Головна

Виконавська віртуозність колективів малих форм, яскрава палітра сюжетних історій і цікаві варіанти їхньої презентації, різні хореографічні напрями, харизматичність і філігранність майстерності солістів, обмін досвідом під час майстер-класів від членів журі, приємні зустрічі та спілкування. Вперше запрошуємо усіх закоханих у чарівне мистецтво хореографії на регіональний конкурс сюжетного танцю та малих форм «Dance Day», організаторами якого виступають управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації, Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи за сприянням управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради.

30 березня Миколаївський міський палац культури «Корабельний» (проспект Богоявленський, 328) запрошує усіх поціновувачів хореографічного мистецтва на яскраве та феєричне дійство, яке відбудеться з 10:00 год.

У конкурсі беруть участь дитячі, молодіжні та дорослі аматорські хореографічні колективи; колективи спеціалізованих навчальних закладів культури і мистецтв; студії хореографічного мистецтва, незалежно від відомчого підпорядкування, які виступатимуть у номінаціях:

· народна;

· народна стилізація;

· класична;

· естрадна;

· сучасна;

· дитяча хореографія.

Вікові категорії учасників:

· І категорія: 5 – 7 років;

· ІІ категорія: 8 – 10 років;

· ІІІ категорія: 11 – 13 років;

· ІV категорія: 14 – 16 років;

· V категорія: від 17 років;

· VІ категорія: мішаний склад;

· VІІ категорія: навчальні заклади культури і мистецтв.

Конкурсна програма проводиться у формі концерту. Кількість учасників – необмежена. Колектив має право виступати не більше, ніж у двох вікових категоріях або в двох номінаціях.

Учасники презентують два сценічні номери:

· сюжетна хореографічна композиція;

· хореографічна композиція малих форм – до 5 виконавців.

Загальна тривалість виступу – до 10 хвилин.

Тож з нетерпінням чекаємо на вас!

ОРГАНІЗАТОРИ

 

dfsЗвільнення від сплати єдиного внеску у разі

набуття ФОП статусу пенсіонера за віком

Фізичні особи — підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, є платниками єдиного внеску (п. 4 частини першої ст. 4 Закону про ЄСВ).

Водночас відповідно до частини четвертої цієї статті фізичні особи — підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони отримують пенсію за віком або є особами з інвалідністю, або досягли віку, встановленого ст. 26 Закону № 1058, та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу.

ФОП, яка набула статус пенсіонера за віком та отримує відповідно до закону пенсію, звільняється від сплати за себе єдиного внеску з наступного місяця після набуття такого статусу.

Оскільки пропорційний розрахунок бази нарахування єдиного внеску для такої категорії платників Законом про ЄСВ не передбачено, то місяць, у якому така особа набула право на пенсію за віком, відноситься до базового звітного періоду, за який сплачується єдиний внесок.

Слід зазначити, що платники єдиного внеску зобов'язані своєчасно та в повному обсязі нараховувати, обчислювати і сплачувати єдиний внесок (п. 1 частини другої ст. 6 Закону про ЄСВ), єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника (частина 2 ст. 9 цього Закону).

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

 

IMG_6103А пам'ять священна.......

27 березня 2018 року біля пам'ятного знаку формування місця висадки десанту К. Ф. Ольшанського, що знаходиться у Корабельному районі м. Миколаєва, відбувся урочистий захід «Визвольна весна 1944-го...» з нагоди 74-ї річниці визволення міста Миколаєва.

З привітальним словом до присутніх звернулися: голова адміністрації Корабельного району Цуканов Олександр Миколайович та голова ради ветеранів війни та праці Корабельного району Мезінов Володимир Іванович, вони побажали ветеранам та присутнім довгих років життя, міцного здоров'я, ясного неба над головою та головне – поваги, безмежної поваги до мужності і героїзму, без яких перемога не була б можливою.

IMG_6058

Також на заході були присутні Галина Миколаївна та Денис Андрійович Мєдвєдєви – донька та онук Героя радянського Союзу Мєдвєдєва Миколи Яковича; Шпак Олег Олександрович, онук Героя-десантника; рідна сестра Героя-десантника Дермановська Алла Дмитрівна разом зі своєю родиною; Спатарь Володимир Вікторович, колишній директор музею Героїв-десантників Миколаївського морського торгового порту; Пилипчук Олексій Олексійович і Циганов Валерій Іванович, дослідники подвигу Героїв-ольшанців; представники підприємств, установ, організацій району, учні загальноосвітніх закладів, профтехнічних навчальних закладів, військовослужбовці, воїни-учасники АТО, ветерани-афганці.

IMG_6064IMG_6073

Учасників заходу привітали вихованці Дитячого Центру позашкільної роботи та учні МЗОШ №43 ім. К.Ф. Ольшанського.

Право спустити вінок на воду було надано екскурсоводам шкільного музею героїв-ольшанців Миколаївської ЗОШ №43 ім. К.Ф. Ольшанського  - Плішко Артуревіта та Косякову Євгену.

Захід організовано адміністрацією Корабельного районк за участю Палацу культури «Корабельний».

IMG_6074IMG_6080

IMG_6101IMG_6096

 

Низький уклін і глибока вдячність всім Вам, дорогі ветерани, за подвиг, сміливість, мужність і відвагу!

 
dfsДо уваги платників податку на додану вартість!
Семінар на тему: «Реєстрація податкових накладних у ЄРПН за новим механізмом СМКОР»

Запрошуємо керівників підприємств та бухгалтерських служб суб'єктів господарювання-платників ПДВ на семінар на тему: «Реєстрація податкових накладних у ЄРПН за новим механізмом СМКОР», який відбудеться в ГУ ДФС у Миколаївській області (великий зал засідань) 28 березня 2018 року о 10 год. 00 хв. за адресою: м. Миколаїв, вул. Лягіна, 6.

