Головна

Порядок послуг оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки

Основними показниками ставлення держави та органів місцевого самоврядування до проблем підростаючого покоління є турбота про оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Відповідно до обласної Програми відпочинку та оздоровлення дітей Миколаївської області на 2014-2018 роки затвердженої рішенням Миколаївської обласної ради від 24.12.2013 №9, розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації від 28.02.2017 року №56-р «Про затвердження заходів щодо реалізації в 2017 році Програми відпочинку та оздоровлення дітей Миколаївської області на 2014-2018 роки», відділ з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради інформує батьків щодо оздоровлення дітей пільгових категорій у МДЦ «Артек» (м. Київ) та УДЦ «Молода гвардія» (м. Одеса).

Додаток - Перелік документів, необхідних для отримання путівки до УДЦ «Молода гвардія» та МДЦ «Артек»

 

15 березня 2018 року спеціалістами адміністрації Корабельного району за участю  членів громадського формування «Каскад» та представників районного відділу поліції  проведено рейд щодо припинення стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва за адресою: пр. Богоявленський, 311; вул. Океанівська 14/1 - 14/2 (біля ЗОШ № 33).

Складено 7 протоколів за ст.152 та 3 протоколи за ст. 160 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

20180315_10295020180315_110458

 

yvagaУВАГА!

Управління містобудування та архітектури Миколаївської міської ради повідомляє

На теперішній час розроблено містобудівну документацію - Детальні плани територій (далі – ДПТ): мікрорайону Балабанівка та 8 мікрорайону.

Ознайомитись з вказаними ДПТ з текстовими та графічними матеріалами можна на сайті Миколаївської міської ради в розділі «Будівництво»

https://mkrada.gov.ua/content/8y-mikrorayon-u-korabelnomu-rayoni-mmikolaeva.html

https://mkrada.gov.ua/content/mikrorayon-balabanivka-u-korabelnomu-rayoni-mmikolaeva.html

 
meteo17-19_03_2018
 

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради з початку 2018 року із залученням підрядної організації КП «ГДБН» виконала ремонт мереж вуличного освітлення:

- по провулку Колективний від вул. 295-ї Стрілецької Дивізії до вул. Івана Франка з улаштуванням 9-ти світлоточок, довжина нової мережі складає 298,7 п.м.;

- по вул. Пшеницина від пр. Богоявленського до лісу з улаштуванням 9-ти світлоточок, довжина нової мережі складає342,7 п.м.;

- по вул. Рильського від вул. Станіславського до вул. Остапа Вишні з улаштуванням 4-х світлоточок, довжина нової мережі складає 133 п.м.;

- по вул. Волгоградській з улаштуванням 19-ти світлоточок, довжина нової мережі складає 689,9 п.м.

IMG_20180313_143704IMG_20180313_152253

 

yvagaЗ метою реалізації правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» та підвищення правової культури громадян, надання їм правових консультацій та первинної правової допомоги, працівник головного територіального управління юстиції у Миколаївській області буде проводити прийом громадян у приміщені адміністрації Корабельного району м. Миколаєва, а саме:

ПІБ

посада

дата

місце

час

Царук Юлія Юріївна

головний спеціаліст відділу реєстрації нормативно - правових актів управління реєстрації нормативно – правових актів, правової роботи та правової освіти головного територіального управління юстиції у Миколаївській області

Кожна 3-тя п’ятниця місяця

Каб. 113

10.00-12.00

 
redcross18 квітня 2018 року виповнюється 100 років від дня створення Товариства Червоного Хреста України. Це найвпливовіша і найбільша за чисельністю в країні громадська організація, основним завданням якої є сприяння органам державної влади в їх діяльності в гуманітарній сфері.

Товариство Червоного Хреста України виникло в квітні 1918 року з ініціативи Маріїнської громади сестер милосердя Червоного Хреста, яка з 1878 року надавала  благодійну медичну допомогу киянам. Взявши на себе з перших днів свого існування благородну місію турботи про здоров'я людей та їх благополуччя, Товариство визначило і реалізує такі пріоритетні напрямки діяльності: надання медичної, соціально-побутової, матеріальної та іншої допомоги одиноким малозабезпеченим ветеранам та інвалідам війни і праці, хворим громадянам похилого віку, дітям-сиротам, дітям вулиці, багатодітним сім'ям, потерпілим внаслідок надзвичайних ситуацій (у тому числі від аварії на Чорнобильській АЕС), мігрантам, біженцям, шукачам притулку, іншим верствам населення, які потребують соціальної підтримки; попередження торгівлі людьми; проведення  санітарно-просвітньої роботи, спрямованої на профілактику інфекційних  хвороб; немедичний догляд хворих на туберкульоз та СНІД.

докладно...

 

1403__05.03_2Ласкаво просимо на навчання!

В рамках співпраці Корабельного районного центру зайнятості з Державною прикордонною службою був проведений інформаційно-консультаційний захід для безробітних осіб.

Начальник групи з добору по Миколаївській області, підполковник Вахніцький Вадим поінформував присутніх про можливість навчання в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького – єдиний сучасний прикордонний вищий багатопрофільний військовий навчальний заклад.

Переваги навчання в академії:

- Навчання за кошти державного бюджету;

- Повне державне утримання та перебування на військовій службі;

- Обов'язкове працевлаштування (проходження офіцерської служби в органах охорони державного кордону);

- Повний соціальний пакет офіцера (щомісячне грошове забезпечення, забезпечення житлом, медичне забезпечення, гарантована пенсія).

Вища освіти (Бакалавр, Магістр) за спеціальностями:

- Безпека дорожнього кордону;

- Правоохоронна діяльність;

- Автомобільний транспорт»

- Право;

- Телекомунікації та радіотехніка;

- Філологія;

- Психологія.

Терміни проведення конкурсних заходів мають особливості. За інформацією звертатись за телефонами приймальної комісії: (0382)65-64-83 або (0382)65-62-30 та на сайт академії nadpsu.edu.ua або

за більш детальною інформацією звертайтесь за адресою:

м. Миколаїв, вул. Космонавтів 1-Д, тел. 0962398005, сайт kontakt-pdru.at.ua, Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1736
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 682922

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"