Головна

redcross

Використання емблеми Червоного Хреста

Останнім часом почастішали випадки незаконного використання емблеми Червоного Хреста, як в Україні, так і в нашому місті.

Згідно Закону України « Про символіку Червоного Хреста і Червоного Півмісяця в Україні » лише Міжнародний Комітет Червоного Хреста і Міжнародна Федерація Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця мають право використовувати емблему завжди і скрізь для цілей та видів своєї діяльності.

Емблема носить захисну і розпізнавальну функцію. Під час збройних конфліктів емблема Червоного Хреста використовується медичною службою Збройних сил України для позначення медичного персоналу, медичних формувань і санітарно - транспортних засобів на суші, на морі і в повітрі. У цьому випадку емблема повинна мати якомога більші розміри, щоб її можна було бачити на великі відстані.

У мирний час як розпізнавальний знак емблема Червоного Хреста може використовуватися для позначення:

- Транспортних засобів для перевезення поранених і хворих,

- На спеціально відведених місцях,

- У населених пунктах, на дорогах, на підприємствах та в інших місцях для надання медичної допомоги,

- В зонах дислокації біженців під час збройних конфліктів і стихійного лиха.

Для використання емблеми в перерахованих вище випадках необхідно мати дозвіл Червоного Хреста, а також дотримуватися умови безкоштовного надання послуг.

Згідно ст.445 КК України, за незаконне використання символіки Червоного Хреста - штраф до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до 6 місяців.

Корабельна районна організація Товариства Червоного Хреста України проводить навчання (безкоштовно) навичкам надання первинної допомоги.

При проходженні атестації видається СЕРТИФІКАТ.

Довідки за телефоном: 462317, 0631608448

 

УВАГА! ЗАЯВИ ЩОДО НЕВКЛЮЧЕННЯ АБО НЕТОЧНОСТЕЙ У СПИСКАХ ВИБОРЦІВ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО 19 ТРАВНЯ 2014 РОКУ ВКЛЮЧНО

З 26 КВІТНЯ 2014 РОКУ ВІДДІЛ ПРАЦЮЄ ЩОДЕННО БЕЗ ВИХІДНИХ!

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради запрошує мешканців Корабельного району звірити свої персональні дані в Державному реєстрі виборців

DRV25Шановні жителі Корабельного району м. Миколаєва!

У зв'язку із призначенням дострокових виборів Президента України та Миколаївського мыського голови 25 травня 2014 року і з метою організації детальної звірки персональних даних Державного реєстру виборців запрошуємо всіх жителів Корабельного району м. Миколаєва відвідати відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради.

Відділ знаходиться за адресою:

м. Миколаїв, проспект Жовтневий 314, каб. 309, 310

телефони для довідок (0512) 25-90-03, 25-92-16, +380675156242.

Інформація щодо персональних даних, а також про наявність (відсутність) виборців в базі даних у телефонному режимі не надається.

Приходити потрібно з паспортом! 

УВАГА! з 26 квітня режим роботи:

Понеділок – п'ятниця з 8:30 до 17:00. (обідня перерва з 12:30 до 13:00), у вихідні та святкові дні з 9.00 до 17.00

Крім того, перевірити чи включені Ви до Державного реєстру виборців можна й через Інтернет.

На сайті Державного реєстру виборців, в особистому кабінеті виборця Ви зможете перевірити інформацію про своє включення (невключення) до Державного реєстру виборців.

drv2013

 

Зустріч з романсом

23 квітня у приміщенні відділення соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулася святкова програма присвячена романсу - «О дивном романсе замолвим мы слово…» Святково прибраний актовий зал, учасники заходу у святковому вбранні за столом із самоваром, запаленими свічками зустрічали своїх гостей, підопічних відділення.

Присутні ознайомились із історією виникнення романсу, згадали поетів, які написали найбільш відомі та улюблені романси, які дійшли до наших часів. Виконавцями романсів були: Галина Арутюнова - «Мой костер»; Інна Суслонова та Людмила Артеменко – «У церкви стояла карета»; Валентина Рожкіна – «Темно вишневая шаль»; Лариса Іванченко та Галина Арутюнова – «Ночь светла»; Іван Каламурза - «Дорогой длинною»; викладач школи мистецтв №2 Іван Темеров - «Очи черные»; хор «Журавушка» - «Мохнатый шмель» та інші. Ведучими програми були Тетяна Сокол та Людмила Шевчук, музикальний супровід програми Світлани Тимонової. Як бачимо, захід було проведено підопічними відділення, тож запрошуємо всіх бажаючих стати одними із них.

По закінченню зустрічі присутні на заході пригощалися чашкою ароматного трав’яного чаю та ділилися враженнями, слухали українські романси у виконанні Ганни Шаховал.

Відділення Корабельного району міського територіального центру дякує всім учасникам заходу та запрошує до співпраці.

Заступник директора міського територіального центру Громов Г.М.

vecher_romansov_v_TC 

 

rusalДиплом профкому

24 квітня відбувся VI Пленум Миколаївського обласного комітету профспілки працівників державних установ. Одним з питань на порядку денному було питання щодо підведення підсумків обласного конкурсу на кращий колективний договір за 2013 рік.

Колектив адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради став переможцем та отримав Диплом II ступеню.

 

pensionУВАГА! ЗМІНИ В ЗАКОНОДАВСТВІ!

Управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва доводить до відома, що 27.03.2014 прийнято Закон України №1166 - VII «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» (далі - Закон № 1166).

Статтею 8 Закону № 1166 встановлено нові пропорції розподілу єдиного внеску за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування.

докладно

 

rusalМолодіжна рада проммайданчика МГЗ - перезавантаження

На звітно -виборчій конференції молодіжної ради проммайданчика МГЗ підбили підсумки за 2013 рік і переобрали актив.

У 2013 році молодіжна рада проммайданчика МГЗ працювала за чотирма напрямками: виробничий, освітній, культурно -масовий і соціальний. На ділянці кальцинації і в ДБМП пройшли воркшопи.

докладніше

 

mot_emblema«28 КВІТНЯ – ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ»

«День охорони праці в Миколаєві в 2014 році» Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці з тим, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення і просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці.

Ідея проведення Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня пам'яті загиблих працівників, вперше проведеного американськими і канадськими трудящими в 1989 році в пам'ять про працівників, загиблих і травми на виробництві. Вперше він відзначався у 2003 році.

читати далі...

 

Поспішайте робити добро

18 квітня, на передодні великого християнського свята Великодня, заступник голови адміністрації Корабельного району Красножон В.Л. та делегація жінок третього підрозділу комунального підприємства Миколаївського міського бюро технічної інвентаризації на чолі з начальником Задерей І.Л. відвідали військовослужбовців військової частини, яка розташована на території Корабельного району м. Миколаєва.

Захисникам Вітчизни милосердні жінки привезли запашні паски, крашанки та інші продукти для святкового столу з побажаннями добра і миру у нашому домі – Україні.

vijsko1vijsko2

vijsko3vijsko4

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2067
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 802762

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"