Головна

1403__Шукаємо активних громадян!

На базі Корабельного районного центру зайнятості  21 серпня 2017 року був проведений інформаційний захід з представниками Другого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Заступник директора Другого ММЦ НВПД Гнатуша Наталія поінформувала присутніх про конкурс на навчання громадських діячів:

Якщо Вам небайдужий розвиток Вашої громади, Ви добре розумієте її проблеми, прагнете змін і готові виділити час на допомогу громаді, запрошуємо Вас долучитися до міжрегіональної команди громадських радників.

У команді Ви пройдете спеціалізоване навчання з кваліфікованими тренерами, знайдете підтримку однодумців з усієї України, дізнаєтесь та навчитесь як можна ефективно спрямувати свої зусилля на якісні зміни в житті громади. Ми пропонуємо навчання з різних питань, які можуть знадобитися раднику в громаді: безпека, фінансова грамотність, захист своїх прав, робота державних інститутів, пошук допомоги та встановлення зв'язків.

Щоб долучитися до формування команди та подати свою кандидатуру на навчання необхідно заповнити Інтернет-опитувальник (https://goo.gl/gvA6VJ) до 31 серпня 2017 року. Тут Ви зможете вибрати зручний для себе графік навчання і розповісти про Ваш досвід та бачення змін в громаді.

Результати опитування буде опрацьовувати конкурсна комісія. Члени комісії можуть зателефонувати Вам і уточнити додаткову інформацію після отримання Ваших відповідей на запитання Інтернет-опитувальника.

За результатами відбору Ви будете запрошені на безоплатне навчання, яке проходитиме в три етапи в період з вересня по листопад 2017 року. Організатори забезпечують проживання, харчування та відшкодування транспортних витрат. Участь в усіх етапах навчальної програми обов'язкова, випускники отримають сертифікат. Про результати відбору Ви будете повідомлені телефоном або електронною поштою, яку вкажете в опитувальнику.

Якщо виникають додаткові запитання, будь ласка, звертайтеся, контактний номер телефону:

0971280210 або електронна скринька: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

Також додаткову інформацію, доступ до Інтернету та, за необхідності, допомогу в заповненні опитувальника Ви зможете отримати за адресою:

м. Миколаїв, вул. Космонавтів 61, тел. 44-54-60

 

Прикордонна родина чекає саме на тебе!

На базі Корабельного районного центру зайнятості 21 серпня 2017 року був проведений семінар з орієнтації на службу в Прикордонній службі України.

Відповідальний виконавець з добору по Миколаївській області – Зелінська Наталя поінформувала присутніх про мету самої служби.

Державна прикордонна служба України - правоохоронний орган спеціального призначення. Основна мета служби - здійснення прикордонного контролю та охорона державного кордону. Реалізація цього завдання  покладена на підрозділи прикордонної служби та загони морської охорони. Саме тому всіх прикордонників, які несуть службу у підрозділах охорони кордону, можна умовно розподілити на:

- інспекторів прикордонної служби;

- інспекторів прикордонної служби – кінологів;

- моряків.

Тому, на сьогоднішній час в Україні існує три навчальні заклади підготовки особового складу прикордонної служби.

1. Навчальна частина м. Оршанець, Черкаська область - готує інспекторів прикордонної служби, які патрулюють територію, оглядають транспортні засоби та перевіряють документи у осіб, що перетинають кордон. Навчання триває 6 місяців. Після закінчення та здачі заліків курсант отримує звання молодшого сержанта, сертифікат про проходження підготовки та розподіляється в один з підрозділів прикордонної служби. Слід зауважити, що сьогодні можливий призов без проходження навчання. Підготовка здійснюється у підрозділах несення служби після підписання контракту.

2. Навчальна частина м. Великі Мости, Львівська область  -  готує інспекторів прикордонної служби - кінологів, які оглядають транспортні засоби, що перетинають кордон. Навчання триває 6 місяців. Після закінчення та здачі заліків курсант отримує звання молодшого сержанта, сертифікат про проходження підготовки та розподіляється в один з підрозділів прикордонної служби зі своїм новим товаришем - собакою.

3. Навчальна частина м. Ізмаїл, Одеська область - готує матросів, які патрулюють нашу морську економічну зону. Навчання триває 6 місяців. Після закінчення та здачі заліків курсант отримує звання матроса, сертифікат про проходження підготовки та розподіляється в один з загонів морської охорони (м. Одеса, Ізмаїл, Маріуполь).

Дуже цікавий новий  проект підготовки прикордонників «Нове обличчя кордону», який розвивається щороку у рамках інтеграції України в Європу. Особи, які виявили бажання прийняти участь, складають заліки з української та англійської мов. Прийняті курсанти проходять навчання згідно європейських стандартів. Після закінчення навчальної частини нові прикордонники несуть служби у міжнародних пунктах пропуску.

Прикордонна служба України - це сучасна розвинена структура, яка турбується про кожного свого військовослужбовця.

