Головна

Щиро вітаємо з 225-ю річницею міста МИКОЛАЄВА! 

Бажаємо Миколаєву процвітання, а його жителям міцного здоров'я, щастя, миру, добробуту та нових здобутків!

11.09.2014

13.30 Святково-концертна програма «Любе місто моє - Миколаїв» та нагородження матерів-героїнь Корабельного району з нагоди заснування 225-ї річниці міста Миколаєва.

15.00 Підведення підсумків, нагородження переможців конкурсу малюнків «Хай завжди світить сонце, хай завжди буде мир!» серед дошкільних закладів Корабельного району, (пр. Жовтневий, 314, адміністрація Корабельного району)

12.09.2014

10.00 Урочисте відкриття спортивного залу (після реконструкції) ДЮСШ № 5 (вул. М.Ульяновой, 2)

11.00 Урочисте відкриття зупинки європейського рівня(пр. Жовтневий, 316)

11.30 Урочисте відкриття «Мотузкового парку «Адреналін». (Сквер БК Жовтневого району пр. Жовтневий, 328)

17.00 Концертна програма: «Миколаїв місто рідне» (мкр. Кульбакине, вул. Райдужна, 38)

13.09.2014

8.0013.00 Ярмарок сільськогосподарської продукції по цінам виробника господарств Жовтневого та Корабельного районів. (пр.Жовтневий, 253/1) парк Богоявленський.

 

СПОНСОРИ ОРГАНІЗАЦІЇ СВЯТА:

ТОВ «МИКОЛАЇВСЬКИЙ ГЛИНОЗЕМНИЙ ЗАВОД»

ТОВ «НИКОЛАЕВСКИЙ ТЕПЛОВОЗОРЕМОНТНЬІЙ ЗАВОД», ДИРЕКТОР СИМЧЕНКО ВЯЧЕСЛАВ

 

pensionУправління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва повідомляє, що для оперативного забезпечення виплати пенсій громадянам, вимушеним переселитися з Донецької та Луганської області Пенсійний фонду України максимально спростив порядок переведення пенсійних справ в інші регіони. Пенсіонерів беруть на облік і забезпечують їм виплати пенсій за новим місцем перебування або проживання тільки за їхньою заявою та за матеріалами електронної пенсійної справи. Виплату пенсій для них забезпечують відповідно до графіків.

Станом на 08.09.2014 до управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва звернулись за переведенням пенсійної справи 106 осіб з Луганської та Донецької областей, з яких 92 особам розпочато виплату пенсії.

 

subbotnik-9-2014-8З нагоди святкування Дня народження міста Миколаєва

6 вересня мешканці Корабельного району взяли участь у загальноміському суботнику з нагоди підготовки до святкування 225-ї річниці від дня заснування міста Миколаєва.

З метою утримання територій у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об'єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності громади Корабельного району було прибрано території, а саме: по пр. Жовтневому, пр. Корабелів, вул. 295-ї Стрілецької дивізії, вул. Глинки, вул. Новобудівній, вул. Айвазовського, вул. Янтарній, вул. Командарма Уборевича, вул. Металургів, по Об'їзній дорозі, міні - стадіон по вул. Рибній 1/2; сквери: «Солдатський», «Водолій», ім. Михайла Ливанова, біля ЗОШ № 14, біля пам'ятника на ст. Кульбакине, біля джерела «Турецький фонтан»у парку «Богоявленський», зелена зона по пр. Корабелів, 2 та пустир біля контейнерів гуртожитків по вул. Артема, 1, 1а, 16.

За підсумками суботнику активно відгукнулися учні та вчителі всіх навчальних закладів, розташованих на території району; житлово-комунальні підприємства району (КП ДЄЗ «Корабел», КП ДЄЗ «Пілот», КП ДЄЗ «Океан», КЖЕП- 24, КП «Обрій -ДКП», СКП «Гуртожиток»); адміністрації Корабельного та Жовтневого районів; медичні установи району; ТОВ «МГЗ»; ДП СМП «Октябрьск», МСП «Ніка–Тера», ТОВ «Миколаївський тепловозоремонтний завод», ТОВ «Металург Півдня», Жовтневе управління водного господарства; заклади культури; ТОВ «Елеваторпромсервіс», ТОВ «Миколаївзеленгосп»; ТОВ «Алан–Техно»; державні установи та організації району.

Під час проведення заходів до робіт було залучено 12 одиниць авто техніки та вивезено 200 куб. м сміття. У суботнику взяли участь 4490 осіб.

фотозвіт

 

pens«Інформаційний кіоск» - інтерактивна послуга.

Управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва інформує, що в приміщенні управління розташований інформаційний кіоск.

Інформаційний кіоск - це комп'ютеризований аппарат зі спеціальним програмним забезпеченням та сенсорним екраном. За допомогою дотиків, сенсорний екран дає можливість швидко вибрати необхідний розділ інтерфейсу. Призначення таких кіосків полягає в забезпеченні доступу до інформаційних ресурсів, які знаходяться в Інформаційному центрі персоніфікованого обліку Пенсійного фонду України. Вони дають можливість громадянам самостійно, не звертаючись до працівників Пенсійного фонду, за лічені секунди отримати відомості зі своєї облікової картки.

