Головна

infoЕкспрес-інформація

22. 09. 2015

Адміністрація Корабельного району провела «гарячі» телефонні лінії з питань адміністративної відповідальності громадян за вчинення правопорушень та порядку перевірки включення себе та інших виборців до Державного реєстру виборців та списків виборців на виборчих дільницях

Звернулось три особи. Надано роз'яснення згідно чинного законодавства.

*********

Заступник голови адміністрації Валентин Красножон та голова ради ветеранів війни та праці Віктор Олександрович Білий відвідали ветеранів партизанського руху у роки другої Світової війни: Рудську Лідію Єгорівну та Прибєгу Володимира Олексійовича.

У ході зустрічі з ветеранами Валентин Красножон висловив слова подяки за подарований мир, стійкість, мужність та нездоланність духу, а також вручив ветеранам Подяки та солодощі.

 

info_logoЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

21 вересня під головуванням голови адміністрації О.М. Цуканова відбулась апаратна нарада за участю заступників голови, апарату адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та керівників районних служб.

На порядку денному були розглянуті такі питання:

- Про заходи, які проводилися з метою запобігання гибелі людей на водних об'єктах Корабельного району м. Миколаєва у літній період доповів Криворучко Андрій Сергійович – начальник Корабельного районного відділу у м. Миколаєві ГУ ДСНС України у Миколаївській області;

- Про результати проведення Всеукраїнського рейду «Урок» та взаємодію з органами освіти і відділу кримінальної міліції у справах дітей районного відділу міліції щодо повернення та влаштування дітей на навчання у рамках виконання міської Програми профілактики правопорушень, бездоглядності та соціального захисту дітей на 2011-2015 роки присутніх поінформувала Кабацюра Оксана Леонідівна – головний спеціаліст сектору захисту прав, свобод та законних інтересів дітей служби у справах дітей;

- Про здійснення претензійно-позовної роботи адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради та удосконалення роботи з органами судової влади в частині розгляду позовів присутніх ознайомила Степаніцина Інна Леонідівна – заступник начальника відділу організаційної роботи та юридичного забезпечення;

- Про стан призову на строкову військову службу до Лав Збройних Сил України присутніх поінформував Скомороха Валерій Миколайович - завідувач другого відділення Корабельного райвійськкомату.

 

dfsДПІ У КОРАБЕЛЬНОМУ РАЙОНІ м. МИКОЛАЄВА ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДФС У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОВІДОМЛЯЄ

докладно...

 

gromad_aktiv1

16 вересня, голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов провів зустріч з активом громадських організацій Корабельного району («СПАС», «Самозахист», «Козацька громада Корабельного району», «Спадщина»).

У ході зустрічі учасники зібрання виявили обопільну зацікавленість в налагодженні тісних партнерських зв'язків та запропонували вивести на якісно новий рівень вже напрацьовану роботу з адміністрацією, окреслили основні напрямки співпраці. Особливу увагу було звернено на проблему незаконно встановлених тимчасових споруд на території району, питання благоустрою парку «Богоявленський» та скверів Корабельного району.

Учасники зустрічі домовились проводити «круглі столи» один раз у квартал і на їх переконання такий формат стане суттєвим імпульсом для активізації участі мешканців у життєдіяльності громади Корабельного району м. Миколаєва.

 

priziv1Призов на строкову військову службу

У жовтні - листопаді 2015 року відбудеться черговий призов громадян України на строкову військову службу.

Це передбачено Указом Президента України від 17 лютого 2015 №88/2015 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році».

На строкову військову службу призвуть придатних за станом здоров'я до військової служби в мирний час громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Хлопців по 18-19 років у 2015 році призивати не будуть.

Президент України наголосив, що строковиків не повинні відправляти в зону АТО. «Це де-факто буде просто підготовка якісного резерву», - зазначив президент.

Розпорядження голови адміністрації Корабельного району "Про організацію та проведення призову громадян 1988 – 1997 років народження на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань восени 2015 року"

Наказ військового коміссара Корабельного районного військового комісаріату "Про проведення восени 2015 року призову громадян України на строкову військову службу"

 

СПИСОК ПРИЗОВНИКІВ,

які викликаються для проходження медичного огляду Корабельним РВК з метою визначення придатності або можливості надання відстрочки (навчання, за сімейними обставинами)

 

16 вересня 2015 року між адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради та Другим Миколаївським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги було підписано Меморандум про взаємне співробітництво у сфері надання безоплатної правової допомоги населенню

pravova_dopomoga

ЗМІСТ МЕМОРАНДУМУ

 

15.09.2015 на території Корабельного району м. Миколаєва Другим миколаївським місцевим центром спільно з адміністрацією Корабельного району проведено "флеш-моб", в ході якого громадянам Корабельного району роз'яснено порядок отримання безоплатної вторинної правової допомоги та розповсюджено інформаційні матеріали та буклети. В проведенні заходу взяли участь директор Центру Олег Антонець, заступник голови адміністрації Корабельного району Алла Луцька, начальники відділів Центру Олена Тиховод та Тетяна Олійник.

flashmob-2flashmob-1flashmob-3

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2482
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 926284

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"