Головна

dfs

7 грудня – актуальний форум щодо податкових новацій!

До уваги платників податків!

7 грудня 2017 року у м. Києві відбудеться Національний агрофорум для платників податків на тему:  «Податки. Фінанси. Право».

Запрошуємо платників податків прийняти участь у форумі, за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 14, готель «Хрещатик».

Початок форуму о 10 год. 00 хв. (реєстрація з 09 год. 30 хв.).

За детальною інформацією просимо звертатися на електронну поштову скриньку, за адресою: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , або за телефонами: (044)-501-06-42, (067) 506-32-64.

Для участі у форумі необхідно заповнити заявку на сайті офіційного видання ДФС України «Вісник. Офіційно про податки», за посиланням: www.visnyk.ua/forum.

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

 

Святкова музично-розважальна програма «Щедра осінь»

Вже традиційними стали святкові зустрічі у відділенні  денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

_151117_002

У цю осінню пору зібралися відвідувачі відділення, щоб у творчому дружньому колі приємно та з користю провести свій вільний час, проявити себе, розважитися. А темою зустрічі став осінній вернисаж, що вібрав у себе поетичні напрацювання, пісні, музичні твори, поробки своїми руками.

Осінь завжди була шанованою в народі, бо саме в цей період закінчувалися осінньо-польові роботи та розпочинався осінньо-зимовий цикл народних свят. Тому ведучі пограми Т.Сокол та Н.Горошко підготували розповідь про народні звичаї та традиції осені, що з давніх - давен відзначав народ.

З привітаннями та піснями виступили учасники творчого колективу «Журавушка»: Л.Сичова, Л.Артеменко, О.Козовякін, Г.Осадча, І.Каламурза, М.Черторигіна, М.Меркулов, Г.Арутюнова, Т.Кислична. Свої вірші про осінь прочитали: О.Білошапкін, О. Первісник, В. Рожкіна, вікторину загадок провела С.Очереднюк, майстерно виконали музичні твори В.Матвєєв та П.Олещенко. Музичний супровід до святкової зустрічі підготувала  завідувач  відділення  С.П.Тимонова.

Отже, бажаючих проявити себе  та бути оригінальним на святі було багато і вийшло воно різноманітним та насиченим. За це ми дякуємо небайдужим активним людям, що творчо, з вогником підходять до підготовки таких заходів. Не забули  привітати іменинників осені та активних слухачів з днем народження. А після зустрічі всі бажаючі  пили ароматний трав'яний чай з варенням, з печивом та пригощалися ягодами і плодами, що подарувала нам щедра осінь.

Дякуємо всім учасникам програми та бажаємо теплих, затишних, позитивних вечорів у сімейному колі та приємних зустрічей з добрими друзями.

Заступник директора міського територіального центру Г.М.Громов

 

IMG_551915 листопада 2017 року у великій залі засідань адміністрації Корабельного району за підтримки голови адміністрації Олександра Миколайовича Цуканова відбулася зустріч з учасниками П'ятих Всеукраїнських молодіжних Ольжичевих читань.

Директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Микола Георгійович Матіюк познайомив присутніх з керівництвом району, розповів про роботу, яка проводиться спільними зусиллями.

Заступник голови адміністрації Валентин Леонідович Красножон під час свого виступу розповів гостям про історію Корабельного району, про основні підприємства, які плідно працюють на території району, ознайомив з навчальними закладами, а також розповів про роботу місцевого самоврядування.

Студенти та школярі ставили цікаві запитання на які Валентин Леонідович охоче дав відповідь.

Наприкінці зустрічі всі бажаючі зробили фото на згадку.

IMG_5529IMG_5531

 

dfsПро стан надання адміністративних послуг в ЦОП при ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

Центрами обслуговування платників на територіях обслуговування Інгульського та Корабельного районів м. Миколаєва з початку 2017 року прийнято та оброблено 75 383 звернення, надано 24 864 адміністративні послуги платникам податків та громадянам.

В переліку наданих послуг переважають:

- видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків – видано понад 7 050 карток;

- видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків – видано понад 6 118 відомостей;

- реєстрація фізичної особи-підприємця платником єдиного податку – зареєстровано понад 2 236 суб'єктів підприємницької діяльності;

- надання фізичній особі-підприємцю витягу з реєстру платників єдиного податку – надано понад 3 072 витяги;

- реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – зареєстровано понад 1 836 книг;

- реєстрація книг обліку розрахункових операцій – зареєстровано понад 1 734 книги.

Шановні платники та мешканці Інгульського та Корабельного районів м. Миколаєва, для отримання адміністративних послуг ви можете звернутись до Центрів обслуговування платників за адресами: вул. В'ячеслава Чорновола, 1/1, тел. 23-64-83, 23-03-29, 23-41-87 (Інгульський район); вул. Океанівська, 1А, тел. 64-02-07 (Корабельний район).

