Головна

Січень ... Чари Божої благодаті сповнюють серця людей радістю і любов'ю, бо сам січень відкриває двері у новий рік, скрашуючи його Різдвом Христом, святом святого Василя, Маланки і святим Водохрещем.

13 січня до адміністрації Корабельного району завітали щедрувальники з Дитячого Центру позашкільної роботи Корабельного району (юні вихованці гуртка театрального мистецтва) в образах Маланки, Василя, кози, діда з бабою, циганки, чортенятка. Ряджені в пісенній формі попросили у господарів дозволу щедрувати:

"Гой Іване, Іваночку, Пусти до хати Маланочку..." "Пустіть до хати погріти п'яти, Пустіть до груби погріти зуби, Пустіть до печі зігріти плечі..." Авжеж, прихід ряджених є доброю ознакою, тому їх зазвичай радо запросили до оселі.

Спочатку діти виконали величальні щедрівки, потім заспівали пісні про Маланку. У цей час почила мекати та тупотіти Коза. Щедрувальники попросили господарів впустити її до хати погрітися, «вона он в ніжки змерзла і в ріжки змерзла». Щедрувальники всіляко розхвалювали свою козу: вона, мовляв, і гарненька і розумненька, танцювати вміє і співати вміє, побрехеньки розказує, людей звеселяє. Щедрувальники співали народні українські щедрівки:

«Де коза ходить, там жито родить, Де не буває, там вилягає, Де коза туп-туп, Там жита сім куп, Де коза рогом, там жита стогом, Де коза хвостом, там жита кустом...»

А все закінчилося тим, що вдарили козу, вона ноги задрала, або ж впала та й нежива стала. Щедрувальники намагалися оживити козу, розсмішивши її. Для цього всі засоби були добрими, лиш би коза засміялася, почала пручатися, подала ознаки життя. Її "лікувала" "лікарка".

На закінчення щедрувальники проголосили вірші з побажаннями щастя, добра у новому році і просили винагороди, для Кози, Маланки та Василя - "Дайте грошей, дзвоника полатати, щоб було чим калатати", "дайте козі на сіно", "Маланці на фартух", "дідові на тютюн". Господарі запропонували щедрувальникам ласощі.

У цей надзвичайно складний час для нашої країни, побажання миру і добра обов'язково відгукнеться для всіх закликом до примирення, до очищення власного сумління.malanka-2015_1malanka-2015_2

 

infoАдміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради, розглянувши звернення громадян щодо маршруту № 76, повідомляє.

14.01.2015 з керівництвом підприємства-перевізника ТОВ "ПиК" проведено бесіду стосовно руху маршрутного таксі № 76. На даний час на маршруті працює 9 машин, інтервал руху машин складає у складні погодні умови до 1 години. Планується виділення 2 машин для зменшення інтервалу руху.

Керівництво ТОВ "ПиК" обіцяло виконати розміщення графіку руху автобусів на кожній зупинці маршруту № 76.

Що стосується прибирання дороги по вул. О. Вишні від снігу, то на даний час на цій ділянці працює підприємство КП "Облавтодор".

 

Про стан контрольно-перевірочної роботи відділу надходження, прогнозування платежів, обліку застрахованих осіб та контрольно – перевірочної роботи управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва  за 2014 рік

За 2014 рік проведено 162 документальних позапланових перевірок, (31 - юридичних осіб, 31 – фізичних осіб з найманими працівниками та 100 фізичних осіб без найманих працівників).

Із загальної кількості проведених документальних перевірок порушення встановлено по 12 платникам, застосовано 2 фінансових санкцій на загальну суму 0,001 тис.грн.

докладно...

 

DC1Вихованці «Зразкового художнього колективу» вокального об'єднання «Відлуння» традиційно привітали батьків з Новим роком та Різдвом

У вихованців вокального об'єднання «Відлуння» вже стало доброю традицією звітувати перед батьками у дні новорічних свят. І в цьому році традиція залишилась незмінною.

9 січня у Дитячому Центрі лунали пісні у виконанні вихованців усіх вікових категорій вокального об'єднання. Юні артисти, від 5 до 16 років, виконували на сцені вокальні твори на високому творчому рівні. Та це і не дивно, адже колектив «Відлуння» відомий своїми талантами не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Але цього разу його творчістю милувалися батьки та рідні. Діти співали не тільки святкові новорічні пісні, а й з великим душевним настроєм пролунали в їх виконанні патріотичні пісні «Повертайся, солдате», «Нащадки», «Нехай квітує Україна» та ін.

Керівники вокального об'єднання, Шевченко Антоніна та Шевченко Адріана, дуже прискіпливо віднеслися до підбору репертуару у наш нелегкий час. Слід відмітити, що керівники «Відлуння» не тільки займалися репертуаром та виконавською майстерністю дітей, а й повністю підготували сценарій звітного концерту для батьків за І перше півріччя навчального року та були ведучими заходу. З великою любов'ю вони розповідали про своїх вихованців, про їх творчі кроки та досягнення. І звісно, всі вихованці «Відлуння» привітали присутніх з Новорічними святами та Різдвом веселими колядками з побажаннями щастя, миру та злагоди у 2015 році.

DC_zvit-2014

 

demografДемографічні показники у Корабельному районі

У Корабельному районі за 2014 рік народилося 827 немовлят, а за аналогічний період 2013 року – 804.

Районним відділом Державної реєстрації актів цивільного стану Миколаївського міського управління юстиції зареєстровано актів про одруження - 726 (2013 р.- 656), про розірвання шлюбу – 356 актів (2013 р. – 413), про реєстрацію смерті – 943 (2013 р. – 910)

 

В Корабельному районі м. Миколаєва з 04.01.2015 по теперішній час триває безперервна робота з вивезення звалищ сміття, що утворилися біля контейнерних майданчиків внаслідок несприятливих погодних умов, які на кілька діб паралізували роботу міського сміттєзвалища.

Працівники комунального підприємства «Обрій-ДКП» за допомоги житлово-комунальних підприємств району працюють цілодобово без вихідних, за деякими адресами звалища сміття вивозилися два-три рази.

Станом на 13.01.2015 ситуація стабілізувалася, звалища ліквідовано, контейнерні майданчики очищено. Вивезення сміття у подальшому буде здійснюватися відповідно затверджених графіків.

mycop1mycop2mycop3mycop4mycop5mycop6

 

Інформаційно-аналітична довідка про виконання плану роботи служби у справах дітей за 2014 рік

 

info_logoЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

12.01.2015

Під головуванням голови адміністрації О.М.Цуканова відбулась апаратна нарада за участю заступників голови, апарату адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та керівників районних служб. На порядку денному були розглянуті такі питання:

- Про облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованих територій України та районів проведення антитерористичної операції доповіла Коба Тамара Вікторівна – начальник управління соціальних виплат та компенсацій Корабельного району ДПСЗН Миколаївської міської ради

- Про виконання заходів з благоустрою території Корабельного району щодо використання бюджетних коштів за підсумками 2014 року присутніх ознайомила Волкан Марина Михайлівна – начальник відділу комунального господарства, благоустрою та санітарного очищення

- Про виконання нормативних актів з питань розгляду звернень громадян в адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради за підсумками 2014 року поінформувала Антонян Тетяна Андріївна – головний спеціаліст відділу організаційної роботи та юридичного забезпечення

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2367
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 857606

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"