Головна

4

 Пять триумфаторов из Корабельного

Как сообщил Николай Семенович Ильин - Заслужннный тренер Украины (СКПБ "Водолей") пять воспитанников его и Татьяны Анатольевны Ильной - тренера высшей категории, в составе сборной Украины стали триумфаторами чемпионата Европы по плаванию среди паралимпийцев, что проходил с 4 по 10 августа в Эйндховене (Нидерланды).

Паралимпийская сборная Украины привезла 94 медали. Завоевав 37 золотых, 29 серебряных и 28 бронзовых наград, сборная Украины уверенно заняла первое место в общекомандном медальном зачете. На второй позиции расположилась команда России (34 золотых, 32 серебряных и 29 бронзовых медалей). Третье место у Великобритании (30 золотых, 27 серебряных и 16 бронзовых наград).

Комментируя то, как выступили спортсмены Корабельного района, Ильин отметил, что

Геннадий Бойко (олимпийский чемпион в Лондоне, 2012) привез из Голландии три золотых медали (100 метров вольным стилем, 50 метров на спине, 50 метров вольным стилем).

123 

Сергей Паламарчук завоевал две золотых (100 метров вольным стилем, 50 метров на спине) и 3 серебряных (100 метров на спине, 200 метров вольным стилем, 50 метров вольным стилем) медали.

У Богдана Гриненко две серебряных (100 метров брассом и эстафета 4 по 50 метров вольным стилем) и одна бронзовая (50 метров вольным стилем) медали.

Андрей Козленко привез одну серебряную медаль (50 метров баттерфляем).

Финалистом стал и Евгений Панибратец, но не поднялся на пьедестал почета.

Надо сказать, что августовскому успешному выступлению предшествовало июньское не менее результативное. Тогда Виктор Конкин стал бронзовым призером Чемпионата Европы среди глухих в Саранске.

 

ЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯinfo_logo  

03.11.2014

Під головуванням голови адміністрації Цуканова О.М. відбулась апаратна нарада за участю заступників голови, апарату адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та керівників районних служб. На порядку денному були розглянуті такі питання:

Про стан виконання міської цільової Програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки поінформувала Власова Олена Миколаївна – головний лікар КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 7»

Про підсумки роботи Дитячо-юнацького спортивного оздоровчого комплексу у рамках виконання міської комплексної Програми «Фізична культура та спорт на 2013-2017 роки» доповіла Кірова Людмила Іванівна – заступник директора з навчально-тренувальної роботи Дитячо-юнацького спортивного комплексу

Про державні закупівлі – зміни у законодавстві ознайомила Юхова Надія Олексіївна – головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців

* * * * * * *

Спеціалістами адміністрації Корабельного району проведено обстеження дренажних систем за адресами:

- пр. Жовтневий – вул. Лесі Українки;

- вул. Ленінградська ріг вул. Попеля;

- територія за ТОВ «Металург Півдня» на предмет організації підрядних робіт з їх очистки.

 

Свято працівників соціальної сфери

«Наш поклик – множити добро.

Завдання – захист соціальний.

А зброя – серце і закон.

Оцінка – це людське признання».

Як швидко плине час... Здається неначе це було вчора: Указ Президента про встановлення в Україні професійного свята – Дня працівника соціальної сфери, і перше його святкування в Україні. Це професійне свято по - праву вважає своїм кожен, хто проявляє милосердя, творить добро не лише за службовим обов'язком, а й за велінням совісті та покликом душі. Соціальна сфера – особлива галузь нашої держави, своєрідний барометр соціального спокою і суспільної злагоди.

Вірно підмічено в народі, що не місце красить людину... Особливо, якщо її серце щедре на добро, здатне щиро поділитись і приязним теплом, і мудрістю життєвого досвіду, і перевірених практикою професійних знань – ці чудові слова про наших соціальних робітників. З притаманним ентузіазмом та оптимізмом вони беруться до своєї справи. Бо, здавалося б, знаючи в усіх деталях особливості роботи, відкривають все нові грані – необхідність дбати про своїх підопічних, які вкрай потребують захисту. В їх душах постійно звучать мелодії добра, спроможності в одноманітності буднів розбудити у людських взаєминах кришталево чисті й казкові ніжні ноти, даруючи людям світлу магію сподівань – на кращу долю.

