Головна

drenagАдміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради із залученням підрядної організації ТОВ «Укрспецоборудование» виконано поточний ремонт та прочищення зливової каналізації по пр. Богоявленському ріг вул. Лесі Українки.


 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано улаштування зупинки громадського транспорту по пр. Богоявленському в районі головного входу на Балабанівське кладовище. Підрядна організація ФОП Петрушков А.Є

IMG_20191010_101947

 

zah_vitШановні мешканці Корабельного району!

Вітаю Вас зі святом – Днем захисника України! Святом мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства.

Захищати свою Батьківщину завжди було справою гідності й честі сильних і сміливих людей. І доки триватиме ця нерозривна естафета між поколіннями, доки на нашій землі пануватимуть мир, добро, затишок і спокій.

Щиро бажаю Вам міцного здоров'я, злагоди, достатку та вагомих досягнень у ратній службі та праці.

Нехай над Україною завжди височіє чисте блакитне небо!

З повагою,

голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов

 
zDnemZahistnika
 

Бетонні блоки проти несанкціонованих сміттєзвалищ

З метою недопущення утворення несанкціонованих сміттєзвалищ великогабаритним автотранспортом, на замовлення адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради, на провулках 1-й, 2-й, 3-й та 4-й Прибузький та по вул. Прибузька, 1 (пустир) встановлено ряд бетонних блоків, які мають стати механічними перешкодами для несанкціонованого скидання сміття.

Адміністрація району закликає мешканців провулків 1-й, 2-й, 3-й та 4-й Прибузький та усіх небайдужих громадян до максимального громадського контролю щодо недопущення скидання сміття у «балку» та на пустирі по вул. Прибузька. При виявленні спроб демонтажу або пересовування бетонних блоків закликаємо терміново викликати поліцію за номером «102». Пересування блоків може бути здійснено з однією метою – відкрити проїзд та продовжити утворення несанкціонованих сміттєзвалищ.

Дбаймо про екологічне майбутнє разом!

IMG_20191010IMG_20191010_

 
Улюблена Богом перлина
Для всіх українців одна.
Козацька моя Україна,
Хлібів золотих сторона...

Святковий бібліотечний тиждень у розпалі. Разом з нашими читачами ми святкуємо День Українського козацтва та День Захисника України. Для дітлахів співробітники бібліотеки підготували цікаву пізнавально - розважальну програму "Козацька слава не поляже, а про себе розкаже".

Цікава і корисна інформація, тематичні відео, запальні танці, різноманітні конкурси та вікторини... Все це, і не тільки, чекає наших маленьких друзів у дитячій бібліотеці № 8.

7232280573192611

Також, ми не забуваємо про справжніх Захисників, які отримують привітання і подарунки до свого свята, тим більш, що у багатьох учнів серед татусів є військові (учасники АТО та ООС).

У святах, які цього тижня проходять, беруть участь учні закладів загальної середньої освіти №№ 54,48,29,1. І дивлячись на наших дітей, розумієш, що, справді, козацькому роду - нема переводу.

Заходи відбулись за підтримки адміністрації Корабельного району м. Миколаєва. Привітала учасників заходу та нагородила учасників бойових дій в АТО та ООС, що відвідали свята у бібліотеці №8 («БібліоВулик»), начальник відділу з гуманітарних питань Ірина Богдан.

 
dfsДПС у Миколаївській області забезпечено на потреби армії
понад 300 млн грн військового збору

Відповідно до Податкового кодексу України з серпня 2014 року в Україні запроваджено військовий збір, який у повному обсязі перераховується до державного бюджету і використовується на підвищення обороноздатності держави.

Головним управлінням ДПС у Миколаївській області у січні - вересні 2019 року до бюджету мобілізовано 300,3 млн грн військового збору, що на 53,1 млн грн більше, ніж у відповідному періоді 2018 року.

Головне управління ДПС у Миколаївській області звертається до роботодавців з проханням своєчасно і у повному обсязі сплачувати податки до бюджету, зокрема, військовий збір. Сплата військового збору є почесним внеском кожного громадянина у підтримку боєздатності Збройних сил України.

докладно,,,

 

den_kozacЗ метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності України та мандрівки у минуле до часів козацтва у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) був проведений інформаційно-просвітницький захід «Слава і гордість українського народу» присвячений Дню захисника України та свята Покрови. Завдяки таким заходам наші підопічні пізнають краще історію своєї країни, щоб і надалі дбати про культурне і духовне відродження нашого народу.

Якщо ви бажаєте більше пізнавати цікавого та з задоволенням проводити час в дружній компанії, тоді приєднуйтесь до нашої команди. Ми чекаємо Вас за адресою пр. Богоявленський, 301/2, тел. 64-50-61

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2305
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 826174

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"