Головна

Санітарний рейд районом!

18 червня 2020 року відділом санітарної інспекції адміністрації Корабельного району проведено черговий санітарний рейд вулицями приватного сектору, а саме: вул. Металургів, вул. Балтійська, вул. Остапа Вишні.

У ході проведення рейду виявлено ряд порушень Правил благоустрою міста, а саме: складування будівельних матеріалів та будівельного сміття без відповідного погодження з адміністрацією району, несвоєчасне видалення карантинних рослин (амброзія) та незадовільне утримання прилеглих територій.

За підсумками рейду складено 7 адміністративних протоколів та видано 16 приписів про необхідність усунення виявлених правопорушень.

Вкотре нагадуємо, що обов'язком кожного власника приватного домоволодіння є утримання у належному стані прилеглої території, що включає в себе прибирання сміття, ліквідацію карантинних рослин та покіс трави. Складування будівельних матеріалів дозволяється на короткий термін для перенесення на власну територію за умови отримання відповідного узгодження в адміністрації району. Порушники Правил благоустрою будуть притягатись до адміністративної відповідальності згідно 152 ст КУпАП – штрафу до 1360 грн!!!.

003004005

 

В переддень Дня медичного працівника заступник голови адміністрації Алла Луцька нагородила почесними грамотами голови адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради кращих медичних працівників КЗ ЦПМСД №7 та Миколаївської міської лікарні №5, вручила подарункові сертифікати.

Висловлюємо найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії, тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя. Адже здоров'я нації є базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя. Прийміть побажання міцного здоров'я і благополуччя вам, вашим рідним і близьким. Нехай збудуться всі ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з вами! Дякуємо за все, ангели-охоронці в білих халатах!

IMG-075-VIMG-076-V

 

info_logo17.06.2020 на виконання п.5 протоколу №2 ДНПК від 01.06.2020 працівниками адміністрації Корабельного району сумісно з представниками Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, Корабельного ВП ГУНП у Миколаївській області проведено рейд-обстеження з питання підготовки 4 агропродовольчих ринків Корабельного району до весняно-літнього сезону. В ході перевірки встановлено, що на всіх ринках проведено ремонтні роботи, усунені порушення, зазначені у попередній перевірці.

Однак, на ринку ТОВ «Жовтневий-1» торговельні прилавки та місця для реалізації риби знаходяться в незадовільному санітарному стані, територія не має твердого покриття, відсутня проточна вода та водовідведення, про що складено акт.

В ході перевірки складено 2 протоколи за ст.152 КУпАП, 1 протокол за ст.160 КУпАП.

 

yvagaВідповідно до розпорядження Миколаївського міського голови №114 від 28.05.2020р. «Про деякі питання проведення особистих прийомів громадян в період карантину, встановленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19» відновлюється особистий прийом громадян за умов обов'язкового дотримання встановлених профілактичних та проти епідеміологічних заходів.

ГРАФІК особистого прийому громадян головою адміністрації Корабельного району та його заступниками на 2020 рік.

 

slugba_zayn

Миколаївська обласна служба зайнятості надає допомогу по частковому безробіттю ФОП, які не мають найманих працівників

Фізичні особи–підприємці, які не мають найманих працівників, тепер також отримають допомогу по частковому безробіттю. Як оформити таку допомогу визначено в Постанові КМУ від 03.06.2020 р. № 453 «Про внесення змін до Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Більш детально тут https://is.gd/00vmhE

Якщо через карантинні заходи ФОП не працювали або ж скоротили свою діяльність, вони можуть звернутися до центру зайнятості або філії за місцем сплати ЄСВ з пакетом таких документів:

- Заява у довільній формі.

- Копія наказу із зазначенням дати початку зупинення (скорочення) діяльності.

- Відомості про себе у встановленій формі (згідно з Додатком 2 Порядку).

- Довідка про сплату ЄСВ за останні шість місяців, що передують даті зупинення (скорочення) діяльності, крім ФОП, які є застрахованими особами та звільнені від сплати ЄСВ згідно з чинним законодавством.

Нагадаємо, що за допомогою по частковому безробіттю можна звернутися протягом 90 днів з моменту зупинення чи скорочення діяльності.

Сума допомоги для ФОП встановлюється за кожну годину скорочення діяльності та із розрахунку двох третин від бази нарахування ЄСВ, але не більше мінімальної заробітної плати (4723 грн) на місяць.

Для тих, хто законодавчо звільнений від сплати ЄСВ, – у розмірі 2/3від мінімальної заробітної плати.

Допомога надається на період зупинення/скорочення діяльності та впродовж 30 календарних днів після завершення карантину.

З допомоги по частковому безробіттю не сплачується податок на доходи фізичних осіб та військовий збір.

Станом на 10 червня 2020 року до Миколаївської обласної служби зайнятості вже надійшло близько 400 пакетів документів від ФОП, які не мають найманих працівників, для отримання допомоги по частковому безробіттю.

 

Робота Вітовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області в умовах карантину

Завданням Відділення в період дії заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID – 19) в Україні, є надання матеріального забезпечення застрахованим особам і страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей.

Станом на 01 червня поточного року Відділення здійснює страхові виплати та фінансує медичні послуги 374 потерпілим від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, серед яких 223 – інваліди праці.

Докладно...

 

20200611_10204911.06.2020 робочою групою у складі працівників адміністрації Корабельного району, представників Корабельного ВН ГУНП у Миколаївській області, громадського формування «Каскад» проведено рейд з ліквідації несанкціонованої торгівлі за адресами: пр.Богоявленський, 311, вул.Самойловича, 24, вул.Океанівська, 31, вул.Океанівська, 14/1, 14/2, пр.Богоявленський,342. В ході рейду складено 4 протоколи за ст. 152 КУпАП.

 

info

 

СУБСИДІЯ БЕЗ ПОРУШЕНЬ

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2556
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 965138

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"