Головна

IMG_359810 листопада в рамках відзначення Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва у міському палаці культури «Корабельний» відбувся святковий концерт Миколаївського коледжу культури і мистецтв.

Святковій програмі, на яку були запрошені вихованці та викладачі Дитячого центру позашкільної роботи Корабельного району (директор – Тетяна Турчак), учні та вчителі загальноосвітніх навчальних закладів району, представники громадськості, а також учасники та керівники колективів художньої самодіяльності ММПК «Корабельний», передували урочистості.

IMG_3554Валентин Красножон, в.о. голови адміністрації Корабельного району, звернувся у своєму виступі до подій Другої світової війни, коли аматори сцени та артисти виступали з концертами безпосередньо у найгарячіших точках, тим самим піднімаючи бойовий дух воїнів, порівнявши сьогодення культпрацівника із минулим століттям. Таке порівняння як ніколи доречне, адже у всі часи працівники культури покликані дарувати людям радість, служити її величності Мельпомені та примножувати кращі народні традиції. Красномовний виступ Валентина Леонідовича викликав немало вражень глядачів та оплески.

Після привітання очільники району нагородив Почесною грамотою голови адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради за багаторічну сумлінну працю, високі досягнення у професійній діяльності, особистий внесок у розвиток української культури та з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва:

IMG_3557- Качалову Валентину Іванівну – заступника директора з адміністративно-господарської роботи Миколаївського міського палацу культури «Корабельний»;

- Брояк Марину Володимирівну – головного режисера Миколаївського міського палацу культури «Корабельний»;

- Юхову Надію Олексіївну – юрисконсульта Миколаївського міського палацу культури «Корабельний»

За багаторічну творчу діяльність, відданість професії, визначний особистий внесок у збереження кращих традицій хореографічного мистецтва та з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Почесні грамоти голови адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради отримали:

- Заборовська Олена Михайлівна – керівник зразкового ансамблю бально-спортивного танцю «Улыбка» Миколаївського міського палацу культури «Корабельний»;

- Кобельчук Наталя Миколаївна – керівник зразкового ансамблю сучасного танцю «Жемчужина» Миколаївського міського палацу культури «Корабельний».

Також Валентин Красножон вручив Подяки голови адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради за активну творчу діяльність, сприяння розвитку галузі «культура» у Корабельному районі, високий професіоналізм у дорученій справі та з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва:

IMG_3574- Брояку Миколі Івановичу – голові первинної профспілкової організації, режисеру клубного закладу Миколаївського міського палацу культури «Корабельний»;

- Лесів Ірині Сергіївні – керівнику хореографічної групи народного ансамблю циганської пісні і танцю «Бахтале» Миколаївського міського палацу культури «Корабельний»;

- Калашник Ніні Яківні – завідуючій костюмерною Миколаївського міського палацу культури «Корабельний»;

- Головинському Миколі Олексійовичу – провідному художнику Миколаївського міського палацу культури «Корабельний»;

- Попову Сергію Георгійовичу – робітнику з комплексного обслуговування й ремонту будинків Миколаївського міського палацу культури «Корабельний», активному учаснику художньої самодіяльності.

IMG_3580Продовжив привітання Олексій Чебан, директор міського палацу культури «Корабельний». Олексій Олександрович привітав своїх колег, подякував їм за сумлінну працю, а також висловив щирі слова вдячності усім присутнім у глядацькій залі глядачам, які є постійно підтримують аматорів сцени, відвідуючи культурно-масові заходи. А для артистів найголовніше те, що їх талант завжди схвалений глядацької аудиторією.

Подякою адміністрації Миколаївського міського палацу культури «Корабельний» за активну творчу співпрацю, високий професіоналізм, вагомий внесок у збереження українських народних традицій та з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва був відзначений колектив Миколаївського коледжу культури і мистецтв (директор – Сергій Мицик).

Після урочистої частини, на сцені відбувся справжній творчий фурор у виконанні студентів та викладачів МККіМ.

Свої таланти і творчість присутнім у залі глядачам дарували студенти спеціальності «Народно-хоровий та сольний спів»: Анастасія Якименко, Карина Полівода, Ілля Єфрім.

