Головна

511 вересня, на передодні святкування Дня народження міста Миколаєва в Корабельному районі відбулось нагородження переможців конкурсу малюнків серед дошкільних навчальних закладів Корабельного району «Хай завжди світить сонце, хай завжди буде мир!»

Конкурс проводився з метою виховання у дітей почуття патріотизму, любові до рідного краю та реалізації творчих здібностей у вихованців дитячих дошкільних закладів. Конкурс передбачав 2 номінації: дитячий малюнок – «Ми за мир в Україні» та лист воїнам, які знаходяться в зоні АТО.

Відкрив урочисте підведення підсумків конкурсу голова адміністрації Олександр Цуканов.

Меценатом районного конкурсу став директор ТОВ «Миколаївський тепловозоремонтний завод» В'ячеслав Сімченко.

Переможець конкурсу - колектив дошкільного навчального закладу № 106 (директор Дмитрієва В.П.) отримав подарунок - мультимедійний відеопроектор.

Всім учасникам районного конкурсу, а це дошкільні навчальні заклади району, подарували розвиваючі ігри.

Також було виділено 3 малюнка маленьких вихованців дошкільних закладів, а саме: Дмитро Селіцький – ДНЗ № 131, Тодорова Вікторія – ДНЗ № 132 та Зюльковська Олександра – ДНЗ № 106. Вони отримали у подарунок м'які іграшки.

23

 

raid_10092014-2За здоровий спосіб життя!

Службою у справах дітей Миколаївської міської ради організовано профілактичний захід «Діти вулиці» по відпрацюванню Ленінського та Корабельного району міста. Учасниками заходу, службою у справах дітей міської ради, адміністрацій Ленінського та Корабельного району, міським відділом кримінальної міліції у справах дітей, секторами кримінальної міліції у справах дітей Ленінського та Корабельного райвідділів, проведено відпрацювання закладів, які надають послуги з комп'ютерної діяльності дітям, території Миколаївської ЗОШ № 48, Миколаївської ЗОШ № 40, Миколаївської ЗОШ № 29 на предмет виявлення дітей в урочний час поза межами навчальних закладів.

В ході заходу виявлена 1 дитина в комп'ютерному клубі, 2 дитини – палили цигарки. У відношення трьох батьків ініційоване притягнення до відповідальності за неналежне виконання батьківських обов'язків, адміністрації навчального закладу направлене відповідне подання.

raid_10092014-1raid_10092014-3

 

Цікаві зустрічі та знайомства в переддень річниці рідного міста.

Початок вересня – це пора нових знайомств, відкриттів у світі знань. Учбові заклади починають новий навчальний рік. Так і в нашому відділенні соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради на базі «Університету третього віку» започатковано новий напрям роботи з підопічними – краєзнавство. Цього разу напередодні святкування 225-ї річниці нашого міста ми зібралися на лекцію-екскурс по м.Миколаєву. Для висвітлення цікавої теми – «Історія виникнення м.Миколаєва та його містичні місця» ми запросили екскурсовода-краєзнавця Бойчук С.В.

ekskursiya_po_mikolayevu

Свою розповідь вона почала біля Касперовської православної християнської церкви та повела присутніх далі по вул.Садовій до заводу 61 комунара, розповідаючи про історію виникнення цих місць. Зупинилися ми в Молодіжному сквері, зручно розмістилися на сидіннях для відпочинку та слухали розповідь лектора про цікаві факти нашої історії та показ ілюстрацій і археологічних експонатів-знахідок. Далі по вул. Адміральській ми прийшли до скверу «Доброти» і пішли до центру нашого міста, на площу та прогулялися по вул. Набережній у напрямку до скверу ім.О.С.Пушкіна.

Природні краєвиди, знайомство зі сквером російського поета О.С.Пушкіна та цікаве висвітлення історичного матеріалу про наше місто зробило нашу прогулянку містом незабутньою, насиченою приємним спілкуванням та позитивними емоціями. Трохи заморені, але задоволені слухачі придбали цікаве видання С.Бойчук історико-краєзнавчі нариси про наших відомих земляків під назвою «Шановані незнайомці».

Виражаємо вдячність нашому екскурсоводу за цікаву, насичену зустріч і з нетерпінням чекатимемо на нові знайомства та прогулянки по місту для наших відвідувачів.

 

info_logoЕкспрес –інформація

09.09.2014

Завершено роботи з поточного ремонту мереж зовнішнього освітлення по вул. Космонавта Беляєва, пров. Космонавта Беляєва та пров. Бубнова. Протягнуто 729,2 п.м кабелю та встановлено 21 світлоточок.

 

Щиро вітаємо з 225-ю річницею міста МИКОЛАЄВА! 

Бажаємо Миколаєву процвітання, а його жителям міцного здоров'я, щастя, миру, добробуту та нових здобутків!

11.09.2014

13.30 Святково-концертна програма «Любе місто моє - Миколаїв» та нагородження матерів-героїнь Корабельного району з нагоди заснування 225-ї річниці міста Миколаєва.

