Головна

goroschenkoДПІ у Корабельному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області очолив Дмитро Горощенко

На виконання постанови Кабінету Міністрів від 6 серпня 2014 року №311 "Про утворення територіальних органів фіскальної служби та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України" 17 грудня 2014 року в Єдиному державному реєстрі зареєстровано ДПІ у Корабельному районі м. Миколаїв Головного управління ДФС у Миколаївській області. Наказом Державної фіскальної служби України від 10 грудня 2014 року №18034-о, Горощенка Дмитра Володимировича призначено начальником ДПІ у Корабельному районі м. Миколаїв Головного управління ДФС у Миколаївській області. Новоствореній податковій інспекції присвоєно податковий номер (код ЄДРПОУ): 39551947.

Отже, в ДПІ у Корабельному районі розпочалась процедура реорганізації Міндоходів в органи Державної фіскальної служби.

Для довідки:

Горощенко Дмитро Володимирович – начальник ДПІ у Корабельному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області. Народився і виріс у Миколаєві. Випускник Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова. За фахом інженер-економіст.

Трудову діяльність у податкових органах розпочав з жовтня 2006 року. Пройшов шлях від інспектора до начальника інспекції. Працював на різних посадах у ДПІ у Заводському районі м. Миколаєва, СДПІ ВПП у м. Миколаєві, Головного управління Міндоходів у Миколаївській області.

З червня 2014 року Дмитро Горощенко очолював Жовтневу ОДПІ ГУ Міндоходів у Миколаївській області.

З 11 грудня 2014 року призначений на посаду начальника ДПІ у Корабельному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області.

ДПІ у Корабельному районі м.Миколаєва ГУ Міндоходів у Миколаївській області

 

oberezhnoДо уваги пенсіонерів-переселенців!

1. В яких випадках та коли органи Пенсійного фонду України виплачують пенсії пенсіонерам-переселенцям з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції?

Прийняття заяв про переведення пенсійних справ, призначення пенсій, виплату допомоги на поховання, недоотриманої пенсії від осіб, місце проживання яких зареєстровано на територіях проведення антитерористичної операції, проводиться за місцем перебування таких осіб на обліку відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 509, що підтверджується довідкою, копія якої залишається в органах Пенсійного фонду України.

2. Які документи необхідно подати пенсіонерам, які переселилися з Донецької та Луганської областей до інших регіонів України, для переведення пенсійної виплати за місцем фактичного перебування (проживання)?

Для переведення пенсії необхідно звернутися до територіального управління Пенсійного фонду України за місцем фактичного перебування (проживання) та подати заяву про запит пенсійної справи та довідку про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, видану відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 509. До заяви додаються копії документів, що посвідчують особу пенсіонера (паспорт або інший документ). За наявності: пенсійне посвідчення та копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.

Нагадуємо, що для отримання довідки про взяття на облік особам, які переміщуються з районів проведення АТО, необхідно звернутися до територіального управління соціального захисту населення за фактичним місцем проживання (перебування).

3. Яким чином буде проведено виплату пенсії за період до місяця взяття на облік пенсіонера за місцем фактичного перебування (проживання)?

Взяття на облік здійснюється за даними електронної пенсійної справи. Виплата пенсії провадиться з місяця, наступного за місяцем припинення її виплати. Виплата пенсій за попередній період до місяця взяття на облік проводиться на підставі атестату про останній місяць виплати за попереднім місцем проживання.

4. Чи можливе переведення пенсійної справи пенсіонера у разі звернення його родичів за довіреністю?

Ні, заява на запит пенсійної справи за новим місцем проживання подається пенсіонером особисто до органу, що призначає пенсію, за новим місцем проживання (реєстрації). Це визначено пунктом 1.5 Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 25.11.2005р. № 22-1, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27.12.2005р. За №1566/11846 (зі змінами).

5. Який порядок виплати допомоги на поховання пенсіонерів, які перебували на обліку в управліннях Пенсійного фонду України на тимчасово окупованій території України або в районі проведення антитерористичної операції?

Виплату допомоги на поховання здійснює управління Пенсійного фонду України на території, контрольованій українською владою, до якого звернулася особа, яка має право на отримання допомоги на поховання відповідно до законодавства та подала довідку про взяття на облік згідно постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 509.

Заявнику необхідно надати відповідну заяву разом із витягом з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про смерть.

6. Чи буде виплачуватися пенсія в грудні, якщо довідка про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, ще не оформлена?

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.11.2014 №637 «Про здійснення соціальних виплат особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції» пенсії, призначені, або продовжені особою, які переміщується з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, до набрання чинності цією постановою, здійснюється за фактичним місцем їх проживання (перебування) у разі видачі їм до 31 грудня 2014 року довідки згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 509.

Виплата пенсії у грудні здійснюється за місцем фактичного проживання незалежно від наявності довідки.

