Головна

subbotnikЗ метою благоустрою та озеленення території Корабельного району міста Миколаєва, з 23 до 25 квітня на території району проведено суботник.

Працівниками адміністрації Корабельного району, управління соціальних виплат і компенсацій Корабельного району, ДП «СМП «Октябрьск», мешканців району та громадськості виконано роботи з прибирання та благоустрою лісу та території, прилеглої до пляжу «Чайка», скверу по вул. Металургів.

Працівники адміністрації Корабельного району та ТОВ «МСП Ніка – Тера» висадили 50 катальп та 20 кущів по вул. Айвазовського. Також працівники ТОВ «МСП Ніка – Тера» спільно з громадськістю та мешканцями будинку встановили 2 лави та стіл з лавою на подвір'ї будинку № 3 по вул. Айвазовського, виконали роботи з благоустрою території, прилеглої до будинку.

Працівники адміністрації Корабельного району, ТОВ «МСП Ніка – Тера», громадськість та мешканці виконали роботи з прибирання скверу та території містечка «Сказка», організовано роботи по вивозу сміття.

Загальна кількість задіяних людей у суботнику становить 450 чоловік. Задіяно 6 одиниць техніки для вивозу сміття та поливу дерев.

 

info_logoЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

28.04.2015

У рамках комплексної Програми перспективного розвитку приватного сектору Корабельного району на 2011-2015 роки, яка направлена на покращення благоустрою та поліпшення умов проживання мешканців району у приватному секторі, виконано поточний ремонт мереж зовнішнього освітлення по вул. Литовченка - від вул. Фруктової до вул. Степової (довжина 607 п.м, встановлення 14 світлоточок), по вул. О.Вишні - від вул. Новобудівної до вугільного складу (довжина 670 п.м, встановлення 18 світлоточок).

 

mot_emblema28 квітня – Всесвітній день охорони праці

Всесвітній день охорони праці був оголошений Міжнародною організацією охорони праці з метою привернення уваги світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення і просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці.

Ідея заснування Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня пам'яті загиблих працівників, який вперше був проведений американськими та канадськими працівниками в 1989 році в пам'ять про співробітників, котрі загинули чи постраждалих на роботі. У більше ніж в ста країнах світу в цей день проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці. День об'єднання людей навколо проблеми збереження життя і здоров'я працівників офіційно визнаний і в Україні з 2006 року.

 

pensionУправління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва інформує:

- Результати роботи пенсійної служби управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва за І квартал 2015 року

- "Про стан контрольно-перевірочної роботи"

- "Про роботу зі зверненнями громадян за І квартал 2015 року";

- "Про аналіз роботи управління щодо реалізації норм Закону України: «Про адміністративні послуги»";

- "Про доступ публічної інформації";

- "Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України";

- "Про обслуговування громадян за принципом «єдиного вікна»".

докладно...

 

ccpМолодіжна рада проммайданчика МГЗ провела уроки безпеки в трьох школах

Молодіжна рада (МР) проммайданчика Миколаївського глиноземного заводу продовжує цикл відкритих уроків, приурочених до Всесвітнього дня охорони праці. Цього року активісти побували в Прибузькій і Лиманівській загальноосвітніх школах Жовтневого району та школі №48 в Корабельному районі Миколаєва.

- Метою даних уроків є ознайомлення учнівської молоді з системою організації охорони праці на МГЗ, засобами індивідуального захисту та правилами безпечного використання приладів у побуті, - розповідає голова МР проммайданчика МГЗ Андрій Велігін. - Активісти проводять лекції в ігровій формі, тому що переконані, що так діти набагато краще сприймають важливу і серйозну інформацію, яку необхідно отримувати з юного віку.

На лекціях школярі дізналися багато цікавого про Всесвітній день охорони праці, про завод, про охорону праці, про те, які засоби індивідуального захисту використовуються при виконанні тих чи інших робіт. Учні отримали можливість приміряти спецодяг металургів і переконатися, що він захищає від різних видів травм.

