Головна

Ліквідація несанкціонованого звалища сміття по вул. Прибузька 1

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради звітує  громаді міста про те, що з залученням підрядного підприємства
ФОП «Кущ Є.В.», 31.10.2017 було завершено роботи по ліквідації несанкціонованого звалища сміття по вул. Прибузька, 1.

Ліквідація даного звалища відбувалась протягом тижня. До робіт було залучено спец-техніку, та значний людський ресурс.

Адміністрація району звертається до усіх мешканців міста з категоричною вимогою – не утворювати повторного звалища у даному місті. У випадку виявлення зазначених фактів до порушників будуть вживатись найсуворіші заходи покарання згідно норм чинного законодавства.

IMG_20171031_143157IMG_20171031_143216IMG_20171031_143243IMG_20171101_131656IMG_20171101_131700IMG_20171101_132010

 

info_logo

1 листопада 2017 року спеціалістами адміністрації Корабельного району спільно з представниками районного відділення поліції, членами громадського формування «Каскад» проведено рейд щодо припинення стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва за адресами: пр. Богоявленський, 311; вул. Океанівська, 31, 14/1 - 14/2 (біля ЗОШ № 33). Складено 8 протоколів за ст.152, 4 протоколи за ст.160 частина перша Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району м. Миколаєва та районного суду для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

 

_28_014

«Уклін низький вам, сивочолі ветерани!»

Під такою назвою в переддень відзначення 28 жовтня Дня визволення України був організований та проведений захід, присвячений вшануванню пам'яті всіх, хто наближав визволення нашої землі від фашистських загарбників.  27.10.17р об 11-00 год у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради було організовано та проведено  годину пам'яті. На зустріч були запрошені відвідувачі закладу та ветерани, щоб пригадати ті нелегкі часи, що навічно вкарбувалися в пам'ять народну.

_28_006

Своїми спогадами про окупаційний період під час війни поділилася Гайдукова Юлія Іванівна. Вона була ще дитиною, але памятає ті роки й дотепер. З віршами про війну виступили Зеленський М.М, Рожкіна В.С, Швачко Л.В. Були прочитані вірші зі збірки ветерана праці, поета району Білошапкіна О.К. «Ніхто не забутий». Мелодії військової пори  прозвучали у виконанні Козовякіна О.В. Всі  присутні  виконували пісні воєнних років. Після завершення зустрічі  пригощалися ароматним травяним чаєм та печивом, що приготували працівники відділення.

Ми вдячні всім учасникам зустрічі за активну підтримку та участь у заходах, бажаємо ветеранам  міцного здоровя та  добробуту, мирного неба над головою, уваги та шани від рідних та близьких людей.

З Днем визволення України!

 
З нагоди відзначення 73-ї річниці з Дня визволення України від фашистських загарбників, адміністрацією Корабельного району 27.10.2017 року організовано проведення суботнику з очищення території району від опалого листя та гілок дерев.

У суботнику взяли участь близько 78 підприємств, організацій, учбових, дошкільних навчальних, лікувальних закладів та торгівельних установ. Під час проведення суботника мешканці району виконували збір опалого листя, очищення прилеглих та закріплених територій від випадкового сміття та порослі.

У суботнику з санітарного очищення району прийняло участь 2354 осіб, у т. ч.:

- учнів - 1451;

- співробітників бюджетних організацій – 223;

- співробітників підприємств – 604;

- підприємців – 76.

Зібрано 780 куб.м опалого листя та гілок, залучено 7 одиниць вантажної техніки.

IMG_5453IMG_5456

IMG_5435IMG_5439

IMG_5447IMG_5450IMG_5446

IMG_5491

 

b011e428fcf1af8c3329f95c78b8cfe0Спалювання опалого листя - дана проблема стосується кожного!

Шановні мешканці Корабельного району!

Кожної осені місто Миколаїв втопає у диму від спалювання сміття, сухої трави, опалого листя тощо.

Адміністрація Корабельного району нагадує, що спалювання листя на подвір'ях є надзвичайно шкідливим для здоров'я людей та екологічного стану у місті. Зокрема, багато українців мають алергію на дим, тому з початком осені суттєво зростає захворюваність.


Вдихання диму спричиняє:

• зниження імунітету;

• загострення хронічних захворювань;

• алергію;

• хвороби дихальних шляхів;

• онкологічні проблеми.

