Головна

26 червня 2020 за ініціативи ГО «Альтера+» при підтримці адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради проведено масову акцію під назвою «Намалюй життя» по зафарбовуванню наркотичних записів, яка приурочена до «Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотичних засобів та їх незаконним обігом». Під час акції зафарбовано написи з рекламою сайтів продажу наркотичних речовин.

a00001a00002a00004a00005a00006a00007a00008a00009

Наркоманія – це важке захворювання, що розвивається внаслідок звикання до будь-якої наркотичної речовини та супроводжується фізичною і психічною залежністю.

Наркоманія розвивається стрімко. Важко заздалегідь передбачити, коли виникне залежність людини від наркотику. Часто досить 1-2 вживань, щоб з'явилася нездолана потреба повторити.

Досить скоро настає жорстока розплата. Жовтяво-сіра висохла шкіра, постаріле обличчя з ранніми зморшками, випадання волосся, поява ранньої сивини, пощерблені «гнилі» зуби, кволі м'язи – ось типовий портрет молодого наркомана. Поступово слабнуть, відходять на задній план усі інтереси і захоплення, зникає бажання вчитися, втрачаються давні друзі, припиняється зацікавлення спортом, музикою, книгами, кінофільмами. Всі думки зосереджуються лише на наркотику. Без нього хворий вже не може жити, приймає його все частіше, по кілька разів на день, а в перервах у нього не тільки виникає почуття озлоблення до всіх, а й різко погіршується самопочуття. З'являється різкий біль в області живота, ломота в кістках, судоми в м'язах, значне виділення сліз і слини, нудота, блювота, мимовільне виділення сечі і калу. Хворий втрачає людську подобу, він може здійснити самогубство чи будь-який злочин.

Прийом наркотичних засобів може викликати прояв прихованої схильності людини до психічних захворювань. Нерідко у наркоманів трапляються випадки психозів з галюцинацією і маячнею. Найважча психічна хвороба – шизофренія частіше розвивається у тих, хто, не думаючи про наслідки, почав вживати наркотики.

Тривалість життя людей, які почали вживати наркотики в молодому віці, часто не перевищує 30-35 років. Майже половина з них кінчає життя самогубством, у решти смерть настає на тлі недоумства, фізичного виснаження та тяжких хвороб.

Впливає наркоманія і на потомство. Навіть нетривале вживання наркотиків юнаком або дівчиною в 100% випадків відображається на здоров'ї їхніх майбутніх дітей. Без вини покарані, з'являються на світ діти з різними формами недоумства, хворі на епілепсію, шизофренію та інші тяжкі хвороби. Нерідко в дітей, народжених від наркоманів, трапляються вроджені фізичні каліцтва.

Наркомани не можуть виконувати роботу, що вимагає уваги або високої кваліфікації. Професійна придатність таких людей обмежена, через що багатьом з них доводиться відмовитись від улюбленої справи. Зруйнувавши своє здоров'я, наркомани віддаляються від праці, від можливостей самим забезпечувати свої потреби, стають тягарем для рідних і суспільства. Вся їх енергія, всі бажання спрямовані виключно на добування і прийом наркотиків.

Хворі на наркоманію постійно заманюють у свої «ряди» нестійких підлітків, прилучають їх до вживання наркотиків.

Кожен наркоман – це потенційний поширювач «інфекції» – залежності від наркотиків, що робить його соціально небезпечним. Крім того, наркомани сприяють поширенню справжньої інфекції – СНІДу.

Самотужки припинити вживання наркотиків надзвичайно важко, практично неможливо. Та якщо вже «знайомство» з наркотиками відбулося, то чим раніше така людина звернеться за допомогою до психіатра чи нарколога, тим легше буде позбутися потягу до смертельної отрути.

Треба знати: хворі на наркоманію виліковні. Проте особи, які вживають наркотики тривалий період, піддаються лікуванню дуже важко. Тому термін початку лікування та індивідуальні особливості організму мають вирішальне значення. Чим раніше розпочате лікування, тим більше шансів досягти успіху.

Враховуючи велику шкоду для здоров'я від вживання наркотиків, а також негативні соціальні наслідки наркоманії, передбачена адміністративна і кримінальна відповідальність. За викрадання, перевезення, зберігання і збут наркотиків можна отримати від 6 до 10 років позбавлення волі.

Юнаки і дівчата, подумайте над тим, що вас чекає, якщо ви будете вживати наркотики. Зробіть одне-єдине зусилля – не піддайтеся спокусі легковажного «знайомства» з наркотичною речовиною! Пам'ятайте, що це отрута, яка призводить до неминучої смерті! Скажіть категоричне «ні» добровільному безумству. Здоров'я, радість життя і щастя у ваших руках!