 

Відповідальність для фізичної особи — платника податку за несплату податку

на нерухомість у разі неотримання податкового повідомлення-рішення

Відповідно до пп. 54.3.3 п. 54.3 ст. 54 Податкового кодексу контролюючий орган зобов'язаний самостійно визначити суму грошових зобов'язань, передбачених цим Кодексом або іншим законодавством, якщо згідно з податковим та іншим законодавством особою, відповідальною за нарахування сум податкових зобов'язань з окремого податку або збору, є контролюючий орган.

Виконанням податкового обов'язку визнається сплата в повному обсязі платником відповідних сум податкових зобов'язань у встановлений податковим законодавством строк (п. 38.1 ст. 38 Податкового кодексу).

Отже, оскільки сума грошового зобов'язання розраховується контролюючим органом, фізична особа — платник податків не несе відповідальності за своєчасність, достовірність і повноту нарахування такої суми, проте несе відповідальність за своєчасне та повне погашення нарахованого узгодженого грошового зобов'язання і має право оскаржити зазначену суму в порядку, встановленому Податковим кодексом.

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

 

11_11_17ЕКСПРЕС -ІНФОРМАЦІЯ

Адміністрація Корабельного району продовжує здійснювати заходи щодо демонтажу пересувних тимчасових споруд, які незаконно встановлені на території Корабельного району м. Миколаєва.

Так, 11 листопада 2017 року було проведено демонтаж 3-х тимчасових споруд за адресою: пр. Богояленський, 340 – перехрестя пр. Корабелів.

Шановні підприємці!

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради звертається до Вас з проханням оформляти документи дозвільного характеру на розміщення об'єктів згідно з чинним законодавством.

В іншому разі тимчасові пересувні споруди будуть демонтовані у примусовому порядку.

 

IMG_359810 листопада в рамках відзначення Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва у міському палаці культури «Корабельний» відбувся святковий концерт Миколаївського коледжу культури і мистецтв.

Святковій програмі, на яку були запрошені вихованці та викладачі Дитячого центру позашкільної роботи Корабельного району (директор – Тетяна Турчак), учні та вчителі загальноосвітніх навчальних закладів району, представники громадськості, а також учасники та керівники колективів художньої самодіяльності ММПК «Корабельний», передували урочистості.

IMG_3554Валентин Красножон, в.о. голови адміністрації Корабельного району, звернувся у своєму виступі до подій Другої світової війни, коли аматори сцени та артисти виступали з концертами безпосередньо у найгарячіших точках, тим самим піднімаючи бойовий дух воїнів, порівнявши сьогодення культпрацівника із минулим століттям. Таке порівняння як ніколи доречне, адже у всі часи працівники культури покликані дарувати людям радість, служити її величності Мельпомені та примножувати кращі народні традиції. Красномовний виступ Валентина Леонідовича викликав немало вражень глядачів та оплески.

Після привітання очільники району нагородив Почесною грамотою голови адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради за багаторічну сумлінну працю, високі досягнення у професійній діяльності, особистий внесок у розвиток української культури та з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва:

IMG_3557- Качалову Валентину Іванівну – заступника директора з адміністративно-господарської роботи Миколаївського міського палацу культури «Корабельний»;

- Брояк Марину Володимирівну – головного режисера Миколаївського міського палацу культури «Корабельний»;

- Юхову Надію Олексіївну – юрисконсульта Миколаївського міського палацу культури «Корабельний»

За багаторічну творчу діяльність, відданість професії, визначний особистий внесок у збереження кращих традицій хореографічного мистецтва та з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Почесні грамоти голови адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради отримали:

- Заборовська Олена Михайлівна – керівник зразкового ансамблю бально-спортивного танцю «Улыбка» Миколаївського міського палацу культури «Корабельний»;

- Кобельчук Наталя Миколаївна – керівник зразкового ансамблю сучасного танцю «Жемчужина» Миколаївського міського палацу культури «Корабельний».

Також Валентин Красножон вручив Подяки голови адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради за активну творчу діяльність, сприяння розвитку галузі «культура» у Корабельному районі, високий професіоналізм у дорученій справі та з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва:

IMG_3574- Брояку Миколі Івановичу – голові первинної профспілкової організації, режисеру клубного закладу Миколаївського міського палацу культури «Корабельний»;

- Лесів Ірині Сергіївні – керівнику хореографічної групи народного ансамблю циганської пісні і танцю «Бахтале» Миколаївського міського палацу культури «Корабельний»;

- Калашник Ніні Яківні – завідуючій костюмерною Миколаївського міського палацу культури «Корабельний»;

- Головинському Миколі Олексійовичу – провідному художнику Миколаївського міського палацу культури «Корабельний»;

- Попову Сергію Георгійовичу – робітнику з комплексного обслуговування й ремонту будинків Миколаївського міського палацу культури «Корабельний», активному учаснику художньої самодіяльності.

IMG_3580Продовжив привітання Олексій Чебан, директор міського палацу культури «Корабельний». Олексій Олександрович привітав своїх колег, подякував їм за сумлінну працю, а також висловив щирі слова вдячності усім присутнім у глядацькій залі глядачам, які є постійно підтримують аматорів сцени, відвідуючи культурно-масові заходи. А для артистів найголовніше те, що їх талант завжди схвалений глядацької аудиторією.

