Головна

dfsПро стан надання адміністративних послуг в ЦОП при ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

Центрами обслуговування платників на територіях обслуговування Інгульського та Корабельного районів м. Миколаєва за 2017 рік прийнято та оброблено 90 080 звернень, надано 27 955 адміністративних послуг платникам податків та громадянам.

В переліку наданих послуг переважають:

- видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків – видано понад 8 272 картки;

- видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків – видано понад 6 439 відомостей;

- реєстрація фізичної особи-підприємця платником єдиного податку – зареєстровано понад 2 440 суб'єктів підприємницької діяльності;

- надання фізичній особі-підприємцю витягу з реєстру платників єдиного податку – надано понад 3 470 витягів;

- реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – зареєстровано понад 2 076 книг;

- реєстрація книг обліку розрахункових операцій – зареєстровано понад 2 122 книги.

Шановні платники та мешканці Інгульського та Корабельного районів м. Миколаєва, для отримання адміністративних послуг ви можете звернутись до Центрів обслуговування платників за адресами: вул. В'ячеслава Чорновола, 1/1, тел. 23-64-83, 23-03-29, 23-41-87 (Інгульський район); вул. Океанівська, 1А, тел. 64-02-07 (Корабельний район).

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

 

novuy_rikНОВИЙ РІК ВЖЕ НА ПОРОЗІ

Новий рік одне з найбільш таємничих, урочистих свят, яке обіцяє здійснення мрій кожному, хто вірить у дива. А очікують дива не тільки діти, але й дорослі. Традиційне святкування зимового свята, під назвою «Новий рік вже на порозі»  відбулось у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

Театральне дійство розпочали з піснею «Новорічна». З піснями, танцями та юморесками активну участь у зустрічі Нового року прийняли слухачі літературоно-музичного факультету «Університету третього віку». Але новорічні дива на цьому не скінчились. На свято до нашого відділення завітили директор департаменту праці та соціального захисту населення Бондаренко Сергій Миколайович та директор міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Самерханова Любов Іванівна з подарунками та гарними словами привітання.

Свято добігало до кінця. У всіх присутніх був гарний настрій. Дружньо присутні  у залі насамкінець виконали пісню  «Сніг кружляє».

Відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) дякує своім підопічним за активну участь у святкуванні зимового свята.

Заступник директора міського територіального центру Г.М.Громов

 

2018-1

Новий рік завжди несе з собою надію на краще, віру в найсвітліше. Це свято щороку окриляє, завдяки чому ми вирушаємо в життєвий шлях з новими силами, новими планами.

Нехай 2018 рік принесе Вам добрі новини, мир і злагоду.

Нехай Новий рік подарує благополуччя, здійснення найзаповітніших мрій, зміцнить віру в майбутнє, а успіх супроводжуватиме у всіх починаннях завжди і в усьому.

Нехай доля буде прихильною до Вас, а віра в краще майбутнє незгасною.

Радісних свят у колі найдорожчих людей!

З Новим Роком !

голова адміністрації Олександр Цуканов

 

____020ТВОРИМО СЕБЕ – ТВОРИМО УКРАЇНУ

Кожен свідомий громадянин бажає  своїй країні розвитку та процвітання. З такими людьми, студентами «Української академії лідерства», Тетяною Кучук, Надією Білецькою, Іл'єю Лазаревим була організована зустріч у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради з підопічними відділення.

Молоді люди відразу захопили увагу наших підопічних і з юнацьким запалом розповіли про мету цієї організації, з яких міст вони приїхали, як їм живеться у цьому молодіжному центрі  Корабельного району. Гостями була проведена лекція – показ  зі слайдами, де і як проходить їх навчання та майстер-клас з виготовлення новорічних прикрас для присутніх. Хочеться відмітить таланти учасників академіі: мистецтво виступу перед аудиторією, гарні та теплі відносини між собою та в процесі спілкування з аудиторією. Молоді люди принесли з собою всі матеріали для новорічних виробів на заняття. Всі захоплено вирізали та прикрашали різдвяних ангелочків.

Відвідувачі відділення висловили подяку за увагу та творчий підхід нашим гостям і запросили ще зустрітися з талановитими та енергійними молодими людьми.

Заступник директора міського Г.М.Громов територіального центру

 

Ліквідація звалища по вул. Прибузька, 1

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради повторно повідомляє, що  у жовтні поточного року із залученням підрядного підприємства ФОП «Кущ Є.В.» було ліквідовано несанкціоноване звалище сміття по вул. Прибузька, 1.

