Головна

info_logoЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

14.11.2014

Адміністрацією Корабельного району проведено організаційні роботи та розпочато:

- ремонт мережі вуличного освітлення по вул. Ударній;

- громадські роботи щодо прибирання територій по Об'їзній дорозі, вул. Артема, 1, 1а, 1б, пров. «А», вул. Артема, пр. Жовтневий, вул. Прибузька, вул. 295-ї Стрілецької Дивізії, пр. Корабелів, вул. Самойловича.

* * * * * * * *

Ліквідовано звалища сміття: вул. Артема, 1а, пров. «А», вул. Металургів (ул. Рибна), № 28, № 26-а (119 куб.м).

 

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ

З 7 листопада 2014 року підключено додаткові номери Контакт-центру Пенсійного фонду України – (044) 281-08-70 та (044) 281-08-71, за якими можна отримати відповіді на запитання щодо пенсійного забезпечення громадян.

Послуга зв'язку надається відповідно до тарифів ПАТ «Укртелеком», який із жовтня 2014 року включив до тарифного плану «Домашній базовий» 5 годин безплатних міжміських розмов у межах України.

Графік роботи телефонів „гарячої лінії":

• понеділок - четвер – з 9.00 до 18.00;

• п'ятниця – з 09.00 до 16.45;

• обідня перерва – з 13.00 до 13.45,

• субота та неділя – вихідний день.

В Пенсійному фонді України за номером 0-800-503-753 продовжує працювати багатоканальна телефонна лінія Контакт-центру з питань перерахунків і призначення пенсій, пенсійного забезпечення громадян.

 

2

У Корабельному районі Миколаєва розпочала роботу безкоштовна шахова секція

Безкоштовна шахова секція працює в Корабельному районі вже п'ятий рік. Заняття проходять на базі та за фінансової підтримки Центру соціальних програм компанії РУСАЛ в Україні під керівництвом програміста підприємства «РУСАЛ Автоматизація» Олександра Колесніченка. Сам завзятий любитель цієї настільної гри, в минулому - викладач з шахів ДЮСШ № 4, дійсний член Миколаївського шахового клубу, він у вільний від роботи час охоче ділиться з дітьми своїми знаннями.

- З минулого року наш шаховий клуб є членом Миколаївської обласної федерації шахів, - розповідає директор представництва ЦСП РУСАЛу в Україні Олена Ожема. - Відповідно, дітям, які у нас займаються, за підсумками року, за результатами різних змагань присвоюються розряди.

3

 

- Щороку ми проводимо турнір «Шахові Надії». Торік була сформована шахова команда ЦСП, в яку в результаті серйозного відбору увійшли Роман Жуков, Максим Жуков, Владислав Сулімовський, Роман Нановський, Костянтин Іваненко, Марія Самойленко та Софія Томіліна, - поділився керівник шахової секції Олександр Колесніченко. - Ці діти зараз представляють Центр соціальних програм на різних командних змаганнях, що проводяться шаховою федерацією Миколаївській області.

 

Зараз в шаховій секції займаються три групи дітей від 4 до 17 років. Заняття проходять по суботах з 12:00. Всі бажаючі навчитися інтелектуальній грі, завдяки якій розвиваються логіка, швидкість реакції, нестандартне мислення, можуть звертатися за адресою: пр. Жовтневий, 325/1, тел. 63-66-96.

 

Шановні суб'єкти господарської діяльності!

Прийом та видача документів для оформлення ліцензій (дублікатів) на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами відбувається в Центрі обслуговування платників ДПІ у Корабельному районі м. Миколаєва.

Згідно з вимогами статті 15 Закону України від 19.12.1995р. №481/95-BP «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» зі змінами та доповненнями для отримання ліцензії суб'єктам господарювання необхідно надати наступні документи:

1. Заява суб'єкта господарювання, яка надається окремо на кожний вид торгівлі - алкогольні напої або тютюнові вироби (форма додається у додатку 1).

2. Довідка органу доходів і зборів про реєстрацію електронних контрольно-касових апаратів (книг обліку розрахункових операцій), що знаходяться у місці торгівлі (у разі отримання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями).

3. Копія платіжного доручення з відміткою банку про сплату (оригінал відмітки банку).

Документи подаються в одному примірнику в оригіналі або копіях, засвідчених нотаріально або органом, який видав оригінал документа.

Отримання ліцензії в ЦОП дозволить значно економити кошти і час.

* * * * * * * *

З початку року понад 29 тисяч платників податків отримали послуги в ЦОП

На базі ДПІ у Корабельному районі м.Миколаєва ГУ МІндоходів у Миколаївській області працює Центр обслуговування платників (ЦОП).

