Головна

infoЕКСПРЕС - ІНФОРМАЦІЯ

 07.04.2014 р.

Під головуванням голови адміністрації Корабельного району Олександра Цуканова відбулась апаратна нарада за участю заступників голови, апарату адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та керівників районних служб. На порядку денному були розглянуті такі питання:

- Про підготовку до другого загальноміського суботнику 12.04.2014. в Корабельному районі присутніх поінформував перший заступник голови адміністрації Копійка І.М.

- Про стан здоров'я населення Корабельного району та підсумки роботи комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 7» за 2013 рік присутніх ознайомила Власова Олена Миколаївна – головний лікар КЗ «ЦПМСД № 7».

- Про підсумки роботи Корабельного районного відділу міліції щодо дотримання законодавства України у сфері адміністративно-штрафної практики доповів Данич Віталій Леонідович – заступник начальника райвідділу – начальник міліції громадської безпеки (МГБ) Корабельного РВ ММУ.

 
action_4ictota
 

15Всеукраїнський місячник "Спорт для всіх – спільна турбота"

Відповідно до Положення про Всеукраїнський місячник "Спорт для всіх – спільна турбота" та з метою покращення умов для регулярних занять оздоровчою фізичною культурою і масовим спортом різних вікових груп населення, проведення навчально-тренувальних занять в спортивних закладах та занять з фізичної культури і спорту в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах, активізації процесів будівництва, ремонту та облаштування найпростіших спортивних споруд, майданчиків за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення з 1 по 30 квітня 2014 року проводиться Всеукраїнський місячник "Спорт для всіх – спільна турбота".

 

dup2012В Корабельному районі змагалися команди юних пожежників

 1 квітня у рамках XX Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних в Корабельному районі відбувся районний етап фестивалю. У програмі були яскраві та незабутні змагання серед команд загальноосвітніх шкіл району.

Фестиваль проводиться з метою навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки, формування у дітей поваги до професії пожежного; залучення молоді до вивчення історії пожежно-рятувальної служби; формування у дітей та молоді навичок збереження навколишнього середовища та виховання у підростаючого покоління громадянських та патріотичних почуттів.

На шляху до перемоги - різноманітні та цікаві конкурси.

Переможцями стали: III місце посіли команди шкіл № 47 та № 33 , II місце у команди шкіл № 54 та № 48, а почесне I місце зайняла команда школи № 43, яка буде представляти Корабельний район у зональних міських змаганнях Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних.

Команди – переможці отримали подарунки, а учасники та уболівальники – посмішку та добрий настрій.

DUP2014

 

sub_29032014_01Міська весняна акція «Свято деревонасадження, санітарного очищення та благоустрою міста Миколаєва триває

29 березня, мешканці ОСББ «Аврора» та «Жовтневий, 312А» взяли участь у благоустрої території навколо своїх будинків.

Під час проведення заходів було прибрано від сміття двір, обрізані дерева та кущі, пофарбовано лавки та бордюри, насаджено квітів.

12 квітня буде проведено другий загальноміський суботник.

Не будьте байдужими! Приєднайтеся до міської весняної акції «Свято деревонасадження, санітарного очищення та благоустрою міста Миколаєва».

Час ще є!

sub_29032014_02sub_29032014_03sub_29032014_04sub_29032014_05 

 

68_desant_gosti_1Не меркне світло подвигу!

28 березня, у день 70-ї річниці визволення міста Миколаєва від фашистських загарбників, у Корабельному районі зустрічали делегацію муніципального утворення Северського району Краснодарського краю (Російська Федерація) на чолі з Адамом Шахметовичем Джаріма, головою муніципального утворення Северського району, племінником Героя Радянського Союзу Чуц Абубачира Батербійовича - одного з 68 десантників, які визволяли Миколаїв від фашистських загарбників.

Відвідати місто, де воював Абубачира Чуц, приїхали: донька Героя Радянського Союзу Нагузе Рукует Абубачирівна, онуки та правнуки героя Великої Вітчизняної війни.

Представники адміністрації Корабельного району на чолі з заступником голови адміністрації Валентином Красножоном та почесні гості відвідали місце підготовки до виходу загону десантників під командуванням К.Ф.Ольшанського в ніч на 26 березня 1944 року та нагадуючи всім, що людська пам'ять береже в собі подвиг людей, які подарували нам мир та блакитне небо, поклали квіти до пам'ятного знаку.

Гості відвідали музей бойової слави у загальноосвітній школі № 43 імені К.Ф.Ольшанського. Заступник директора школи з виховної роботи Олена Рябенко розповіла про багатолітню роботу педагогічного та учнівського колективу школи щодо збереження пам'яті про героїчний подвиг десантників. Учасники зустрічі були одностайні в одному - необхідно завжди пам'ятати всіх, хто захистив майбутні покоління ціною найдорожчого - ціною власного життя.

68_desant_gosti_268_desant_gosti_368_desant_gosti_4 

 

vozlozhenie_27_03_14

«Забуттю не підлягає»

Корабельний район відзначив 70-у річницю визволення району та міста Миколаєва від фашистських загарбників. В урочистостях взяли участь перший заступник голови адміністрації Корабельного району Копійка І. М., голова ради ветеранів війни та праці Корабельного району Білий В. О. і голова ради ветеранів війни та праці Жовтневого району Тарко Л.І., ветерани Великої Вітчизняної війни, керівники Жовтневої райдержадміністрації, представники підприємств, установ, організацій і навчальних закладів, громадськість та мешканці району.

Учасники заходу стали свідками театралізованого мітингу «Не меркне світло подвигу». Відкрив урочистий мітинг перший заступник голови адміністрації Ігор Копійка. Виступаючі наголошували, що нащадки завжди пам'ятатимуть ціну, яку заплатили наші батьки і діди за надану можливість наступним поколінням жити у мирі та злагоді. Особливо зворушливим прозвучали слова заклику бути гідними ратного і трудового подвигу батьків, які захистили Батьківщину від фашистської чуми.

Зволожено променилися очі ветеранів, коли лунали їх улюблені фронтові пісні.

Нагадуючи всім, що людська пам'ять береже в собі подвиг людей, які зазнали жахливих мук, але вистояли, перемогли, учасники урочистостей вшанували загиблих воїнів хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя к пам'ятнику «Воїну – визволителю».

Низький уклін, Вам, ветерани, за ПОДВИГ, за МИР, за ЖИТТЯ!

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2154
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 826274

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"