Головна

pensionСТРАХОВИЙ СТАЖ У СОЛІДАРНІЙ СИСТЕМІ

Управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва повідомляє, що відповідно статті 24 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003р. № N 1058-IV (далі Закон) страховий стаж – це період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок. Він обчислюється територіальними органами Пенсійного фонду відповідно до вимог Закону за даними, що містяться в системі персоніфікованого обліку, а за періоди до впровадження системи персоніфікованого обліку - на підставі документів та в порядку, визначеному законодавством, що діяло до набрання чинності цим Законом.

детально

 

pens

ПРО СПЛАТУ ВНЕСКІВ ДО ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

Увага!

Управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва нагадує, що ст. 24 Закону України № 1058-IV від 09.07.2003р. «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» визначає, що період роботи та одержаний працівником заробіток враховуються при обчисленні пенсії тільки за умови сплати нарахованих внесків.

докладно

 

ccpВідбувся публічний захист кращих соціальних проектів конкурсу «Територія РУСАЛу-2014»

У представництві Центру соціальних програм компанії РУСАЛ в Україні відбувся публічний захист проектів, поданих в рамках грантового конкурсу «Територія РУСАЛу-2014». Були представлені 20 проектів, які набрали найбільшу кількість балів після першого етапу оцінки представниками експертної ради. До її складу увійшли люди, які є експертами в сфері благодійної та соціальної сфері, а також представники державних структур, громадських організацій, ЗМІ, співробітники компанії РУСАЛ.

- Грантовий конкурс - це унікальна можливість для вирішення громадськістю багатьох соціальних проблем завдяки допомозі компанії РУСАЛ, - вважає одна з членів експертної ради, заступник міського голови Маргарита Сапожникова. - Те, що робить РУСАЛ, - це корисно, необхідно, а головне, - це реалізується сучасними методами. Гроші виділяються не просто за листом, запитом, а людям дається можливість їх «заробити». Ті, хто хочуть отримати грант, мають зацікавити, довести важливість своєї проблеми, і тоді комісія може прийняти позитивне рішення. Все дуже доступно і прозоро.

- Публічний захист проектів - це другий етап при відборі переможців грантового конкурсу, - розповідає директор представництва ЦСП компанії РУСАЛ в Україні Олена Ожема. - Тут автори ідей отримують можливість детально розкрити всі аспекти свого соціального проекту, деталізувати незрозумілі моменти або довести необхідність тих чи інших заходів, статей бюджету.

ter_rusal3- Добре, що люди, які подавали свої проекти на конкурс «Територія РУСАЛу-2014», розуміли, що за проектною заявкою стоїть реальна діяльність, до якої вони готові, - говорить експерт з оцінки соціальних проектів Марина Селіверстова. - Окреме спасибі компанії РУСАЛ за те, що в такий складний час вона знаходить можливість підтримувати соціальну сферу.

Після публічного захисту представлених проектів члени експертної ради визначать кращих. Ключовими критеріями оцінки є затребуваність, ступінь розробленості проектної ідеї і чітко сформульовані індикатори ефективності.

Серед претендентів на перемогу: Миколаївський зоопарк, краєзнавчий музей, ДЮСОК, бібліотеки, школи Жовтневого і Корабельного районів та інші громадські організації та соціальні установи.

Хто з них отримає фінансування від компанії РУСАЛ на втілення в життя своїх ідей, стане зрозуміло до кінця червня.

 

den_skorbi_biblА завтра була війна

20 червня 2014 року у бібліотеці для дорослих №18 м. Миколаєва відбулися заходи з нагоди цієї скорботної дати для відвідувачів відділення соціально – побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради та мешканців району.

Вшанувати вічну пам'ять про війну, осмислити ціну Перемоги допомогла оформлена книжкова виставка «Навічно в пам'яті народній» та підбірка документальних відеофільмів «Ах, війна, що ти зробила підла», що відтворили велич духу українського народу, його героїзм, почуття наступності поколінь. Працівники бібліотеки, Тетяна Березнюк та Людмила Мердух коротко прокоментували відеофільми, згадали і про тяжке дитинство дітей довоєнних часів та дітей війни, їх життя. Під час зустрічі згадували присутні і своє життя у воєнні та після воєнні часи.

