Головна

«Персидские мотивы» в поетичній творчості С.Єсеніна .....

Персидские мотивы - волшебная страна,

С тобой, Сергей Есенин, поэзия жива...

TC_eseninНа початку жовтня всі шанувальники поезії відзначать 120 річницю з дня народження талановитого російського поета С.Єсеніна. Відзначити цю дату та послухати поезію Єсеніна 23.09.2015р. об 11-год. зібралися слухачі відділення соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Миколаївського департаменту праці та соціального захисту населення, мешканці м. Миколаєва, учасники творчого літературного об'єднання «Золотий парус поезії». З метою популяризації та відзначення творчості поета було організовано та проведено програму - феєрію під назвою «Персидские мотивы – волшебная страна».

Ведучою цього свята поезії виступила керівник об'єднання Шевчук Л.Г. Також в підготовці та проведенні літературно - музичної програми взяли участь: заступник керівника, поетеса, суспільний діяч - Суханова Р.Ф; голова обласної організації «Русичі» - Білоусова Т.М. Свої таланти співака та музиканта, представив талановитий чоловік, «Заслужений артист України», Лауреат премії ім. Аркаса, поет, композитор – Сичов О. Його участь у програмі заполонила слухачів чарівною музикою, співом, грою на музичних інструментах. Нашим учасникам талановито акомпанувала викладач вищого музичного училища культури Біляєва І.Б.Танцювальну частину програми нам представили керівник театру пластики та образу Зінченко Ю.І, майстерно виконала східний танок та здивувала розкішним вбранням працівник відділення соціально-побутової адаптації Мар'янко В. Поезію С.Єсеніна майстерно прочитали: Іванченко Л.В., Суханова Р.Ф, Шевчук Л.Г, Сичов О, Шаталова З.І., Каламурза І.І. та інші. Всі учасники зустрічі творчо себе проявляли: різноманіття поезії Єсеніна, мальовниче вбрання, музичне оформлення та декорації зробили нашу зустріч незабутньою, наповненою красотою, музикальністю та вишуканістю.

Всі учасники та слухачі наприкінці зустрічі проходили через «арку бажань» та висловлювали свої побажання та вдячність організаторам, а потім обмінювалися враженнями, пригощалися смачними фруктами та пили ароматний чай.

В.о. заступника директора міського територіального центру Т.П. Мельник

 

Оголошення

До уваги органів місцевої влади, населення, громадськості та представників бізнесу 25 вересня 2015 року спливає строк подачі юридичним особам державному реєстратору відомостей про своїх кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) та/або відомості про власника істотної участі засновника юридичної особи або про відсутність такого кінцевого бенефіціарного власника (контролера) за Формою 4, затвердженою наказом Міністерства юстиції України «Про затвердження форм реєстраційних карток» від 14 жовтня 2011 року № 3178/5 (пункт 2 розділу ІІ Прикінцевих та перехідних положень Закону України від 14 жовтня 2014 року №1701-VІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів, зі змінами).

В зв'язку з чим юридичним особам необхідно подати державному реєстратору відомості про своїх кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) та/або відомості про власника істотної участі засновника юридичної особи або про відсутність такого кінцевого бенефіціарного власника (контролера) за Формою 4, затвердженою наказом Міністерства юстиції України « Про затвердження форм реєстраційних карток» від 14 жовтня 2011 року № 3178/5 (пункт 2 розділу ІІ Прикінцевих та перехідних положень Закону України від 14 жовтня 2014 року №1701-VІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів, зі змінами).

 

Оголошення

Корабельний відділ державної виконавчої служби Миколаївського міського управління юстиції з метою формування кадрового резерву та можливого подальшого працевлаштування запрошує бажаючих до проходження стажування на посаду державного виконавця.

Кваліфікаційні вимоги до посади державного виконавця: вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра. Без вимог до стажу роботи. Звертатись за адресою м. Миколаїв, вул. Артема, 1а.

