Головна

Триває перевірка об'єктів торгівлі та сфери послуг щодо дотримання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»

Нагадаємо, згідно з законом, зовнішня реклама, оголошення, вказівники, вивіски та інша публічно розміщена текстова, візуальна і звукова інформація, що використовується для інформування про товари, роботи, послуги мають подаватися державною мовою. Мовою обслуговування споживачів в Україні є державна мова.

Протягом 07.08 - 11.08.2023 року спеціалістами відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради здійснювались рейди - обстеження об'єктів торгівлі та сфери послуг з метою перевірки виконання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»

У ході рейдів на території Корабельного району було перевірено 85 установ. Виявлено 7 порушень, надано 5 попереджень. Не здійснюють господарську діяльність – 5.

Під час рейдів з підприємцями було проведено роз'яснювальні бесіди та суб'єктів господарювання попереджено про адміністративну відповідальність за порушення Закону.

Суб'єкти господарювання, які відмовлятимуться привести свою діяльність у відповідність до його вимог та продовжуватимуть порушувати права громадян, Уповноважений із захисту державної мови відповідно до ст. 57 Закону може оголосити суб'єкту господарювання попередження або застосувати штрафні санкції.

Треба зазначити, що відповідно до ст. 188-52 КУАП передбачено попередження або штраф від 3400 грн. до 8500 грн., якщо порушення вчинено вперше, та штраф за повторне протягом року порушення – від 8500 до 11900 грн.

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради розпочато роботи з капітального ремонту дорожнього покриття провулку Комарова та вулиці Космонавта Беляєва на ділянці від будинку № 37 до проспекту Богоявленського.

__._


 

Відпочинок дітей у 2023 році

З настанням війни в нашій державі влада призупинила надавати послуги з оздоровлення заради безпеки наших дітей. Але в цьому році відпочинкова кампанія відновлює свою діяльність та відправляє дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, в дитячі заклади відпочинку Закарпатського регіону. На територіях дитячих закладів оздоровлення забезпечується захист та охорона життя відпочивальників під час повітряної тривоги та перебування в укриттях.

З метою реалізації конституційного права кожної дитини, яка потребує особливої соціальної уваги та підтримки на відпочинок, виконавчий комітет Миколаївської міської ради виніс рішення щодо забезпечення дітей пільгових категорій путівками до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за кошти місцевого бюджету.

На відділ з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради покладено відповідальність за проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо можливості отримання послуги з оздоровлення дитини один раз на рік за кошти місцевого бюджету та заходи для забезпечення належної організації відпочинку та направлення до таборів дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Спеціалістами відділу з гуманітарних питань було розпочато прийом заяв на оздоровлення дітей пільгових категорій. За рішенням виконавчого комітету Миколаївської міської ради у першочерговому порядку послугами з відпочинку забезпечуються :

 Діти-сироти та діти, які позбавлені батьківського піклування;

 Діти осіб, визнаних учасниками бойових дій;

 Діти, один з батьків яких загинув (пропав безвісті) внаслідок бойових дій;

 Діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи;

 Діти з малозабезпечених сімей;

 Діти з інвалідністю, які здатні до самообслуговування;

 Діти, взяті на облік Службою у справах дітей за місцем проживання як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах;

 Діти з багатодітних сімей;

В електронній базі на обліку перебуває 78 дітей. В період з 30 червня по 8 серпня було прийнято та опрацьовано 65 заяв на оздоровлення. Проведено інформаційну роботу з батьками дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, щодо організаційних питань, потрібних документів та відповідальності за невиконання вимог внутрішнього розпорядку дитячого закладу відпочинку.

6EAD9FFD-91EB-4AB0-972F-20C7BA385011B8D896A1-70AB-4ABA-87CC-BACE89609465

 

З метою благоустрою території Корабельного району адміністрацією району встановлено лави та урни за адресами: вул. Тернопільська, 79А; вул. Самойловича, 30А; вул. Металургів, 8 та вул. Самойловича, 5А.

_5___30__

 

photo_2023-01-22_17-31-41До уваги жителів Миколаєва!

Із 10 серпня розпочинається прийом документів для надання одноразової матеріальної допомоги цивільним особам, які зазнали поранень внаслідок ракетних обстрілів на території Миколаєва.

В Корабельному районі документи приймають в робочі дні з 08:30 до 16:00 за адресами:

управління соціальних виплат і компенсацій Корабельного району, вул. Новобудівна,1/1

відділення організації надання адресної натуральної допомоги Корабельного району: вул. Металургів, 8/4, каб. №1 (тел. 64-59-98)

Одноразову матеріальну допомогу можуть отримати громадяни, зареєстровані в Миколаєві, або на момент поранення мали статус ВПО на території міста.

Які потрібні документи:

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано капітальний ремонт дорожнього покриття пров. Боплана (від вул. Академіка Рильського до вул. Литовченка).

Площа улаштування асфальтобетонного покриття – 1740,5 кв. м.__2


 

04

Розпочинається впровадження інституту помічника ветерана

Відповідно до постанови КМУ «Про реалізацію експериментального проєкту щодо запровадження інституту помічника ветерана у системі переходу від військової служби до цивільного життя» сьогодні (1 липня 2023 року) в Україні почнуть реалізовувати проект Інституту помічника ветерана. Тестування проекту відбудеться у Вінницькій, Дніпропетровській, Миколаївській та Львівській областях.

Пілотний проєкт буде тривати до кінця 2023 року, а далі буде поширений по всій території України.

За прогнозами Міністерства у справах ветеранів, після війни в Україні налічуватиметься близько 3 млн ветеранів. У багатьох із них змінився стан фізичного й ментального здоров'я, тому Захисники та Захисниці, члени їх сімей, а також члени сімей загиблих воїнів будуть потребувати психологічної підтримки, допомоги в адаптації до цивільного життя, а також просто особливої уваги та турботи.

З урахуванням цього, за ініціативи Мінветеранів на основі досвіду США, Великобританії та Хорватії у територіальних громадах запроваджується інститут помічника ветерана як складової системи переходу від військової служби до цивільного життя.

ЯК СТАТИ ПОМІЧНИКОМ ВЕТЕРАНА?

 

УВАГА! ВАКАНСІЯ...

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради оголошує конкурс на заміщення посади головного спеціаліста відділу координації торгівлі, підприємництва та оборонної й мобілізаційної роботи.

 

Кваліфікаційні вимоги:

– громадянство України;

– вільне володіння державною мовою;

– повна вища юридична освіта відповідного професійного спрямування за освітньо – кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра.

– знання чинного законодавства України щодо діяльності органів місцевого самоврядування;

Особам, які претендують на зайняття вказаної посади, необхідно надати наступні документи:

1.Письмову заяву;

2.Копію паспорта громадянина України;

3.Автобіографію кандидата, що обов'язково повинна містити: прізвище (усі прізвища у разі зміни), власне ім'я та по батькові, число,місяць,рік і місце народження,громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність,громадську роботу,членство у політичних партіях, склад сім'ї, місце реєстрації та фактичного проживання,контактний номер телефону, адресу електронної пошти, відомості про наявність чи відсутність судимості;

4.Три фотокартки кандидата розміром 4*6см на паперових носіях;

5.Копії документів про вищу освіту,науковий ступінь,вчене звання;

6.Копію заповненої частини трудової книжки;

7.Копію військово – облікового документу.

Заяви подавати до адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради: м. Миколаїв, пр. Богоявленський, 314.

Додаткова інформація за телефоном: (0512) 60-02-35

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3223
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1133839

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"