Головна

За перші два місяці 2021 року платниками Миколаївщини до бюджету спрямовано понад 1,1 мільярд гривень ПДФО

PDFOУ податковій службі Миколаївщини зазначають, що ПДФО є основним джерелом наповнення місцевої казни. У структурі надходжень він займає позицію лідера – 68 відсотків від загальної суми інших податків і зборів. Тому надходження саме цього податку є показовим для розвитку регіону в цілому.

За січень-лютий 2021 року платники Миколаївщини зі своїх доходів сплатили до зведеного бюджету понад 1,1 млрд грн податку на доходи фізичних осіб. Із загальної суми надходжень ПДФО до місцевих бюджетів надійшло 837,2 млн грн, що у порівнянні з минулим роком на 114,2 млн грн, або на 15,8 відс. більше. До державного бюджету перераховано 279,1 млн грн ПДФО, що на 38,1 млн грн перевищує надходження аналогічного періоду минулого року.

Нагадуємо, роботодавець, що виплачує доходи у вигляді заробітної плати, є особою, відповідальною за нарахування, утримання і сплату (перерахування) до бюджету ПДФО.

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

Які документи, крім податкової декларації про майновий стан і доходи, має подати платник податку до контролюючого органу, щоб скористатись правом на нарахування податкової знижки щодо частини суми процентів за іпотечним кредитом?

znuzkaГоловне управління ДПС у Миколаївській області інформує, що відповідно до п.п. 166.3.1 п. 166.3 ст. 166 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень п. 164.6 ст. 164 ПКУ, фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати, зокрема, частину суми процентів, сплачених таким платником податку за користування іпотечним житловим кредитом, що визначається відповідно до ст. 175 ПКУ.

Платник податку – резидент має право включити до податкової знижки частину суми процентів за користування іпотечним житловим кредитом, наданим позичальнику в національній або іноземній валютах, фактично сплачених протягом звітного податкового року. Таке право виникає в разі якщо за рахунок іпотечного житлового кредиту будується чи купується житловий будинок (квартира, кімната), визначений платником податку як основне місце його проживання, зокрема, згідно з позначкою в паспорті про реєстрацію за місцезнаходженням такого житла (п. 175.1 ст. 175 ПКУ).

Докладно...

 

Відносини між роботодавцями та найманими працівниками не завжди відповідають нормам чинного законодавства. В той час, як легалізація праці – є завданням загальнонаціонального масштабу, виконання якого забезпечить соціальні гарантії громадян у майбутньому та сприятиме процвітанню і розвитку бізнесу.

legal

Наявність трудового договору гарантує працівнику право на основну та додаткову відпустки, оплату лікарняного, дотримання встановленої законодавством норми тривалості робочого часу, допомогу по безробіттю, соціальні гарантії, встановлені колективним договором, соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та пенсійне забезпечення.

Для роботодавців використання легальної праці дає можливість підпорядковувати працівників правилам трудового розпорядку; проводити навчання, підвищення кваліфікації своїх працівників, щоб підвищити якість виробничого процесу та скористатися механізмом відшкодування державою витрат роботодавця на сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за кожного офіційно працевлаштованого працівника.

Звертаємо увагу, що на роботодавців, які використовують нелегальну працю, очікують фінансові санкції.

 

Протягом 16-18 березня 2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейди – обстеження 62-х об'єктів, а саме: 31-го непродовольчих та 22-х продовольчих крамниць, закладів громадського харчування – 6, салонів краси -3.

У ході рейду на суб'єктів господарської діяльності представниками ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області було складено 13 актів санітарно – епідемічного обстеження та 1 протокол за статтею 44-3 КУ «Про адміністративне правопорушення» («Порушення правил щодо карантину людей»), що передбачає штраф від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на посадових осіб - від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

009101112


 

shahraiУвага! Податкові шахраї продовжують «полювати» на підприємців Миколаївщини

Головним управлінням ДПС у Миколаївській області знову зафіксовано спроби телефонного психологічного тиску з боку шахраїв на представників підприємницької діяльності Миколаївської області, з метою незаконного отримання грошових коштів. Цього разу зловмисники від імені працівників структурних підрозділів ГУ ДПС зверталися телефоном до підприємців з проханням зателефонувати до ніби-то в.о. начальника ГУ ДПС у Миколаївській області Дмитра Прокоф'єва. Метою телефоної розмови з псевдо очільником податкової служби Миколаївщини було обговорення можливості переведення грошових коштів на спеціально відкритий для цього рахунок в банківській установі для вирішення «проблемних питань».

Тож, шановні платники, ми ще раз наполегливо просимо вас бути пильними та уважними і не піддаватися на провокації!

