Головна

info_logoЕКСПРЕС - ІНФОРМАЦІЯ

3 лютого 2015 року спеціалістами адміністрації Корабельного району спільно з працівниками Корабельного РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області проведено рейд щодо припинення стихійної торгівлі на території Корабельного району за адресами: пр. Жовтневий 311, пр. Жовтневий, 342 (біля крамниці «Галактика»), вул. Артема 14/1 - 14/2 (біля ЗОШ-33). Складено 4 протоколи за ст.160 ч. 1 (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до Корабельного суду для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

*******

Керівництвом адміністрації Корабельного району проведено нараду за участю представників торгових установ: ТОВ «Мидінвест», супермаркет АТБ, ФОП Бутенко, ТОВ «Асканія-центр», ПП «Автовіола+», ФОП Сиренков стосовно розподілу території площі біля супермаркету АТБ для наведення санітарного порядку та підтримки чистоти у подальшому.

За результатами наради прийнято відповідні рішення, дано конкретні доручення і встановлено строки їх виконання.

 

Адміністрація Корабельного району доводить до відома мешканців Корабельного району, що у лютому 2015 року ПАТ «Миколаївгаз» службою внутрішньо будинкових систем газопостачання дільниця №4 заплановано проведення планового обслуговування газового обладнання згідно Правил Безпеки систем газозабезпечення України, за адресами:

перелік вулиць

 

pension

 

Управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва надає інформацію про рішення конкурсної комісії по відбору банків, в яких за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги можуть відкриватися рахунки для виплати пенсій та грошової допомоги, щодо укладання договорів з банками у 2015 році.

перелік банків

 

info_logoЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

02.02.2015

Під головуванням голови адміністрації О.М.Цуканова відбулась апаратна нарада за участю заступників голови, апарату адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та керівників районних служб. На порядку денному були розглянуті такі питання:

- «Податковий Кодекс України: Ключові зміни». Присутніх з даного питання ознайомив Приземний Сергій Сергійович – головний державний інспектор з питань юридичної роботи ДПІ у Корабельному районі

- Про Порядок організації громадських та інших робіт тимчасового характеру доповіла Бездольна Наталія Анатоліївна – заступник директора Корабельного районного Центру зайнятості

- Про перелік, умови та порядок здійснення соціального обслуговування одиноких, одиноко проживаючих непрацездатних громадян та інвалідів відділенням організації надання адресної натуральної і грошової допомоги Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування присутніх поінформувала Колонтай Світлана Вікторівна – завідувач відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги

******

Адміністрацією Корабельного району проведено обстеження території району на предмет санітарного утримання та виявлено звалища сміття по вул. Молодіжній (ріг вул. З.Космодемянської) та на території житлового фонду багатоповерхової забудови, а саме: по пр. Корабелів, 2а, 12а; по вул. Янтарній, 67; пр. Жовтневому, 311; пр. Жовтневому, 303 (ріг вул. О.Вишні).

За результатами проведеного обстеження визначено об'єми для подальшої роботи з ліквідації звалищ сміття.

 

info_logoЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

30.01.2015

Районна комісія з питань забезпечення своєчасної та повної сплати податків, погашення заборгованості заробітної плати, пенсій, стипендій та ін. виплат з метою контролю питань за дотриманням зобов'язань по своєчасності та повноти сплати податків, погашення заборгованості із заробітної плати та інших соціальних виплат провела своє чергове засідання.

В ході роботи комісії розглядалися результати фінансово – господарчої діяльності та сплати єдиного соціального внеску 5 фізичних осіб підприємців – боржників.

За результатами засідання комісії складено графіки погашення заборгованості.

 

Адміністрація управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва інформує:

Про роботу зі зверненнями громадян

Аналіз роботи управління щодо реалізації норм Законів України "Про адміністративні послуги" та "Про доступ публічної інформації"

Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України

 

Подробнее...

 


28 січня 2015 року в приміщенні адміністрації Корабельного району за ініціативи ДПІ у Корабельному районі м. Миколаєва у малому залі засідань проведено семінар на тему «Обговорення Закону України від 28.12.2014 №71-VII „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи».

На зустрічі були присутні представники малого та середнього бізнесу, представники адміністрації Корабельного району та голова асоціації платників податків „Самозахист" Марія Тонконогова. Головував - начальник ДПІ у Корабельному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області Дмитро Горощенко. Фахівці податкової інспекції виступили перед запрошеними представниками бізнесу та розповіли про зміни в оподаткуванні.

На семінарі обговорювалися питання щодо акцизного податку, земельного податку, податку на нерухоме майно та надання адміністративних послуг через Центр обслуговування платників ДПІ.

seminarDFS1seminarDFS2

 

До уваги населення!

У п'ятницю, 30 січня 2015 року з 15.00 до 17.00 у приміщенні адміністрації Корабельного району, каб. 113 відбудеться сумісний прийом громадян з особистих питань прокурором м. Миколаєва (Палій Юрій Васильович) та начальником Миколаївського міського управління міліції (полковник міліції Коба Валерій Борисович)

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2367
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 857606

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"