Головна

vybor290До уваги виборців!

З метою покращення умов для голосування виборців та забезпечення умов роботи дільничних виборчих комісій, постановою Центральної виборчої комісії від 12 лютого 2015 року № 21 змінено адресу місця голосування виборчих дільниць № 480792 та № 480794

внесені зміни

 

Долі обпалені Афганом

den_afgan-TCТи – вічний біль Афганістан,

Ти – наш неспокій.

І не злічить глибоких ран

В борні жорстокій.

І не злічить сліз матерів, дружин, дітей –

Не всі вернулися сини із тих ночей...

Минають дні, ідуть роки.

Життя листки перегортає.

А біль Афгану – навіки

В душах людських не замовкає.

11.02.2015р. у відділенні соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбувся захід присвячений 26-й річниці виводу військ з республіки Афганістан. З цієї нагоди зібралися в нашому залі представники громадських організацій: заступник голови районної ради ветеранів Іванченко Г.М., голова районної організації інвалідів Прокопенко Т.А. та учасники подій в Афганістані, воїни-інтернаціоналісти: Олександров О.Г, Гордєєв Ю.Г., Ніколашин В.М., Худояш О.М.

Зустріч розпочала ведуча програми Сокол Тетяна, а потім передали слово воїнам – інтернаціоналістам: Ніколашину В.М., Гордєєву Ю.Г., Олександрову О.Г., Худояшу О.М.. Про військові події вони говорили стримано, а вже віршами висловили всі емоції та переживання, які передали слухачам. По закінченню виступів воїнам – інтернаціоналістам подарували квіти, які були надані на благодійній основі магазином «Донна Роза»

Відділенням була підготовлена літературно-музична програма, в якій прийняв участь колектив художньої самодіяльності «Журавушка» (музичний супровід Тимонова С.П.): Іванченко Л.В., Шаховал Г.С., Черторигіна М.О., Головченко Н.В., Сокол Т.В. Артеменко Л.Л, Кислична Т.М., Безугла О.В.. Власні вірші продекламувала постійна учасниця заходів Олексійчук Н.Є., гуморески читав Каламурза І.І. Особливо довго аплодували Матвєєву В.О. за віртуозну гру на баяні.

Після заходу за чашкою ароматного трав'яного чаю підопічні обмінювалися думками та ділилися враженнями від почутого.

Відділення Корабельного району міського територіального центру дякує всім учасникам заходу за участь у програмі та працівникам КУ «Жовтневої центральної бібліотечної системи» за наданий матеріал для тематичної книжкової виставки «Афганістан – біль і пам'ять».

Бажаємо всім міцного здоров'я, довголіття, добра, сімейного благополуччя. Нехай у ваших домівках завжди панують мир, спокій, злагода та достаток.

Заступник директора міського територіального центру Г.М.Громов

 

info_logoЕКСПРЕС - ІНФОРМАЦІЯ

06.02.2015

6 лютого 2015 року спеціалістами адміністрації Корабельного району спільно з працівниками Корабельного РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області проведено рейд щодо припинення стихійної торгівлі на території Корабельного району за адресами: пр. Жовтневий 311, вул. Генерала Попеля, 162-170; вул. Артема 14/1 - 14/2 (біля ЗОШ-33). Складено 5 протоколів за ст.160 ч. 1 (торгівля у не відведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до Корабельного суду для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

 

«Наші таланти – тобі, Україно!» – під такою назвою 4 лютого в Дитячому Центрі позашкільної роботи Корабельного району (ДЦ) пройшов звітний концерт за перше півріччя 2014-2015 навчального року. Вихованці ДЦ, зокрема виконання програмного матеріалу, продемонстрували високий професіоналізм та творчий талант. Назву свята обрано не випадково. Концерт проводився в підтримку єдності та миру в Україні. Увесь сценарій концерту пронизано духом патріотизму та любов'ю до рідної країни. У заході прийняло участь 158 вихованців – учасників творчих колективів ДЦ. На концерті були присутні не тільки вихованці гуртків та їх батьки, а й школярі району та керівництво шкіл. Також на святі були присутні: заступник голови адміністрації Корабельного району Красножон В.Л.; завідувач відділу у справах дітей, молоді та спорту адміністрації Корабельного району Богдан І.І.; депутат міської ради Паливода С. М.; директор Центру соціальних програм «РУСАЛ» Ожема О.О.; керівник відділу технічних засобів та офісних систем ООО «РУСАЛ» Герасімов О.В.

zvitDC1zvitDC2

З метою охоплення більшої кількості глядачів та демонстрації творчого життя Дитячого Центру, виховання у підростаючого покоління патріотизму та гордості за рідну Україну свято проводиться у чотири етапи: перший перегляд для вихованців ДЦ відбувся 30 січня, другий – 4 лютого для батьків та громадськості, третій та четвертий для школярів району відбудуться 6 лютого о 17.00 годині та 10 лютого о 14.00 годині. Запрошуємо усіх бажаючих.

