Головна

Працівники підприємства ТОВ «МСП Ніка – Тера» вийшли на прибирання прилеглої до території терміналу - вулиці Айвазовського. Їм належало зробити дуже багато - прибрати сміття, обрізати і побілити дерева, тому приводити в порядок територію почали за кілька днів до вказаної дати.

У роботі з благоустрою було задіяне близько 50 співробітників

Ніка-Тери. Колектив підприємства працював дружно і злагоджено, тому навести порядок після зими вдалося швидко і ефективно. І сьогодні можна побачити результати спільної роботи.

Голова товариства «МСП Ніка-Тера» Олександр Гайду зазначив, що наводити порядок навесні це не тільки традиція, це необхідність.

sub_nika-1sub_nika-2sub_nika-3sub_nika-4

 

subbotnikПрийшла ВЕСНА!

Напередодні 71-ої річниці визволення рідного міста від фашистських загарбників та саме перед пам'яттю тих, хто ціною власного життя звільнив м. Миколаїв, 21 березня, у Корабельному районі відбувся перший весняний суботник з санітарного очищення та благоустрою території району.

З ранку, у сонячний суботній день, наводити порядок вийшли трудові колективи підприємств, установ та організацій Корабельного району, а саме: ТОВ «МСП Ніка – Тера», ДП СМП «Октябрьск», ТОВ «Сервісний центр «Металург», ТОВ «Миколаївський тепловозоремонтний завод», ТОВ «Миколаївзеленгосп», державні установи та організації району (адміністрація Корабельного району, управління Пенсійного Фонду України в Корабельному районі, районне відділення міського територіального центру, управління соціальних виплат та компенсацій, заклади освіти та культури), підприємці Корабельного району, управління та служби Жовтневої райдержадміністрації, Жовтнева центральна районна лікарня, . Активно попрацювали житлово-комунальні підприємства району (КП ДЄЗ «Корабел», КП ДЄЗ «Пілот», КП ДЄЗ «Океан», КЖЕП- 24, КП «Обрій -ДКП», СКП «Гуртожиток»).

Загальними зусиллями було наведено порядок: по пр. Жовтневому, пр. Корабелів, вул. 295-ї Стрілецької дивізії, вул. Глинки, вул. Новобудівній, вул. Айвазовського, Янтарній, стадіон по вул. Рибній, ½, біля меморіальних комплексів, місце висадки десанту під командуванням К. Ольшанського по вул. Андрєєва. Проведено роботи з санітарної очистки у зонах масового відпочинку, а саме: сквери - «Солдатський», «Водолій», ім. Михайла Лиманова. Не залишилися поза увагою учасників суботника при будинкові території, зелена зона по пр. Корабелів, 2 та пустир біля контейнерів гуртожитків по вул. Артема, 1, 1а, 1б, лісова зона уздовж вул. Командарма Уборевича та вул. Айвазовського. Власними силами учбових закладів висаджено 74 кущів та 9 дерев на території гімназії, економічного ліцею та ЗОШ № 44; силами ДЮСШ № 5 висаджено 27 дерев на території парку «Богоявленський».

Під час проведення заходів було залучено понад трьох тисяч мешканців району, у тому числі 2097 учнів, 9 одиниць авто техніки, вивезено 320 куб.м сміття.

subbotnik-21-03-15-1subbotnik-21-03-15-2subbotnik-21-03-15-3subbotnik-21-03-15-4subbotnik-21-03-15-5subbotnik-21-03-15-6 

4 квітня запрошуємо всіх на другий загальноміський суботник.

Не будьте байдужими! Приєднуйтеся! Тільки спільними зусиллями ми зробимо свій район чистим і красивим.

 

19 березня 2015 року відбулась дружня зустріч голови адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради Олександра Цуканова з юними учасниками IV Всеукраїнських молодіжних Ольжичевих читань, що проходили у Миколаєві з 17 березня.

Голова адміністрації О.Цуканов відповів на всі питання, які хвилювали підростаюче покоління. Юнаки познайомились зі структурними підрозділами адміністрації району, організації їх роботи, основними завданнями й напрямками у роботі установи, та отримали лише позитивні враження від знайомства з представниками виконавчої влади місцевого рівня.

olzhich_chtec

 

79-6«Україно – мати, ми твої сини...»

Під таким девізом, 19 березня, у актовій залі Жовтневої районної центральної лікарні відбулася зустріч колективу комунального закладу Центра первинної медико – соціальної допомоги № 7 з бійцями Миколаївської 79-ї окремої аеромобільної бригади та Житомирської 95-ї аеромобільної бригади - Зозулею Юрієм Вікторовичем і Гордєєвим Юрієм Георгійовичем., які мужньо виконували свій громадянській обов'язок в зоні Антитерористичної операції на сході України.

Під час бесіди військовослужбовці розповіли про те, як захищали дуже небезпечні дільниці фронту неоголошеної війни, як розносили ворожі колони і зміцнення, як, ризикуючи життям, виходили з оточення, нарешті, як протягом декількох місяців разом з іншими частинами Збройних Сил України обороняли Донецький аеропорт.

Присутні у залі висловили слова глибокої подяки захисникам Вітчизни, та стоячи, аплодували Героям АТО.

 

znak1Шановні Ветерани Великої Вітчизняної війни, героїчні визволителі міста Миколаєва, жителі та гості Корабельного району!

З весною прийшла 71-ша річниця визволення Корабельного району та міста Миколаєва від німецько – фашистських загарбників.

У ці радісні дні ми маємо щасливу нагоду сказати слова сердечної вдячності живим ветеранам – фронтовикам, схилити голови у скорботі перед пам'яттю тих, хто загинув, наближаючи нас до цих світлих днів. Подвиг батьків та дідів – безсмертний, зв'язок поколінь нерозривний.

Адміністрація Корабельного району запрошує всіх на урочистий мітинг та покладання квітів до пам'ятного знаку висадки десанту під командуванням К. Ольшанського (вул. Андреєва, берег річки Південний Буг), який відбудеться 24.03.2015 о 12-00

Адміністрація Корабельного району

 
 

infoІНФОРМАЦІЯ

щодо планування заходів для демобілізованих військовослужбовців

Президент України Петро Порошенко наголошує на важливості підтримки демобілізованих військовослужбовців-учасників АТО, після їх повернення до мирного життя.

«Маємо створити всі умови для українських героїв», - сказав Глава держави під час наради з главами обласних державних адміністрацій.

докладно...

 

infoІНФОРМАЦІЯ

щодо Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад»

Закон спрямований на децентралізацію публічної влади з реальним забезпеченням загальновизнаних європейських принципів організаційної, правової та фінансової самостійності органів місцевого самоврядування, передбачених Конституцією України засад справедливого і неупередженого розподілу суспільного багатства між громадянами і територіальними громадами.

докладно...

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2534
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 946617

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"