Головна

15 квітня 2020 року на виконання пункту 2 протоколу № 5 від 20.03.2020 позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Миколаївській облдержадміністрації робочою групою у складі спеціалістів адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради спільно з представниками районного відділу поліції та за участі членів громадського формування «Каскад» проведено рейд - обстеження 4-х продовольчих ринків, розташованих на території Корабельного району, а саме: ринок «Фенікс», ТД «Генікс Юг», ринок «Корабельний» - порушень не виявлено. На продовольчому ринку ТОВ «Жовтневий- 1» роботу повністю призупинено.

DSC_0914DSC_0922DSC_0921

 

info_logoДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ

Відповідно ст. 7 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» 24.04.2020 року у Корабельному районі заплановано проведення громадських слухань планованої діяльності ТОВ «КОМПАНІЯ «ЄВРОВНЄШТОРГ» щодо будівництва гідротехнічної споруди (причал №3) з площадкою накопичування перевантажувального терміналу за адресою: м. Миколаїв, вул. Айвазовського, 14 (о 10.00 у конференц-залі ТОВ «КОМПАНІЯ «ЄВРОВНЄШТОРГ»).

Оскільки постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19» на всій території України установлено карантин, громадські слухання управлінням екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації проводитись не будуть.

Відповідно до частини п'ятої статті 7 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» громадське обговорення планованої діяльності після подання звіту з оцінки впливу на довкілля проводиться у формі громадських слухань та у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді). Тобто із зазначеної норми вбачається, що громадське слухання є обов'язковою, проте не виключною формою громадського обговорення.

Для недопущення поширення на території України коронавірусу СОVID - 19, з метою дотримання заборон щодо проведення масових заходів кількістю понад 10 осіб, а також у зв'язку із обмеженням транспортних сполучень (у тому числі внутрішньо обласного), вбачається за необхідне утриматись від проведення громадських слухань, запланованих на період дії карантину. З урахуванням практики застосування положень Закону «Про оцінку впливу на довкілля» не вбачається за можливе спрогнозувати точну кількість учасників майбутніх слухань, але середньостатистичним показником є 10-50 учасників на одне слухання.

Так, на період дії карантину громадське обговорення планованої діяльності після подання звіту з оцінки впливу на довкілля проводиться у формі надання письмових зауважень і пропозицій.

Зазначаємо для представників громадськості, що:

- обмеження проведення громадських слухань не є обмеженням права брати участь у процесі прийняття еколого-важливих рішень;

- ви маєте можливість надавати свої зауваження, коментарі та будь-які інші пропозиції, які, на вашу думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування;

- уся інформація, щодо процедур оцінки впливу на довкілля міститься на Єдиному реєстрі з оцінки виливу на довкілля: http://eia.menr.gov.ua/uk/cases(№ справи 2020235222);

- свої зауваження та пропозиції можете надсилати на електронну пошту управління екології Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , тел. (0512) 46-04-27;

- ви можете використовувати форму зворотного зв'язку на сайті Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля у випадку виникнення питань (натиснувши на позначку конверту).

НАПРАВЛЯЙТЕ СВОЇ ЗАУВАЖЕННЯ НА ПРОПОЗИЦІЇ ОНЛАЙН.

 

Санітарне очищення району

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради інформує громаду міста про роботи із санітарного очищення, які виконувались протягом поточного тижня з 06.04.2020 по 10.04.2020.

Із залученням підрядного підприємства виконано прибирання опалого листя, гілок, побутового та будівельного сміття за такими адресами: вул. Новобудівна (зелена зона), пр. Корабелів (зелена зона), вул. Глинки (зелена зона), вул. Океанівська, (зелена зона), вул. Самойловича (зелена зона) та на території багатоповерхової забудови (вул. Океанівська, 2, 4, 8, 10, вул. О. Вишні, 91, вул. Станіславського, 80-А, пр. Богоявленський, 314, пр. Корабелів, 2-А, пр. Богоявленський, 321, 324, 326, вул. О. Ольжича, 3-А, 3-Д).

Виконано ручне прибирання зупинок громадського транспорту по пр. Богоявленському, пр. Корабелів, вул. Прибузькій, вул. 295-ї Стрілецької Дивізії, Об'їзній дорозі.

Із залученням громадських працівників, направлених з міського центру зайнятості та підрядного підприємства виконано роботи із прибирання випадкового сміття та вирізання порослі по вул. Самойловича (сквер навпроти міської лікарні № 5), занедбаної території між АГК «Шутька» та залізною дорогою. Аналогічні роботи тривають біля кладовища (вул. Гагаріна – А. Антонюка (вул. Жукова).

