Головна

ЧАШКА ЧОРНОЇ КАВИ

Залучення людей поважного віку до творчості є одним із шляхів задоволення їх особистих потреб, забезпечення розвитку індивідуальних здібностей, розширення обсягу знань, змістовної та здорової організації вільного часу. Рукоділля допомагає реалізувати свої таланти, використовуючи уяву і фантазію. Таким чином, займаючись рукоділлям можна врятуватись не тільки від стресів, а й від його наслідків – всіляких захворювань.

rykodillya

Зустріч слухачів «Університету третього віку» відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на факультеті «Рукоділля» це особлива атмосфера та магія натхнення, яка згуртувала всіх в єдину творчу сім'ю.

Так 22.02.2019 року слухачі факультету «Рукоділля» завершили роботу над композицією «Чашка чорної кави», яка йшла тривалий час. Кожен був задоволений своєю «найкрасивішою» роботою.

Після завершення творчого процесу була організована виставка –показ композицій «Чашка чорної кави» за чашкою запашного чаю.

А результат виконаної роботи буде красуватися на поличці вдома, або ж стане відмінним подарунком для близької людини.

Заступник директора апарату Корабельного району міського територіального центру

Подаєнко Т.І.

 

centr_probaciy

Корабельний районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» у Миколаївській області інформує

 

Контактні дані:

Адреса: вул. Океанівська, 1, м. Миколаїв, 54052

Телефон: (0512) 64-00-03

E-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Сторінка в Facebook: https: //www.facebook.com/probation.Mykolayiv/

Графік роботи:

понеділок - четвер з 8-00 до17-00

п'ятниця: з 8-00 до 15-45

обідня перерва: 12-00 - 12-45

вихідний : субота, неділя

ПРОБАЦІЯ - ЦЕ ...

докладно...

 

ЕКСКУРС В ІСТОРІЮ УКРАЇНСЬКОЇ ПІСНІ

Як важливо знати історію свого рідного краю, історію культури свого народу. А хто ж не знає українську пісню? Український народ – самий співучий народ на Землі. І всі ми закохані в пісні нашого народу. Чуємо іх по радіо, по телебаченню та завжди їх співаємо.

Сьогодні, 26.02.2019 року до слухачів «Університету третього віку» відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) завітала завідувач відділенням Дитячої Школи мистецтв №2 м. Миколаєва Пасхалова Алла Олександрівна.T2

докладно...

 

25.02.2019 р. у відділенні соціальної допомоги вдома Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) було організовано та проведено зустріч соціальних робітників з психологом Мацовою Наталею Михайлівною на тему «Формування позитивного мислення у людей похилого віку».

TT-2

Присутні мали змогу поспілкуватися з психологом, отримати змістовні відповіді на хвилюючі питання.

Заст.директора апарату Корабельного району міського територіального центру

Т.І. Подаєнко

 

IMG_20190225_095258

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради із залученням підрядної організації КП «ГДМБ» виконано поточний ремонт мережі вуличного освітлення по вул. Новобудівній в районі кінологічного майданчику довжиною 21 п.м. з улаштуванням 3-х світлоточок.

 

Афганістан болить в моїй душі

22 лютого 2019 року за ініціативи голови адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради Олександра Цуканова в адміністрації Корабельного району відбулась зустріч з учасниками бойових дій в Афганістані, які отримали інвалідність та з честю витримали тяжке випробування, зберегли свою людську гідність, навчилися дорожити воїнською дружбою.

Зустріч відбулась під головуванням заступника голови адміністрації Корабельного району Валентина Красножона. Мова під час дружньої зустрічі йшла про велику роль, яку сьогодні можуть відіграти у житті району та міста воїни – афганці, про розв'язання невідкладних питань, пов'язаних з життєвими проблемами ветеранів війни: питання покращення житлово – комунальних умов, соціального захисту інвалідів війни, придбання пільгових медикаментів та надання допомоги на лікування.

За мужність та гідність, виявлені під час військових дій в Афганістані, активну громадську діяльність у вихованні молодого покоління та з нагоди 30–ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, ветеранів війни нагородили Почесною грамотою голови адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради.

IMG_7039

 

privat_bankЗУСТРІЧІ З ФАХІВЦЯМИ ПРИВАТБАНКУ

«Настало время проявленья Духа, Творящего из хаоса – пространство, Из праха – души, из познанья – разум».

О. Асауляк

19 лютого 2019 року слухачі «Університету третього віку» були запрошені на заняття, які проходили у відділенні Приватбанку за адресою пр. Богоявленський, 305 А.

Співробітники банку надали інформацію про можливості, які надає Приватбанк для своїх клієнтів. Підопічні мали нагоду навчитися у професіоналів здійснювати оплату комунальних послуг, поповнювати свій мобільний рахунок через додаток Приват 24. Ця робота була проведена спеціалістами Приватбанку індивідуально з кожним присутнім.

А 20 лютого 2019 року вже були проведені практичні заняття. І як результат, кожен з присутніх цього заходу, самостійно здійснив оплату своїх платежів.

Ми всі різні, але нас об'єднує спрага долучатися до нових знань, вмінь та нових можливостей спілкуватись із зовнішнім світом та обов'язково йти в ногу з часом.

Дякуємо управляючому відділення Приватбанку Ковальчуку А.М. та його колективу за щиру привітність та бажанням ділитися своїми знаннями. Сподіваємося на подальші зустрічі.

Заступник директора апарату Корабельного району

міського територіального центру Подаєнко Т.І.

 

yvaga_Що потрібно знати про монетизацію субсидій

Що потрібно знати про виплату органами Пенсійного фонду коштів субсидіантам

Кабінетом Міністрів України 6 лютого 2019 року прийнято рішення щодо монетизації субсидій. Це означає, що вже в березні цього року гроші для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії готівкою.

Всі, кому призначено субсидію з 2018 року, отримають у березні готівку для оплати комунальних платіжок за лютий 2019 року. Відповідно у квітні прийдуть кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за квітневу комуналку.

Пенсіонерам субсидію виплатить Пенсійний фонд одночасно з виплатою пенсії, на відповідні рахунки у банківських установах. Тим, хто отримує пенсію через відділення поштового зв'язку, субсидію разом з пенсією доставить Укрпошта.

Сенс нового механізму полягає у тому, що домогосподарство отримуватиме підтримку від держави у вигляді субсидії готівкою і далі зможе самостійно розраховуватися за спожиті послуги, а зекономлені кошти використати на свій розсуд.

Всі, хто звернувся вперше за субсидією у 2019 році, беруть участь у діючій моделі монетизації. Тобто розрахунки за спожиті послуги за цих осіб з підприємствами здійснюватиме Ощадбанк, а субсидіанти отримають за результатами вже цього опалювального сезону залишок невикористаної субсидії готівкою через Ощадбанк.

Кожному одержувачу субсидії, якому допомогу призначено з 2018 року, у березні Укрпошта доставить повідомлення про те, скільки і яким чином надійде коштів субсидії від Уряду для оплати комунальних послуг.

Таким чином, Урядом буде здійснено пілотування паралельно двох моделей монетизації, і за результатами аналізу їх ефективності прийматиметься рішення щодо впровадження однієї з них з травня 2019 року.

Інгульське об'єднане управління Пенсійного фонду України

м.Миколаєва Миколаївської області

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2100
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 811922

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"