Напередодні професійного свята до відділення Корабельного району міського територіального центру надійшло безліч листівок з подяками за їх працю, які зачитав у своєму привітання заступник директора міського територіального центру Георгій Михайлович Громов на заході, присвяченому цій даті.

socpracivniki_027socpracivniki_028socpracivniki_030

Привітати працівників соціальної сфери прийшли слухачі «Університету третього віку» факультету «Музичний» з програмою під назвою «Українська народна пісня - найцінніший духовний скарб», яку і подарували присутнім на цьому заході. Розпочали програму ведучі – Тетяна Сокол та Лариса Іванченко. В програмі були: вірші присвячені ненці –Україні, написані Ганною Шаховал, які читала Лариса Іванченко; народні пісні у виконані Людмили Артеменко, Івана Каламурзи, Валентини Рожкіної, Меланії Черторигіної, Лариси Іванченко, Тетяни Сокол, Наталії Головченко. Музичний супровід програми виконувався Світланою Тимоновою. Світлана Тимонова на піаніно, а Семен Денькович на сопілці виконали чарівні мелодії – «Вечірня мелодія»; «Ой, лопнув обруч»; «Закарпатська українська мелодія», «Гуцульська мелодія».. У виконанні інваліда Великої Вітчизняної війни, ветерана праці Василя Телеганенка прозвучали мелодії українських пісень – «Несе Галя воду», «А мій милий вареничків хоче», «Ти ж мене підманула».

Кожний музичний номер працівники вітали оплесками, а по закінченню програми довго дякували своїм підопічним за святковий настрій, за українські пісні.

Шановні колеги сердечно і щиро вітаємо Вас із професійним святом. Великого щастя, здоров'я, оптимізму. Нехай у Ваших родинах завжди панує злагода і спокій, а оселя повниться достатком! Низький Вам уклін.

Що на долі написано кожному – треба пройти.

Бо життя – Божий дар,

То ж, бери його, гріх нарікати,

І шукати причини, чому і навіщо,

Бо почуєш – життя тебе кличе

Добрі справи робити й купатись в душевнім добрі !

То ж стремління робити добро на Землі - хай же буде,

І любов до людей в своїм серці по світу неси,

Зберігати це життя – і нащадок тебе не забуде,

Збережи і примнож – та у вічність добро понеси.

Заступник директора міського територіального центру Г.М. Громов

 

pensionПро роботу з «майбутніми - пенсіонерами»

В управлінні Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва повсякчас вдосконалюють роботу щодо опрацювання документів, необхідних для призначення пенсії, до настання пенсійного віку. Недарма говорять в народі: «Що більше знаєш - то більше маєш!». Це прислів'я налаштовує кожного спеціаліста доступно, компетентно та оперативно інформувати керівників підприємств – роботодавців про стан пенсійного забезпечення та наслідки його реформування. Однією із сучасних форм підвищення якості й ефективності надання соціальних послуг є робота не тільки з пенсіонерами, але й з майбутніми одержувачами пенсій та допомог.

докладно...

 

sim_bez_nasiliya30 жовтня 2014 року на базі Миколаївської загальноосвітньої школи №47 пройшов семінар на тему "Організація роботи щодо профілактики жорстокого поводження в сім'ї або реальної загрози його вчинення, а також координація дій усіх зацікавлених служб району, та упередження торгівлі людьми".

Насильство в сім'ї - одна з найбільш поширених і загальновідомих соціальних проблем, з якою прямо чи опосередковано стикається більшість населення. Майнове розшарування суспільства, зниження рівня життя значної частини населення, соціально-побутова невлаштованість, безробіття, юридична безправність, загальна психологічна напруженість, яка часто призводить до алкоголізації і наркотизації, втрата морально-психологічних орієнтирів, негативно відбивається на мікрокліматі в родині, сприяє різкому зниженню культури між сімейного спілкування, призводить до загострення сімейних конфліктів і провокує виникнення сімейного неблагополуччя.

Відкрив семінар заступник голови адміністрації Валентин Леонідович Красножон, від адміністрації Корабельного району доповідали - начальник відділу у справах сім'ї, молоді, культури та спорту Ірина Іванівна Богдан та завідувач сектором у справах дітей Таворська Лілія Володимирівна. Про здійснення роботи з сім'ями доповіла провідний спеціаліст відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді – Сердюк Ольга Дмитрівна. Також доповідала про насилля в сім'ї головний спеціаліст управління у справах сім'ї, дітей та молоді відділу у справах сім'ї та тендерної політики – Дакаленко Олена Олександрівна.

seminar1seminar2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Взяли  участь та доповідали представники управління освіти, органів внутрішніх справ, міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, заступники загальноосвітніх шкіл, психологи дошкільних закладів, голова Корабельної районної організації Товариства Червоного Хреста України Т.Медведєва.

