Головна

info

ЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

Осіння акція деревонасадження триває....

Представники загальноосвітніх шкіл району №№ 33, 49, Миколаївського професійного ліцею будівництва та сфери послуг, ОСББ "Аврора Н", КП ДЄЗ "Океан", КП ДЄЗ "Корабел", КП ДЄЗ "Пілот" та КЖЕП-24 отримали від адміністрації Корабельного району 163 дерева та 343 куща для здійснення посадки на території учбових закладів та житлового фонду Корабельного району.

 

0166

Сьогодні, 10 листопада, заступник голови адміністрації Олександр Гвозденко взяв участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня вшанування ветеранів органів внутрішніх справ України.

За багаторічну та бездоганну службу, вагомий внесок у справу зміцнення законності і правопорядку, активну участь у громадському житті органів та підрозділів внутрішніх справ Корабельного району, за виховання та професійне становлення молодих працівників міліції Почесні грамоти голови адміністрації отримали:

1.Андрєєв Олександр Іванович

2.Володін Владислав Валерійович

3.Пресницька Олена Юхимівна

4.Терів Микола Степанович

5.Первинна ветеранська організація Корабельного РВ УМВС України в Миколаївській області

 

5

Жителі Миколаєва - на старті добрих справ

У Миколаєві розпочався вже четвертий благодійний Новорічний марафон «Віримо в чудо, творимо чудо!», організований компанією РУСАЛ. Мета акції - об'єднати зусилля городян і надати допомогу всім, хто її потребує.

Цього року учасниками Новорічного марафону стали 9 команд. Три з них - від проммайданчика Миколаївського глиноземного заводу: «Дівчата» (центральна заводська лабораторія), «Молодіжна рада» (активісти проммайданчика) і «Dream Team - команда мрії» (СЦ «Металург»). Ще 6 команд представили ВУЗи та підприємства міста: «Фабрика чудес» (Миколаївський тепловозоремонтний завод), «МОряч-ОК» (СМП «Октябрьск»), «Good People» (благодійний фонд «Мир - не без добрих сердець»), «Твори добро» і «Екстраверти» (Миколаївський національний аграрний університет і Миколаївський національний університет ім. В.А. Сухомлинського), «Самоделки» (IT-компанія «Квадролоджік» разом з однодумцями).

4

Новорічний марафон - це масштабна загальноміська акція, під час якої кожен житель Миколаєва, незалежно від віку, освіти, можливостей, може самостійно або разом з друзями зробити безліч добрих справ, надати допомогу тим, хто дійсно її потребує.

Для перемоги в Новорічному марафоні необхідно успішно подолати три «станції», виконати 7 завдань різного рівня складності і заробити максимальну кількість балів. Також команди можуть заробити додаткові бали за креативність, кількість залучених до проекту колег, друзів, членів сім'ї. Команди, які успішно пройдуть всі новорічні станції і наберуть найбільшу кількість балів, стануть переможцями Новорічного марафону і отримають грошові сертифікати на благодійну діяльність. Загальний призовий фонд становить 25 000 грн.

Докладніше

 

info_logo

ЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

1. Закончен текущий ремонт первой контейнерной площадки по ул. Глинки.

2. Проведен совместны рейд по проверке заключения договоров и санитарного состояния придомовых территорий по ул. Некрасова, Цветочная.

3. Организовано получение деревьев 161 шт. и кустов 383 шт. в специализированной организации и передачи их для осуществления осенней посадки в ЖКП и учебные заведения.

4. Организованы работы по ликвидации свалок: пр. Корабелов, 10а, 10б, ГНС, по Объездной дороге.

5. Проведено заседание комиссии по вопросу оказания адресной помощи гражданам. Принято решение оказать помощь 6 гражданам на сумму 1000 грн. согласно лимиту ассигнувань.

 

У Корабельному районі сплачено майже 1,5 млн грн військового збору

Протягом серпня-жовтня у Корабельному районі м. Миколаєва перераховано майже 1 млн 500 тис. грн військового збору. Водночас, у жовтні до бюджету його сплачено 530 тис. грн.

Звертаємо увагу платників, що звітність по військовому збору подаватиметься за новою формою 1ДФ, її проект спрямовано на затвердження до Міністерства фінансів України.

