Головна

infoЗабезпечення новонародженої дитини одноразовою натуральною допомогою "пакунок малюка"

04.12.2020 р. набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 25.11.2020 р. № 1180 "Деякіпитання надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка"", якою затверджено порядок надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка".

Докладно...

 

NY2021

Новий рік завжди несе з собою надію на краще, віру в найсвітліше. Це свято щороку окриляє, завдяки чому ми вирушаємо в життєвий шлях з новими силами, новими планами.

Нехай 2021 рік принесе Вам добрі новини, мир і злагоду.

Нехай Новий рік подарує благополуччя, здійснення найзаповітніших мрій, зміцнить віру в майбутнє, а успіх супроводжуватиме у всіх починаннях завжди і в усьому.

Нехай доля буде прихильною до Вас, а віра в краще майбутнє незгасною.

Радісних свят у колі найдорожчих людей!

З Новим Роком !

голова адміністрації Олександр Цуканов

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано роботи:

зі встановлення нової зупинки громадського транспорту по парній стороні пр. Богоявленського на перехрестя з вул. Космонавта Волкова.

з капітального ремонту тротуарної частини з благоустроєм зеленої зони по вул. Океанівській, 36 (частково 1 черга будівництва).

з капітального ремонту тротуарної частини по пр. Богоявленському від вул. Океанівської до пр. Корабелів (непарна сторона). Площа ремонтних робіт – 1873 кв.м.

volkovaokean1okean2

trotuar

 

infoДо уваги власників закладів громадського харчування!

З метою підтримки ресторанного бізнесу в період карантину і водночас протидії поширенню COVID-19 запропоновано безкоштовне ІТ рішення для закладів громадського харчування - це тимчасова заміна паперового меню на сайт-меню, яке клієнт відкриває на своєму смартфоні шляхом сканування QR коду.

Створити меню можна на сайті www.qr24.pp.ua - БЕЗКОШТОВНО.

 

Забезпечення новонародженої дитини одноразовою натуральною допомогою "пакунок малюка"

04.12.2020 р. набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 25.11.2020 р. № 1180 "Деякіпитання надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка"", якою затверджено порядок надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка".

Докладно...

 

info

 

Щодо графіку роботи центрів обслуговування платників на новорічні та різдвяні свята

 

005Легальна праця зумовлює соціальну стабільність в суспільстві!

Але на жаль, відносини між роботодавцями та найманими працівниками не завжди відповідають нормам законодавства. «Нелегалізована» зайнятість має безліч негативних наслідків як для працівників, так і для роботодавців.

Працівники, які погодилися працювати без офіційного оформлення, втрачають можливість користування державними гарантіями, зокрема: субсидією, державною соціальною допомогою малозабезпеченим сім'ям, втрачають трудовий стаж, право на допомогу по безробіттю і пенсійне забезпечення. Отримуючи таким чином заробітну плату неофіційно, «в конвертах», працівники позбавляють себе можливості користуватись щорічними відпустками, а у випадку виробничої травми або захворювання – оплати лікарняних листів, страхових виплат і т д.

Роботодавець, в свою чергу, не застрахований від невідповідальних працівників. А тому відсутність офіційно оформлених трудових відносин з працівниками може призвести до позбавлення права вимагати у працівника виконання роботи належним чином або дотримання працівником правил внутрішнього трудового розпорядку та режиму роботи. За таких умов роботодавець не зможе притягнути найманого працівника як до матеріальної відповідальності, так і застосувати до нього дисциплінарне стягнення.

Звертаємо увагу, що на роботодавців, які використовують нелегальну працю, очікують фінансові санкції.

 

ДЯКУЄМО

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради висловлює слова вдячності соціальним партнерам, які надали допомогу у встановленні новорічної ялинки в Корабельному районі – порт ТОВ «Ніка – Тера» (Алім Агакішиєв), ТОВ «Елеваторпромсервіс» (Віталій Коваленко), ТОВ «Суднобудівний завод «Океан» (Лариса Крутських), ТОВ «Сервісний центр «Металург» (Олександр Заричанський).

Бажаємо колективам підприємств міцного здоров'я, злагоди й нехай таланить у всіх добрих справах.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2668
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1030946

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"