Адміністрація управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва

 

pensПравова освіта населення – один з важливих напрямків роботи управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва

Правова освіта населення – це процес засвоєння правових знань, виховання у громадян поваги до закону, до прав людини, небайдужого ставлення до порушень законності та правопорядку.

докладно...

 

Своєчасна доставка пенсійних виплат на постійному контролі

Управлінням Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва проводиться постійна робота, спрямована на вдосконалення системи внутрішнього контролю за надходженням і використанням коштів Фонду. Налагоджено дієвий контроль за витрачанням коштів, призначених для проведення пенсійних виплат на виплатних об'єктах поштового зв'язку і уповноважених банках.

З метою посилення контролю за цільовим використанням коштів Пенсійного фонду спеціалістами управління за 11 місяців 2014 року перевірено цільове використання коштів в 6 відділеннях поштового зв'язку та проведено 6 перевірок в УДППЗ «Укрпошта».

Під час перевірок перевірялась своєчасність зарахування коштів на поточні рахунки одержувачів пенсій в банківських установах. Всього проведено 44 перевірок. В ході проведених перевірок порушень не виявлено.

Послуги з виплати та доставки пенсій надаються відділеннями поштового зв'язку уже впродовж багатьох років, тож пенсійники разом із поштовиками націлені на забезпечення високої якості обслуговування громадян та стабільне дотримання термінів виплати.

 

Літературно - музична програма "У колі друзів»

до Дня Святого Миколая

Кожного року за народними традиціями в передсвяткові новорічні дні ми відмічаємо християнське православне свято зимового Миколи – Чудотворця. Тим більше, що наше місто носить ім'я Святого доброчинця, захисника знедолених і дітей.

19.12.14р об 11-00 год у відділенні соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради була організована та проведена літературно-музична програма «В колі друзів» до Дня Святого Миколая. В святково прибраному залі яскраво сяяла ялинка і виблискували гірлянди, додаючи настрою та позитиву.

Захід розпочала завідуюча відділенням Євпак Є.О, привітала зі святом та запросила всіх присутніх виступити зі своєю поезією. Допомогла у проведенні заходу талановита жінка, поетеса, суспільний діяч Суханова Р.Ф. Вона представила свої вірші, розповіла про історію виникнення та добрі діяння Святого Миколая. Зустріч продовжив постійний учасник зібрань, поет, голова літературної спілки «Творче слово» Білошапкін О.К. У програмі прийняли участь поети нашого району та міста: Зелинський М., Бабіна Н., Олексійчук Н., Кифорук Г., Завальницький В., Дегтярьов С., Рожкіна В, Зарубіна В.. Всі присутні з задоволенням слухали виступи та згадували, як у дитинстві чекали на зустріч з Миколайчиком та подарунки, які так щедро він роздає дітлахам. Бо ж усі ми родом з дитинства і хочеться вірити у диво та важливість таких свят, що наповнюють духовним змістом наше життя. Саме такі свята додають віри у перемогу добра, милосердя та порозуміння між людьми, радісного очікування свят дітьми та надії на мир, що так потрібен кожному із нас. Захід завершився слуханням новорічних пісень, приємним спілкуванням та взаємними привітаннями з наступаючими новорічними та різдвяними святами.

Відділення Корабельного району міського територіального соціального обслуговування (надання соціальних послуг) дякують всім учасникам заходу за активну участь та запрошують до активної співпраці мешканців району.

Заступник директора міського територіального центру Г.М.Громов

NikolasTC

 

elki-2014-1У Корабельному районі відкрили ялинку

20 грудня на площі перед бізнес-центром «Металург Півдня» (колишній БК металургів) відбулося урочисте відкриття новорічної ялинки Корабельного району. На заході були присутні мер Миколаєва Юрій Гранатуров, голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов, директор з виробництва МГЗ Володимир Красноярський, директор Миколаївського тепловозоремонтного заводу В'ячеслав Сімченко, директор IT-компанії «Квадролоджік» Олександр Сенкевич.

З самого ранку свою роботу розпочав святковий ярмарок, на якому всі бажаючі могли придбати різні продукти від миколаївських виробників.

Опівдні, після того, як мер Миколаєва Юрій Гранатуров дорахував до трьох, запалали вогні на районній ялинці. Після чого почалися справжні веселощі. Ростові ляльки та дитячі аніматори створювали святковий настрій малюкам і дорослим. Колектив «Вітовчани» радував присутніх своїми піснями.

elki-2014-2elki-2014-3

У цей день в рамках третього станції Новорічного марафону «Віримо в диво, творимо диво!» від компанії РУСАЛ пройшли веселі змагання між 9-ма командами-учасницями Новорічного марафону.

