Головна

rusal Свято «Разом з дітьми» в Корабельному районі вдалось на славу!

У Корабельному районі Миколаєва відбулося свято, присвячене Міжнародному дню захисту дітей. Захід був ініційований представництвом Центру соціальних програм компанії РУСАЛ в Україні спільно з молодіжною радою Миколаївського глиноземного заводу.

докладно

 

deti_work.jpg Захист трудових прав дітей

«Працездатній молоді – громадянам України від 15 до 28 років після закінчення або припинення навчання у загальноосвітніх, професійних навчально-виховних і вищих навчальних закладах, завершення професійної підготовки і перепідготовки, а також після звільнення зі строкової військової або альтернативної (невійськової) служби надається перше робоче місце на строк не менше двох років».

Витяг зі ст. 197 Кодексу законів про працю України

Як влаштуватися на роботу,,,

 

gramota10_06_1410 червня 2014 року у малій залі адміністрації було підбито підсумки районного огляду - конкурсу на кращий шкільний музей бойової слави.

В урочистостях взяли участь голова адміністрації Олександр Цуканов, заступник голови районної ради ветеранів війни та праці Ганна Іванченко, представник міської спілки ветеранів воїнів - інтернаціоналістів Микола Мезінов та апарат адміністрації.

Почесними грамотами голови адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради, Корабельної районної ради ветеранів війни та праці, міської спілки ветеранів воїнів - інтернаціоналістів м. Миколаєва були відзначені:

Представники загальноосвітніх шкіл №40 (директор - Тетяна Липунова), №48 (директор - Оксана Баранова), №54 (директор - Олег Звоник), які посіли III місце у конкурсі.

За II місце Почесні грамоти отримали представники загальноосвітніх шкіл № 14 ім. Героя Радянського Союзу Пшеніцина Г. О. (директор - Лариса Джуган), № 1 ім. Олега Ольжича (директор - Микола Матіюк), № 44 (директор - Олександра Кірякова).

За I місце у огляді - конкурсі Почесні грамоти були вручені представникам загальноосвітньої школи № 43 ім. К.Ольшанського (директор - Любов Курбакова).

Вітаємо переможців!

 

pensionВеб-портал Пенсійного фонду України

Одним з пріоритетних напрямів діяльності органів Пенсійного фонду України завжди була інформаційно-роз'яснювальна робота, яка постійно проводиться серед роботодавців, працюючого населення та пенсіонерів. Форми і методи інформаційно-роз'яснювальної роботи постійно вдосконалюються, адже технології покращуються, законодавство змінюється і ми повинні допомогти нашим шановним клієнтам бути обізнаними та інформованими, навчити їх користуватися усіма перевагами сучасних технологій в органах Фонду.

докладно

 

detskie-ploschadki

Подарунок малечі

6 червня з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей адміністрація Корабельного району та мерія м. Миколаєва презентували новий дитячий ігровий майданчик, який розташовано у жилому мікрорайоні по проспекту Жовтневий, 289.

Ініціатива створення майданчику для дітей молодшого віку належить активній групі мешканців району на чолі з Олександром Муравським, який на початку травня поточного року звернувся з цією ідеєю до секретаря Миколаївської міської ради Юрія Гранатурова. На сьогодні звернення мешканців району втілено у життя. Комплекс ігрових споруд придбано за бюджетні кошти.

докладно

 

У зв'язку з поганими погодними умовами свято в Корабельному районі, заплановане за підтримки Центру соціальних програм компанії РУСАЛ і Молодіжної ради промплощадки НГЗ, присвячений Дню захисту дітей, "Разом з дітьми" переноситься на 6 та 7 червня.

afisha_RUSAL-2014-2

 

pensionНа порядку денному – взаємодія органів виконавчої влади

26 травня 2014 року в Корабельному районі м. Миколаєва проведено «круглий стіл» з питань взаємодії проведення «круглого столу» з питань взаємодії управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва, Державної податкової інспекції у Корабельному районі м.Миколаєва ГУ Міндоходів у Миколаївській області та Корабельного відділу Державної виконавчої служби Миколаївського міського управління юстиції щодо надходження коштів єдиного соціального внеску, страхових внесків на обов’язкове державне пенсійне страхування та інших платежів для забезпечення своєчасної виплати пенсій та державних допомог.

читати далі...

 

olshancev2Адміністрація Корабельного району планує у 2014 році за рахунок бюджетних коштів виконати капітальний ремонт доріг з улаштуванням асфальтобетонного покриття за такими адресами:

- вул. Терешкова від пр. Жовтневого до вул. Ударної;

- вул. Академіка Рильського від вул. Терешкової до вул. Марії Ульянової;

- вул. Литовченка від пр. Жовтневого до вул. Рильського;

- вул. Нахімова від будинку № 28 до вул. Уборевича;

- вул. Рибна від вул. Коллонтай до вул. Литовченка;

- пров. Блюхера;

- вул. Балтійська від вул. Леваневського в бік овочевої бази.

та тротуару по вул. Генерала Попеля від вул. Лесі Українки до дитячого садочку.

Крім того, адміністрація Корабельного району планує виконати поточний ремонт доріг:

1. з улаштуванням покриття типу «біле шосе» по таким вулицям:

- вул. Толстого в бік вул. Автомобільної;

- вул. Уральська (продовження робіт);

- вул. Приміська (продовження робіт);

- вул. Пшеніцина від вул. Тернопільської до вул. Червоно сільської;

2. з улаштуванням асфальтобетонного покриття:

- вул. Новобудівна;

- вул. Братська.

та тротуару по вул. Уборевича від пр. Жовтневого в бік вул. Ушакова.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2208
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 795005

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"