Якщо ви стали свідками таких шахрайських дій, не стійте осторонь, звертайтеся до відділу з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Миколаївській області, за телефонами: 50-19-13, 50-19-17, на електронні адреси: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , або особисто, за адресою: м. Миколаїв, вул. Лягіна, 6.

Крім того, про подібні випадки шахрайства повідомте Головне управління Національної поліції в Миколаївській області за телефоном 102.

Вкотре повідомляємо, що працівники ДПС Миколаївщини при виконанні функціональних повноважень чітко дотримуються вимог чинного законодавства України і не звертаються до платників податків з подібними «вимогами».

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

15 березня 1931 року у селі Шеметиця, Лугінського району, Житомирської області народилась Ганна Миколаївна Іванченко.

Сьогодні вона відзначає свій 90-річний ювілей.

Життєвий шлях Ганни Миколаївни був не простим. Під час війни з мамою та бабусею працювала на різних роботах у колгоспі. Згодом закінчила Білоцерковський інститут іноземних мов та була направлена на роботу в якості викладача французької мови в школу № 1 Жовтневого району, Миколаївської області.

За час трудової діяльності 1952-1986 років досягла рівня заступника директора школи з виховної роботи.

У 2000 році очолила первинну ветеранську організацію вчителів.

У 2010 році обрана заступником голови районної ради ветеранів війни та праці, де і пропрацювала до 2019 року.

Ганна Миколаївна нагороджена медалями «За сумлінну багаторічну працю», «Ветеран праці», «Захисник Вітчизни» та багатьма ювілейними медалями і грамотами Міністерства освіти України, обласного, міського, районного виконкомів і відділів освіти, Ради ветеранів.

У цей день Ганну Миколаївну привітали гості – голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов та начальник відділу з гуманітарних питань Ірина Богдан.

09

Низький уклін Вам, Ганно Миколаївно, за ту складну життєву дорогу, по якій Ви пройшли гідно, бувши учасником історичних подій і працюючи на благо майбутнього покоління. Бажаємо Вам міцного здоров'я, розуміння близьких, більше радості та задоволень, які Ви так заслужили. З ювілеєм!

 

0811 березня 2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд – обстеження 22-х об'єктів, а саме: 7-ми непродовольчих та 14-ти продовольчих крамниць, закладів громадського харчування - 1.

У ході рейду на суб'єктів господарської діяльності представниками ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області було складено 1 протокол за статтею 44-3 КУ «Про адміністративне правопорушення» («Порушення правил щодо карантину людей»), що передбачає штраф від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на посадових осіб - від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 
Сім'я без насильства – майбутнє України
«Всі через це проходять...»
«Б'є - значить любить...»
«Це нічого не змінить...»
«Мені соромно...»
«Я боюся...»

Розірви коло!

Безкоштовна національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства: 0 800 500 335 (зі стаціонарного) або 116 123 (з мобільного)

Якщо ситуація критична телефонуй до поліції за номером 102

Не мовчи - і тобі допоможуть

Насильство в сім'ї є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. У більшості випадків протиправні дії проти когось із членів родини супроводжуються актами агресії, приниження та жорстокої поведінки. Подібні дії з боку насильника приводять до негативного фізичного, психічного та соціального стану здоров'я постраждалої особи чи кількох осіб, членів цієї родини. Насильство й жорстокість у сім'ї не лише руйнують гармонію і злагоду в ній, а й виступають однією з передумов злочинності в суспільстві загалом.

Ти маєш право на особисті почуття, друзів, думки, секрети, повагу, власну думку. Ці права є в Тебе від народження, отже, неважливо, скільки Тобі років – Ти ЛЮДИНА.

Забезпечити їжею, одягом, навчити доглядати за собою, піклуватися про Тебе в разі хвороби – обов'язок дорослих. На твою любов до батьків мають зважати, навіть якщо родина неповна чи Ти живеш із вітчимом (мачухою). Ніхто не має права Тебе гнобити – ні рідні батьки, ні опікуни.

Насильство в сім'ї – це будь-які навмисні дії, що завдають шкоди фізичному, психічному, моральному здоров'ю та порушують закон; це система поведінки, а не окремий випадок. Хочеться зайвий раз наголосити, що діти - це наше майбутнє, діти – це наша радість, діти – це наша гордість. Наше основне завдання - робити життя дітей прекрасним, безтурботним, безхмарним. Ми не повинні позбавляти дитину найпрекраснішого періоду в її житті - дитинства. Побороти насильство в сім'ї можна, але ми не зможемо цього зробити, поки не змінимося самі, доки не змінимо свого ставлення до цього явища.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2774
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1064969

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"