Головна

30 вересня 2015 року у приміщенні міського Плацу культури «Корабельний» вітали освітян Корабельного району м. Миколаєва. Теплі, щирі слова привітання на адресу вчителів пролунали від міського голови Юрія Гранатурова, голови адміністрації Корабельного району Олександра Цуканова, першого заступника голови адміністрації району Гвозденко Олександра, заступників голови адміністрації району Красножон В.Л. та Луцької А.В., голови ТОВ «МСП Ніка – Тера» Олександра Гайду, за сприянням якого відбулось свято.

den_vchitelya-2015-2

Міський голова Юрій Гранатуров за високе служіння обраній справі та невтомний творчий пошук вручив Почесну відзнаку «За заслуги перед містом Миколаїв» Шевченко Антоніні Михайлівні – керівнику зразкового художнього колективу вокального об'єднання «Відлуння» Дитячого Центру позашкільної роботи Корабельного району м. Миколаєва.

den_vchitelya-2015-1

Під дружні оплески учасників урочистого свята тридцять дев'ять кращих викладачів загальноосвітніх шкіл і дошкільних навчальних закладів району, п'ять працівників бібліотечних установ за свою самовіддану плідну педагогічну працю, впровадження інноваційних форм навчання, виховання молодого покоління та за високе служіння обраній справі були відзначені Почесними грамотами голови адміністрації Корабельного району та пам'ятними подарунками.

Творчі колективи Палацу культури натхненно творили величальну ВЧИТЕЛЕВІ – головному генератору нових ідей, вихователю у підростаючого покоління високої духовності, ґрунтовних знань, почуття патріотизму. Яскравий фінальний танок завершив свято для тих, хто засіває насіння добра і знань, щедроти та надії.

den_vchitelya-2015-3den_vchitelya-2015-4den_vchitelya-2015-5

 

ccpR«Канікули в Bookландіі»

У бібліотеці-філії №8, яка знаходиться в Корабельному районі Миколаєва, підбили підсумки програми літнього читання «Канікули в Bookландіі». Проект став одним з переможців грантового конкурсу компанії РУСАЛ «Територія РУСАЛу - 2015».

- Проект «Бібліотечна мультфільмоманія» стартував ще на початку літа, - каже завідувачка бібліотекою-філією №8 Інна Скворцова. - Передбачалося зайняти дітей читанням влітку, а також організувати їх дозвілля за допомогою мультиплікаційної студії «Аніматор». При цій студії ми вирішили організувати мультмайстерню - це коли діти на підставі прочитаних творів створюють власні мультфільми.

докладно...

 

VETERANSДорогі ветерани праці та війни!

Щиро вітаю Вас з Міжнародним Днем людей похилого віку та Днем ветерана, які засвідчують глибоку повагу і турботливе ставлення суспільства до найстарших представників громади, які є носіями кращих трудових традицій та духовних скарбів.

У цей день ми вшановуємо тих, хто став прикладом стійкості та життєвої мудрості, взірцем служіння народові України та державі.

Висловлюючи глибоку повагу, бажаю Вам довголіття, родинної злагоди, добробуту, затишку та постійної турботи Ваших близьких.

Нехай у цьому світі завжди по – особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові!

 З повагою,                                                                           

                                        голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов

 

Миколаївське міське управління юстиції інформує

РОЗ'ЯСНЕННЯ ЩОДО СПАДКУВАННЯ ВКЛАДУ в БАНКІВСЬКІЙ УСТАНОВІ.

Ст.1228 Цивільного Кодексу України регламентує спадкування права на вклад у банку (фінансовій установі).

1. Вкладник має право розпорядитися правом на вклад у банку (фінансовій установі) на випадок своєї смерті, склавши заповіт або зробивши відповідне розпорядження банку (фінансовій установі).

2. Право на вклад входить до складу спадщини незалежно від способу розпорядження ним.

3. Заповіт, складений після того, як було зроблене розпорядження банку (фінансовій установі), повністю або частково скасовує його, якщо у заповіті змінено особу, до якої має перейти право на вклад, або якщо заповіт стосується усього майна спадкодавця.

