Головна

06.07.2018 року 53 щасливі усмішки засяяли на обличчях дітей соціально-незахищеної категорії Корабельного району, адже сьогодні вони поїхали відпочивати до дитячого оздоровчого табору «Маяк», який розташовано в с. Рибаківка на узбережжі Чорного моря.

Відпочинкова зміна триватиме 14 днів. Путівки надано за рахунок місцевого бюджету.

IMG_20180706_082914IMG_20180706_083217IMG_20180706_085856

 

1Рейд з питань дотримання правил благоустрою

5 липня поточного року співробітниками адміністрації Корабельного району м. Миколаєва спільно з представниками Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області було проведено черговий рейд з питань належного санітарного утримання прилеглих територій до приватних домоволодінь.

У ході обстеження приватного сектору по вул. Рибній було виявлено факти несвоєчасного видалення карантинних рослин (амброзія), складування будівельних матеріалів без відповідного узгодження. За результатами рейду було складено 1 адміністративний протокол, надано 8 приписів про необхідність усунення порушень Правил благоустрою міста Миколаєва та роздано більше 25-ти інформаційних матеріалів.

Адміністрація району вкотре звертається до усіх мешканців району з проханням дбати про належне санітарне утримання прилеглих територій!!!


 

fond_soc_strahЛюдське життя – найвища цінність!

Всім відомо, що абсолютно безпечних та нешкідливих умов праці не існує. Кожне виробництво включає технологічні операції, при виконанні яких існує ризик отримання виробничої травми або професійного захворювання.

Одним з основних завдань Вітовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Миколаївській області є організація профілактики нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань на підприємствах, які здійснюють господарську діяльність на території Корабельного району міста Миколаєва, Вітовського та Снігурівського районів Миколаївської області.

докладно...

 

codexЗа адміністративне правопорушення треба відповідати

За підсумками роботи адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради, яка забезпечує своєчасне, всебічне, повне й об'єктивне з'ясування обставин кожної справи, прийняття відповідного рішення згідно з вимогами чинного законодавства України, забезпечення виконання прийнятої постанови, станом на 1 липня 2018 року розглянуто 74 справи про адміністративне правопорушення.

докладнііше...

 

Звіт про роботу зі зверненнями громадян за І півріччя 2018 року

 

deti-na-moreОздоровлення дітей,які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, триває

3 липня поточного року до табору «Динамо» для оздоровлення та відпочинку відбулася відправка дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, визначених Законом України «Про оздоровлення та відпочинок дітей».

Від Корабельного району м. Миколаєва відправлено 15 дітей соціально-незахищеної категорії.

IMG_20180703_082953

 

Адміністрацією Корабельного району в червні поточного року виконано роботи з улаштування дитячого майданчика на вул. Лиманській на перетині з вул. Генерала Шепетова.

Підрядна організація ТОВ «Монолит МП».

image-0-02-01-8aimage-0-02-01-9fimage-0-02-01-e2image-0-02-01-f2

 

konstit

Шановні мешканці Корабельного району!

Прийміть щирі вітання з визначним державним святом - Днем Конституції.

Нехай демократичні засади, принципи рівності, верховенства права, закріплені Основним законом України, стануть реаліями сьогодення й прийдуть до серця кожного громадянина нашої держави.

У цей святковий день бажаю вам успіхів у відповідальній діяльності в ім'я процвітання України!

Голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1891
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 754475

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"