Головна

9732

Шановні працівники культури!

Вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Збереження культурного спадку може стати для нас не тільки приводом для пишання, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги.

Щиро вдячні Вам за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки.

Бажаємо вам теплоти у серці, міцного здоров'я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог!

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради:

виконано роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по пров. Широкому (перша черга). Площа асфальтування дороги – 1625 кв.м. Підрядна організація – ФОП Басиста Т.А.

розпочато роботи з капітального ремонту тротуару по вул. Генерала Попеля (від вул. Лесі Українки до вул. Пшеніцина). Підрядна організація – ТОВ «Кайсер».

shirokpopel

 

АНГЛІЙСЬКИЙ ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ

У відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) для слухачів «Університету третього віку» студенти ГО «Української Академії лідерства» Миколаївського осередку з початку нового навчального року розпочали викладати «Англійський для початківців». Заняття проходять в дружній та теплій навчальній атмосфері. Вивчення іноземної мови позитивно впливає на емоційний та психологічний стан людини, що і дає нові можливості тренувати пам'ять, спілкуватися у колі однодумців, пізнавати нове та незвичайне, йти в ногу з часом.

Хочемо побажати слухачам факультету «Англійський для початківців»

бадьорості духу, терпіння, натхнення в навчанні та висловити слова щирої вдячності студентам ГО «Української Академії лідерства» Миколаївського осередку.

Запрошуємо всіх бажаючих громадян району відвідати відділення денного перебування Корабельного району. В «Університеті третього віку» ви зможете отримати нові знання та вміння, відчути себе корисним суспільству, продемонструвати свої таланти, познайомитися з новими цікавими людьми.

engl1engl2

Заступник директора міського територіального центру Т.І.Подаєнко

 

20181101_130443

З нагоди Дня працівника соціальної сфери України 1 листопада 2018 року у відділенні Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) зібрався весь колектив на урочисте святкування Дня працівника соціальної сфери.

Директор міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бондаренко Сергій Миколайович відзначив кращих працівників відділення Корабельного району та вручив подячні листи.

читати далі...

 

IMG_20181108_113737На Миколаївщині успішно тривають системні та комплексні заходи щодо поетапного переходу військових комісаріатів у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки.

Планується створити 25 територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, а саме: Миколаївський обласний військовий комісаріат сплановано переформувати у обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, а 24 районні (міські) військові комісаріати – у районні (міські) ТЦК та СП.

8листопада у Корабельному районному військовому комісаріаті проведений брифінг під керівництвом військового комісара та із залученням представників адміністрації Корабельного району.

Пріоритетними питаннями, які були розглянуті у ході брифінгу:

- шляхи проведення інформаційно-роз'яснювальної кампанії щодо висвітлення заходів з питань реформування військового комісаріату;

- завдання, які стоять перед військовим комісаріатом у районі під час переходу на територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

Метою Перспективної моделі є кардинальна зміна (переформатування) підходів до забезпечення прозорості в системі надання послуг військовозобов'язаним, резервістам, військовослужбовцям, ветеранам війни та військової служби, пенсіонерам з числа військовослужбовців Збройних Сил України та членам їх сімей які проживають у Корабельному районі, удосконалення порядку комплектування військ (сил) особовим складом та організації оборонно-мобілізаційної роботи.

Реалізація положень Перспективної моделі дозволить сформувати функціональну та ефективну систему територіального центру, якісно вдосконалити оборонно-мобілізаційну діяльність, виконати завдання щодо залучення громадян на військову службу, підвищити ефективність обслуговування та надання сервісних послуг відповідним верствам населення у Корабельному районі.

 

Головне управління ДФС у Миколаївській області повідомляєdfs

читати далі...

 

skaz-274x270Оголошення Держпродспоживслужби

З метою виконання плану протиепізоотичних заходів із профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин на 2018 рік та враховуючи складну епізоотичну ситуацію щодо сказу в Україні, Держпродспоживслужба проводить масштабну пероральну вакцинацію диких м'ясоїдних тварин із застосуванням авіатранспорту.

Розповсюдження вакцини здійснюється за таким принципом:

обробляється весь ареал, за винятком населених пунктів і великих водних просторів із врахуванням ареалу проживання лисиць;

принади розкладаються рівномірно в межах визначеної території.

Про початок проведення пероральної імунізації на території Миколаївської області буде додатково повідомлено.

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради ведуться роботи з капітального ремонту внутрішньоквартальних проїздів по пр. Богоявленському, 305, 307, вул. Новобудівній, 9. Підрядна організація – ФОП Гончаренко А.А.

34

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1999
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 781356

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"