Головна

info_logo

ЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

27 листопада 2014 року спеціалістами адміністрації Корабельного району спільно з працівниками Корабельного РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області та членами громадського формування «Каскад» проведено рейд щодо припинення стихійної торгівлі на території Корабельного району за адресами: пр. Жовтневий 311, вул. Артема 14/2 (біля ЗОШ-33) та по пр. Корабелів, 15. Складено 7 протоколів за ст.160 ч. 1 – 5 протоколів (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Два протоколи за ст.176 (зберігання самогону для особистих потреб). Матеріали направлено до Корабельного суду для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

 

«Гаряча телефонна лінія», та «телефон довіри» в управлінні Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва

номери телефонів

 

znak_uvagaДо уваги одержувачів пенсії, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції!

Управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва повідомляє, що відповідно до пункту 8 Тимчасового Порядку фінансування бюджетних установ, здійснення соціальних виплат населенню та надання фінансової підтримки окремим підприємствам і організаціям Донецької та Луганської областей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 листопада 2014 року № 595 (чинна з 11.11.2014), та, враховуючи Порядок оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 року № 509 (чинна з 08.10.2014) (далі – Порядок № 509), прийом заяв на переведення виплати пенсій здійснюється на підставі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або проведення антитерористичної операції.

Одержувачам пенсії, які отримали відповідні соціальні виплати до набрання чинності постановою КМУ № 595, необхідно звернутися із заявою до органів соціального захисту населення (далі – уповноважений орган) за місцем проживання для отримання довідки та внесення даних до Єдиної інформаційної бази даних про взятих на облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції.

Відповідно до п. 9 Порядку № 509, у разі зміни місця тимчасового перебування, Вам необхідно звернутися за видачею довідки до іншого уповноваженого органу, а раніше видана довідка вилучається, про що вносяться відповідні зміни до Єдиної інформаційної бази даних про взяття на облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, про що повідомити органи Пенсійного фонду за місцем отримання пенсії.

 

УВАГА! ОФІЦІЙНО!

З метою впровадження попереджувальних заходів і мінімізації наслідків від можливих надзвичайних ситуацій та недопущення випадків переохолодження людей у зимовий період 2014-2015 років, адміністрація Корабельного району  повідомляє:

ПУНКТ ОБІГРІВУ і харчування для громадян, які з різних причин залишилися без визначеного місця проживання, розташовано за адресою: пр. Жовтневий, 285/1 – ріг вул. Металургів, біля кафе «Аметист».

Пункт обігріву буде функціонувати при пониженні температури нижче -10С, щоденно з 8.00 до 18.00

 

"Хто сам себе береже, того й лихо оминає"

bez_nasulstva

Насильство в сім'ї - це будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім'ї по відношенню до іншого члена сім'ї, якщо ці дії порушують конституційні права і свободи члена сім'ї як людини та громадянина і наносять йому моральну шкоду, шкоду його фізичному чи психічному здоров'ю.

Крім того, люди часто не усвідомлюють, що насильство — це не тільки побиття, а й постійне приниження, образи, лайки. Тому розрізняють такі види насильства, як: фізичне, сексуальне, психологічне, економічне.

Станом на 21.11.2014 року до відділу у справах сім'ї, молоді, культури та спорту адміністрації Корабельного району надійшло 19 повідомлень про факт вчинення насилля в сім'ї. Від Корабельного РВ ММУ УМВС надійшло 16 випадків побутових сварок, в 3 випадках факт скоєння насильства в сім'ї було підтверджено. Від служби у справах дітей до відділу надійшло 1 повідомлення про вчинення насильства над дитиною, факт насилля підтверджено. Від міського центру соціальної служби сім'ї, дітей, молоді надійшло 2 повідомлення про вчинення насильства по відношенню до дитини, факт насилля підтверджено.

Відділ не байдужий до кожної сім'ї, яка звернулась за допомогою.

Передусім варто пам'ятати народну мудрість: "Хто сам себе береже, того й лихо оминає". Не треба заплющувати очі на реальні факти і вмовляти себе не звертати уваги на насильство. Якщо ви чи ваші знайомі зіткнулися з першими (ще "легкими") проявами насильства, подумайте про власну безпеку та безпеку своїх дітей — уявіть найгірший розвиток подій і подумайте про ваші дії в таких неприємних ситуаціях.

 

21 листопада - День Гідності та Свободи

З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору Указом Президента України 21 листопада щорічно буде відзначатися День Гідності та Свободи.

 

Шановні мешканці!

Адміністрація Корабельного району повідомляє

В листопаді 2014 року згідно Правил Безпеки систем газопостачання України, за інформацією служби внутрішньо будинкових систем газопостачання ПАТ «Миколаївгаз» УЕГГ м. Миколаєва останнім буде проводитися планове технічне обслуговування газового обладнання за адресами:

перелік адрес

 

Офіційно

На випадок виникнення надзвичайних ситуацій

На виконання розпорядження Миколаївського міського голови від 08.09.2014 № 228р «Про приведення в готовність до використання за призначенням захисних споруд цивільного захисту та підвальних приміщень, які можливо використовувати для укриття населення на випадок виникнення надзвичайних ситуацій» в Корабельному районі було створено комісію у складі представників адміністрації, житлово-комунальних підприємств, громадськості Корабельного району щодо приведення зазначених споруд у готовність.

Протягом вересня та жовтня 2014 року працівниками житлово-комунальних підприємств, мешканцями ОСМД, ОСББ проводились роботи по вивозу сміття з визначених підвальних приміщень та проведення до них електроосвітлення.

05.11.2014 на базі адміністрації була проведена підсумкова нарада щодо приведення у належний стан підвальних приміщень, які придатні для укриття населення на випадок виникнення надзвичайних ситуацій. На нараді було вирішено обладнати визначені житлові будинки інформаційними табличками.

З 11 по 14 листопада на житлових будинках і підвалах, які визначені придатними для укриття населення, було вивішено інформаційні таблички.
123

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2154
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 826302

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"