Головна

10-11-202010 листопада 2020 року спеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району спільно з представниками районного відділу поліції провели відпрацювання місць стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва з метою недопущення встановлення об'єктів незаконної торгівлі за адресами: вул. Самойловича, 24, вул. Океанівська, 31; пр. Богоявленський, 311, пр. Богоявленський, 342.

Складено 4 протоколи за статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

 

ЕКСПРЕС – ІНФО

06 листопада 2020 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень та тимчасових рекомендацій суб'єктами господарювання, яким дозволено впроваджувати свою діяльність щодо дотримання ними вимог профілактичних та протиепідемічних заходів, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд - обстеження 4-х закладів громадського харчування, 2-х непродовольчих та 7-ми продовольчих крамниць, 2-х салонів краси (вул. Океанівська, №№ 40,41, 45).

У ході рейду суб'єктам господарської діяльності представниками ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області було надано 6 приписів про усунення недоліків з питань дотримання санітарно - гігієнічних норм під час дії карантину.

2_1

 

Честь та шана....

05 листопада 2020 року, в бібліотеці для дітей №8, адміністрацією Корабельного району було проведено захід – вшанування учасників АТО, які з честю виконують обов'язок перед Батьківщиною – захищають Україну, її незалежність та територіальну цілісність. Сім'ям учасників АТО було презентовано подарунки.

Захід проведено з дотриманням протиепідемічних заходів.

IMG-bd266fc7134bc90bd4744370f73670bf-V1_1

 

ЕКСПРЕС – ІНФО

05 листопада 2020 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень та тимчасових рекомендацій суб'єктами господарювання, яким дозволено впроваджувати свою діяльність щодо дотримання ними вимог профілактичних та протиепідемічних заходів, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд - обстеження 7-ми непродовольчих та 9 -ти продовольчих крамниць, 2-х закладів громадського харчування, одного салону краси. (пр. Богоявленський, 338, вул. Океанівська, №№ 22,28,30,32,41).

У ході рейду суб'єктам господарської діяльності представниками ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області було надано 2 приписи про усунення недоліків з питань дотримання санітарно - гігієнічних норм під час дії карантину та здійснено перевірку 9-ти закладів щодо виконання попередніх приписів.

20201105_12132620201105_120509_1

 

ЕКСПРЕС – ІНФО

IMG-d394814d48000b151bcb63b92998ea51-V04 листопада 2020 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень та тимчасових рекомендацій суб'єктами господарювання, яким дозволено впроваджувати свою діяльність щодо дотримання ними вимог профілактичних та протиепідемічних заходів, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, районного відділу поліції та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд - обстеження 7-ми непродовольчих та 8 -ми продовольчих крамниць, 2-х салонів краси.

У ході рейду суб'єктам господарської діяльності представниками ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області було надано 3 приписи про усунення недоліків з питань дотримання санітарно - гігієнічних норм під час дії карантину, складено 1 протокол за статтею 42 КУ «Про адміністративне правопорушення» («Порушення санітарних норм») та 1 протокол за ст.152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу).

 

03 листопада 2020 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень та тимчасових рекомендацій суб'єктами господарювання, яким дозволено впроваджувати свою діяльність щодо дотримання ними вимог профілактичних та протиепідемічних заходів, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд - обстеження 2-х закладів громадського харчування, 5-ти непродовольчих та 4-х продовольчих крамниць, 2-х зоомагазинів, один салон краси об'єктів торгівлі (пр. Богоявленський, 338, вул. Океанівська, №№ 22,28,30,32,41).

У ході рейду суб'єктам господарської діяльності представниками ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області було надано 6 приписів про усунення недоліків з питань дотримання санітарно - гігієнічних норм під час дії карантину та складено 1 протокол за статтею 42 КУ «Про адміністративне правопорушення» («Порушення санітарних норм»).

 

znak_uvaga

Увага!
Аварійно-ремонтні роботи!
Тимчасове припинення водопостачання!

03.11.2020 водопровідна мережа проводить аварійно-ремонтні роботи, водопостачання тимчасово припинено за наступними адресами: від вул.Новобудівна до вул.Металургів, від просп.Богоявленського до вул.Глинки, по просп.Богоявленському від №293 до №328.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2669
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1031038

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"