коментар

 

Оголошення

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради, відповідно до пункту 12 постанови Кабінету Міністрів України від 10.11. 2010 року № 1042, повідомляє про припинення з 15 січня 2016 року повноважень спостережної комісії при адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради до формування нового її складу.

 

pensionУвага! Зміни у законодавстві

Управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва повідомляє, що з 20.09.2015 набув чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» від 17.09.2015 № 704-VIII. 

Стаття 7. Установити у 2015 році прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня 2015 року – 1 176 гривень, з 1 вересня – 1 330 гривень, а для основних соціальних і демографічних груп населення:

інфографіка

 

ssdКОЖНА ДИТИНА МАЄ ПРАВО НА ОСВІТУ

«Я іграшки сховала

І тихо їм сказала:

— У ящику тепленько,

Ви спіть, мої маленькі,

А я книжки складу —

До школи вже іду.»

(Володимир Кленц)

З метою соціального захисту дітей, запобігання їх бездоглядності і безпритульності, профілактики правопорушень і злочинності, на виконання Закону України «Про освіту», в частині виявлення дітей, які 02.09.2015 року не приступили до навчання у загальноосвітніх навчальних закладах, на виконання листа Міністерства соціальної політики України, наказу міської служби у справах дітей про організацію проведення у 2015 році Всеукраїнського профілактичного заходу "Урок", з метою надання дітям з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, адресної допомоги в підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону; виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок учбового періоду, усунення причин та умов даного явища; службою у справах дітей організовано та проведено профілактичний захід «Урок» на території Корабельного району, який включає в себе ІІ етапи (І – до 07.09.2015, та ІІ – до 20.10.2015).

При проведенні профілактичного заходу службою у справах дітей спільно з закладами міського управління освіти, сектору кримінальної міліції у справах дітей Корабельного РВ ММУ УМВС України таких дітей по навчальних закладах Корабельного району виявлено 3. Це діти з багатодітних родин, де батьки на контакт зі службою не йдуть. Під час виїзду за місцем їх проживання двері ніхто не відчинив. До органів внутрішніх справ направлені клопотання про притягнення батьків до адміністративної відповідальності за ст.184 КУпАП (неналежне виконання батьківських обов'язків)

На виконання п. 1 наказу служби у справах дітей Миколаївської міської ради про проведення профілактичного заходу «Урок» в Корабельному районі м. Миколаєва сектором захисту прав, свобод та законних інтересів дітей служби проведене обстеження житлово-побутових умов поживання дітей шкільного віку у 19 сім'ях, які опинилися у складних життєвих обставинах, з метою вжиття заходів щодо надання дітям з цих сімей адресної допомоги в підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону. В цьому році за допомоги адміністрації Корабельного району, виділено та вручено дітям даної категорії 14 канцелярських наборів (рюкзаки, фломастери, олівці, ручки тощо).

 

ambrozia

До уваги громадян, керівників підприємств, організацій та установ Корабельного району!

Адміністрація району звертається до громадян, керівників підприємств, організацій та установ з роз'ясненням щодо необхідності продовження боротьби з карантинними рослинами (амброзією).

Період цвітіння амброзії – з серпня місяця і до настання заморозків.

Квітковий пилок амброзії шкідливий для людини. Під час цвітіння серед населення спостерігається алергійне захворювання – амброзійний поліноз (осіння сінна лихоманка). Пилок амброзії, потрапляючи в очі, ніс, бронхи, викликає сльозотечу, погіршує зір, підвищує температуру тіла, провокує загострення алергічних захворювань і може призводити до приступів бронхіальної астми.

Адміністрація Корабельного району закликає мешканців району, керівників підприємств не припиняти боротьбу з карантинними рослинами (амброзією). Найефективніший метод - виривати рослини амброзії полинолистої на присадибних ділянках та клумбах. Чим менша рослина, тим легше проводити цю процедуру. Якщо до цвітіння рослини не ліквідовані, треба перечекати період цвітіння, поки не утворяться зелені плоди. І саме в цей час скосити або вирубати і обов'язково знищити, щоб не висипалось насіння.

Тільки спільними зусиллями ми зможемо захиститись від шкідливої дії амброзії!

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2482
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 926283

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"