Головна

pensУправління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва повідомляє:

До бюджету управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва за 2014 рік з усіх джерел фінансування надійшло 140 840,85 тис.грн.

звіт за 2014 рік

 

pension

 

Про стан фінансування пенсійних виплат за січень 2015 року 

Управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва повідомляє, що станом на 19 січня поточного року профінансовано 29,12 млн.грн., що складає 70,9 % загальної потреби. Пенсії виплачуються вчасно.

 

infoЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

19.01.2015

Під головуванням голови адміністрації О.М.Цуканова відбулась апаратна нарада за участю заступників голови, апарату адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та керівників районних служб. На порядку денному були розглянуті такі питання:

-Про внесення змін до пенсійного законодавства;

-Про засади державної антикорупційної політики в Україні (антикорупційна стратегія на 2014-2017 роки);

-Про виконання Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні»;

-Про роботу районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат за підсумками 2014 року.

 

19 січня голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов, заступники голови адміністрації Олександр Гвозденко та Валентин Красножон взяли участь у районному заході з нагоди християнського свята Водохреща, який відбувся у парку «Богоявленський» біля джерела «Турецького» фонтану. Заходи відбулись за активної участі козацької общини м. Миколаєв, МСП «Ніка – Тера» та підтримки адміністрації Корабельного району.

Отець Богдан освятив джерело та окропив освяченою водою усіх присутніх, вітав зі святом. Всі бажаючи мали змогу зануритись у воду.

Мешканці Корабельного району стали учасниками святкового дійства: цікавих народних конкурсів, козацьких забав та звитяжних поєдинків. Учасники заходу змогли пригоститись козацьким кулешем та смачним узваром.

Декоративно-ужиткові та декоративно - прикладні виставки і творчий колектив української народної пісні «Океаночка» подарували всім гарний настрій.

vodokhrecsha1vodokhrecsha2

vodokhrecsha3vodokhrecsha4

 

ccpПідтримуємо дітей-інвалідів

Однією з соціальних програм, реалізованих компанією РУСАЛ в регіоні присутності, є «Програма підтримки дітей-інвалідів».

У 2014 році компанія РУСАЛ надала матеріальну допомогу в сумі 45 тисяч гривень для придбання медикаментів, медобладнання, підгузників і медтехніки для дітей-інвалідів.

- Ми придбали інвалідне крісло Ользі Мазур з малозабезпеченої сім'ї, вихованням якої займається тато, має інвалідність по зору, - розповіла директор представництва ЦСП компанії РУСАЛ в Україні Алена Ожема. - Надали сприяння у придбанні планшетів для першокласників з особливими потребами школи-інтернату №3, які цього року вперше пішли до школи разом зі звичайними дітьми в рамках програми інклюзивного навчання. Ми закуповували підгузки для лежачих дітей-інвалідів. Допомагали нужденним діткам медикаментами і медобладнанням.

rusal-invalid2rusal-invalid3

Торік в Миколаєві вчетверте пройшла акція «Збери портфель дитині». Завдяки миколаївцям для дітей-інвалідів з малозабезпечених сімей та дітей з АТО вдалося зібрати шкільне приладдя. Компанія РУСАЛ докупила ранці, шкільні пенали та інші канцтовари, що не були зібрані в рамках акції. В результаті 115 шкільних наборів на загальну суму 40 тисяч гривень передані дітям, які їх потребували.

- Величезну допомогу в реалізації програми підтримки дітей-інвалідів нам надають городяни, - розповідає головний адміністратор програм ЦСП компанії РУСАЛ Наталія Шаль. - За минулий рік завдяки скарбничкам, які встановлені в різних аптеках і магазинах Миколаєва, нам вдалося зібрати 6,5 тисячі гривень. Також щорічно особисті пожертви для цієї програми здійснює і колектив МГЗ.

rusal-invalid1

На базі ЦСП компанії РУСАЛ вже три роки функціонують групи арт-терапії, лікувальної фізкультури для діток з особливими потребами. З минулого року працює група взаємодопомоги для батьків дітей-інвалідів.

Всі групи функціонують для діток-інвалідів та їх батьків на базі ЦСП безкоштовно.

 

Звіт  про звернення громадян до адміністрації Корабельного району за 2014 рік

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2367
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 857607

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"