Для більш швидкого самостійного ознайомлення з приладом для відвідувачів біля інформаційного кіоску управління ПФУ в Корабельному районі м.Миколаєва розміщена інструкція з користування, з детальним описом функцій та можливостей інтерфейсу. Отримання інформації з кіоску займе від тридцяти секунд до півтори хвилини! Щоб скористатись кіоском не має необхідності володіти спеціальними знаннями, просте користування можливо в будь-якому віці.

З інформаційного кіоску можна:

- за допомогою свідоцтва про загальнообов'язкове державне соціальне страхування отримати доступ до даних, накопичених в системі персоніфікованого обліку;

- за допомогою пенсійного посвідчення отримати доступ до даних пенсійної справи;

- отримати інформацію про часи прийому керівників та спеціалістів управління, в якому розташовано інформаційний кіоск;

- іншу довідкову інформацію.

Інформаційний кіоск управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва знаходиться в приміщенні управління за адресою: вул. Артема, 1-Б.

 

З нагоди Дня підприємців

 5 вересня, у малій залі адміністрації Корабельного району під головуванням першого заступника голови адміністрації Ігоря Копійки та заступника голови адміністрації Валентина Красножона відбулись урочистості з нагоди Дня підприємця.

12 

Головуючі привітали підприємців Корабельного району зі святом та побажали успіхів у підприємницької діяльності, забезпечені її розвитку на благо України.64 

За плідну працю, вагомий особистий внесок у розвиток підприємництва, активну участь у суспільному житті м. Миколаєва Почесною грамотою міського голови були відзначені:

Бут Олена Миколаївна – директор ТОВ «Лакомка»;

Войхевич Олександр Павлович - фізична особа-підприємець.

За приватну ініціативу, активну громадську позицію, плідну співпрацю, особистий внесок у розвиток підприємництва Почесною грамотою голови адміністрації Корабельного району були нагороджені:

Черноус Ірина Анатоліївна - директора ТОВ «ЕКЮР»;

Штанкевич Геннадій Володимирович - фізична особа-підприємець.

Топчий Леонід Леонідович - фізична особа-підприємець.

Лой Віктор Петрович - фізична особа-підприємець.

Штода Людмила Михайлівна - фізична особа-підприємець.

Шендрик Світлана Михайлівна - фізична особа-підприємець.

Бойченко Павло Олексійович - фізична особа-підприємець.

Панченко Альберт Борисович - фізична особа-підприємець.

Кеворкова Маргарита Юріївна - фізична особа-підприємець.35

По закінченню урочистої частини підприємців Корабельного району привітав сімейний ансамбль родини Гаврилових «Дунай».

 

pensionФізичні особи підприємці - майбутні пенсіонери!

Більшість людей заздалегідь не цікавиться ні розміром майбутньої пенсії, ні потрібним переліком документів та термінами подачі їх до пенсійної служби. А коли настає пора йти на заслужений відпочинок, тоді й виникають проблеми: то записи у трудовій книжці зроблено з порушеннями, а то й, аби не втратити страховий стаж, потрібно донести додаткові довідки. Часом буває навіть, що підприємство, на якому людина чимало пропрацювала, давно ліквідували, тож на розшук його слідів в архіві потрібен буде певний час. Аби прискорити терміни призначення пенсій, і водночас спростити процес, пенсійники розпочали роботу з "кандидатами" у пенсіонери.

Докладно

 

Допомогли зібрати портфель

 4У Миколаєві пройшла благодійна акція «Збери портфель дитині». Організатори - представництво ЦСП РУСАЛу в Україні - допомогли нужденним сім'ям зібрати необхідне шкільне приладдя.

- Ми четвертий рік поспіль реалізуємо програму підтримки дітей-інвалідів Корабельного району, - розповідає директор представництва ЦСП РУСАЛу в Україні Олена Ожема. - Щороку напередодні 1 вересня в рамках програми проводимо акцію «Збери портфель дитині» та адресно допомагаємо потребуючим сім'ям з дітьми-інвалідами, передаючи їм необхідні шкільне приладдя. Щоб зібрати один «шкільний комплект», минулого року батькам було потрібно від 500 до 1000 гривень, цього разу, в умовах зростання цін, ця сума помітно зросла. Якщо ж сім'я виховує дитину-інваліда, тобто витрачає гроші на медикаменти та оздоровчі процедури, то підготовка до школи сильно «б'є» по сімейному бюджету. Слід зазначити, що число небайдужих людей, готових надати допомогу, збільшується з кожним роком. Цього року нам вдалося зібрати значно більше шкільного приладдя, ніж у минулі роки. Завдяки чуйності жителів Корабельного району та міста в цілому, особистим пожертвуванням працівників проммайданчика МГЗ вдалося зібрати 115 шкільних наборів.

читати далі

 

info_logoЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

02.09.2014

Розпочато роботи з поточного ремонту мереж вуличного освітлення по по вул. Рибній (від вул. Металургів до вул. Фонтанної) та по вул. Космонавта Беляєва.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2022
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 789830

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"