Головна

20190116_11013216 січня 2019 року спеціалістами адміністрації Корабельного району спільно з працівниками Корабельного відділу поліції та за участю членів громадського формування «Каскад» проведено рейд щодо припинення стихійної несанкціонованою торгівлі на території Корабельного району за адресами: пр. Богоявленський, 311, вул. Океанівська, 14/1 - 14/2 (біля ЗОШ №33). Складено 9 протоколів за ст.152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

 

yvagaПРО ВИПЛАТУ НЕДООДЕРЖАНОЇ ПЕНСІЇ У ЗВ'ЯЗКУ ЗІ СМЕРТЮ ПЕНСІОНЕРІВ З ЧИСЛА ОСІБ НАЧАЛЬНИЦЬКОГО І РЯДОВОГО СКЛАДУ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ

Згідно з нормами статті 61 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» суми пенсії, що підлягали виплаті пенсіонерові з числа військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом та членів їх сімей і залишилися недоодержаними у зв'язку з його смертю, не включаються до складу спадщини і виплачуються тим членам його сім'ї, які належать до осіб, що забезпечуються пенсією у разі втрати годувальника. Проте батьки і дружина (чоловік), а також члени сім'ї, які проживали разом із пенсіонером на день його смерті, мають право на одержання цих сум і в тому разі, якщо вони не належать до осіб, які забезпечуються пенсією у разі втрати годувальника.

докладно...

 

IMG_0187
Про те, що кожен дієздатний громадянин нашої країни, якому виповнилося 18 років, має право брати участь у виборному процесі відомо всім. Проте далеко не всі знають, що дані про всіх виборців нашої країни, які брали участь у виборах, або яким належить ще це зробити, зберігаються в Державному реєстрі виборців.

Про своє конституційне право обирати багато хто згадує тільки в день голосування або за день-два до нього і не знаходять себе чи своїх рідних в списках виборців, але щось змінити буває вже запізно, це викликає знервованість, напругу на дільницях.

Списки виборців для голосування виборців за місцем проживання формуються на основі бази даних Державного реєстру виборців. Вам варто приділити увагу перевірці своїх даних у Державному реєстрі виборців у випадку, якщо Ви нещодавно:

• досягли повноліття та голосуватимете вперше.

• змінювали прізвище, ім'я чи по батькові,

• змінювали зареєстроване місце проживання,

Щоб не залишитися осторонь від виборів, і щоб Ваше ім'я було вписане гордим рядком у списки виборців потрібно зовсім небагато — перевірити себе і своїх близьких у цих списках. У Державному реєстрі виборців це можна зробити вже сьогодні звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців, або за допомогою особистого кабінету виборця на сайті Державного реєстру виборців.

У зв'язку з цим відділи ведення Державного реєстру виборців звертаються до громадян міста, які з квітня 2016 року зареєстрували нове місце проживання, особливо яким з цього часу виповнилося 18 років, перевірити своє включення до Державного реєстру виборців.

Перевірити себе у базі даних Державного реєстру виборців можна за допомогою веб-сервісу «Особистий кабінет виборця» на сайті Державного реєстру виборців (https://www.drv.gov.ua/apex/f?p=111:LOGIN), або в розділі "Державний реєстр виборців" на офіційному сайті Центральної виборчої комісії (www.cvk.gov.ua)

kabinetВ особистому кабінеті виборця Ви можете дізнатися, чи включено Вас до Державного реєстру виборців та перевірити, чи правильно вказано у Державному реєстрі виборців Ваші прізвище, ім'я, по-батькові та виборчу адресу. Для цього потрібно зареєструватися в «Особистому кабінеті виборця» та зробити відповідний запит. Це займе лише кілька хвилин Вашого часу.

Для цього необхідно виконати наступні дії:

1. Зареєструватися, вказавши свою електронну адресу та пароль доступу.

2. Заповнити відповідні поля для формування запиту, а саме:

– прізвище,

– ім'я,

– по-батькові українською мовою відповідно до написання в паспорті, поле «по-батькові» може залишатися порожнім лише в разі відсутності у виборця по батькові відповідно до звичаю національної меншини, до якої він належить, та відсутності «по-батькові» в паспорті;

– вказати відомості щодо виборчої адреси: адреси реєстрації місця проживання, вказаної в паспорті.

Для просунутих користувачів смартфонів створено перевірку даних у Державному реєстрі виборців за допомогою QP-коду.QR-DRV

Орієнтовно протягом 1 доби на електронну адресу буде надіслано відповідь із зазначенням наявності виборця в Державному реєстрі виборців, номера виборчої дільниці та її місцезнаходження.

У разі відсутності виборця в Державному реєстрі виборців або наявності розбіжностей з даними, вказаними запитувачем, та інформацією, що значиться в Державному реєстрі виборців, надійде повідомлення із запрошенням звернутися до відповідного відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем проживання.

Подання та обробка даних здійснюються у відповідності до Закону України «Про захист персональних даних».

Зверніть увагу! У випадку, якщо не підтверджено наявність у Державному реєстрі виборців запису з указаними у запиті персональними даними (запис відсутній або дані потребують уточнення) або Вам незручно скористатися послугами «Особистого кабінету», необхідно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців із заявою, при собі необхідно мати паспорт громадянина України.

Відповідно до статей 19 та 20 Закону України «Про Державний реєстр виборців» кожен виборець має право звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців для перевірки свого включення до Державного реєстру виборців, а також перевірити особисті персональні дані, що містяться у Державному реєстрі виборців.

Для здійснення такої перевірки необхідно з'явитися з паспортом громадянина України (або тимчасовим посвідченням громадянина України) до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації.

У разі невключення до Державного реєстру виборців або у разі виявлення розбіжностей у персональних даних, відвідувачу буде запропоновано заповнити відповідну заяву, після чого до бази даних будуть внесені необхідні зміни.