 

24 вересня 2015 року у приміщенні ЗОШ №48, за участю керівників районних служб та посадових осіб апарату адміністрації Корабельного району, відбувся виїзний прийом голови адміністрації району Цуканова О.М.

viezd_priem-24-09-15-1viezd_priem-24-09-15-12jpg

На прийомі до голови адміністрації звернулося 10 громадян. У зверненнях були порушені наступні питання:

 щодо ремонту даху у будинку по вул. Артема, 31;

 щодо можливості встановлення теплового лічильника у багатоповерховому будинку по пр. Корабелів, 10б;

 щодо можливості надання дозволу на індивідуальне опалення пр. Корабелів, 10б;

 щодо утеплення даху над квартирою у багатоповерховому будинку по пр. Корабелів, 10б;

 щодо встановлення дитячого майданчика по вул. Ленінградська, 109;

 щодо роботи маршруту №17 (щодо порушення норм санітарного стану);

 щодо маршрутного направлення з мкр. Балабановка до центру міста;

 щодо благоустрою ділянки лісосмуги у мкр. Балабановка;

 щодо ремонту дороги на території ЗОШ №48;

 щодо ремонту дороги по вул. Пархоменка та вул. Артема, 58;

 щодо прийняття мір до приватних підприємців, що порушують дотримання норм санітарного стану біля своїх об'єктів, які розташовані на території, прилеглої до ЗОШ № 48;

 щодо прийняття мір до власників собак, які вигулюють їх на території ЗОШ №48;

 щодо здійснення патрулювання працівників міліції у вечірній час на території, прилеглої до ЗОШ №48.

За результатами виїзного прийому дано відповідні рекомендації та конкретні доручення.

 

logo-blue20-yearАдміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради щиро вітає колектив ТОВ «МСП НІКА – ТЕРА» із славною датою – 20 річчям від дня заснування підприємства.

За роки свого існування підприємством створено потужну виробничу базу, що сприяє зростанню іміджу підприємства та є значним особистим внеском у соціально - економічний розвиток м. Миколаєва.

Нові технології, глибокі знання, досвід і висококваліфікований персонал, об'єднаний спільністю інтересів, заслуговує на вдячність та шану.

Бажаємо колективу міцного здоров'я, достатку і благополуччя, родинного щастя та трудової наснаги в ім'я народу України.

Голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов

 

socalniy-zahistСАНАТОРНО-КУРОРТНЕ ЛІКУВАННЯ УЧАСНИКІВ АТО

Урядом ухвалено Порядок забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням (постанова Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 р. № 200).

Для отримання путівки в цьому році необхідно:

докладно...

 

dfsЕлектронні сервіси ДФС – запорука комфортного адміністрування податків

ДПІ у Корабельному районі м. Миколаєва Головного управління ДФС у Миколаївській області нагадує, що для якісного обслуговування платників податків та забезпечення умов для того, щоб процес адміністрування податків був швидким і комфортним, на веб-порталі Державної фіскальної служби України розміщено ряд сервісів. Користуючись ними, платники зможуть заощадити власний час та кошти.

Сервіс «Електронний кабінет платника податків» - це персональне автоматизоване робоче місце платника, за допомогою якого можна підготувати, заповнити та подати звітність в електронному вигляді.

Сервіс «Декларування on-line» - надає змогу заповнити декларацію про майновий стан і доходи підприємцям та громадянам в електронному вигляді.

Сервіс «Реєстр страхувальників» - інформація про взяття на облік платника ЄСВ, його реєстраційний номер та клас професійного ризику.

Також можна скористатись такими сервісами як: «Митна статистика», «Акредитований центр сертифікації ключів» «Електронна звітність», «Електронна митниця», «Адреси масової реєстрації».

На офіційному веб – порталі ДФС (www.sfs.gov.ua) розміщено чимало електронних сервісів, за допомогою яких платники мають можливість скористатися корисною інформацією. Тож платники мають можливість спланувати свій робочий час за допомогою електронних сервісів, що функціонують на офіційному порталі ДФС України.

Разом з тим нагадуємо, що одним із ключових завдань органів ДФС – є запобігання проявам корупції, а запорука успіху у боротьбі з корупцією - прозорість та відкритість. З метою недопущення корупційних діянь та інших правопорушень діє антикорупційний сервіс ДФС України «Пульс» який працює у вигляді прямої, цілодобової телефонної лінії за номером (044) 284-00-07.

