Головна

infoНа виконання Кодексу цивільного захисту України, «Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов'язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.10.13 № 819 керівники та фахівці підприємств, установ та організацій, діяльність яких пов'язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту зобов'язані пройти функціональне навчання в мережі підрозділів навчально - методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у Миколаївській області.

В листопаді формуються додаткові групи для проходження функціонального навчання з питань цивільного захисту у 2016 році.

Заявку на навчання подаються в адміністрацію Корабельного Миколаївської міської ради.

За додатковою інформацією та роз'ясненнями звертатися до відділу з питань НС та ЦЗН в Корабельному районі.

Довідки за тел. 25-23-78

 

Про підсумки проведення рейдів «Діти вулиці»

Немає кращої картини в світі, ніж дитина, що посміхається на руках у щасливої матері. Так повинно бути, це знають всі. А тому важко знайти відповідь, чому деякі неповнолітні тікають з рідної домівки, жебракують, надають перевагу вулиці, а не рідним батькам та своїй домівці.

Відповідно до законодавчих актів України, що регулюють та захищають права дітей, батьки зобов'язані піклуватися про здоров'я, фізичний та духовний розвиток своїх дітей. Однак, нажаль, є і такі, яким постійно потрібно нагадувати про свої обов'язки щодо дітей. Законодавством покладено захист прав, свобод та законних інтересів дітей на служби у справах дітей та правоохоронні органи, зокрема на кримінальну міліцію у справах дітей.

Однією з форм роботи сектору захисту прав, свобод та законних інтересів дітей служби у справах дітей є проведення профілактичних рейдів з метою запобігання дитячій безпритульності, бездоглядності, порушень їх прав та інтересів. Під час проведення таких заходів в першу чергу відвідуються діти, які перебувають на обліку служби, як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах. Крім цього, відвідуються місця найбільшого скупчення дітей, а саме: території, прилеглі до навчальних закладів, ринки, комп'ютерні клуби, парки.

Станом на 02.11.2015 службою у справах дітей спільно з сектором кримінальної міліції у справах дітей, міською службою організовано та проведено 25 профілактичних рейдів, під час яких відвідані 37 сімей, де проживають діти, які опинилися у складних життєвих обставинах, або перебувають на профілактичному обліку; 27 законних представників попереджено про адміністративну відповідальність, ініційовано притягнення до відповідальності — 11. Дорослих осіб, які порушували права дітей, втягували їх до протиправної діяльності учасниками рейдів не виявлялося.

Після таких відвідин в офіційних документах буде написано "проведено профілактичну бесіду...". Насправді працівникам служби у справах дітей доводиться постійно нагадувати горе-батькам про елементарні речі: дитину потрібно нагодувати, надати їй особисте місце в квартирі, де можна було б відпочити, почитати, зробити шкільні домашні завдання. А крім того, необхідно прибрати в помешканні, адже антисанітарія - перша причина багатьох захворювань. Відсутність нового ремонту та різноманітних різносолів на столі можна зрозуміти, далеко не всі громадяни мають достатню заробітну платню. Але бруд, що за кілька тижнів чи місяців заполонив квартиру, дитина, яка в цьому смітті копирсається, а поряд - пусті пляшки з-під алкоголю, - речі неприпустимі.

Спеціалістам служби та правоохоронцям доводиться виховувати таких осіб, які в першу, в другу, в третю чергу думають про пляшку алкоголю, наркотики чи будь-які інші розваги, і лише інколи згадують про своє дитя. Тому дуже важко прийняти кардинальне рішення – відібрати дитину. Адже головне завдання - зберегти сім'ю та залишити дитину з рідними матір'ю та батьком.

 

info_logoЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

02.11.2015 відбулась апаратна нарада під головуванням голови адміністрації Цуканова О.М. за участю апарату адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та керівників районних служб. На порядку денному були розглянуті такі питання:

- Про підсумки проведення рейдів «Діти вулиці» у рамках виконання міської Програми профілактики правопорушень, бездоглядності та соціального захисту дітей на 2011-2015 роки доповіла Таворська Лілія Володимирівна – завідувач сектору захисту прав, свобод та законних інтересів дітей служби у справах дітей;

- Про Порядок реалізації арештованого майна боржників через систему електронних торгів арештованим майном присутніх ознайомила Юдіна Ірина Михайлівна – старший державний виконавець Корабельного відділу державної виконавчої служби Миколаївського міського управління юстиції;

- Про стан роботи адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради за підсумками 10 місяців 2015 року присутніх ознайомила Антонян Тетяна Андріївна – головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців, секретар адміністративної комісії.

 

Осіння акція «Свято деревонасадження, санітарного очищення та благоустрою м. Миколаєва»

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради на виконання розпорядження голови   Миколаївської     облдержадміністрації від 30.09.2015 № 205-р «Про проведення міської осінньої акції «Свято деревонасадження, санітарного очищення та благоустрою м. Миколаєва» організувала осінній суботник на території Корабельного району.

У заходах взяло участь 132 підприємства, організації, учбових і лікувальних закладів та торгівельних установи. Під час проведення суботника виконано наступні роботи:

- прибрано від сміття, пакетів, гілок дерев зелені зони уздовж магістральних доріг по пр. Жовтневому, пр. Корабелів, вул. 295-ї Стрілецької Дивізії, вул. Айвазовського, Об'їзній дорозі, вул. Металургів, вул. Глинки, вул. Новобудівній, вул. Маячній;

- прибрано сквери «Солдатський», «Ольшанців», «Зв'язку», біля адміністрації району.

