Головна

info_logoЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

22.08.2014

До Корабельного району постійно прибувають сім'ї переселенців зі сходу - зони проведення антитерористичної операції, які звертаються до адміністрації Корабельного району за допомогою.

22.08.2014 представники адміністрації Корабельного району спільно з підприємцями Чорним Д., Товсолєс Д., Данічем В., Саєнс Л., Мряєвим С. відвідали та вручили продуктові набори трьом сім'ям, які прибули з міста Свердловськ та міста Сєвєродонецьк Луганської обл.

 

detyam=granaturov21.08.2014 о 09.30 у будинку творчості по вул. Адміральській, 31, відбулася урочиста конференція, присвячена початку навчального року, на якій міський голова Гранатуров Ю.І. вручив подарунки дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування (дев'ять першокласників з Корабельного району отримали шкільну сумку, спортивну та шкільну форму).

 

Працівниками ПП «ФІБ», КП «Обрій-ДКП», СМП «Ніка-Тера», працівниками, задіяними у громадських роботах в адміністрації Корабельного району, виконано роботи з санітарного очищення парку «Богоявленський».

bogoyav1bogoyav2bogoyav3

 

pensionЛегалізація зайнятості населення !

На сьогоднішній день питання детінізації та легалізації заробітної плати в державі набуває великої актуальності, адже від розміру отриманої заробітної плати залежить рівень соціального захисту людини. Найпоширеніша форма нелегальної зайнятості – використання робочої сили без оформлення трудового договору між фізичною особою – підприємцем і найманим працівником. В останні роки ця тенденція не спинилася і значна частка працівників фактично нелегально працює в приватних підприємців, на будовах та в дрібних майстернях, на ринках, наданні тих чи інших послуг.

Хочеться наголосити, що від байдужості і мовчазної згоди кожен «трудовий нелегал» втрачає:

- при досягненні пенсійного віку трудову пенсію, а при роботі без договору – весь трудовий стаж;

- відпускні за час щорічної відпустки і, відповідно, саму відпустку, що визначено законодавством України;

- грошову компенсацію за невикористану відпустку;

- суму індексації заробітної плати у зв'язку із зростанням цін;

- доплату за роботу в нічний час, за наднормативні роботи і роботу у святкові дні;

- допомогу по тимчасовій непрацездатності у випадку хвороби, а жінки допомогу по вагітності і пологах отримують в мінімальному розмірі;

- вихідну допомогу при звільненні через скорочення штатів;

- допомогу по безробіттю, розмір якої залежить від офіційного заробітку та ін.

Тому кожен працюючий громадянин має стати на захист своїх прав, вимагаючи офіційного оформлення трудових відносин.

Адміністрація управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва

 

konstitДо 23-ї річниці Дня Незалежності України

(Інформаційно-роз'яснювальний матеріал)

24 серпня українці відзначають своє головне державне свято – День незалежності України. У цей день 1991 року Верховна Рада Української РСР проголосла Україну незалежною, демократичною державою і винесла «Акт проголошення незалежності України» на підтвердження всеукраїнським референдумом. Референдум, проведений першого грудня того ж року, виявив тверде прагнення українського народу до свободи і самостійності: за його результатами, незалежність України підтримали 90,92% виборців. Таким чином, народна воля остаточно утвердила відродження української державності.

читати далі>>>

 

info_logoЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

19.08.2014

Силами громадських працівників організовано роботи з санітарного очищення в районі переходу через залізничну колію від будинку № 2 по вул. Новобудівної до ринку «Корабельний»

 

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

За ініціативою голови Миколаївської обласної ради Креміня Тараса Дмитровича установи АТ «Ощадбанк» Миколаївської області разом з «Регіональним фондом «Благочестя» започаткували проект «НАРОДНА БРОНЬОВА ШВИДКА ДОПОМОГА» по залученню коштів населення Миколаївської області та інших регіонів нашої країни на придбання броньованої машини швидкої допомоги для учасників АТО.

В рамках проекту філія - Миколаївське обласне управління АТ «Ощадбанк» вже відкрила Миколаївському обласному благодійному фонду «Регіональний фонд «Благочестя» поточний рахунок (р/р 26005300705834; МФО 326461; ЄДРПОУ 36143302), на який прийматимуться грошові кошти громадян та юридичних осіб виключно для придбання військової швидкої допомоги.

Сподіваємось, що цей проект буде підтриманий усіма небайдужими громадянами, посадовими особами в усіх районах Миколаївської області та регіонах України.

Внески можна здійснити в будь-якій установі АТ «Ощадбанк» безкоштовно або інших банках області готівковим та безготівковим шляхом з призначенням платежу: «Благодійне пожертвування на виготовлення броньованої машини швидкої допомоги для учасників антитерористичної операції».

 

info_logoЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

18.08.2014

Підрядною організацією ТОВ «Миколаївдорсервіс» ліквідовано звалище сміття по на зеленій зоні по вул. Металургів навпроти будинку № 28

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2237
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 805387

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"