Головна

Ліквідація наслідків снігопаду

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради звітує громаді міста про хід виконання робіт із ліквідації наслідків снігопаду, який пройшов 22 січня 2018 року.

Із залученням житлово-комунальних підприємств району виконується очищення та посипання піщано-сольовою сумішшю доріжок та сходів на території багатоповерхової забудови.

З залученням техніки та людського ресурсу підрядних підприємств КП «Обрій-ДКП» та ФОП «Кущ Є.В.» виконується очищення та посипання зупинок громадського транспорту та тротуарів  вздовж магістральних доріг.

Виконано посипання тротуарів вздовж:

- пр. Корабелів;

- вул. Океанівська;

- вул. Генерала Попеля (від ринку «Фенікс» до багатоповерхової забудови);

- внутрішньоквартальний прохід вздовж Корабельного  відділу РАГСу;

- триває посипання тротуарів вздовж пр. Богоявленського.

КП «ЕЛУ автодоріг» виконує посипання магістральних доріг району.

із залученням ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» виконується посипання доріг у приватному секторі Корабельного району.

Роботи у даному напрямі тривають.

IMG_20180123_103137IMG_20180123_153641

IMG_20180123_153154IMG_20180123_154054

 

1403_PFY_18.01_1Пенсійне забезпечення громадян, питання та відповіді

В рамках співпраці з Інгульським об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України м. Миколаєва в Миколаївській області, на базі Корабельного центра зайнятості було проведено інформаційно-консультаційний захід.

Начальник відділу обслуговування громадян Інгульського об'єднаного управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Тебенькова Ірина ознайомила присутніх із електронними сервісами Пенсійного Фонду України та висвітлила переваги їх використання.

докладно...

 

1403_dergpracyaЛегальна зайнятість – впевненість у майбутньому!

На жаль, відносини між роботодавцями та робітниками не завжди відповідають нормам трудового законодавства. Дуже часто робітники отримують офіційну зарплату меншу за мінімальну заробітну плату, а решту зарплати – у «конверті», або взагалі неофіційно працюють. Таким способом роботодавці заощаджують на заробітних платах працівників.

В рамках співпраці Корабельного районного центру зайнятості з Управлінням Державної праці в Миколаївській області 22 січня 2018 року був проведений інформаційно-консультаційний захід «Легальна зайнятість» для безробітних осіб, у тому числі демобілізованих працівників, які були призвані на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятих на військову службу за контрактом.

докладно...

 

1403_grom_robotuДодаткова мотивація безробітних до праці – це громадські та тимчасові роботи!

22 січня 2018 року на базі Корабельного центра зайнятості було проведено інформаційний семінар з орієнтації на громадські та інші роботи тимчасового характеру. Метою даного заходу було ознайомлення з можливістю участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Слухачі ознайомилися з поняттям громадських та тимчасових робіт, умовами працевлаштування та оплати праці, законодавчою базою. Громадські та інші роботи тимчасового характеру організовуються для додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки безробітних. Під час обговорення бажаючі з'ясували питання, що їх цікавили.

докладно...

 

dfsРеалізація права громадян на доступ до публічної інформації

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області забезпечує реалізацію права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень.

докладно...

 

telephoneУВАГА! ГАРЯЧІ ТЕЛЕФОННІ ЛІНІЇ

Оголошення

докладно...

 

IMG_20180119_123012До уваги мешканців приватних домоволодінь

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради звертається до мешканців приватних домоволодінь з наполегливим проханням не бути байдужими до власного міста.

З початку тижня у м. Миколаєві спостерігаються складні погодні умови, які  пов'язані з випаданням снігу та дощами. Адміністрація Корабельного району змушена констатувати той факт, що мешканці приватного сектору не очищають тротуарну доріжку на власній прилеглій території від снігу. В результаті такої бездіяльності на тротуарі утворюється «сніжне болото» та калюжі, а у разі настання морозу виникне справжня ковзанка.

Наголошуємо, що очищення тротуару на власній прилеглій території займає зовсім небагато часу та зусиль, та у майбутньому забезпечить вільний та комфортний прохід для усіх мешканців міста.

Також вкотре нагадуємо, що згідно «Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві», дані дії є обов'язком усіх власників приватних домоволодінь. В ході проведення планових рейдів у приватному секторі порушники будуть притягуватись  до адміністративної відповідальності.

 

dfsГромадяни звертайтесь!

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва повідомляє, що відповідно до абзацу першого статті 1 Закону України «Про звернення громадян», (далі – Закон) громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов'язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення. Абзацом першим статті 5 Закону передбачено, що звернення адресуються органам державної влади і органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності, об'єднанням громадян або посадовим особам, до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненнях питань.

При цьому у зверненні обов'язково зазначаються прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, контактний телефон та викладається суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути надруковано або написано від руки розбірливо і чітко, підписано заявником (групою заявників) із зазначенням дати.

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1661
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 672985

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"