Головна

Відділом санітарної інспекції адміністрації Корабельного району проведено черговий санітарний рейд вулицями приватного сектору. В ході рейду перевірено вулиці: Лесі Українки, Княжа, Тернопільська, Кобзарська та провулок Екіпажний.

За підсумками виявлено ряд порушень Правил благоустрою м. Миколаєва, а саме: несвоєчасне видалення карантинних рослин, складування будівельних матеріалів без погодження адміністрації району, відсутність показчиків номеру будинку та незадовільне утримання території навколо приватної садиби.

На порушників складено 7 адміністративних протоколів за ознаками порушення ст. 152 КУпАП, які передано на розгляд адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району.

4445

 

24-08-2021

 

post_big_458_likarn_L

Щодо впровадження електронного листка непрацездатності

В Україні розпочався поступовий перехід закладів охорони здоров'я на створення електронних медичних висновків про тимчасову непрацездатність та внесення їх до Реєстру медичних висновків в електронній системі охорони здоров'я відповідно до Порядку формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність, на підставі яких будуть формуватися електронні листки непрацездатності (е-лікарняні).

докладно...

 

Трудова міграція – явище, яке існує в усьому світі і в цьому немає нічого негативного, проблема в тому, щоб забезпечити заробітчанам захист і соціальні гарантії на заробітках.

В рамках проведення всеукраїнської акції з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми 16 серпня 2021 року відділами сприяння зайнятості в Інгульському та Заводському районах Миколаївського міського центру зайнятості, спільно з соціальними партнерами, був проведений семінар «Ризики нелегальної трудової міграції». Запрошені : Наталя Гудз –заступник начальника відділу методології та організації роботи з обслуговування громадян управління обслуговування громадян Головного управління ПФУ в Миколаївській області та Наталя Зелінська – начальник групи комплектування в Миколаївській області відділу комплектування Одеського прикордонного загону.

Участь взяли 19 осіб з числа безробітних, які отримали змістовну інформацію про ризики нелегальної трудової міграції, захист українців за кордоном, небезпечні стереотипи, що супроводжують нелегальне працевлаштування за кордоном.

Наталя Гудз зосередила увагу присутніх на основних моментах отримання державного пенсійного забезпечення та на важливості офіційного працевлаштування і набуття страхового стажу, розповіла про умови нарахування соціальних виплат, звернула увагу на те, що згідно з чинним законодавством нарахування пенсії залежить від двох критеріїв: розміру офіційної заробітної плати і страхового стажу.

Наталя Зелінська надала інформацію щодо особливостей перетину державного кордону, навела приклади нелегального перетину кордону України трудовими мігрантами, розповіла про методи, за допомогою яких знаходять нелегалів.

Під час діалогу безробітні отримали роз'яснення щодо питань, які їх цікавили. Отримана інформація на семінарі надасть можливість безробітним приймати рішення щодо форми своєї зайнятості та націлить на легальне працевлаштування в Україні.

IMG_20210816_101156

IMG_20210816_101221

 

KEPЯк отримати електронні довірчі послуги у Кваліфікованого надавача ЕДП ІДД ДПС?

Головне управління ДПС у Миколаївській області повідомляє, що на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусу COVID-19 на території України, для отримання у Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС (далі – Надавач) електронних довірчих послуг (далі – ЕДП) необхідно:

докладно...

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради ведуться роботи з капітального ремонту внутрішньоквартальних проїздів вздовж будинків № 4/1 та № 79-а по вул. Тернопільській.

IMG_20210811_184053541

 

stop-nasulstvu-v-simyiНасильство в сім'ї та його наслідки

За офіційною статистикою, щороку в Україні близько мільйона жінок потерпають від насильства.

Дуже часто жінки замовчують факт насильства, звинувачуючи себе або виправдовуючи кривдника, а іноді вони відмовляються розуміти, що стосовно них чиниться насильство.

читати далі...

 

Проведено чергові санітарні рейди

9 серпня 2021 року відділом санітарної інспекції адміністрацією Корабельного району було проведено чергові санітарні рейди по вулицям приватного сектору: вул.Шефської, вул.Зої Космодем'янської, вул.Вільної, вул.Толстого, вул.Лермонтова, вул.295 Стрілецької Дивізії, вул.Молодіжної, пров. Чернишевського, на предмет дотримання громадянами Правил благоустрою м. Миколаєва, а саме - своєчасного видалення карантинної рослини - амброзії.

Виявлено численні факти несвоєчасного викошування карантинної рослини, складено 7 адміністративних протоколів та видано 12 приписів про необхідність усунення порушень.

Треба констатувати, що деякі громадяни взагалі не розуміють, що існує карантинний бур'ян "амброзія" та що він становить реальну загрозу.

Повідомляємо, що амброзія - це надзвичайно алергенна карантинна рослина, період цвітіння якої припадає на серпень-вересень. У цей період рослина виділяє пилок, який розноситься вітром та викликає чхання, запалення дихальних шляхів та очей, підвищення температури, слабкість та у тяжких перебігах - астму.

Адміністрація Корабельного району вкотре наголошує про необхідність терміново видаляти амброзію на прилеглих територіях до приватних домоволодінь. Нагадуємо, що за несвоєчасне знищення карантинних рослин передбачено адміністративну відповідальність за ст. 152 КУпАП (штрафні санкції від 340 до 1360 гривень – для фізичних осіб та від 850 до 1700 гривень – для юридичних осіб).

001000110012

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2917
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1192497

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

koradm@mkrada.gov.ua

znak

Питання "гарячої лінії"