Головна

IMG_20190917_103042Відділом санітарної інспекції адміністрації Корабельного району на поточному тижні проведено чергові рейди по вулицям приватного сектору району на предмет дотримання мешканцями «Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві», затверджених рішенням Миколаївської міської ради від 16.05.2013 № 28/10.

В ході огляду вулиць Андрія Антонюка (Жукова) та Родинна (Коллонтай) виявлено ряд порушень вказаних Правил, а саме: несвоєчасне видалення карантинних рослин (амброзії), складування будівельних матеріалів без відповідного узгодження та спалювання опалого листя.

В ході проведення рейду видано 15 приписів про необхідність усунення порушень та складено 8 адміністративних протоколів, які передано на розгляд адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району.

Змушені констатувати, що деякі громадяни абсолютно не усвідомлюють своєї відповідальності за стан навколишнього середовища. Ряд порушників, які спалюють сухе та пріле листя, яке під час горіння виділяє хмари їдкого диму, абсолютно не визнають своєї провини і вважають що чинять правильно, отруюючи усіх мешканців сусідніх вулиць.

IMG_20190917_114918IMG_20190917_112019Вкотре нагадуємо, вдихання диму викликає хвороби органів дихання, онкологічні захворювання, зниження імунітету, загострення хронічних захворювань. Під час процесу горіння у повітря потрапляють окиси азоту, важкі метали, діоксини, бензопірен, пил, вуглекислий газ, радіонукліди та ін. Іншими словами, усе що вбирає та фільтрує крізь себе листя дерев, повертається у повітря під час його спалювання.

Адміністрація району попереджає про категоричну заборону спалювання опалого листя. Закликаємо усіх небайдужих громадян при виявленні фактів спалювання опалого листя негайно викликати поліцію за номером «102» або повідомляти про це адміністрацію Корабельного району.

Порушники будуть притягатись до адміністративної відповідальності згідно зі статтею 152 КУпАП та максимального штрафу до 1360 грн для фізичних та 1700 для юридичних осіб.

 

18 вересня 2019 року, у рамках Програми «Громадський бюджет м. Миколаєва» на 2017 - 2020 роки, відбулось підбиття підсумків загальноміського голосування.

Переможцями голосування стали проекти, які набрали найбільшу кількість голосів за рейтинговою системою.

В Корабельному районі переможцями Громадського бюджету м. Миколаєва на 2020 рік стали наступні проєкти:

№ проєкту

Тип проєкту

Назва проєкту

Місце розташування

Вартість проекту, тис.грн

Відповідальний орган Миколаївської міської ради та розпорядник бюджетних коштів

0015

малий

Дитячий оздоровчо-спортивний майданчик «Сонечко»

вул. Генерала Попеля, 162

299, 000

Адміністрація Корабельного району

0040

малий

Доступне дозвілля

БК мкр. Кульбакине

272, 100

Управління з питань культури та охорони культурної спадщини

0098

великий

Джерело та чисте суспільство

Парк Богоявленський («турецький фонтан»)

990, 000

Адміністрація Корабельного району

0101

великий

Стежка здоров’я

мкр. Кульбакине, вул. Райдужна від Кульбакінського Будинку культури до будинку № 63

1 000 000

Адміністрація Корабельного району

 

З нагоди професійного свята кращих

рятівників Корабельного району м.Миколаєва відзначили Почесними грамотами

IMG-e0b76a1a4b263e91f36fbe8abb82ec31-VУрочистості з нагоди Дня рятівника України, який щорічно відзначають 17 вересня, відбулися у приміщенні районного відділу ГУ ДСНС у Миколаївській області.

Представників відповідальної професії привітали перший заступник голова адміністрації Корабельного району Олександр Гвозденко та заступник голови адміністрації району Алла Луцька. «Вся громада нашого району пишається мужністю рятівників, їх професіоналізмом, які вони проявляють у щоденній роботі та зазначив. Результат роботи підрозділу – врятовані життя, збереження стабільності та безпеки в районі та м. Миколаєві. За кожним врятованим життям – честь та мужність, професійність та готовність прийти на допомогу», - наголосив Олександр Гвозденко.

