Головна

basket_KALININAЗабуттю не підлягає

4 лютого 2015 року за сприянням адміністрації Корабельного району, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з метою вшанування пам'яті земляка, воїна – інтернаціоналіста Сергія Калініна відбулись щорічні змагання з баскетболу серед команд юнаків вищих професійних училищ Корабельного району. Турнір проходив у Миколаївському професійному ліцею будівництва та сфери послуг. На урочистому відкритті змагань були присутні заступник голови адміністрації Корабельного району Красножон В. Л., голова Ради ветеранів воїнів-інтернаціоналістів Паливода С.М.

Почесні гості розповіли учням про долю Сергія - простого хлопця, який навчався в Миколаївському училищі суднобудування і мріяв будувати кораблі, от тільки доля склалася інакше. Нинішньому поколінню побажали перемог і слави тільки в битвах і боях на спортивних майданчиках.

Переможці отримали Почесні грамоти голови адміністрації Корабельного району:

І місце – Миколаївський професійний ліцей будівництва та сфери послуг,

ІІ місце – Вище професійне училище № 7,

ІІІ місце – Вище професійне училище суднобудування.

 

info_logoЕКСПРЕС - ІНФОРМАЦІЯ

4 лютого 2015 року спеціалістами адміністрації Корабельного району спільно з працівниками Корабельного РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області проведено рейд щодо припинення стихійної торгівлі на території Корабельного району за адресами: пр. Жовтневий 311, пр. Жовтневий, 342 (біля крамниці «Галактика»), вул. Артема 14/1 - 14/2 (біля ЗОШ-33). Складено 3 протоколи за ст.160 ч. 1 (торгівля у не відведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до Корабельного суду для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

*******

   Спеціалісти адміністрації Корабельного району провели організаційну роботу, у ході якої   4 лютого 2015 року підрядне підприємство ТОВ «Миколаївзеленгосп» розпочало роботи зі знесення, кронування та обрізки дерев на прибудинковій території житлового фонду по вул. Артема, 35 та вул. Самойловича, 27.

 

info_logoЕКСПРЕС - ІНФОРМАЦІЯ

3 лютого 2015 року спеціалістами адміністрації Корабельного району спільно з працівниками Корабельного РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області проведено рейд щодо припинення стихійної торгівлі на території Корабельного району за адресами: пр. Жовтневий 311, пр. Жовтневий, 342 (біля крамниці «Галактика»), вул. Артема 14/1 - 14/2 (біля ЗОШ-33). Складено 4 протоколи за ст.160 ч. 1 (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до Корабельного суду для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

*******

Керівництвом адміністрації Корабельного району проведено нараду за участю представників торгових установ: ТОВ «Мидінвест», супермаркет АТБ, ФОП Бутенко, ТОВ «Асканія-центр», ПП «Автовіола+», ФОП Сиренков стосовно розподілу території площі біля супермаркету АТБ для наведення санітарного порядку та підтримки чистоти у подальшому.

За результатами наради прийнято відповідні рішення, дано конкретні доручення і встановлено строки їх виконання.

 

Адміністрація Корабельного району доводить до відома мешканців Корабельного району, що у лютому 2015 року ПАТ «Миколаївгаз» службою внутрішньо будинкових систем газопостачання дільниця №4 заплановано проведення планового обслуговування газового обладнання згідно Правил Безпеки систем газозабезпечення України, за адресами:

перелік вулиць

 

pension

 

Управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва надає інформацію про рішення конкурсної комісії по відбору банків, в яких за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги можуть відкриватися рахунки для виплати пенсій та грошової допомоги, щодо укладання договорів з банками у 2015 році.

перелік банків

 

info_logoЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

02.02.2015

Під головуванням голови адміністрації О.М.Цуканова відбулась апаратна нарада за участю заступників голови, апарату адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та керівників районних служб. На порядку денному були розглянуті такі питання:

- «Податковий Кодекс України: Ключові зміни». Присутніх з даного питання ознайомив Приземний Сергій Сергійович – головний державний інспектор з питань юридичної роботи ДПІ у Корабельному районі

- Про Порядок організації громадських та інших робіт тимчасового характеру доповіла Бездольна Наталія Анатоліївна – заступник директора Корабельного районного Центру зайнятості

- Про перелік, умови та порядок здійснення соціального обслуговування одиноких, одиноко проживаючих непрацездатних громадян та інвалідів відділенням організації надання адресної натуральної і грошової допомоги Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування присутніх поінформувала Колонтай Світлана Вікторівна – завідувач відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги

******

Адміністрацією Корабельного району проведено обстеження території району на предмет санітарного утримання та виявлено звалища сміття по вул. Молодіжній (ріг вул. З.Космодемянської) та на території житлового фонду багатоповерхової забудови, а саме: по пр. Корабелів, 2а, 12а; по вул. Янтарній, 67; пр. Жовтневому, 311; пр. Жовтневому, 303 (ріг вул. О.Вишні).

За результатами проведеного обстеження визначено об'єми для подальшої роботи з ліквідації звалищ сміття.

 

info_logoЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

30.01.2015

Районна комісія з питань забезпечення своєчасної та повної сплати податків, погашення заборгованості заробітної плати, пенсій, стипендій та ін. виплат з метою контролю питань за дотриманням зобов'язань по своєчасності та повноти сплати податків, погашення заборгованості із заробітної плати та інших соціальних виплат провела своє чергове засідання.

В ході роботи комісії розглядалися результати фінансово – господарчої діяльності та сплати єдиного соціального внеску 5 фізичних осіб підприємців – боржників.

За результатами засідання комісії складено графіки погашення заборгованості.

 

Адміністрація управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва інформує:

Про роботу зі зверненнями громадян

Аналіз роботи управління щодо реалізації норм Законів України "Про адміністративні послуги" та "Про доступ публічної інформації"

Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України

 

Подробнее...

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2208
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 795044

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"