Головна

info_logoЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

12.01.2015

Під головуванням голови адміністрації О.М.Цуканова відбулась апаратна нарада за участю заступників голови, апарату адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та керівників районних служб. На порядку денному були розглянуті такі питання:

- Про облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованих територій України та районів проведення антитерористичної операції доповіла Коба Тамара Вікторівна – начальник управління соціальних виплат та компенсацій Корабельного району ДПСЗН Миколаївської міської ради

- Про виконання заходів з благоустрою території Корабельного району щодо використання бюджетних коштів за підсумками 2014 року присутніх ознайомила Волкан Марина Михайлівна – начальник відділу комунального господарства, благоустрою та санітарного очищення

- Про виконання нормативних актів з питань розгляду звернень громадян в адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради за підсумками 2014 року поінформувала Антонян Тетяна Андріївна – головний спеціаліст відділу організаційної роботи та юридичного забезпечення

 

infoДО УВАГИ СУБЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

 

На виконання доручення Прем'єр-Міністра України від 20.12.2014 № 125 та доручення голови Миколаївської обласної державної адміністрації адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради просить Вас невідкладно вжити заходи економії електроенергії, а саме: припинити вуличне освітлення громадських будівель і споруд, торговельних світлових вивісок, освітлення вуличної реклами.

 

no_feyerverkШановні громадяни, керівники підприємств, установ, мешканці та гості району!

Адміністрація Корабельного району разом з Корабельним районним відділом у м.Миколаєві Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області попереджує про дотримання безпеки під час святкування новорічних свят, недопущення загибелі та травмування населення, особливо дітей, та нагадує про заборону  застосування піротехнічних виробів на об’єктах з масовим перебуванням людей (у закладах освіти, будинках культури, на площі біля районної ялинки, у закладах ресторанного бізнесу та на об’єктах торгівлі). Сподіваємося на розуміння ситуації, здоровий глузд та законослухняність.

Адміністрація Корабельного району

Корабельний районний відділ у м.Миколаєві Головного управління

Державної служби з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області

 

rusalУ Миколаєві нагородили переможців Новорічного марафону

Цього року з ініціативи компанії РУСАЛ в Миколаєві вже вчетверте пройшов Новорічний марафон «Віримо в диво, творимо диво!». Новорічний марафон - це загальноміська масштабна акція, під час якої кожен житель міста, незалежно від віку, освіти і професії, отримав можливість самостійно або разом з однодумцями зробити безліч добрих справ і надати допомогу тим, хто цього потребує.

далі...

 

ПОРЯДОК ЗМІНИ ТА СКАСУВАННЯ ЗАПОВІТІВ

Велика кількість громадян звертаються з питань роз'яснення їм законодавства, щодо посвідченні заповітів та порядку їх зміни та скасування. Тому, щоб зрозуміти зміст вищезазначених дій, перш за все розглянемо, що ж таке заповіт?

Заповіт — це особисте розпорядження фізичної особи на випадок своєї смерті. Право на заповіт має фізична особа з повною цивільною дієздатністю. Це право тісно пов'язано з особою, а тому посвідченні заповіту через представника не допускається.

Докладніше

 

Корабельний район гідно зустрів зимові негаразди

Днями в адміністрації Корабельного району під головуванням голови адміністрації Олександра Цуканова відбулось засідання штабу по боротьбі зі сніговими заметами, ожеледдю та іншими наслідками стихійних явищ. У засіданні взяли участь члени штабу: представники від адміністрації району, відділу з питань надзвичайних ситуацій та житлово-комунальних підприємств району.

Присутні доповіли про готовність своїх підприємств до роботи при несприятливих погодних умовах. Керівники житлово-комунальних підприємств доповіли про наявність 150 тон піску, що необхідний для посипання пішохідних доріжок та тротуарів у випадках ожеледиці. Обговорили етапи взаємодії у випадках виникнення складних погодних умов.

28 грудня для ліквідації наслідків снігопаду, проведення розчистки проїзної частини доріг від снігу й забезпечення проїзду транспорту було задіяно снігоприбиральну техніку та транспортні засоби від КП «ЕЛУавтодоріг», СМП «НІКА – ТЕРА», ДП СМП «Октябрьск», ДП «НАРП», ПП «СТЕГ».

Для розчистки внутрішньоквартальних доріг та дворів будинків від снігу було задіяно всіх працівників житлово – комунальних підприємств району: КЖЕП – 24 (Присяжний В.Л.), КП ДЄЗ «Корабел» (Плєхов М.О.), КП «ДЄЗ «Океан» (Калачов Є.П.), КП ДЄЗ «Пілот» (Тітков К.Ф.)

фотозвіт

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2208
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 795062

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"