Головна
prisyazhniy
Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради з глибоким сумом повідомляє про передчасну смерть директора комунального житлово-експлуатаційного підприємства №24

Присяжного Василя Львовича

Серце справжнього господаря, надійного керівника та гарної людини перестало битися на 69-му році життя. Громада Корабельного району знала його мудрим керівником, який дбав про добробут району та його процвітання. З 2001 року обіймав посаду директора КЖЕП №24. Відповідальний, врівноважений, принциповий, доброзичливий, завжди готовий прийти на допомогу - таким запам'ятають його усі, кому довелось знати, працювати та спілкуватись з Василем Львовичем.

Висловлюємо щирі співчуття родині покійного, поділяємо її горе.

Церемонія прощання відбудеться 26 травня 2018 року о 12 год. за адресою: пров. Колективний, 42
 

Адміністрація Корабельного району із залученням підрядної організації ТОВ «Монолит МП», в травні 2018 розпочала роботи з улаштування дитячого майданчика по вул. Приозерній.

pruozerna

 

infoАдміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради в травні 2018 року із залученням підрядної організації КП «ГДМБ» виконала поточний ремонт мереж вуличного освітлення по пров. Осінньому довжиною 133 п.м. з улаштуванням 6-ти світлоточок.

 

За ініціативою мешканців мкр. Широка Балка та громадської організації «Шикарна Балка», адміністрація Корабельного району із залученням підрядної організації ТОВ «Монолит МП» в травні 2018 виконала роботи з улаштування двох елементів (гірки та гойдалки – балансиру) на дитячому майданчику по  вул. Приміська, 25.

dets_plosh_prigorodna_25

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано роботи з капітального ремонту внутрішньоквартальних проїздів та тротуарів по вул. Генерала Попеля, 162, 170 (площа ремонтних робіт – 697 мта 480  м2 відповідно).

IMG_20180505_145149IMG_20180507_172146IMG_20180507_172251IMG_20180507_172255

 

Міжнародний день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця: Усюди для всіх

У травні Товариство Червоного Хреста України відзначає 100-річчя з дня утворення.

KK3Червоний Хрест – це складова Міжнародного руху Червоного Хреста та Червоного півмісяця. Станом на сьогоднішній день у 191 країні світу є національне товариство або Червоного хреста, або Червоного Півмісяця, які об'єднуються у велику Федерацію і в цій великій родині є Міжнародний комітет Червоного Хреста, мандат якого – робота поряд із національним товариством у тих країнах, де є збройний конфлікт.

З дня утворення є Міжнародний комітет Червоного Хреста в 1863 р єдиною його метою є надання захисту та допомоги жертвам збройних конфліктів та інших ситуацій насильства. Він прагне досягти цієї мети, здійснюючи свою діяльність безпосередньо на місцях в різних країнах світу, а також сприяючи розвитку міжнародного гуманітарного права (МГП) і закликаючи уряди і всіх, хто носить зброю, дотримуватися його. Він докладає зусиль для активізації гуманітарної діяльності, керуючись принципами Женевських конвенцій і Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

 

На підставі акту обстеження зайнятих земельних ділянок комісією з питань упорядкування розміщення об'єктів торгівлі та сфери послуг на території м. Миколаєва від 13.04.2018 №11, адміністрація Корабельного району  продовжує виконувати планові заходи щодо демонтажу пересувних тимчасових споруд, які незаконно встановлені на території Корабельного району.

Так, 20 травня 2018 року за адресою: вул. Металургів, 32 було демонтовано пересувну тимчасову споруду (кіоск сірого кольору). Зазначений об'єкт  перевезено на майданчик тимчасового зберігання.

31

 

IMG_642918 травня в палаці культури «Корабельний» за ініціативи адміністрації Корабельного району відбувся захід до Дня Матері.

«Мама... Рідна і прекрасна, оспівана поетами, увічнена художниками. Усе життя із вашого серця б'є великим невичерпним джерелом безкорислива любов до своїх дітей. Перше, що ми бачимо з'явившись на світ – це мамині ласкаві очі, чуємо – мамин лагідний голос. Слово, яке вперше вимовляємо – мама...

Мама... В цьому слові ціле життя. Саме мама відчинила нам двері в цей світ, вона навчила робити перші кроки, співала пісні і наповнювала наші дитячі серця добром. Лиш згодом, коли ми дорослішаємо, починаємо розуміти, що немає у світі нічого більш відкритого ніж материнська душа, і нічого більш важливішого, аніж материнське серце.

Сьогодні ми Вам бажаємо відволіктись від щоденних турбот і просто відпочити, насолодитись своїм святом. Адже ви на це заслуговуєте. Ви – це родини, які дарують любов, ласку, турботу не тільки своїй сім'ї, але й усім, хто вас оточує. І ваші діти це не тільки знають, але й розуміють це чудово. І хочуть аби кожен ваш день був яскравим, сонячним, незабутнім, з чарівними усмішками на вустах. Адже наші дні поруч з вами саме такі! Дякуємо вам за те, що ви навчили радіти, любити, мріяти!»

Такими добрими і чуйними словами розпочала святковий захід ведуча палацу культури. Дійсно, насправді мами – то найдорожче та найцінніше!

Святкові привітання та подарунки від адміністрації Корабельного району всім матерям-героїням та матерям з багатодітних сімей подарував заступник голови адміністрації – Валентин Красножон, який подякував всім матерям за їх турботу, безсонні ночі та нескінченну любов до свої дітей.

Артисти вокального об'єднання «Унісон» та студії естрадного вокалу «Звезда» подарували гарні, чуйні пісні про матерів, бабусь, сімейні цінності. Хореографічний номер виконали солісти народного ансамблю бального танцю «Фантазія».

Зі святом вас, любі наші Мами!

IMG_6418IMG_6412

IMG_6430

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1831
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 696450

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"