Для запису на семінар звертайтесь за телефонами: 23-62-58, 23-61-95.

* * * * * * * * *

До уваги платників податку на додану вартість!
Важлива інформація!

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 №117 «Про затвердження порядків з питань зупинки реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних», з 22 березня 2018 року вступає в силу Порядок зупинення реєстрації податкової накладної у Єдиному реєстрі податкових накладних.

На виконання п.10 зазначеного Порядку ДФС України розроблено:

- проект критеріїв ризиковості платників податків

(http://sfs.gov.ua/data/material/000/251/331088/dod1.PDF);

- проект критеріїв ризиковості здійснення операцій, показників, за якими визначається позитивна податкова історія платника податків

(http://sfs.gov.ua/data/material/000/251/331089/dod2.PDF).

З метою мінімізації ризиків, достатніх для зупинення податкової накладної у ЄРПН під час роботи електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ, яка унеможливлює безпідставне формування податкового кредиту та застосування схем мінімізації податкових зобов'язань, необхідно максимально виправити можливі порушення з боку платників ПДВ, пов'язаних з визначеними критеріями ризику.

Шановні представники бізнесу! У разі зупинення реєстрації податкових накладних у ЄРПН, звертайтесь до Головного управління ДФС у Миколаївській області за телефоном: 50-18-33, 50-18-18, або адресою: м. Миколаїв, вул. Лягіна, 6, для оперативного відновлення реєстрації заблокованих податкових накладних.

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

 

demontag_2018ЕКСПРЕС -ІНФОРМАЦІЯ

Згідно із Актом обстеження зайнятих земельних ділянок комісією з питань упорядкування розміщення об'єктів торгівлі та сфери послуг на території м. Миколаєва, адміністрація Корабельного району м. Миколаєва виконує планові заходи щодо демонтажу тимчасових споруд, які незаконно встановлені на території Корабельного району.

Так, 23 березня 2018 року за адресами: вул. Океанівська (вул. Артема), 14/1 та пр. Богоявленський, 338 було демонтовано дві тимчасові споруди (кіоски). Зазначені об'єкти  перевезено на майданчик тимчасового зберігання.

 

znak_uvagaУВАГА!

Шановні мешканці Корабельного району!

З 26 березня по 30 березня 2018 року групою ВБСГ Миколаївського відділення ПАТ «Миколаївгаз» буде здійснюватися планова робота з технічного обслуговування внутрішньо будинкових систем газопостачання, випробування газопроводу на герметичність з припиненням газопостачання в житлових будинках за адресами:

- пр. Богоявленський, 275, 293, 295, 318;

- вул. Тернопільська, 4/1.

Згідно з п. 5.54 «Правил технічної експлуатації систем газопостачання» «Категорично забороняється проводити пуск газу без перевірки газопроводу на герметичність».

Не дозволяється пуск газу в житлові будинки, якщо технічний стан газопроводу і газових приладів перевірено не у всіх квартирах.

 

ОГОЛОШЕННЯ

Корабельний відділ державної виконавчої служби м.Миколаїв Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області повідомляє, що 28.03.2018 з 09: 00 до 10:00 відбудеться виїзний прийом громадян керівником Управління державної виконавчої служби
у приміщенні Корабельного відділу ДВС м.Миколаїв ГТУЮ у Миколаївській області за адресою: м.Миколаїв, вул.Океанівська,1-А.
 

SDC15806Вчимося правильно діяти в умовах НС

Під таким гаслом відповідно плану-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов'язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах,  установах та організаціях Миколаївської області у 2018 році 21березня 2018 року в Миколаївському палаці культури «Корабельний» проведено планове тренування за темою: «Організація та здійснення заходів  цивільного захисту у разі виникнення пожежі на першому поверсі та ліквідації її наслідків».

Метою тренування було: визначення рівня готовності керівного складу Палацу культури до проведення заходів щодо захисту працівників та учасників творчих колективів від надзвичайних ситуацій, а також перевірка реальності інструкції щодо дій працівників  у разі загрози та виникнення НС.

SDC15801Директор закладу культури (керівник тренування) Чебан Олексій Олександрович разом із відповідальними особами – заступниками Зимою Наталією Ярославівною, Короваєм Максимом Валерійовичем та головним інженером Зіневичем Ігорем Миколайовичем ретельно організували підготовку свого колективу до проведення тренування. Вчасно були розроблені документи щодо підготовки та проведення тренування, відпрацьовано сценарій проведення заходу.

Відповідальними особами установи з питань ЦЗ та БЖД були проведені заняття з працівниками Палацу щодо питань безпечного перебування в місцях масового перебування людей, відпрацювання дій персоналу установи по захисту дітей – учасників художніх колективів.

Навчальні питання, які відпрацьовувались під час проведення тренування:

- оповіщення і збір керівного складу  під час  виникнення  пожежі;

- робота  комісії  з питань НС  щодо запобігання виникнення НС,

зменшення збитків та втрат серед людей;

- дії груп і ланок ЦЗ за своїм призначенням  щодо захисту працівників

та учасників художніх колективів;

- проведення евакуаційних заходів згідно схем евакуації на випадок

пожежі під час тренування.

SDC15810SDC15817

Під час підготовки до проведення об'єктового тренування методичний супровід здійснювала представник НМЦ ЦЗ та БЖД Миколаївської області Тимошенко Тетяна Геннадіївна.

Спеціаліст зазначила, що в цілому тренування пройшло успішно, мета його досягнута, воно заслуговує на позитивну оцінку.

Максим КОРОВАЙ,

заступник директора

з культурно-масової діяльності

ММПК «Корабельний»

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1736
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 682915

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"