Хвилиною мовчання вшанували загиблих та померлих від ран під час Великої Вітчизняної війни.

Віддаймо шану всім українським борцям, які в час воєнного лихоліття визволяли рідну землю від фашистських загарбників. Схилімо голову перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна. Слава їм, вічна і світла пам'ять!

Відділення Корабельного району міського територіального соціального обслуговування (надання соціальних послуг) дякує всім учасникам заходу за активну участь та запрошує до співпраці мешканців району.

Заступник директора міського територіального центру Г.М.Громов

 

futbolБлагодійний турнір з міні – футболу «Дружба» між керівниками підприємств та організацій Корабельного району

21 червня 2014 року за ініціативою голови адміністрації Корабельного району Олександра Цуканова на базі Дитячо – юнацького спортивного оздоровчого комплексу відбувся благодійний турнір з міні – футболу «Дружба» між керівниками підприємств та організацій Корабельного району.

докладно...

 

У зв'язку із зверненням мешканців будинку № 40 по вул. Артема та знятим відео, що було розміщено на сайті «Корабелів - інфо» з питання забруднення території навколо бару «Ягуар», адміністрація Корабельного району повідомляє.

13 червня 2014 було проведено спільний вихід спеціалістів адміністрації з представником КП «Обрій - ДКП» на місце події. Викладені у зверненні мешканців факти підтвердилися: переповнені контейнери для сміття та наявність будівельного сміття, який було винесено працівниками з бару «Ягуар», та складовано біля бару.

Власнику закладу було виписано припис на негайне прибирання своєї прилеглої території та ліквідацію звалища будівельного сміття. В результаті, у той же день сміття з контейнерів було вивезено, а 16 червня 2014 звалище будівельного сміття ліквідовано та виконано покіс трави

yaguar1yaguar3

 

Адміністрація Корабельного району, виконуючи планові заходи щодо демонтажу тимчасових споруд, які незаконно встановлені на території Корабельного району, 17 червня за адресою: пр. Жовтневий – ріг вул. М.Ульянової демонтували тимчасову споруду без право установчих документів на земельну ділянку і залишили власнику на тимчасове зберігання. Власнику було запропоновано оформити дозвільні документи згідно чинного законодавства, і тільки після отримання документів встановити тимчасову споруду.

Однак, 17 червня у ввечері фізична особа – підприємець Скоропадська О.М., ігноруючи вимоги адміністрації Корабельного району, знов встановила тимчасову споруду.

20 червня, після неодноразових попереджень про самостійний демонтаж незаконно встановленої споруди, адміністрація району демонтувала дану споруду у примусовому порядку та вилучила «палатку» на тимчасове збереження.

snos_MAF_20062014-2snos_MAF_20062014-1

 

В адміністрації Корабельного району віддали шану ветеранам Великої Вітчизняної війни

20 червня, напередодні Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв Великої Вітчизняної війни в Україні, в адміністрації Корабельного району віддали шану ветеранам війни. які в час воєнного лихоліття визволяли рідну землю від фашистських загарбників.

Відкриваючи зібрання голова адміністрації району Олександр Цуканов зазначив, що День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи. Він акцентував увагу на те, що сьогодні навіть важко уявити масштаб випробувань, болю і горя, що випали на долю минулих поколінь. Ось чому в День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні ми згадуємо усіх тих, хто впав на полі брані, кого замучили у концентраційних таборах, хто жертвував найдорожчим заради того, аби наша Вітчизна була вільною від будь-якого завойовника та запропонував присутнім вшанувати хвилиною мовчання мільйони невинних жертв, яких забрала війна.

veterans20062014-4У заході взяв участь керівник ТОВ «Миколаївський тепловозоремонтний завод» Симченко В'ячеслав Валентинович, який презентував соціальний проект підприємства «ПОМОГИ ВЕТЕРАНУ».

П'ятнадцять ветеранів Великої Вітчизняної війни отримали Сертифікати на адресну грошову допомогу.

Адміністрація Корабельного району висловлює велику подяку В'ячеславу Валентиновичу за співпрацю у благодійних справах на благо ветеранів.

veterans20062014-3veterans20062014-2veterans20062014-1

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2167
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 830018

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"