Оголошення
дислокация
Map
Головна

Шановні мешканці та гості Корабельного району!

Вітаю Вас з Днем міста Миколаєва!

У нашого міста славне минуле, сповнене Бойової слави сьогодення, бо живуть у нашому місті люди, які по - справжньому люблять свій край та створюють нове обличчя сучасної України.

Цей складний час будить ініціативу кожного і сповнює нас бажанням захистити рідне місто, робити добрі справи на благо рідного міста і всієї держави.

Щиро бажаю всім перемоги, родинного благополуччя, оптимізму, впевненості в майбутньому, успішної праці на благо України та рідного міста.

З Днем народження, наше саме рідне місто-Герой Миколаїв!!!

Нехай життя у рідному місті вирує, а кожен з жителів буде неодмінно щасливий....

Щастя та яскравого майбутнього тобі, улюблене місто!

З повагою,

голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов

den_mista_2022© Юлія Поліщук 2022

 

yvagaУВАГА! АКТУАЛЬНО

Окрім допомоги на проживання внутрішньо переміщені особи також можуть розраховувати інші види підтримки, зокрема у вигляді грошових виплат від міжнародних організацій.

Кабінетом Міністрів України прийнято:

1. Постанову від 15 квітня 2022 р. № 446 «Про реалізацію спільного з Всесвітньою продовольчою програмою ООН проекту щодо додаткових заходів із соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб». В рамках реалізації проекту право на виплату додаткової грошової допомоги за рахунок коштів Всесвітньої продовольчої програми ООН мають внутрішньо переміщені особи, які перебувають на обліку як платники єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на території адміністративно-територіальної одиниці, на якій проводяться бойові дії та відомості про яких включено до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб.

докладніше...

 

2 вересня у будівлі адміністрації району проведено нараду із головами правління ОСМД з питання підготовки до опалювального сезону. Першим заступником голови адміністрації Олександром Гвозденко доведено інформацію щодо необхідності детального обстеження пошкоджень у будинках для подальшого її надання до департаменту ЖКГ. Також обговорено питання підготовки внутрішньобудинкових систем опалення до роботи під час ОЗП (перевірка запорних арматур, проведення гідравлічнийх випробувань та промивки систем опалення), процес заповнення системи опалення водою та ряд інших питань.

viber_2022-09-02_11-28-50-155

 

«Добрі справи не залишаються непоміченими- вони як маяки світяться тим, хто чекає допомоги».

На базі Корабельного районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області в липні та серпні місяці 2022 року представники Громадської організації «Наркологічний центр «Друге дихання» проводили профілактичні заходи з суб'єктами пробації, які опинились в скрутних життєвих обставинах та потребують допомоги у вирішенні проблем пов'язаних з подоланням залежносте. Після вищезазначених зустрічей представники Громадської організації «Наркологічний центр «Друге дихання» при підтримці БФ «Заради дітей України» надавали благодійну допомогу у вигляді продуктових наборів суб'єктам пробації, які приймали участь у заходах.

Корабельний районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області разом зі суб'єктами пробації висловлює щиру вдячність представникам Громадської організації «Наркологічний центр «Друге дихання» в надані допомоги суб'єктам пробації, які перебувають в складних життєвих обставинах в цей нелегкий для України час.

 

den-derzhavnosti-2

Україна вперше відзначає День Української Державності 28 липня.

24 серпня 2021 року, у 30-ту річницю Незалежності України, президент Володимир Зеленський оголосив про заснування нового свята – Дня української державності, яке відзначатиметься у День хрещення Русі-України.

31 травня 2022 року Верховна Рада встановила, що 28 липня в Україні буде святковий день – День української державності.

den-derzhavnosti

читати далі...

 
003

«Емоційна саморегуляція та самоконтролю»

На прикінці червня 2022 року на базі Корабельного районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області представником Громадської організації «Наркологічний центр» Друге Дихання» Ростиславом ОВЧАРУКОМ було проведено тренінг на тему: «Емоційна саморегуляція та самоконтроль».

Під час тренінгового заняття представником центру було розкрито питання чому важливо розвивати навики самоконтролю та розкрито визначення саморегуляції. Саморегуляція - це управління своїм психоемоційним станом, який досягається шляхом впливу людини на самого себе за допомогою слів, уявних образів, управлінням м'язовим тонусом і диханням. Тобто здатністю людини керувати своєю поведінкою на основі знань про свої психологічні особливості.

