Головна
sluzhba_detiПроаналізувавши питання, які виносяться на розгляд комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Миколаївської міської ради, одним із найболючіших питань на кожному засіданні є вирішення батьками спорів щодо участі у вихованні дитини.

За шість місяців 2018 року надійшло 11 звернень громадян, які не можуть дійти компромісу з питань виховання та утримання своїх нащадків.

Відповідно до законодавства України батьки мають рівні права щодо участі у вихованні дитини. Питання виховання дитини вирішується батьками спільно. Але на практиці, тому з батьків, хто проживає окремо від дитини, реалізувати це право практично не вдається.

Часто після розлучення батько дитини не так вже й прагне спілкування з дитиною, але його прагнення дошкулити своїй колишній дружині, завдати їй якомога більше хвилювань, перевалює над здоровим глуздом та, зокрема, над інтересами дитини.

Не треба бути психологом, щоб розуміти, що ті відносини, які спостерігає дитина між своїми батьками (а батьки не бувають колишніми) накладають відбиток на все її майбутнє життя, і, досить часто, дитина дублює поведінку, а іноді й долю одного зі своїх батьків

Спілкування дитини з тим з батьків, який проживає окремо, не повинне бути формальним, носити характер епізодичних зустрічей. Між тим з батьків, хто проживає окремо, і дитиною повинен існувати постійний, систематичний контакт. Таке спілкування повинне сприяти повноцінному вихованню дитини, його розвитку, оскільки спілкування дитини з батьками, а батьків - зі своїми дітьми служить задоволенню життєво важливих потреб як дитини, так і дорослих членів сім'ї.

Якщо спір не вдається врегулювати, оскільки батьки не дійшли згоди, відповідно до статті 158 Сімейного кодексу України, орган опіки та піклування вирішує даний спір. Для вирішення спору між батьками щодо участі у вихованні дитини один із батьків, що проживає окремо від дитини, звертається до відповідної служби у справах дітей і дане питання виноситься на комісію з питань захисту прав дитини, після чого виноситься відповідне рішення.

Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини регламентовано Постановою Кабінету Міністрів України №866 від 24.09.2008 «У разі виникнення спору між батьками щодо участі у вихованні дитини один з батьків, що проживає окремо від дитини, подає службі у справах дітей за місцем проживання дитини заяву, копію паспорта, довідку з місця реєстрації (проживання), копію свідоцтва про укладення або розірвання шлюбу (у разі наявності), копію свідоцтва про народження дитини».

Той з батьків, хто проживає окремо, не має права вимагати спілкування в невстановлений час, порушувати нормальний режим життя дитини, приймати відносно неї будь-які рішення, не погоджуючи їх з іншим з батьків, тощо. Рішення органу опіки та піклування є обов'язковим для виконання.

Шановні батьки!

У разі виникнення спорів щодо виховання ваших синів та дочок, служба у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради  звертається до вас з проханням в будь-якій ситуації знаходити взаємопорозуміння між собою заради збереження морального, психічного та фізичного здоров'я ваших діток.

 
Зустріч з цікавою людиною на тему : «Знайомство з заповідними  містами Миколаївщини та Херсонщини»

Всі ми добре знаємо, яке різноманіття має наша  українська земля. Пізнати більше про навколишні міста, історичні пам'ятки, археологічні знахідки ми можемо за допомогою відеоматеріалів, зустрічей з цікавими людьми, мандрівками.

Вже традицією стали зустрічі з цікавими людьми у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг ). Цього разу 19.07.2018 р. ми запросили на зустріч мешканку нашого району, поетесу, громадського діяча, члена літературного об'єднання «Золотий парус поезії» Суханову Р.Ф. Зустрічі з нею завжди наповнені пізнанням нового, емоційним піднесенням та запрошеннями помандрувати рідним краєм.

