Головна

legal_praciОфіційне оформлення трудових відносин з найманими працівниками потрібне, перш за все, самим працівникам і їх роботодавцям.

Наявність трудового договору гарантує працівнику право на основну та додаткову відпустки, оплату лікарняного, дотримання встановленої законодавством норми тривалості робочого часу, допомогу по безробіттю, соціальні гарантії, встановлені колективним договором, соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та пенсійне забезпечення.

Для роботодавців використання легальної праці дає можливість підпорядковувати працівників правилам трудового розпорядку; проводити навчання, підвищення кваліфікації своїх працівників, щоб підвищити якість виробничого процесу та скористатися механізмом відшкодування державою витрат роботодавця на сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за кожного офіційно працевлаштованого працівника.

Важливість легального працевлаштування особливо актуальною виявилась під час карантину у зв'язку з поширенням коронавірусу. І роботодавці, і працівники, які ухилялись від офіційного оформлення трудових відносин і сплати податків, опинились сам на сам перед загрозою зубожіння. Крім цього, чинне законодавство передбачає кримінальну, адміністративну та фінансову відповідальність за порушення законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин із найманими працівниками.

Легалізація праці – є завданням загальнонаціонального масштабу, виконання якого забезпечить соціальні гарантії громадян у майбутньому та сприятиме процвітанню і розвитку бізнесу.

 

info01 грудня 2020 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень та тимчасових рекомендацій суб'єктами господарювання, яким дозволено впроваджувати свою діяльність щодо дотримання ними вимог профілактичних та протиепідемічних заходів, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд – обстеження 26-ти об'єктів, а саме: 7-ми непродовольчих та 12-ти продовольчих крамниць, 6-ти закладів громадського харчування, салонів краси - 1.

У ході рейду суб'єктам господарської діяльності представниками ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області було надано 1 припис про усунення недоліків з питань дотримання санітарно - гігієнічних норм під час дії карантину та складено 2 протоколи за статтею 42 КУ «Про адміністративне правопорушення» («Порушення санітарних норм»)

 

stop-bullying

Про булінг

Прикметною ознакою булінґу є довготривале «відторгнення» дитини її соціальним оточенням.

Найчастіше булінґ відбувається в таких місцях, де контроль з боку дорослих менший або взагалі його нема. Це може бути шкільний двір, сходи, коридори, вбиральні, роздягальні, спортивні майданчики. У деяких випадках дитина може піддаватися знущанням і поза територією школи, кривдники можуть перестріти її на шляху до дому. Навіть удома жертву булінґу можуть продовжувати цькувати, надсилаючи образливі повідомлення на телефон або через соціальні мережі.

докладно...

 

20201127_113141ЕКСПРЕС – ІНФО

27 листопада 2020 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень та тимчасових рекомендацій суб'єктами господарювання, яким дозволено впроваджувати свою діяльність щодо дотримання ними вимог профілактичних та протиепідемічних заходів, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд – обстеження 31-го об'єкта по пр. Богоявленський, а саме: 17-ти непродовольчих та 11-ти продовольчих крамниць, 2-х закладів громадського харчування, салонів краси - 1.

У ході рейду суб'єктам господарської діяльності представниками ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області було надано 2 приписи про усунення недоліків з питань дотримання санітарно - гігієнічних норм під час дії карантину та складено 2 протоколи за статтею 42 КУ «Про адміністративне правопорушення» («Порушення санітарних норм»)

 

УВАГА!znak_uvaga

АТ «Миколаївобленерго» заплановано проведення ремонтних робіт, у зв'язку з цим буде тимчасово припинена подача електроенергії 30.11.2020 року з 8:00 до 9:00 та з 16.00 до 17.00 по проспекту Богоявленському, 314.

 

ЕКСПРЕС – ІНФО

26 листопада 2020 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень та тимчасових рекомендацій суб'єктами господарювання, яким дозволено впроваджувати свою діяльність щодо дотримання ними вимог профілактичних та протиепідемічних заходів, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд – обстеження 20-ти об'єктів, а саме: 11-ти непродовольчих та 9-ти продовольчих крамниць.

У ході рейду суб'єктам господарської діяльності представниками ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області було надано 2 приписи про усунення недоліків з питань дотримання санітарно - гігієнічних норм під час дії карантину.

20201126_11200220201126_120110

 

7

100 років — надзвичайно унікальна дата в наші дні, бо життя- як мить, і ціла вічність! 100 років- це вік, який дарується не кожному.

У цей день хочеться сказати шановному Андрєєву Миколі Олександровичу багато слів поваги та вклонитися ювіляру. Він гідно проживає свій вік, став свідком і учасником багатьох історичних подій, повністю змінюючи звичний уклад життя. При цьому залишився сильною людиною.

Андрєєв Микола Олександрович народився 25 листопада 1920р. в Білорусії в м. Вітебську. В 1939р. був призваний на службу в Радянську Армію. У 1941 році повернувся додому, але його там вже ніхто не чекав...Будинок згорів, а батьки померли. І знову біда, почалася Велика Вітчизняна Війна. Микола Олександрович пройшов від Москви до Берліна та був тричі поранений. В 1946 році повернувся у рідну Білорусь, де почав працювати на пивзаводі. Зустрів майбутню дружину Надію Аврамівну. Дітей, нажаль, так і не було. Згодом сім'я переїхала до України у м. Миколаїв. Микола Олександрович влаштувався майстром годинників, ким і пропрацював до пенсії. Дружина померла і дідусь залишився зовсім самотнім.

Щирі слова вдячності і шани за багато років сумлінної праці, за незламність у воєнні роки та під час післявоєнної відбудови, за мудрість і силі духу прийшли висловити працівники відділень Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), заступник голови адміністрації Корабельного району Олександр Беззубенко, голова ради ветеранів Корабельного району Володимир Мезінов. Ювіляр отримав квіти, подарунки та солодощі і був нагороджений Подячним листом від заступника міського голови Володимира Криленка.

Шановний Микола Олександрович! Сердечно вітаємо вас зі 100-літнім ювілеєм! Прийміть слова великої вдячності. Низький вам уклін. Бажаємо вам прожити ще багато років. З ювілеєм!

Заступник директора міського територіального центру Тетяна Подаєнко

 

agr4-symbol-smСім'я - це простір без насильства!

Проблема насильства в сім'ї на часі є актуальною для всієї спільноти та вкрай болючою для деяких сімей окремо. Працівники відділу з гуманітарних питань адміністрації в тісній співпраці з представниками поліції, центром соціальних служб, службою у справах дітей адміністрації відвідують сім'ї в яких вчинено насилля та допомагають тим людям, які стали, або є потенційними жертвами насилля.

Станом на 25.11.2020 відвідано та надано допомогу 108 таким сім'ям.

докладно...

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2669
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1031003

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"