Головна

info_logoЕкспрес-інформація

05.08.2014

Адміністрацією Корабельного району організовано покіс трави вздовж пр. Корабелів від пр. Жовтневого до вул. Айвазовського силами підрядного підприємства КП «Обрій-ДКП». Організовано роботи з санітарного очищення берегової зони від вул. Новобудівної до вул. Ватутіна силами громадських працівників.

***

Завершений капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.Литовченко від проспекту Жовтневого до вулиці Академіка Рильського.

litovchenko1Litovchenko2

 

info_logoЕКСПРЕС –ІНФОРМАЦІЯ

31.07.2014

Адміністрацією Корабельного району організовано влаштування водоприймального колодязю по вул. Уральській для збору дощової води з подвір'я № 18.

******

Спеціалісти відділу комунального господарства адміністрації району спільно з представником Державної фітосанітарної інспекції Миколаївської області провели рейд по вул. Ватутіна на предмет виявлення амброзії на території навколо приватних будинків. Під час проведення рейду попереджено 15 власників житлових будинків про необхідність виконання робіт з покосу трави та знищення амброзії.

ambroziaЗ липня місяця розпочалася пора цвітіння амброзії полинолистої – небезпечного алергена, пилок якого негативно впливає на стан здоров'я людини, визиває алергію та бронхіальну астму. Ефективний метод боротьби з амброзією це виривати її з коренем або скошувати на протязі розвитку рослини та не допускати цвітіння.

Адміністрація Корабельного району закликає громадян, керівників підприємств, організацій та установ району, незалежно від форм власності, перейнятися даною проблемою та приложити усі зусилля на знищення амброзії не тільки на своїх територіях, а в інших місцях загального користування. Адже спільна щоденна роботи по виявленню карантинної рослини та її знищення приведе до зменшення кількості алергічних захворювань та очищення землі від «зеленого агресора».

 

pensЗвіт – справа не другорядна

У відповідності до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» у 2011 році на базі авторизованої системи персоніфікованого обліку відомостей, яка діяла в Україні з середини 2000 року, створений Державний реєстр загальнообов'язкового державного соціального страхування. З 1 жовтня 2013 року функції ведення Реєстру застрахованих осіб у складі цього Державного реєстру покладені на органи Пенсійного фонду України.

докладно

 

info_logoЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

29.07.2014

Спеціалістами відділу комунального господарства адміністрації Корабельного району організовано покіс трави на Торговій площі (підрядна організація КП «Обрій-ДКП»).

******

Районна комісія з питань легалізації зайнятості населення провела черговий рейд. В ході проведення рейду за участю фахівців адміністрації району, департаменту праці та соціального захисту населення, районного центру зайнятості, Державної податкової інспекції, управління Пенсійного Фонду України в Корабельному районі та інших установ району перевірено 16 фізичних осіб - підприємців у сьомому мікрорайоні (вул. Артема та інші.).

Всього було виявлено 1 порушення, яке стосується питання реєстрації трудових відносин з найманими працівниками. Порушнику видано припис. У разі не виконання припису, порушник буде притягнуто до відповідальності згідно чинного законодавства.

******

Проведено засідання районної комісії щодо розгляду звернень громадян стосовно надання адресної матеріальної допомоги. Розглянуто 12 звернень. Вирішено внести пропозицію Департаменту праці та соціального захисту населення для підготовки проекту рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради про надання грошової допомоги 8 громадянам на загальну суму 1000 грн.

 

pensionЗвіт про роботу управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва за 6 місяців 2014 року

Управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва повідомляє, що станом на 01.07.2014 в управлінні Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва стоїть на обліку 23 340 пенсіонерів. Загальний обсяг видатків на пенсійні виплати склав близько 1 460 333 грн. Середній розмір пенсії за звітний період склав 1648 грн., проти 1 598 грн. - на 01.07.2013.

Повний звіт

 

info_logoЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

 25.07.2014

Районна комісія з питань легалізації зайнятості населення провела черговий рейд. В ході проведення рейду за участю фахівців адміністрації районі, департаменту праці та соціального захисту населення, районного центру зайнятості, Державної податкової інспекції, управління Пенсійного Фонду України в Корабельному районі та інших установ району, перевірено 11 фізичних осіб - підприємців у шостому мікрорайоні (вул. Айвазовського, вул. Ленінградська та інші.).

