Головна

IMG_20190625_074431Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано улаштування зупинки громадського транспорту по вул. Айвазовського в районі Миколаївського професійного ліцею будівництва та сфери послуг. Підрядна організація ФОП Петрушков А.Є.


 

27 червня поточного року відбулась відправка дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки для оздоровлення та відпочинку до табору «Маяк», с. Рибаківка.

Від Корабельного району м. Миколаєва відправлено 33 дитини соціально-незахищеної категорії.

IMG-02IMG-01IMG-03

 

no-swimming

Шановні відпочиваючі!

Державна установа «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України» проінформувала органи виконавої влади про результати лабораторних досліджень проб річкової води.

За мікробіологічними показниками встановлено, що показник індексу ЛКП (лактозопозитивних кишкових паличок) перевищує санітарно-гігієнічні нормативи і складає (при нормі 5 000 в дм³) – в районі зони відпочинку «Чайка» 70 000.

Патогенні мікроорганізми не виявлені.

Рекомендовано тимчасово утриматися від купання до покращення результатів санітарно-мікробіологічного дослідження річкової води в даній акваторії.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Адміністрація Корабельного району ММР

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради завершено роботи з улаштування дитячого майданчику по пр. Богоявленському, 323/2 (проект-переможець Громадського бюджету м. Миколаєва на 2019 рік «Дитяче містечко «Джунглі»).

Підрядні організації – ПП «ТІГЕРОН», ТОВ «НІКОВІТА СЕРВІС».

majdanchuk
 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано роботи з капітального ремонту внутрішньоквартальних проїздів по вул. Океанівській, №№ 18, 18/1, 18/2, 20, 20/1 і пр. Богоявленському,№№ 317, 319.

Площа асфальтування дороги – 1944 кв.м, асфальтування тротуарів – 1065 кв.м. Підрядна організація – ФОП Басиста Т.А.

okean_1okean_2

 

dfsВідтепер спадщина від брата і сестри, бабусі та дідуся, а також онуків не оподатковується

Головне управління ДФС у Миколаївській області повідомляє, що відповідно до норм Податкового кодексу України оподаткування доходу, отриманого платником податку внаслідок прийняття ним у спадщину коштів, майна, майнових чи немайнових прав, залежить від виду об'єкта успадкування, родинних стосунків спадкоємця із спадкодавцем, громадянства тощо.

Так, за нульовою ставкою оподатковується вартість власності, що успадковується членами сім'ї спадкодавця I та ІІ ступенів споріднення. У такому випадку податкова декларація про майновий стан і доходи до контролюючого органу за місцем реєстрації не подається. Членами сім'ї фізичної особи І ступеня споріднення вважаються її батьки, чоловік або дружина, діти, у т.ч. усиновлені, а ІІ ступеня споріднення – її рідні брати та сестри, її баба та дід з боку матері і з боку батька, онуки.

Вартість будь-якого об'єкта спадщини, що успадковується спадкоємцями, які не є членами сім'ї спадкодавця І та ІІ ступенів споріднення, оподатковується за ставкою 5 відс., а вартість спадщини, що успадковується спадкоємцем від спадкодавця-нерезидента, та будь-якого об'єкта спадщини, що успадковується спадкоємцем-нерезидентом від спадкодавця-резидента за ставкою 18 відсотків. Також, спадкоємцям необхідно сплатити військовий збір у розмірі 1,5 відс. від об'єкта оподаткування. Дохід у вигляді вартості успадкованого майна, у межах, що підлягає оподаткуванню, зазначається у податковій декларації про майновий стан і доходи до 1 травня року, що настає за звітним, та до 1 серпня цього ж року сплачується сума податкового зобов'язання, зазначеного у поданій декларації.

Фізичні особи-платники податку, які одержали дохід у вигляді об'єктів спадщини та сплатили податок на доходи фізичних осіб та військовий збір до їх нотаріального оформлення, не включають вартість такої спадщини до складу загального річного оподатковуваного доходу та не подають податкову декларацію про майновий стан і доходи.

* * * * * * *

До 31 грудня 2019 року скористайтесь можливістю отримати податкову знижку на навчання

Головне управління ДФС у Миколаївській області нагадує, що Податковим кодексом України (далі - ПКУ) передбачено компенсацію частини витрат понесених платником податку за навчання у вітчизняних вищих та професійно-технічних навчальних закладах.

Так, платник податків має право включити до податкової знижки суму коштів, сплачених на користь вітчизняних вищих та професійно-технічних навчальних закладів для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти.

Також, за результатами 2018 року платник податку може скористатися правом на отримання податкової знижки, пов'язаної з навчанням члена сім'ї

I ступеня споріднення, незалежно від того чи одержує такий член сім'ї заробітну плату.

У 2019 році враховуються фактично понесені платником податку витрати на навчання за минулий рік. При цьому, загальна сума податкової знижки, нарахована платнику податку у звітному податковому році, не може перевищувати суми річного загального оподатковуваного доходу платника податку, нарахованого як заробітна плата, зменшена з урахуванням положень п.164.6 ст.164 ПКУ.

Для отримання права на податкову знижку громадянину України необхідно до 31 грудня 2019 року подати до контролюючих органів за місцем реєстрації декларацію про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, визначено у ст.166 ПКУ.

Головне управління ДФС у Миколаївській області

 
Низький уклін захисникам рідної землі
у День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

22 червня 2019 року в Корабельному районі м. Миколаєва відбулось покладання квітів до пам'ятника Воїну-визволителю (перехрестя пр. Богоявленського та вул. Ольшанців). У заході взяли участь голова адміністрації О. Цуканов, голова районної ради ветеранів війни та праці В. Мезенов, члени районної ради ветеранів, апарат адміністрації району, представники підприємств, районних установ і організацій, громадськість району.

Учасники заходу вшанували жертв війни в Україні хвилиною мовчання та поклали квіти до пам'ятника.

IMG_20190621_090600_HDRIMG_20190621_090904_HDRIMG-60dd77be288cad6ed0aa5019224ca054-V

 

trotyarАдміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано роботи з улаштування тротуару по об'їзній дорозі (від озера до зупинки «Єсеніна»). Площа асфальтування тротуару – 160 кв.м. Підрядна організація – ФОП Озейчук С.М.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2208
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 795077

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"