Головна

Af_Sobor«Собор пам'яті»

22.01.2015 р. в Жовтневому районному Будинку культури відбудеться ВЕЧІР-РЕКВІЄМ по загиблим в зоні АТО до Дня Соборності України

У четвер 22.01.2015 р. о 12.00 в Жовтневому районному Будинку культури (пр. Жовтневий, 328) відбудеться тематичний захід до Дня Соборності України – ВЕЧІР-РЕКВІЄМ по загиблим в зоні АТО, за об'єднану, соборну, єдину та неподільну незалежну Україну «Собор пам'яті».

В рамках заходу передбачено різножанрова розповідь про військові дії, які тривають на сході країни, про Героїв, які ціною власного життя захищають незалежність і цілісність України (спогади, витупи очевидців).

У програмі заходу:

Тематична виставка літератури до Дня Соборності України та військово-патріотичного виховання;

Фотовиставка присвячена героям, які навіки залишаться в нашій пам'яті, – миколаївським бійцям, загиблим на сході країни;

Перегляд тематичного відео;

Хвилина мовчання;

Виступи посадових осіб органів державної влади, органів місцевого самоврядування;

Виступи військовослужбовців (представників 79 аеромобільної бригади тощо);

Виступи-спогади близьких та родичів загиблих;

Тематична творча програма за участю аматорів Жовтневого району (театр слова «Дарунок неба» Воскресенського сільського Будинку культури (літературно-музична композиція), зразковий ансамбль танцю «Водограй» Жовтневого районного Будинку культури (хореографія) тощо) та професійних артистів (заслужений артист України О.Сичов (вокал, скрипка, авторські твори), Лауреат Міжнародних конкурсів читців-декламаторів С.Гололобов (мелодекламація), Лауреат Всеукраїнського вокального конкурсу «Крила України» Г.Шульгін (вокал), артисти Миколаївської обласної філармонії М.Железная (вокал, бандура) та Я.Михайлов (гітара), провідна солістка народної оперно-вокальної студії ОПК Т.Герман тощо).

ВХІД ВІЛЬНИЙ.

 

pensЗаконодавчі зміни у пенсійній системі з 1 січня 2015 року

28 грудня 2014 року Верховною Радою прийнято Державний бюджет України на 2015 рік та низку законів, що регулюють питання бюджетного, податкового, трудового, пенсійного та іншого законодавства. Ухвалені зміни мають значний вплив і на розвиток пенсійної системи.

докладно

 

ДЯКУЄМО

Адміністрація Корабельного району висловлює щиру подяку працівникам та керівникам підприємств ТОВ «МСП НІКА – ТЕРА», ДП СМП «Октябрьск», ДП МАЗ «НАРП», ТОВ «Миколаївський тепловозоремонтний завод», ПП «СТЕГ», ТОВ «Укрспецобладнання», ТОВ «Миколаївтрансбуд – 1», КП ДЄЗ «Корабел» за надану допомогу технікою та транспортними засобами для проведення розчистки проїзної частини доріг й забезпечення проїзду транспорту під час ліквідації наслідків снігопаду.

Саме завдяки їх порозумінню, досвіду та професіоналізму, керівництво району своєчасно включилося у боротьбу зі снігом.

Адміністрація Корабельного району бажає колективам та їх керівникам міцного здоров'я, злагоди та добрих справ на благо людини.

Впевнені, що діалог буде подовжено, а співпраця буде плідною.

 

NY-TC1Коло зимових свят

У святкові зимові новорічні дні кожен відчуває якесь піднесення, наближення чарівності, дива, преображення. Це період так званого двадцятидення відзначення православних християнських свят.

7 січня – Різдво Христове, 14 – Старий Новий рік (або Василя), 19- Водохреща. Традиційне святкування «Кола зимових свят» відбулося і у відділенні соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради де була проведена святкова програма «Віншуємо радість всім людям на добро».

