Головна

Турбота і своєчасна підтримка

З метою інформування про стан ринку праці та потенційні можливості у пошуку роботи 12 серпня фахівці Корабельного районного центру зайнятості (РЦЗ) м.Миколаєва провели виїзну акцію на базі санаторію-профілакторію «Знання», де тимчасово мешкають 25 переселенців із «гарячих точок», а саме: Донецька, Луганська, Слов'янська, в тому числі і 9 дітей.

- Даний захід відвідали 12 осіб, яких було проінформовано про наявні вакансії у регіоні, можливості реєстрації у центрі зайнятості з метою пошуку роботи, послуги центру зайнятості щодо професійного навчання та перенавчання, перспективи відкриття власної справи, отримання ваучера для здобуття другої освіти, надані роз'яснення законодавства про зайнятість населення, - коментує подію Наталя АнатоліївнаБездольна.

Директор Корабельного РЦЗ Л.Г.Алпєєва та начальник відділу взаємодії з роботодавцями В.А.Усольцева надавали відповіді на питання учасників заходу, які в основному цікавилися перспективами постійного або тимчасового працевлаштування, можливістю реєстрації у центрі зайнятості та отримання допомоги по безробіттю. З метою вирішення питання зайнятості громадянам-переселенцям було запропоновано за більш детальними консультаціями звернутись безпосередньо до найближчого центру зайнятості за місцем фактичного розселення.

Всім, хто забажав, фахівці центру зайнятості надали для подальшого ознайомлення підготовлений перелік актуальних вакансій по місту Миколаєву.

 

Фасад школи – її обличчя

Так вважає Лариса Анатоліївна Грицюк, директор школи №29, і охоче розповідає, яких неймовірних зусиль докладено до того, щоб школа була привабливою і мала всі умови для творчої роботи як учнів, так і вчителів.

Що стосується фасаду школи, то до того, щоб він мав привабливий вигляд і підкреслив свою архітектурно-історичну ідентичні (школа побудована у 1952 році), ми йшли поступово, з року в рік ремонтуючи приміщення частинами. Так, приведені у необхідний вигляд класи, спортивний зал, службові приміщення, - коментує Л.А.Грицюк. – Цього літа ремонт школи завершено тим, що відновлено його фасад. Тепер приємно чути, як гості нашого навчального закладу жартують, що, мовляв, школі цілком закономірно присвоїти звання «Музей архітектури».

29school-before29school-after

До речі сказати, допомогли у цій справі такі небайдужі громадяни нашого міста, як О. І.Мудрак, О.В.Крісенко (депутати міської ради), І.І. Тамар'янський (підприємець, бувший учень школи), підприємство «Ніка-Тера» та батьки учнів школи.

Марія Борисова.

 

ЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

15.08.2014

Адміністрація Корабельного району продовжує допомагати сім'ям переселенців зі сходу - зони проведення антитерористичної операції. 15.08.2014 представники адміністрації Корабельного району спільно з фізичною особою-підприємцем Калоєвим Т. відвідали та вручили продуктовий набір одинокій матері Емновій С.В. та її 7 річному сину, які прибули з м. Горлівка Донецької області.

nepecel3 

*** 

Адміністрація Корабельного району протягом останнього тижня виконала поточний ремонт доріг з улаштуванням твердого покриття типу «біле шосе» на ділянках за такими адресами:

- вул. Галицинівська від № 73 до пров. Тернопільського;

- вул. Пшеніцина від вул. Тернопільської до вул. Червоносільської.

galitzinivskapshenitzina

 

"Військовий збір"

 З 07.08.2014р. відкрито рахунок 31119063700004 для перерахування коштів за кодом платежу 11011000 "Військовий збір" - державний бюджет ОКПО 37992781 МФО 826013

Банк: ГУДКСУ в Миколаївській області

Отримувач: УК у м. Миколаїв/Корабельний район

ДПІ у Корабельному районі м.Миколаєва ГУ Міндоходів у Миколаївській області

 

Звернення Департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради

Шановні миколаївці!

У зв'язку з бойовими діями на території Донецької і Луганської областей до нашого міста для тимчасового мешкання приїжджають сім'ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, дуже часто без засобів існування і без житла.

Просимо тимчасово розмістити прибулих громадян в будинках, квартирах, на дачних ділянках, надати гуманітарну і фінансову допомогу.

Просимо фінансову допомогу перераховувати на рахунок Миколаївського обласного благодійного фонду соціальної допомоги малозабезпеченим.

Реквизити:

Отримувач: Миколаївський обласний благодійний фонд соціальної допомоги малозабезпеченим

р/р - 26008619950776 ПАТ Промінвестбанк,

Код банку 300012, ОКПО 13866445

Гуманітарну допомогу: предмети першої необхідності, одяг, взуття -приймають в міському територіальному центрі соціального обслуговування, відділення якого розташовані за адресами:

Міський територіальний центр - вул. Морехідна, 9 34-61-52

Заводський район - вул. Скороходова, 1 47-59-81

Корабельний район - вул. Металургів, 8 25-90-85

Ленінський район - вул. 12-а Поздовжня, 50-А 23-71-45

Центральний район - вул. Шевченка, 19-А 47-76-78

Телефони гарячої лінії: 36-21-50, 34-61-52, 34-01-50

 

Методи інклюзивного навчання у Корабельному районі

- На виконання рішення № 625 від 27. 06. 2014 року Миколаївської міської ради «Про створення на базі Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 43 спеціального класу для дітей із затримкою психічного розвитку» - повідомляє Л. В. Курбакова, директор ЗОШ №43, що розташована у Корабельному районі, - з першого вересня такий клас вже буде функціонувати. Рішення дає можливість продовжити методи інклюзивного навчання (доступність освіти для всіх, в плані пристосування до різних потреб всіх дітей, що забезпечує доступ до освіти для дітей з особливими потребами), що використовуються, зокрема, у дошкільному закладі №140 Корабельного району.

Тож, тепер сім'ям нашого району, котрі мають дітей із затримкою психічного розвитку, не доведеться возити школярів до шкіл інших трьох районів міста, де вже задіяні інклюзивні методи навчання.

Діти навчатимуться у початковій школі за спеціальним навчальним планом, що має на меті підготувати та адаптувати їх до навчання з однолітками у загальній середній школі. Ми вже подбали про все необхідне для такого відповідального кроку. Впевнена, він буде результативним, - додає Любов Вікторівна

Марія Полупанова.

 

infoТільки факти

 Як повідомили у Корабельному відділі державної реєстрації актів цивільного стану (ДРАЦС) реєстраційної служби Миколаївського міського управляння юстиції, у липні у Корабельному районі зареєстровано 76 шлюбів, що на один менше ніж у червні 2013 року. Окрім того, у другому місяці літа народилося 72 немовля, котрих на шість більше червневого приросту населення. Принагідно додати, що і в липні, і в червні народили дві неповнолітні мами відповідно чотирнадцяти та п'ятнадцяти років.

Цікава і така деталь. У липні зареєстровано три шлюби з іноземцями (2 - з російськими громадянами, 1- з азербайджанським), що на один менше за червень (1-з вірменським громадянином, 2 - з російським, 1 - з німецьким).

Як стверджують працівники ДРАЦС, ці цифри цілком пристойні: піком для одружень є cерпень, а народжуваність сезонністю не передбачиш: буває лелека приносить більше 100 малюків у місяць.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2237
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 805407

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"