|
Шановні працівники культури! Вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва! Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Збереження культурного спадку може стати для нас не тільки приводом для пишання, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги. Щиро вдячні Вам за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки. Бажаємо вам теплоти у серці, міцного здоров'я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог! Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради: виконано роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по пров. Широкому (перша черга). Площа асфальтування дороги – 1625 кв.м. Підрядна організація – ФОП Басиста Т.А. розпочато роботи з капітального ремонту тротуару по вул. Генерала Попеля (від вул. Лесі Українки до вул. Пшеніцина). Підрядна організація – ТОВ «Кайсер».
АНГЛІЙСЬКИЙ ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ У відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) для слухачів «Університету третього віку» студенти ГО «Української Академії лідерства» Миколаївського осередку з початку нового навчального року розпочали викладати «Англійський для початківців». Заняття проходять в дружній та теплій навчальній атмосфері. Вивчення іноземної мови позитивно впливає на емоційний та психологічний стан людини, що і дає нові можливості тренувати пам'ять, спілкуватися у колі однодумців, пізнавати нове та незвичайне, йти в ногу з часом. Хочемо побажати слухачам факультету «Англійський для початківців» бадьорості духу, терпіння, натхнення в навчанні та висловити слова щирої вдячності студентам ГО «Української Академії лідерства» Миколаївського осередку. Запрошуємо всіх бажаючих громадян району відвідати відділення денного перебування Корабельного району. В «Університеті третього віку» ви зможете отримати нові знання та вміння, відчути себе корисним суспільству, продемонструвати свої таланти, познайомитися з новими цікавими людьми.
Заступник директора міського територіального центру Т.І.Подаєнко
З нагоди Дня працівника соціальної сфери України 1 листопада 2018 року у відділенні Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) зібрався весь колектив на урочисте святкування Дня працівника соціальної сфери. Директор міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бондаренко Сергій Миколайович відзначив кращих працівників відділення Корабельного району та вручив подячні листи.
|
|
|
Наші контакти:
54050, Україна, м.Миколаїв,
проспект Богоявленський, 314













