Головна

zah_vit«Є така професія – Батьківщину захищати...!»

З метою сприяння підготовки молоді до захисту Вітчизни, зміцненню її патріотичної та психологічної загартованості на славетних традиціях українського народу, 22 жовтня 2014 року на базі загальноосвітній школі № 19 відбулись міські фінальні змагання з військово-прикладного триборства.

В змаганнях брали участь 12 команд від загальноосвітніх шкіл міста Миколаєва.

Програма змагань передбачала:

- підтягування;

- метання гранати Ф-1 на дальність;

- стрільбу з пневматичної гвинтівки з упору сидячи.

Переможцем міських змагань п'ятий рік поспіль стала команда учнів Миколаївської загальноосвітньої школи № 44 (мкр. Кульбакине Корабельного району) – (директор – Ульянова І.Є.).

МОЛОДЦІ! ТАК ТРИМАТИ!

 

info_logoЕКСПРЕС - ІНФОРМАЦІЯ

23.10.2014

Розпочато роботи з ремонту мережі вуличного освітлення вул. Каховської

*******

Адміністрація Корабельного району провела «гарячі телефонні лінії» з питань:

- адміністративної відповідальності громадян за вчинення правопорушення;

- участі громадськості у заходах щодо запобігання і протидії корупції згідно антикорупційного законодавства України.

Звернулось 2 особи. На всі звернення надано роз'яснення згідно чинного законодавства.

*******

Під головуванням заступника голови адміністрації Олександра Гвозденка відбулась робоча нарада щодо підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 26.10.2014 року. На порядку денному розглядалось питання щодо своєчасного та належного матеріально – технічне забезпечення виборчих дільниць та сприяння дільничним виборчим комісіям у реалізації їх повноважень. За результатами наради дано конкретні доручення та встановлено терміни їх виконання.

 

kostyshko022 жовтня, у приміщенні адміністрації Корабельного району Надії Андріївні Костюшко, матері сержанта КОСТЮШКА Олександра Миколайовича, було вручено орден «За мужність» - ІІІ ступеню, яким на підставі Указу Президента України нагороджено сержанта Костюшка Олександра Миколайовича - посмертно.

13 липня 2014 року Олександр Костюшко героїчно загинув під час виконання бойового завдання в ході проведення антитерористичної операції в Луганській та Донецькій областях, в результаті обстрілу незаконними збройними формуваннями з мінометів опорного пункту підрозділів військової частини поблизу населеного пункту Поріччя, Луганської області.

Орден вручили голова адміністрації Олександр Цуканов та військовий комісар Корабельного району Олександр Розумний. У заході взяли участь - класний керівник Олександра Костюшка - вчитель загальноосвітньої школи № 54 Соколова Людмила Вікторівна та її учні.

Нагадуючи всім, що людська пам'ять береже в собі подвиг людей, які подарували нам мир та блакитне небо, учасники заходу вшанували загиблого десантника Олександра Костюшка хвилиною мовчання.

kostyshko2kostyshko1

 

pensionУправління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва інформує:

1. Звіт Управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва за 9 місяців 2014 року

2. Про стан контрольно-перевірочної роботи "Відділу надходження, прогнозування платежів, обліку застрахованих осіб та контрольно – перевірочній роботи" за 9 місяців 2014 року

3. Про роботу зі зверненнями громадян

4. Аналіз роботи управління щодо реалізації норм Закону України: «Про адміністративні послуги»

5. Про доступ публічної інформації

6. Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України

 

Адміністрація Корабельного району на виконання розпорядження міського голови від 29.09.2014 № 223р «Про проведення міської осінньої акції «Свято деревонасадження, санітарного очищення та благоустрою м. Миколаєва», 17-18 жовтня 2014 року організували осінні суботники на території Корабельного району.

У заходах взяло участь 130 підприємств, організацій, учбових і лікувальних закладів та торгівельних установ. Під час проведення суботника виконано наступні роботи:

- прибрано від сміття, пакетів, гілок дерев зелені зони уздовж магістральних доріг по пр. Жовтневому, пр. Корабелів, вул. 295-ї Стрілецької дивізії, вул. Айвазовського, Об'їзній дорозі, вул. Металургів, вул. Глинки, вул. Новобудівній, вул. Маячній;

- прибрано сквери «Солдатський», «Ольшанців», «Зв'язку», біля адміністрації району;

- виконано санітарне очищення зеленої зони по пр. Корабелів, другий ріг вул. Айвазовського та пустирю біля контейнерів гуртожитків по вул. Артема, 1, 1а, 1б.

