Головна

info_logoЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

30.09.2014

Спеціалістами комунального відділу адміністрації району у ході проведення організаційної роботи із залученням підрядної організації ТОВ «Миколаївдорсервіс» ліквідовано звалище сміття по пр. Жовтневому, 309.

Підрядною організацією КП «Обрій-ДКП» виконано покіс уздовж дороги по вул. Самойловича.

******

Відділом ведення Державного реєстру виборців адміністрації Корабельного району проведено «гарячу телефонну лінію» з питань уточнення персональних даних виборців у Державному реєстрі та тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси. Звернулось 2 особи. Начальником відділу надано роз'яснення.

 

27 вересня, у День 77-ї рiчницi заснування Миколаївської областi,в Корабельному районї відбувся ярмарок сiльськогосподарчої продукції  – « З хлібом і добром!». Представники сільськогосподарських і переробних підприємств, фермерських господарств, а також приватні підприємці представили миколаївцям свою продукцію: ковбасні і м'ясні вироби, молочну продукцію, яйця, мед, круп'яні і хлібобулочні вироби, напої, олію, фрукти, овочі за цінами виробника.

Мешканців та гостей району у цей день привітали голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов, голова Жовтневої райдержадміністрації Вікторія Москаленко.

Святковий ярмарок запропонував велике розмаїття товарів на любий смак.

Гарний настрій відвідувачам дарували танцювальний ансамбль бального танцю під керівництвом Ю.Крижановського, колектив української народної пісні «Океаночка»

yarmarka_27_09_14-1yarmarka_27_09_14-2yarmarka_27_09_14-4yarmarka_27_09_14-6yarmarka_27_09_14-8yarmarka_27_09_14-3yarmarka_27_09_14-9yarmarka_27_09_14-10


yarmarka_27_09_14-11yarmarka_27_09_14-12yarmarka_27_09_14-13yarmarka_27_09_14-14yarmarka_27_09_14-15

Волонтери наповнивши свій прилавок патріотичним різноманіттям пропонували відвідувачам обереги, прикраси, аутентичний посуд та предмети декору. Всі зібрані кошти підуть на допомогу вимушеним переселенцям та дітям, які перебувають на Миколаївщині без батьків.

yarmarka_27_09_14-5yarmarka_27_09_14-55

 
ogolosh_yarmarok
 

Правильно «вколоти» суперника тепер можуть учні Миколаївської школи № 33

Їм провели майстер-клас з фехтування.

Тренер з фехтування, майстер спорту України, багаторазова призерка чемпіонатів, першостей кубків України Анна Калачова стала переможцем грантового конкурсу «Територія РУСАЛу - 2014». Реалізуючи свій соціальний проект «Фехтування - мистецтво і засіб виховання», вона відвідує школи Корабельного району, де проводить дітям майстер-класи з фехтування для популяризації цього виду спорту.

- «Фехтування мистецтво наносити удари, не отримуючи їх», - говорив Мольєр. - Фехтування - надзвичайно гарний, витончений і романтичний вид спорту, - запевняє тренер з фехтування Анна Калачова. - У середні віки воно було неодмінним елементом виховання будь-якого лицаря і дворянина. Забуте на початку двадцятого століття, зараз це мистецтво переживає друге народження. Воно стало видом спорту, зацікавленість до якого неухильно зростає як з боку хлопчиків, так і дівчат. Адже в процесі поєдинку і на тренуваннях у спортсмена задіяні всі групи м'язів, розвиваються гнучкість, граціозність, підвищується фізична витривалість організму. Сьогодні наші юні спортсмени успішно виступають на міжрегіональних змаганнях, а досягнення вже досвідчених Ольги Харлан і Олени Хомрової відомі всьому світу.

- Фехтувальний поєдинок подібний до шахів, - вважає директор представництва Центру соціальних програм компанії РУСАЛ в Україні Олена Ожема. - Діти вчаться прогнозувати поведінку суперника, прораховувати варіанти найкращого удару. Спортивне фехтування допомагає розвинути здібності до аналізу ситуації у дитини, готовність швидко приймати рішення і діяти в екстремальних ситуаціях. Саме тому компанія РУСАЛ вирішила підтримати даний проект. Ми виділили кошти для придбання чотирьох костюмів, масок, електрокурток, а також електрофіксатора «уколів».

feh_1feh_2

Під час майстер-класів юні спортсмени показали свою майстерність, продемонстрували роботу системи захисту і нападу в цьому унікальному виді спорту, довели, що результатом фехтувальних тренувань стає спритне, скоординоване, пластичне тіло, кероване розумом, що здатен швидко мислити і приймати вірні рішення.