При згорянні однієї тони рослинних залишків у повітря вивільняється біля 9 кг мікрочастинок диму. Разом з димом в повітря вивільняються пестициди та радіонукліди, накопичені рослинами протягом року. Нерідко разом з листям горить сміття, що спричиняє ще потужніше забруднення атмосферного повітря. При горінні гуми, окрім згаданого, утворюються канцерогенна сажа та оксиди сірки, останні викликають респіраторні захворювання. В тліючому без доступу кисню листі виділяється бензопірен, що здатен викликати у людини ракові захворювання. Окрім того, з димом у повітря вивільняються діоксини.

Окрім безпосередньої шкоди людському здоров'ю, спалювання рослинних залишків становить суттєву загрозу природі: з листям згорають зимуючі корисні комахи, такі як сонечка; руйнується ґрунтовий покрив (вигорають рослинні залишки, гинуть ґрунтоутворюючі мікроорганізми), відбувається збіднення ґрунту; знищується насіння і коріння трав'янистих рослин; пошкоджуються нижні частини дерев і кущів та верхні частини їх коріння; в 2-4 рази зростає промерзання ґрунту.

Крім того, виникає загроза перекидання вогню на природні ділянки; зростає загроза лісових пожеж і загоряння житлових будинків; погіршується видимість на дорогах, збільшується частота ДТП.

Що ж робити з опалим листям?

Найбільш дружнім по відношенню до довкілля шляхом утилізації опалого листя є компостування. Найціннішою характеристикою компосту є великий вміст у ньому необхідних рослинам хімічних сполук. Щорічне прибирання листя в парках призводить за 20 років до 50%-го зниження приросту деревини. Те саме відбувається і на присадибних ділянках, в садах.
Для компостування листя складають у купи шириною 2 м і висотою до 1,7 м. в основу купи вкладають до 25 см шар землі. Кожен з шарів листя не має перебільшувати 30 см. На цю ж купу можна скидати пташиний послід, харчові рештки. Кожен з шарів присипають землею. Протягом літа компост 2-3 рази перелопачують. Компост вважається готовим, якщо перетворився на однорідну темну розсипчасту масу. При літній закладці компост дозріває за 2-3 місяці, при осінній – за 6-8. Аналогічно, компостування можна проводити в траншеях глибиною до 1 м і шириною 1,5 м. Траншейне компостування більш зручне з міркувань того, що при ньому компост рівномірно зволожується і не пересихає.
Використовувати компост в якості добрива можна вже через рік після закладки. Його корисні властивості зберігатимуться ще 4 роки. Корисне використання компосту в якості прикореневої підкормки дерев і кущів.

Одночасно з цим, адміністрація Корабельного району попереджає керівників підприємств, учбових та дошкільних закладів, закладів охорони здоров'я, інших організацій, які розташовані на території району, а також мешканців приватного сектору про заборону спалювання опалого листя та іншої сухої рослинності.

Спалювання рослинних залишків є прямим порушенням п. 12.2.11 Правил благоустрою м.Миколаєва та тягне за собою адміністративну відповідальність за ст.152 Кодексу України про адміністративне правопорушення.

 

IMG_5430У цей славний день ми повертаємося своєю пам'яттю до тієї фашистської окупації, яка тривала 1225 днів та ночей до осені 1944 року. 73 роки тому наш народ здобув Велику Перемогу, яка звільнила Україну від фашистського ярма.

З днем визволення України ветеранів привітали перший заступник голови адміністрації Корабельного району Олександр Гвозденко та учні ЗОШ №54 І-ІІІ ступенів – Калинко Варвара та Доровський Владислав.

Виразити свою повагу великому подвигу прийшли учні та вчителі загальноосвітніх шкіл, керівники та працівники підприємств і організацій Корабельного району.

Нехай нашими неперехідними духовними цінностями, нашими найвищими чеснотами стануть священна пам'ять і глибока повага до тих, хто пройшов страшну і сувору школу війни, хто у повоєнні роки відбудував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є для нас прикладом любові до Батьківщини, зразком витримки, мудрості й терпіння, щирої віри у непорушну єдність поколінь, у щасливе майбутнє нашої незалежної держави.

