Головна

ccpЦентр соціальних програм РУСАЛу в Україні визнаний одним з кращих регіональних благодійних фондів України

Миколаївський благодійний фонд «Центр соціальних програм РУСАЛу в Україні» посів друге місце в Національному конкурсі «Благодійна Україна - 2014» в номінації «Регіональний благодійний фонд».

Ініціатором конкурсу є Асоціація благодійників України.

- Конкурс проводиться Асоціацією благодійників України вже втретє, - розповідає генеральний директор МГЗ Дмитро Мирний. - Приємно, що кожного року експерти на рівні всієї України високо оцінюють роботу нашого фонду. Цього разу Центр соціальних програм РУСАЛу посів друге місце. Ми бачимо підтвердження того, що системне впровадження наших соціальних програм є ефективним інструментом у покращенні життя людей. Звичайно, ми будемо продовжувати реалізовувати соціальні проекти в нашому регіоні. Тільки цього року на здійснення різних соціальних ініціатив компанією РУСАЛ заплановано близько 6 млн. грн.

diploma5- Цього року благодійники з усіх куточків України представили на конкурс 312 благодійних програм і проектів, масштабних акцій та особистих добрих вчинків, - розповіла директор представництва ЦСП компанії РУСАЛ в Україні Алена Ожема. - Бути одними з кращих не просто, адже потрібно довести експертам, що ми працюємо прозоро, системно, ефективно на благо жителів нашої громади. Нам це вдалося! Важлива заслуга в цьому чуйних городян, активної молоді, ініціативних партнерів. Адже тільки разом з ними нам вдається будувати нові об'єкти, впроваджувати цікаві ідеї та допомагати тим, хто так потребує нашої допомоги.

Церемонія нагородження конкурсу проходила в Національному культурно-мистецькому музейному комплексі «Мистецький арсенал». Відомі громадські діячі, політики, бізнесмени, зірки спорту та шоу-бізнесу оголосили переможців та лауреатів та вручили їм нагороди - дипломи та унікальні статуетки «Ангел добра».

 

info_logoЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

16.03.2015

«Честь маю»

16 березня, трудовий колектив відділення Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради зустрівся з бійцем 79–ї окремої аеромобільної бригади Сюрченком Віктором Миколайовичем, який разом із іншими хлопцями нашого міста мужньо боронив територіальну цілісність України під час виконання громадянського обов'язку в зоні Антитерористичної операції на сході країни.. У ході зустрічі він розповів, що добровольцем відправився на захист Вітчизни, що разом із своїми бойовими побратимами обороняв небезпечні дільниці фронту, що волею долі долав всі труднощі заради майбутнього своїх співвітчизників. Мир обов'язково прийде до рідного дому. Так буде не завжди...

79-5

«Україно – мати, ти у нас одна!»

Організатор зустрічі – адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради

******

Під головуванням голови адміністрації О.М.Цуканова відбулась апаратна нарада за участю заступників голови, апарату адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та керівників районних служб.

У ході проведення наради обговорювались такі питання:

- Про Порядок надання адресної грошової допомоги та допомоги на поховання деяких категорій осіб, виконання волевиявлення померлого або особі, яка зобов'язалася поховати померлого у 2015 році присутніх поінформувала Попова Ольга Анатоліївна – начальник відділу організаційної роботи та юридичного забезпечення

- Про Порядок виконання рішень про стягнення аліментів доповіла Погорелюк Марина Анатоліївна – начальник Корабельного відділу Державної виконавчої служби

 

infoДо відома громадян

"Про надання пільг на проїзд дітям з багатодітних сімей"

Законом України "Про охорону дитинства", листом Міністерства соціальної політики України від 29.10.2014 №12637/0/14-14/59, листом Міністерства соціальної політики України від 30.12.2014 №15722/0/14-14/59 визначено, що діти з багатодітних сімей користуються правом безоплатного проїзду усіма видами міського пасажирського транспорту (крім таксі), автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських та міських маршрутів, у тому числі внутрішньорайонних, внутршньо- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання.

докладно...

 

myzeu_TC1Пізнання нового ні для кого і ніколи не пізно

Весняні сонячні промені навіюють святковий настрій і бажання пізнати цей світ по-новому, відчути всі його кольори та відтінки, багатогранність та дивину. Утамувати «естетичний голод» нам пропонують представники пересувного музею-виставки буддійського мистецтва під назвою «Скарби Тибету», яка проходить у виставковому залі (вул. Нікольська, 54)

Підопічні відділення соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради 10.03.2015р. відвідали цю виставку і отримали масу задоволення та вражень від експонатів та цікавої, насиченої розповіді лектора. До програми виставки, яка відбувається з 20 лютого по 15 березня, увійшли лекції-екскурси під назвами : «Основи буддійської культури», «Значення символів буддизму Ваджраяни. Чоловіче і жіноче», «Концепція «Пустоти» в буддійській космології» та проведення майстер-класів по медитації. Ці зустрічі проводять лектори: Олександр Рибін та Вікторія Онищенко. Цікаву екскурсію у простір буддійського Тибету ми з задоволенням прослухали, залишивши про неї яскраві враження та відчуття. Вчення Будди складається з порад та знань, які націлені на прийняття, осмислених рішень, незалежно від змінюваного духу часу, доказують свою дієвість, допомагаючи людям. Вчення Будди показало оновлюючий і визвольний вплив на свідомість людини, яка є невід'ємною ознакою розуму кожного.