 

В Миколаєві розповіли адміністраціям міських ринків про можливість отримання допомоги по частковому безробіттю

Про можливість отримання допомоги по частковому безробіттю розповіли сьогодні, 25 червня, представникам адміністрацій ринків міста Миколаєва в міській раді.

За словами директора обласного центру зайнятості Дмитра Оборонька, ринки продовольчих і непродовольчих товарів – це один із сегментів бізнесу, який найбільше постраждав в умовах карантину. Тому усі підприємці, які не працювали або частково працювали у період карантину, можуть звернутися до міського центру зайнятості за адресою вул. Нікольська, 68 та отримати фінансову допомогу по частковому безробіттю.

«Допомога по частковому безробіттю – програма, яка реально працює. Наша основна мета, щоб ті кошти, які виділила держава для підтримки бізнесу в умовах карантину, отримали якомога більше підприємців і роботодавців. Хочу зазначити, що на таку допомогу мають право і ФОПИ, які законодавчо звільнені від сплати ЄСВ, в тому числі й пенсіонери», – акцентував Дмитро Оборонько.

На сьогоднішній день близько дві тисячі підприємців Миколаєва скористалися своїм правом на отримання допомоги по частковому безробіттю і подали до міського центру зайнятості відповідні пакети документів.

Як зазначив міський голова Олександр Сєнкевич, програма підтримки бізнесу дозволяє зберегти робочі місця і допомогти ФОПам продовжити діяльність, тому звернувся з проханням до представників адміністрацій ринків проінформувати підприємців, які орендують ринкові площі про можливість отримання грошової допомоги.

Олена Герасимчук, голова Миколаївської обласної профспілкової організації Всеукраїнської професійної спілки працівників малого та середнього бізнесу «Єднання», відзначила злагоджену роботу служби зайнятості з соціальними партнерами у вирішені проблемних питань щодо надання допомоги підприємцям-одноосібникам і роботодавцям.

Довідково: тел. «гарячих ліній» Миколаївського міського центру зайнятості з питань отримання допомоги по частковому безробіттю: (0512) 37-24-42, 37-24-64, 37-24-35.

rinki

 

infoПлатники податків Миколаївщини отримали 422,7 млн грн бюджетного відшкодування ПДВ

За 5 місяців 2020 року 64 суб'єктам господарювання Миколаївщини (юридичним особам) відшкодовано на рахунки платників у банку 422,7 млн грн податку на додану вартість. Про це повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Миколаївській області Дмитро Прокоф'єв.

За його словами, за рахунок відшкодування податку на додану вартість своєчасно поповнюються обігові кошти суб'єктів господарювання, що гарантує розвиток та можливість нарощування обсягів виробництва. Відшкодування податку на додану вартість здійснюється прозоро, адже електронна система унеможливлює проведення будь-яких махінацій.

Слід зазначити, що з метою запобігання безпідставного відшкодування суб'єктам господарювання податку на додану вартість, Головним управлінням ДПС у Миколаївській області проводиться контрольно-перевірочна робота, за результатами якої у січні – травні 2020 року упереджено безпідставне відшкодування ПДВ на суму 40,6 млн гривень.

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

sluzba_zaynПонад 4,6 тисяч підприємців вже звернулися до Миколаївської обласної служби зайнятості за допомогою по частковому безробіттю

Із 60 млн. грн. допомоги по частковому безробіттю, які виділені для Миколаївського регіону, заявлено 15,1 млн. грн., з них 3,7 млн. грн. – для фізичних осіб-підприємців, які не мають найманих працівників (641 ФОП).

Про це сьогодні, 23 червня, під час рrofi talk «Підтримка бізнесу в умовах карантину», який відбувся в Миколаївському обласному центрі зайнятості, повідомив директор ОЦЗ Дмитро Оборонько.

Під час заходу Народний депутат України з Миколаївщини Олександр Гайду, президент РТПП Ігор Катвалюк, голова Миколаївської обласної профспілкової організації Всеукраїнської професійної спілки працівників малого та середнього бізнесу «Єднання» Олена Герасимчук, представники служби зайнятості, а також роботодавці та ФОП, які не мають найманих працівників, обговорили проблеми і перспективи допомоги тим, хто припинив або скоротив свою діяльність під час карантину.

«На сьогоднішній день понад 4,6 тисяч роботодавців Миколаївщини, в т.ч. майже 4,2 фізичних осіб-підприємців без найманої праці, подали до Миколаївської обласної служби зайнятості пакети документів на отримання допомоги по частковому безробіттю. Завдяки змінам у законодавстві такою допомогою можуть скористатися більше роботодавців і ФОПів», – акцентував Дмитро Оборонько.

