Головна

dfs

ДПІ у Корабельному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області інформує

детальніше...

 

17 октября в 11-30 состоится торжественное открытие прыжкового бассейна СКПБ «Водолей» (пр. Октябрьский, 323).

Отдельный специализированный бассейн для прыжков в воду (единственный в Украине) открывается после вынужденной консервации. Его открытие даст возможность более 200 спортсменам возобновить тренировки на воде.

Организаторами праздника является администрация ООО «Металлург Юга», в состав которого входит СКПБ «Водолей» и КДЮСШ ФСО «Украина» - школа арендующая комплекс.

Юные прыгуны в воду приготовили показательные выступления.

 

Покладання квітів з нагоди Дня захисника Вітчизни

За ініціативою голови адміністрації Корабельного району Цуканова О.М. 13 жовтня о 10.00 з нагоди Дня захисника Вітчизни відбулося покладання вінків та квітів до пам'ятника загиблим за Батьківщину.

У покладанні взяли участь ветерани війни та труда, апарат адміністрації району, представники організацій та комунальних служб району.

До учасників заходу звернувся голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов: «У пам'яті вдячних нащадків назавжди залишаться подвиги багатьох поколінь, оборонців рідної землі, їх безмежна любов до Батьківщини, їх мужність і героїзм». Також виступив голова районної ради ветеранів Білий Віктор Олександрович.

Захищати Батьківщину, свою землю, свою домівку - це святий обов'язок кожної людини.

561cbb6270841561cbb4893377561cbb7c10d5d

 

ccpRДитячі тренажери з'явилися в трьох дошкільних установах Корабельного району Миколаєва

Молодіжна рада проммайданчика МГЗ, ставши переможцем «Благодійного марафону», організованого компанією РУСАЛ, отримала грошовий сертифікат, який можна витратити на реалізацію добрих справ. Команда вирішила направити кошти на розвиток та популяризацію здорового способу життя підростаючого покоління і придбала дитячі тренажери для трьох дошкільних закладів Корабельного району.

докладно...

 

dfsДПІ у Корабельному районі м. Миколаєва Головного управління ДФС у Миколаївській області інформує

докладно...

 

На сторожі дитинства!

На виконання наказу начальника Миколаївської міської служби "Про вдосконалення роботи служб у справах дітей щодо розвитку сімейних форм виховання та здійснення контролю за умовами утримання і виховання, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" від 05.10.2015 року, служба у справах дітей адміністрації Корабельного району (головний спеціаліст сектору опіки та піклування Миронова О.О., головний спеціаліст сектору захисту, прав, свобод та законних інтересів дітей Кабацюра О.Л.) спільно з міською службою у справах дітей (головний спеціаліст Чеканова О.С.) 07.10.2015 відвідали 8 опікунських сімей, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування з метою перевірки стану утримання, виховання, навчання підопічних та особистої неформальної бесіди з дітьми.

Спеціалістами служб встановлено, що всі опікуни та піклувальники належним чином виконують свої опікунські обов'язки, опіка та піклування відповідає інтересам дітей, про що складені відповідні акти матеріально - побутових умов проживання.

reid_sluzhba_07-10-15

 

8 жовтня у рамках реалізації заходів міського проекту «Миколаївській двір» адміністрація Корабельного району та мерія м. Миколаєва презентували відремонтований двір та реконструйований дитячо – ігровий майданчик, що розташовані по вулиці Глинки, 5,7,9.

У відкритті оновленого двору та дитячо – ігрового майданчику взяли участь міський голова Юрій Гранатуров та голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов.

Адміністрацією району було організовано та залучено до процесу оновлення двору наступні підприємства: КП ДЄЗ «Корабел», КЖЕП – 24, ТОВ «Дорлідер», КП ХУМС, ФОП Гойда, ФОП Бучко, ФОП Петрушков, МКП «Миколаївводоканал», ТОВ «Миколаївзеленгосп», ОКП «НОТЕ», КП «Обрій – ДКП», силами яких виконано роботи з благоустрою території двору, а саме: відремонтовано козирки над під'їздами, пофарбовано двері під'їздів, встановлено контейнерний майданчик для побутових відходів, проведено ремонт дороги, тротуару та майданчика для відпочинку, встановлено лави та урни для сміття на території дитячого майданчику, проведено кронування та знесення дерев, відремонтовано мережу зовнішнього освітлення, замінено поручні до входу у під'їзди будинку по вул. Глинки, 7, проведено ремонт водопровідних та каналізаційних колодязів, встановлено стіл і лави для відпочинку.

Приємним сюрпризом для мешканців двору стали нові дитячий та спортивний майданчики, на яких встановлено 5 спортивних об'єктів – турнік, брусся, БУМ гімнастичний та два баскетбольних щита, а також гірка, гойдалка, качеля-балансір, пісочниця та карусель. Виконано огородження спортивного майданчику з боку футбольних воріт.

За ініціативою адміністрації Корабельного району концертну та конкурсно – ігрову програми представили художні самодіяльні колективи Палацу культури «Корабельний», а творчий майданчик арт-гриму і малюнку на асфальті влаштували учні загальноосвітньої школи № 43. Малеча раділа солодким подарункам.

DP-08-10-2015-3DP-08-10-2015-4DP-08-10-2015-2DP-08-10-2015-1

 

P11306611Професія – Батьківщину захищати

8 жовтня, у малій залі адміністрації Корабельного району відбулось урочисте вручення нагрудного знаку «Учасник АТО» 36 - ти військовослужбовцям, які безпосередньо брали участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

Відзнаки вручали голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканова та начальник відділення забезпечення Корабельного райвійськкомату підполковник Костянтин Мацигайло.

Виступаючі висловили слова глибокої подяки захисникам Вітчизни, які виконували свій військовий обов'язок, витримали тяжке випробування та зберегли свою людську гідність.

56161c1e1023c56161bd9430f656161c326e15f56161c431c430


 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2482
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 926280

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"