Головна

pensionПро роботу з «майбутніми - пенсіонерами»

В управлінні Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва повсякчас вдосконалюють роботу щодо опрацювання документів, необхідних для призначення пенсії, до настання пенсійного віку. Недарма говорять в народі: «Що більше знаєш - то більше маєш!». Це прислів'я налаштовує кожного спеціаліста доступно, компетентно та оперативно інформувати керівників підприємств – роботодавців про стан пенсійного забезпечення та наслідки його реформування. Однією із сучасних форм підвищення якості й ефективності надання соціальних послуг є робота не тільки з пенсіонерами, але й з майбутніми одержувачами пенсій та допомог.

докладно...

 

sim_bez_nasiliya30 жовтня 2014 року на базі Миколаївської загальноосвітньої школи №47 пройшов семінар на тему "Організація роботи щодо профілактики жорстокого поводження в сім'ї або реальної загрози його вчинення, а також координація дій усіх зацікавлених служб району, та упередження торгівлі людьми".

Насильство в сім'ї - одна з найбільш поширених і загальновідомих соціальних проблем, з якою прямо чи опосередковано стикається більшість населення. Майнове розшарування суспільства, зниження рівня життя значної частини населення, соціально-побутова невлаштованість, безробіття, юридична безправність, загальна психологічна напруженість, яка часто призводить до алкоголізації і наркотизації, втрата морально-психологічних орієнтирів, негативно відбивається на мікрокліматі в родині, сприяє різкому зниженню культури між сімейного спілкування, призводить до загострення сімейних конфліктів і провокує виникнення сімейного неблагополуччя.

Відкрив семінар заступник голови адміністрації Валентин Леонідович Красножон, від адміністрації Корабельного району доповідали - начальник відділу у справах сім'ї, молоді, культури та спорту Ірина Іванівна Богдан та завідувач сектором у справах дітей Таворська Лілія Володимирівна. Про здійснення роботи з сім'ями доповіла провідний спеціаліст відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді – Сердюк Ольга Дмитрівна. Також доповідала про насилля в сім'ї головний спеціаліст управління у справах сім'ї, дітей та молоді відділу у справах сім'ї та тендерної політики – Дакаленко Олена Олександрівна.

seminar1seminar2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Взяли  участь та доповідали представники управління освіти, органів внутрішніх справ, міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, заступники загальноосвітніх шкіл, психологи дошкільних закладів, голова Корабельної районної організації Товариства Червоного Хреста України Т.Медведєва.

Особливу увагу приділили на діяльність учбових закладів по недопущенню насилля в сім'ї та жорстокого поводження з дітьми.

Якщо існують проблеми в родині, ви страждаєте від фізичного, психологічного, сексуального чи економічного насильства в сім ї – не залишайтеся самотніми, шукайте допомоги. Кожна людина має право на захист свого життя, честі та гідності і ніхто не має права знущатися над Вами.

Адміністрація Корабельного району дуже вдячна педагогам Миколаївської загальноосвітньої школи №47 в організації проведення цього заходу.

 

Вклонимося великим тим рокам

Вони у битві чесно полягли,

А іншого - ні вибору, ні змоги.

Вони загинули. Але перемогли,

Бо віддали життя для Перемоги!"

vizvolen-28102014-TCОднією із жахливих сторінок ХХ століття є Друга світова війна, яка торкнулася і нашої країни. Саме під час цієї війни розпочалось довге і криваве протистояння наших співвітчизників за визволення нашої держави. Тяжкий шлях визволення України тривав з 1942 до 1944 рр., попри гіркоту поразок ми вирвали перемогу у ворога звільнивши нашу державу. Саме цим подіям і була присвячена 27 жовтня 2014 року зустріч працівників бібліотеки-філіалу №18 (для дорослих) з підопічними відділення соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

Розпочалася зустріч з відеофільму, де голосом Левітана повідомлялось про початок війни. В ході зустрічі працівники бібліотеки Тетяна Березнюк та Людмила Мердух розповідали про роки воєнної окупації, про перелом у війні та визначні воєнні операції. Присутні мали змогу переглянути відеофільми про форсування Дніпра, взяття східного валу, звільнення Миколаєва, почули пісні: «Вклонимося великим тим рокам», «Перемога».

По закінченню перегляду кінохроніки присутні згадували розповіді про війну своїх рідних, повоєнне своє дитинство, а потім Лариса Іванченко. Валентина Рожкіна, Любов Колосова читали свої вірші, присвячені великим тим рокам, «дітям війни».

27 жовтня 2014 року у відділенні соціально-медичних послуг відбулась лекція до Дня визволення України під назвою - «Збережемо пам'ять», яка була присвячена великому подвигу наших захисників, бо війна живе і буде жити в душах переживших її тяжкими та незабутніми спогадами. Цей захід був направлений на вшанування тих, хто повернувся з війни, та про тих, хто віддав своє життя за народ, за Велику Перемогу. Подвиг наших захисників – це еталон мужності, патріотизму, сили волі та справедливості.