Присутні активно обговорювали пережиті приклади з власного життя де їм вдалося себе контролювати, або навпаки. Адже прагнення до самоконтролю - це крок до успіху. Також, кожна людина повинна розуміти, що немає загальних універсальних рекомендацій, як впоратись з надмірними емоціями, але можна навчитися їх контролювати.

Сьогодні в нелегкий для кожного українця період, ми повинні долучатись до ініціатив, які можуть допомогти пережити важкі часи війни.

На при кінець тренінгового заняття представники Громадської організації «Наркологічний центр «Друге дихання» при підтримці БФ «Заради дітей України» було надано благодійну допомогу у вигляді продуктових наборів усім суб'єктам пробації, які приймали участь у тренінгу.

001002

 

«Чисте довкілля - чисте сумління»

На обліку в Корабельному районному відділі філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області перебувають особи, які відповідно до вироку суду притягнуті до відповідальності у виді громадських робіт за різні види кримінальних правопорушень. У кожного з цих суб'єктів пробації в певний період життя виникли труднощі, які вони вирішували по різному, намагаючись задовольнити власні потреби за короткий проміжок часу, при цьому не задумуючись про наслідки, які можуть настати для них. Всіх цих під облікових об'єднує кінцевий результат, а саме рішення суду, яким їх визнано винними в порушенні права іншої людини та притягнення їх до покарання у виді громадських робіт.

Сутність покарання у виді громадських робіт є безоплатна праця на користь суспільства. На сьогоднішній день в адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради працює троє суб'єктів пробації, які виконують роботу пов'язану з прибиранням об'єктів, що постраждали від обстрілів російської федерації, а також робота з їх відновлення, в тому числі прибирання вулиць Корабельного району. Виконувана ними робота не принижує честь та гідність правопорушника, не пов'язана з шкодою для його життя та здоров'я та не потребує відповідної професійної кваліфікації.

Громадські роботи довели свою дієвість у процесі виправлення та ресоціалізації правопорушників, мають суспільно корисну спрямованість та відповідають потребам суспільства. Також кожен з нас повинен в цей не легкий для України час зрозуміти, що варто дбати не тільки про чистоту власних осель, але й про чистоту району в якому проживає бо саме від нас залежить благоустрій рідного краю.

 

До уваги миколаївців!

Миколаївська міська рада інформує

Для отримання харчових наборів треба оформити продуктову картку

З метою вдосконалення системи видачі харчових наборів прийнято рішення про впровадження продуктових карток.

Крім того, щоб охопити більшу кількість мешканців, змінено періодичність видачі - один раз на три дні.

Продуктові картки оформлятимуть працівники, які пройшли відповідний інструктаж. Адреси вказані нижче.

Потрібні такі документи: паспорт, ІПН, за наявності додаткові документи, що визначають пріоритетну категорію (пенсійне/інвалідне посвідчення).

Нові правила починають діяти з 2 червня.

Отже, нагадаємо - гуманітарна допомога (хліб і консерви) видається тільки за наявності продуктової картки.

Продуктова картка дійсна тільки при наявності документа, що засвідчує особу.

Гуманітарна допомога надається ОСОБИСТО в руки власнику продуктової картки.

Гуманітарна допомога надається не частіше ОДНОГО РАЗУ в ТРИ ДНІ.

Підкреслюємо, що на період оформлення продуктових карток видача харчових наборів буде призупинена (з 30 травня до 1 червня).

Пункти видачі продуктових карток

Назва закладу

Адреса

Графік видачі карток

1

Миколаївська гімназія

№ 49

вул. Кобзарська, 15

Понеділок 09:00-13:00

Вівторок 09:00-13:00

Середа 09:00-13:00

2

Інклюзивно-ресурсний центр № 2 (колишня вечірня школа)

вул. Гетьмана Сагайдачного, 92

Понеділок 08:00-13:00

Вівторок 08:00-13:00

Середа 08:00-13:00

3

Дошкільний навчальний заклад № 131

вул. Зої Космодем’янської, 12А

Понеділок 09:00-13:00

Вівторок 09:00-13:00

Середа 09:00-13:00

4

Корабельний міський територіальний центр

вул. Новобудівна, 1/1

Понеділок 09:00-14:00

Вівторок 09:00-14:00

Середа 09:00-14:00

5

Бібліотека-філія № 8

просп. Корабелів,12

Понеділок 10:00-14:00

Вівторок 10:00-14:00

Середа 10:00-14:00

6

Будинок культури Кульбакіно

вул. Райдужна, 38

Понеділок 10:00-14:00

Вівторок 10:00-14:00

Середа 10:00-14:00

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3068
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 979425

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

.

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"