодіагностичного тестування на базі центру зайнятості разом з переглядом відео-презентацій старшокласникам.

А ще майбутні випускники дізналися про те, які професії незабаром зникнуть, а які будуть найбільш затребуваними, як свої здібності чи корисні навички можна перетворити на основу майбутнього фаху, зрештою, як не розчаруватися після перших невдач і вибрати найоптимальніший шлях до омріяної справи.

Для більшої поінформованості про майбутні професії, які обрали учні, був проведений перегляд анімаційних відеороликів профорієнтаційного спрямування: програміст, швачка, кухар і т.д.

Завдяки перегляду відеороликів з презентаціями професій учні ознайомились з вимогами до професій, специфікою роботи та отримали безліч корисної інформації.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1661
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 672953

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"