Головна

pensionУправління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва інформує:

1. Звіт Управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва за 9 місяців 2014 року

2. Про стан контрольно-перевірочної роботи "Відділу надходження, прогнозування платежів, обліку застрахованих осіб та контрольно – перевірочній роботи" за 9 місяців 2014 року

3. Про роботу зі зверненнями громадян

4. Аналіз роботи управління щодо реалізації норм Закону України: «Про адміністративні послуги»

5. Про доступ публічної інформації

6. Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України

 

Адміністрація Корабельного району на виконання розпорядження міського голови від 29.09.2014 № 223р «Про проведення міської осінньої акції «Свято деревонасадження, санітарного очищення та благоустрою м. Миколаєва», 17-18 жовтня 2014 року організували осінні суботники на території Корабельного району.

У заходах взяло участь 130 підприємств, організацій, учбових і лікувальних закладів та торгівельних установ. Під час проведення суботника виконано наступні роботи:

- прибрано від сміття, пакетів, гілок дерев зелені зони уздовж магістральних доріг по пр. Жовтневому, пр. Корабелів, вул. 295-ї Стрілецької дивізії, вул. Айвазовського, Об'їзній дорозі, вул. Металургів, вул. Глинки, вул. Новобудівній, вул. Маячній;

- прибрано сквери «Солдатський», «Ольшанців», «Зв'язку», біля адміністрації району;

- виконано санітарне очищення зеленої зони по пр. Корабелів, другий ріг вул. Айвазовського та пустирю біля контейнерів гуртожитків по вул. Артема, 1, 1а, 1б.

У суботнику з санітарного очищення району взяло участь 4723 осіб, у т. ч.:

- учнів 2986;

- співробітників бюджетних організацій – 112;

- співробітників підприємств – 1476;

- підприємців – 149.

Залучено 12 одиниць автотехніки, зібрано 300 куб.м опалого листя.

sybbot_18-10-2014_1sybbot_18-10-2014_2sybbot_18-10-2014_3sybbot_18-10-2014_4

 

Увага!

Відповідно до ст. 31 Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» (зі змінами), на виконання рішення виконкому Миколаївської міської ради від 20.09.2014 №921 «Про визнання рішень виконкому міської ради такими, що втратили чинність», розпорядженням голови адміністрації Корабельного району № 254р від 16.10.2014 припинено діяльність районної комісії з питань легалізації зайнятості населення.

 

С моей точки зрения, представители всех школ подготовились отлично или Будьте осторожны на дорогах!

14 октября в школе № 40 прошел районный конкурс юных инспекторов движения, сокращенно ЮИД. В нем принимали участие все школы Корабельного района. Конкурс состоял из 4-ех этапов: вело эстафета, теоретическая часть на знание ПДД, конкурс регулировщик и агитбригада. Моя, 43-я школа, не стала исключением и тоже приняла участие. И я, его участница, немного расскажу вам о нем.

Мы готовилась к выступлению усердно целых две недели: учили теорию, придумывали различные сценки, загадки, искали реквизит и костюмы. И вот этот день настал. Мы все взволнованные пришли в 40-ю школу. Помимо нас там были представители еще 11-ти школ, и все нервничали, волновались, переживали. Каждый хотел занять 1-е место. Все команды сдали теорию, проехали на велосипедах и показали выступление своих агитбригад. Поэтому так не терпелось узнать итоги конкурса.

UID1UID2

С моей точки зрения,что все школы подготовились отлично, и все были достойны 1-го места. Но жюри решило распределить - так:

III место- ООШ №54,

II -е - ООШ №40 и гимназия №3

I-е - ООШ №№ 43 и 47.

Я, как член нашей агитбригады, рада тому, что наша команда заняла 1-е место! Мы старались, и наш труд был справедливо вознаграждён!

Остальные команды, которые не заняли призовых мест, получили дипломы за участие в конкурсе и дипломы в номинациям "Лучший регулировщик", "Лучшая агитбригада" и в конкурсе вело эстафет.

Яна Абдрафикова, воспитанница кружка журналистики ДЦ Корабельного района.