Особливу увагу приділили на діяльність учбових закладів по недопущенню насилля в сім'ї та жорстокого поводження з дітьми.

Якщо існують проблеми в родині, ви страждаєте від фізичного, психологічного, сексуального чи економічного насильства в сім ї – не залишайтеся самотніми, шукайте допомоги. Кожна людина має право на захист свого життя, честі та гідності і ніхто не має права знущатися над Вами.

Адміністрація Корабельного району дуже вдячна педагогам Миколаївської загальноосвітньої школи №47 в організації проведення цього заходу.

 

Вклонимося великим тим рокам

Вони у битві чесно полягли,

А іншого - ні вибору, ні змоги.

Вони загинули. Але перемогли,

Бо віддали життя для Перемоги!"

vizvolen-28102014-TCОднією із жахливих сторінок ХХ століття є Друга світова війна, яка торкнулася і нашої країни. Саме під час цієї війни розпочалось довге і криваве протистояння наших співвітчизників за визволення нашої держави. Тяжкий шлях визволення України тривав з 1942 до 1944 рр., попри гіркоту поразок ми вирвали перемогу у ворога звільнивши нашу державу. Саме цим подіям і була присвячена 27 жовтня 2014 року зустріч працівників бібліотеки-філіалу №18 (для дорослих) з підопічними відділення соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

Розпочалася зустріч з відеофільму, де голосом Левітана повідомлялось про початок війни. В ході зустрічі працівники бібліотеки Тетяна Березнюк та Людмила Мердух розповідали про роки воєнної окупації, про перелом у війні та визначні воєнні операції. Присутні мали змогу переглянути відеофільми про форсування Дніпра, взяття східного валу, звільнення Миколаєва, почули пісні: «Вклонимося великим тим рокам», «Перемога».

По закінченню перегляду кінохроніки присутні згадували розповіді про війну своїх рідних, повоєнне своє дитинство, а потім Лариса Іванченко. Валентина Рожкіна, Любов Колосова читали свої вірші, присвячені великим тим рокам, «дітям війни».

27 жовтня 2014 року у відділенні соціально-медичних послуг відбулась лекція до Дня визволення України під назвою - «Збережемо пам'ять», яка була присвячена великому подвигу наших захисників, бо війна живе і буде жити в душах переживших її тяжкими та незабутніми спогадами. Цей захід був направлений на вшанування тих, хто повернувся з війни, та про тих, хто віддав своє життя за народ, за Велику Перемогу. Подвиг наших захисників – це еталон мужності, патріотизму, сили волі та справедливості.

Дорогі ветерани! Ваша мужність, життєва мудрість, ставлення до ратного і громадянського обов'язку – це високий приклад для наслідування. Наш обов'язок – бути гідними вашого безприкладного життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі. Щиро бажаємо Вам, дорогі ветерани, міцного здоров'я, бадьорості духу, довгих років життя, тепла людських стосунків та родинного затишку.

Відділення Корабельного району міського територіального соціального обслуговування (надання соціальних послуг) дякують всім учасникам заходу за активну участь та запрошують до активної співпраці мешканців району.

Заступник директора міського територіального центру Г.М.Громов

 

pension«Про результати роботи пенсійної служби за 9 місяців 2014 року»

Управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва звітує про результати роботи пенсійної служби управління за 9 місяців 2014 року. Станом на 01.10.2014 в управлінні Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва на обліку перебуває 23 432 пенсіонера. Загальний обсяг видатків на пенсійні виплати склав близько 349 637 тис.грн. Середній розмір пенсії за звітний період склав 1 658 грн., проти 1 565 грн. - на 01.10.2013.

докладно...

 

pensПрагнемо почути кожного!

Загалом, у сучасному світі ключовим показником демократизму держави є рівень правового захисту прав та свобод людини і громадянина. Особливе ж місце в системі засобів захисту прав, свобод та законних інтересів громадян посідає реалізація їхнього права на звернення. В управлінні Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва приділяється особлива увага створенню належних умов для реалізації цього права відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

докладно...

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2165
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 828996

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"