Головна

Офіційне оформлення трудових відносин з найманими працівниками на сьогодні залишається актуальним та важливим питанням

Наявність трудового договору гарантує працівнику право на основну та додаткову відпустки, оплату лікарняного, дотримання встановленої законодавством норми тривалості робочого часу, допомогу по безробіттю, соціальні гарантії, встановлені колективним договором, соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та пенсійне забезпечення.

Для роботодавців використання легальної праці дає можливість підпорядковувати працівників правилам трудового розпорядку; проводити навчання, підвищення кваліфікації своїх працівників, щоб підвищити якість виробничого процесу та скористатися механізмом відшкодування державою витрат роботодавця на сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за кожного офіційно працевлаштованого працівника.

Також, слід пам'ятати, що на роботодавців, які допустили до роботи працівника, без офіційного трудового договору, очікують фінансові санкції.

Легалізація праці – є завданням загальнонаціонального масштабу, виконання якого забезпечить соціальні гарантії громадян у майбутньому та сприятиме процвітанню і розвитку бізнесу.

 

00103 лютого 2022 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд – обстеження 17-ти об'єктів господарювання, а саме: 11-ти непродовольчих та 5-ти продовольчих крамниць, закладів громадського харчування - 1.

У ході рейду було складено 5 протоколи за статтею 44-3 (частина друга) Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» («Порушення правил щодо карантину людей»), що передбачає за собою накладення штрафу на громадян від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

А також, попереджено суб'єктів господарювання про необхідність дотримання карантинних заходів та необхідності вакцінування.

002003

 

01802 лютого 2022 року адміністрація Корабельного району із залученням підрядника ФОП Намазової Е.В. продовжує роботи на території району із ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ механізованим способом, за адресами: вул. Океанівська, 10, 8, 4; пр. Корабелів, 1, 12, 12-а, 10-а, 16-а; вул. Самойловича (зелена зона).

Також, виконуються роботи із вивезення рослинного сміття (гілля, ялинки) за адресами: вул. Рибна, 7; вул. Океанівська (зелена зона), вул. Айвазовського, 4; Океанівська, 6.

Роботи у даному напрямі тривають.

019020

 

01701 лютого 2022 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд – обстеження 22-х об'єктів господарювання, а саме: 19-ти непродовольчих та продовольчих крамниць, закладів громадського харчування -2, салонів краси - 1.

У ході рейду було складено 1 протоколів за статтею 44-3 (частина друга) Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» («Порушення правил щодо карантину людей»), що передбачає за собою накладення штрафу на громадян від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, 2 протоколи за статтею 42 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» («Порушення санітарних норм»), що передбачає за собою накладення штрафу на громадян від одного до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від шести до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. А також, попереджено суб'єктів господарювання про необхідність дотримання карантинних заходів.

 

Відділом санітарної інспекції адміністрації Корабельного району із залученням підрядника ФОП Намазової Е.В. виконуються роботи із ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ за адресами: вул. Новобудівна, 1, 5; пр. Богоявленський, 305; вул. Океанівська, 18/2; пр. Корабелів, 2а; Айвазовського, 13 та у мкр. Кульбакино.

Також, виконуються роботи із вивезення гілок та ялинок за адресами: вул. Металургів, 26а, 32; вул. Океанівська, 28; Айвазовського, 11а.

Роботи у даному напрямі тривають.

016015

 
014
 

dfsЗакон № 1525: Запроваджені нововведення, які набрали чинності з 01.01.2022

Головне управління ДПС у Миколаївській області звертає увагу, що Законом України від 03.06.2021 № 1525-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо скасування оподаткування доходів, отриманих нерезидентами у вигляді виплати за виробництво та/або розповсюдження реклами, та удосконалення порядку оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання нерезидентами електронних послуг фізичним особам» доповнено Податковий кодекс України нормами, згідно з якими з 01.01.2022 скасовується положення щодо оподаткування доходів, отриманих нерезидентами у вигляді виплати за виробництво та/або розповсюдження реклами, та нормами щодо удосконалення порядку оподаткування ПДВ операцій з постачання нерезидентами електронних послуг фізичним особам, у тому числі фізичним особам – підприємцям, зокрема:

читати далі...

 

dfsЧи необхідно ОСББ подавати до контролюючого органу повідомлення за формою № 20-ОПП з інформацією щодо багатоквартирного будинку, відносно якого таке ОСББ здійснює управлінські функції?

Головне управління ДПС у Миколаївській області пояснює, що об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку (далі – ОСББ) необхідно подавати до контролюючих органів за основним місцем обліку платника податків повідомлення про об'єкти оподаткування або об'єкти, пов'язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою № 20-ОПП (далі – Повідомлення за ф. № 20-ОПП), оскільки воно віднесено до неприбуткових організацій і як неприбуткова організація має бути включене до Реєстру неприбуткових установ та організацій.

докладно...

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3052
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1238794

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

.

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

koradm@mkrada.gov.ua

znak

Питання "гарячої лінії"