- Після теорії у нас обов'язкова практика, - говорить член Молодіжної ради Євгенія Піменова. - У вигляді інтерактивної вікторини ми перевіряємо, як діти засвоїли матеріал. Найактивніші та найкращі отримали на пам'ять невеликі сувеніри.

rusal_in_school- У багатьох дітей батьки працюють на промислових підприємствах, у тому числі і на проммайданчику МГЗ. Тому вони повинні усвідомлювати, що праця їх тат і мам безпечна, - вважає член Молодіжної ради Максим Єрмаков. - Також вони повинні володіти елементарними знаннями безпечного використання побутових приладів, електроінструментів.

Подібний урок проводиться активістами МГЗ четвертий рік поспіль. За цей час його учасниками стали учні гімназії №3, шкіл села Галицинове і села Лупарево, а в цьому році і школярі сіл Прибузьке і Лимани, а також п'ятикласники Миколаївської школи №48.

Після підбиття підсумків всі учасники отримали солодкий подарунок - торт від компанії РУСАЛ. Також активісти МС передали школам інформаційні плакати з безпечного використання побутових приладів, ручних та електроінструментів.

 

25 квітня у рамках відзначення Українського Дня навколишнього середовища (18 квітня) та Міжнародного Дня Землі (22 квітня) працівники адміністрації Корабельного району ініціювали та провели весінній суботник з санітарного очищення від сміття лісового масиву уздовж вул. Новобудівної.

subotnik24-04-15-1subotnik24-04-15-2subotnik24-04-15-3subotnik24-04-15-4subotnik24-04-15-5subotnik24-04-15-6

 

pravova_osvitaПравова освіта

У зв'язку зі змінами в законодавстві, які стосуються більшості населення, особливо болюче їх сприймають пенсіонери та інваліди. Щоб розвіяти безліч сумнівів пенсіонери та інваліди мають можливість почути про всі зміни та роз'яснення до законодавчих актів у відділенні соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. Спеціалістами за фахом відповідно до напрямку роботи проводиться інформаційно – роз'яснювальна робота. Ці зустрічі проводяться за потребою.

докладно...

 

info_logoЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

23 квітня 2015 року спеціалістами адміністрації Корабельного району спільно з працівниками Корабельного РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області, членами громадського формування «Каскад» проведено рейд щодо припинення стихійної торгівлі на території Корабельного району за адресами: пр. Жовтневий 311, пр. Жовтнвий, 317, пр. Жовтневий, 342/2 (біля крамниці «Галактика»), вул. Артема 14/1 - 14/2 (біля ЗОШ-33), ринок «Фенікс», вул. Генерала Попеля, 170. Складено 6 протоколів за ст.160 ч. 1 та 5 протоколів ст..152 (торгівля у не відведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до Корабельного суду та адміністративної комісії для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

******

Відповідно до Порядку використання комунальним підприємством Миколаївської міської ради «Центр захисту тварин» бюджетних коштів на регулювання чисельності тварин гуманними методами у м. Миколаєві проводяться роботи з відлову безпритульних тварин для подальшої роботи з їх стерилізації та визначення стану агресивності тварини або виявлення небезпечного захворювання.

За період з 16 по 22 квітня 2015 року на території Корабельного району було виловлено 28 безпритульних собак, за наступними адресами:

- вул. Артема, 1а, 1б - 11 собак;

- вул. Новобудівна, 5 - 5 собак;

- вул. Рибна, 22 - 3 собаки;

- вул. Ленінградська, 5а - 4 собаки;

- вул. Зенітників (кладовище у мкр. Ш.Балка) - 3 собаки;

вул. Глинки, 5, 7 - 1 собака;

- вул. Новобудівна, 48 (АГК «Луч») – 1 собака.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2278
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 818639

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"