докладніше

 

ssd-16-01-2015_216.01.2015 в Миколаївській загальноосвітній школі I-III ступенів №47 відбулося чергове засідання ради профілактики правопорушень серед неповнолітніх. Тема для обговорення «Кримінальна відповідальність неповнолітніх за скоєння злочинів», а саме крадіжка та шахрайство.

Засідання профілактичної ради проводилося серед учнів 8-11 класів, на яку було запрошено близько 102 учнів.

Директор школи Моторна З.В., яка є головою ради, довела, що на сьогодні в школах гостро стоїть питання про скоєння правопорушень та злочинів серед підлітків. В своїй промові Зінаїда Володимирівна зазначила: «Профілактика правопорушень неповнолітніх, передусім є проблемою педагогічною, бо вона пов'язана з вирушенням певного кола виховних завдань, тому в цій справі особливе місце має зайняти рання профілактика. Традиційного з даного питання проводиться кропітка робота з учнями. Основне завдання школи підготувати дитину до дорослого життя».

На засідання ради запрошені спеціалісти служби у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради Кабацюра О.Л. та Миронова О.О.

ssd-16-01-2015_1

Мова йшла не тільки про злочини, які вчиняють неповнолітні, а й про наслідки та відповідальність, яка настає за їх скоєння. Спеціалістами служби роз'яснено ст. 22 Кримінального кодексу України, про вік з якого настає кримінальна відповідальність. Відповідно до ч.2 ст.22 ККУ кримінальна відповідальність може наставати з 14 років, за скоєння тяжких злочинів, серед яких є крадіжка, грабіж, розбій, шахрайство (ст.185,186,187,190 ККУ).

Члени ради профілактики дійшли спільного висновку: «Людина сама відповідає за свої вчинки»

 

vitovka-14_01_2015Русло річки Вітовка очищено


До адміністрації Корабельного району надійшло звернення від мешканців по вул. Фонтанній, які повідомили про падіння дерева у русло річки Вітовка біля житлового будинку № 47, в результаті чого утворився затор. Рівень води вгору за течією піднявся на 0,9 м. Виникла загроза підтоплення садиб та господарських споруд приватних житлових будинків по вул. Фонтанній.

Для вирішення ситуації адміністрацією Корабельного району 14 січня було залучено екскаватор ТОВ «Укрспецобладнання» та виконано роботи щодо очищення русла річки Вітовка.

 

infoАдміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради, розглянувши звернення громадян мкр. Кульбакине щодо роботи маршрутних таксі №№ 10, 26, 29, повідомляє.

14.01.2015 з керівниками підприємств-перевізників маршрутів №№ 10, 26, 29 проведено бесіду стосовно руху маршрутних таксі. Керівництво підприємств-перевізників пообіцяло упорядкувати рух машин у вечірні години.

На даний час в адміністрації району створена і працює тимчасова комісія по роботі автотранспорту. Результати роботи будуть оголошені.

 

info_logoЧетверта черга часткової мобілізації

У зв'язку з проведенням в державі комплексу заходів по відновленню та модернізації Збройних Сил України, підвищення рівня боєготовності підрозділів Збройних Сил України планується четверта черга часткової мобілізації.

На підставі вищезазначеного, 14 січня, у приміщенні адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради під головуванням голови адміністрації Олександра Цуканова відбулась координаційна нарада за участю керівників підприємств району, районного відділу міліції, Прокуратури, Державної податкової інспекції, Центру зайнятості, комунальних підприємств району, голови спілки підприємців Корабельного району.

На порядку денному розглядались такі питання:

1. Організація виконання невідкладних заходів щодо уточнення в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в організаціях та установах району військового обліку військовозобов'язаних та транспортних засобів національної економіки.

2. Організація забезпечення оповіщення, збору та поставки мобілізаційних ресурсів при проведенні мобілізації на території Корабельного району.

За результатами проведеної наради надано протокольні доручення.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2367
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 857607

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"