З початку 2014 року Центр відвідали понад 29 тисяч громадян. Найбільше їх цікавили питання подання звітності, отримання довідки про відсутність заборгованості із сплати податків, видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків, прийом та видача документів для оформлення ліцензій (дублікатів) на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами.

Також, в Центрах обслуговування платників надаються консультації щодо заповнення заяв та податкової звітності, інформація про реквізити рахунків для зарахування коштів в бюджети, здійснюється прийом звітних та інших документів платників податків, надання публічної інформації.

Як зазначив начальник ДПІ у Корабельному районі м.Миколаєва ГУ Міндоходів у Миколаївській області Жмуровський Ігор Олександрович: - „Центр обслуговування платників – це сприятлива робоча атмосфера і надання широкого переліку послуг для платників в одному залі. Оскільки ми прагнемо до розвитку партнерських стосунків з громадянами і бізнесом, наша робота спрямована, в першу чергу, на вдосконалення податкових сервісів. Якісне сервісне обслуговування платників – наш пріоритет. І важливо, що більшість клієнтів ЦОП під час отримання адміністративних процедур щодня переконуються в цьому".

ДПІ у Корабельному районі м.Миколаєва

                                                                             ГУ Міндоходів у Миколаївській області

 

ЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

На території Корабельного району працівниками ФОП «Барбалюк» виконано будівництво першого контейнерного майданчика для обслуговування будинків по вул. Металургів, 6, 8, 10.

156158 

 

 

info

ЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

Осіння акція деревонасадження триває....

Представники загальноосвітніх шкіл району №№ 33, 49, Миколаївського професійного ліцею будівництва та сфери послуг, ОСББ "Аврора Н", КП ДЄЗ "Океан", КП ДЄЗ "Корабел", КП ДЄЗ "Пілот" та КЖЕП-24 отримали від адміністрації Корабельного району 163 дерева та 343 куща для здійснення посадки на території учбових закладів та житлового фонду Корабельного району.

 

0166

Сьогодні, 10 листопада, заступник голови адміністрації Олександр Гвозденко взяв участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня вшанування ветеранів органів внутрішніх справ України.

За багаторічну та бездоганну службу, вагомий внесок у справу зміцнення законності і правопорядку, активну участь у громадському житті органів та підрозділів внутрішніх справ Корабельного району, за виховання та професійне становлення молодих працівників міліції Почесні грамоти голови адміністрації отримали:

1.Андрєєв Олександр Іванович

2.Володін Владислав Валерійович

3.Пресницька Олена Юхимівна

4.Терів Микола Степанович

5.Первинна ветеранська організація Корабельного РВ УМВС України в Миколаївській області

 

5

Жителі Миколаєва - на старті добрих справ

У Миколаєві розпочався вже четвертий благодійний Новорічний марафон «Віримо в чудо, творимо чудо!», організований компанією РУСАЛ. Мета акції - об'єднати зусилля городян і надати допомогу всім, хто її потребує.

Цього року учасниками Новорічного марафону стали 9 команд. Три з них - від проммайданчика Миколаївського глиноземного заводу: «Дівчата» (центральна заводська лабораторія), «Молодіжна рада» (активісти проммайданчика) і «Dream Team - команда мрії» (СЦ «Металург»). Ще 6 команд представили ВУЗи та підприємства міста: «Фабрика чудес» (Миколаївський тепловозоремонтний завод), «МОряч-ОК» (СМП «Октябрьск»), «Good People» (благодійний фонд «Мир - не без добрих сердець»), «Твори добро» і «Екстраверти» (Миколаївський національний аграрний університет і Миколаївський національний університет ім. В.А. Сухомлинського), «Самоделки» (IT-компанія «Квадролоджік» разом з однодумцями).

4

Новорічний марафон - це масштабна загальноміська акція, під час якої кожен житель Миколаєва, незалежно від віку, освіти, можливостей, може самостійно або разом з друзями зробити безліч добрих справ, надати допомогу тим, хто дійсно її потребує.

Для перемоги в Новорічному марафоні необхідно успішно подолати три «станції», виконати 7 завдань різного рівня складності і заробити максимальну кількість балів. Також команди можуть заробити додаткові бали за креативність, кількість залучених до проекту колег, друзів, членів сім'ї. Команди, які успішно пройдуть всі новорічні станції і наберуть найбільшу кількість балів, стануть переможцями Новорічного марафону і отримають грошові сертифікати на благодійну діяльність. Загальний призовий фонд становить 25 000 грн.

Докладніше

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2165
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 828992

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"