Головна

9 вересня 2020 року з метою дотримання вимог постанови КМУ від 22.07.2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», робочою групою у складі представників Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд - обстеження 6-ти об'єктів торгівлі.

В ході перевірки складено 2 протоколи за ст. 42 КУпАП «Порушення санітарних норм».

20200909_10183820200909_132548

 

Легалізація трудових відносин – шлях до цивілізованого суспільства!

ДПС у Миколаївській області звертає увагу роботодавців на важливість офіційного працевлаштування найманих працівників. Адже працівник, який працює нелегально, позбавляється соціального страхування, виплат у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю, допомоги у разі настання нещасного випадку під час виробничого процесу, виплати своєчасно та не нижче мінімальної заробітної плати, офіційної відпустки, відпустки по догляду за дитиною та багатьох інших гарантій. А роботодавець, у свою чергу, ризикує отримати значні штрафні санкції.

Після послаблення карантинних заходів, чимало суб'єктів господарювання поновлюють свою роботу. І для того, щоб працювати у правовому полі, під час оформлення нового працівника на роботу, суб'єкту господарювання (роботодавцю) необхідно:

• укласти трудовий договір у письмовій формі;

• оформити наказ (розпорядження) щодо прийняття працівника на роботу;

• до початку роботи працівника, подати до територіальних органів Державної податкової служби за місцем обліку суб'єкта господарювання (підприємця) як платника єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, повідомлення про прийняття працівника на роботу (форма повідомлення встановлена постановою КМУ від 17 червня 2015 року №413);

• зробити запис у трудовій книжці про прийняття працівника на роботу (Інструкція про порядок ведення трудових книжок працівників, затверджена наказом Мін'юсту, Мінпраці, Мінсоцзахисту від 29.07.1993 №58).

Шановні роботодавці! Знайте, що легалізація трудових відносин – це шлях до цивілізованого суспільства!

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради розпочато роботи з капітального ремонту дорожнього покриття пров. Колективний від вул. 295-ї Стрілецької Дивізії до вул. Автомобільної (1 пусковий комплекс).

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Ударній від вул. Андрія Антонюка до вул. Родинної. Площа асфальтування дороги – 1569,7 кв.м.

IMG_20200827_101321_HHTviber_2020-08-27_11-57-13

 

sluzba_zaynМиколаївський міський центр зайнятості інформує...

Офіційне оформлення трудових відносин з найманими працівниками, сьогодні залишається актуальним та важливим питанням.

Наявність трудового договору гарантує працівнику право на основну та додаткову відпустки, оплату лікарняного, дотримання встановленої законодавством норми тривалості робочого часу, допомогу по безробіттю, соціальні гарантії, встановлені колективним договором, соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та пенсійне забезпечення.

Для роботодавців використання легальної праці дає можливість підпорядковувати працівників правилам трудового розпорядку; проводити навчання, підвищення кваліфікації своїх працівників, щоб підвищити якість виробничого процесу та скористатися механізмом відшкодування державою витрат роботодавця на сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за кожного офіційно працевлаштованого працівника.

Також, слід пам'ятати, що на роботодавців, які допустили до роботи працівника, без офіційного трудового договору, очікують фінансові санкції.

Легалізація праці – є завданням загальнонаціонального масштабу, виконання якого забезпечить соціальні гарантії громадян у майбутньому та сприятиме процвітанню і розвитку бізнесу.
 

Одним із найтяжчих злочинів в усьому світі є торгівля людьми. Торгівля людьми здійснюється в різних формах. Вона динамічна, схильна до адаптації та, подібно до інших форм злочинної діяльності, носить постійно змінний характер. Тому так важливо бути обізнаним та знати всі можливості для того щоб уникнути цієї ситуації. Обізнаний - захищений!

Саме тому з метою підвищення рівня обізнаності із явищем торгівлі людьми, основними правилами безпечної міграції та працевлаштування 20.08.2020р. для працівників відділень Корабельного району міського територіального центру була проведена інформаційно-просвітницька лекція на тему «Підвищення обізнаності людей з вадами зору та слуху щодо проблеми торгівлі людьми, безпечної міграції та працевлаштування».

Заступник директора апарату Корабельного району міського територіального центру Подаєнко Т.І.

1

 

info_logoCпеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району спільно з представниками районного відділу поліції та громадського формування «Каскад» провели відпрацювання місць стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва з метою недопущення встановлення об'єктів незаконної торгівлі за адресами: вул. Самойловича, 24, вул. Океанівська, 14/1 - 14/2 (біля ЗОШ № 33), вул. Океанівська, 31; пр. Богоявленський, 311, пр. Богоявленський, 342.

Складено 3 протоколи за статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

 

18 серпня 2020 року спеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району спільно з представником управління Держпродспоживслужби у Миколаївській області провели рейд - обстеження щодо організації та виконання протиепідемічних заходів під час дії карантину об'єктів з надання перукарських послуг по вулиці Г. Попеля.

В ході рейду перевірено 4 заклади та складено 1 протокол за ст. 42 КУпАП «Порушення санітарних норм»

IMG-7-V

 

no-swimmingШановні відпочиваючі!

Державна установа «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України» проінформувала органи виконавої влади про результати лабораторних досліджень проб річкової води, відібраних в районі зони відпочинку «Чайка», за період 03.08.2020 по 07.08.2020.

За мікробіологічними показниками встановлено, що показник індексу ЛКП (лактозопозитивних кишкових паличок) перевищує санітарно-гігієнічні нормативи і складає (при нормі 5 000 в дм³) – в районі зони відпочинку «Чайка» - 6 200.

Патогенні мікроорганізми не виявлені.

Рекомендовано тимчасово утриматися від купання до покращення результатів санітарно-мікробіологічного дослідження річкової води в даній акваторії.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2597
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 998968

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"