Дорогі ветерани! Ваша мужність, життєва мудрість, ставлення до ратного і громадянського обов'язку – це високий приклад для наслідування. Наш обов'язок – бути гідними вашого безприкладного життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі. Щиро бажаємо Вам, дорогі ветерани, міцного здоров'я, бадьорості духу, довгих років життя, тепла людських стосунків та родинного затишку.

Відділення Корабельного району міського територіального соціального обслуговування (надання соціальних послуг) дякують всім учасникам заходу за активну участь та запрошують до активної співпраці мешканців району.

Заступник директора міського територіального центру Г.М.Громов

 

pension«Про результати роботи пенсійної служби за 9 місяців 2014 року»

Управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва звітує про результати роботи пенсійної служби управління за 9 місяців 2014 року. Станом на 01.10.2014 в управлінні Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва на обліку перебуває 23 432 пенсіонера. Загальний обсяг видатків на пенсійні виплати склав близько 349 637 тис.грн. Середній розмір пенсії за звітний період склав 1 658 грн., проти 1 565 грн. - на 01.10.2013.

докладно...

 

pensПрагнемо почути кожного!

Загалом, у сучасному світі ключовим показником демократизму держави є рівень правового захисту прав та свобод людини і громадянина. Особливе ж місце в системі засобів захисту прав, свобод та законних інтересів громадян посідає реалізація їхнього права на звернення. В управлінні Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва приділяється особлива увага створенню належних умов для реалізації цього права відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

докладно...

 
spartakiada2014-1
24 жовтня 2014 року на базі Дитячо-юнацького спортивного оздоровчого комплексу відбулося закриття ХІV Спартакіади серед загальноосвітніх шкіл Корабельного району.

Спартакіада в Корабельному районі серед учнів загальноосвітніх шкіл району - це спільна ініціатива адміністрації Корабельного району, міського управління освіти та за підтримки ТОВ «МГЗ», ТОВ «МСП Ніка – Тера», ДП «СМП «Октябрьск», ТОВ «Миколаївський тепловозоремонтний завод».

На урочистому закритті були присутні голова Адміністрації Корабельного району – Олександр Цуканов, заступники голови адміністрації – Олександр Гвозденко та Валентин Красножон, генеральний директор ТОВ «Миколаївський глиноземний завод» – Дмитро Мирний, директор ТОВ "Миколаївський тепловозоремонтний завод" – В'ячеслав Сімченко, начальник служби безпеки ТОВ "МСП Ніка-Тера" – Боровіков Геннадій.

Основною метою змагань стало підвищення якості фізкультурно – оздоровчої роботи в навчальних закладах району, формування здорового способу життя та виявлення найкращих спортсменів серед учнів закладів освіти.

В рамках спартакіади було проведено 6 етапів змагань з різних видів спорту, залучено понад 1300 учнів з 13 навчальних закладів району.

За результатами всіх етапів змагань переможці та учасники спартакіади були відзначені грамотами, голови адміністрації Корабельного району, кубками та цінними подарунками.
 

zah_vit«Є така професія – Батьківщину захищати...!»

З метою сприяння підготовки молоді до захисту Вітчизни, зміцненню її патріотичної та психологічної загартованості на славетних традиціях українського народу, 22 жовтня 2014 року на базі загальноосвітній школі № 19 відбулись міські фінальні змагання з військово-прикладного триборства.

В змаганнях брали участь 12 команд від загальноосвітніх шкіл міста Миколаєва.

Програма змагань передбачала:

- підтягування;

- метання гранати Ф-1 на дальність;

- стрільбу з пневматичної гвинтівки з упору сидячи.

Переможцем міських змагань п'ятий рік поспіль стала команда учнів Миколаївської загальноосвітньої школи № 44 (мкр. Кульбакине Корабельного району) – (директор – Ульянова І.Є.).

МОЛОДЦІ! ТАК ТРИМАТИ!

 

info_logoЕКСПРЕС - ІНФОРМАЦІЯ

23.10.2014

Розпочато роботи з ремонту мережі вуличного освітлення вул. Каховської

*******

Адміністрація Корабельного району провела «гарячі телефонні лінії» з питань:

- адміністративної відповідальності громадян за вчинення правопорушення;

- участі громадськості у заходах щодо запобігання і протидії корупції згідно антикорупційного законодавства України.

Звернулось 2 особи. На всі звернення надано роз'яснення згідно чинного законодавства.

*******

Під головуванням заступника голови адміністрації Олександра Гвозденка відбулась робоча нарада щодо підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 26.10.2014 року. На порядку денному розглядалось питання щодо своєчасного та належного матеріально – технічне забезпечення виборчих дільниць та сприяння дільничним виборчим комісіям у реалізації їх повноважень. За результатами наради дано конкретні доручення та встановлено терміни їх виконання.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2154
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 826326

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"