 

Ювілей Великого українця Олександра Довженка

Слово про автора трепетної "Зачарованої Десни" та героїчної «України в огні»

Останні штрихи жовтими і блакитними олівцями. Вони створили пазл з кольорових літер, що складаються в ім'я - Олександр Петрович Довженко. Листівку до сто двадцятої річниці із дня народження особистості, яка «...правду життя підіймала до рівня серця, а серце несла високо» завершено

Завдання створити привітання геніальному кінорежисеру, сценаристу і величному письменнику отримали учні Миколаївської гімназії №3. Спостерігаючи, із яким захопленням кожен розповідав про свою роботу, я зрозуміла, що все було недарма. Ні один гімназист не сприйняв це черговим, нудним завданням. Кожна робота вийшла яскравою і неповторною. Та й не могло бути інакше, бо внесок до морального і духовного піднесення українського народу Олександром Довженком неможливо недооцінити. Всю любов до рідної землі він вклав у свої роботи. Адже створити класику, та й так створити, що його фільми є візитівкою нашого національного кінематографа, на мою думку, заслуговує на вшанування. І саме його роботи вчать сучасних кінематографістів щирості, цілісності й самовіддачі.

Але треба згадати про Довженка, як видатного митця слова. З-під його пера вийшли, як сповнені добра, трепету й любові рядки «Зачарованої Десни», так і гіркі, болючі, і в той же час героїчні, сторінки «України в огні».

Тож давайте згадувати про великого сина України Олександра Довженка на початку вересня, десятого числа, взявши до рук його книгу, або переглянувши фільм. Там ми знайдемо і відраду, і пораду, й поштовх для творчого розвитку.

Аліна Величко, Вихованка гуртка журналыстики ДЦ Корабельного району, учениця 11-го класу,

Т. Ю Коваль., К. Ю Остапенко (кафедра словесності) Миколаївської гімназії №3

dovzhenko_polupan

 

bezpeka_praciБезпека праці в друкованих засобах масової інформації

На виконання статті 22 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності», з метою поширення пропаганди безпечних та нешкідливих умов праці, профілактики виробничого травматизму та професійних захворювань, відділення ВД ФССНВ у м. Миколаїв пропонує провести передплату журналу «Безпека праці на виробництві» на 2015 рік. Щомісячний профілактично-практичний журнал «Безпека праці на виробництві» постійно висвітлює діяльність виконавчої дирекції Фонду та може бути корисним в наданні практичної допомоги в організації, розробленні та впровадженні профілактичних заходів з безпеки виробництва, запобігання виробничому травматизму, забезпечення здорових і безпечних умов праці.

Вартість передплати

 


nikoblenergoУ зв'язку з проведенням ПАТ «Миколаївобленерго» філією «Південна» робіт з розчищення мережі електропередач від гілок та профілактичного ремонту кабельних мереж, відбудеться тимчасове відключення електроенергії за наступними адресами:

17.10.2014 з 8.00 до 17.00 - вул. Балтійська, 101-188, пров. Генерала Цвітаєва, 1-22, вул. Станіславського, 80А-141, вул. Леваневського, 1-40, пров. Металургів, 1-30, вул. Металургів, 132-212;

23.10.2014 з 8.00 до 17.00 – вул. Ольшанців, 152-262, вул. Леваневського, 3-20.

 

Тої козацької слави повік незабудемо

З нагоди свята - Покрови та Дня Українського козацтва працівники комунальної установи Центральної бібліотечної системи Жовтневого району разом з працівниками відділення соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради підготували для відвідувачів відділення та бібліотеки цікаву програму.

Надія Скрипковська, бібліотекар, розповіла про відзначення свята Покрови, його легенди та історію в Україні, про українських гетьманів: П.Сагайдачного, І.Мазепу та інших. Більше уваги приділила Івану Мазепі, який зробив вагомий внесок у розбудову української козацько–гетьманської держави та її культури, про його меценатство та перебування на Миколаївщині. Надія Володимирівна ознайомила присутніх з книжковою виставкою «Україна – козацька держава» та презентувала книги: Валентина Чемериса – «Ордер на любов», «Український пантеон», Сергія Павленка «Іван Мазепа», «Історія України в особах: Козаччина» та інші.

Тамара Сапура презентувала інформаційний калейдоскоп «Цікаві факти про запорізьких козаків».

Учасники колективу художньої самодіяльності «Журавушка» відділення соціально – побутової адаптації Людмила Артеменко, Іван Каламурза, Ганна Шаховал подарували слухачам задушевні українські пісні про козаків, а також Іван Каламурза прочитав декілька гуморесок за тематикою програми.

По закінченню зустрічі присутні пригощалися ароматним чаєм з печивом, що зробило зустріч більш теплою та приємною.

nokpova_TC1nokpova_TC2

Заступник директора міського територіального центру Г.М. Громов

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2367
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 857628

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"