Головна

НЕБАЙДУЖІСТЬ МИКОЛАЇВЦІВ

Департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради звертався до всіх миколаївців щодо надання гуманітарної і фінансової допомоги сім'ям, які опинилися в складних життєвих обставинах у зв'язку з бойовими діями на території Донецької і Луганської областей.

Мешканці Корабельного району не зостались байдужими до прибулих сімей, допомагають всім чим можуть.

Станом на 11.08.2014 року до відділення міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в Корабельному районі надійшла благодійна допомога одягом в кількості 533 одиниць.

TC_cnaciboTC_cnacibo1

Висловлюємо всім громадянам, які надають для таких сімей допомогу слова великої вдячності. Миру і злагоди всім, здоров'я, чистого безхмарного неба, хай Бог дарує Вам сили, а Доля наділяє Вас всіма благами.

Пам'ятайте! Коли до Українців приходила біда та скрута, то вони завжди були єдині та допомагали один одному.

Заступник директора міського територіального центру Г.М. Громов

 

Допомога від медиків.

8 серпня в приміщенні актового залу Жовтневої центральної районної лікарні відбулася зустріч медичного колективу з воїнами 79-ї аеромобільної бригади. Медики передали десантникам 7 бронежилетів, які придбали за кошти, зібрані працівниками лікарні. У відповідь, виконувач обов'язків командира бригади підполковник Савка І.І. щиро подякував медикам та розповів про стан справ у зоні антитерористичної операції, поділився враженнями від побаченого на сході України.

bronik1bronik2bronik3

 

У рамках соціального проекту "Помоги ветерану" 50 з 143 учасників Великої Вітчизняної війни Корабельного району отримали адресну допомогу від ТОВ "Миколаївський тепловозоремонтный завод".

Проект "Помоги ветерану" здійснюється з червня поточного року за підтримки ТОВ "Миколаївський тепловозоремонтный завод". Перші сертифікати були видані заводом напередодні 73-ої річниці початку Великої Вітчизняної війни.

7 серпня представники заводу передали працівникам адміністрації чергові 15 сертифікатів для вручення учасникам Великої вітчизняної війни

sertifikat4

 

necokВ рамках підготовки до 23-ї річниці Незалежності України, в районі проводяться заходи з благоустрою прибудинкових майданчиків. Спільно з житлово-комунальними підприємствами району протягом 6-8 серпня було виконано підвезення та досипка піску у дитячі пісочниці:

по КП ДЕЗ "Океан"  підсипано 10 пісочниць

 по КП ДЕЗ "Корабел" - 11 пісочниць

по КЖЕП-24 - 7 пісочниць

Роботи з благоустрою району триватимуть. 

 

Допомога морякам

З метою надання допомоги з вирішення проблем, що виникають, делегація адміністрації Корабельного району на чолі з головою адміністрації Цукановим О.М. відвідали підшефних моряків військової частини А-2637, які дислокуються у м.Очакові. Військові моряки були заохочені грамотами та цінними подарунками, а для забезпечення особового складу частини гарячою водою, військовій частині було передано електричний бойлер

ochakov2014

 

info_logoЕкспрес - інформація

Адміністрацією Корабельного району протягом липня 2014 року виконано ремонт мереж вуличного освітлення по наступним вулицям:

Вул. Латиських Стрільців:

довжина мережі – 774 пог. м;

кількість світильників – 22 од.

Вул. Ушакова:

довжина мережі – 410 пог. м;

кількість світильників – 12 од.

Вул. Лазарева:

довжина мережі – 1204 пог. м;

кількість світильників – 37 од.

 

6 серпня 2014 року ТОВ "Зеленгосп" здійснено покіс трави уздовж проспекту Жовтневого від вулиці Торгової до вулиці Маршала Жукова.

nokoc1nokoc2

 

Адміністрація Корабельного району надає роз'яснення щодо інформації викладеної на веб-сайті «Корабелов-инфо» .

На адресу адміністрації Корабельного району надійшло повідомлення від мешканців району щодо реалізації неякісної продукції без сертифікатів в кіоску за адресою: вул. Ленінградська, 3Г. Представниками адміністрації було здійснено перевірку, в ході якої встановлено, що у ФОП Кирилюк М.В. є сертифікати якості на реалізацію продукції та договір про встановлення особистого строкового сервітуту строком на 1 рік, який на даний час знаходиться на пролонгуванні в Миколаївській міській раді.

За результатами перевірки адміністрацією Корабельного району було прийнято рішення щодо припинення з 04.08.2014 торгівельної діяльності ФОП Кирилюк М.В. за вищезазначеною адресою до прийняття позитивного рішення Миколаївської міської ради на надання строкового сервітуту.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2237
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 805414

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"