Головна

1403_pfyЗміни в пенсійному законодавстві

5 вересня 2017 року на базі Корабельного районного центру зайнятості був проведений інформаційно-консультаційний захід за участю представника Інгульського об'єднаного управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва в Миколаївській області.

Заступник начальника відділу з питань обслуговування громадян УПФУ Підхамутна Наталя поінформувала присутніх про майбутні зміни в пенсійному законодавстві, а також ознайомила присутніх із електронними сервісами Пенсійного Фонду України, розповіла про переваги їх використання.

Зазначила, що за допомогою веб-порталу Пенсійного фонду України кожна особа може перевірити надання роботодавцем звітності та сплати ним єдиного соціального внеску.

Під час спілкування надійшло чимало запитань від присутніх, на які вони отримали вичерпні та кваліфіковані роз'яснення.

Безробітні цікавились питаннями:

- отримання довідок про підтвердження стажу роботи до 1991 року на небезпечній посаді у випадку знаходження підприємства в іншій країні;

- зміни у розмірі пенсії у випадку призначення її до 2001 року;

- реєстрація на безкоштовному електронному ресурсі Веб-порталі Пенсійного Фонду України;

- можливість самостійно вирахувати пенсію через електронний калькулятор пенсій.

Більш детальну інформацію про послуги Пенсійного Фонду

Ви можете отримати за адресою:

м. Миколаїв, пр. Богоявленський, 55,

тел. (0512) 58-37-02,

Реєстрація на Web-порталі ПФУ: 58-22-51

сайт: portal.pfu.gov.ua

 

uvagaДо уваги багатодітних сімей Корабельного району!

Відділ з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району звертається з проханням до всіх багатодітних сімей, які стоять на обліку у відділі.

Якщо Ви змінили номери телефонів, обов'язково, повідомте про зміну за 

тел. 60-02-93

Нагадуємо, що довідки багатодітних сімей, які видавалися раніше – не дійсні, при необхідності зверніться до відділу та отримайте посвідчення батьків з багатодітної сім'ї та посвідчення дитини з багатодітної сім'ї

каб. №416, №307

Прийомні дні: вівторок та четвер з 09-00 до 16-00

обідня перерва з 12-30 до 13-00

 

torgivlya-minІсторії потерпілих від торгівлі людьми

Історія Ганни

Багато хто сподівається заробити за кордоном на гідне існування родини, на квартиру, машину або просто на освіту. 20-річна Ганна сподівалась знайти роботу в Чехії та заробити собі на освіту. Родина не мала можливості вивчити дівчину, оскільки в родині не вистачало грошей на підтримку і навчання дітей. Так, недовго шукаючи, Ганна знайшла посередника, який обіцяв їй легальне працевлаштування за кордоном, допомогу в отриманні трудової візи та високий заробіток. Але послуги посередника дорого коштували. Дівчина позичила чималу суму грошей, щоб сплатити за працевлаштування та оформлення документів. Після оплати послуг посередник повідомив дівчину, що контракт, який вона підписала, потрібний тільки для оформлення візи, а коли вона приїде до Чехії, їй буде запропоновано іншу вакансію. Ганна усвідомлювала, що це неправильно, але гроші вже були сплачені і повернути їх не було жодного шансу.

Так через деякий час Ганна опинилася в Чехії. Після прибуття дівчині сказали, що вона буде працювати на «клієнта» в галузі сільського господарства. Працювати приходилось з сьомої ранку до дев'ятої – десятої години вечора під наглядом спостерігачів, без рукавичок та належного взуття для роботи з хімікатами. Дорога з гуртожитку до місця роботи займала біля 2 годин. Ганні та іншим хлопцям з групи дозволялось раз на тиждень купувати продукти, переважно бутерброди, оскільки на те, щоб готувати їжу часу зовсім не вистачало, не кажучи вже про вільний час або відпочинок.

За два тижня трудового рабства дівчина заробила 450 євро, але всі гроші їй так і не віддали. В гуртожитку Ганна познайомилась з хлопцем Сергієм, який також був у трудовому рабстві. Сергій потрапив до полону за такою ж схемою, що і Ганна, та провів у трудовому рабстві більше чотирьох місяців. Сергій та Ганна вже не могли так більше працювати ні фізично, ні морально. Вони разом взяли вихідний, щоб мати час втекти і щоб їх одразу ж не почали шукати. Завдяки тому, що вони не віддали документи роботодавцю, їм вдалось втекти. Ганна повернулась додому і навчається в педагогічному університеті.

Будьте уважними! Якщо Ви потрапили в схожу ситуацію, телефонуйте!

Національна «гаряча лінія» з питань запобігання

торгівлі людьми 0 800 505 501

Також Ви можете звернутись до районного відділу поліції

40-20-02

До відділу з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району

60-02-93

До Миколаївської місцевої прокуратури №2 Миколаївської області на «гарячу лінію»

60-03-13

 

prukordonna_slygbaПрикордонна служба України - це сучасна розвинена структура, яка турбується про кожного свого військовослужбовця!

На базі Корабельного РЦЗ 05 вересня 2017 року був проведений семінар з орієнтації на службу в Прикордонній службі України.

Начальник групи з добору по Миколаївській області, підполковник Вахніцький Вадим поінформував присутніх про мету самої служби - здійснення прикордонного контролю та охорони державного кордону. Реалізація цього завдання  покладена на підрозділи прикордонної служби та загони морської охорони. Саме тому всіх прикордонників, які несуть службу у підрозділах охорони кордону, можна умовно розподілити на:

- інспекторів прикордонної служби;

- інспекторів прикордонної служби – кінологів;

- моряків.

