Головна

pensДо уваги фізичних осіб - підприємців

7 липня 2014 року внесено зміни в законодавство щодо зняття з обліку в органах Пенсійного фонду України фізичних осіб – підприємців, які сплачують страхові внески.

Набрав чинності Закон України від 13.05.2014 р. № 1258-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощеної процедури державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичних осіб – підприємців за заявницьким принципом», яким внесено зміни в Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців». Вони стосуються механізму припинення підприємницької діяльності таких осіб.

читати далі

 

pensionУправління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва повідомляє, що 29.08.2014 року відбулося засідання робочої групи з питань надходження коштів єдиного соціального внеску, страхових внесків на обов'язкове державне пенсійне страхування та інших платежів для забезпечення своєчасної виплати пенсій та державних допомог, за участю спеціалістів Міністерства доходів і зборів, Державної виконавчої служби, та управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі.

Докладно

 

ЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

 Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради продовжує допомагати сім'ям переселенців зі сходу.

29.08.2014 року керівництво адміністрації району разом з волонтерами та представником "Червоного Хреста" вручили дітям портфелі з канцелярським приладдям, а їхнім батькам - продуктові набори.

dopomoga4dopomoga5 

dopomoga3 

dopomoga2 

 dopomoga1

 

Нагородження школярів-волонтерів 

29.08.2014 року керівництвом адміністрації району були нагороджені школярі-волонтери Сапсай К., Мірошниченко Т. та Мисик І. за активну громадську позицію та вагомий внесок у надання допомоги дітям-інвалідам і дітям, з сімей вимушених переселенців зі сходу (фото додається).

Koradm 

 

 

ДОСТУП ГРОМАДСЬКОСТІ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва інформує громадян, що відповідно до статті 19 Закону України від 13.01.2011 № 2939-VI "Про доступ до публічної інформації" кожна особа має право звернутись з запитом на публічну інформацію до розпорядника інформації, що знаходиться у його володінні.

Публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених Законом України «Про доступ до публічної інформації».

На виконання статті 15 Закону України від 13.01.2011 № 2939-VI «Про доступ до публічної інформації» управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва інформує громадськість про місце розташування розпорядника інформації та графік прийому запитувачів.

З питань доступу до публічної інформації в управлінні Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва необхідно звертатись за адресою: вул. Артема, 1-Б каб. 23, тел. 25-50-50, щоденно з 8.00 год. до 17.00 год., (п'ятниця до 16.00 год).

Запитувач має право звернутись із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту. Запит може бути індивідуальним або колективним та наданий в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача.

Відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

 

ПРАВОВА ДОПОМОГА ЩОДО ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

На виконання Указу Президента України від 24.12.2013 №1 пункту 11 «Про виконання Програми правової освіти населення у Миколаївській області на 2014 - 2020 роки», управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва інформує про те, що управління в рамках проведення Програми правової освіти населення надає громадянам консультації з питань пенсійного забезпечення та правову допомогу з питань реалізації і захисту прав людини щодо пенсійного забезпечення. В цій публікації мова піде про строки призначення (перерахунку) та виплати пенсій.

докладно

 

pensionПраво працівника на пенсію за віком на пільгових умовах

Відповідно до пункту 2 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003 № 1058-IV - пенсії застрахованим особам, які працюють на підземних роботах, на роботах з особливо важкими умовами праці за Списком № 1 та на інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці за Списком № 2 та за результатами атестаційних робочих місць, призначають за нормами цього Закону у разі досягнення пенсійного віку та наявності трудового стажу, передбаченого Законом України «Про пенсійне забезпечення» від 05.11.1991 № 1788-ХІІ.

читати далі...

 

Військовий збір: нарахування, утримання та сплата

Із 3 серпня 2014 р. набрали чинності зміни до Податкового кодексу України (далі – Кодекс) унесені Законом України від 31.07.2014 р. № 1621 (далі – Закон № 1621), яким запроваджено військовий збір (п. 16 підрозділу 10 розділу ХХ Кодексу). Стягнення цього збору є тимчасовою мірою і діє до 1 січня 2015 року.

докладно

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2182
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 793444

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"