Головна

Дитячі табори відпочинку приймають перших відпочивальників

Станом на 3 серпня 2020 року 50 дітей з Корабельного району, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки (діти соціально- незахищеної категорії), за рахунок міського бюджету першого та другого серпня відправились на відпочинок у дитячі оздоровчі табори: «Маяк» с. Рибаківка, «Дельфін» м. Миколаїв, «Динамо» м. Очаків.

20200803_08503920200802_085328

 

info_logo31 липня 2020 року спеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району спільно з представниками районного відділу поліції та громадського формування «Каскад» провели відпрацювання місць стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва з метою недопущення встановлення об'єктів незаконної торгівлі за адресами: вул. Самойловича, 24, вул. Океанівська, 14/1 - 14/2 (біля ЗОШ № 33), вул. Океанівська, 31; пр. Богоявленський, 311, пр. Богоявленський, 342.

Складено 5 протоколів за статтею 152та 1 протокол за статтею 160 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району та районного суду для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

 

sluzba_zaynМИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

Запобігання сучасному рабству: безробітних Миколаївщини інформують, як не стати товаром

Проблема торгівлі людьми набуває сьогодні особливої актуальності. Причин тому чимало, але серед основних є підвищення матеріального добробуту, пошук роботи із значною різницею в оплаті праці на батьківщині та за кордоном.

Як зазначає директор обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько обласна служба зайнятості постійно працює на попередження і протидію торгівлі людьми, інформуючи безробітних громадян про ризики у випадку неофіційного працевлаштування та нелегальної трудової міграції.

Для того, щоб уникнути проблем у випадку неофіційного працевлаштування та нелегальної трудової міграції клієнтам служби зайнятості пропонується скористатись пошуком роботи через інтерактивну карту вакансій міста Миколаєва на платформі «Googlemaps» або на вебсайті ДЦЗ https://cutt.ly/jsZj8ZA. На цих сучасних електронних сервісах розміщені вакансії, які подаються роботодавцями офіційно і не тільки по Миколаївській області, а й по всій Україні.

Разом з цим, бажаючих виїхати за кордон з метою знайти роботу, фахівці служби зайнятості інформують їх про можливість легального працевлаштування на будівельні професії в Ізраїлі за сприянням державної служби зайнятості України.

Загалом, якщо людина вирішує скористатися послугами фірми-посередника для працевлаштування за кордоном, можна перевірити її легальність на вебсторінці Міністерства соціальної політики України https://www.msp.gov.ua/ у розділі «Перелік фірм, які отримали ліцензію на працевлаштування за кордоном».

Сподіваємось, що така робота проводиться не даремно, і наші співгромадяни не будуть нехтувати застереженнями та наданими корисними порадами, не попадатимуть у скрутні ситуації і усе ж таки шукатимуть роботу в Україні.

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради із залученням підрядного підприємства виконано роботи з видалення самосійної порослі та прибирання сміття у сквері біля Заводської площі (кінцева зупинка громадського транспорту по пр. Корабелів).

Вкотре звертаємось до громадян із наполегливим проханням берегти чистоту та не засмічувати територію нашого міста!

1617

 

info_logoШановні відпочиваючі!

Державна установа «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України» проінформувала органи виконавої влади про результати лабораторних досліджень проб річкової води, відібраних в районі зони відпочинку «Чайка», за період 13.07.2020 по 17.07.2020.

За мікробіологічними показниками встановлено, що показник індексу ЛКП (лактозопозитивних кишкових паличок) перевищує санітарно-гігієнічні нормативи і складає (при нормі 5 000 в дм³) – в районі зони відпочинку «Чайка» - 200 000 та 130 000.

Патогенні мікроорганізми не виявлені.

Рекомендовано тимчасово утриматися від купання до покращення результатів санітарно-мікробіологічного дослідження річкової води в даній акваторії.

Адміністрація Корабельного району ММР

 

15

Торгівля людьми — соціальна проблема сучасності

Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми». За оцінками експертів щорічно 1-2 млн. людей стають «живим товаром». Наприкінці ХХ сторіччя з його проявами зіткнулась і Україна.

Складна економічна ситуація в Україні, високий рівень безробіття, недосконалість законодавства та правова необізнаність громадян є основними умовами, що сприяють цьому явищу. Прагнучи кращої долі, люди їдуть за кордон шукати гарну роботу. Спритні ділки щороку використовують сотні таких шукачів.