Три з них – представляють проммайданчик Миколаївського глиноземного заводу: «Дівчата» (центральна заводська лабораторія), «Молодіжна рада» (активісти проммайданчика) і «Dream Team - команда мрії» (СЦ «Металург»). Ще 6 команд представили ВУЗи та підприємства міста: «Фабрика чудес» (Миколаївський тепловозоремонтний завод), «МОряч-ОК» (СМП «Октябрьск»), «Good People» (благодійний фонд «Світ - не без добрих сердець»), «Твори добро» і «Екстраверти» (Миколаївський національний аграрний університет і Миколаївський національний університет ім. В.О. Сухомлинського), «Самоделки» (IT-компанія «Квадролоджік» разом з однодумцями).

Для заходу команди підготували чудові новорічні композиції: пряниковий будиночок з паровозом, сніговик із пластикових склянок, новорічне подвір'я з овечками, ялинка, що обертається навколо себе. Всі вони нагадували, що свята вже зовсім близько і створювали відповідний настрій.

Самі конкурси відрізнялися креативом і були присвячені, звичайно ж, Новому року. Відсутність снігу не завадила учасникам змагатися в ходьбі на лижах, перевіряти влучність у киданні сніжків (сніжки, правда, були зроблені з фольги). Найбільш видовищним став конкурс «тюнінгованих» санчат. Від самих санчат в представлених транспортних засобах залишилися, напевно, лише полози. Оснащені сигналізаціями, коліщатками, схожі на баранчика, колісниці, карети, - сани хутко пересувалися по асфальту, а їх «водії» змагалися в швидкості один з одним.

Наостанок залишили привітання. Дітей і дорослих з наступаючим Новим роком вітали Дід Мороз, Коза, Снігуронька та інші казкові персонажі.

Перемогла у змаганнях команда «Молодіжна рада» проммайданчика МГЗ, яка отримала бали за проходження третьої станції Новорічного марафону. А хто стане переможцем всього Новорічного марафону «Віримо в диво, творимо диво!» від компанії РУСАЛ, буде відомо вже найближчим часом на підсумковому заході, де відбудеться нагородження кращих. Нагадаємо, що призовий фонд конкурсу становить 25 тис. Грн. Їх можна буде витратити тільки на благодійність.

 

futbol"Кубок співдружності"

20 грудня 2014 року на базі Дитячо-юнацького спортивного комплексу відбулися змагання з міні-футболу "Кубок співдружності" серед працівників підприємств "Ніка-Тера", СМП "Октябрьск", Відзев, Миколаївського тепловозоремонтного заводу, МГЗ, молодіжною радою МГЗ.

На урочистому відкритті були присутні голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов, заступник голови адміністрації Олександр Гвозденко, директор Миколаївського тепловозоремонтного заводу В'ячеслав Сімченко, директор МСП "Ніка-Тера" Олександр Гайду.

Захід проходив за ініціативи морського терміналу «Ніка-Тера» і Молодіжної ради Миколаївського глиноземного заводу.

За підсумками серії захоплюючих ігор призові місця поділилися наступним чином:

1 місце - «МСП Ніка-Тера»;

2 місце - МР «МГЗ»;

3 місце - «Відзев».

«Вперше« Кубок співдружності » за ініціативи Молодіжної ради проммайданчика МГЗ пройшов ще в 2009 році. Нам приємно, що ідея нашої молоді знайшла такий відгук і підтримку серед інших підприємств міста. Такі зустрічі вже стали традиційними. Це азарт, адреналін, а головне, звичайно ж, це здоров'я наших співробітників», - говорить директор з виробництва МГЗ Володимир Красноярський.

komands_frendship

 

St_nikola-1"Миколай, Миколай – скоріш двері відчиняй!"

День Святого Миколая - один з найсвітліших і найяскравіших свят. З його приходом кожна дитина сподівається на своєрідне диво та здійснення заповітної мрії, адже окрім подарунків Святий Миколай приносить у кожну оселю радість, надію і любов.

Голова адміністрації Корабельного району Олександр Миколайович Цуканов разом з начальником відділу у справах сім'ї, молоді, культури та спорту Іриною Іванівною Богдан відвідали 6 сімей у яких діти-інваліди та 4 сім'ї, де інваліди батьки. Від подарунків діти були в захваті.
St_nikola-2St_nikola-3

St_nikola-4St_nikola-5 

З надзвичайною теплотою і щирістю зустріли гостей вихованці Спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №2. Вони підготували театралізоване дійство "Миколай, Миколай – скоріш двері відчиняй". Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері, всі дітки отримали солодкі подарунки.

St_nikola-6St_nikola-7

Щирий погляд та вдячність дітей є найціннішим подарунком, адже немає нічого кращого за зроблену добру справу.

Голова адміністрації Корабельного району Олександр Миколайович Цуканов щиро вітає всіх мешканців та гостей району з Днем Святого Миколая!

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2367
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 857613

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"