Головна

futbol"Кубок співдружності"

20 грудня 2014 року на базі Дитячо-юнацького спортивного комплексу відбулися змагання з міні-футболу "Кубок співдружності" серед працівників підприємств "Ніка-Тера", СМП "Октябрьск", Відзев, Миколаївського тепловозоремонтного заводу, МГЗ, молодіжною радою МГЗ.

На урочистому відкритті були присутні голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов, заступник голови адміністрації Олександр Гвозденко, директор Миколаївського тепловозоремонтного заводу В'ячеслав Сімченко, директор МСП "Ніка-Тера" Олександр Гайду.

Захід проходив за ініціативи морського терміналу «Ніка-Тера» і Молодіжної ради Миколаївського глиноземного заводу.

За підсумками серії захоплюючих ігор призові місця поділилися наступним чином:

1 місце - «МСП Ніка-Тера»;

2 місце - МР «МГЗ»;

3 місце - «Відзев».

«Вперше« Кубок співдружності » за ініціативи Молодіжної ради проммайданчика МГЗ пройшов ще в 2009 році. Нам приємно, що ідея нашої молоді знайшла такий відгук і підтримку серед інших підприємств міста. Такі зустрічі вже стали традиційними. Це азарт, адреналін, а головне, звичайно ж, це здоров'я наших співробітників», - говорить директор з виробництва МГЗ Володимир Красноярський.

komands_frendship

 

St_nikola-1"Миколай, Миколай – скоріш двері відчиняй!"

День Святого Миколая - один з найсвітліших і найяскравіших свят. З його приходом кожна дитина сподівається на своєрідне диво та здійснення заповітної мрії, адже окрім подарунків Святий Миколай приносить у кожну оселю радість, надію і любов.

Голова адміністрації Корабельного району Олександр Миколайович Цуканов разом з начальником відділу у справах сім'ї, молоді, культури та спорту Іриною Іванівною Богдан відвідали 6 сімей у яких діти-інваліди та 4 сім'ї, де інваліди батьки. Від подарунків діти були в захваті.
St_nikola-2St_nikola-3

St_nikola-4St_nikola-5 

З надзвичайною теплотою і щирістю зустріли гостей вихованці Спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №2. Вони підготували театралізоване дійство "Миколай, Миколай – скоріш двері відчиняй". Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері, всі дітки отримали солодкі подарунки.

St_nikola-6St_nikola-7

Щирий погляд та вдячність дітей є найціннішим подарунком, адже немає нічого кращого за зроблену добру справу.

Голова адміністрації Корабельного району Олександр Миколайович Цуканов щиро вітає всіх мешканців та гостей району з Днем Святого Миколая!

 

nalogovaДПІ у Корабельному районі повідомляє

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року №311 „Про утворення територіальних органів Державної фіскальної служби та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України", наказу ДФС України від 15.12.14 №63 „Про реорганізацію окремих територіальних органів Міндоходів у Миколаївській області" та наказу ДПІ у Корабельному районі м. Миколаєва ГУ Міндоходів у Миколаївській області від 16 грудня.2014 року №470 « Про реорганізацію ДПІ у Корабельному районі м. Миколаєва ГУ Міндоходів у Миколаївській області» з 17 грудня 2014 року розпочато процедуру припинення ДПІ у Корабельному районі м. Миколаєва Головного управління Міндоходів у Миколаївській області (код за ЄДРПОУ 38694583, індекс 54052, м. Миколаїв, вул. Артема, 1а), за результатами реорганізації шляхом приєднання до ДПІ у Корабельному районі м. Миколаєва Головного управління ДФС у Миколаївській області.

Заявлення кредиторами своїх вимог будуть прийматися протягом двомісячного терміну з дня опублікування повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи – Державної податкової інспекції у Корабельному районі м. Миколаєва Головного управління Міндоходів у Миколаївській області. Дата публікації – 21 грудня 2014 року.

ДПІ у Корабельному районі м.Миколаєва ГУ Міндоходів у Миколаївській області

 

infoЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

18.12.2014

Розпочато підготовчі роботи з капітальному ремонту ділянки дороги по вул. Балтійській від вул. Леваневського до огорожі колишньої овочевої бази.

 

pens

Реалізація права на призначення пенсії на пільгових умовах.