У суботнику з санітарного очищення району взяло участь понад 1973 осіб. Залучено 8 одиниць автотехніки, зібрано 253 куб.м опалого листя.

sub_1sub_2

 

1233Лекції для студентів – запорука гідного життя у майбутньому

Спеціалістами управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва постійно проводяться лекції із учнями старших класів та студентами навчальних закладів району з питань новацій в пенсійному законодавстві.

Аналізуючи такі лекції, фахівці управління дійшли висновку, що громадян треба спрямовувати до розуміння власного статусу застрахованої особи в системі соціального страхування. Відповідно, що раніше таке виховання розпочнеться, то помітнішим і вагомішим ефект це матиме в майбутньому.

Так 28 жовтня 2015 року спеціалісти управління завітали до Вищого професійного училища суднобудування м. Миколаєва, аби повідомити про новації в пенсійному законодавстві.

Під час проведення заходу головний спеціаліст сектору персоналу та організаційно–інформаційної роботи Мельникова Олена Петрівна ознайомила молодь із принципами функціонування пенсійної системи, роботою органів Фонду, уявлення про страховий стаж необхідний для призначення пенсії, запровадження накопичувальної пенсійної системи з 01.01.2017.

На зустрічі Олена Мельникова розповіла юнакам про основні завдання та функції пенсійної системи, зазначила про переваги накопичувальної системи. Вона зосередила увагу на ризиках втрати соцгарантій найманими працівниками у разі зайнятості в тіньовому секторі економіки та при отриманні заробітної плати «в конверті». У свою чергу студенти ставили чимало запитань, які показали, що вони розуміють важливість пенсійного забезпечення. Молодь цікавилась роботою веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, за допомогою якого можна отримати інформацію щодо зміни в пенсійному законодавстві.

 

Ветерани, дякуємо за подвиг століть...

27 жовтня, з нагоди Дня визволення України від нацистських окупантів у ІІ світовій війні, представниками відділення соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Миколаївського департаменту праці та соціального захисту населення спільно із працівниками бібліотеки - фїлії №18 було організовано та проведено захід до Дня визволення України під назвою «Ветерани, дякуємо за подвиг століть». На захід завітала районна рада ветеранів на чолі із заступником голови районної організації Іванченко Г.М., ветерани війни та мешканці району.

Своїми спогадами про ті далекі, тривожні часи з нами поділились: інвалід війни Телеганенко В.І.; учасник бойовиї дій Гончар Т.А, учасник війни Білошапкін О.К.

Працівники бібліотеки: Березняк Т.А, Мердух Л.З, Романаускене Н.О. підготували книжкову виставку художньої літератури під назвою «Подвигу солдата – вклонімося» та змістовну розповідь про ті подіі, показали документальні відеоматеріали про визволення Миколаєва, про визначальні військові операції в ході війни. Учасники музичного факультету «Університету третього віку»: Артеменко Л, Арутюнова Г, Шаховал Г, Черторигіна М, Рожкіна В, Кислична Т, виконували пісні про Україну, а Телеганенко В., виконав на гармошці мелодію воєнних часів. Білошапкін О., Рожкіна В., Шаховал Г. продекламували власні вірші.

Всі учасники програми отримали від зустрічі незабутні емоції, вони ділилися враженнями, робили фото та дякували за проведений захід.

Вітаємо з Днем визволення України! Бажаємо всім ветеранам міцного здоров'я та мирного неба над головою.

veteran_1veteran_2

 

2МГЗ вирішив проблеми швидкої допомоги

У 2012 році після реформування системи швидкої допомоги на базі Жовтневої ЦРБ з'явився пункт постійного базування бригад швидкої допомоги Корабельного району. Тут знаходяться робочі кабінети, кімната для мінімального відпочинку персоналу, місце зберігання медикаментів і апаратури.

- Завідувачка пунктом звернулася до колективу МГЗ з проханням про надання допомоги нашому структурному підрозділу, - говорить головний лікар Миколаївського обласного центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф Андрій Самойлов. - У найкоротші терміни, завдяки фінансовій підтримці підприємства, у нас з'явилися 2 кардіографи і 3 сумки-укладки для лікаря швидкої допомоги, корпусні меблі для приміщень, м'який куточок для комфортного відпочинку персоналу на загальну суму близько 85 тис. грн

- Таким чином, ми продовжуємо реалізовувати нашу програму соціального партнерства, - вважає генеральний директор МГЗ Дмитро Мирний. - Усі наші зусилля спрямовані на те, щоб системно покращувати інфраструктуру, рівень життя жителів міста і області. Сподіваємося, що придбане устаткування допоможе врятувати не одне людське життя, а благоустрій приміщень сприятиме повноцінному відпочинку бригад швидкої допомоги, щоб вони зі свіжими силами могли виїжджати на виклики.

Пункт постійного базування бригад швидкої допомоги в ЖЦРБ обслуговує Корабельний і Жовтневий райони. У його структурі працюють 8 бригад швидкої допомоги. 4 - безпосередньо в Корабельному районі, інші розташовані в Жовтневому районі Миколаївської області

 

pensionПідводимо підсумки роботи за 9 місяців 2015 року

Минулого тижня в управлінні Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва відбулась виробнича нарада під головуванням начальника управління Кушнірчук Г. І. та за участю заступника начальника ГУ ПФУ в Миколаївській області Гребенюк А.О., начальників та завідувачів структурних підрозділів, а також спеціалістів управління.

докладно...

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2482
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 926279

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"