Як зазначив Олнксандр Гайду, безпосереднє спілкування з представниками бізнесу дозволяє більш детально зрозуміти проблеми підприємств і законодавчо врегулювати їх, тому такі зустрічі є своєрідними зворотнім зв'язком між владою і бізнесом. «В цей складний період для нас важливо, щоб якомога більше роботодавців і ФОПів скористалися програмою допомоги по частковому безробіттю і продовжили працювати, зберігши робочі місця», – зазначив Народний депутат.

За словами президента РТПП Ігоря Катвалюка, підприємці Миколаївщини вважають таку допомогу в умовах карантину дуже доречною «це перший випадок в моїй практиці, коли держава роздає кошти бізнесу, тому дехто не відразу вірить, але ми продовжуємо інформувати роботодавців».

«Після місяця вимушеного простою підприємства через карантин, наші співробітники були на грані морального фолу, але завдяки цій допомозі ми змогли втримати майже 100 співробітників. Це допоможе забезпечити протезно-ортопедичною допомогою майже 6,5 тисяч мешканців області, які мають інвалідність», – розповів директор Миколаївського державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства Олег Фідченко.

dopomog_bezrob

 

dfsУвага! Змінено графік роботи ГУ ДПС у Миколаївській області!

Головне управління ДПС у Миколаївській області повідомляє, що на період дії норми пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» (зі змінами) ГУ ДПС у Миколаївській області працює за наступним графіком:

з 08 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. (у п'ятницю - до 15 год. 45 хвилин),

обідня перерва - з 12 год. 00 хв. до 12 год. 45 хвилин.

Звертаємо увагу, що надання адміністративних послуг у Центрах обслуговування платників (ЦОП) та державних податкових інспекціях (ДПІ) у Миколаївській області здійснюється за таким графіком:

з 10 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. (у п'ятницю - до 15 год. 45 хвилин),

обідня перерва - з 12 год. 00 хв. до 12 год. 45 хвилин.

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

ambrozia

Кожен рік існує проблема загострення стану здоров'я хворих на алергію у вегетаційний період алергенної рослини – амброзії полинолистної, який триває з середини червня до середини вересня.

Амброзія полинолистна – це однорічний карантинний бур'ян, з міцною корневою системою, яка проникає в грунт до 4 метрів. Амброзія не має природних ворогів і відзначається великою біологічною активністю. З кожним роком вогнища амброзії поширюються на нові території, утворюючи при цьому велику надземну масу, витісняючи інші бур'яни та культурні рослини. Сходить амброзія з середини квітня до початку травня. Цвіте з середини липня до кінця жовтня. Розмножується амброзія насінням, яке у великій кількості (до 80-100 тисяч насіння) дозріває у вересні-листопаді.

Шкідливим для людини є квітковий пилок амброзії, що здатен переноситись вітром на відстань до 50 км. У період цвітіння серед населення спостерігається алергійне захворювання амброзійний поліноз, симптомами якого є підвищення температури, сльозотеча, кон'юнктивіт, погіршення зору, запалення слизових оболонок верхніх дихальних шляхів.

З початку червня працівниками адміністрації розпочато проведення по району систематичних рейдів. За даний період власникам домоволодінь видано 33 попередження про необхідність видалення трави та амброзії на прибудинкових територіях та було складено 7 адміністративних протоколів. Під час рейдів розповсюджено 345 листівок з інформацією про небезпечність амброзії.

Адміністрація району звертається до мешканців району з проханням регулярно проводити обстеження прилеглих територій до ваших об'єктів на предмет виявлення та ліквідації карантинного бур'яну - амброзії та продовжувати цю роботу протягом вегетаційного періоду рослини.

 

no-swimming

Шановні мешканці Корабельного району!

Шановні відпочиваючі!

Державна установа «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України» проінформувала органи виконавої влади про результати лабораторних досліджень проб річкової води, відібраних в районі зони відпочинку «Чайка», за період 09.06.2020 по 12.06.2020.

За мікробіологічними показниками встановлено, що показник індексу ЛКП (лактозопозитивних кишкових паличок) перевищує санітарно-гігієнічні нормативи і складає (при нормі 5 000 в дм³) – в районі зони відпочинку «Чайка» - 240 000.

Патогенні мікроорганізми не виявлені.

Рекомендовано тимчасово утриматися від купання до покращення результатів санітарно-мікробіологічного дослідження річкової води в даній акваторії.

 

info23 червня 2020 року спеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району спільно з представниками районного відділу поліції та громадського формування «Каскад» провели відпрацювання місць стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва з метою недопущення встановлення об'єктів незаконної торгівлі за адресами: вул. Металургів, 28-36, пр. Богоявленський, 311; пр. Богоявленський, 342 (маркет «АТБ»).

Складено 2 протоколи за статтею 160 та 5 протоколів за статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району та районного суду для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2556
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 965125

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"