Головна

videoexcurseTCВідеоподорож: сторінками наших екскурсій

З метою ознайомлення підопічних відділення соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради з історичними та заповідними куточками Миколаївщини та їх оздоровлення у літній період було започатковано нову соціально-педагогічну послугу – краєзнавство. Ми почали організовувати пізнавально-оздоровчі поїздки по рідному краю.

По закінченні навчань в «Університеті третього віку» підопічні відділення побували в Національному історико-археологічному заповіднику «Ольвія», відвідали лісове урочище «Лабіринт» в с. Трикрати та Актовий каньйон (Вознесенський район).

22.07.2014 року всі бажаючі зібралися у приміщенні бібліотеки № 18 поділитися своїми враженнями від поїздок та залучити всіх бажаючих прийняти участь. Нас гостинно зустріла співробітник закладу Мердух Л.З. та провела з нами цікаву відео подорож.

Присутні з цікавістю переглянули відеофільм про наші подорожі та виявили бажання побувати в Білгород-Дністровській фортеці. На наше прохання працівник бібліотеки підготувала та провела цікаву відео подорож до Білгород - Дністрова та показала мальовничі куточки, історію цього міста, розповіла про церковні та історичні пам'ятки. Детально зупинилася на історико-археологічній пам'ятці – Білгород-Дністровській фортеці, показ відбувся у 3D форматі і присутні наче побували в тому місці та відчули дух тієї епохи. Потім всі, хто побував у поїздках ділилися враженнями та заохочували інших. Доброзичливі, приємні спогади, відпочинок на природі, враження від пізнавально-оздоровчих поїздок залишаться надовго, а тих, хто ще не був ми запрошуємо побувати в тих мальовничих місцях Миколаївщини, відпочити від повсякденних турбот.

Заступник директора міського територіального центру Г.М. Громов

 

ЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

24.07.2014

З метою благоустрою території Корабельного району та покращення умов життя мешканців приватного сектору адміністрацією Корабельного району розпочато капітальний ремонт дороги по вул. Литовченка на ділянці від пр. Жовтневого до вул. Академіка Рильського.

 litovchenko1

 

З метою благоустрою території Корабельного району та покращення умов життя мешканців приватного сектору адміністрацією Корабельного району завершено капітальний ремонт з асфальтобетонним покриттям вулиці Терешкової (від пр. Жовтневого до вул. Ударна) та вулиці Рильського (від вул. Терешкової до вул. Марії Ульянової).

tereshkova1tereshkova2tereshkova4tereshkova6

 

reid_23_07_14-TНа сторожі безпеки дітей!

Реагуючи на інформацію небайдужих мешканців Корабельного району про залишення у небезпеці малолітніх дітей, служба у справах дітей разом з представниками Центру соціальних служб сім'ї, дітей та молоді, служби кримінальної міліції у справах дітей 23 липня обстежили та перевірили умови утримання та виховання дітей, яких 19.07.2014 «горе-мати» залишила без догляду у квартирі на 6-му поверсі багатоповерхового будинку.

Встановлено, що громадянка Херсонської області протягом 4 днів винаймає квартиру разом з 3-мя дітьми. З багатодітною матерю проведено профілактичну бесіду, під час якої роз'яснено її права та обов'язки щодо виховання дітей згідно статті 164 Сімейного кодексу України. Її попереджено про можливість відібрання дітей або позбавлення батьківських прав у разі загрози їх життю та здоров'ю.

 reid_23_07_14-1reid_23_07_14-4reid_23_07_14-2reid_23_07_14-3

Сім'я взята під соціальний супровід Центром соціальних служб сім'ї, дітей та молоді і пильний контроль з боку служби у справах дітей адміністрації. Співробітниками кримінальної міліції на громадянку С. складено протокол про адміністративне правопорушення за ознаками частини 1 статті 184 КУпАП, який буде розглянуто Корабельним районним судом м. Миколаєва.

 

info_logoЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

23.07.2014

З метою благоустрою території Корабельного району та покращення умов життя мешканців приватного сектору, адміністрацією Корабельного району завершено поточний ремонт дороги по вул. Уральській на ділянці від будинку № 13 до вул. Балтійська. Вартість робіт – 95 тис. грн.

uralska1uralska2 

********

Адміністративна комісія при адміністрації Корабельного району провела чергове засідання, на якому було розглянуто 7 справ про адміністративне правопорушення за ст.. 151, ст.152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення».

В результаті проведеної роботи накладено штраф на 7 осіб на загальну суму 1105грн.

 

infoЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

22.07.2014

Завершено роботи з поточного ремонту мереж зовнішнього освітлення по вул. Лазарева та вул. Адмірала Ушакова. Роботи було проведено КП «Госпрозрахункова дільниця механізації будівництва».

По вул. Лазарева було проведено заміну кабелю (1295 п.м.)та встановлено 37 світлоточок. Вартість робіт – 69686,02 грн.

По вул. Адмірала Ушакова (від вул. Командарма Уборевича до вул. Ленінградської) було проведено заміну кабелю (405 п.м.) та встановлено 12 світлоточок. Вартість робіт – 22330,43 грн.

*****

Комісія з питань легалізації зайнятості населення провела черговий рейд. В ході рейду за участю фахівців адміністрації районі, департаменту праці та соціального захисту населення, районного центру зайнятості, ДПІ району, управління ПФУ та інших установ району, перевірено 10 фізичних осіб - підприємців. Всього було виявлено 5 порушень, які стосуються питання реєстрації трудових відносин з найманими працівниками.

*****

За ініціативою адміністрації Корабельного району та підтримки Благодійного фонду, який очолює Позняковський Сергій Леонідович, було здійснено благодійну акцію, у ході якої Жовтнева центральна районна лікарня, Корабельний райвійськкомат, військова частина А - 1836Р, яхт – клуб, адміністрація пляжу «Чайка» отримали медикаменти для надання первинної медичної допомоги.

*****

Відбулась «гаряча телефонна лінія» з питань складання, подання та розгляду запитів на інформацію в адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради. Звернулось 2 особи. На всі звернення надано роз'яснення згідно чинного законодавства.

*****

Відділом комунального господарства, благоустрою, санітарного очищення та роботи з приватним сектором виконано заміри прилеглої території до ДНЗ №101 для укладання договору на її утримання.

 

info_logoЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

21.07.2014

Під головуванням голови адміністрації О.М.Цуканова відбулась апаратна нарада за участю заступників голови, апарату адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та керівників районних служб. На порядку денному були розглянуті такі питання:

Про новини у законодавстві щодо забезпечення державних виплат сім'ям з дітьми доповіла Коба Тамара Вікторівна – начальник управління соціальних виплат та компенсацій Корабельного району ДПСЗН .

Про організацію заходів з ліквідації карантинного бур'яну амброзії на території Корабельного району поінформувала Опаріна Лариса Миколаївна – завідувач сектору комунального господарства та благоустрою відділу комунального господарства, благоустрою та санітарного очищення.

Про Порядок надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов'язалась поховати померлого, у 2014 році та надання адресної грошової допомоги громадянам присутніх ознайомила Попова Ольга Анатоліївна – начальник відділу організаційної роботи та юридичного забезпечення.

*****

Силами працівників, що оформлені на громадські роботи продовжується санітарне очищення зеленої зони зі сторони Жовтневої ЦРБ від вул. Самойловича до вул. Артема. 

 

Інформація про виконання

«Програми економічного і соціального розвитку м. Миколаєва на 2011 - 2014 роки» за перше півріччя 2014 року (pdf - 697 Kb)

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2208
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 795073

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"