Головна

info_logoЕКСПРЕС - ІНФОРМАЦІЯ

17.07.2014

Голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов провів особистий прийом громадян. Звернулось 5 мешканців Корабельного району та було 2 колективних звернення. У зверненнях порушувалися питання щодо ремонту дорожнього покриття по вулицям Академіка Рильського та Терешкової, щодо оновлення зовнішнього освітлення по вулиці Марії Ульянової, ремонту водопровідних труб інваліду II групи загального захворювання, щодо каналізаційних стоків по пров. Висуньському, про виділення земельної ділянки для будівництва будинку, перерахування пенсії, соціального захисту громадян.

Звернення громадян взято під особистий контроль, дано доручення та встановлено термін виконання.

 

info_logoЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

16.07.2014

Силами громадських працівників організовано проведення робіт з санітарного очищення берегової зони по вул. Металургів.

*******

Силами громадських працівників продовжуються роботи з санітарного очищення берегової зони по вул. Металургів та пляжної зони «Чайка». Організовано прибирання зеленої зони по вул. Ленінградської (між будинками 3Г та 7А).

*******

Продовжуються роботи з поточного ремонту мереж зовнішнього освітлення по вул. Лазарева та вул. Адмірала Ушакова. Виконано покіс трави на пустирі уздовж пр. Жовтневого від СК «Водолій» до вул. Ленінградської.

 

pensionЛегалізуємо трудову зайнятість.

Проблема легалізації заробітної плати сьогодні визначена урядом як першочергова. Її вирішення залежить від створення розумної та справедливої системи оподаткування фонду оплати праці. Не менш важливий аспект - податкова культура роботодавців та правова освіта найманих працівників.

Від прихованої зайнятості зазначають значних втрат громадяни і бюджет держави.

докладно

 

pensУправління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва повідомляє:

Про випадки некоректного подання страхувальниками звітів

та

Про стан контрольно-перевірочної роботи відділу надходження, прогнозування платежів, обліку застрахованих осіб та контрольно – перевірочній роботи управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва за І півріччя 2014 року

 

докладно...

 

КОРАБЕЛЬНИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ у м. МИКОЛАЄВІ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

інформує

За поточний період 2014 року в Корабельному районі виникло 68 пожеж (за аналогічний період 2013 року - 66 пожеж - збільшення на 3,03 % ), з них «пожежі у житловому секторі» – 22 (2013 рік 22 пожежі 0,0 % ) пожежі на об'єктах - 2 (2013 рік 5 пожеж зменшення на 40 %) пожеж на транспорті - 6 (2013-5 збільшення на 20 %) та на відкритих територіях – 30 (2013 рік 34 зменшення на 11,76%).

далі

 

ЗВІТ ПРО РОБОТУ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ У ПЕРШОМУ ПІВРІЧЧІ 2014 РОКУ

 

ДЯКУЄМО ЗА ДОБРУ СПРАВУ

Кажуть, найвища наука життя - мудрість, а найвища мудрість - бути доброчинним.

11 липня трьом сім'ям з м. Славянськ та м. Краматорськ (Сава, Радченко, Лагода), які тимчасово мешкають у Корабельному районі та потребують соціальної підтримки й уваги, було вручено Сертифікати на адресну грошову допомогу (по 500 грн. кожній сім'ї).

Доброчинцем у цій добрій справі став керівник підприємства, у якого серце завжди відкрите для добра. Акцію соціального напрямку адміністрації фінансово підтримав директор ТОВ «Миколаївський тепловозоремонтний завод» Симченка В'ячеслава Валентиновича.

Адміністрація Корабельного району висловлює подяку В'ячеславу Валентиновичу та його колективу за співпрацю і взаєморозуміння на благо громади району.

 pereselenz_11-07-14

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2237
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 805335

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"