Головна

codexЗа адміністративне правопорушення треба відповідати

За підсумками роботи адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради, яка забезпечує своєчасне, всебічне, повне й об'єктивне з'ясування обставин кожної справи, прийняття відповідного рішення згідно з вимогами чинного законодавства України, забезпечення виконання прийнятої постанови, станом на 1 жовтня 2015 року розглянуто 171 справа про адміністративне правопорушення.

Відповідно до ст. 218 Кодексу України про адміністративні правопорушення адмінкомісія розглядає справи про правопорушення, передбачені 34-ма статтями. За 9 місяців 2015 року були розглянуті справи за 11 статтями, з них найбільш "актуальні" такі статті:

докладно...

 

pensionЗ 1 вересня змінено розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність

Законом України від 17.09.2015 № 704-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» передбачено збільшення з 1 вересня розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 949 грн. до 1074 грн.

У зв'язку зі зміною прожиткового мінімуму проведено перерахунок складових пенсійної виплати, які визначаються від цієї величини.

Так, перерахунку підлягали:

читати далі...

 

info_logo05.10.2015 під головуванням голови адміністрації О.М. Цуканова відбулась апаратна нарада за участю заступників голови, апарату адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та керівників районних служб. На порядку денному були розглянуті такі питання:

- Про стан медичного обслуговування ветеранів війни, учасників АТО, учасників бойових дій, інвалідів війни за підсумками 9 місяців 2015 року доповіла Власова Олена Миколаївна – головний лікар КП «ЦПМСД № 7»;

- Про стан виконання повноважень щодо захисту прав та інтересів соціально-незахищеної категорії дітей на житло та майно доповіла Миронова Олена Олександрівна – головний спеціаліст сектору з питань опіки та піклування служби у справах дітей;

- Про перерахунки пенсійних виплат з 01 вересня 2015 року присутніх ознайомила Кушнірчук Галина Іванівна – начальник управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі.

 

vybor290У розділі Місцеві вибори 2015 додано інформацію щодо кандидатів на посаду Миколаївського міського голови та виборчі списки кандидатів у Миколаївську міську раду

 

molodВідділ у справах сім'ї, молоді, культури та спорту адміністрації Корабельного району повідомляє.

Листом від 23.09.2015 №352/04-12 "Щодо видачі довідки про підтвердження статусу дитини з багатодітної сім'ї", рішенням виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 14.08.2015 №709 "Про погодження щомісячної плати та встановлення додаткових пільг за навчання у початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах (школах естетичного виховання) м. Миколаєва 2015-2016 навчальний рік", затверджено Перелік документів для дітей з багатодітних сімей, необхідних для отримання пільг за навчання у початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах м. Миколаєва.

Керуючись ст. 14 Закону України "Про освіту", ст. ст. 15, 26 Закону України "Про позашкільну освіту", пп..1 п. "а", пп.. 9 п. "б" ст. 32, пп..1 п. "а" ч.1 ст. 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", постановами Кабінету Міністрів України від 06. 05.2001 №433 "Про затвердження переліку типів позашкільних навчальних закладів і Положення про позашкільний навчальний заклад", від 06.07.1992 №374 "Про плату за навчання у державних школах естетичного виховання дітей", від 25.03.1997 №260 "Про встановлення розміру плати за навчання у державних школах естетичного виховання дітей", враховуючи пропозиції дирекцій початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) м. Миколаєва, виконком міської ради вирішив встановити додаткові пільги з плати за навчання у розмірі 100%:

- дітям військовослужбовців Збройних Сил України строкової та контрактної форми служби працівників органів внутрішніх справ, загиблих при виконанні службових обов'язків;

- дітям, батьки, яких є учасниками проведення антитерористичної операції;

- дітям, батьки яких загинули (померли) під час участі у проведені антитерористичної операції.

Відділ у справах сім'ї, молоді, культури та спорту адміністрації Корабельного району

 

pensПро стан контрольно-перевірочної роботи управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва за 9 місяців 2015 року

За 9 місяців 2015 року проведено 46 документальних позапланових перевірок, (30 - юридичних осіб, 16 – фізичних осіб (з них з найманими працівниками – 1 особа та по 15 особам без найманих працівників), за результатами яких порушення встановлено по 29 страхувальникам.

Відповідно ч. 1ст. 40 ЗУ "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" в редакції ЗУ "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи" станом на 01.10.2015 проведено 81 зустрічна перевірка страхувальників щодо достовірності довідок про заробітну плату для призначення (перерахунку) пенсії, за результатами яких по 18 довідкам встановлено розбіжності.

Адміністрація управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва

 

zarplata_v_konverteЗаробітна плата в «конверті» - це майбутнє без гарантій і впевненості!

Управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва повідомляє, що відповідно до норм діючого законодавства, пенсія та соціальні гарантії громадян залежать від отриманих ними доходів та сум сплаченого єдиного соціального внеску.

Пам'ятайте: заробітна плата в «конверті» - це майбутнє без гарантій і впевненості.

Заробітна плата – одна з головних економічних категорій, яка поєднує інтереси працівників, підприємців та держави і безпосередньо впливає на рівень життя населення.

читати далі...

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2482
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 926281

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"