В свою чергу, учні змогли приміряти на себе форму фехтувальника, спробувати себе в ролі д'Артаньяна і, звичайно, записатися на уроки фехтування, які в Корабельному районі проходять на базі школи №1.

Адміністрування соціальної програми «Територія РУСАЛа - 2014» здійснює представництво Центру соціальних програм компанії РУСАЛ в Україні.

 

ccpУ Миколаєві розпочала роботу «Школа волонтерів»

Учасниками проекту «Школа волонтерів», який реалізується Центром соціальних програм компанії РУСАЛ в рамках грантової програми Фонду сприяння громадянської активності, стали учні старших класів та студенти. Вони вже сьогодні приймають участь у благодійних акціях, але не мають систематизованих знань, умінь для більш ефективної роботи.

- Вже сьогодні бажання вчитися виявили учні економічного ліцею №1, студенти Миколаївського національного аграрного університету, Національного університету ім. В.О. Сухомлинського, Чорноморського державного університету ім. Петра Могили, Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини університету «Україна», - розповідає директор представництва Центру соціальних програм компанії РУСАЛ в Україні Олена Ожема. - Всі учасники «Школи волонтерів» пройдуть тренінги і семінари з основ волонтерської діяльності, командотворення, лідерських якостей, мотивації, і соціального проектування, дізнаються про особливості роботи з соціально-незахищеними верствами населення.

volonter1volonter2

- Окрім теоретичної частини, на молодь чекає практична робота - як участь в різних акціях зі збору коштів або речей, так і організація творчих вечорів з ветеранами, спілкування з дітьми-сиротами, дітьми-інвалідами, - ділиться думкою головний адміністратор програм представництва ЦСП компанії РУСАЛ в Україна Олеся Кондратюк. - Волонтер - це поняття всеосяжне. Гарний волонтер одночасно є організатором, лідером, психологом - його завдання вміти швидко знайти можливість для допомоги людям: і матеріальної, і моральної. В результаті реалізації нашої програми в регіоні з'являться кваліфіковані волонтери, які володіють не тільки теоретичними, але й практичними навичками організації та проведення різних благодійних акцій. Вони зможуть ділитися своїм досвідом, поширювати його в школах, вузах.

Перший тренінг, який пройшов для учасників «Школи волонтерів» на базі представництва ЦСП компанії РУСАЛ в Україні, був присвячений командотворенню.

- Оскільки ми обирали для участі в цій програмі людей, які хочуть бути лідерами, хочуть організовувати волонтерський рух, то перший тренінг ми присвятили створенню власної ефективної команди, - каже керівник тренінгу Вікторія Гоман. - Дуже важливо зацікавити колег, друзів своєю роботою, навчитись керувати своєю енергією.

- «Школа волонтерства» дасть певний досвід у житті, який мені знадобиться у подальшому, - упевнений студент Миколаївського національного аграрного університету Владислав Легоміна. - Мені цікаво допомагати іншим людям. Сьогодні я її надам нужденним, а завтра, якщо раптом мені знадобиться підтримка, інші простягнуть мені руку допомоги. Я вважаю, якщо люди будуть частіше допомагати одне одному - наш світ стане кращим.

Всі бажаючі стати учасниками «Школи волонтерів» можуть звертатися за адресою: пр. Жовтневий, 325/1, тел: 63-66-96.

 

DC1Відлуння Дня народження Миколаєва

З добром у серці та посмішкою на обличчі я повернулась до невідкладних справ.

Кожного разу, коли я відвідую виставки вихованців гуртків декоративно-ужиткового мистецтва Дитячого Центру та загальноосвітніх навчальних закладів Корабельного району, завжди щиро дивуюсь тому, які вони талановиті, яку мають розмаїту фантазію, як глибоко відчувають національне коріння рідного краю. Так було і 13 вересня 2014 року на вулиці Радянській у 225-ту річницю нашого міста.

На сам перед потрібно сказати, що частина центральної вулиці Миколаєва, котра прилягає до головної площі міста, в той час нагадувала різнобарвний потік людей, одягнений, в основному, у національні кольори. Одна його частина доброзичливо демонструвала свої роботи та уміння, друга зацікавлено розглядала та намагалась повторити виготовлення виробу в тій чи іншій техніці народного умільця.

