Головна

ВЕЛИКИЙ УКРАЇНЕЦЬ

Літературний колектив «Творче слово» відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) запропонував слухачам «Університету третього віку» літературно-музичну композицію про «Великого Українця», носія українського духу та менталітету.

Керівник колективу «Творче слово» Суслонова Інна Георгіївна розповіла про творчий шлях поета в різні періоди його складного життя.

shevchenko

докладно...

 

IMG_20190315_093957Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради розпочато роботи з капітального ремонту тротуару по вул. Г.Сагайдачного від пр. Богоявленського до ЗОШ № 29. Підрядна організація – ФОП Озейчук С.М.

 

Санітарне очищення району

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради інформує громаду міста про роботи із санітарного очищення, які виконувались протягом поточного тижня з 11.03.2019 по 15.03.2019.

Із залученням підрядного підприємства ліквідовано звалища гілля та опалого листя по пр. Богоявленському, пр. Корабелів, вул. Океанівській та на території багатоповерхової забудови (вул. Океанівська, 32, 32-А,
пр. Богоявленський, 340/2). Ліквідовано звалище сміття на кінцевій зупинці по
пр. Корабелів (Заводська площа).

Двічі виконано ручне прибирання зупинок громадського транспорту по пр. Богоявленському, пр. Корабелів вул. Прибузька, вул. 295 Стрілецької дивізії, Об'їзній дорозі. Виконано роботи із ручного прибирання прибордюрної смуги по пр. Богоявленському (включно із шляхопроводом), аналогічні роботи розпочато по вул. Океанівській.

Із залученням підрядного підприємства виконувались роботи по обрізці та знесенню аварійних дерев по вул. Айвазовського, 11-Б, пр. Корабелів, 12 (біля бібліотеки та сімейної амбулаторії), вул. Райдужна, 36, вул. Г. Сагайдачного – ріг пр. Богоявленського.

Із залученням підрядного підприємства ТОВ «Миколаївзеленгосп» та громадських працівників виконано прибирання випадкового сміття по пр. Богоявленському від вул. Самойловича до спортивного містечка «Корабельний» та  пр. Корабелів. Завершено роботи із згрібання та вивезення опалого листя із пр. Корабелів. Аналогічні роботи розпочато по пр. Богоявленському (від ринку «Фенікс» до вул. О. Ольжича).

Роботи із санітарного очищення тривають.

010304060205

 

«Ну-мо, хлопці!»

Людство з давніх-давен усвідомлювало ціну здоров'я, присвячуючи цій темі різноманітні заходи, які слугували засобом передачі знань і досвіду старшого покоління молодшому.

Так із розуміння цінності здоров'я  і спорту, за сприянням адміністрації Корабельного району, 13 березня 2019 року відбулося відкриття районної Спартакіади «Ну-мо, хлопці!» серед допризовної молоді, на базі КДЮСШ «Олімп».

Заступник голови адміністрації Корабельного району Валентин Красножон привітав усіх учасників заходу, наголосивши, що здоров'я – найбільша цінність не лише окремої людини, а й всього суспільства.

1u1i1y

 

Колесо історії рідного краю

Народ, який забуває свою історію немає майбутнього.

koleso

Студенти «Університету третього віку» відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) стали учасниками історичної подорожі в минуле, яка привернула увагу до різних подій та  ключових зворотних моментів в історії нашого краю з XVII століття в музейному комплексі «Старофлотські казарми».

Екскурсовод Пономарьова Олена Володимирівна запропонувала подивитися на історичні  події того часу з іншої точки зору. В долі північно-причорноморських земель брали участь і царі, і полководці, і прості мешканці з непростими долями, але одне простежувалося яскраво – любов до рідної землі, де вони проживали.

В експозиції музею відображені національний одяг, життя в побуті  різних верств населення, які мешкали на території Миколаївської області. Увагу слухачів привернула зброя, за допомогою якої оборонялися від нападів ворога. Люди, які проживали на цій землі, були вільні духом, незалежні та  любили свій рідний край.

Висловлюємо щиру подяку колективу музею за цікаву і корисну екскурсію. Для наших студентів це чудова нагода пізнати свій рідний край та відчути себе справжніми господарями та невід'ємною частиною нашої історії.

Заступник директора аппарату Корабельного району міського територіального центру Подаєнко Т.І.

 

b011e428fcf1af8c3329f95c78b8cfe0Спалювання опалого листя - дана проблема стосується кожного!

Шановні мешканці Корабельного району!

Кожної осені місто Миколаїв втопає у диму від спалювання сміття, сухої трави, опалого листя тощо.

Адміністрація Корабельного району нагадує, що спалювання листя на подвір'ях є надзвичайно шкідливим для здоров'я людей та екологічного стану у місті. Зокрема, багато українців мають алергію на дим, тому з початком осені суттєво зростає захворюваність.


