Головна

Зі свідоцтвами ДЦ

Як повідомили у Дитячому Центрі позашкільної роботи Корабельного району всі шість вихованців гуртка «Ти - журналіст», котрі у цьому році вперше отримали офіційний документ про те, що прослухали курс з основ журналістики, стали студентами престижних вузів України.

Так, Катерина Черемнова (випускниця ЗОШ №1) та Ольга Лисенко (Миколаївський економічний ліцей №1) навчатимуться на факультеті журналістики у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

1cheremnova1lisenko

До Миколаївських вузів вступили три з шести вихованців: В'ячеслав Шпаков (Миколаївська гімназія №3) та Маргарита Івко (ЗОШ №54) вивчатимуть політологію у ЧДУ імені Петра Могили,

1shpakov1ivko

а Олена Мельніченко (Миколаївський економічний ліцей №1) – філологію та журналістику у МНУ університеті імені В. О. Сухомлинського. До Національного університету «Одеська юридична академія» вступив Кирило Поліщук (ЗОШ №1). Тут він вивчатиме політологію.

 1melnichenko1polishchuk

- Я рада за своїх вихованців, - коментує подію керівник гуртка Марія Борисівна Полупанова, - тому що кожен з них уже особистість, котра активно ввійшла в журналістику. У їх творчому доробку - плідна співпраця з міськими і шкільними СМІ, Інтернет виданнями. Але всі вони, як автори, об'єднані інтернет - газетою «NIKODAY» (ВК), створеною саме вихованцями гуртка «Ти – журналіст».

Адміністрація Корабельного району щиро вітає не тільки вихованців гуртка журналістики, а усіх юнаків та дівчат Корабельного району, котрі стали студентами у 2014 році. Хай ваше життя буде повним та щасливим, а здобутки принесуть розквіт Україні.

 

Чемпионат Европы по плаванию среди паралимпийцев - Пять триумфаторов из Корабельного

Как сообщил Николай Семенович Ильин - Заслужннный тренер Украины (СКПБ "Водолей") пять воспитанников его и Таитяны Анатольевны Ильной - тренера высшей категории, в составе сборной Украины стали триумфаторами чемпионата Европы по плаванию среди паралимпийцев, что проходил с 4 по 10 августа в Эйндховене (Нидерланды).

Паралимпийская сборная Украины привезла 94 медали. Завоевав 37 золотых, 29 серебряных и 28 бронзовых наград, сборная Украины уверенно заняла первое место в общекомандном медальном зачете. На второй позиции расположилась команда России (34 золотых, 32 серебряных и 29 бронзовых медалей). Третье место у Великобритании (30 золотых, 27 серебряных и 16 бронзовых наград).

Комментируя то, как выступили спортсмены Корабельного района, Ильин отметил, что

Геннадий Бойко (олимпийский чемпион в Лондоне, 2012) привез из Голландии три золотых медали (100 метров вольным стилем, 50 метров на спине, 50 метров вольным стилем).

Сергей Паламарчук завоевал две золотых (100 метров вольным стилем, 50 метров на спине) и 3 серебряных (100 метров на спине, 200 метров вольным стилем, 50 метров вольным стилем) медали.

У Богдана Гриненко две серебряных (100 метров брассом и эстафета 4 по 50 метров вольным стилем) и одна бронзовая (50 метров вольным стилем) медали.

Андрей Козленко привез одну серебряную медаль (50 метров баттерфляем).

Финалистом стал и Евгений Панибратец, но не поднялся на пьедестал почета.

Надо сказать, что августовскому успешному выступлению предшествовало июньское не менее результативное. Тогда Виктор Конкин стал бронзовым призером Чемпионата Европы среди глухих в Саранске.

Мария Полупанова.

plovci1plovci2plovci3

 

Сумісний рейд 

Втілюючи в життя заходи міської Програми профілактики правопорушень, бездоглядності та соціального захисту дітей на 2011-2015 роки, службою у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради спільно з відділом кримінальної міліції у справах дітей Корабельного РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області, згідно затвердженого графіку 13.08.2014 проведений черговий профілактичний захід "Діти вулиці". В ході заходу обстежені двори та вулиці по вул. Артема, пр. Корабелів. Приватному сектору мікрорайону Широкої Балки. Дітей, які знаходилися без догляду дорослих, займалися бродяжництвом та жебракуванням не виявлено.