 

codexЗа адміністративне правопорушення треба відповідати

За підсумками роботи адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради, яка забезпечує своєчасне, всебічне, повне й об'єктивне з'ясування обставин кожної справи, прийняття відповідного рішення згідно з вимогами чинного законодавства України, забезпечення виконання прийнятої постанови, станом на 1 січня 2019 року розглянуто 190 справи про адміністративне правопорушення.

Відповідно до ст. 218 Кодексу України про адміністративні правопорушення адмінкомісія розглядає справи про правопорушення, передбачені 34-ма статтями. Протягом 2017 року були розглянуті справи за 7 статтями, з них найбільш "актуальною" є стаття 152 «Порушення правил благоустрою територій міст та інших населених пунктів».

докладнііше...

 

Санітарне очищення району

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради інформує громаду міста про роботи із санітарного очищення, які виконувались протягом поточного тижня з 08.01.2019 по 11.01.2019.

IMG-cab

Із залученням підрядного підприємства ліквідовано звалища гілля та опалого листя по пр. Богоявленському та на території багатоповерхової забудови (пр. Корабелів, 2-А,  вул. Океанівька, 22, О. Ольжича, 7-А, 3-Г).

Двічі виконано ручне прибирання зупинок громадського транспорту по пр. Богоявленському, пр. Корабелів, об'їзній дорозі, вул. 295 Стрілецької дивізії та вул. Прибузькій із їх посипанням протиожеледною сумішшю.

Виконано роботи із прибирання випадкового сміття по пр. Богоявленському від вул. Самойловича до дитячого містечка «Корабельний».

IMG-7a9Із залученням підрядного підприємства ТОВ «Миколаївзеленгосп» виконано роботи по обрізці аварійних гілок дерев за адресою  -
вул. Океанівська, 28.

Із залученням громадських працівників, направлених з районного центру зайнятості населення, виконано роботи із розчищення від снігу підходів до пішохідних переходів по пр. Богоявленському.

Роботи із санітарного очищення тривають.

 
dfsРозпочалась кампанія декларування доходів,
отриманих у 2018 році

Головне управління ДФС у Миколаївській області повідомляє, що з 1 січня 2019 року розпочалася кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2018 році.

Під час кампанії декларування доходів громадян певні категорії фізичних осіб зобов'язані подати податкову декларацію про майновий стан та доходи за 2018 рік та визначити податкові зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору. Крім того, податкову декларацію про майновий стан та доходи мають право подати окремі фізичні особи з метою отримання податкової знижки.

Податкову декларацію про майновий стан і доходи зобов'язані подати фізичні особи-платники податків, якщо протягом 2018 року вони отримували:

- доходи не від податкових агентів,- тобто, від інших фізичних осіб, які не зареєстровані як самозайняті особи, які не є підприємцями або не провадять незалежну професійну діяльність;

- доходи, які не підлягали оподаткуванню при виплаті, але які не звільнені від оподаткування;

- іноземні доходи;

- спадщину, чи подарунки від осіб, які не є членами сім'ї першого ступеня споріднення;

- в інших випадках, передбачених законодавством.

Граничні строки подання декларації:

- для громадян та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, – до 1 травня року, що настає за звітним;

- для підприємців (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування) – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу або року;

- для громадян з метою використання права на податкову знижку –
до 31 грудня 2019 року (включно).

Заповнити і подати податкову декларацію про майновий стан і доходи можна у податковій інспекції за місцем реєстрації. У випадку, якщо фізична особа знята з реєстрації за однією податковою адресою та не зареєстрована за іншою,  вона повинна подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи до контролюючого органу за попередньою податковою адресою.

Головне управління ДФС у Миколаївській області

 

pensionПРАВО НА ПЕНСІЮ ЗА ВІКОМ З 01.01.2019

Відповідно до частини першої статті 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" від 09.07.2003 № 1058-IV (далі – Закон № 1058-IV) передбачено, зокрема, що з 01.01.2019 право на призначення пенсії за віком мають особи після досягнення віку 60 років та наявності страхового стажу не менше 26 років.
До досягнення віку зазначеного у частині першій статті 26 Закону 1058-IV, право на пенсію за віком мають жінки 1961 року народження і старші після досягнення ними відповідного віку, зокрема:

58 років 6 місяців - які народилися з 1 жовтня 1959 року по 31 березня 1960 року;
59 років - які народилися з 1 квітня 1960 року по 30 вересня 1960 року;
59 років 6 місяців - які народилися з 1 жовтня 1960 року по 31 березня 1961 року;
60 років - які народилися з 1 квітня 1961 року по 31 грудня 1961 року.
У разі відсутності на 01.01.2019 необхідного страхового стажу 26 років, право на пенсію за віком особа набуває після досягнення віку 63 роки та за наявності страхового стажу від 16 до 26 років.

У разі, наявності страхового стажу від 15 до 16 років, право на пенсію за віком особа набуває після досягнення віку 65 років.

 

«Про роботу Вітовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області по забезпеченню соціальних гарантій працюючих та профілактиці виробничого травматизму в 2018 році»

Соціальне страхування виконує велику роль у розбудові громадянського суспільства. Коло проблем, що вирішуються за допомогою соціального страхування, вражає. Крім міцної основи соціального захисту працюючих, цей соціальний інститут сприяє підвищенню стабільності в суспільстві й економіці, сприяє гармонізації відносин у трудових колективах.

Вже майже півтора року, після створення, працює Вітовське відділення Фонду, основними завданнями якого є реалізація державної політики по соціальному захисту громадян на території Корабельного району м. Миколаєва та Вітовського і Снігурівського районів Миколаївської області.

докладно...

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2047
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 795489

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"