Оголошення
дислокация
Map
Головна

07-02-2023

07.02.2023 р. під головуванням першого заступника міського голови Віталія Лукова проведено перше засідання комісії з розгляду питань часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів для забезпечення потреб співвласників багатоквартирних будинків Миколаївської територіальної громади під час проходження опалювального сезону 2022-2023 років. У засіданні взяли участь директор департаменту енергозбереження та запровадження інноваційних технологій Миколаївської міської ради Алла Луцька, директор комунальної установи Миколаївської міської ради «Центр енергоефективності м. Миколаєва» Костянтин Монастирський, в.о. начальника управління житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради Володимир Ніколайчук, представники департаменту енергозбереження та запровадження інноваційних технологій Миколаївської міської ради та голова ОСББ «Зелений Двір - Північний».

Під час засідання розглянуто 5 звернень ОСББ за адресами:

- ОСББ «Північний-7» вул. Архітектора Старова, 14-Б;

- ОСББ «Північна зірка-2» вул. Архітектора Старова, 2/6, корп. 2;

- ОСББ «Північний-5» (два житлових будинка) вул. Архітектора Старова, 14-А та вул. Архітектора Старова, 14;

- ОСББ «Північна зірка-7» вул. Архітектора Старова, 2/6, корп. 7;

- ОСББ «Затишна оселя-34» вул. Архітектора Старова, 2/6, корп. 2.

Комісією розгляд звернень вирішено позитивно, співвласники багатоквартирних будинків отримають компенсацію у розмірі 50% від вартості закупленого обладнання.

 

yvaga_ УВАГА!

Постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанов КМУ від 6 жовтня 2021 р. № 1040 і від 7 березня 2022 р. № 214» продовжено виплату державних допомог на період дії воєнного стану та одного місяця після його припинення чи скасування, це стосується отримувачів таких допомог:

* на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;

* на дітей, хворих на тяжкі захворювання;

* дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів;

* особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю;

* особам, які здійснюють догляд за особами з інвалідністю 1 та 2 групи внаслідок психічного розладу;

* особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю.

Для продовження отримання адресних видів допомог, які надаються з врахуванням сукупного доходу та майнового стану, продовження надання пільг тим отримувачам, які перемістилися з міста Миколаєва та набули статус ВПО в інших регіонах України з 1 січня 2023 року необхідно підтвердити право на продовження виплати допомог та надання пільг в органах соціального захисту за фактичним проживанням та обліком ВПО, а саме: отримувачі державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, державної допомоги на дітей одиноким матерям, допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату та пільги та надати необхідні документи.

Районні управління соціальних виплат і компенсацій департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради очікують на звернення ВПО, які перемістилися до м.Миколаєва для призначення їм за фактичним місцем проживання адресних видів допомог за зверненнями.

Звертаємо увагу!

До 31.12.2023 року продовжено перехідний період для виплати щомісячних компенсаційних виплат непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю 1 групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку. Раніше цю виплату припинили з 01.01.2023.

 

photo_2023-01-26_08-37-04

Виконавчий комітет Миколаївської міської ради погодив порядок часткової компенсації вартості генераторів для багатоквартирних будинків.

Для отримання коштів потрібно подати до КУ «Центр енергоефективності м. Миколаєва» пакет документів:

1. Заяву на часткову компенсацію вартості генератора.

2. Копії платіжних документів, які підтверджують факт придбання генератора.

3. Копії документів із зазначенням технічних характеристик електрогенератора, його серійного номера та інших заводських маркувань.

4. Копії витягу з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб – підприємців юридичної особи, яка забезпечує утримання будинку.

5. Документ, який підтверджує повноваження юридичної особи на управління спільним майном (копія договору чи витяг з протоколу).

6. Документ, який підтверджує взяття придбаного генератора на баланс юридичної особи (власника).

Вимоги до електрогенератора

Прилад має бути закуплений після 1 червня 2022 року.

Потужність - від 3 кВт включно.
 

biblio

Реорганізація бібліотечних мереж міста

Чи є потреба сьогодні в бібліотеці? Чи користується попитом паперова книга? Чи бути бібліотеці завтра? На всі ці питання відповідь одна: так. Але сучасна бібліотека має бути не просто храмом книги, а й мультикультурним центром, орієнтованим на сімейне читання, на сімейне дозвілля. Саме ця ідея лежить в основі реорганізації бібліотечних мереж міста – дорослої та дитячої, що має відбутися найближчим часом. Більше ‒ за посиланням: https://cutt.ly/79bRthz

докладно...

 

diya

Сім'ї з дітьми зможуть подавати заявки на здобуття соціальної допомоги за допомогою Дії.

Розмір допомоги залежить від того, яким критеріям відповідає одержувач.

Як повідомляють у Міністерстві соціальної політики, записатися на тестування нової функції можна тут (https://t.me/diia_beta_bot?start=home).

Виплати доступні:

- тим, хто усиновив дитину (10 320 грн. виплачують відразу, потім протягом трьох років щомісяця по 860 грн.);

- тим, хто наглядає за хворою дитиною (4544 грн., якщо дитині до 6 років, від 6 до 18 років – 5666 грн.)

- одиноким батькам з дитиною (до 6 років – 2272 грн., від 6 до 18 років – 2833 грн.).

Після успішного тестування окремі категорії батьків з дітьми зможуть подати заяву на отримання соціальних виплат від держави швидко, зручно та у будь-який час доби.

 

yvaga_До уваги мешканців Корабельного району, хто повертається до міста після довгої евакуації.

Якщо ваше житло зазнало пошкоджень внаслідок російських обстрілів, нагадуємо алгоритм дій

1️⃣ Викличте поліцію. Правоохоронці мають відкрити кримінальну справу за фактом російської агресії.

2️⃣ Зверніться до адміністрації району для складання акту пошкоджень.

телефони - 095 821 64 91, 0512 60 07 17

3️⃣Подайте заявку про пошкоджене майно в застосунку Дія. Алгоритм тут: http://surl.li/ekzpr

4️⃣ Для отримання будівельних матеріалів (ОСБ-плити, плівка, шифер тощо), зверніться до адміністрації району (для жителів приватного сектору) або до департаменту ЖКГ (для жителів багатоквартирного будинку: тел. 0512 47 27 03, 0512 47 08 55).

❗️Також нагадуємо, якщо поблизу вашого будинку були зафіксовані обстріли, обов'язково зверніться до фахівців, які обстежать територію вашого подвір'я на наявність нерозірваних боєприпасів. Контакти тут: http://surl.li/ekzpk

 

Напередодні Різдва, 06 січня 2023 року, служба у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради за підтримки Української Спілки Нижньої Саксонії «Бандероль щастя» змогла здійснити мрії 33-х дітей.

Малеча отримала святкові різдвяні подарунки.

IMG-d1

IMG-d2IMG-d3

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3068
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 979411

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

.

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"