Головна

simchenko2

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради глибоко сумує з приводу передчасної смерті директора ТОВ «Миколаївський тепловозоремонтний завод» В'ячеслава Сімченка.

Життєрадісний, наполегливий, цілеспрямований, творчий – таким знали його всі, кому доводилось з ним працювати чи спілкуватись.

Своє життя В'ячеслав Сімченко не відділяв від долі Корабельного району та міста Миколаєва, вважав головним для себе - бути чесним по відношенню до людей та тримати взяте слово. Високий професіоналізм, висока громадянськість, відданість своїй справі здобули авторитет В'ячеславу Валентиновичу.

Завдяки особистій участі В'ячеслава Сімченка адміністрація Корабельного району мала змогу реалізувати багато соціальних проектів, які стали гарною підтримкою громаді Корабельного району.

Світла пам'ять людині-патріоту, людині-оптимістові, який не боявся труднощів і впевнено йшов до поставлених цілей.

Колектив адміністрації Корабельного району висловлює щире співчуття рідним та близьким. У пам'яті, разом із сумом та скорботою, завжди житимуть добрі справи В'ячеслава Сімченка. Вічна йому пам'ять

 

Моя родина – це моя надія!

У відділі з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району Миколаївської ради на обліку багатодітних сімей знаходиться 415 родин, в яких виховується 1355 дітей.

В багатьох багатодітних родинах виховуються талановиті та творчі діти. Вони займаються в різноманітних гуртках та секціях, беруть участь в районних та обласних конкурсах і змаганнях. Незважаючи на те, що в сім'ях ростуть від трьох до десяти дітей - батьки виховують їх чемними, гідними громадянами нашої країни, прививаючи любов до свого району, міста, Батьківщини.

15 травня весь світ відзначає Міжнародний день сім'ї - свято, покликане об'єднати родини для вирішення власних проблем. Саме сім'я завжди була, є і буде хранителькою духовних цінностей, культури та спадкоємності поколінь - адже в ній закладаються основи громадянства, любові до матері, жінки, повага до оточуючих. Тому союз сім'ї та держави - необхідна умова добробуту кожного з нас, адже саме благополуччя кожної сім'ї визначає розвиток і процвітання країни.

14 травня до Дня сім'ї за підтримки адміністрації Корабельного району в приміщенні бібліотеки-філіалу №8 для дітей (завідувачка Інна Скворцова) відбулося святкове привітання багатодітних родин – Година вшанування «Кожна сім'я дарує дитині любов та ім'я».

Заступники голови адміністрації Алла Луцька та Олександр Беззубенко подякували родинам за активну життєву позицію, гідне виховання дітей та вручили подарунки на згадку.

Захід проведено з дотриманням карантинних обмежень.

Моя родина

Моя родина
Це - дарунок Бога
Він, дарував мені
Любов і трьох синів
Моя родина
Щастя і тривога
Ростіть сини,
І радуйте батьків
Моя родина
Радість, доля, мрії
Одні на всіх
у злагоді живемо.
Моя родина
Це – моя надія
Разом з якою в вічність ми ввійдемо.

Василянська Ірина (багатодітна мати)

45691710

 

Tabletochki-240x360-ChildFest-1dsk768

Шановні мешканці району!

З радістю повідомляємо Вас, що з 28 травня до 06 червня 2021 року за підтримки Державної агенції України з питань кіно та Дитячого фонду Організації об'єднаних націй UNICEF відбудеться щорічний міжнародний фестиваль кіномистецтва для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест».

Фестиваль проходитиме на благодійних засадах, відвідати його зможе кожний бажаючий БЕЗКОШТОВНО.

У місті Миколаєві безкоштовні покази відбудуться у кінотеатрі «Батьківщина»: один ранковий сеанс кожного дня з 28 травня до 02 червня 2021 року.

На кіносеанси запрошуються організовані групи дітей з обмеженими можливостями, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування і переселенці. Окрім організованих груп кінофестиваль зможуть відвідати усі бажаючі за попередньою реєстрацією на сайті «Чілдрен Кінофест»: https://childrenkinofest.com/

ГАРНОГО ПЕРЕГЛЯДУ!

 

2312 травня 2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд – обстеження 26-ти об'єктів, а саме: 9-ти непродовольчих та 10-ти продовольчих крамниць, закладів громадського харчування - 6, салонів краси - 1.

У ході рейду було складено 3 протоколи за статтею 44-3 (частина друга) Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» («Порушення правил щодо карантину людей»), що передбачає штраф від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, 2 протоколи за статтею 42 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» («Порушення санітарних норм»), що передбачає штраф від одного до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від шести до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. А також, складено 2 акти санітарно- епідемічного обстеження об'єктів господарювання.

