Головна

70let-korabel"Уклін низький, Вам, сивочолі ветерани !"

5 травня з нагоди відзначення Дня Перемоги та 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, у Дитячому центрі позашкільної роботи Корабельного району м. Миколаєва відбулось урочисте вшанування ветеранів війни та святкова програма "Уклін низький, Вам, сивочолі ветерани !", яку презентував творчий колектив Дитячого Центру на чолі з директором Тетяною Турчак.

Відкрили урочистості міський голова Юрій Гранатуров та голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов, які відзначили, що День Перемоги над фашизмом є нагодою для кожного з нас ще раз замислитися над цінністю миру і єдності.

den_pobedi_05-05_1den_pobedi_05-05_2den_pobedi_05-05_3den_pobedi_05-05_4

Зі словами привітання та вдячності за Перемогу до ветеранів звернулись директор департаменту соціального захисту Миколаївської обласної державної адміністрації Ольга Сивопляс, голова ТОВ "Морський Спеціалізований Порт "Ніка-Тера" Олександр Гайду, голова профспілки робітників морського транспорту Спеціалізованого морського порту "Октябрьск" Олександр Калошин та представники провідних підприємств Корабельного району - ТОВ "Миколаївський тепловозоремонтний завод", ТОВ "Миколаївський глиноземний завод", які надали фінансову допомогу та взяли активну участь в організації урочистого вшанування ветеранів війни.

Героям війни, які на своїх плечах винесли тягар війни, та вшановує тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога, а потім піднімав країну з руїн у повоєнні роки, вручили ювілейні медалі "До 70-річчя Дня Перемоги", пам'ятні подарунки та книгу від колективу авторів – О.В.Білого (голови ради ветеранів Корабельного району), учасників бойових дій - А.П.Поннац, І.І., Ліщини та учасника війни, ветерана праці - О.К. Білошапкіна - «Ради жизни на земле».

den_pobedi_05-05_5den_pobedi_05-05_6

А також, напередодні Великого всенародного свята – Дня Перемоги, за багаторічну, сумлінну працю та особистий внесок у вирішення питань життєдіяльності громади м. Миколаєва міський голова Юрій Гранатуров вручив голові ради ветеранів Корабельного району м. Миколаєва, Почесному громадянину м. Миколаєва Білому Віктору Олександровичу Почесну відзнаку Миколаївського міського голови «За заслуги перед містом Миколаїв» та привітав його з життєвим ювілеєм – 85 –річчям з Дня народження.

den_pobedi_05-05_7den_pobedi_05-05_8

Упевнені, учасники урочистостей запам'ятають по - особливому радісний блиск в очах ветеранів, що незвично перекликався з блиском їхніх фронтових і ювілейних нагород. Не меркне слава подвигу!

 

info_logoЕКСПРЕС - ІНФОРМАЦІЯ

30.04.2015

Адміністрацією Корабельного району проведено відповідну організаційну роботу та підрядною організацією ТОВ «Миколаївавтодор» виконано:

капітальний ремонт дороги по вул. Рибній - від вул. Литовченка до вул.Зорге з улаштуванням асфальтно-бетонного покриття на площі 1570 м2

поточний ремонт дороги з улаштуванням твердого покриття типу «Біле шосе» по вул. Зорге на площі 680м2.

 

subbotnikЗ метою благоустрою та озеленення території Корабельного району міста Миколаєва, з 23 до 25 квітня на території району проведено суботник.

Працівниками адміністрації Корабельного району, управління соціальних виплат і компенсацій Корабельного району, ДП «СМП «Октябрьск», мешканців району та громадськості виконано роботи з прибирання та благоустрою лісу та території, прилеглої до пляжу «Чайка», скверу по вул. Металургів.

Працівники адміністрації Корабельного району та ТОВ «МСП Ніка – Тера» висадили 50 катальп та 20 кущів по вул. Айвазовського. Також працівники ТОВ «МСП Ніка – Тера» спільно з громадськістю та мешканцями будинку встановили 2 лави та стіл з лавою на подвір'ї будинку № 3 по вул. Айвазовського, виконали роботи з благоустрою території, прилеглої до будинку.

