Головна

melp212-13 травня  2018 року відбувся Обласний конкурс аматорських театрів «Миколаївська Мельпомена» в якому взяла участь Театральна студія «Апельсин» (керівник Звездова М.О.) Кульбакінського будинку культури.

Скорочена версія вистави «Діти війни» була відзначена найвищою нагородою конкурсу – ГРАН-ПРІ.

ГРАН-ПРІ – забезпечує безконкурсне запрошення на участь у Всеукраїнському фестивалі театрального мистецтва «Від Гіпаніса до Борисфена»,  який стартує 21 червня в м. Очаків.

melp1

Адміністрація Кульбакінського будинку культури шукає меценатів.

Нагадаємо що театральна студія «Апельсин» є володарями ГРАН-ПРІ Всеукраїнського фестивалю «Лиманські зорі - 2017» та призерами Обласного конкурсу розмовного жанру «Барви надії»: володарі І, ІІ та ІІІ місць в різних номінаціях та вікових категоріях.

 
bydget
 

Адміністрацією Корабельного району у травні 2018 року із залученням підрядної організації ТОВ «Миколаївавтодор» виконано капітальний ремонт дороги по провулку Ліванова, площа ремонту – 1,029 кв.м.

livanova_1livanova_2


 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано роботи з поточного ремонту дитячого майданчику по пр. Богоявленському, 326, а саме: встановлено дитячу пісочницю та 2 лави. Підрядна організація – ТОВ «Монолит МК».

pesochnica

 
dfsДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ
(ФІЗИЧНИХ ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ)!!!

23 травня 2018 року о 10 год. 00 хв. відбудеться безкоштовний СЕМІНАР НА ТЕМУ:

«НОВАЦІЇ У ПОДАТКОВОМУ ЗАКОНОДАВСТВІ У 2018 РОЦІ».

Програма семінару:

- Особливості сплати ЄСВ та ПДФО у 2018 році;

- Розстрочення (відстрочення) грошових зобов'язань (податкового боргу);

- Порядок ведення касових апаратів у національній валюті в Україні;

- Особливості оподаткування акцизним податком у 2018 році, складання та реєстрації акцизних накладних при реалізації пального.

Місце проведення семінару: м. Миколаїв, вул. Лягіна, 6, ГУ ДФС у Миколаївській області (великий зал засідань).

Для запису на семінар звертайтесь до кабінету №12 ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва або за телефонами: 23-62-58, 23-61-95.

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

 

_3В Миколаєві на пляжі «Стрілка» та на спортивному майданчику ДЮСШ №1 відбувся Відкритий чемпіонат міста Миколаєва з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат присвячений Дню Перемоги.

В змаганнях прийняло участь 39 команд у вікових категоріях U-14, U-16, U-18, U-20. Змагання були організовані та  проведені Федерацією волейболу Миколаївської області, тренерськім складом ДЮСШ №5, ДЮСШ №1 при підтримці управління у справах фізичної культури та спорту Миколаївської міської ради. Головний суддя змагань Глазко Геннадій Євгенійович.

Переможцями змагань стали: Бахматов Дмитро, Глазко Станіслав, Кузьменко Ліана, Булаковська Валерія (категорія U-20); Демчук Анастасія, Ірина Плахтирь  (категорія U-18); Петренко Марія, Антонова Вікторія (категорія U-16); Борисова Катерина, Макарова Дар'я (категорія U-14). Всі переможці вихованці ДЮСШ №5.

 

svetАдміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради у травні 2018 року із залученням підрядної організації КП «ГДБН»  виконано поточний ремонт мереж вуличного освітлення по вул. Уральській довжиною 474,5 п.м. з улаштуванням 14-ти світлоточок.

 

dfsРеалізація права громадян  на звернення

за допомогою сервісу ДФС України «Пульс»

Право на звернення є важливим конституційно-правовим засобом захисту, яке передбачено ст.40 Конституції України, та є однією із організаційно-правових гарантій дотримання прав і свобод громадян.

Сервіс «Пульс» приймає звернення громадян та суб'єктів господарювання (далі – Заявники) щодо неправомірних дій та бездіяльності, можливі корупційні правопорушення у сфері службової діяльності з боку конкретних посадових осіб структурних підрозділів ДФС та її територіальних органів (далі – Інформація).

Заявники можуть надати Інформацію за телефоном 0800-501-007, обравши на інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «4», та на електронну пошту Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript . Інформація приймається  цілодобово.

При наданні Інформації бажано назвати своє прізвище, ім'я, по батькові (найменування підприємства, установи, організації, суб'єкта господарювання), контактний телефон, місце проживання/реєстрації, а також прізвище, ім'я, по батькові та посаду працівника органу ДФС, з яким пов'язана подія, дата, місце і суть події, конкретні обставини, зауваження, прохання чи вимоги. Якщо Заявник не бажає називати своє прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання/реєстрації, Інформація реєструється як анонімна.

У разі звернення представника Заявника обов'язково надаються відомості стосовно його повноважень здійснювати представництво законних інтересів та ведення справ Заявника, пов'язаних із сплатою податків, на підставі закону або довіреності. Якщо представник Заявника не надає такі дані, Інформація на сервіс «Пульс» не приймається.

Про результати розгляду Інформації клієнти повідомляються невідкладно або протягом 3 робочих днів. Якщо інформація потребує додаткового розгляду, то загальний термін її опрацювання може бути подовжено.

Не повідомляються Заявникам результати розгляду анонімної інформації та повідомлень про наявність на офіційному веб-порталі/субсайтах ДФС недостовірної/застарілої інформації; методологічних чи технічних проблем в роботі електронних сервісів чи систем; відомості що надходить до ІДД ДФС електронною поштою щодо мінімізації сплати податків, зборів, митних платежів.

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1831
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 696455

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"