Прикордонна родина чекає саме на тебе за адресою:

м. Миколаїв, вул. Космонавтів 1-Д, тел. 0962398005, сайт kontakt-pdru.at.ua, Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

 

dfsДо уваги платників Інгульського та Корабельного

районів м. Миколаєва

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва звертає увагу платників Інгульського та Корабельного районів м. Миколаєва на необхідність проведення державної реєстрації змін до установчих документів в частині приведення у відповідність до розпоряджень Миколаївського міського голови від 19.02.2016 №28-р «Про перейменування об'єктів топоніміки» та голови Миколаївської обласної державної адміністрації від 21.05.2016 №197-р «Про перейменування об'єктів топоніміки та демонтаж пам'ятників та пам'ятних знаків» місцезнаходження платників юридичних осіб/місцем проживання фізичних осіб-підприємців (назви вулиць, провулків, проспектів).

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

 

IMG_5073"Вітаємо тебе, школо!"

Спливають останні дні літніх канікул та незабаром шкільний дзвінок знову покличе школярів освоювати нову країну знань. Отримати гарний настрій та налаштуватися до школи дітям соціально - незахищеної категорі (діти з багатодітних родин; діти учасників АТО; діти з сімей, що опинилися в скрутних життєвих обставинах) допомогла акція «Збираймося до школи», що презентувала адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради.

Голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов привітав дітей та їх батьків з початком навчального року, та вручив подарункові набори канцелярського приладдя.

IMG_20170822_103709

Творчий колектив Миколаївського міського Палацу культури «Корабельний» підготував святковий концерт та  розважально -ігрову програму. Присутніх радували своїми виступами учасники художньої самодіяльності: вокальне об'єднання «Унісон» (керівник – Тетяна Єрохіна),  зразковий ансамбль сучасного танцю «Жемчужина» (керівник – Наталія Кобельчук), народний ансамбль бально-спортивного танцю «Фантазія» (керівник – Юрій Крижановський).

Під час усього заходу малечу розважав Клоун Юра, який дотепно, весело проводив ігри та конкурси, в які діти гралися залюбки.

IMG_5080IMG_5087

IMG_5093IMG_5110

IMG_20170822_102843IMG_20170822_103308

 

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Корабельний відділ державної виконавчої служби м. Миколаїв Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області повідомляє, що 22.08.2017 з 10 годин 00 хвилин до 11 годин 00 хвилин відбудеться виїзний прийом громадян керівником Управління державної виконавчої служби у приміщенні Корабельного відділу ДВС м. Миколаїв ГТУЮ у Миколаївській області за адресою: м. Миколаїв, вул.Океанівська, 1-А.

 

uvaga

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради запрошує небайдужих мешканців на громадських засадах отримати статус санітарного інспектора та взяти активну участь у наведенні порядку та підтриманні належного санітарного стану на території району.

Обов'язки громадського санітарного інспектора виконуються у добровільному порядку у вільний від основної роботи час.

Громадські санітарні інспектори проходять попередню підготовку, після чого одержують спеціальне посвідчення.

Громадські санітарні інспектори мають право при пред'явленні посвідчення проводити перевірки дотримання Правил благоустрою м. Миколаєва підприємствами, організаціями, установами, учбовими та дошкільними закладами, житлово-комунальними підприємствами, об'єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, власниками домоволодінь приватного сектору тощо, вносити пропозиції про усунення порушень санітарних норм, складати адміністративні протоколи про порушення за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Заявки приймаються адміністрацією Корабельного району до 30.08.2017 за телефонами 60-07-17 та 60-02-10 або в кабінеті № 216.

 

rabotaВаучери як інструмент

підвищення конкурентоспроможності громадян

Ваучер - документ встановленого зразка, що дає особі відповідно до Закону України «Про зайнятість населення» (№5067-VI від 05.07.2012р.) право на перепідготовку, підготовку на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні, спеціалізацію, підвищення кваліфікації у навчальних закладах чи у роботодавця (Додаток 4).

4 квітня 2013 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці» від 20 березня 2013 р. № 207. Цією постановою затверджено Порядок видачі ваучерів для підвищення конкурентоспроможності осіб на ринку праці.

докладно...

 

Повідомлення про прийняття працівника на роботу

Відповідно до частини четвертої ст.24 КЗпП працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням роботодавця, та повідомлення ДФС про прийняття його на роботу.

Порядок повідомлення ДФС та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу затверджено постановою №413.

Цією постановою з урахуванням вищезазначеної статті КЗпП передбачено, що повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів ДФС за місцем обліку його як платника єдиного  соціального внеску за встановленою формою до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором.

Отже, будь-який роботодавець (у тому числі ФОП) до початку роботи працівника за трудовим договором має подати до ДФС або її територіальних органів повідомлення про прийняття такого працівника на роботу.

Зазначимо, що повідомлення ДФС про прийняття працівника на роботу є частиною укладання трудового договору. За фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту) юридичні та фізичні особи-підприємці, які використовують найману працю, відповідно до ст.265 КЗпП несуть відповідальність у вигляді штрафу в 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення (з 01.01.2017р. - це 96 000 грн).

Водночас за зазначене порушення ст.41 КпАП встановлено відповідальність посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності, фізичних осіб-підприємців, які використовують найману працю, у вигляді штрафу від 50 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 1700 грн).

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1539
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 646486

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"