Головна

nalogovaДПІ у Корабельному районі повідомляє

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року №311 „Про утворення територіальних органів Державної фіскальної служби та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України", наказу ДФС України від 15.12.14 №63 „Про реорганізацію окремих територіальних органів Міндоходів у Миколаївській області" та наказу ДПІ у Корабельному районі м. Миколаєва ГУ Міндоходів у Миколаївській області від 16 грудня.2014 року №470 « Про реорганізацію ДПІ у Корабельному районі м. Миколаєва ГУ Міндоходів у Миколаївській області» з 17 грудня 2014 року розпочато процедуру припинення ДПІ у Корабельному районі м. Миколаєва Головного управління Міндоходів у Миколаївській області (код за ЄДРПОУ 38694583, індекс 54052, м. Миколаїв, вул. Артема, 1а), за результатами реорганізації шляхом приєднання до ДПІ у Корабельному районі м. Миколаєва Головного управління ДФС у Миколаївській області.

Заявлення кредиторами своїх вимог будуть прийматися протягом двомісячного терміну з дня опублікування повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи – Державної податкової інспекції у Корабельному районі м. Миколаєва Головного управління Міндоходів у Миколаївській області. Дата публікації – 21 грудня 2014 року.

ДПІ у Корабельному районі м.Миколаєва ГУ Міндоходів у Миколаївській області

 

infoЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

18.12.2014

Розпочато підготовчі роботи з капітальному ремонту ділянки дороги по вул. Балтійській від вул. Леваневського до огорожі колишньої овочевої бази.

 

pens

Реалізація права на призначення пенсії на пільгових умовах.

Відповідно до пункту 2 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003 № 1058-IV - пенсії застрахованим особам, які працюють на підземних роботах, на роботах з особливо важкими умовами праці за Списком № 1 та на інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці за Списком № 2 та за результатами атестаційних робочих місць, призначають за нормами цього Закону у разі досягнення пенсійного віку, та наявності трудового стажу, передбаченого Законом України «Про пенсійне забезпечення» від 05.11.1991 № 1788-ХІІ.

Згідно зі статтею 13 Закону № 1788 право на пенсію за віком на пільгових умовах, незалежно від місця останньої роботи, мають працівники, зайняті повний робочий день на підземних роботах, на роботах із особливо шкідливими і важкими умовами праці, за Списками № 1 та № 2, затвердженими Кабінетом Міністрів України і за результатами атестації робочих місць.

Підставою для призначення пенсії за віком на пільгових умовах є:

Докладніше

 

pension

 

Про стан фінансування пенсійних виплат за грудень 2014 року

Управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва повідомляє, що на 8 грудня поточного року профінансовано 11,49 млн.грн., що складає 28,0 % загальної потреби. Пенсії виплачуються вчасно.

 

З НАСТУПАЮЧИМ НОВИМ, 2015 РОКОМ, БЛАГОДІЙНИКИ!

«Милосердя»... Під такою назвою з 1 вересня по 3 грудня 2014 року проходила Всеукраїнська акція, мета якої полягає саме в тому, щоб кожен із нас міг конкретними справами виявити повагу, співчуття до одиноких і немічних людей, до інвалідів.

Незважаючи на нелегкі випробування долі наші співгромадяни з особливими потребами проявляють виняткову силу духу й непохитну віру в життя, долають повсякденні труднощі й невтомно йдуть до поставлених цілей.

Сьогодні, всупереч кризі, відділення Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) приділяє значну увагу розв'язанню проблем інвалідів, одиноких та малозабезпечених людей. Інваліди - це не просто категорія людей. Це – окремі життя. Окремі трагедії. Окремі надії на щастя, на те, що все буде добре. І дуже важливо відчувати, що поряд з ними є ті, хто хоче допомогти. І хто допомагає, хто не забуває про таких людей. І сьогодні від імені всіх інвалідів, пенсіонерів, малозабезпечених громадян району висловлюємо щирі слова вдячності всім, хто підтримав благодійну акцію:

- генеральний директор ПрАТ «Лакталіс-Миколаїв» - Гузей Я.П.

- директор ТОВ «НТВ» - Терещенко Ю.В.

- директор ПП «Солві» - Соловей С.А.

- директор ТОВ «Вікторія» - Ліптуга О.І.

- директор ТОВ «Лакомка» - Бут О.М.

