Головна

022Миколаївська міська рада ветеранів із сумом повідомляє, що 21 лютого 2022 року на 93-му році пішов із життя учасник Другої Світової війни, член ветеранської організації Корабельного району м. Миколаєва, Білошапкін Олександр Клавдійович

Олександр Клавдійович стояв біля витоків ветеранського руху Корабельного району. З 2006 по 2010 рік був головою первинної ветеранської організації Миколаївського глиноземного заводу. Багато років брав участь у самодіяльній творчості, як прозаїк та поет. Створив заводське (МГЗ) літературне об'єднання, яке працює й досі. Автор багатьох книг та брошур з віршами та оповіданнями. Активний учасник всіх заходів, які проводили ветеранські організації м. Миколаєва.

Олександр Клавдійович нагороджений відзнакою Миколаївського міського голови «За заслуги перед містом Миколаїв». Він є взірцем принциповості, порядності, чесності. Білошапкін О.К. здобув авторитет та повагу серед активу ветеранського руху району, міста та області.

Ветеранський актив Корабельного району та міста Миколаєва висловлює щире співчуття рідним та близьким покійного.

Світла пам'ять про Олександра Клавдійовича житиме в серцях усіх, хто мав честь спілкуватися з цією дивовижною, життєлюбною та благородною людиною.


Президія ГО Миколаївська міська рада ветеранів
Адміністрація Корабельного району
Рада ветеранів Корабельного району
 

До уваги мешканців Корабельного району!

Кількість машин, які працюють на маршрутах у Корабельному районі

м. Миколаєва станом на 23.02.2021 року

 

Перевізник

№ маршруту

Кількість машин на маршруті

1

ПП

«Авто Віола

Плюс»

42-78-90

2

Вул.О.Ольжича – Р.Урочище

15

26

Кульбакине-мкр.Північний

4

29

Кульбакине-Намив

15

50

пр.Богоявленський 342 – ст.Миколаїв пас.

16

87

Широка Балка- Північний

10

2

ПП «ПиК»

42-78-90

10

Кульбакине-Вул.О.Григор’єва 2

14

17

Вул. Л.Українки-Вул.Мєнделєєва

15

52

З-д Океан – вул.В.Морська

18

91

Балабнівка(клад.)-НУК.ім.А.Макарова

7

3

МПП «ТФТ»

40-23-27

12

З-д Океан – Автовокзал

-

32

З-д Океан – сан. «Дубки»

8

4

ПП «МІС»

40-23-27

18

ТОВ «Ніка-Тера»-Вул.Гагарина

7

53

З-д Океан – Ц.Ринок

16

5

ТОВ «Еталонавто»

67-63-78

1

З-д Океан – мкр. «Північний»

14

6

ТОВ «Еталонавто»

67-63-78

47

Кульбакине-Намив

0

7

КП ММР «ПАСТРАНС»

37-23-40

83

Вул.Айвазовського-Намив

2

8

ПП «МІС»

40-23-27

5

Кульбакине-Балабанівка

2

 

 

021Шукаєте кваліфікованих працівників? Звертайтесь до фахівців відділу взаємодії з роботодавцями Миколаївського міського центру зайнятості, телефон (0512) 37-24-64.

Нагадуємо, що відповідно до абзацу другого пункту 4 частини третьої статті 50 Закону України "Про зайнятість населення" від 05.07.2012 р. № 5067 роботодавці зобов'язані своєчасно та в повному обсязі подавати територіальним органам Державного центру зайнятості інформацію про попит на робочу силу (вакансії).

Відповідно до Порядку подання форми звітності № 3-ПН "Інформація про попит на робочу силу вакансії", затвердженому наказом Мінсоцполітики від 31.05.2013 р. № 316 (зі змінами від 05.12.2016р.), вказана форма звітності в обов'язковому порядку подається за наявності у роботодавця попиту на робочу силу (вакансії) не пізніше ніж через три робочі дні з дати відкриття вакансії. Датою відкриття вакансії є наступний день після створення робочого місця чи припинення трудових відносин з працівником, робоче місце якого стає вакантним, або дата, починаючи з якої може бути укладений трудовий договір з найманим працівником.