В травні,червні цього року відбулися подорожі в історико-археологічний заповідник «Ольвія», мандрівка до Актового каньйону з купанням в місцевій річці та цікавою розповіддю про навколишні міста. Сьогодні ми почули  розповідь про оздоровчі властивості цілющих озер Херсонщини та отримали пропозицію відвідати Семіозерьє. Відвідувачі з задоволенням погодилися, бо їздять туди вже не один рік. Отримати  позитивні враження та здоров'я, пізнати більше про рослинний світ, поплавати біля зграйок диких качок, відчути справжнє єднання з природою – це необхідність оздоровлення тіла та душевного стану у наш сучасний швидкий та заповнений інформацією час.

Ми завжди раді вітати у нашому відділенні  таких творчих людей, як наша гостя, чекаємо на нові зустрічі та цікаві пропозиції відпочинку на природі та  пізнання нашого краю у такій спосіб, як мандрівка.

Заступник директора міського територіального центру Т.І. Подаєнко

00000

 

ПРАВОВА ЗУСТРІЧ

Про порядок призначення житлових субсидій

Кожного разу відвідувачі відділення денного перебування з нетерпінням

чекають зустрічей зі спеціалістами на тематичні лекції правого характеру.

Ось і сьогодні 18.07.2018 року у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг ) відбулась цікава зустріч з завідувачем сектору прийняття рішень відділу соціальних виплат Управління соціальних виплат і компенсацій Корабельного району департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Ліщук Людмилою Анатоліївною,  яка розповіла про зміни які внесені в порядок призначення житлових субсидій з 01.05.2018р.

Під час зустрічі підопічні відділення денного перебування задавали Людмилі Анатоліївні свої  запитання, які їх хвилювали та  отримали професійні відповіді.

Ми  висловлюємо слова щирої вдячності Управлінню соціальних виплат і компенсацій Корабельного району  за тісну співпрацю в питаннях соціального захисту населення.

Заступник директора міського територіального центру Т.І. Подаєнко

_1

 

Спеціалістами адміністрації Корабельного району спільно з представниками районного відділу поліції, громадського формування «Каскад» проведено рейд щодо припинення стихійної несанкціонованою торгівлі на території Корабельного району м.Миколаєва за адресами: вул. Океанівська 14/1 - 14/2 (біля ЗОШ №33), пр.Богоявленський, 311, пр.Богоявленський, 342 (біля маркету АТБ), вул.Океанівська, 31.

Складено 7 адмінпротоколів за ст. 152 та 2 протоколи за ст.160 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невстановленому для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до суду та адміністративної комісії при адміністрації району для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

IMG_6619IMG_6620

 

sluzhba_detiОстаннім часом почастішали випадки неналежного виконання батьками своїх обов'язків щодо утримання своїх дітей.

Ця проблема набула масового поширення, що спричиняє збільшенню нещасних випадків з дітьми, втягнення їх до протиправної діяльності та конфлікту з законом.

Детальніше щодо адміністративної та кримінальної відповідальності батьків за неналежне виховання дітей служба у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради, в черговий раз, нагадує:

докладно...

 

Літній відпочинок та  аеробіка для підопічних

Літня пора кличе всіх, хто бажає покращити своє здоров'я та самопочуття, на природу, у подорожі та екскурсії. Підопічні відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради теж почали літній оздоровчій сезон. наразі актуальні поїздки вихідного дня на море - «Порт Південний», «Залізний порт», оздоровчі «вояжі» на йодовані солоні озера Херсонщини з купанням у Дніпрі, прогулянки до лісу та річки.

Заняття спортом – це самий дієвий спосіб підтримки фізичного здоров'я та активності. Кожного ранку протягом тижня підопічні відділення під музику з задоволенням виконують танцювальні рухи на заняттях з аеробіки з використанням обручу,  палиць  та стільців. Керує заняттями та проводить їх фахівець із соціальної роботи Тимонова С.П.  Доповнюють заняття для покращення здоров'я  та самопочуття також дихальні вправи,  які проводить фахівець із соціальної роботи Горошко Н.А. Після вправ підопічні запрошуються на кисневий коктейль та трав'яний чай, обмінюються емоціями та новинами.

