Головна

Uvaga-MRТриває перевірка об'єктів торгівлі та сфери послуг щодо дотримання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»

30.08.2023 року спеціалістами відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради здійснювався рейд - обстеження об'єктів торгівлі та сфери послуг з метою перевірки виконання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»

У ході рейду на території Корабельного району було перевірено 75 установ. Виявлено 8 порушень, надано 7 попередження. Не здійснюють господарську діяльність – 4.

Під час рейдів з підприємцями було проведено роз'яснювальні бесіди, а саме: «згідно з законом, зовнішня реклама, оголошення, вказівники, вивіски та інша публічно розміщена текстова, візуальна і звукова інформація, що використовується для інформування про товари, роботи, послуги мають подаватися державною мовою. Мовою обслуговування споживачів в Україні є державна мова, та суб'єктів господарювання попереджено про адміністративну відповідальність за порушення Закону.

Суб'єкти господарювання, які відмовлятимуться привести свою діяльність у відповідність до його вимог та продовжуватимуть порушувати права громадян, Уповноважений із захисту державної мови відповідно до ст. 57 Закону може оголосити суб'єкту господарювання попередження або застосувати штрафні санкції.

Треба зазначити, що відповідно до ст. 188-52 КУАП передбачено попередження або штраф від 3400 грн. до 8500 грн., якщо порушення вчинено вперше, та штраф за повторне протягом року порушення – від 8500 до 11900 грн.

 

Зустріч в адміністрації Корабельного району

IMG_20230831_09452931 серпня 2023 року в приміщенні адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради відбулась зустріч фахівців адміністрації Корабельного району з представниками Інгульської державної податкової інспекції – начальником інспекції Кас'яновою Тетяною та її заступником Чадовим Олегом. На зустрічі піднімалися, в тому числі, питання щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг. Один із способів – це застосування платниками податків ІІ – ІІІ групи єдиного податку та платники, які перебувають на загальній системі оподаткування, РРО/ПРРО. Наголошено, що з 01.10.2023, у разі встановлення факту непроведення розрахункових операцій через РРО/ПРРО, до платників будуть застосовуватися фінансові санкції. Дійшли змови щодо допомоги з боку адміністрації в частині доведення та роз'яснення підприємцям інформації про необхідність застосування РРО/ПРРО.

 

Триває перевірка об'єктів торгівлі та сфери послуг щодо дотримання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»

21.08.2023 року спеціалістами відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради здійснювався рейд - обстеження об'єктів торгівлі та сфери послуг з метою перевірки виконання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»

докладно...

 

Протягом тижня, 21.08 - 25.08.2023, спеціалістами відділу санітарної інспекції адміністрації Корабельного району був проведений рейд (вул. Приміська, вул. Лермонтова, пров. Зенітний, вул. Зої Космодем'янської, вул. Тютюнника, вул. Чернишевського, пров. Супутників, вул. Новобудівна, вул. О. Вишні, вул. Станіславського) щодо санітарного стану вулиць приватного сектору.

докладно...

 

Продовжується комісійне обстеження та формування бази пошкоджених об'єктів (приватних будинків) внаслідок збройної агресії рф, загальна кількість яких на території Корабельного району м. Миколаєва станом на 24.08.2023 становить 622. Триває щоденна робота щодо підготовки та передачі актів комісійного обстеження з пакетом документів до управління Державного архітектурно-будівельного контролю. Загалом передано 348 актів.

докладно...

 

22 серпня 2023 року працівниками адміністрації району спільно з представниками КП «Обрій – ДКП» відбувся рейд - обстеження щодо наявності договорів на вивіз ТПВ та санітарного утримання території навколо об'єктів торгівлі та сфери послуг.

Перевірено 29 суб'єктів господарювання, які не мають договорів на вивіз ТПВ. Після проведеної роз'яснювальної роботи з суб'єктами господарювання укладено 8 договорів на вивіз ТПВ. За результатами рейду надано 21 попереджень за відсутність договорів на вивіз сміття.

 

nezaklezhnist

Цього року День Незалежності України ми вдруге зустрічатимемо в умовах війни. Сьогодні ми дорожимо Нею як ніколи, адже боремося за її збереження, боремося за гідну справу, кожен на своєму фронті захищає рідну землю.

Наразі країна йде тернистим, але усвідомленим шляхом затвердження єдиної нації, борючись не тільки за власну ідентичність, але й за право існування.

Майбутнє України, примноження її здобутків, зміцнення державності залежить від кожного з нас, нашої націленості на боротьбу, патріотизму та наполегливої праці. Нас не зламає жоден ворог, бо наша сила – у нашій єдності!

Україна – самостійна, вільна, неподільна держава. І буде такою завжди!

 

z_dnem_nezalezhnosti-2021

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3223
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1133812

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"