Яскраві хореографічні постановки виконували учасники ансамблю народного танцю та ансамблю сучасного танцю. Віртуозну гру на музичних інструментах продемонстрували учасники інструментального ансамблю.

Заворожив усіх своїм виконанням народний гурт народної пісні «Зорецвіт» (керівник – Надія Жадик, заслужений працівник культури України).

Граційною та витонченою ведучою концерту була Марія Павлишина, яка майстерно представляла кожного учасника святкової програми, а ще гарно виконувала пісні.

Святковий концерт залишив багато приємних вражень, а глядачі бурхливими оплесками дякували артистам за подаровані години радості та щастя.

Максим КОРОВАЙ,

заступник директора

з культурно-масової діяльності

ММПК «Корабельний»

 

23472983_1320191051441878_2869523890956902198_n12 листопада в ДЮСОК Корабельного району відбувся фінальний етап чепіонату України з боксу серед молоді 2000-2001 р.н., присвячений пам'яті ЗТУ Олега Григор'єва.

У 10 поєдинках були визначені переможці, які отримали золоті медалі, дипломи, подарункові набори від "Кличко Фундейшн" та боксерські перчатки від Федерації боксу Миколаївської області.

Напочатку фінальної стадії Олег Машкін, віце-президент ФБМО та Олександр Гвозденко, І заступник голови адміністрації Корабельного р-ну нагородили Бакольця Віталія Васильовича, тренера СДЮСШОР №6 та Дмитра Бенюха, чемніона Європи серед юнаків (Румунія, 2017 р.).

Подяками за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію боксу на Миколаївщині, вимпелами були відзначені рефері, судді, спонсори та меценати, а також Олексій Чебан, директор міського палацу культури "Корабельний", Світлана Омельчук, Ірина Середа – солістки народного вокального ансамблю "Океаночка" (керівник С. Ф. Реутов), зразковий ансамбль танцю "Водограй" (керівник С. В. Чебан).

Ми дуже раді, що змогли допомогти у проведенні чемпіонату, представивши патріотичні художні номери, тим самим заявивши про те, що Миколаїв – українське місто, яке виховує прогресивну молодь у дусі патріотизму та любові до Батьківщини.

23511358_1320192391441744_2409663298987463173_o23550291_1320195701441413_3742916379928613694_o

 

dfsЗміни до Порядку обліку платників ЄСВ

У Мін'юсті України зареєстровано 20.10.2017 р. за 1278/31146 наказ Мінфіну України від 25.09.2017 р. 803, яким затверджено Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого власним наказом від 24.11.2014 р. № 1162.

Змінами, зокрема, визначено особливості організації обліку платників єдиного внеску у контролюючих органах.

Передбачено, що функції обліку платників єдиного внеску у контролюючому органі здійснюють підрозділи обслуговування платників.

Якщо контролюючими органами при здійсненні своїх функцій за результатами перевірок та звірок, або на підставі інформації від третіх осіб, або на підставі даних інших державних органів чи відповідних державних реєстрів встановлено, що:

· юридична особа, відокремлений підрозділ юридичної особи, фізична особа — підприємець за даними Єдиного державного реєстру має стан такої, що провадить діяльність та при цьому не перебуває на обліку чи знята з обліку у відповідному контролюючому органі, то таким органом проводяться заходи щодо отримання відповідних відомостей від державного реєстратора та постановки на облік такого платника єдиного внеску згідно із вищезазначеним Порядком;

· фізична особа, зареєстрована як особа, яка провадить незалежну професійну діяльність, але не перебуває на обліку чи знята з обліку в контролюючому органі, то такий орган повідомляє таку особу про необхідність подання заяви за формою 1-ЄСВ для взяття її на облік як платника єдиного внеску. Така фізична особа обліковується в реєстрі страхувальників як особа, яка провадить незалежну професійну діяльність, з ознакою «платник не подав заяви для взяття на облік».

Отримавши заяву про зняття з обліку платника єдиного внеску за формою № 7-ЄСВ, контролюючий орган у 10-денний строк проводить передбачену законодав­ством перевірку щодо правильності нараху­вання та сплати єдиного внеску, а платник єдиного внеску має провести остаточні роз­рахунки з контролюючим органом.