Увага: зміни в порядку нарахування пені та штрафних (фінансових) санкцій

ДПІ у Корабельному районі м. Миколаєва Головного управління ДФС у Миколаївській області повідомляє, що Законом України від 17 липня 2015 року № 655-VIII „Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зменшення податкового тиску на платників податків" (далі – Закон № 655), який набрав чинності з 01.09.2015, були внесені зміни до Податкового кодексу України (далі – Кодекс), зокрема, стосовно нарахування пені при самостійному виявлені платником податку помилок та щодо штрафних (фінансових) санкцій.

Так, завдяки доповненню ст. 129 Кодексу пунктом 129.9, у разі внесення змін до податкової звітності внаслідок самостійного виявлення платником податку помилок відповідно до статті 50 цього Кодексу пеня, передбачена цією статтею, не нараховується, якщо зміни до податкової звітності внесені протягом 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати грошового зобов'язання, визначеного цим Кодексом.

Закон № 655, шляхом доповнення підрозділу 10 розділу XX „Перехідні положення" Кодексу пунктом 35, тимчасово, до 31 грудня 2016 року включно, скасовує платникам податків, обсяг доходів та/або операцій яких за попередній (звітний) рік складав менше 20 млн. грн., штрафні (фінансові) санкції, нараховані на суму податкового зобов'язання, яку платник податків сплатив без оскарження податкового повідомлення-рішення в терміни, визначені цим Кодексом. Нараховані штрафні (фінансові) санкції скасовуються протягом 10 днів з дня сплати такого податкового зобов'язання у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику. Зазначена норма не застосовується у разі повторного протягом року визначення контролюючим органом суми податкового зобов'язання з одного й того самого податку або збору. При цьому у разі скасування штрафної санкції відповідне сплачене податкове зобов'язання не підлягає подальшому оскарженню.

ДПІ у Корабельному районі м.Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

 

23 вересня у рамках реалізації заходів міського проекту «Миколаївській двір» адміністрація Корабельного району та мерія м. Миколаєва презентували третій відремонтований двір та реконструйований дитячо – ігровий майданчик, що розташовані по вулиці Артема, 30, 30А, 32, 34.

У відкритті оновленого двору та дитячо – ігрового майданчику взяли участь міський голова Юрій Гранатуров та голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов.

Адміністрацією району було організовано та залучено до процесу оновлення двору наступні підприємства: КП ДЄЗ «Океан», КП ДЄЗ «Корабел», КЖЕП – 24, ТОВ «Дорлідер», КП ХУМС, ФОП Гойда, ФОП Бучко, ТОВ «Миколаївбудстрой», ТОВ «Миколаївзеленгосп», ОКП «НОТЕ», КП «Обрій – ДКП», силами яких виконано роботи з благоустрою території двору, а саме: відремонтовано козирки над під'їздами, пофарбовано двері під'їздів, встановлено контейнерний майданчик для побутових відходів, проведено ремонт дороги та тротуару, встановлено лави та урни для сміття на території дитячого майданчику, проведено кронування та знесення дерев, відремонтовано мережу зовнішнього освітлення, встановлено пандус по вул. Артема, 30-А (4-й під'їзд), відремонтовано сходи до під'їзду будинку по вул. Артема, 30, проведено ремонт покрівлі даху будинку по вул. Артема, 30-А та теплової мережі зі сторони будинку по вул. Артема, 34.

Приємним сюрпризом для мешканців двору стали нові дитячий та спортивний майданчики, на яких встановлено 4 спортивних об'єкта – турнік і бруси, БУМ гімнастичний, тенісний стіл, а також гірка, 3 гойдалки, пісочниця та карусель.

Концертну та конкурсно – ігрову програми представили художні самодіяльні колективи Палацу культури «Корабельний». Творчий майданчик арт-гриму влаштувала молодіжна рада м. Миколаєва.

Малеча раділа подарункам та призам.

DP-23-09-2015-1DP-23-09-2015-2DP-23-09-2015-3DP-23-09-2015-4

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2482
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 926284

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"