Головна

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано улаштування 2-х зупинок громадського транспорту по вул. Степовій (по парній та непарній сторонам). Підрядна організація ФОП Петрушков О.Є.

image-0-02-04-ee

 
30 серпня 2018 року в Корабельному районному центру зайнятості відбулось засідання круглого столу на тему: «Особливості працевлаштування неповнолітньої молоді».

Діалог був спрямований на обговорення особливостей роботи з неповнолітньою молоддю та вирішення проблемних питань їх зайнятості.

1403__6692

В заході прийняли участь соціальні партнери Корабельного РЦЗ: директор Другого миколаївського місцевого Центру з надання безоплатної  вторинної правової допомоги Олег Антонець, заступник начальника відділу управління Держпраці в Миколаївській області Анна Марченко, головний спеціаліст служби у справах дітей, а також були запрошені представники професійних училищ та роботодавці Корабельного району.

Розпочинаючи захід, заступник директора Корабельного РЦЗ Олена Долгошея, поінформувала присутніх про напрямки роботи Корабельного районного центру зайнятості з неповнолітніми особами, зазначила можливості сприяння в працевлаштуванні.

Заступник начальника відділу управління Держпраці в Миколаївській області Анна Марченко висвітлила правові аспекти працевлаштування неповнолітньої молоді, повідомила присутнім  про порядок проведення процедури оформлення на роботу та надання роботодавцем пільг, згідно чинного законодавства. Також вона повідомила про можливість здійснювати інспекційні перевірки підприємств за зверненням фізичних осіб у випадках коли виникає порушення трудового законодавства.

Учасники заходу обговорили перспективи практичної взаємодії щодо вирішення проблемних питань зайнятості неповнолітніх, дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, визначили необхідність постійного та ретельного моніторингу.

Під час зустрічі всі учасники активно долучилися до обговорення питань круглого столу, отримали відповіді на запитання, що виникали в ході зустрічі.

Підводячи підсумки, учасники «круглого столу» висловили сподівання на тісну співпрацю з Корабельним районним центром зайнятості у майбутньому для досягнення головної мети – працевлаштування неповнолітньої молоді.

 

infoДо уваги підприємств, установ, організацій, фізичних осіб–підприємців

З 01 жовтня 2018 року починає діяти нова форма заяви-розрахунку, відповідно до Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затвердженого постановою правління Фонду соціального страхування України від 19 липня 2018 року №12.

Порядком встановлено строки подання заяви–розрахунку до відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України та зазначено, що після надходження заяви-розрахунку фахівці відділень здійснюватимуть перевірку інформації, зокрема, правильність нарахування виплат, наявність даних про страхувальника в Державному реєстрі загальнообов'язкового державного соціального страхування, дані про сплату ЄСВ, наявність зареєстрованого нещасного випадку чи профзахворювання.

Також з 01 жовтня 2018 року впроваджується система оперативного інформування роботодавцями відділення про здійснення виплат застрахованим особам. Повідомлення про проведення виплат за встановленою формою надається роботодавцем до відділення упродовж місяця з дня проведення виплат.

За детальною інформацію звертатися до Вітовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області за адресою м. Миколаїв, вул. Океанівська, 1А телефоном 63-47-43.

 

Районна комісія з питань забезпечення своєчасної та повної сплати податків, погашення заборгованості заробітної плати, пенсій, стипендій та ін. виплат з метою контролю питань за дотриманням зобов'язань по своєчасності  та повноти сплати податків, погашення заборгованості із заробітної плати  та інших соціальних виплат провела своє чергове засідання.

IMG_6711

На засідання комісії були запрошені підприємства – боржники та приватні підприємці - боржники (ФОП: Антадзе К., Пигар О., Денисенко Л., Грищенко Л., Ібрагімов І. та ТОВ «Метаком Укр.», ПП МЖК «Вітовка»)

В ході роботи комісії розглядалися результати фінансово – господарчої діяльності та сплати єдиного соціального внеску до ПФУ трьох приватних підприємців – боржників, інші запрошені на засідання комісії не з'явилися.

