Головна

vibor-2015Про те, що кожен дієздатний громадянин нашої країни, якому виповнилося 18 років, має право брати участь у виборному процесі відомо всім. Проте далеко не всі знають, що дані про всіх виборців нашої країни, які брали участь у виборах, або яким належить ще це зробити, зберігаються в Державному реєстрі виборців.

Про своє конституційне право обирати багато хто згадує тільки в день голосування або за день-два до нього і не знаходять себе чи своїх рідних в списках виборців, але щось змінити буває вже запізно, це викликає знервованість, напругу на дільницях.

Списки виборців для голосування виборців за місцем проживання формуються на основі бази даних Державного реєстру виборців. Вам варто приділити увагу перевірці своїх даних у Державному реєстрі виборців у випадку, якщо Ви нещодавно:

• досягли повноліття та голосуватимете вперше.

• змінювали прізвище, ім'я чи по батькові,

• змінювали зареєстроване місце проживання,

Щоб не залишитися осторонь від виборів, і щоб Ваше ім'я було вписане гордим рядком у списки виборців потрібно зовсім небагато — перевірити себе і своїх близьких у цих списках. У Державному реєстрі виборців це можна зробити вже сьогодні звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців, або за допомогою особистого кабінету виборця на сайті Державного реєстру виборців.

У зв'язку з цим відділи ведення Державного реєстру виборців звертаються до громадян міста, які з квітня 2016 року зареєстрували нове місце проживання, особливо яким з цього часу виповнилося 18 років, перевірити своє включення до Державного реєстру виборців.

Перевірити себе у базі даних Державного реєстру виборців можна за допомогою веб-сервісу «Особистий кабінет виборця» на сайті Державного реєстру виборців (https://www.drv.gov.ua/apex/f?p=111:LOGIN), або в розділі "Державний реєстр виборців" на офіційному сайті Центральної виборчої комісії (www.cvk.gov.ua)

kabinetВ особистому кабінеті виборця Ви можете дізнатися, чи включено Вас до Державного реєстру виборців та перевірити, чи правильно вказано у Державному реєстрі виборців Ваші прізвище, ім'я, по-батькові та виборчу адресу. Для цього потрібно зареєструватися в «Особистому кабінеті виборця» та зробити відповідний запит. Це займе лише кілька хвилин Вашого часу.

Для цього необхідно виконати наступні дії:

1. Зареєструватися, вказавши свою електронну адресу та пароль доступу.

2. Заповнити відповідні поля для формування запиту, а саме:

– прізвище,

– ім'я,

– по-батькові українською мовою відповідно до написання в паспорті, поле «по-батькові» може залишатися порожнім лише в разі відсутності у виборця по батькові відповідно до звичаю національної меншини, до якої він належить, та відсутності «по-батькові» в паспорті;

– вказати відомості щодо виборчої адреси: адреси реєстрації місця проживання, вказаної в паспорті.

Для просунутих користувачів смартфонів створено перевірку даних у Державному реєстрі виборців за допомогою QP-коду.QR-DRV

Орієнтовно протягом 1 доби на електронну адресу буде надіслано відповідь із зазначенням наявності виборця в Державному реєстрі виборців, номера виборчої дільниці та її місцезнаходження.

У разі відсутності виборця в Державному реєстрі виборців або наявності розбіжностей з даними, вказаними запитувачем, та інформацією, що значиться в Державному реєстрі виборців, надійде повідомлення із запрошенням звернутися до відповідного відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем проживання.

Подання та обробка даних здійснюються у відповідності до Закону України «Про захист персональних даних».

Зверніть увагу! У випадку, якщо не підтверджено наявність у Державному реєстрі виборців запису з указаними у запиті персональними даними (запис відсутній або дані потребують уточнення) або Вам незручно скористатися послугами «Особистого кабінету», необхідно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців з письмовою заявою, при собі необхідно мати паспорт громадянина України.

Відповідно до статей 19 та 20 Закону України «Про Державний реєстр виборців» кожен виборець має право звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців для перевірки свого включення до Державного реєстру виборців, а також перевірити особисті персональні дані, що містяться у Державному реєстрі виборців.

Для здійснення такої перевірки необхідно з'явитися з паспортом громадянина України (або тимчасовим посвідченням громадянина України) до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації.

У разі невключення до Державного реєстру виборців або у разі виявлення розбіжностей у персональних даних, відвідувачу буде запропоновано заповнити відповідну заяву, після чого до бази даних будуть внесені необхідні зміни.

 

dfsОтримання картки платника податків

Облік фізичних осіб — платників податків ведеться у Державному реєстрі за реєстраційними номерами облікової картки платника податків (далі — РНОКПП), а осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття РНОКПП і повідомили про це відповідний контролюючий орган, — в окремому реєстрі Державного реєстру за прізвищем, ім'ям, по батькові, серією (за наявності) та номером діючого паспорта громадянина України без використання РНОКПП.

Фізична особа — платник податків незалежно від віку (як резидент, так і нерезидент), для якої раніше не формувалася облікова картка платника податків та яку не включено до Державного реєстру, зобов'язана особисто або через законного представника чи уповноважену особу подати до відповідного контролюючого органу облікову картку фізичної особи — платника податків, яка є водночас заявою для реєстрації в Державному реєстрі, та пред'явити документ, що посвідчує особу.

Підтвердженням достовірності РНОКПП є документ, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі (картка платника податків), або дані про РНОКПП з Державного реєстру, внесені до паспорта громадянина України.