За самовідданість, професіоналізм, особистий значний внесок у виконання завдань в сфері цивільного захисту населення і території Корабельного району м. Миколаєва Почесною грамотою голови адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради було відзначено службовців цивільного захисту 5-ї державної пожежної рятувальної частини ГУ ДСНС України у Миколаївській області:

Борейка В'ячеслава Йосиповича – старшину служби цивільного захисту, водія 5-ї державної пожежної рятувальної частини ГУ ДСНС України у Миколаївській області;

Данілкіну Ольгу Сергіївну – майора служби цивільного захисту, головного інспектора Корабельного районного відділу у м. Миколаїв ГУ ДСНС України у Миколаївській області;

Кобзаря Ігора Юрійовича – молодшого сержанта служби цивільного захисту, пожежного рятувальника 5-ї державної пожежної рятувальної частини ГУ ДСНС України у Миколаївській області;

Мусафіра Дмитра Івановича – молодшого сержанта служби цивільного захисту, пожежного рятувальника 5-ї державної пожежної рятувальної частини ГУ ДСНС України у Миколаївській області;

Олійника Владислава Олександровича – старшого лейтенанта служби цивільного захисту, провідного інспектора Корабельного районного відділу у м. Миколаїв ГУ ДСНС України у Миколаївській області;

Пупка Андрія Петровича – старшого прапорщика служби цивільного захисту, командира відділення - водія 5-ї державної пожежної рятувальної частини ГУ ДСНС України у Миколаївській області;

Чорного Дениса Валерійовича– старшого лейтенанта служби цивільного захисту, начальника караулу 5-ї державної пожежної рятувальної частини ГУ ДСНС України у Миколаївській області;

Шаповалова Владислава Володимировича – молодшого сержанта служби цивільного захисту, пожежного рятувальника 5-ї державної пожежної рятувальної частини ГУ ДСНС України у Миколаївській області;

Шмалька Сергія Олександровича – капітана служби цивільного захисту, начальника караулу 5-ї державної пожежної рятувальної частини ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

IMG-5429bc67f3caebe3e7ea97ba39cae91c-VIMG-a271daaed244e832dbfad679103b05ef-V_1

 

Щодо організації проведення призову

на строкову військову службу восени 2019 року

Відповідно до пункту 2 статті 3 Указу Президента України "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році" від 30.01.2019 № 22/2019 щодо призову громадян України на строкову військову службу у жовтні – грудні 2019 року.

Призову на строкову військову службу підлягають громадян України чоловічої статі, яким згідно Указу Президента України до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку (з 18 років за власним бажанням).

Призвані військовослужбовці строкової військової служби до участі в ООС не залучаються. Підпунктом 8 пункту 7 рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 серпня 2014 року "Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності", уведеного в дію Указом Президента України від 24 вересня 2014 року № 744, МО України разом із НГУ, ДССТ визначено вжити заходів щодо унеможливлення залучення військовослужбовців строкової військової служби до виконання бойових завдань в антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях.

Слід зазначити, що призов громадян України на строкову військову службу є державною функцією, який організовується та здійснюється міськими (районними) державними адміністраціями (виконавчими органами міських рад) у взаємодії з міськими (районними) військовими комісаріатами.

докладно,,,

 

dfsОсобливості нарахування та сплати земельного податку для фізичних осіб

Платниками земельного податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі.

Порядок обчислення плати за землю визначено ст.286 Податкового кодексу України (далі – ПКУ). Підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру.

Нарахування фізичним особам сум земельного податку проводиться органами державної податкової служби (за місцем знаходження земельної ділянки), які надсилають (вручають) платникам до 1 липня поточного року податкові повідомлення-рішення про суми сплати земельного податку.

Відповідно до пп.287.5 ст.287 ПКУ фізичним особам необхідно сплатити земельний податок протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

У разі переходу права власності на земельну ділянку від одного власника до іншого протягом календарного року, земельний податок сплачується попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, у якому він втратив право власності на зазначену земельну ділянку, а новим власником - починаючи з місяця, у якому у нового власника виникло право власності.

У сільській та селищній місцевості фізичні особи можуть сплатити земельний податок через каси сільських (селищних) рад або рад об'єднаних територіальних громад за квитанцією про приймання податкових платежів.

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

dfsБоротьба з корупцією – один із пріоритетних напрямів роботи

податкової служби Миколаївщини

Виявлення та запобігання корупції є одним із першочергових завдань Головного управління ДПС у Миколаївській області, оскільки випадки вчинення неправомірних дій негативно впливають на ефективність діяльності податкової служби Миколаївщини, її імідж та ділову репутацію, а також на взаємовідносини з платниками податків.

Керівництво Головного управління ДПС у Миколаївській області приділяє особливу увагу розгляду усіх повідомлень щодо поведінки підлеглих співробітників, несумісної із вимогами загальних правил поведінки державного службовця, як при виконанні службових обов'язків, так і в позаслужбовий час.

Також, звертаємо увагу платників податків на активізацію «податкових» шахраїв, які ніби-то від імені працівників податкової служби Миколаївської області вимагають кошти у платників податків. Так, аферисти за телефоном, або за допомогою смс-повідомлень вказують необхідну суму, для вирішення проблемних питань з ДПС Миколаївщини.