Докладніше

 

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МИКОЛАЄВА!

Зверніть увагу, що з 01.07.2014р. Урядом впроваджено нову програму соціальної підтримки найменш захищених верств населення при оплаті житлово-комунальних послуг - компенсацію додаткових витрат на оплату комунальних послуг.

Постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2014 року № 83 передбачено, що сім'ї, у яких середньомісячний сукупний дохід за попередні шість місяців не перевищував величини прожиткового мінімуму для сім'ї, матимуть право на отримання компенсації додаткових витрат на оплату послуг газопостачання, централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води у зв'язку з підвищення цін і тарифів на ці послуги.

Для визначення права на компенсацію сім'я має порахувати свій середньомісячний дохід і порівняти його з величиною прожиткового мінімум сім'ї.

Прожитковий мінімум сім'ї = сума прожиткових мінімумів для кожного члена сім'ї відповідно до його належності до основних соціальних і демографічних груп населення.

З 1 січня 2014 року встановлені такі розміри прожиткових мінімумів:

- для дітей віком до 6 років - 1032 грн.;

- для дітей віком від 6 до 18 років - 1286 грн.;

- для працездатних осіб - 1218 грн.;

- для осіб, які втратили працездатність - 949 грн.

Для призначення компенсації до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації необхідно надати наступні документи:

1. Заяву.

2..Довідку про склад зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб.

3.Довідки про доходи кожної особи, зареєстрованої у житловому приміщенні (будинку).

За призначенням компенсації Ви маєте звернутися до районних управлінь соціальних виплат і компенсацій за місцем реєстрації.

- Корабельний район:        вул. Новобудівна, 1,           тел.60-04-84

- Ленінський район:          вул. Миколаївська, 17,        тел.22-81-27

- Заводський район:          вул. Морехідна, 9,              тел.34-31-69

- Центральний район:        вул. Декабристів, 25,          тел.47-89-20

Управління соціальних виплат і компенсацій Корабельного району департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради

 

Стан протитуберкульозної роботи комунального закладу «Центр первинної медико – санітарної допомоги №7» за 9 місяців 2014 року

3 01.04.2013р. фтизіатрична допомога населенню Корабельного району надається медпрацівниками КЗ «ЦПМСД №7» та на другому рівні - медпрацівниками тубкабінету Жовтневої ЦРЛ.

В обов'язки медпрацівників центру входить своєчасне виявлення хворих на туберкульоз, їх повне обстеження та направлення на лікування до фтизіатра. Своєчасне виявлення хворих на туберкульоз проводиться за допомогою профілактичного флюорографічного обстеження населення один раз на рік, направлення на бактеріоскопічне обстеження мокротиння довготривало кашляючих хворих. У дітей тубінфікованість виявляється за допомогою проби Манту (туберкулінодіагностика).

Докладніше

 

info_logo

ЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

4 листопада, адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради в особі заступника голови адміністрації Олександра Гвозденка привітала військовослужбовців 299 бригади тактичної авіації з нагоди Дня її створення.

За сумлінне виконання службових обов'язків, високі показники в бойовій підготовці, зразкову військову дисципліну Почесною грамотою голови адміністрації Корабельного району були відзначні:

- капітан СТРОМИЛО Максим Геннадійович - старший авіаційний технік групи регламенту, ремонту, діагностики і регулювальних робіт ТЕЧ АТ військової частини - п/п В2137;

- лейтенант ЗАЇКА Сергій Володимирович - начальник відділення автоматизованої обробки інформації центру інформаційних систем батальйону зв'язку та радіотехнічного забезпечення військової частини - п/п В2137;

- старший прапорщик ЗАБЄЛЄНКОВ Дмитро Олександрович - головний старшина військової частини - п/п В2137;

- сержант ПОЛОВИНКО Олексій Федорович - начальник газо-зарядної станції електрогазового взводу технічної роти батальйону аеродромно-технічного забезпечення військової частини - п/п В2137.

gram1gram2 

А також, у рамках здійснення шефської допомоги для обладнання кімнати відвідувачів у військовій частині, адміністрація району презентувала масляний обігрівач. Благодійником у добрій справі та підтримки підшефних військових частин стало підприємство «Елеваторпромсервіс» (директор Коваленко В.О.).

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2182
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 793469

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"