Наказ набирає чинності з дня опублікування.

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

 

___006Зустріч  з державним нотаріусом

У відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулась цікава зустріч з державним нотаріусом Коваленко Наталією Василівною, яка надала роз'яснення щодо порядку  та механізму  оформлення спадщини, а саме  :

- як подати заяву та які необхідно мати при собі документи;

- скільки платити за послуги нотаріусу;

- про податки на спадщину та військовий збір (відповідно до вартості майна).

По закінченню зустрічі Наталія Василівна надала змістовні відповіді на всі запитання, які цікавили присутніх.

Кожна така зустріч для підлеглих відділення денного перебування Корабельного району є джерелом нових знань та правовим помічником у сучасному вирію часу.

Заступник директора міського територіального центру Г.М. Громов

 

dfsЗміни до критеріїв блокування ПН

Деталізовано порядок подання та розгляду Таблиці даних платника, у якій платники ПДВ зазначають, зокрема, коди УКТ ЗЕД товарів, які купують та постачають на постійній основі.

Одночасно з обговорюваними змінами в Реєстрі форм звітних документів платників податків юридичних та фізичних осіб для занесення до електронної бази звітних документів ДФС України з'явилося "Повідомлення про скасування прийнятої комісією ДФС Таблиці даних платника податку" Також з'явилося формулювання, що Таблицю даних слід подавати разом із поясненням, "в якому зазначається специфіка господарської діяльності, що має незмінний характер, із можливим посиланням на податкову та іншу звітність платника податку ". Термін, протягом якого розглядатимуть Таблицю даних із поясненням - п'ять робочих днів, що настають за днем її отримання.

Інформацію з Таблиці даних аграріїв врахують у системі автоматично, тобто без участі контролерів. Утім для автоматичного врахування Таблиці даних аграрій має відповідати таким умовам:

· Його внесено до Реєстру отримувачів бюджетної дотації та/або на 31.12.16 р. він застосовував спеціальний режим оподаткування згідно зі ст. 209 Податкового кодексу України..

· Платник має загальну площу власної або орендованої землі понад 200 га включно станом на 01.01.17 р., що задекларована до 20 лютого 2017 року.

· За період із 01.01.17 р. не було одночасної зміни засновника та директора підприємства.

Автоматичне врахування Таблиці даних відбуватиметься, лише коли в ній "зазначено коди згідно з УКТ ЗЕД постачання (виготовлення) таких груп товарів": 01 "Живі тварини", 03 "Риба і ракоподібні, молюски та інші водяні безхребетні", 04 "Молоко та молочні продукти; яйця птиці; натуральний мед; їстівні продукти тваринного походження, в іншому місці не зазначені", 07 "Овочі та деякі їстівні коренеплоди і бульби", 08 "їстівні плоди та горіхи; шкірки цитрусових або динь", 10 "Зернові культури", 12 "Насіння і плоди олійних рослин; інше насіння, плоди та зерна; технічні або лікарські рослини; солома і фураж".

Автоматичне врахування Таблиці даних допоможе сформувати в системі моніторингу певну інформаційну базу про аграрія та специфіку діяльності, щоби надалі вивести його ПН/РК із-під процедури блокування. Це стане можливим, щойно ДФС налаштує своє програмне забезпечення і стосується документів, поданих на реєстрацію після запровадження змін. Однак автоматичне врахування Таблиці даних абсолютно не вирішує проблему аграріїв із тими документами, які вже заблоковані.

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

 

Корабельний районний центр зайнятості інформує

Найбільш життєво необхідним і важливим для людини з інвалідністю є потреба і бажання зберегти активність. Особливо важко адаптуватися до реалій життя людям незрячим. Через те, що вони не мають можливості самостійно пересуватися, тому вони потерпають від браку спілкування, реалізації набутих фахових навичок. У цьому їм тепер допомагатимуть безробітні.

Починаючи з жовтня 2017 року, спільними зусиллями Корабельного районного центру зайнятості, Департаменту праці соціального захисту населення Миколаївської міської ради та Міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), укладено договір про організацію та проведення громадських робіт по наданню інформаційних послуг та послуг з супроводу особам з інвалідність по зору 1 групи.