За результатами засідання комісії  прийнято відповідні рішення згідно з чинним законодавством.

 

30 серпня 2018 року спеціалістами адміністрації Корабельного району спільно з представниками районного відділення поліції, членами громадського формування  «Каскад»  проведено рейд щодо припинення стихійної торгівлі на території Корабельного району за адресами: пр. Богоявленський, 342 (біля маркету АТБ); вул. Океанівська 14/1 - 14/2 (біля ЗОШ № 33), вул. Океанівська, 311. Складено 15 протоколів за  ст.152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

IMG_6704IMG_6705IMG_6706IMG_6709


 

ЗАПРОШУЄМО ВІДЗНАЧИТИ ДЕНЬ ПІДПРИЄМЦЯ!

pidpruemci

Інгульське об'єднане управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області запрошує всіх долучитися до відзначення Дня підприємця, який буде проходити 1 та 2 вересня 2018 року на Соборній площі міста Миколаєва з 11:00 до 22:00.

У цей день заплановано для підприємців нашого міста  цікавий та змістовний захід, на якому кожен із учасників матиме можливість отримати для себе і свого бізнесу корисну інформацію від державних установ та знайти нових партнерів для свого бізнесу. А миколаївці та гості міста зможуть прийняти участь у розважальних заходах, поласувати смаколиками на гастрономічному фестивалі та відвідати атракціони.

Керівництво Інгульського об'єднаного  управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області.

 

1403__4Ми прагнемо бути кращими. Приєднуйся до Патрульної служби!

На базі Корабельного РЦЗ, 29 серпня 2018 року був проведений інформаційно-консультаційний захід для безробітних осіб.

До участі в заході були залучені представники Патрульної служби.

Сержант поліції по зв'язкам з громадськістю Анна Жайворонок поінформувала присутніх про можливість проходження конкурсу на посаду поліцейського Патрульної служби. Наголосила, що прийом заяв кандидатів розпочався з 15 серпня 2018 року.

Додатково ознайомила присутніх з умовами прийняття на службу, основні службові обов'язки поліцейського, розмір заробітної плати, графік роботи, правові та соціальні гарантії.

Підкреслила, що обов'язковою вимогою до претендентів є проходження тестування загальних навичок, знання законодавства, а також перевірки рівня фізичної підготовленості.

Кожний учасник отримав листівку з інформацією про пропозиції та вимоги до кандидата на службу у Патрульній поліції.

За більш детальною інформацією звертайтесь:

тел. (044)390-65-00

www.my.patrol.police.gov.ua

 

Офіційно

Станом на 03.09.2018 року в Корабельному районі охоплено відпочинковою послугою 220 дітей соціально-незахищеної категорії, які потребують  особливої соціальної уваги та підтримки, визначених Законом України «Про оздоровлення та відпочинок дітей».

Дітей оздоровлено за рахунок обласного та міського бюджетів в таборах:

м. Київ МДЦ «Артек» - 9 дітей, с. Рибаківка  ДТОВ «Маяк» - 150 дітей; с. Мала Корениха ПДЗОВ «Дельфін» - 27 дітей; та в м. Очаків табір «Динамо» - 34 дитини, з них:

Діти - сироти

9

Діти позбавлені батьківського піклування

11

Діти з багатодітної сім'ї

108

Діти - інваліди

4

Діти, батьки яких є учасниками АТО

13

Діти з малозабезпеченої сім'ї

11

Діти, зареєстровані як внутрішньо-переміщені особи

10

Діти, які перебувають на диспансерному обліку

1

Діти, які постраждали від Чорнобильської катастрофи

5

Діти з прийомної сім'ї

1

Діти з дитячого будинку сімейного типу

9

Талановиті та обдаровані діти

38

ВСЬОГО

220

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1948
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 767929

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"