- голова ОБФСМД - Пугаченко А.Г.

- директор ТОВ «Золотий колос» - Іванова Н.В.

Відділення Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) від імені всіх громадян дякує усім небайдужим людям і організаціям, що дарують душевне тепло та проявляють милосердя до громадян з особливими потребами. Зичимо Вам та Вашим родинам доброго здоров'я, добробуту, великого людського щастя, подальших успіхів в роботі, невичерпної творчої енергії, успіху і родинного затишку.

Бажаємо, щоб Божа ласка знайшла сьогодні дорогу у кожну домівку до всіх відкритих та щирих сердець.

ВЕЛИКА ВАМ ЛЮДСЬКА ПОДЯКА, НАШІ БЛАГОДІЙНИКИ!

З НАСТУПАЮЧИМ НОВИМ, 2015 РОКОМ

ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

МИРНОГО НЕБА, БІЛОГО ХЛІБА,

ДЖЕРЕЛЬНОЇ ВОДИ І НІЯКОЇ БІДИ!

ВЕСЕЛИХ ВАМ СВЯТ!

З повагою,

заступник директора міського територіального центру Г.М. Громов

 

info_logoЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

10.12.2014

Адміністрацією Корабельного району розпочато підготовчі роботи з капітального ремонту ділянки дороги по вул. Нахімова від будинку № 28 до вул. Уборевича.

Розпочато роботи з поточного ремонту мережі вуличного освітлення по вул. Ольшанців від пр. Жовтневого до вул. Львівської.

 

RPPP-Nik-4З 1 грудня 2014 року починає свою роботу, створений при Регіональній торгово-промисловій палаті Миколаївської області в рамках стратегії розвитку підприємництва в Україні, Регіональний центр підтримки експорту.

докладно...

 

subbotnikШановні мешканці приватного сектору Корабельного району!

Ми живемо в одному з привабливих районів міста Миколаєва, розташованому на березі Бузького лиману. Мрія кожного мешканця Корабельного району – з гордістю сказати: «Наш район самий найкращій та чистий».

16 травня 2013 року Миколаївською міською радою було прийнято рішення № 28/10 «Про внесення змін та доповнень до рішення Миколаївської міської ради від 19.04.2007 р. № 12/21 «Про затвердження Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві». Реалізація положень цих Правил стане першим кроком до втілення нашої мрії.

Правила благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві регулюють права й обов'язки учасників правовідносин в галузі благоустрою території міста, визначають комплекс заходів, необхідних для забезпечення чистоти і порядку в місті.

Дійсними Правилами визначається порядок благоустрою міста, його санітарний стан – утримання територій, прилеглих до приватних домоволодінь.

Благоустрій та утримання земельної ділянки і прилеглої до неї території містять у собі:

- постійне утримання у чистоті та порядку власних і прилеглих територій;

- утримання у належному стані під'їзних шляхів до житлових будинків;

- своєчасне прибирання в літній період від піску, сміття і бур'янистої рослинності, а в зимовий період від снігу і льоду проїздів та пішохідних доріжок;

- періодичний ремонт і фарбування фасадів будинків, огорож і парканів;

- постійна ліквідація карантинних рослин на прибудинкових територіях;

- наявність покажчиків будинків;

- укладання договору на вивіз твердих побутових відходів зі спеціалізованою організацією.

На прилеглій до житлового будинку території не допускається складування побутових відходів і будівельного сміття, відходів виробництва, тари, спиляння дерев, опалого листя.

При проведенні ремонту або будівництва власники приватних домоволодінь узгоджують з адміністрацією району місце для тимчасового складування будівельних матеріалів і будівельного сміття на час проведення ремонту з періодичністю вивозу не рідше 1 разу на тиждень.

Не допускається спалювання листя, гілок, сміття.

Забороняється розміщення зливових ям на територіях, прилеглих до приватних домоволодінь.

Проведення усіх видів земельних, будівельних, монтажних робіт повинно здійснюватись при наявності відповідного дозволу.

У випадку виявлення порушень норм, передбачених даними Правилами посадові особи адміністрації району складають на правопорушника протокол про адміністративне правопорушення та направляють його на розгляд до адміністративної комісії при адміністрації району. На винних осіб накладається штраф у розмірі від 340 до 1360 гр. для фізичних осіб, передбачений Кодексом України «Про адміністративні правопорушення».

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2367
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 857613

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"