Із залученням підрядного підприємства тривають роботи із санітарної обрізки дерев у дворах будинків по пр. Корабелів, 12, 12-А, 12-Б, 12-В, 10-Б.

Із залученням КП «ЕЛУ автодоріг» тривають роботи із вивезення пнів, які залишились після виконання аварійних робіт з прибирання повалених негодою дерев.

Із залученням ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» виконано роботи із механізованого вакуумного прибирання доріг району та двічі проведено санітарну обробку дезінфікуючим засобом зупинок громадського транспорту вздовж магістральних доріг.

Також за дорученням адміністрації району виконано роботи із розклеювання інформаційних листівок - памяток про необхідність суворого дотримання карантину, викликаного загрозою розповсюдження коронавірусної хвороби (COVID-19).

Роботи тривають.

IMG_20200324_110127IMG_20200324_112442IMG_20200409_082656IMG_20200410_090610

 

dfsЯк платникам податків Миколаївщини повідомити про корупційні правопорушення?

Виявлення та запобігання корупції є одним із першочергових завдань Головного управління ДПС у Миколаївській області, оскільки випадки вчинення неправомірних дій негативно впливають на ефективність діяльності податкової служби Миколаївщини, її імідж та ділову репутацію, а також на взаємовідносини з платниками податків.

З метою вжиття дієвих заходів, направлених на профілактику і попередження корупційних правопорушень керівництвом податкової служби області здійснюється постійний контроль за упередженням неправомірних дій та бездіяльності, вчиненням можливих корупційних правопорушень працівниками ГУ ДПС у Миколаївській області під час виконання своїх посадових обов'язків.

Нагадуємо, що отримати роз'яснення з питань, які стосуються корупційних правопорушень або повідомити інформацію про факти можливих корупційних правопорушень або правопорушень, пов'язаних з корупцією, можливо за телефоном 50-19-13 або на електронні поштові скриньки, за адресами Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

Звертаємо увагу, що особи, які за наявних обґрунтованих переконань (інформація є достовірною) повідомляють про порушення вимог Закону України від 14 жовтня 2014 року №1700 «Про запобігання корупції» (далі – Закон) іншою особою є викривачами.

Повідомлення про корупцію може бути як письмовим, так і усним, подане як окремою особою (індивідуальне), так і групою осіб (колективне) (п.1.10 Порядку організації роботи з повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами, в органах Державної податкової служби, затвердженого наказом ДПС України від 27.02 2020 №108).

Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції (викривачі), перебувають під захистом держави, право на такий захист виникає у зв'язку із повідомленням ними про порушення вимог Закону іншими особами. Викривачам надаються гарантії захисту щодо анонімності та нерозголошення інформації щодо них.

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

dfsПодати запит про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку можна за допомогою Електронного кабінету

Головне управління ДПС у Миколаївській області з метою запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом (COVID – 19), звертається з проханням, за можливості, обмежити відвідування Центрів обслуговування платників Миколаївщини та користуватись засобами електронного зв'язку, а саме Електронним кабінетом.

Так, за допомогою Електронного кабінету підприємці – платники єдиного податку першої – третьої груп, які виявили бажання отримати витяг з реєстру платників єдиного податку, мають можливість звернутися із запитом про отримання такого витягу до податкового органу за місцем своєї податкової адреси.

докладно

 

10 квітня 2020 року на виконання пункту 2 протоколу № 5 від 20.03.2020 позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Миколаївській облдержадміністрації робочою групою у складі представників адміністрації Корабельного району та Корабельного районного відділу поліції проведено рейд - обстеження ринків, розташованих на території району, а саме: ринок «Фенікс», ТД «Генікс Юг», ринок «Корабельний», ТОВ «Жовтневий- 1».

На всіх ринках повністю призупинено роботу.

У ході перевірки керівникам мережі торгових закладів, супермаркетів, ринків надано інформаційні листівки - пам'ятки щодо проведення карантинних обмежень та заходів з попередження та розповсюдження коронавірусної хвороби COVID- 19.

IMG_7401IMG_7407IMG_7402

 
yvagaД О  У В А Г И   П І Д П Р И Є М Ц І В !

 

08 квітня 2020 року на виконання пункту 2 протоколу № 5 від 20.03.2020 позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Миколаївській облдержадміністрації робочою групою у складі спеціалістів адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради спільно з представниками районного відділу поліції та за участі членів громадського формування «Каскад» проведено рейд - обстеження 4-х продовольчих ринків, розташованих на території Корабельного району, а саме: ринок «Фенікс», ТД «Генікс Юг», ринок «Корабельний», ТОВ «Жовтневий- 1». На всіх ринках повністю призупинено роботу.

У ході рейду складено 2 протоколи за ст.152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

12131415

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2497
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 928966

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"