Відповідно до пункту 2 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003 № 1058-IV - пенсії застрахованим особам, які працюють на підземних роботах, на роботах з особливо важкими умовами праці за Списком № 1 та на інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці за Списком № 2 та за результатами атестаційних робочих місць, призначають за нормами цього Закону у разі досягнення пенсійного віку, та наявності трудового стажу, передбаченого Законом України «Про пенсійне забезпечення» від 05.11.1991 № 1788-ХІІ.

Згідно зі статтею 13 Закону № 1788 право на пенсію за віком на пільгових умовах, незалежно від місця останньої роботи, мають працівники, зайняті повний робочий день на підземних роботах, на роботах із особливо шкідливими і важкими умовами праці, за Списками № 1 та № 2, затвердженими Кабінетом Міністрів України і за результатами атестації робочих місць.

Підставою для призначення пенсії за віком на пільгових умовах є:

Докладніше

 

pension

 

Про стан фінансування пенсійних виплат за грудень 2014 року

Управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва повідомляє, що на 8 грудня поточного року профінансовано 11,49 млн.грн., що складає 28,0 % загальної потреби. Пенсії виплачуються вчасно.

 

З НАСТУПАЮЧИМ НОВИМ, 2015 РОКОМ, БЛАГОДІЙНИКИ!

«Милосердя»... Під такою назвою з 1 вересня по 3 грудня 2014 року проходила Всеукраїнська акція, мета якої полягає саме в тому, щоб кожен із нас міг конкретними справами виявити повагу, співчуття до одиноких і немічних людей, до інвалідів.

Незважаючи на нелегкі випробування долі наші співгромадяни з особливими потребами проявляють виняткову силу духу й непохитну віру в життя, долають повсякденні труднощі й невтомно йдуть до поставлених цілей.

Сьогодні, всупереч кризі, відділення Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) приділяє значну увагу розв'язанню проблем інвалідів, одиноких та малозабезпечених людей. Інваліди - це не просто категорія людей. Це – окремі життя. Окремі трагедії. Окремі надії на щастя, на те, що все буде добре. І дуже важливо відчувати, що поряд з ними є ті, хто хоче допомогти. І хто допомагає, хто не забуває про таких людей. І сьогодні від імені всіх інвалідів, пенсіонерів, малозабезпечених громадян району висловлюємо щирі слова вдячності всім, хто підтримав благодійну акцію:

- генеральний директор ПрАТ «Лакталіс-Миколаїв» - Гузей Я.П.

- директор ТОВ «НТВ» - Терещенко Ю.В.

- директор ПП «Солві» - Соловей С.А.

- директор ТОВ «Вікторія» - Ліптуга О.І.

- директор ТОВ «Лакомка» - Бут О.М.

- голова ОБФСМД - Пугаченко А.Г.

- директор ТОВ «Золотий колос» - Іванова Н.В.

Відділення Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) від імені всіх громадян дякує усім небайдужим людям і організаціям, що дарують душевне тепло та проявляють милосердя до громадян з особливими потребами. Зичимо Вам та Вашим родинам доброго здоров'я, добробуту, великого людського щастя, подальших успіхів в роботі, невичерпної творчої енергії, успіху і родинного затишку.

Бажаємо, щоб Божа ласка знайшла сьогодні дорогу у кожну домівку до всіх відкритих та щирих сердець.

ВЕЛИКА ВАМ ЛЮДСЬКА ПОДЯКА, НАШІ БЛАГОДІЙНИКИ!

З НАСТУПАЮЧИМ НОВИМ, 2015 РОКОМ

ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

МИРНОГО НЕБА, БІЛОГО ХЛІБА,

ДЖЕРЕЛЬНОЇ ВОДИ І НІЯКОЇ БІДИ!

ВЕСЕЛИХ ВАМ СВЯТ!

З повагою,

заступник директора міського територіального центру Г.М. Громов

 

info_logoЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

10.12.2014

Адміністрацією Корабельного району розпочато підготовчі роботи з капітального ремонту ділянки дороги по вул. Нахімова від будинку № 28 до вул. Уборевича.

Розпочато роботи з поточного ремонту мережі вуличного освітлення по вул. Ольшанців від пр. Жовтневого до вул. Львівської.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2208
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 795066

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"