 

ccpУ Центрі соціальних програм компанії РУСАЛ підбили підсумки проекту «Школа волонтерів». Протягом 4-х місяців студенти, які стали учасниками проекту, пройшли теоретичні курси та практичні заняття. Це допоможе їм стати не тільки гарними волонтерами, а й активними, цілеспрямованими людьми, які знають як ставити цілі і як їх досягати.

Проект «Школа волонтерів» реалізований ЦСП в рамках грантового проекту Фундації сприяння громадської активності. Він був спрямований на формування на території Миколаєва та області молодіжного активу волонтерів, які по завершенню зможуть самостійно вирішувати значущі проблеми міста та області. Його учасниками стали студенти Національного аграрного університету, Чорноморського державного університету ім. П.Могили, Національного університету ім. В.О. Сухомлинського, учні економічного ліцею №1, гімназії №3, середньої школи №40, ВПУС №1 та багато інших.

докладно...

 

Зустріч з ветеранами Афганістану

5 лютого, у малій залі адміністрації Корабельного району під головуванням голови адміністрації Олександра Цуканова за участю заступника голови адміністрації Валентина Красножона, голови міської спілки ветеранів Афганістану Сергія Паливоди, представників районного управління соціальних виплат та компенсацій ДПСЗН, Пенсійного Фонду України в Корабельному районі, Корабельного відділення надання соціальних послуг міського територіального центру, головного лікаря Жовтневої центральної районної лікарні Юрія Богатого, головного лікаря Центру первинної медико – санітарної допомоги № 7 Олени Власової, голови Корабельної районної організації Червоного Хреста Тетяни Медведєвої та керівників комунальних підприємств району відбулась зустріч з учасниками бойових дій в Афганістані, колишніми воїнами – інтернаціоналістами (інвалідами війни), яким і самим не віриться, що від дня виведення тодішніх радянських військ з Афганістану минуло вже 26 років – здається це було лише вчора. Вони, солдати і офіцери тієї війни із честю виконували свій військовий обов'язок – по – іншому вчинити просто не могли. Витримали тяжке випробування, зберегли свою людську гідність, навчилися дорожити воїнською дружбою.

Мова під час дружньої зустрічі йшла про розв'язання невідкладних питань, пов'язаних з життєвими проблемами воїнів – інтернаціоналістів, а саме: питання покращення житлових умов, соціального захисту інвалідів війни, придбання пільгових медикаментів та надання допомоги на лікування, надання якісних комунальних послуг житлово – комунальними установами району та питання благоустрою території Корабельного району (ремонт доріг по вул. Рибній, 295 –ї Стрілецької Дивізії). За результатами співбесіди дано відповідні доручення.

Завершуючи зустріч, її учасники були одностайні в одному - життя продовжується і треба докласти усіх зусиль, щоб слово "ВІЙНА" назавжди зникло з нашого життя.

На згадку про зустріч активних воїнів – інтернаціоналістів Авраменка Валентина Леонідовича; Агдерлі Георгія Миколайовича; Волькіса Олександра Володимировича; Мартинця Ігоря Олександровича; Плиса Юрія Павловича відзначили Почесними грамотами голови адміністрації Корабельного району, медалями та пам'ятними сувенірами.

den_afgan-1den_afgan-2

 

basket_KALININAЗабуттю не підлягає

4 лютого 2015 року за сприянням адміністрації Корабельного району, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з метою вшанування пам'яті земляка, воїна – інтернаціоналіста Сергія Калініна відбулись щорічні змагання з баскетболу серед команд юнаків вищих професійних училищ Корабельного району. Турнір проходив у Миколаївському професійному ліцею будівництва та сфери послуг. На урочистому відкритті змагань були присутні заступник голови адміністрації Корабельного району Красножон В. Л., голова Ради ветеранів воїнів-інтернаціоналістів Паливода С.М.

Почесні гості розповіли учням про долю Сергія - простого хлопця, який навчався в Миколаївському училищі суднобудування і мріяв будувати кораблі, от тільки доля склалася інакше. Нинішньому поколінню побажали перемог і слави тільки в битвах і боях на спортивних майданчиках.

Переможці отримали Почесні грамоти голови адміністрації Корабельного району:

І місце – Миколаївський професійний ліцей будівництва та сфери послуг,

ІІ місце – Вище професійне училище № 7,

ІІІ місце – Вище професійне училище суднобудування.

 

info_logoЕКСПРЕС - ІНФОРМАЦІЯ

4 лютого 2015 року спеціалістами адміністрації Корабельного району спільно з працівниками Корабельного РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області проведено рейд щодо припинення стихійної торгівлі на території Корабельного району за адресами: пр. Жовтневий 311, пр. Жовтневий, 342 (біля крамниці «Галактика»), вул. Артема 14/1 - 14/2 (біля ЗОШ-33). Складено 3 протоколи за ст.160 ч. 1 (торгівля у не відведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до Корабельного суду для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

*******

   Спеціалісти адміністрації Корабельного району провели організаційну роботу, у ході якої   4 лютого 2015 року підрядне підприємство ТОВ «Миколаївзеленгосп» розпочало роботи зі знесення, кронування та обрізки дерев на прибудинковій території житлового фонду по вул. Артема, 35 та вул. Самойловича, 27.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2367
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 857600

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"