Головна

ccpПідтримуємо дітей-інвалідів

Однією з соціальних програм, реалізованих компанією РУСАЛ в регіоні присутності, є «Програма підтримки дітей-інвалідів».

У 2014 році компанія РУСАЛ надала матеріальну допомогу в сумі 45 тисяч гривень для придбання медикаментів, медобладнання, підгузників і медтехніки для дітей-інвалідів.

- Ми придбали інвалідне крісло Ользі Мазур з малозабезпеченої сім'ї, вихованням якої займається тато, має інвалідність по зору, - розповіла директор представництва ЦСП компанії РУСАЛ в Україні Алена Ожема. - Надали сприяння у придбанні планшетів для першокласників з особливими потребами школи-інтернату №3, які цього року вперше пішли до школи разом зі звичайними дітьми в рамках програми інклюзивного навчання. Ми закуповували підгузки для лежачих дітей-інвалідів. Допомагали нужденним діткам медикаментами і медобладнанням.

rusal-invalid2rusal-invalid3

Торік в Миколаєві вчетверте пройшла акція «Збери портфель дитині». Завдяки миколаївцям для дітей-інвалідів з малозабезпечених сімей та дітей з АТО вдалося зібрати шкільне приладдя. Компанія РУСАЛ докупила ранці, шкільні пенали та інші канцтовари, що не були зібрані в рамках акції. В результаті 115 шкільних наборів на загальну суму 40 тисяч гривень передані дітям, які їх потребували.

- Величезну допомогу в реалізації програми підтримки дітей-інвалідів нам надають городяни, - розповідає головний адміністратор програм ЦСП компанії РУСАЛ Наталія Шаль. - За минулий рік завдяки скарбничкам, які встановлені в різних аптеках і магазинах Миколаєва, нам вдалося зібрати 6,5 тисячі гривень. Також щорічно особисті пожертви для цієї програми здійснює і колектив МГЗ.

rusal-invalid1

На базі ЦСП компанії РУСАЛ вже три роки функціонують групи арт-терапії, лікувальної фізкультури для діток з особливими потребами. З минулого року працює група взаємодопомоги для батьків дітей-інвалідів.

Всі групи функціонують для діток-інвалідів та їх батьків на базі ЦСП безкоштовно.

 

Af_Sobor«Собор пам'яті»

22.01.2015 р. в Жовтневому районному Будинку культури відбудеться ВЕЧІР-РЕКВІЄМ по загиблим в зоні АТО до Дня Соборності України

У четвер 22.01.2015 р. о 12.00 в Жовтневому районному Будинку культури (пр. Жовтневий, 328) відбудеться тематичний захід до Дня Соборності України – ВЕЧІР-РЕКВІЄМ по загиблим в зоні АТО, за об'єднану, соборну, єдину та неподільну незалежну Україну «Собор пам'яті».

В рамках заходу передбачено різножанрова розповідь про військові дії, які тривають на сході країни, про Героїв, які ціною власного життя захищають незалежність і цілісність України (спогади, витупи очевидців).

У програмі заходу:

Тематична виставка літератури до Дня Соборності України та військово-патріотичного виховання;

Фотовиставка присвячена героям, які навіки залишаться в нашій пам'яті, – миколаївським бійцям, загиблим на сході країни;

Перегляд тематичного відео;

Хвилина мовчання;

Виступи посадових осіб органів державної влади, органів місцевого самоврядування;

Виступи військовослужбовців (представників 79 аеромобільної бригади тощо);

Виступи-спогади близьких та родичів загиблих;

Тематична творча програма за участю аматорів Жовтневого району (театр слова «Дарунок неба» Воскресенського сільського Будинку культури (літературно-музична композиція), зразковий ансамбль танцю «Водограй» Жовтневого районного Будинку культури (хореографія) тощо) та професійних артистів (заслужений артист України О.Сичов (вокал, скрипка, авторські твори), Лауреат Міжнародних конкурсів читців-декламаторів С.Гололобов (мелодекламація), Лауреат Всеукраїнського вокального конкурсу «Крила України» Г.Шульгін (вокал), артисти Миколаївської обласної філармонії М.Железная (вокал, бандура) та Я.Михайлов (гітара), провідна солістка народної оперно-вокальної студії ОПК Т.Герман тощо).