 

infoКорабельний районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області інформує

На території Корабельного району, не зважаючи на карантинні обмеження, функціонує уповноважений орган з питань пробації (вул. Океанівська, 3/1).

Метою пробації є забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених, запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинувачених, з метою прийняття судом рішення про міру їхньої відповідальності.

За чотири місяці 2021 року на обліку Корабельного районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області поставлено 97 осіб, з яких:

  1. - Звільнених від відбування покарання з випробуванням (згідно ст. 75 КК України) – 58 осіб.
  2. - Засуджених до покарання у виді штрафу – 19 осіб. У дохід держави було перераховано 9800 грн.
  3. - Засуджених до покарання у вигляді громадських робіт – 17 осіб, відпрацьовано 840 годин.
  4. - Засуджених до позбавлення права обіймати певні посади або займатись певною діяльністю – 3 особи.
 

parkovkaХто є платниками збору за місця для паркування транспортних засобів та який порядок встановлення переліку спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування?

Головне управління ДПС у Миколаївській області інформує, що підпунктом 268 прим. 1.1.1 п. 268 прим. 1.1. ст. 268 прим. 1 розд. ХІІ Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) визначено, що платниками збору за місця для паркування транспортних засобів є юридичні особи, їх філії (відділення, представництва), фізичні особи – підприємці, які згідно з рішенням сільської, селищної або міської ради або ради об'єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад організовують та провадять діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування та спеціально відведених автостоянках.

Відповідно до п.п. 268 прим. 1.1.2 п. 268 прим. 1.2 ст. 268 прим. 1 ПКУ перелік спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів, в якому зазначаються їх місцезнаходження, загальна площа, технічне облаштування, кількість місць для паркування транспортних засобів, затверджується рішенням сільської, селищної або міської ради або ради об'єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад про встановлення збору.

Таке рішення разом з переліком осіб, які уповноважені організовувати та провадити діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів, надається виконавчим органом сільської, селищної, міської ради або ради об'єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад контролюючому органу в порядку, встановленому розд. I ПКУ.

Згідно з п.п. 12.3.3 п. 12.3 ст. 12 розд. І ПКУ контролюючі органи відповідно до Бюджетного кодексу України від 08 липня 2010 року № 2456-VI із змінами та доповненнями подають органам місцевого самоврядування у розрізі джерел доходів звітність:

про суми нарахованих та сплачених податків та/або зборів, суми податкового боргу та надмірно сплачених до місцевих бюджетів податків та/або зборів на відповідних територіях – щомісячно, не пізніше 10 числа місяця, що настає за звітним;

про суми списаного безнадійного податкового боргу; суми розстрочених і відстрочених грошових зобов'язань та/або податкового боргу платників податків, які повинні бути сплачені до місцевих бюджетів на відповідних територіях; суми наданих податкових пільг, включаючи втрати доходів бюджету від їх надання, – щокварталу, не пізніше 25 днів після закінчення звітного кварталу.

Звітність в розрізі платників податків – юридичних осіб надається контролюючим органом за запитом органу місцевого самоврядування протягом 20 днів з моменту отримання ним запиту.

Порядок надання звітності в розрізі платників податків юридичних осіб органам місцевого самоврядування затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, не пізніше 25 вересня поточного року оприлюднює на своєму офіційному вебсайті зведену інформацію про розмір та дату встановлення на відповідних територіях ставок місцевих податків та/або зборів, а також про встановлені на відповідних територіях податкові пільги.

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

«Хай не кане в забуття все, що гідне пам'яті і слави ....»

У Корабельному районі пам'ятають всіх, хто захистив майбутні покоління ціною найдорожчого - ціною власного життя.

Сьогодні в День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні керівництвом адміністрації Корабельного району було здійснено покладання квітів до пам'ятних знаків району: пам'ятника «Воїну-визволителю», пам'ятника на честь героїв –десантників загону К.Ф. Ольшанського та пам'ятного знаку на місці підготовки до виходу загону десантників під командуванням К.Ф. Ольшанського в ніч на 26 березня 1944 року.

Мільйони українців 75 років тому своєю хоробрістю і героїзмом, відвагою захищали рідну землю. Через тяжкі бої, мільйони жертв прийшла до нас Перемога. Не перелічити подвигів – і бойових, і трудових здійснених під час Другої світової війни, не перелічити героїв відомих та невідомих, живих та полеглих.

Події тих днів не повинні згаснути в народній пам'яті. Про це нагадуватимуть меморіальні дошки, пам'ятники. Та найголовніший меморіал – людська пам'ять, яку нащадки несуть у вічність у своїх серцях.

День Перемоги для нашого народу свято, яке об'єднує всі покоління і є невичерпним джерелом патріотизму, віри у власні сили та можливості.

Вічна слава воїнам, що полягли за мир!

16171918202122

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2837
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1095046

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"