Працівники адміністрації Корабельного району, ТОВ «МСП Ніка – Тера», громадськість та мешканці виконали роботи з прибирання скверу та території містечка «Сказка», організовано роботи по вивозу сміття.

Загальна кількість задіяних людей у суботнику становить 450 чоловік. Задіяно 6 одиниць техніки для вивозу сміття та поливу дерев.

 

info_logoЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

28.04.2015

У рамках комплексної Програми перспективного розвитку приватного сектору Корабельного району на 2011-2015 роки, яка направлена на покращення благоустрою та поліпшення умов проживання мешканців району у приватному секторі, виконано поточний ремонт мереж зовнішнього освітлення по вул. Литовченка - від вул. Фруктової до вул. Степової (довжина 607 п.м, встановлення 14 світлоточок), по вул. О.Вишні - від вул. Новобудівної до вугільного складу (довжина 670 п.м, встановлення 18 світлоточок).

 

mot_emblema28 квітня – Всесвітній день охорони праці

Всесвітній день охорони праці був оголошений Міжнародною організацією охорони праці з метою привернення уваги світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення і просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці.

Ідея заснування Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня пам'яті загиблих працівників, який вперше був проведений американськими та канадськими працівниками в 1989 році в пам'ять про співробітників, котрі загинули чи постраждалих на роботі. У більше ніж в ста країнах світу в цей день проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці. День об'єднання людей навколо проблеми збереження життя і здоров'я працівників офіційно визнаний і в Україні з 2006 року.

 

pensionУправління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва інформує:

- Результати роботи пенсійної служби управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва за І квартал 2015 року

- "Про стан контрольно-перевірочної роботи"

- "Про роботу зі зверненнями громадян за І квартал 2015 року";

- "Про аналіз роботи управління щодо реалізації норм Закону України: «Про адміністративні послуги»";

- "Про доступ публічної інформації";

- "Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України";

- "Про обслуговування громадян за принципом «єдиного вікна»".

докладно...

 

ccpМолодіжна рада проммайданчика МГЗ провела уроки безпеки в трьох школах

Молодіжна рада (МР) проммайданчика Миколаївського глиноземного заводу продовжує цикл відкритих уроків, приурочених до Всесвітнього дня охорони праці. Цього року активісти побували в Прибузькій і Лиманівській загальноосвітніх школах Жовтневого району та школі №48 в Корабельному районі Миколаєва.

- Метою даних уроків є ознайомлення учнівської молоді з системою організації охорони праці на МГЗ, засобами індивідуального захисту та правилами безпечного використання приладів у побуті, - розповідає голова МР проммайданчика МГЗ Андрій Велігін. - Активісти проводять лекції в ігровій формі, тому що переконані, що так діти набагато краще сприймають важливу і серйозну інформацію, яку необхідно отримувати з юного віку.

На лекціях школярі дізналися багато цікавого про Всесвітній день охорони праці, про завод, про охорону праці, про те, які засоби індивідуального захисту використовуються при виконанні тих чи інших робіт. Учні отримали можливість приміряти спецодяг металургів і переконатися, що він захищає від різних видів травм.

- Після теорії у нас обов'язкова практика, - говорить член Молодіжної ради Євгенія Піменова. - У вигляді інтерактивної вікторини ми перевіряємо, як діти засвоїли матеріал. Найактивніші та найкращі отримали на пам'ять невеликі сувеніри.

rusal_in_school- У багатьох дітей батьки працюють на промислових підприємствах, у тому числі і на проммайданчику МГЗ. Тому вони повинні усвідомлювати, що праця їх тат і мам безпечна, - вважає член Молодіжної ради Максим Єрмаков. - Також вони повинні володіти елементарними знаннями безпечного використання побутових приладів, електроінструментів.

Подібний урок проводиться активістами МГЗ четвертий рік поспіль. За цей час його учасниками стали учні гімназії №3, шкіл села Галицинове і села Лупарево, а в цьому році і школярі сіл Прибузьке і Лимани, а також п'ятикласники Миколаївської школи №48.

Після підбиття підсумків всі учасники отримали солодкий подарунок - торт від компанії РУСАЛ. Також активісти МС передали школам інформаційні плакати з безпечного використання побутових приладів, ручних та електроінструментів.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2534
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 946668

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"