Головна

2«Золотий дзвоник 2019»

«Вік живи – вік навчайся». Цей факт на власному прикладі довели студенти, а нині вже і випускники «Університету третього віку».

Сьогодні 29 травня у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбувся святковий захід «Золотий дзвоник 2019» з нагоди випуску слухачів «Університету третього віку».

З піднесеним та чудовим настроєм зібралися літні люди у відділенні, щоб прийняти теплі слова, щирі побажання, поринути у приємні спогади. До нас з привітаннями, побажаннями, подячними листами, грамотами та подарунками для отримувачів соціальних послуг завітали: заступник директора департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Чорна І.І, помічник народного депутата України Ільюка А.О. – Черкес С.П., перший заступник директора міського територіального центру Самерханова Л.І., заступник директора апарату міського територіального центру Корабельного району Подаєнко Т.І.. Також привітати випускників прийшли наші соціальні партнери.

Наші випускники не лише працьовиті, активні, а ще й цікаві, творчі та багаті талантами. Всі присутні мали змогу почути вірші, гуморески та чудові пісні у виконанні хору «Журавушка», квартету «Супер – стар», О. Козовякіна, М.Черторигіної Л. Сичової, та інших слухачів «Літературно – музичного» факультету. А слухачі факультету «Комп'ютерна грамотність» продемонстрували дуже чудову сценку «Компьютер в деревне».

Свято було сповнене радості та натхнення, теплої добродушної атмосфери та щирих посмішок. По закінченню культурної програми випускників запросили до святкового столу.

Бажаємо своїм випускникам світлої долі, миру, енергії, міцного здоров'я та творчого вогнику!

Радо запрошуємо всіх до навчання на факультетах «Університету третього віку»!

Заступник директора аппарату Корабельного району міського територіального центру
Подаєнко Т.І.
 

3Розважально-ігрова програма «Сяйте усмішки, сонцем зігріті! Миру і щастя - всім дітям на світі»

30 травня у Дитячому Центрі Корабельного району пройшов незвичайний захід – свято, присвячене Міжнародному Дню захисту дітей сумісно з вихованцями Інклюзивно-ресурсного центру №2.

Вихованці різних гуртків ДЦ підготували для дітей-вихованців Інклюзивно-ресурсного центру №2 яскраву концертно-розважальну програму. А щоб відпочинок був різноманітним, почесні гості заходу підготували дітям подарунки. Почесними гостями заходу були А.В. Луцька (заступник голови Адміністрації Корабельного району) та І.І. Богдан (завідуюча відділом з гуманітарних питань Адміністрації Корабельного району), Овчаренко В.В. (спеціаліст відділу виховної роботи управління освіти).

Представники адміністрації Корабельного району презентували дітям ігри, спортивний та творчий інвентар. А, головне, всім присутнім заходу – солодкі подарунки!

DSC_6095_-_1DSC_6134_-_1

 

Свято дитинства

25-річчя з дня заснування відсвяткував центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю «Цветик - Семицветик» в своїй філії в Корабельному районі. З цим святом та в переддень Міжнародного Дня захисту дітей всіх привітала Алла Луцька – заступник голови адміністрації Корабельного району.

Алла Валентинівна побажала гарного літнього відпочинку, щирих усмішок, веселого настрою. Всі отримали призи та подарунки від адміністрації району.

Веселого літнього відпочинку, любі наші діти!!!

DSC_1458DSC_1415DSC_1465DSC_1443DSC_1473DSC_1409DSC_1423DSC_1435

 
Які документи потрібно подати багатодітній сім'ї для оформлення пільг з оплати за спожитий газ і електроенергію?
Куди звернутися і які документи подавати для оформлення
допомоги багатодітній сім'ї на третю дитину?

докладно...

 

Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя.

У листопаді 1949 року рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок засновано День захисту дітей, який відзначається щорічно, 1 червня.

Це не тільки галасливі і веселі святкування дітвори, але й нагадування суспільству про необхідність дотримання і пошани прав дитини, як необхідної умови для формування гуманного та благополучного суспільства.

Не залишилися осторонь і діти незахищених категорій Корабельного району м. Миколаєва. Так, 27.05.2019 до Міжнародного Дня захисту дітей, за ініціативи адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та фінансової підтримки благодійного фонду країни Норвегії 23 сім'ї, багатодітні та які опинилися в складних життєвих обставинах, отримали продуктові набори, які включали в себе як солодощі так і продукти харчування першої необхідності.

Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любов"ю до дітей.

IMG-2IMG-9eIMG-e4IMG-e6

 

deti

Основні заходи до проведення Міжнародного Дня захисту дітей у Корабельному районі міста Миколаєва

1. Розважально-ігрова програма «Сяйте усмішки, сонцем зігріті!» (пр. Корабелів, 12/1, ДЦ позашкільної роботи).

Термін: 30.05.2019 року 10.00

2. Розважально – ігрова програма «Коли сміється дитина – посміхається небо» (пр. Корабелів, 12, Бібліотека для дітей №8).

Термін: 31.05.2019 року о 10.00

3. Щорічний конкурс малюнку на асфальті «Розмалюй своє місто» (вул. Райдужна, 38, майданчик біля БК «Кульбакінський»).

Термін: 31.05.2019 року об 11.00

4. Розважальна програма «Райдужне дитинство» (вул. Райдужна, 38, майданчик біля БК «Кульбакінський»).

Термін: 31.05.2019 року о 12.00

5. Фестиваль фізичної культури та спорту присвяченого Дню захисту дітей (вул. Приозерна, 2 (ДЮСШ №5), пр. Богоявленський, 253а/1

(стадіон Молодіжний).

Термін: 31.05.2019 року о 09.00

 

verh_radaВ Корабельному районі, у бібліотеці для дорослих ЦБС ім. М.Л. Кропивницького (пр.. Корабелів, 12) відкрито відділення Офісу громадської приймальні Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Режим роботи: щочетверга 14.00 -17.00

Прийом громадян проводить регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Миколаївській області Вадим Жепало.

 

dfsПлатникам податків, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, необхідно подати декларацію

Головне управління ДФС у Миколаївській області інформує, що відповідно до п.179.3 ст.179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники податку-резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов'язані подати до контролюючого органу податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі - Декларація) не пізніше

60 днів до виїзду за кордон.

Контролюючий орган протягом 30 календарних днів після отримання Декларації зобов'язаний перевірити визначене податкове зобов'язання, сплату належної суми податку і видати довідку про сплату та про відсутність податкових зобов'язань. Довідка подається до органів митного контролю під час перетину кордону і є підставою для проведення митних процедур.

Зазначаємо, що згідно із п.63.5 ст.63 ПКУ всі фізичні особи – платники податків та зборів реєструються у контролюючих органах шляхом включення відомостей про них до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків у порядку, визначеному ПКУ. Облік платників податків у контролюючих органах ведеться за податковими номерами.

Отже, громадянин України, який виписався з останнього місця постійного проживання в Україні і здав паспорт громадянина України, відповідно до норм чинного законодавства, зобов'язаний подати Декларацію до контролюючого органу за місцем перебування на обліку, яке було зазначено в обліковій картці платника податку.

Головне управління ДФС у Миколаївській області

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2165
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 829843

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"