Особливо уважними необхідно бути суб'єктам господарювання, які здійснюють господарську діяльність у місцях масового відпочинку людей. Нагадуємо, що працівники податкової служби Миколаївської області при здійсненні перевірок повинні мати при собі службове посвідчення, направлення та копію наказу про проведення перевірки, а також інші документи, які дозволяють зареєструватися у журналі перевірок і дотримуватися усіх повноважень, визначених Податковим кодексом України.

Громадяни, будьте пильними та обачними, уважно перевіряйте інформацію та не дозволяйте аферистам вводити себе в оману. Про подібні випадки, а також про неправомірні дії працівників ДПС Миколаївщини просимо повідомляти відділ з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС у Миколаївській області за телефонами (0512) 50-19-13, 50-19-17, або на поштову електронну скриньку, за адресою Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , чергову частину Головного управління ДПС у Миколаївській області, за телефоном: 50-18-41 або управління національної поліції у Миколаївській області за телефоном: 102.

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

Шануємо, тебе – Миколаїв!

IMG_729214 вересня Корабельний район взяв участь у святкуванні 230-ї річниці заснування міста Миколаєва.Представники підприємств, організацій та установ району, а саме: ТОВ «МСП НІКА – ТЕРА», ТОВ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан», Миколаївське відділення ПАТ «САН ІнБев Україна», ДП «НАРП», ДП «Стивідорна компанія «ОЛЬВІЯ», ТОВ «Миколаївський тепловозоремонтний завод», ТОВ «Лакомка», ТОВ «1001 мелочь», адміністрація Корабельного району, заклади позашкільної освіти (районний дитячий Центр позашкільної роботи, станція юннатів, школа мистецтв № 2), Палац культури «Корабельний, Будинок культури мкр. Кульбакине, спортивні школи (ДЮСШ № 5 та «Олімп»), спортивний клуб «Ілля Муромець», а також школа – інтернат № 6 і бібліотечні установи зібрались у єдину родину на велику святкову програму «Миколаїв – це ми!» та взяли учать в Гала-параді представників всіх сфер міського життя: державних підприємств, бізнесу, молодіжних ініціативних груп, закладів культури, освіти, медицини, спорту по вулиці Соборній.

У цей сонячний день Соборна вулиця перетворилась на ярмаркові майданчики, де відбувалось щире і барвисте дійство з веселими та7 улюбленим казковими персонажами. Корабельний район протягом всього святкового дня пропонував городянам декоративно-ужиткові тадекоративно - прикладні виставки, майстер класи, музичні виступи, цікаві конкурси та змагання.

Працівниками відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (наданнясоціальних послуг) – (пр. Богоявленский, 301 /2 тел. 64-50-61) була організована виставка, яку отримувачі соціальних послуг нашого відділення готували протягом року, щоб продемонструвати свої яскраві творчі роботи. Також був проведений майстер-клас по Кусудамі, де всі бажаючі могли прийняти участь та своїми руками створити красиві речі.

Тепло від людських сердець зігрівало атмосферу свята і підгримувало надію на краще життя для себе і своїх дітей у рідному м Миколаєві.

IMG_7338IMG_7271

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_7291IMG_7306

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_7257IMG_7259

докладно,,,

 

На поточному тижні співробітниками відділу санітарної інспекції адміністрації району проведено чергові рейди по вулицях приватного сектору, на предмет дотриманням мешканцями «Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві», затверджених рішенням Миколаївської міської ради від 16.05.2013 № 28/10.

В ході проведення рейдів по вул. Генерала Попеля, Гетьмана Мазепи (вул. Пархоменка) та Кобзарської (вул. Уборевича) виявлено ряд порушень вищезазначених Правил благоустрою, а саме: несвоєчасне видалення карантинних рослин (амброзія полиниста), складування будівельних матеріалів та відходів без відповідного узгодження.

Змушені констатувати, що мешканці вул. Генерала Попеля перетворили свою вулицю на склад, адже майже біля кожного будинку складуються будівельні матеріали та відходи у величезній кількості (пісок, щебень, каміння, глина, щепа, будівельне сміття, зламані меблі, дрова, тощо...). Даний факт є яскравою ілюстрацією безвідповідальності та ігнорування європейських стандартів зовнішнього вигляду приватного сектору.

В ході рейду видано близько 30 приписів про необхідність усунення порушень та складено 7 адміністративних протоколів, які передано на розгляд до адміністративної комісії при адміністрації району.

Вкотре нагадуємо, що обов'язком кожного власника приватного домоволодіння є утримання у належному стані прилеглої території, що включає у себе прибирання сміття, ліквідацію карантинних рослин та покіс трави. Складування будівельних матеріалів дозволяється на короткий термін для перенесення на власну територію за умови отримання відповідного узгодження в адміністрації району.

Порушники Правил благоустрою будуть притягатись до адміністративної відповідальності згідно ст. 152 КУпАП – штрафу до 1360 грн!IMG_20190910_125105

докладно,,,

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2264
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 818708

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"