IMG_5402IMG_5406IMG_5415IMG_5425

 

dfs«Незалежник» як податковий агент

Відносно пп. 14.1.180 п. 14.1 ст. 14 Податкового Кодексу податковий агент щодо податку на доходи фізичних осіб - самозайнята особа, яка зобов'язана нараховувати, утримувати та сплачувати податок до бюджету від імені та за рахунок фізичної особи з доходів, що виплачуються такій особі, вести податковий облік, подавати податкову звітність контролюючим органам та нести відповідальність за порушення його норм в порядку, передбаченому ст. 18 та розділом IV цього Кодексу.

Податковий агент, який нараховує (виплачує, надає) оподатковуваний дохід на користь платника податку, зобов'язаний утримувати податок на доходи фізичних осіб за ставкою 18 % та військовий збір -1,5 % бази оподаткування (пп. 168.1.1 п. 168.1 ст. 168 та підпункти 1.2 та 1.3 п. 16і підрозділу 10 розділу XX Кодексу).

Податкові агенти зобов'язані подавати у строки, встановлені Податковим кодексом для податкового кварталу, податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків, а також суми утриманого з них податку та збору до контролюючого органу за місцем свого розташування (п. 176.2 ст. 176 Кодексу).

Однак згідно з п. 177.8 ст. 177 Податкового кодексу під час нарахування (виплати) фізичній особі - підприємцю доходу від здійснення нею підприємницької діяльності самозайнята особа, яка нараховує (виплачує) такий дохід, не утримує податок на доходи у джерела виплати, якщо фізичною особою - підприємцем, яка отримує такий дохід, надано копію документа, що підтверджує її державну реєстрацію відповідно до закону як суб'єкта підприємницької діяльності. Це правило не застосовується в разі нарахування (виплати) доходу за виконання певної роботи та/або надання послуги згідно з цивільно-правовим договором, коли буде встановлено, що відносини за таким договором фактично є трудовими, а сторони договору можуть бути прирівняні до працівника чи роботодавця відповідно до підпунктів 14.1.195 та 14.1.222 п. 14.1 ст. 14 Кодексу.

Самозайнята особа набуває статусу податкового агента щодо податку на доходи фізичних осіб лише у випадку нарахування (виплати) доходів фізичній особі.

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

 

1403_voenВійськова служба за контрактом – свідомий вибір кращих!

На базі Корабельного центру зайнятості в жовтні 2017 року була проведена презентація Військової служби за контрактом.

Представник Корабельного районного військового комісаріату Павло Тарасов поінформував присутніх про надійну кар'єрну перспективу при обранні служби за контрактом та ознайомив про 4 кроки до підписання контракту:


1. Звернутися до військового комісаріату за місцем обліку для співбесіди та підбору посади або до бойової військової частини для отримання письмової згоди командира частини;

2. Надати до військового комісаріату такі документи:

• Заяву з проханням щодо прийняття на військову службу за контрактом;

• Письмову згоди на обробку персональних даних та проведення спеціальної перевірки відомостей (у разі необхідності);

• Письмову згоду на проведення професійно-психологічного відбору;

• Копію паспорта й довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;

• Довідку з Національної поліції України про наявність (відсутність) судимості або притягнення кримінальної відповідальності;

• Військовий квиток (для військовозобов'язаних, приписне свідоцтво – для призовників);

• Автобіографію в рукописному і друкованому примірниках;

• Довідку про трудову діяльність;

• Копії документів про освіту (додаток з оцінками);

• Довідку про склад сім'ї та місце реєстрації або фактичного перебування;

• Службову характеристику (з місця роботи або навчання);

• Дві фотокартки розміром 9х12 см.

3. За направленням військомату отримати у лікувальних закладах:

• Сертифікат про проходження профілактичного наркологічного огляду;

• Довідку про відсутність перебування на обліку у психоневрологічному, шкірно-венеричному та тубдиспансері; про відсутність вагітності (для жінок); визначення групи крові та резус-фактору; результати аналізів на ВІЛ, сифіліс, гепатитів В та С;

• Медичну картку (форма 25).

Прибути для проходження військо-лікарської комісії. За результатами медогляду отримати довідку ВЛК щодо придатності до військової служби.

4. Убути до навчального центру (до військової частини) для укладання контракту (проходження підготовки або перепідготовки).

За більш детальною інформацією можна звернутись до Корабельного районного військового комісаріату за адресою:

м. Миколаїв, проспект Богоявленський 309,

тел. (0512) 64-52-98, 64-53-00,

моб. (066)522-29-54,

сайт: www.kontraktnik.mil.gov.ua

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1589
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 664066

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"