Подякою адміністрації Миколаївського міського палацу культури «Корабельний» за активну творчу співпрацю, високий професіоналізм, вагомий внесок у збереження українських народних традицій та з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва був відзначений колектив Миколаївського коледжу культури і мистецтв (директор – Сергій Мицик).

Після урочистої частини, на сцені відбувся справжній творчий фурор у виконанні студентів та викладачів МККіМ.

Свої таланти і творчість присутнім у залі глядачам дарували студенти спеціальності «Народно-хоровий та сольний спів»: Анастасія Якименко, Карина Полівода, Ілля Єфрім.

Яскраві хореографічні постановки виконували учасники ансамблю народного танцю та ансамблю сучасного танцю. Віртуозну гру на музичних інструментах продемонстрували учасники інструментального ансамблю.

Заворожив усіх своїм виконанням народний гурт народної пісні «Зорецвіт» (керівник – Надія Жадик, заслужений працівник культури України).

Граційною та витонченою ведучою концерту була Марія Павлишина, яка майстерно представляла кожного учасника святкової програми, а ще гарно виконувала пісні.

Святковий концерт залишив багато приємних вражень, а глядачі бурхливими оплесками дякували артистам за подаровані години радості та щастя.

Максим КОРОВАЙ,

заступник директора

з культурно-масової діяльності

ММПК «Корабельний»

 

23472983_1320191051441878_2869523890956902198_n12 листопада в ДЮСОК Корабельного району відбувся фінальний етап чепіонату України з боксу серед молоді 2000-2001 р.н., присвячений пам'яті ЗТУ Олега Григор'єва.

У 10 поєдинках були визначені переможці, які отримали золоті медалі, дипломи, подарункові набори від "Кличко Фундейшн" та боксерські перчатки від Федерації боксу Миколаївської області.

Напочатку фінальної стадії Олег Машкін, віце-президент ФБМО та Олександр Гвозденко, І заступник голови адміністрації Корабельного р-ну нагородили Бакольця Віталія Васильовича, тренера СДЮСШОР №6 та Дмитра Бенюха, чемніона Європи серед юнаків (Румунія, 2017 р.).

Подяками за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію боксу на Миколаївщині, вимпелами були відзначені рефері, судді, спонсори та меценати, а також Олексій Чебан, директор міського палацу культури "Корабельний", Світлана Омельчук, Ірина Середа – солістки народного вокального ансамблю "Океаночка" (керівник С. Ф. Реутов), зразковий ансамбль танцю "Водограй" (керівник С. В. Чебан).

Ми дуже раді, що змогли допомогти у проведенні чемпіонату, представивши патріотичні художні номери, тим самим заявивши про те, що Миколаїв – українське місто, яке виховує прогресивну молодь у дусі патріотизму та любові до Батьківщини.

23511358_1320192391441744_2409663298987463173_o23550291_1320195701441413_3742916379928613694_o

 

dfsЗміни до Порядку обліку платників ЄСВ

У Мін'юсті України зареєстровано 20.10.2017 р. за 1278/31146 наказ Мінфіну України від 25.09.2017 р. 803, яким затверджено Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого власним наказом від 24.11.2014 р. № 1162.

Змінами, зокрема, визначено особливості організації обліку платників єдиного внеску у контролюючих органах.

Передбачено, що функції обліку платників єдиного внеску у контролюючому органі здійснюють підрозділи обслуговування платників.

Якщо контролюючими органами при здійсненні своїх функцій за результатами перевірок та звірок, або на підставі інформації від третіх осіб, або на підставі даних інших державних органів чи відповідних державних реєстрів встановлено, що:

· юридична особа, відокремлений підрозділ юридичної особи, фізична особа — підприємець за даними Єдиного державного реєстру має стан такої, що провадить діяльність та при цьому не перебуває на обліку чи знята з обліку у відповідному контролюючому органі, то таким органом проводяться заходи щодо отримання відповідних відомостей від державного реєстратора та постановки на облік такого платника єдиного внеску згідно із вищезазначеним Порядком;

· фізична особа, зареєстрована як особа, яка провадить незалежну професійну діяльність, але не перебуває на обліку чи знята з обліку в контролюючому органі, то такий орган повідомляє таку особу про необхідність подання заяви за формою 1-ЄСВ для взяття її на облік як платника єдиного внеску. Така фізична особа обліковується в реєстрі страхувальників як особа, яка провадить незалежну професійну діяльність, з ознакою «платник не подав заяви для взяття на облік».

Отримавши заяву про зняття з обліку платника єдиного внеску за формою № 7-ЄСВ, контролюючий орган у 10-денний строк проводить передбачену законодав­ством перевірку щодо правильності нараху­вання та сплати єдиного внеску, а платник єдиного внеску має провести остаточні роз­рахунки з контролюючим органом.

Наказ набирає чинності з дня опублікування.

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1589
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 664081

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"