Роботи було виконано на території, що знаходиться у межах Корабельного району м. Миколаєва.karta

IMG_20171031_143157IMG_20171031_143216IMG_20171031_143243IMG_20171101_131656IMG_20171101_131700IMG_20171101_132010

 

Презентація Міжнародного класичного університету імені П.Орлика

26 грудня 2017 року на базі Корабельного районного центру зайнятості відбулась презентація навчального закладу – Міжнародного класичного університету імені П.Орлика.

Перший проректор Кондратьєва Вікторія надала інформацію про навчальний заклад, його спеціальності, за якими навчають:

1403_prezent_Orlik

– Готельно-ресторанна справа;

– Туризм;

– Фармація;

– Підприємництво, торгівля та біржова діяльність;

– Комп'ютерна інженерія і т.д.

Кондратьєва Вікторія зазначила, що вони співпрацюють з міжнародними освітніми програмами:

– Йоркский університет (США). Програма отримання подвійного диплому для випускників українських вузів.

– Круїзна компанія (MCS) Італія. Програма навчання студентів на спеціальностях університету для подальшого працевлаштування на судна компанії.

– Міжнародний морський коледж (Чжєцзян, Китай). Програма навчання студентів спеціальностей «туризм», «готельно-ресторанний бізнес» для проходження практики і подальшого працевлаштування в міжнародних туристичних центрах, курортних домах і готелях Китая.

– Готелі Болгарії. Програма навчання на спеціальностях університету (готельно-ресторанний бізнес, туризм, фізична терапія, ерготерапія) з проходженням довготривалих стажувань на кращих зимових та літніх курортів Болгарії з проживанням, харчуванням і оплатою праці за рахунок болгарської сторони.

Учасники заходу мали змогу отримати максимум інформації про умови вступу та навчання, ознайомитись з умовами проживання.

Найбільше зацікавлення учасників викликала можливість взяти участь у державній програмі навчання основам китайської мови в Китаї! Програма буде проходити з 15.06.2018 по 15.08.2018 в Китаї. Навчання і проживання безкоштовно (за рахунок Китаю). Заняття будуть проходити 6 днів на тиждень з 08.00 до 14.00. У другій половині дня та у вихідний день – культурна програма (безкоштовно).

За більш детальною інформацією звертайтесь за адресою:

м.Миколаїв, вул. Котельна 2, сайт: www.mku.edu.ua,

тел. (0512) 55-07-36,59-30-06.

 

IMG_5766Новорічне свято – це завжди гарний настрій, позитивні емоції та незабутні враження.

27 грудня 2017 року, напередодні Нового року заступник голови адміністрації Корабельного району Валентин Красножон та заступник голови Вітовської райдержадміністрації Тетяна Коновалова завітали до Вітовської центральної районної лікарні, щоб привітати маленьких дітлахів, які знаходяться на лікуванні в дитячому відділенні.

На жаль, не усі діти мали змогу відвідати новорічні ранки які проводяться в районі, через стан свого здоров'я. Тож, свято прийшло прямо до них.

Привітання дітей, які, в силу обставин, зустрінуть Новий рік в лікарні, стало доброю традицією. Свято відбулось  за підтримки голови адміністрації Корабельного району Олександра Цуканова.

До привітань долучилися Дід Мороз і Снігуронька, адже без них новорічне свято неможливе. Діти розповідали віршики, які вивчили для чарівного Дідуся, а він віддячив їм солодкими подарунками.

Жоден маленький пацієнт дитячого відділення  ЦРЛ не залишився  без поздоровлення в цю чарівну днину.

«Хай щастя ніколи Ваш дім не минає, хай радісний сміх Ваш повсюди лунає. З Новим Роком!!!»

IMG_5757IMG_5763

 

dfsЯкщо нерезидент працює без взяття на облік

Пунктом 64.5 ст. 64  Податкового кодексу визначено підстави для взяття на облік відокремлених підрозділів іноземної компанії, організації, у тому числі постійного представництва нерезидента.

У разі встановлення контролюючим органом за результатами податкового контролю ведення нерезидентом господарської діяльності через постійне представництво на території України без взяття на податковий облік складається акт, який надсилається через компетентний орган України до компетентного органу іноземної держави для організації заходів стягнення.

Форма зазначеного акта затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

На виконання вищезазначеної норми Наказом Мінфіну України від 30.10.2017 р. №892 було затверджено форму акта про встановлення факту ведення нерезидентом господарської діяльності через постійне представництво на території України без взяття на податковий облік. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1661
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 672960

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"