Головна

zah_vitШановні військовослужбовці, ветерани Збройних Сил України !

Щиро вітаю Вас з Днем Збройних Сил України.

Військова служба завжди була долею мужніх і сильних людей, для яких любов до Вітчизни означає непохитну вірність військовому обов'язку та солдатському братерству.

Нині вартові Вітчизни сумлінно виконують свій військовий обов'язок, захищаючи незалежність та територіальну цілісність нашої Батьківщини.

Бажаю Вам міцного здоров'я, надійної боєздатності та успіхів у нелегкий праці в ім'я миру і спокою нашого народу.

Хай буде невичерпною сила вашого духу і відданість українському народу!

З повагою

Голова адміністрації Корабельного району О.М.Цуканов

 

invalidПовір у свої сили

Як страшно, коли ти не такий як всі,

Стискається серце від болю,

Не слухають ноги і руки тебе,

І хочеться бути здоровим...

У 1992 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів, для того, щоб привернути увагу суспільства щодо покращення становища інвалідів і забезпечення для них рівних можливостей.

Докладніше

 

infoЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

28.11.2014

Під головуванням заступника голови адміністрації О.П.Гвозденко проведено правове навчання посадових осіб місцевого самоврядування адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради з питань поглибленого вивчення антикорупційного законодавства України за участю заступника начальника Миколаївського міського управління юстиції Бадалової О.С.

На Порядку денному були наступні питання:

Про основні положення Закону України «Про очищення влади» (16.09 2014 р. № 1682-VII)

Про нововведення у антикорупційному законодавстві – Закон України «Про запобігання корупції» (14.10.2014 р. № 1700-VI)

Про правові аспекти Проекту «Стратегія модернізації федерації профспілок України»

*****

Під головуванням голови адміністрації О.М.Цуканова відбулось засідання районного штабу по боротьбі зі сніговими заметами, ожеледицею та іншими наслідками стихійних явищ. Затверджено план дій, визначено першочергові завдання, відповідальним посадовим особам було дано конкретні доручення.

 

info_logo

ЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

27 листопада 2014 року спеціалістами адміністрації Корабельного району спільно з працівниками Корабельного РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області та членами громадського формування «Каскад» проведено рейд щодо припинення стихійної торгівлі на території Корабельного району за адресами: пр. Жовтневий 311, вул. Артема 14/2 (біля ЗОШ-33) та по пр. Корабелів, 15. Складено 7 протоколів за ст.160 ч. 1 – 5 протоколів (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Два протоколи за ст.176 (зберігання самогону для особистих потреб). Матеріали направлено до Корабельного суду для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

 

«Гаряча телефонна лінія», та «телефон довіри» в управлінні Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва

номери телефонів

 

znak_uvagaДо уваги одержувачів пенсії, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції!

Управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва повідомляє, що відповідно до пункту 8 Тимчасового Порядку фінансування бюджетних установ, здійснення соціальних виплат населенню та надання фінансової підтримки окремим підприємствам і організаціям Донецької та Луганської областей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 листопада 2014 року № 595 (чинна з 11.11.2014), та, враховуючи Порядок оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 року № 509 (чинна з 08.10.2014) (далі – Порядок № 509), прийом заяв на переведення виплати пенсій здійснюється на підставі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або проведення антитерористичної операції.

Одержувачам пенсії, які отримали відповідні соціальні виплати до набрання чинності постановою КМУ № 595, необхідно звернутися із заявою до органів соціального захисту населення (далі – уповноважений орган) за місцем проживання для отримання довідки та внесення даних до Єдиної інформаційної бази даних про взятих на облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції.

Відповідно до п. 9 Порядку № 509, у разі зміни місця тимчасового перебування, Вам необхідно звернутися за видачею довідки до іншого уповноваженого органу, а раніше видана довідка вилучається, про що вносяться відповідні зміни до Єдиної інформаційної бази даних про взяття на облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, про що повідомити органи Пенсійного фонду за місцем отримання пенсії.

 

УВАГА! ОФІЦІЙНО!

З метою впровадження попереджувальних заходів і мінімізації наслідків від можливих надзвичайних ситуацій та недопущення випадків переохолодження людей у зимовий період 2014-2015 років, адміністрація Корабельного району  повідомляє:

ПУНКТ ОБІГРІВУ і харчування для громадян, які з різних причин залишилися без визначеного місця проживання, розташовано за адресою: пр. Жовтневий, 285/1 – ріг вул. Металургів, біля кафе «Аметист».

Пункт обігріву буде функціонувати при пониженні температури нижче -10С, щоденно з 8.00 до 18.00

 

"Хто сам себе береже, того й лихо оминає"

bez_nasulstva

Насильство в сім'ї - це будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім'ї по відношенню до іншого члена сім'ї, якщо ці дії порушують конституційні права і свободи члена сім'ї як людини та громадянина і наносять йому моральну шкоду, шкоду його фізичному чи психічному здоров'ю.

Крім того, люди часто не усвідомлюють, що насильство — це не тільки побиття, а й постійне приниження, образи, лайки. Тому розрізняють такі види насильства, як: фізичне, сексуальне, психологічне, економічне.

Станом на 21.11.2014 року до відділу у справах сім'ї, молоді, культури та спорту адміністрації Корабельного району надійшло 19 повідомлень про факт вчинення насилля в сім'ї. Від Корабельного РВ ММУ УМВС надійшло 16 випадків побутових сварок, в 3 випадках факт скоєння насильства в сім'ї було підтверджено. Від служби у справах дітей до відділу надійшло 1 повідомлення про вчинення насильства над дитиною, факт насилля підтверджено. Від міського центру соціальної служби сім'ї, дітей, молоді надійшло 2 повідомлення про вчинення насильства по відношенню до дитини, факт насилля підтверджено.

Відділ не байдужий до кожної сім'ї, яка звернулась за допомогою.

Передусім варто пам'ятати народну мудрість: "Хто сам себе береже, того й лихо оминає". Не треба заплющувати очі на реальні факти і вмовляти себе не звертати уваги на насильство. Якщо ви чи ваші знайомі зіткнулися з першими (ще "легкими") проявами насильства, подумайте про власну безпеку та безпеку своїх дітей — уявіть найгірший розвиток подій і подумайте про ваші дії в таких неприємних ситуаціях.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2165
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 828979

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"