Документ, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі, видається контролюючим органом за зверненням платника податків, його законного представника або уповноваженої особи. Зазначений документ надається протягом п'яти робочих днів з дня звернення фізичної особи до контролюючого органу за місцем проживання цієї фізичної особи або за місцем отримання доходів, або за місцезнаходженням іншого об'єкта оподаткування.

Фізичні особи — громадяни України, які не мають постійного місця проживання в Україні або тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, отримання доходів, місцезнаходження іншого об'єкта оподаткування, можуть звернутися за отриманням документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі, до будь - якого контролюючого органу. У такому випадку строк видачі документа може бути продовжено до 10 робочих днів.

Контролюючим органом на прохання фізичної особи до паспорта громадянина України у формі книжечки можуть бути внесені (сьома, восьма або дев'ята сторінки) дані про РНОКПП з Державного реєстру (п. 70.10 ст. 70 Податкового кодексу).

До паспорта громадянина України у формі картки інформація про РНОКПП з Державного реєстру вноситься відповідно до законодавства, яким регулюється питання ведення Єдиного державного демографічного реєстру.

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва

ГУ ДФС у Миколаївській області

 

pensДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО РЕОРГАНІЗАЦІЮ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ОРГАНІВ

ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

22 серпня 2018 року Уряд ухвалив постанову, якою, зокрема, буде здійснено реорганізацію територіальних органів Пенсійного фонду України Миколаївської області шляхом приєднання до головного управління.

Зазначені зміни мають на меті суто організаційний характер, їх безпосередня мета – покращити якість управління в пенсійній системі. Внутрішня реорганізація відомства не вплине негативно на якість обслуговування. Навпаки, зазначені зміни передбачають розширення мережі пенсійних точок обслуговування громадян.

докладно...

 

Санітарне очищення району

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради інформує громаду міста про роботи із санітарного очищення, які виконувались протягом поточного тижня з 10.09.2018 по 14.09.2018.

Із залученням підрядного підприємства ФОП «Кущ Є.В.» виконано очищення зелених зон від куп листя та гілля по пр. Богоявленському, Корабелів, вул. Новобудівній. Вивезено опале листя та гілля з дитячого майданчика біля сімейної амбулаторії № 3, вул. Станіславського, 80-А, вул. Самойловича (район Корабельного районного суду).

Виконано ручне прибирання зупинок громадського транспорту по пр. Богоявленському, Корабелів та об'їзній дорозі. Виконано ручне прибирання внутрішньоквартального проїзду по маршруту руху громадського транспорту № 76 та другорядної дороги по пр. Корабелів.

Із залученням підрядного підприємства ТОВ « Миколаївзеленгосп» виконано покіс трави по пр. Корабелів (район ТЦ «Депот» та дитячого містечка «Казка»). Аналогічні роботи тривають по об'їзній дорозі.

Із залученням громадських працівників направлених з районного центру зайнятості та ПП «ФІБ» виконано прибирання зелених зон від випадкового сміття по пр. Богоявленському, Корабелів, вул. Океанівській.

Двічі виконано механізоване прибирання магістральних доріг району.

IMG_20180910_150714IMG_20180912_093749IMG_20180913_083806IMG_20180914_075652

 

dfsЩодо сервісів Електронного кабінету

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва повідомляє, що з 1 січня 2018 року на базі існуючого електронного сервісу «Електронний кабінет платника» запроваджено інформаційно-телекомунікаційну систему «Електронний кабінет», за допомогою якого здійснюється взаємодія органів ДФС та платників податків у режимі реального часу.

Знайти Електронний кабінет платника можна за адресою cabinet.sfs.gov.ua, а також на офіційному веб-порталі ДФС України.

Модернізований сервіс надає можливість платнику працювати в ЕКП в режимі реального часу за допомогою персональних комп'ютерів та смарт-пристроїв без встановлення спеціалізованого програмного забезпечення.

докладно...

 

У рамках святкування Дня міста Миколаєва у приміщенні адміністрації Корабельного району відбувся інформаційний захід для багатодітних родин, родин в яких виховуються діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, та сім'ї, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Під час заходу Анатолій Берсан – начальник відділу Воскресенського бюро правової допомоги провів інформаційну кампанію «Не мовчи, зупини насильство!» щодо протидії домашньому насильству. Також відповів на актуальні запитання, які хвилювали присутніх.

Під час проведення заходу всім було роздано інформаційні матеріали: листівки, буклети, флаєра з питань протидії торгівлі людьми, попередження насильства в сім'ї, булінгу, гендерної дискримінації, правової допомоги.

IMG_6744IMG_6751

 

IMG_20180911_191058Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради в вересні  2018 року  здійснено поточний ремонт мережі вуличного освітлення по вул. Княжій (Дибенка) від вул. Олега Ольжича до вул. Кобзарської (Командарма Уборевича), довжиною 265,6 п.м. з улаштуванням 8-ми світлоточок. Підрядна організація КП «ГДМБ».

 

З нагоди 229-ї річниці заснування міста Миколаєва 7 вересня 2018 року у приміщенні адміністрації Корабельного району м. Миколаєва відбувся захід присвячений вшануванню багатодітних родин, в яких виховуються діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, та сім'ї, які опинилися в складних життєвих обставинах. Під час заходу було привітали 37 багатодітних сімей.

У заході взяли участь Олександр Гвозденко – перший заступник голови адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради, Тамара Коба – начальник управління соціальних виплат і компенсацій Корабельного району, які привітали присутні родини з Днем міста та побажали їм здоров'я, родинного затишку, а дітям – успіхів у навчанні, гарного настрою.

IMG_6730IMG_6731IMG_6732IMG_6736

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1948
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 767889

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"