Нагадав про навчальні заклади, де можливе перенавчання на інспекторів прикордонної служби.

Особливу цікавість присутніх викликав новий  проект підготовки прикордонників «Нове обличчя кордону», який розвивається щороку у рамках інтеграції України в Європу, а саме:

- Особи, які виявили бажання прийняти участь, складають заліки з української та англійської мов.

- Прийняті курсанти проходять навчання згідно європейських стандартів.

- Після закінчення навчальної частини нові прикордонники несуть служби у міжнародних пунктах пропуску.

За більш детальною інформацією звертайтесь за адресою:

м. Миколаїв, вул. Космонавтів 1-Д, тел. 0962398005, сайт kontakt-pdru.at.ua, Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

 

fahivecРоз'яснює фахівець

У відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулась зустріч з завідувачем сектору по роботі з інвалідами управління соціальних виплат і компенсацій Корабельного району Килимник Світланою Олександрівною, яка надала роз'яснення щодо порядку та механізму забезпечення підрозділами з питань соціального захисту населення санаторно-курортними путівками до санаторно-курортних закладів.

По закінченню Килимник С.О. надала змістовні відповіді на всі запитання, які цікавили присутніх.

Кожна така зустріч дає можливість підопічним відділення розширити свої знання з питань гарантій  соціального захисту.

Заст. директора міського територіального центру Г.М.Громов

 

IMG_20170830_110050Завезено пісок на дитячі майданчики

30 серпня 2017 року адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради із залученням КП «ЕЛУ автодоріг» на території району виконано роботи з наповнення пісочниць на дитячих майданчиках за наступними адресами:

- вул. 295 - ї Стрілецької Дивізії, 75-А;

- пр. Богоявленський, 316;

- пр. Богоявленський, 318 (сквер «Зв'язку»);

- пр. Богоявленський, 326;

- вул. Океанівська, 35;

- вул. Океанівська, 6 (ДНЗ № 125)

 

dekylagЗустрічі з творчими людьми: майстриня - рукодільниця Жукова Є.І.

У відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради  вже традиційними стали зустрічі, на які ми запрошуємо творчих, талановитих людей, що займаються улюбленою справою та можуть бути цікавими для інших.

31 серпня 2017 року  до нас завітала привітна, дуже лагідна жіночка, майстриня виробів з декупажу - Євгенія Іванівна Жукова. Вона підготувала виставку своїх виробів і ознайомила присутніх з  історією виникнення цієї  креативної техніки, які  матеріали та інструменти потрібні для виконання, як підготувати основу та який  додатковий матеріал використовують при виготовленні виробів з «декупажу». В цій техніці використовують різнокольорові серветки, тканини де зображені чи квіти, чи мальовничі види, що кожному до вподоби. Всі підопічні уважно та з захопленням слухали майстриню, бо принесли з собою заготовки (хто розділочну дошку, хто скляну банку, хто коробку), щоб навчитися цьому декоративному виду мистецва.

Самим цікавим виявився процес нанесення та закріплення зображення на основу. І взагалі, ця техніка дуже захоплює  та приносить ємоційне задоволення від результату роботи. Всі присутні  на майстер-класі пішли додому з виконаними роботами.

Залучення людей похилого віку до творчості є одним із шляхів забезпечення розвитку індивідуальних здібностей, розширення обсягу знань, змістовної та здорової організації вільного часу. Ми  висловлюємо подяку майстрині  за цю зустріч та отримані нові творчі навики і запрошуємо  всіх бажаючих долучатися до наших творчих зустрічей .

Заступник директора міського територіального центру Г.М.Громов

 

pro_bono_1Допомога в вирішенні правових питань

Протягом серпня 2017 року на базі Корабельного центру зайнятості були проведені виїзні прийоми представників Другого Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Заступник директора Другого ММЦ НВПД Гнатуша Наталія інформувала присутніх про послуги, які надаються центром та про співпрацю з адвокатами Pro Bono.

Pro bono (від з лат. pro bono publico, дослівно — для суспільного добра) - фраза, яка означає професійні послуги, що надаються добровільно і безоплатно, для користі громади, особливо для тих осіб, які не мають коштів для оплати цих послуг. Послуги pro bono, головним чином, надають юридичні фірми чи приватні адвокати.

Практика роботи з юристами на основі Pro Bono прийшла до України з закордону, де такий вид юридичних послуг є дуже поширеним.

pro_bono_2Зокрема, центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги укладає меморандуми про співпрацю з адвокатами, які бажають надавати юридичні консультації безкоштовно. В подальшому такі юристи працюють з клієнтами Центру та надають бажаючим правові поради.

Головний спеціаліст центру Середенко Катерина нагадала, що особи, які перебувають на обліку в центрі зайнятості та отримують допомогу по безробіттю в розмірі не більше 2 прожиткових мінімумів, можуть звернутись до центру для отримання безоплатної вторинної правової допомоги.

Були проведені первинні правові консультації та надані кваліфіковані відповіді на запитання осіб, які звернулись за допомогою.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати за адресою:

м. Миколаїв, вул. Космонавтів 61, тел. (0512) 44-54-60, електронна пошта: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ,

У Facebook:

https://www.facebook.com/2mbvpd

Здійснюють консультування по Skape!

Логін: drygiy.bvpd

Номер всеукраїнської гарячої лінії:

0-800-213-103

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1539
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 646458

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"