Вони супроводжуватимуть осіб з інвалідністю по зору на роботу, в медичні заклади, аптеку, в бібліотеку, тощо. Така допомога дуже суттєва, бо вона забезпечує соціальну інтеграцію.

З кожною людиною з центру зайнятості, перед тим, як вона приступить до своїх обов'язків, проводитиметься вступна співбесіда. Адже такий вид громадських робіт потребує фізичної та  психологічної підтримки. Тож супроводжувачі осіб з інвалідністю повинні бути добрими, відповідальними, уміти перейматися чужими проблемами і завжди готовими прийти на поміч.

За довідками та замовленням послуги по супроводу звертатись заздалегідь до Міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за телефоном (0512) 34-30-31.

 

citylight_1jpg

Історії потерпілих від торгівлі людьми. Історія третя.

Історія Олега

Приємна зовнішність та доброзичливість людей сприяють виникненню довірливих відносин навіть між незнайомими людьми. Так, громадянин України Олег познайомився з приємним та доброзичливим чоловіком в Москві, на Київському вокзалі. Новий друг запропонував скоротати час за чаркою горілки. Через деякий час Олег прийшов до тями у автобусі, який прямував у невідомому напрямі без мобільного телефону та документів.

Далі Олег розповів, що опинився у Чечні, правоохоронні органи якої продали його за десять тисяч російських рублів на цегловий завод. На заводі Олегу погрожували, знущались, били, закували в ланцюги та примушували працювати на рабських умовах. На той час Олег вже був занадто зляканий, щоб втекти, та нічого не пам'ятав. Олег не пам'ятає, скільки часу він проробив на заводі, але в його пам'яті добре закарбувались поневіряння та знущання. Минали дні, тижні, місяці, і Олег все більш розумів, що йому треба втекти з трудового полону, бо коли він вже не зможе працювати, то його вб'ють. Так підчас чергового перевезення його на інше робоче місце він дивовижним чином втік з жахливого полону.

Його підібрали на трасі далекобійники. Під час подорожі в машині Олег почув номер телефону правозахисної організації, подзвонив, отримав консультацію та інформацію про те, куди йому звернутись за допомогою та притулком. Зараз Олег мешкає з родиною в Україні та закликає людей не бути довірливими та наївними.

Будьте уважними! Якщо Ви потрапили в схожу ситуацію, телефонуйте!

Національна «гаряча лінія» з питань запобігання

торгівлі людьми 0 800 505 501

з 25 листопада номер «гарячої лінії» - 116123 (безкоштовно з мобільних телефонів)

Також Ви можете звернутись до районного відділу поліції

40-20-02

До відділу з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району

60-02-93

До Миколаївської місцевої прокуратури №2 Миколаївської області на «гарячу лінію»

60-03-13

 

__011117_001Зустрічі на факультеті «Здорового способу життя»

З початком нового навчально-пізнавального періоду на базі «Університету ІІІ віку» у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради було проведено не одну цікаву зустріч на теми здорового способу життя. Актуальною темою для зустрічей завжди залишається така: «Як бути здоровим та активним». Працівники відділення запрошують на лекції спеціалістів, які досконало знають тему лікування та дають вичерпні відповіді на питання присутніх.

Так, днями відбулась зустріч з лікарем-терапевтом Афоніним О.М, який практикує альтернативні методи лікування хвороб та оздоровлення організму. Він почав лекцію з того, які є принципи збереження здоровя і зупинився на методах, що використовує  у своїй лікувальній практиці.

Це лікування травами (фітотерапія), голкотерапія та герудотерапія (використання піявок). Пояснив, чому саме ці методи він вважає ефективними і користь від  такого оздоровлення, як реагує організм людини на ці лікувальні процедури. Присутні задавали питання, а лікар розтлумачював незрозумілі слова та терміни, скільки потрібно пройти сеансів, щоб наступило полегшення та одужав хворий орган. Це була цікава, насичена зустріч, відвідувачі зацікавилися цими методами оздоровлення та питали  адресу і телефон лікаря.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3389
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1211668

 

 

 

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

 

 

 

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"