Вдихання диму спричиняє:

• зниження імунітету;

• загострення хронічних захворювань;

• алергію;

• хвороби дихальних шляхів;

• онкологічні проблеми.

При згорянні однієї тони рослинних залишків у повітря вивільняється біля 9 кг мікрочастинок диму. Разом з димом в повітря вивільняються пестициди та радіонукліди, накопичені рослинами протягом року. Нерідко разом з листям горить сміття, що спричиняє ще потужніше забруднення атмосферного повітря. При горінні гуми, окрім згаданого, утворюються канцерогенна сажа та оксиди сірки, останні викликають респіраторні захворювання. В тліючому без доступу кисню листі виділяється бензопірен, що здатен викликати у людини ракові захворювання. Окрім того, з димом у повітря вивільняються діоксини.

Окрім безпосередньої шкоди людському здоров'ю, спалювання рослинних залишків становить суттєву загрозу природі:

з листям згорають зимуючі корисні комахи, такі як сонечка;

руйнується ґрунтовий покрив (вигорають рослинні залишки, гинуть ґрунтоутворюючі мікроорганізми), відбувається збіднення ґрунту;

знищується насіння і коріння трав'янистих рослин;

пошкоджуються нижні частини дерев і кущів та верхні частини їх коріння;

в 2-4 рази зростає промерзання ґрунту.

Крім того, виникає загроза перекидання вогню на природні ділянки; зростає загроза лісових пожеж і загоряння житлових будинків; погіршується видимість на дорогах, збільшується частота ДТП.

Що ж робити з опалим листям?

Найбільш дружнім по відношенню до довкілля шляхом утилізації опалого листя є компостування. Найціннішою характеристикою компосту є великий вміст у ньому необхідних рослинам хімічних сполук. Щорічне прибирання листя в парках призводить за 20 років до 50%-го зниження приросту деревини. Те саме відбувається і на присадибних ділянках, в садах.
Для компостування листя складають у купи шириною 2 м і висотою до 1,7 м. в основу купи вкладають до 25 см шар землі. Кожен з шарів листя не має перебільшувати 30 см. На цю ж купу можна скидати пташиний послід, харчові рештки. Кожен з шарів присипають землею. Протягом літа компост 2-3 рази перелопачують. Компост вважається готовим, якщо перетворився на однорідну темну розсипчасту масу. При літній закладці компост дозріває за 2-3 місяці, при осінній – за 6-8. Аналогічно, компостування можна проводити в траншеях глибиною до 1 м і шириною 1,5 м. Траншейне компостування більш зручне з міркувань того, що при ньому компост рівномірно зволожується і не пересихає.
Використовувати компост в якості добрива можна вже через рік після закладки. Його корисні властивості зберігатимуться ще 4 роки. Корисне використання компосту в якості прикореневої підкормки дерев і кущів.

Одночасно з цим, адміністрація Корабельного району попереджає керівників підприємств, учбових та дошкільних закладів, закладів охорони здоров'я, інших організацій, які розташовані на території району, а також мешканців приватного сектору про заборону спалювання опалого листя та іншої сухої рослинності.

Спалювання рослинних залишків є прямим порушенням п. 12.2.11 Правил благоустрою м.Миколаєва та тягне за собою адміністративну відповідальність за ст.152 Кодексу України про адміністративне правопорушення.

 

uvagaОголошення

Публічне представлення інформації про виконання показників міського бюджету за 2018 рік адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради відбудеться 12 березня 2019 року у великому залі виконавчого комітету Миколаївської міської ради, вул. Адміральська, 20.

Початок заходу о 09.00, черговість виступу - № 9 (об. 11.40).

 

Свято весни та жіночності

Напередодні Міжнародного жіночого Дня 8 Березня в Корабельному районі м. Миколаєва у Палаці культури «Корабельний» відбулась святкова програма за участю керівництва району, трудових колективів організацій, підприємств, навчальних установ, закладів культури та спорту району.

З вітальним словом до учасників урочистостей звернулись міський голова Олександр Сенкєвич та перший заступник голови адміністрації району Олександр Гвозденко, які подякували жінкам району за їх самовіддану працю, їх велике материнство, відданість, ніжність і добро, яке було, є і буде вічним на землі. Побажав найкращій половині людства квітучої молодості, любові рідних та близьких, безмежного шанування від оточуючих.

Прекрасних дам, гостей урочистостей вітали артисти Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв та артисти палацу культури «Корабельний». Своїм запалом вони створили атмосферу весняної піднесеності.

Адміністрація та мешканці Корабельного району виносять щиру подяку артистам за святковий весняний настрій!

IMG_20190305_150248IMG_20190305_151333IMG_20190305_151746_1IMG_20190305_160420IMG_20190305_161905IMG_20190305_162105

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2100
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 811879

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"