 

Робоча зустріч Корабельного районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області з Громадською організацією «Наркологічний центр «Друге дихання»

020На минулому тижні, на базі Корабельного районного відділу пробації, відбулась робоча зустріч Корабельного районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області з Громадською організацією «Наркологічний центр «Друге дихання» з метою проведення спільних заходів спрямованих на забезпечення максимальної ефективності у реабілітації та соціальній адаптації суб'єктів пробації.

Під час зустрічі заступник начальника Корабельного районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області підполковник внутрішньої служби Морозюк Ірини Валеріївна та представник Громадської організації «Наркологічний центр «Друге дихання», відповідальний за ресоціалізацію, Тодосійчук Михайло Миколайович обговорили питання подальшої співпраці двох організацій щодо роботи з суб'єктами пробації, які мають залежності, адже дана категорія складає значну частину осіб, які перебувають на обліку пробації. Наприкінці зустрічі було підписано план співпраці на I півріччя 2022 року.

Співпраця уповноваженого органу з питань пробації та Громадської організації «Наркологічний центр «Друге дихання», яка розпочалась у 2019 році, дає позитивні результати, адже лише спільними зусиллями можливо змінити прокримінальне мислення осіб які перебувають у конфлікті з законом та допомогти адаптуватись у суспільстві, що в свою чергу дозволяє зменшити кількість вчинення ними повторних кримінальних правопорушень та стати на шлях виправлення.

 

nebesna_sotnya_denДень Героїв Небесної Сотні – пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. Цей пам'ятний день встановлено Указом Президента України 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Героїзм українського народу став свідченням його національної зрілості, консолідації, відданості ідеалам української державності і демократії та великого патріотизму.

В пам'ять про Героїв ми маємо зробити все, щоб не допустити повторення трагічних подій.

 

01917 лютого 2022 року спеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району спільно з представниками відділу поліції №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області провели рейд - відпрацювання місць стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва з метою недопущення встановлення об'єктів незаконної торгівлі за адресами: вул. Самойловича, 24, вул. Металургів, 28-36; вул. Океанівська, 31; пр. Богоявленський, 311, пр. Богоявленський, 342:

Складено 6 протоколів за статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів).

Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району та районного суду для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

 

018До місцевих бюджетів Миколаївщини надійшло більше 26 млн грн податку на нерухоме майно

Завдяки постійній цілеспрямованій роботі щодо визначення об'єкта оподаткування податком на нерухоме майно, відмінним від земельної ділянки (так званий «податок на нерухомість») та суми податку до сплати, у січні 2022 року Головним управлінням ДПС у Миколаївській області до місцевих бюджетів мобілізовано 26,5 млн грн податку на нерухомість, що на 8 млн грн або 43% більше ніж у відповідному періоді 2021 року.

Лідерами у сплаті податку на нерухомість є власники об'єктів нерухомості – юридичні особи, внесок яких у місцеві бюджети у січні 2022 року становив 25,2 млн гривень. Фізичні особи – власники майна перерахували до місцевих скарбниць області 1,3 млн грн податку на нерухомість.

В умовах децентралізації влади сплачені до бюджетів місцевих громад податки є джерелом фінансування соціальної сфери, фінансовим підґрунтям для розвитку інфраструктури, можливістю використовувати бюджетні надходження на впровадження ефективних проєктів розвитку регіону.

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

017

 

 

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради 16 лютого приєдналась до відзначення Дня єднання українців, доводячи всьому світу, що Україна – країна вільних людей...

Нехай завжди гордо майорить над Батьківщиною стяг нашої волі, єдності та могутності українського народу.

015016

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3068
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1272632

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

.

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"