Головна

Допомога від медиків.

8 серпня в приміщенні актового залу Жовтневої центральної районної лікарні відбулася зустріч медичного колективу з воїнами 79-ї аеромобільної бригади. Медики передали десантникам 7 бронежилетів, які придбали за кошти, зібрані працівниками лікарні. У відповідь, виконувач обов'язків командира бригади підполковник Савка І.І. щиро подякував медикам та розповів про стан справ у зоні антитерористичної операції, поділився враженнями від побаченого на сході України.

bronik1bronik2bronik3

 

У рамках соціального проекту "Помоги ветерану" 50 з 143 учасників Великої Вітчизняної війни Корабельного району отримали адресну допомогу від ТОВ "Миколаївський тепловозоремонтный завод".

Проект "Помоги ветерану" здійснюється з червня поточного року за підтримки ТОВ "Миколаївський тепловозоремонтный завод". Перші сертифікати були видані заводом напередодні 73-ої річниці початку Великої Вітчизняної війни.

7 серпня представники заводу передали працівникам адміністрації чергові 15 сертифікатів для вручення учасникам Великої вітчизняної війни

sertifikat4

 

necokВ рамках підготовки до 23-ї річниці Незалежності України, в районі проводяться заходи з благоустрою прибудинкових майданчиків. Спільно з житлово-комунальними підприємствами району протягом 6-8 серпня було виконано підвезення та досипка піску у дитячі пісочниці:

по КП ДЕЗ "Океан"  підсипано 10 пісочниць

 по КП ДЕЗ "Корабел" - 11 пісочниць

по КЖЕП-24 - 7 пісочниць

Роботи з благоустрою району триватимуть. 

 

Допомога морякам

З метою надання допомоги з вирішення проблем, що виникають, делегація адміністрації Корабельного району на чолі з головою адміністрації Цукановим О.М. відвідали підшефних моряків військової частини А-2637, які дислокуються у м.Очакові. Військові моряки були заохочені грамотами та цінними подарунками, а для забезпечення особового складу частини гарячою водою, військовій частині було передано електричний бойлер

ochakov2014

 

info_logoЕкспрес - інформація

Адміністрацією Корабельного району протягом липня 2014 року виконано ремонт мереж вуличного освітлення по наступним вулицям:

Вул. Латиських Стрільців:

довжина мережі – 774 пог. м;

кількість світильників – 22 од.

Вул. Ушакова:

довжина мережі – 410 пог. м;

кількість світильників – 12 од.

Вул. Лазарева:

довжина мережі – 1204 пог. м;

кількість світильників – 37 од.

 

6 серпня 2014 року ТОВ "Зеленгосп" здійснено покіс трави уздовж проспекту Жовтневого від вулиці Торгової до вулиці Маршала Жукова.

nokoc1nokoc2

 

Адміністрація Корабельного району надає роз'яснення щодо інформації викладеної на веб-сайті «Корабелов-инфо» .

На адресу адміністрації Корабельного району надійшло повідомлення від мешканців району щодо реалізації неякісної продукції без сертифікатів в кіоску за адресою: вул. Ленінградська, 3Г. Представниками адміністрації було здійснено перевірку, в ході якої встановлено, що у ФОП Кирилюк М.В. є сертифікати якості на реалізацію продукції та договір про встановлення особистого строкового сервітуту строком на 1 рік, який на даний час знаходиться на пролонгуванні в Миколаївській міській раді.

За результатами перевірки адміністрацією Корабельного району було прийнято рішення щодо припинення з 04.08.2014 торгівельної діяльності ФОП Кирилюк М.В. за вищезазначеною адресою до прийняття позитивного рішення Миколаївської міської ради на надання строкового сервітуту.

 

info_logoЕкспрес-інформація

05.08.2014

Адміністрацією Корабельного району організовано покіс трави вздовж пр. Корабелів від пр. Жовтневого до вул. Айвазовського силами підрядного підприємства КП «Обрій-ДКП». Організовано роботи з санітарного очищення берегової зони від вул. Новобудівної до вул. Ватутіна силами громадських працівників.

***

Завершений капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.Литовченко від проспекту Жовтневого до вулиці Академіка Рильського.

litovchenko1Litovchenko2

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2127
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 816740

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"