ВХІД ВІЛЬНИЙ.

 

pensЗаконодавчі зміни у пенсійній системі з 1 січня 2015 року

28 грудня 2014 року Верховною Радою прийнято Державний бюджет України на 2015 рік та низку законів, що регулюють питання бюджетного, податкового, трудового, пенсійного та іншого законодавства. Ухвалені зміни мають значний вплив і на розвиток пенсійної системи.

докладно

 

ДЯКУЄМО

Адміністрація Корабельного району висловлює щиру подяку працівникам та керівникам підприємств ТОВ «МСП НІКА – ТЕРА», ДП СМП «Октябрьск», ДП МАЗ «НАРП», ТОВ «Миколаївський тепловозоремонтний завод», ПП «СТЕГ», ТОВ «Укрспецобладнання», ТОВ «Миколаївтрансбуд – 1», КП ДЄЗ «Корабел» за надану допомогу технікою та транспортними засобами для проведення розчистки проїзної частини доріг й забезпечення проїзду транспорту під час ліквідації наслідків снігопаду.

Саме завдяки їх порозумінню, досвіду та професіоналізму, керівництво району своєчасно включилося у боротьбу зі снігом.

Адміністрація Корабельного району бажає колективам та їх керівникам міцного здоров'я, злагоди та добрих справ на благо людини.

Впевнені, що діалог буде подовжено, а співпраця буде плідною.

 

NY-TC1Коло зимових свят

У святкові зимові новорічні дні кожен відчуває якесь піднесення, наближення чарівності, дива, преображення. Це період так званого двадцятидення відзначення православних християнських свят.

7 січня – Різдво Христове, 14 – Старий Новий рік (або Василя), 19- Водохреща. Традиційне святкування «Кола зимових свят» відбулося і у відділенні соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради де була проведена святкова програма «Віншуємо радість всім людям на добро».

докладніше

 

ssd-16-01-2015_216.01.2015 в Миколаївській загальноосвітній школі I-III ступенів №47 відбулося чергове засідання ради профілактики правопорушень серед неповнолітніх. Тема для обговорення «Кримінальна відповідальність неповнолітніх за скоєння злочинів», а саме крадіжка та шахрайство.

Засідання профілактичної ради проводилося серед учнів 8-11 класів, на яку було запрошено близько 102 учнів.

Директор школи Моторна З.В., яка є головою ради, довела, що на сьогодні в школах гостро стоїть питання про скоєння правопорушень та злочинів серед підлітків. В своїй промові Зінаїда Володимирівна зазначила: «Профілактика правопорушень неповнолітніх, передусім є проблемою педагогічною, бо вона пов'язана з вирушенням певного кола виховних завдань, тому в цій справі особливе місце має зайняти рання профілактика. Традиційного з даного питання проводиться кропітка робота з учнями. Основне завдання школи підготувати дитину до дорослого життя».

На засідання ради запрошені спеціалісти служби у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради Кабацюра О.Л. та Миронова О.О.

ssd-16-01-2015_1

Мова йшла не тільки про злочини, які вчиняють неповнолітні, а й про наслідки та відповідальність, яка настає за їх скоєння. Спеціалістами служби роз'яснено ст. 22 Кримінального кодексу України, про вік з якого настає кримінальна відповідальність. Відповідно до ч.2 ст.22 ККУ кримінальна відповідальність може наставати з 14 років, за скоєння тяжких злочинів, серед яких є крадіжка, грабіж, розбій, шахрайство (ст.185,186,187,190 ККУ).

Члени ради профілактики дійшли спільного висновку: «Людина сама відповідає за свої вчинки»

 

vitovka-14_01_2015Русло річки Вітовка очищено


До адміністрації Корабельного району надійшло звернення від мешканців по вул. Фонтанній, які повідомили про падіння дерева у русло річки Вітовка біля житлового будинку № 47, в результаті чого утворився затор. Рівень води вгору за течією піднявся на 0,9 м. Виникла загроза підтоплення садиб та господарських споруд приватних житлових будинків по вул. Фонтанній.

Для вирішення ситуації адміністрацією Корабельного району 14 січня було залучено екскаватор ТОВ «Укрспецобладнання» та виконано роботи щодо очищення русла річки Вітовка.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2208
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 795046

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"