Головна

yvagaОГОЛОШЕННЯ!!!

До адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради надійшло звернення Територіального управління Державної судової адміністрації України в Миколаївській областi щодо затвердження списку присяжних Корабельного районного суду м. Миколаєва у кількості 18 присяжних.

На підставі статті 60 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради проводить підбір кандидатур на посади присяжних для участі у судових засіданнях у Корабельному районному суді м. Миколаєва.

У відповідності до статті 61 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" до кандидатів пред'являються такі основні вимоги:

1. Особа є громадянином України;

2. Особа досягла 30 річного віку;

3.Особа постійно проживає на території Корабельного району м. Миколаєва.

Граничний вік кандидата не повинен перевищувати шістдесяти п'яти років.

Додатково повідомляємо, що участь присяжних у здійсненні судочинства свідчить про демократизм цивільного процесу, є гарантією правильного розгляду та вирішення цивільних справ, встановлення судової істини у справі.

Додаткову інформацію щодо вказаного питання Ви можете отримати за телефоном: 60 02 77.

З повагою адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради

 

forum

Увага! 31 травня – актуальний форум щодо рансфертного ціноутворення та міжнародного податкового планування!

До уваги платників податків! 31 травня 2019 року у м. Києві відбудеться V Міжнародний форум «Трансфертне ціноутворення та міжнародне податкове планування – 2019».

ПРОГРАМА ФОРУМУ

 

Народний вокальний ансамбль «Вітовчани» (керівник Василь Стефанюк) міського палацу культури «Корабельний» (директор Олексій Чебан) став лауреатом ІІ ст. ІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу народно-хорового співу ім. Віталія Іжевського «Над Собом пісня дзвінко лине».

Даний творчий проект відбувся 11-12 травня у м. Іллінці Вінницької області та був присвячений сторіччю відомого хорового диригента, композитора, фольклориста, родоначальника народного хорового співу на Вінниччині Віталія Іовича Іжевського.

Загалом у святі пісні взяло участь майже 750 артистів із 22 народних колективів з різних куточків України, а також Молдови та Литви. Хори змагалися в майстерності народного та академічного співу, а їхні виступи оцінювало фахове міжнародне журі.

Народний вокальний ансамбль «Вітовчани» представив яскраву конкурсну програму, виконавши три вокальні композиції: «Вишня білосніжна», «Пішов би я в ліс по дрова» та «Мамина молитва». До речі, остання пісня була взята керівником колективу Василем Йосиповичем Стефанюком із репертуару Олександра Стадника, художнього керівника та головного диригента Державного академічного Волинського народного хору, заслуженого діяча мистецтв України, який входив до складу журі та високо оцінив виконання вітовчанами свого музичного твору.

Дирекція ММПК «Корабельний» висловлює щиру подяку за всебічну підтримку в організації поїздки колективу на Міжнародний фестиваль міському голові Олександру Федоровичу Сєнкевичу, народному депутату України Артему Олександровичу Ільюку, начальнику управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради Юрію Йосиповичу Любарову та керівництву ТОВ «МСП "Ніка-Тера"».

IMG-7543-VIMG-c46c-VSDC11351

 

TC-in-teatr

Підопічні відділення денного перебування Корабельного району взяли участь у фестивалі для людей похилого віку «Рух продовжує молодість» та мали можливість переглянути спектакль Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру «Хома Брут vs Соломія».

Підопічні відділення щиро вдячні керівництву і колективу Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру, в особі Свистуна А.О., члену Ради ветеранів Корабельного району Андрейченку А.В. за надану можливість відвідати спектакль та отримати великий заряд емоцій і насолодитися мистецькою грою наших миколаївських артистів.

Заступник директора апарату Корабельного району міського територіального центру Подаєнко Т.І.

 

1Як захистити права в сфері земельних відносин – роз'яснює Міністр юстиції Павло Петренко

Доброго дня! Мій сусід орендує земельну ділянку вже декілька років, але тиждень тому до нього приїхали невідомі люди з документами і заявили що віднині вони є орендарями. Він звернувся до поліції, там зареєстрували заяву і більше нічого. Цього року я теж планував взяти землю в оренду, але тепер побоююсь. Підкажіть, як бути?

Петро Василишин

докладно...

 

_Підтвердити місце проживання дитини для зарахування в перший клас можна офіційним документом з необхідною інформацією

Консультує начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк

Відповідно до вимог нового Закону "Про освіту" було змінено порядок зарахування дітей у перші класи. Тепер кожна дитина може піти в школу, найближчу до її місця проживання, закріплену за цією територією (без тестів, співбесід чи інших випробувань). Для першочергового зарахування треба тільки підтвердити місце проживання одним з документів. Їх перелік закріплено в постанові Кабінету Міністрів Українивід 13.09.2017 № 684 "Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів".

докладно...

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради завершено роботи з капітального ремонту дороги по вул. Металургів - від вул. Леваневського до вул. Львівської (ІІ пусковий комплекс).

Підрядна організація – ФОП Гончаренко А.А. Площа асфальтування дороги – 2548,5 кв.м.

IMG_20190511_092530_HHT

 

yvagaУВАГА! ОФІЦІЙНО.....

З 06 травня 2019 р. регіональною комісією Миколаївського відділення Укрдержфонду розпочато прийом заявок та документів від фермерських господарств Миколаївської області для участі у конкурсі на одержання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам». Механізм використання коштів за бюджетною програмою затверджений постановою Кабінету Міністрів України № 1102 від 25 серпня 2004 р. (із змінами).

докладно...

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2165
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 829869

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"