15.00 Підведення підсумків, нагородження переможців конкурсу малюнків «Хай завжди світить сонце, хай завжди буде мир!» серед дошкільних закладів Корабельного району, (пр. Жовтневий, 314, адміністрація Корабельного району)

12.09.2014

10.00 Урочисте відкриття спортивного залу (після реконструкції) ДЮСШ № 5 (вул. М.Ульяновой, 2)

11.00 Урочисте відкриття зупинки європейського рівня(пр. Жовтневий, 316)

11.30 Урочисте відкриття «Мотузкового парку «Адреналін». (Сквер БК Жовтневого району пр. Жовтневий, 328)

17.00 Концертна програма: «Миколаїв місто рідне» (мкр. Кульбакине, вул. Райдужна, 38)

13.09.2014

8.0013.00 Ярмарок сільськогосподарської продукції по цінам виробника господарств Жовтневого та Корабельного районів. (пр.Жовтневий, 253/1) парк Богоявленський.

 

СПОНСОРИ ОРГАНІЗАЦІЇ СВЯТА:

ТОВ «МИКОЛАЇВСЬКИЙ ГЛИНОЗЕМНИЙ ЗАВОД»

ТОВ «НИКОЛАЕВСКИЙ ТЕПЛОВОЗОРЕМОНТНЬІЙ ЗАВОД», ДИРЕКТОР СИМЧЕНКО ВЯЧЕСЛАВ

 

pensionУправління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва повідомляє, що для оперативного забезпечення виплати пенсій громадянам, вимушеним переселитися з Донецької та Луганської області Пенсійний фонду України максимально спростив порядок переведення пенсійних справ в інші регіони. Пенсіонерів беруть на облік і забезпечують їм виплати пенсій за новим місцем перебування або проживання тільки за їхньою заявою та за матеріалами електронної пенсійної справи. Виплату пенсій для них забезпечують відповідно до графіків.

Станом на 08.09.2014 до управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва звернулись за переведенням пенсійної справи 106 осіб з Луганської та Донецької областей, з яких 92 особам розпочато виплату пенсії.

 

subbotnik-9-2014-8З нагоди святкування Дня народження міста Миколаєва

6 вересня мешканці Корабельного району взяли участь у загальноміському суботнику з нагоди підготовки до святкування 225-ї річниці від дня заснування міста Миколаєва.

З метою утримання територій у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об'єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності громади Корабельного району було прибрано території, а саме: по пр. Жовтневому, пр. Корабелів, вул. 295-ї Стрілецької дивізії, вул. Глинки, вул. Новобудівній, вул. Айвазовського, вул. Янтарній, вул. Командарма Уборевича, вул. Металургів, по Об'їзній дорозі, міні - стадіон по вул. Рибній 1/2; сквери: «Солдатський», «Водолій», ім. Михайла Ливанова, біля ЗОШ № 14, біля пам'ятника на ст. Кульбакине, біля джерела «Турецький фонтан»у парку «Богоявленський», зелена зона по пр. Корабелів, 2 та пустир біля контейнерів гуртожитків по вул. Артема, 1, 1а, 16.

За підсумками суботнику активно відгукнулися учні та вчителі всіх навчальних закладів, розташованих на території району; житлово-комунальні підприємства району (КП ДЄЗ «Корабел», КП ДЄЗ «Пілот», КП ДЄЗ «Океан», КЖЕП- 24, КП «Обрій -ДКП», СКП «Гуртожиток»); адміністрації Корабельного та Жовтневого районів; медичні установи району; ТОВ «МГЗ»; ДП СМП «Октябрьск», МСП «Ніка–Тера», ТОВ «Миколаївський тепловозоремонтний завод», ТОВ «Металург Півдня», Жовтневе управління водного господарства; заклади культури; ТОВ «Елеваторпромсервіс», ТОВ «Миколаївзеленгосп»; ТОВ «Алан–Техно»; державні установи та організації району.

Під час проведення заходів до робіт було залучено 12 одиниць авто техніки та вивезено 200 куб. м сміття. У суботнику взяли участь 4490 осіб.

фотозвіт

 

pens«Інформаційний кіоск» - інтерактивна послуга.

Управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва інформує, що в приміщенні управління розташований інформаційний кіоск.

Інформаційний кіоск - це комп'ютеризований аппарат зі спеціальним програмним забезпеченням та сенсорним екраном. За допомогою дотиків, сенсорний екран дає можливість швидко вибрати необхідний розділ інтерфейсу. Призначення таких кіосків полягає в забезпеченні доступу до інформаційних ресурсів, які знаходяться в Інформаційному центрі персоніфікованого обліку Пенсійного фонду України. Вони дають можливість громадянам самостійно, не звертаючись до працівників Пенсійного фонду, за лічені секунди отримати відомості зі своєї облікової картки.

Для більш швидкого самостійного ознайомлення з приладом для відвідувачів біля інформаційного кіоску управління ПФУ в Корабельному районі м.Миколаєва розміщена інструкція з користування, з детальним описом функцій та можливостей інтерфейсу. Отримання інформації з кіоску займе від тридцяти секунд до півтори хвилини! Щоб скористатись кіоском не має необхідності володіти спеціальними знаннями, просте користування можливо в будь-якому віці.

З інформаційного кіоску можна:

- за допомогою свідоцтва про загальнообов'язкове державне соціальне страхування отримати доступ до даних, накопичених в системі персоніфікованого обліку;

- за допомогою пенсійного посвідчення отримати доступ до даних пенсійної справи;

- отримати інформацію про часи прийому керівників та спеціалістів управління, в якому розташовано інформаційний кіоск;

- іншу довідкову інформацію.

Інформаційний кіоск управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва знаходиться в приміщенні управління за адресою: вул. Артема, 1-Б.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2178
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 792110

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"