Оголошення
дислокация
Map
Головна

Сєнкевич Online

photo_2022-03-10_15-27-12

Дорогі миколаївці!

Ми продовжуємо захищати наше місто усіма своїми силами.

Військові, бійці загонів територіальної оборони, волонтери, медики, міська та обласна влада - ніхто з нас не відступить ні на крок.

Разом із тим, розуміючи бажання мирних жителів захистити свої родини, ми організовуємо евакуацію.

Якщо ви з родиною хочете виїхати з міста, заповніть цю електронну форму https://forms.gle/Qf29Gj5EeQxXDGQD6

Будьте уважними, надайте всю необхідну інформацію.

З вами зв'яжуться волонтери і детально все розкажуть.

 

svitlomaska

 

Миколаївці, будьте пильними! Довіряйте лише перевіреним джерелам інформації

https://mkrada.gov.ua/news/16120.html

Офіційні сторінки МИКОЛАЇВСЬКИХ телеграм-каналів, на яких можна знайти достовірну актуальну інформацію щодо російського вторгнення

Офіційний канал голови Миколаївської обласної військової державної адміністрації Віталія Кіма/ Миколаївської ОВДА - https://t.me/mykolaivskaODA

Офіційний канал Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича - https://t.me/senkevichonline

Офіційний канал Миколаївської міської ради - https://t.me/mykolaivrada

Офіційний канал Центру протидії дезінформації - https://t.me/CenterCounteringDisinformation

Інформацію будемо оновлювати

 

 

022Миколаївська міська рада ветеранів із сумом повідомляє, що 21 лютого 2022 року на 93-му році пішов із життя учасник Другої Світової війни, член ветеранської організації Корабельного району м. Миколаєва, Білошапкін Олександр Клавдійович

Олександр Клавдійович стояв біля витоків ветеранського руху Корабельного району. З 2006 по 2010 рік був головою первинної ветеранської організації Миколаївського глиноземного заводу. Багато років брав участь у самодіяльній творчості, як прозаїк та поет. Створив заводське (МГЗ) літературне об'єднання, яке працює й досі. Автор багатьох книг та брошур з віршами та оповіданнями. Активний учасник всіх заходів, які проводили ветеранські організації м. Миколаєва.

Олександр Клавдійович нагороджений відзнакою Миколаївського міського голови «За заслуги перед містом Миколаїв». Він є взірцем принциповості, порядності, чесності. Білошапкін О.К. здобув авторитет та повагу серед активу ветеранського руху району, міста та області.

Ветеранський актив Корабельного району та міста Миколаєва висловлює щире співчуття рідним та близьким покійного.

Світла пам'ять про Олександра Клавдійовича житиме в серцях усіх, хто мав честь спілкуватися з цією дивовижною, життєлюбною та благородною людиною.


Президія ГО Миколаївська міська рада ветеранів
Адміністрація Корабельного району
Рада ветеранів Корабельного району
 

До уваги мешканців Корабельного району!

Кількість машин, які працюють на маршрутах у Корабельному районі

м. Миколаєва станом на 23.02.2021 року

 

Перевізник

№ маршруту

Кількість машин на маршруті

1

ПП

«Авто Віола

Плюс»

42-78-90

2

Вул.О.Ольжича – Р.Урочище

15

26

Кульбакине-мкр.Північний

4

29

Кульбакине-Намив

15

50

пр.Богоявленський 342 – ст.Миколаїв пас.

16

87

Широка Балка- Північний

10

2

ПП «ПиК»

42-78-90

10

Кульбакине-Вул.О.Григор’єва 2

14

17

Вул. Л.Українки-Вул.Мєнделєєва

15

52

З-д Океан – вул.В.Морська

18

91

Балабнівка(клад.)-НУК.ім.А.Макарова

7

3

МПП «ТФТ»

40-23-27

12

З-д Океан – Автовокзал

-

32

З-д Океан – сан. «Дубки»

8

4

ПП «МІС»

40-23-27

18

ТОВ «Ніка-Тера»-Вул.Гагарина

7

53

З-д Океан – Ц.Ринок

16

5

ТОВ «Еталонавто»

67-63-78

1

З-д Океан – мкр. «Північний»

14

6

ТОВ «Еталонавто»

67-63-78

47

Кульбакине-Намив

0

7

КП ММР «ПАСТРАНС»

37-23-40

83

Вул.Айвазовського-Намив

2

8

ПП «МІС»

40-23-27

5

Кульбакине-Балабанівка

2

 

 

021Шукаєте кваліфікованих працівників? Звертайтесь до фахівців відділу взаємодії з роботодавцями Миколаївського міського центру зайнятості, телефон (0512) 37-24-64.

Нагадуємо, що відповідно до абзацу другого пункту 4 частини третьої статті 50 Закону України "Про зайнятість населення" від 05.07.2012 р. № 5067 роботодавці зобов'язані своєчасно та в повному обсязі подавати територіальним органам Державного центру зайнятості інформацію про попит на робочу силу (вакансії).

Відповідно до Порядку подання форми звітності № 3-ПН "Інформація про попит на робочу силу вакансії", затвердженому наказом Мінсоцполітики від 31.05.2013 р. № 316 (зі змінами від 05.12.2016р.), вказана форма звітності в обов'язковому порядку подається за наявності у роботодавця попиту на робочу силу (вакансії) не пізніше ніж через три робочі дні з дати відкриття вакансії. Датою відкриття вакансії є наступний день після створення робочого місця чи припинення трудових відносин з працівником, робоче місце якого стає вакантним, або дата, починаючи з якої може бути укладений трудовий договір з найманим працівником.

 

Робоча зустріч Корабельного районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області з Громадською організацією «Наркологічний центр «Друге дихання»

020На минулому тижні, на базі Корабельного районного відділу пробації, відбулась робоча зустріч Корабельного районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області з Громадською організацією «Наркологічний центр «Друге дихання» з метою проведення спільних заходів спрямованих на забезпечення максимальної ефективності у реабілітації та соціальній адаптації суб'єктів пробації.

Під час зустрічі заступник начальника Корабельного районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області підполковник внутрішньої служби Морозюк Ірини Валеріївна та представник Громадської організації «Наркологічний центр «Друге дихання», відповідальний за ресоціалізацію, Тодосійчук Михайло Миколайович обговорили питання подальшої співпраці двох організацій щодо роботи з суб'єктами пробації, які мають залежності, адже дана категорія складає значну частину осіб, які перебувають на обліку пробації. Наприкінці зустрічі було підписано план співпраці на I півріччя 2022 року.

Співпраця уповноваженого органу з питань пробації та Громадської організації «Наркологічний центр «Друге дихання», яка розпочалась у 2019 році, дає позитивні результати, адже лише спільними зусиллями можливо змінити прокримінальне мислення осіб які перебувають у конфлікті з законом та допомогти адаптуватись у суспільстві, що в свою чергу дозволяє зменшити кількість вчинення ними повторних кримінальних правопорушень та стати на шлях виправлення.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3068
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 979437

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

.

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"