У суботнику з санітарного очищення району взяло участь 4723 осіб, у т. ч.:

- учнів 2986;

- співробітників бюджетних організацій – 112;

- співробітників підприємств – 1476;

- підприємців – 149.

Залучено 12 одиниць автотехніки, зібрано 300 куб.м опалого листя.

sybbot_18-10-2014_1sybbot_18-10-2014_2sybbot_18-10-2014_3sybbot_18-10-2014_4

 

Увага!

Відповідно до ст. 31 Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» (зі змінами), на виконання рішення виконкому Миколаївської міської ради від 20.09.2014 №921 «Про визнання рішень виконкому міської ради такими, що втратили чинність», розпорядженням голови адміністрації Корабельного району № 254р від 16.10.2014 припинено діяльність районної комісії з питань легалізації зайнятості населення.

 

С моей точки зрения, представители всех школ подготовились отлично или Будьте осторожны на дорогах!

14 октября в школе № 40 прошел районный конкурс юных инспекторов движения, сокращенно ЮИД. В нем принимали участие все школы Корабельного района. Конкурс состоял из 4-ех этапов: вело эстафета, теоретическая часть на знание ПДД, конкурс регулировщик и агитбригада. Моя, 43-я школа, не стала исключением и тоже приняла участие. И я, его участница, немного расскажу вам о нем.

Мы готовилась к выступлению усердно целых две недели: учили теорию, придумывали различные сценки, загадки, искали реквизит и костюмы. И вот этот день настал. Мы все взволнованные пришли в 40-ю школу. Помимо нас там были представители еще 11-ти школ, и все нервничали, волновались, переживали. Каждый хотел занять 1-е место. Все команды сдали теорию, проехали на велосипедах и показали выступление своих агитбригад. Поэтому так не терпелось узнать итоги конкурса.

UID1UID2

С моей точки зрения,что все школы подготовились отлично, и все были достойны 1-го места. Но жюри решило распределить - так:

III место- ООШ №54,

II -е - ООШ №40 и гимназия №3

I-е - ООШ №№ 43 и 47.

Я, как член нашей агитбригады, рада тому, что наша команда заняла 1-е место! Мы старались, и наш труд был справедливо вознаграждён!

Остальные команды, которые не заняли призовых мест, получили дипломы за участие в конкурсе и дипломы в номинациям "Лучший регулировщик", "Лучшая агитбригада" и в конкурсе вело эстафет.

Яна Абдрафикова, воспитанница кружка журналистики ДЦ Корабельного района.

 

Ювілей Великого українця Олександра Довженка

Слово про автора трепетної "Зачарованої Десни" та героїчної «України в огні»

Останні штрихи жовтими і блакитними олівцями. Вони створили пазл з кольорових літер, що складаються в ім'я - Олександр Петрович Довженко. Листівку до сто двадцятої річниці із дня народження особистості, яка «...правду життя підіймала до рівня серця, а серце несла високо» завершено

Завдання створити привітання геніальному кінорежисеру, сценаристу і величному письменнику отримали учні Миколаївської гімназії №3. Спостерігаючи, із яким захопленням кожен розповідав про свою роботу, я зрозуміла, що все було недарма. Ні один гімназист не сприйняв це черговим, нудним завданням. Кожна робота вийшла яскравою і неповторною. Та й не могло бути інакше, бо внесок до морального і духовного піднесення українського народу Олександром Довженком неможливо недооцінити. Всю любов до рідної землі він вклав у свої роботи. Адже створити класику, та й так створити, що його фільми є візитівкою нашого національного кінематографа, на мою думку, заслуговує на вшанування. І саме його роботи вчать сучасних кінематографістів щирості, цілісності й самовіддачі.

Але треба згадати про Довженка, як видатного митця слова. З-під його пера вийшли, як сповнені добра, трепету й любові рядки «Зачарованої Десни», так і гіркі, болючі, і в той же час героїчні, сторінки «України в огні».

Тож давайте згадувати про великого сина України Олександра Довженка на початку вересня, десятого числа, взявши до рук його книгу, або переглянувши фільм. Там ми знайдемо і відраду, і пораду, й поштовх для творчого розвитку.

Аліна Величко, Вихованка гуртка журналыстики ДЦ Корабельного району, учениця 11-го класу,

Т. Ю Коваль., К. Ю Остапенко (кафедра словесності) Миколаївської гімназії №3

dovzhenko_polupan

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2237
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 805350

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"