Перш за все, я звернула увагу на те, що буквально фурор викликало панно «Україна та Миколаїв єдині». Містяни охоче фотографувались біля нього. І це цілком зрозуміло, тому що за задумом його автора Олени Самсонової (керівник гуртка «Творча майстерня» ДУМ ДЦ позашкільної роботи) було виразно зображено місто корабелів у звичних для миколаївців національних атрибутах і символах: прапор, гніздо лелеки, соняшники, сніп соломи.

den_goroda_vistavka1den_goroda_vistavka2

До того ж ця композиція була основним об'єднуючим елементом експозиції Корабельного району. Решта експонатів логічно доповнювали та поглиблювали тематику виставки, що виразно читалась у підборі робіт: «Миколаїв – невід'ємна частина України».

Добре сприймали відвідувачі виставки яскраві та виразні роботи вихованців гуртків ДУМ Т.В.Маркової («Дівочі таємниці»), О.Е.Самсонової («Творча майстерня»), В.В.Покиданець, А.М.Івашкіної. Вони були представлені у таких техніках, як гобелен, квілінг, аплікація з паперу, тканин і насіння, живопис, вишивка, штучні квіти та інше. Сама ж тематика робіт широка: казкові персонажі, пейзажі рідної землі, воїни, тварини та т.п..

Та все ж не тільки юні майстри, а й їх педагоги охоче взяли участь у експозиції. Припали до смаку миколаївцям рушник та фіранки виконані у техніці вибійки (мальовані візерунки на тканині) В.В.Покиданець; гобелен «Віженка» (село на Буковині) О.Е.Самсонової.

Цікава й така деталь. Всі учасники виставки з Корабельного району були об'єднані темою, що символізувалась жовто-блакитним вінком. Як було вже відмічено окрім ДЦ позашкільної роботи у експозиції були представлені і 13 шкільних закладів найвіддаленішого району міста. Школярі наповнили свої колекції безліччю цікавих та різноманітних експонатів. Годі й перелічити їх! Але те, що склало виключення варто назвати. Учні ЗОШ №43 ім. К. Ф. Ольшанського взяли участь у створені (вишивання) великого рушника – символу Єдиної України, а - ЗОШ № 1 ім. О. Ольжича ініціювали збір коштів для учасників АТО.

Традиційними на таких виставках стали і майстер-класи з декоративно-ужиткового мистецтва. Цього разу на вул. Радянській їх демонстрували вихованці Дитячого Центру позашкільної роботи (керівники гуртків ДУМ А.М.Івашкіна, Т.В.Маркова, О.Е.Самсонова) та ЗОШ № 1 ім. О. Ольжича (заступник директора з виховної роботи Г.В.Строїнова). Вони стали справжнім магнітом для містян.

Я кілька разів оглянула виставку, вдивлялася у кожну деталь, спробувала свої вміння у виготовлені квітів технікою квілінг. На завершення не втерпіла та сфотографувалась на фоні прекрасного панно «Україна та Миколаїв єдині» і з добром у серці та посмішкою на обличчі повернулась до невідкладних справ.

Марія Полупанова, керівник гуртка журналістики ДЦ позашкільної роботи Корабельного району.

 

Уклін Вам, партизани!

Це їм героям — ветеранам партизанського руху, учасникам Великої Вітчизняної війни - наша довічна шана і повага, їм — слова глибокої вдячності. Чим далі час віддаляє нас від переможного Салюту 9 травня 1945 року, тим більше цінується подвиг захисників і визволителів Вітчизни, символізуючи тріумф справедливості, та залишається невичерпним джерелом патріотизму й незалежної віри у свої сили. І хоча тих, хто захищав свою Батьківщину, з кожним роком стає все менше і менше, ніхто не забутий, і ніщо не забуте....

22 вересня голова адміністрації Олександр Цуканов, голова ради ветеранів війни та праці Віктор Олександрович Білий та директор ТОВ «Миколаївський тепловозоремонтний завод» В'ячеслав Сімченко відвідали ветеранів партизанського руху у роки Великої Вітчизняної війни 1941 – 1945 роки: Рудську Лідію Єгорівну та Прибєгу Володимира Олексійовича.

Про кожного з них можна б було написати захоплюючий роман. Вони бачили смерть в обличчя та знають сучасну ціну життя. У ході зустрічі з ветеранами Олександр Цуканов та В'ячеслав Сімченко висловили слова подяки за подарований мир, стійкість, мужність та нездоланність духу, а також вручили ветеранам Подяки, грошову допомогу та продовольчі набори.

Активну участь у привітанні ветеранів взяла районна громадська організація Товариства Червоного Хреста України.

Низький уклін, Вам, ветерани-партизани, за ПОДВИГ, за МИР, за ЖИТТЯ.

 

Прес - служба

адміністрації Корабельного району

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2165
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 829870

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"