Відвідайте виставку, отримайте справжню насолоду від споглядання та пізнання нового, незнайомого світу.

Заступник директора міськоготериторіального центру Г.М.Громов

 

79-4Професія – Батьківщину захищати

12 березня, у відділенні соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулася зустріч зі старшим сержантом 79 –ї окремої аеромобільної бригади Дубовим Дмитром Анатолійовичем.

У ході співбесіди він розповів присутнім, як разом з іншими обороняв Донецький аеропорт, як рятував життя своїх товаришив, як із сумом і болем втрат, незважаючи на випробування, вірить у кращий завтрашній день.

Весна іде й веде за руку добро. Так повинне бути!!!

 

Ну - мо, хлопці!

11 березня 2015 року, на передодні 71-ї річниці визволення міста Миколаєва від німецько-фашистських загарбників, у Корабельному районі на базі Дитячо–юнацького спортивного оздоровчого комплексу відбулось яскраве свято – військово–спортивна гра «Ну-мо, хлопці!».

a_ny-ka_parni1

Майбутні захисники нашої Батьківщини змагалися у силі, спритності, винахідливості та кмітливості.

Спортивне свято відбулось за підтримки директора МСП "Ніка-Тера" Олександра Гайду.

a_ny-ka_parni2

Переможцями стали: команда учнів Миколаївської загальноосвітньої школи № 44 зайняла 1 місце, 2 місце у команди Миколаївської загальноосвітньої школи № 33 та команда учнів Миколаївської загальноосвітньої школи № 40 посіла почесне 3 місце.

a_ny-ka_parni3

Ми впевненні: хлопці Корабельного району з гідністю нестимуть звання захисника Вітчизни, оберігаючи спокій держави та її громадян.

Головний організатор заходу – адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради.

 

79«Я більшого щастя не хочу, щоб лиш Україна жила і цвіла...»

Під таким девізом, 10 березня, у малій залі адміністрації Корабельного району відбулася зустріч апарату адміністрації району з військовослужбовцями 79 –ї окремої аеромобільної бригади на чолі з заступником командира військової частини Савкою Іваном Івановичем.79-1

У ході дружньої бесіди військовослужбовці розповіли про те, як хлопці захищали дуже небезпечні дільниці фронту неоголошеної війни, яка ведеться проти нашої держави на нашій же землі; як вщент розносили ворожі колони і зміцнення; як, ризикуючи життям, виходили з оточення; нарешті, як протягом декількох місяців разом з іншими частинами Збройних Сил України обороняли Донецький аеропорт; як заради майбутнього наших дітей і надалі будуть захищати територіальну цілісність України.

Дим війни обов'язково розвіється, а на попелищі виростуть квіти. І тоді для нашої країни настане справжня весна – Весна Відродження.

На згадку про зустріч із побажаннями військовим здоров'я, витримки і обов'язково – Перемоги, гостям подарували книгу «Корабельний район: минуле та сьогодення» - про непохитні духовні орієнтири жителів району, в основі яких лежать освіченість, працелюбність, тонка співчутливість, доброчинність, гостинність, щирість і палка любов до своєї малої Батьківщини.

79-279-3

 

Свято весни і краси – за підтримки адміністрації Корабельного району

6 березня, напередодні весняного свята любих жінок, у затишному залі Дитячого Центру позашкільної роботи Корабельного району зворушливо і по – родинному відбулось свято - вшанування кращих жінок району, які своєю працею наповнюють будні яскравими фарбами, спонукають до шляхетних вчинків і добрих справ.

Відкриваючи урочистості, голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов тепло привітав жінок з Міжнародним жіночим днем, підкресливши, що саме вони своєю ніжністю, терпінням і мудрістю підтримують чоловіків у скрутну хвилину. Він також наголосив, що на тендітних плечах жінок тримається сьогодення і майбутнє України.

Двадцять сім представниць чарівного жіноцтва Корабельного району за значні досягнення у професійній діяльності та особистий внесок у вирішення питань життєдіяльності громади Корабельного району м. Миколаєва отримали Почесні грамоти голови адміністрації Корабельного району, подарунки, і, звичайно ж, весняні квіти.

8marta18marta2

Цікавою і різноманітною була програма святкового концерту творчих колективів Дитячого Центру позашкільної роботи під головуванням директора Тетяни Турчак. Учасники зібрання були у захопленні від іскрометних танців у виконанні хореографічних колективів Центру. Незабутні враження остались від яскравого виступу вокального колективу «Відлуння».

8marta38marta4

По закінченню свята, у всіх був гарний настрій, а на обличчях милих жінок сяяли посмішки. І не будемо забувати, що це головна зброя жінки, її багатство, яким вона може користуватися, скільки завгодно і ніколи не шкодуючи.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2534
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 946605

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"