Головна

З нагоди Дня підприємців

 5 вересня, у малій залі адміністрації Корабельного району під головуванням першого заступника голови адміністрації Ігоря Копійки та заступника голови адміністрації Валентина Красножона відбулись урочистості з нагоди Дня підприємця.

12 

Головуючі привітали підприємців Корабельного району зі святом та побажали успіхів у підприємницької діяльності, забезпечені її розвитку на благо України.64 

За плідну працю, вагомий особистий внесок у розвиток підприємництва, активну участь у суспільному житті м. Миколаєва Почесною грамотою міського голови були відзначені:

Бут Олена Миколаївна – директор ТОВ «Лакомка»;

Войхевич Олександр Павлович - фізична особа-підприємець.

За приватну ініціативу, активну громадську позицію, плідну співпрацю, особистий внесок у розвиток підприємництва Почесною грамотою голови адміністрації Корабельного району були нагороджені:

Черноус Ірина Анатоліївна - директора ТОВ «ЕКЮР»;

Штанкевич Геннадій Володимирович - фізична особа-підприємець.

Топчий Леонід Леонідович - фізична особа-підприємець.

Лой Віктор Петрович - фізична особа-підприємець.

Штода Людмила Михайлівна - фізична особа-підприємець.

Шендрик Світлана Михайлівна - фізична особа-підприємець.

Бойченко Павло Олексійович - фізична особа-підприємець.

Панченко Альберт Борисович - фізична особа-підприємець.

Кеворкова Маргарита Юріївна - фізична особа-підприємець.35

По закінченню урочистої частини підприємців Корабельного району привітав сімейний ансамбль родини Гаврилових «Дунай».

 

pensionФізичні особи підприємці - майбутні пенсіонери!

Більшість людей заздалегідь не цікавиться ні розміром майбутньої пенсії, ні потрібним переліком документів та термінами подачі їх до пенсійної служби. А коли настає пора йти на заслужений відпочинок, тоді й виникають проблеми: то записи у трудовій книжці зроблено з порушеннями, а то й, аби не втратити страховий стаж, потрібно донести додаткові довідки. Часом буває навіть, що підприємство, на якому людина чимало пропрацювала, давно ліквідували, тож на розшук його слідів в архіві потрібен буде певний час. Аби прискорити терміни призначення пенсій, і водночас спростити процес, пенсійники розпочали роботу з "кандидатами" у пенсіонери.

Докладно

 

Допомогли зібрати портфель

 4У Миколаєві пройшла благодійна акція «Збери портфель дитині». Організатори - представництво ЦСП РУСАЛу в Україні - допомогли нужденним сім'ям зібрати необхідне шкільне приладдя.

- Ми четвертий рік поспіль реалізуємо програму підтримки дітей-інвалідів Корабельного району, - розповідає директор представництва ЦСП РУСАЛу в Україні Олена Ожема. - Щороку напередодні 1 вересня в рамках програми проводимо акцію «Збери портфель дитині» та адресно допомагаємо потребуючим сім'ям з дітьми-інвалідами, передаючи їм необхідні шкільне приладдя. Щоб зібрати один «шкільний комплект», минулого року батькам було потрібно від 500 до 1000 гривень, цього разу, в умовах зростання цін, ця сума помітно зросла. Якщо ж сім'я виховує дитину-інваліда, тобто витрачає гроші на медикаменти та оздоровчі процедури, то підготовка до школи сильно «б'є» по сімейному бюджету. Слід зазначити, що число небайдужих людей, готових надати допомогу, збільшується з кожним роком. Цього року нам вдалося зібрати значно більше шкільного приладдя, ніж у минулі роки. Завдяки чуйності жителів Корабельного району та міста в цілому, особистим пожертвуванням працівників проммайданчика МГЗ вдалося зібрати 115 шкільних наборів.

читати далі

 

info_logoЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

02.09.2014

Розпочато роботи з поточного ремонту мереж вуличного освітлення по по вул. Рибній (від вул. Металургів до вул. Фонтанної) та по вул. Космонавта Беляєва.

 

pensДо уваги фізичних осіб - підприємців

7 липня 2014 року внесено зміни в законодавство щодо зняття з обліку в органах Пенсійного фонду України фізичних осіб – підприємців, які сплачують страхові внески.

Набрав чинності Закон України від 13.05.2014 р. № 1258-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощеної процедури державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичних осіб – підприємців за заявницьким принципом», яким внесено зміни в Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців». Вони стосуються механізму припинення підприємницької діяльності таких осіб.

читати далі

 

pensionУправління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва повідомляє, що 29.08.2014 року відбулося засідання робочої групи з питань надходження коштів єдиного соціального внеску, страхових внесків на обов'язкове державне пенсійне страхування та інших платежів для забезпечення своєчасної виплати пенсій та державних допомог, за участю спеціалістів Міністерства доходів і зборів, Державної виконавчої служби, та управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі.

Докладно

 

ЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

 Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради продовжує допомагати сім'ям переселенців зі сходу.

29.08.2014 року керівництво адміністрації району разом з волонтерами та представником "Червоного Хреста" вручили дітям портфелі з канцелярським приладдям, а їхнім батькам - продуктові набори.

dopomoga4dopomoga5 

dopomoga3 

dopomoga2 

 dopomoga1

 

Нагородження школярів-волонтерів 

29.08.2014 року керівництвом адміністрації району були нагороджені школярі-волонтери Сапсай К., Мірошниченко Т. та Мисик І. за активну громадську позицію та вагомий внесок у надання допомоги дітям-інвалідам і дітям, з сімей вимушених переселенців зі сходу (фото додається).

Koradm 

 

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2178
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 792113

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"