Оголошення
дислокация
Map
Головна

У зв'язку із збільшенням кількості випадків домашнього насильства, з метою забезпечення ґендерної рівності, запобігання ґендерно зумовленому насильству, зокрема, домашньому насильству та забезпечення прав дітей начальницею відділу з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району Іриною Богдан за участю головного спеціаліста відділу Світлани Журавльовою та фахівця соціальної роботи Миколаївського міського центру соціальних служб Наталією Сулицею було проведено робочу нараду щодо алгоритму дій з питання вирішення проблеми насильства у сім'ях.

015016

 

Адміністрація Корабельного району інформує:info_logo

23.10- 27.10.2023 року спеціалістами відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради проведено рейди - обстеження об'єктів торгівлі та сфери послуг з метою перевірки виконання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». У ході рейдів на території Корабельного району було перевірено 29 установ. Виявлено 4 порушення, надано 3 попередження. Не здійснюють господарську діяльність – 5.

***

Спеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району спільно з представниками відділу поліції №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області провели рейд - відпрацювання місць стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва з метою недопущення встановлення об'єктів незаконної торгівлі за адресами: вул. Самойловича, 24; вул. Металургів, 28-36; вул. Океанівська, 31; пр. Богоявленський, 311; пр. Богоявленський, 342: Складено 5 протоколів за статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів).Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

***

З метою перевірки щодо утримання території Корабельного району у належному санітарного стані протягом тижня, 23.10 - 27.10.2023, спеціалістами відділу санітарної інспекції адміністрації району було проведено рейди щодо перевірки санітарного стану вулиць приватного сектору (вул. Липова, вул. Горіхова, вул. Рябінова, вул. Менделєєва). За підсумками рейдів виявлено ряд порушень Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві (складування будівельних матеріалів та будівельного сміття, відсутність договору щодо вивозу побутового сміття). На порушників складено 15 адміністративних протоколів за ст. 152 КУпАП, які передано на розгляд адміністративної комісії для подальшого визначенням виду адміністративного стягнення. Надано 35 попереджень домовласникам та проведено роз'яснювальну роботу щодо обов'язкової наявності договору на вивіз ТПВ та утримання прилеглої території в задовільному санітарному стані.

***

На відпрацюванні в комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об'єкти нерухомого майна (програма «є Відновлення») на території Корабельного району внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України перебуває 304 звернення від громадян. На тепер 154 Акти направлено до ДАБК, 25 чек - листів направлено до ДЖКГ, 125 Актів знаходяться в роботі. Протягом 23.10-25.10.2023 року комісією обстежено 12 об'єктів.

***

Станом на 27.10.2023 спеціалісти Служба у справах дітей адміністрації Корабельного району протягом здійснили особистий прийом 601-го громадянина щодо отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів отримали 35 осіб. Підготовлено 21 проєкт рішень виконавчого комітету щодо статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Організаційна робота триває.

 

27 жовтня 2023 року з метою профілактики дитячої безпритульності і бездоглядності, попередження правопорушень серед неповнолітніх, службою у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради (Мамонтова О.Є., Таворська Л.В.), спільно з інспектором СЮП ВП МРУП ГУНП в Миколаївській області О. Дмитруліним проведено профілактичний рейд «Діти вулиці» на території Корабельного району м. Миколаєва.

У ході проведення рейду здійснено обстеження вулиць, парків та місць скупчення людей щодо перебування там дітей, які знаходяться без нагляду дорослих, з метою запобігання дитячій безпритульності та бездоглядності, скоєння дітьми правопорушень, попередження та запобігання на території Корабельного району фактів жебрацтва серед дітей.

Відвідана родина, яка перебуває на обліку служби. Відносно матері дитини складено протокол за ст. 184 КУпАП.

11m222m

 

dfsЗдійснюєш діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг – застосовуй

РРО/ПРРО!

Головне управління ДПС у Миколаївській області повідомляє про відновлення з 01 жовтня 2023 року відповідальності суб'єктів господарювання за порушення вимог Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265).

Відповідно до положень чинного законодавства України, починаючи із 01.01.2022 втратили дію пільги щодо незастосування реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) або програмних РРО, а тому фізичні особи-підприємці (крім платників єдиного податку першої групи) при здійснені розрахунків за товари (послуги) зобов'язані застосовувати РРО або програмні РРО на загальних підставах.

докладно...

 

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради продовжує заходи з протидії насильства у сім'ї

Так за вересень-жовтень 2023 року спеціалістом відділу з гуманітарних питань спільно з фахівцями Миколаївського міського центру соціальних служб було здійснено 69 виходів до сімей, де було скоєно домашнє насилля. 24 факти домашнього насилля комісійно було підтверджено.

За цей період до відділу з гуманітарних питань надійшло 2 повідомлення від патрульної поліції та громадської організації з протидії домашньому насильству «Ла Страда – Україна» про скоєння насильства відносно дітей. Під час комісійних виходів було виявлено 10 випадках, в яких неповнолітні діти були свідками домашнього насильства. З цього приводу всі матеріали було передано до служби у справах дітей для подальшої роботи.

1

 

imagesВ адміністрації Корабельного району триває організаційна робота щодо оздоровлення дітей, які потребують соціальної підтримки та уваги.

23 дитини пільгової категорії, а саме: діти учасників бойових дій, внутрішньо переміщені особи, діти з багатодітних сімей, талановиті діти, дитина, мати якої має інвалідність ІІ групи, та дитина, яка перебуває на диспансерному обліку, мали змоги отримати путівки за кошти міського бюджету до таборів відпочинку «Синевирське озеро» в Закарпатській області та «Водограй» в Івано-Франківської області.

Табори мають цікаві активні програми та професійні команди, що в поєднанні з дивовижними краєвидами є ідеальним місцем відпочинку, оздоровлення та перезавантаження психологічного стану дітей.

 

З метою створення безпечних та комфортних умов для мешканців адміністрацією Корабельного району виконано роботи з поточного ремонту зупинок громадського транспорту по Об'їзній дорозі.

3z4z6z

 

2z

5z

 

Триває робота комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об'єкти нерухомого майна внаслідокinfo бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України (програма «є Відновлення») на території Корабельного району.

На відпрацюванні перебуває 304 звернення від громадян. На тепер 138 Актів направлено до ДАБК, 21 чек - лист направлено до ДЖКГ, 145 Актів знаходяться в роботі (139 – обстежено комісією, 6- в роботі). Протягом 16.10-20.10.2023 року комісією обстежено 12 об'єктів.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3292
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1125029

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"