Головна

no-swimmingШановні відпочиваючі!

Державна установа «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України» проінформувала органи виконавої влади про результати лабораторних досліджень проб річкової води, відібраних в районі зони відпочинку «Чайка», за період 19.07.2021 по 23.07.2021.

За мікробіологічними показниками встановлено, що показник індексу ЛКП (лактозопозитивних кишкових паличок) перевищує санітарно-гігієнічні нормативи і складає (при нормі 5 000 в дм³) – в районі зони відпочинку «Чайка» - 6 200.

Патогенні мікроорганізми не виявлені.

Рекомендовано тимчасово утриматися від купання до покращення результатів санітарно-мікробіологічного дослідження річкової води в даній акваторії.

Адміністрація Корабельного району ММР

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради ведуться роботи з реалізації проєктів-переможеців Громадського бюджету м. Миколаєва на 2021 рік:

№11 «Джерело» - капітальний ремонт підходів до джерела у парку «Богоявленський»;

№ 12 «Джерело та чисте суспільство» - капітальний ремонт тротуарів з елементами благоустрою на території парку «Богоявленський»;

№ 67 «Безпечний шлях до школи» - капітальний ремонт тротуарної частини по вул. Знаменській від ЗОШ № 44 до ДНЗ № 130.

57585960

 

56

 

 

 

 

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по пров. Кубинський. Площа асфальтування дороги - 1966 кв. м.

 

55

 

 

 

 

 

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради розпочато роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по пров. Кубинський.

 

Відділом санітарної інспекції адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради із залученням підрядного підприємства ФОП Звіренко О.М. виконуються роботи із ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ. На поточному тижні виконано ліквідацію звалищ за адресами: пр. Богоявленський, 316, зелена зона біля головного входу до Жуківського кладовища, вул. Гетьмана Сагайдачного – ріг вул. Уральська, вул. 295 Стрілецької Дивізії – ріг вул. Чернишевського, вул. Знаменська, 39, 8-А, вул. Райдужна, 43, пр. Богоявленський (мкр. Широка Балка). Адміністрація району вкотре закликає громадян берегти чистоту та не утворювати звалища сміття у не відведених для цього місцях, адже через брак культури деяких несвідомих осіб, органи місцевого самоврядування змушені замість виконання робіт із благоустрою району витрачати мільйони бюджетних коштів громадян на ліквідацію сміттєзвалищ.

54

4647484950515253


 

28.07.2021 робочою групою у складі представників відділу поліції №3 МРУП ГУНП України у Миколаївській області, ГФ «Каскад» та спеціаліста відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації корабельного району м. Миколаєва, проведено рейд по боротьбі з стихійною торгівлею по пр. Богоявленському. В ході рейду складено 5 протоколів за ст. 152 КУпАП.

42434445

 

15

У світі 30 липня відзначається Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми.

З часів здобуття Україною незалежності проблема торгівлі людьми залишається надзвичайно актуальною. Україна є країною походження, транзиту та призначення у торгівлі чоловіками, жінками та дітьми. Зростає кількість людей, які прийняли б ризиковані пропозиції працевлаштування за кордоном. Зростає також проблема внутрішньої торгівлі людьми.

У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

Метою усіх заходів, які будуть проводитися цього року в рамках акції до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, є акцентування уваги громадськості на важливості офіційного та безпечного працевлаштування, нагадування, що неофіційне працевлаштування не гарантує виконання усних домовленостей з роботодавцем і може призвести до потрапляння в небезпечні ситуації експлуатації. Погоджуючись на роботу без оформлення трудових відносин, працівник автоматично власноруч позбавляє себе права вимагати від роботодавця забезпечення належних умов праці, оплати праці на рівні, встановленому державою.

По всьому світу коло торгівлі людьми розривається. Крок за кроком ми спільно продовжуємо долати рабство.

 

41

 

 

Відділом санітарної інспекції адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради із залученням підрядного підприємства ТОВ «Миколаївзеленгосп» щоденно виконуються роботи із викошування джерел проростання карантинних рослин (амброзії). Так, 26.07.2021 виконано покіс за адресами: вул. Янтарна, 63,65, вул. Океанівська, 40-а,40-б, пр. Богоявленський – ріг вул. Самойловича (територія біля парку скверу «Комсомольський»), вул. Глинки. Роботи у даному напрямі тривають. Закликаємо усіх власників приватних домоволодінь, закладів торгівлі та офісних приміщень регулярно оглядати свої прилеглі території та у разі виявлення карантинних рослин негайно виконувати їх ліквідацію. Нагадуємо, що за несвоєчасне видалення карантинних рослин передбачено адміністративну відповідальність за ст. 152 КУпАП у вигляді штрафу.

 


3940


 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2917
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1192530

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

koradm@mkrada.gov.ua

znak

Питання "гарячої лінії"