Порушень не виявлено.

 

З нагоди Дня флоту України

25 липня 2014 року заступник голови адміністрації Олександр Гвозденко взяв участь в урочистих зборах трудового колективу спеціального морського порту «Октябрьск» з нагоди Дня флоту України.

Відкрив урочистості перший заступник начальника адміністрації Крапива Віталій Петрович.

З привітаннями до трудового колективу звернулись директор ДП «СМП «Октябрьск» Олександр Басюк та заступник голови адміністрації району Олександр Гвозденко.

 oktyabrsk1oktyabrsk2

Треба відзначити, що державному підприємству «СМП «Октябрьск» у рамках Всеукраїнської програми «ЗОЛОТІ РУКИ КРАЇНИ» присвоєно звання Лауреату з врученням диплому, а Почесне звання «ТОП – МЕНЕДЖЕР КРАЇНИ 2014 року» у галузі діяльності морських портів України отримав заступник директора з експлуатації Якименко Дмитро В'ячеславович.

Кращі працівники спецморпорту були відзначені Почесними грамотами та Подяками Міністерства інфраструктури України, голови Миколаївської обласної ради та обласної державної адміністрації, міського голови м. Миколаєва, начальника адміністрації СМП "Октябрьск".

oktyabrsk3oktyabrsk4oktyabrsk5oktyabrsk6oktyabrsk7 

Почесними грамотами були нагороджені переможці II конкурсу професійної майстерності серед механізаторів (докерів — механізаторів) комплексних бригад на навантажувально — розвантажувальних роботах і машиністів кранів (кранівників) району (вантажного).

З нагоди свята було підбито підсумки екологічного конкурсу «Зелений куточок» серед підрозділів підприємства. Переможці у номінаціях «Краща територія підрозділу», «Кращий кабінет», «За активну участь та творчий підхід» були відзначені грамотами.

За багаторічну плідну працю, високу професійну майстерність та особистий внесок у розвиток підприємства кращих працівників було відзначено Почесними грамотами голови адміністрації Корабельного району, а саме:

- ЗАДВЕРНЯКА Юрія Петровича - боцмана морського буксиру «Руслан» флоту (портового) державного підприємства «Спеціалізований морський порт «Октябрьск»;

- КОНДРАТЬЄВА Петра Миколайовича - механізатора (докера-механізатора) 3 кл. комплексної бригади № 7 на навантажувально-розвантажувальних роботах району (вантажного) державного підприємства «Спеціалізований морський порт «Октябрьск»;

- САГАНА Руслана Валерійовича - начальника відділу інформаційних технологій державного підприємства «Спеціалізований морський порт «Октябрьск»;

- СЕМЕНУХУ Ларису Михайлівну - старшу сестру медичну пункту охорони здоров'я державного підприємства «Спеціалізований морський порт «Октябрьск».

- ГУЗАРЕВИЧА Миколу Івановича - пожежного служби пожежної та техногенної безпеки філії «Октябрьск» державного підприємства «Адміністрація морських портів України»;

- ГНАТОВСЬКОГО Бориса Дмитровича – начальника ремонтно- будівельної дільниці філії «Октябрьск» державного підприємства «Адміністрація морських портів України»;

- ПАНЧИШИНА Сергія Євгенійовича – монтера колії ремонтно – будівельної дільниці філії «Октябрьск» державного підприємства «Адміністрація морських портів України».

Вітаємо працівників порту зі святом!

 

pensionШановні керівники та бухгалтера підприємств! 

Управління ПФУ в Корабельному районі м.Миколаєва щодо нарахування єдиного внеску на заробітну плату мобілізованим працівникам та відповідне формування відомостей у звіті повідомляє наступне.

1. Відповідно до частини третьої статті 119 Кодексу законів про працю України (зі змінами) за працівниками, призваними на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, але не більше одного року, зберігаються місце роботи, посада і компенсується із бюджету середній заробіток на підприємстві

докладно

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2237
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 805417

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"