Наша держава – це країна, з якої, як правило, здійснюється експорт жінок на світові ринки інтимного бізнесу – в Туреччину, Італію, Польщу, Іспанію, Німеччину, країни колишньої Югославії, Угорщину, Чехію, Грецію, Російську Федерацію, Об'єднані Арабські Емірати, Ізраїль, Сполучені Штати Америки та інші країни. В міжнародній системі Україна визначена як країна - постачальниця жінок. Саме громадянки України зараз складають значну частину живого «товару» на відкритих і таємних ринках Європи та Азії.

Ряд експертів одностайно висловлюються про те, що торгівля людьми є однією з галузей кримінального бізнесу, що розвивається найбільш стрімкими темпами в світі; у цій індустрії домінують добре організовані кримінальні синдикати; одержані прибутки йдуть на фінансування інших різновидів злочинної діяльності, в тому числі торгівлі наркотиками та зброєю.

На сьогодні проблема боротьби з торгівлею людьми (особливо жінками) стала надзвичайно актуальною для нашої держави. Україна, як і більшість країн Центрально-Східної Європи, вже має досить тривалий сумний досвід втрати значної кількості жінок і дівчат, вивезених з її території за кордон, де вони стають жертвами різноманітних методів та форм експлуатації, найпоширенішою з яких є примушення до заняття проституцією.

Негативний вплив від торгівлі людьми полягає ще й у поширенні венеричних захворювань, СНІДу, формуванні моральної деградації та відчуженості особистості, втрати родинних зв'язків, зруйнуванні суспільної моралі, небезпечному «звиканні» громадської свідомості до негативного явища, поширенні депресивних синдромів та суіцидальних тенденцій, зростанні агресивності та жорстокості. Торгівля жінками сприяє знищенню генофонду нації, оскільки злочинними угрупованнями втягуються у проституцію лише фізично здорові та найпривабливіші дівчата.

• Легально щорічно працевлаштовується за кордоном 50-60 тисяч осіб. Але нині майже 4 млн. громадян України працюють за кордоном нелегально.

• За оцінкою ООН – кожного року в світі продають від 2 до 4 мільйонів людей Кожного року в Євро Союз нелегально ввозять близько 200 000 людей, переважна більшість з яких ввозиться для сексуальної експлуатації .

• 80% жертв, що продаються закордон, це жінки, і 70% таких жінок продаються з метою сексуальної експлуатації .

• За оцінками, прибутки від торгівлі людьми складають 7—13 мільйонів доларів на рік.

Будьте обережні, поважайте себе!

Якщо Ви або Ваші знайомі потрапили до схожої ситуації або стали свідками, не залишайтесь байдужими, подбайте про свої права та безпеку, терміново телефонуйте:

Національна «гаряча лінія» з питань протидії торгівлі людьми 0 800 505 501 або 527

 

1422 липня 2020 року спеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району спільно з представниками районного відділу поліції та громадського формування «Каскад» провели відпрацювання місць стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва з метою недопущення встановлення об'єктів незаконної торгівлі за адресами: вул. Самойловича, 24, вул. Океанівська, 14/1 - 14/2 (біля ЗОШ № 33), вул. Океанівська, 31;пр. Богоявленський, 311, пр. Богоявленський, 342.

Складено 3 протоколи за статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

 

sluzba_zayn376 випускників різних навчальних закладів звернулися до Миколаївської обласної служби зайнятості за допомогою в пошуку роботи

З початку року за допомогою у пошуку роботи до Миколаївської обласної служби зайнятості звернулося 376 випускників різних навчальних закладів, із них: 168 з дипломом про вищу освіту, 193 закінчили професійно-технічні навчальні заклади, 15 – відразу після школи. Про це повідомив директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

За аналогічний період 2019 року до обласної служби зайнятості звернулися 142 випускники вишів, 151 – ПТНЗ, 7 – шкіл.

Більшість випускників вишів, які перебувають на обліку у службі зайнятості, мають економічну освіту, правознавчу та менеджмент. Серед випускників ПТНЗ – кухарі, оператори комп'ютерного набору та електрогазозварники.

«За півроку працевлаштовано 56 випускників на перше робоче місце. Переважно ця робота відповідає освітнім спеціальностям наших молодих клієнтів, але є випадки, коли, наприклад, менеджер працевлаштовується вагарем, а комп'ютерник – підсобним робітником. Для випускників шкіл, так як вони не мають професії, пропонуємо пройти навчання за професіями, актуальними на ринку праці, на замовлення роботодавця або низько кваліфіковані роботи», – зазначив керівник ОЦЗ.

Нагадаємо, випускникам, які не мають страхового стажу і зареєстровані як безробітні, допомога по безробіттю призначається на 180 днів у мінімальному розмірі.

З 1 березня 2020 року мінімальна допомога по безробіттю становить 650 грн., на період карантину її розмір збільшено до 1000 грн.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2597
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 998993

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"