Учасниками заходу відвідані три сім'ї, в яких утримуються малолітні діти. З законними представниками проведені профілактично-роз'яснювальні бесіди, в ході яких вони попереджені про адміністративну відповідальність за неналежне виконання батьківських обов'язків за ст. 184 КУпАП.

reid_13_18_14-1reid_13_18_14-3reid_13_18_14-2

 

Допомога переселенцям

До Корабельного району прибувають сім'ї переселенців зі сходу - зони проведення антитерористичної операції, які звертаються до адміністрації Корабельного району за допомогою.

13.08.14 представники адміністрації Корабельного району спільно з фізичною особою підприємцем Кємаловою А.В. відвідали та вручили продуктові набори багатодітній сім'ї, яка прибула з м. Сніжне Донецької області, та 2 сім'ям з м. Донецька. Сім'ї з м. Донецька прийняла багатодітна родина Корабельного району Блащуків, яка небайдужа до проблем переселенців.

nepecel1nepecel2 


 

info_logoЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

 13.08.2014

Сумісно з представником Державної фітосанітарної інспекції Миколаївської області проведено рейд на території району в межах вулиць Ватутіна, Академіка Рильського та вулиці О.Вишні на предмет виявлення амброзії на прибудинкових територіях. Під час проведення рейду попереджено 7 власників житлових будинків та керівництво БК Жовтневої райдержадміністрації про необхідність виконання робіт з покосу трави та знищення амброзії. Підрядною організацією ТОВ «Миколаївдорсервіс» ліквідовано звалище сміття по вул. Ватутіна ріг вул. Уральської. Підрядною організацією КП «Обрій-ДКП» виконано покіс трави скверу по вул. Айвазовського між вул. Артема та пр. Корабелів.

***********

Районна комісія з питань легалізації зайнятості населення провела черговий рейд. В ході проведення рейду за участю фахівців адміністрації районі, Державної податкової інспекції, управління Пенсійного Фонду України в Корабельному районі та інших установ району перевірено 8 фізичних осіб - підприємців у п'ятому мікрорайоні (пр. Жовтневий та інші.).

Порушень не виявлено.

**********

Адміністрацією Корабельного району демонтовано незаконно встановлену тимчасову споруду за адресою: пр. Жовтневий, 340

 

Рішенням виконавчого комітету Миколаївської міської ради на території м.Миколаєва заборонено влаштування феєрверків, салютів та використання петард.

Рішення виконкому «Про заборону застосування піротехнічних виробів побутового призначення на території м.Миколаєва» підписано Миколаївським міським головою і  вступило в силу.

Текст рішення виконкому «Про заборону застосування піротехнічних виробів побутового призначення на території м.Миколаєва» 

 

info_logoЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

 12.08.2014

09 - 10 серпня відділ у справах сім'ї, молоді, культури та спорту адміністрації Корабельного району забезпечив відвідування дітьми соціально-незахищеної категорії (діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти-сироти, діти-інваліди) в кількості 100 осіб циркової вистави цирку-Шапіто "Каліостро".

***********

Протягом серпня поточного року відділ у справах сім'ї, молоді, культури та спорту адміністрації Корабельного району надав безкоштовні путівки в кількості 15 осіб до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку ПДЗОВ "Дельфін" дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітям-сиротам, дітям-інвалідам, дітям, які постраждали від Чорнобильської катастрофи, талановитим дітям.

 

info_logoЕкспрес-інформація

Адміністрацією Корабельного району розпочато підготовчі роботи щодо ремонту дороги по вул. Пшеніцина від вул. Тернопільської до вул. Червоносільської.

Силами громадських робітників виконано санітарне очищення зеленої зони за ТОВ «Лакомка».

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2178
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 792113

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"