Літо пролітає швидко і  непомітно, а хочеться отримати заряд бадьорості, настрій та задоволення на цілий день, тому запрошуємо наших відвідувачів до участі у оздоровчих заходах. Разом з нами ви проведете цікаво та з користю свій час  у літню пору, принесете додому гарний настрій та  позитив, навчите корисним навичкам своїх близьких, подолаєте  нудьгу та  тривогу, надасте енергії  своєму тілу, а воно віддячить вам здоров'ям і міцним сном.

Заступник директора міського територіального центру Т.І. Подаєнко

vidvid1

 

centr_zanЗ метою укладення договору про співпрацю та визначення шляхів подальшої співпраці, 12.07.2017 відбулася робоча зустріч керівництва Корабельного районного центру зайнятості з начальником Корабельного районного відділу з питань пробації - капітаном внутрішньої служби Новіковою Вікторією В'ячеславівною.

В ході зустрічі були обговорені першочергові проблеми та визначені шляхи їх вирішення.

З боку відділу пробації актуальним є питання соціального захисту та адаптації засуджених осіб без позбавлення волі, які направляються до центру зайнятості за сприянням у працевлаштуванні.

1403_DSC_0368Представники центру зайнятості ознайомили Новікову В.В з інформацією щодо:

· порядку реєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу;

· надання соціальних послуг з працевлаштування, як на постійну роботу, так і на громадські роботи та роботи тимчасового характеру;

· професійного навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації безробітних;

1403_DSC_0352· залучення до інформаційних та тематичних семінарів; участі у ярмарках вакансій та інших масових заходах та ін.

Також, для створення інформаційного кутка в приміщені центру, надано інформаційні матеріали щодо послуг, які надає центр зайнятості зайнятому та незайнятому населенню.

Під час зустрічі керівники установ домовились про напрямки подальшої співпраці та обговорили спільні плани дій щодо соціальної підтримки зазначених осіб, зокрема участь клієнтів відділу пробації у громадських та інших видах робіт тимчасового характеру, відповідно до вимог Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів».


 

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради звітує громаді міста про роботи із санітарного очищення, які виконувались протягом поточного тижня з 09.07.2018 по 13.07.2018.

Із залученням підрядного підприємства виконано очищення зелених зон від куп гілля по пр. Богоявленському, пр. Корабелів, вул. Океанівській, вул. Новобудівній (вздовж зони відпочинку «Чайка»), вул. Самойловича – ріг пр. Богоявленського, у сквері по вул. Айвазовського. Ліквідовано звалища сміття на території багатоповерхової забудови (вул. Глинки, 2, 6-А; Рибна, 5,).

Виконано ручне прибирання зупинок громадського транспорту по пр. Богоявленському та пр. Корабелів. Виконано ручне прибирання прибордюрної частини дороги по Об'їзній дорозі.

Із залученням громадських працівників, направлених з районного центру зайнятості, виконано очищення зелених зон від випадкового сміття вздовж пр. Богоявленського, пр. Корабелів, вул. Океанівській, вул. Самойловича, вул. Прибузька. Тривають роботи по очищенню бордюрів та прибордюрних зон від трави та самосійної порослі вздовж магістральних доріг району (Об'їзна дорога).

Із залученням ТОВ «Миколаївзеленгосп» виконано роботу з  покосу газонів по пр. Корабелів (від вул. Айвазовського до заводу «Океан»), вул. Національної Гвардії (від вул. Океанівська до вул. Самойловича), зеленої зони біля Корабельного кладовища.

Із залученням ПП «ФІБ» тричі на тиждень виконувались роботи із санітарного очищення території по пр. Богоявленському від вул. Океанівська до зупинки «Риф». Виконано роботи по видаленню самосійної порослі у сквері ім. доктора Самойловича. Аналогічні роботи тривають у сквері по вул. Айвазовського (між вул. Океанівська та пр. Корабелів).

На замовлення адміністрації району ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» тричі за тиждень виконували механізоване прибирання магістральних доріг району ( вакуумне та вологе).

Роботи з санітарного очищення тривають тривають.

IMG_20180712_093221IMG_20180712_093521IMG_20180712_102753

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1891
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 754475

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"