Головна

infoЕКСПРЕС - ІНФОРМАЦІЯ

22 січня адміністрацією Корабельного району спільно з представниками Корабельного РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області та членами громадського формування "Каскад" проведено рейд щодо припинення несанкціонованої торгівлі на території Корабельного району.

За результатами рейду складено 5 протоколів за ст. 152 КУпАП; 3 протоколи за ст. 160 ч. 1 КУпАП; 2 протоколи за торгівлю у невстановлених місцях за адресами: пр. Жовтневий, 311, вул. Артема, 14 біля ЗОШ № 33, пр. Жовтневий, 342 біля магазину "Галактика" та по пр. Корабелів.

torg_reid1torg_reid2

 

zah_vitВ Україні проводиться комплекс заходів щодо відновлення та модернізації Збройних Сил України

З метою підвищення рівня боєготовності підрозділів, підготовки ефективного боєздатного резерву у 2015 році в Україні, в тому числі і на Миколаївщині, будуть проводитись заходи часткової мобілізації. Перший етап часткової мобілізації розпочнеться 20 січня і буде тривати 90 днів. До мобілізації залучатимуться офіцери і військові фахівці запасу. Вони пройдуть обов'язкову підготовку на базах навчальних центрів Збройних сил України.

докладно...

 

pensУправління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва повідомляє:

До бюджету управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва за 2014 рік з усіх джерел фінансування надійшло 140 840,85 тис.грн.

звіт за 2014 рік

 

pension

 

Про стан фінансування пенсійних виплат за січень 2015 року 

Управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва повідомляє, що станом на 19 січня поточного року профінансовано 29,12 млн.грн., що складає 70,9 % загальної потреби. Пенсії виплачуються вчасно.

 

Підсумки роботи адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради за 2014 рік

 

infoЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

19.01.2015

Під головуванням голови адміністрації О.М.Цуканова відбулась апаратна нарада за участю заступників голови, апарату адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та керівників районних служб. На порядку денному були розглянуті такі питання:

-Про внесення змін до пенсійного законодавства;

-Про засади державної антикорупційної політики в Україні (антикорупційна стратегія на 2014-2017 роки);

-Про виконання Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні»;

-Про роботу районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат за підсумками 2014 року.

 

19 січня голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов, заступники голови адміністрації Олександр Гвозденко та Валентин Красножон взяли участь у районному заході з нагоди християнського свята Водохреща, який відбувся у парку «Богоявленський» біля джерела «Турецького» фонтану. Заходи відбулись за активної участі козацької общини м. Миколаєв, МСП «Ніка – Тера» та підтримки адміністрації Корабельного району.

Отець Богдан освятив джерело та окропив освяченою водою усіх присутніх, вітав зі святом. Всі бажаючи мали змогу зануритись у воду.

Мешканці Корабельного району стали учасниками святкового дійства: цікавих народних конкурсів, козацьких забав та звитяжних поєдинків. Учасники заходу змогли пригоститись козацьким кулешем та смачним узваром.

Декоративно-ужиткові та декоративно - прикладні виставки і творчий колектив української народної пісні «Океаночка» подарували всім гарний настрій.

vodokhrecsha1vodokhrecsha2

vodokhrecsha3vodokhrecsha4

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2208
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 795045

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"