Головна

infoУВАГА!

Обласний благодійний фонд "Доброта та довіра" 5 березня 2015 року о 17-00 в БК "Молодіжний" (м. Миколаїв, вул.Васляєва,1) проводить благодійний концерт присвячений Міжнародному жіночому дню за участю дітей вихованців фонду та інших колективів міста.

Адміністрація Корабельного району запрошує дітей та батьків з багатодітних, малозабезпечених сімей та дітей, батьки, яких перебувають в зоні АТО, сімей переселенців з зони АТО.

Вхід безкоштовний.

 

info_logoЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

25.02.2015

У зв'язку з проведенням в державі комплексу заходів по відновленню та модернізації Збройних Сил України, підвищення рівня боєготовності підрозділів Збройних Сил України 25 лютого у приміщенні адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради під головуванням голови адміністрації Олександра Цуканова відбулась координаційна нарада за участю керівників підприємств району та представників Прокуратури Корабельного району м. Миколаєва.

На порядку денному розглядались такі питання:

1. Організація виконання невідкладних заходів щодо уточнення в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в організаціях та установах району військового обліку військовозобов'язаних.

2. Організація забезпечення оповіщення, збору та поставки мобілізаційних ресурсів при проведенні мобілізації на території Корабельного району м. Миколаєва.

За результатами проведеної наради надано протокольні доручення.

 

Відбулася першість Корабельного району з фехтування

Відкритий турнір Корабельного району з фехтування пройшов у Миколаєві на базі загальноосвітньої школи №1. Його учасники продемонстрували гостям всю красу цього виду спорту і, звичайно, з'ясували, хто з них самих спритний, гнучкий і швидкий.

Організатор турніру - керівник секції з фехтування в Корабельному районі, майстер спорту України Ганна Калачова. Вона стала переможцем грантового конкурсу «Територія РУСАЛу - 2014». Завдяки цьому їй вдалося придбати додатково 4 костюма, маски, електрокуртки, а головне, - електрофіксатор «уколів».

-Раніше у нас був апарат застарілого зразка, і діти, коли виїжджали на змагання, фехтуючи на сучасній техніці, не розуміли, коли ж вони завдають укол, - розповідає тренер з фехтування Ганна Калачова. - Зараз, коли наші діти тренуються на новітньому обладнанні, яке нам вдалося придбати завдяки компанії РУСАЛ, я бачу, що їх результати покращилися. Щоб діти потренувалися і показали, чого вони навчилися під час занять, ми вирішили провести цей турнір.

У відкритому турнірі Корабельного району з фехтування взяли участь учні 2004-2006 року народження. Змагання проходили стандартно, як і Всеукраїнські змагання, як і змагання світового рівня - це перший ступінь, а потім система прямого вибування - олімпійська система.

Під час змагань юні спортсмени показали свою майстерність, продемонстрували роботу системи захисту і нападу в цьому унікальному виді спорту, довели, що результатом фехтувальних тренувань стає спритне, скоординований, пластичне тіло, кероване розумом, здатним швидко мислити і приймати вірні рішення.

В результаті напруженої боротьби третє місце розділили між собою Ганна Берковська (учениця школи №1) та Ілля Лимар (учень школи №54). Срібло дісталося Олександру Білопольському (учень школи №1). Перше місце в змаганнях посів Костянтин Тимошенко (учень школи №4).

Переможці отримали дипломи, медалі та подарунки то компанії РУСАЛ.

fehtovan

 

До уваги !

На базі Жовтневої центральної районної лікарні (пр. Жовтневий, 328) продовжує роботу дистанційний консультативний центр для суб'єктів підприємницької діяльності та широких верств населення з метою ознайомлення їх із ключовими питаннями започаткування та ведення бізнесу.

Консультації надаються на безоплатній основі спеціалістами регіонального фонду підтримки підприємництва в Миколаївській області, згідно "графіку онлайн-консультування" вівторок - 14.00 – 16.00; четвер – 14.00 – 16.00 і здійснюється шляхом відеоконференції в програмі Skype, встановленої на спеціально обладнаному комп'ютері. Під час спілкування користувач ставить питання та отримує на нього компетентну відповідь.

Коло питань для консультування може охоплювати різноманітні аспекти діяльності малого бізнесу, у тому числі: порядку відкриття/закриття підприємницької діяльності, вибору перспективного виду діяльності; фінансового планування; кредитно-фінансових відносин, управління боргами; бухгалтерського обліку, оподаткування; залучення клієнтів; пошуку партнерів та інвесторів; безпеки бізнесу; маркетингової стратегії, дослідження ринку сучасних технологій реалізації товарів та послуг; пенсійного забезпечення підприємця та з інших питань, що виникають у підприємців

З інформацією про дату і час проведення освітніх онлайн-семінарів (вебінарів) можна ознайомитись на офіційному сайті РФПП (http://consult-center.com.ua/), за тел. (0512) 67-00-58, 67-00-56, 58-31-81, 37-67-86 або електронною поштою за адресою: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

 

zah_vitЯк учасникам АТО отримати пільги.

Всі військовослужбовці, які відправляються в зону бойових дій на Донбасі, а також члени їхніх родин можуть розраховувати на гарантований законодавством соціальний захист.

Верховна Рада прирівняла бійців на Сході до учасників бойових дій. На них, згідно із законом «Про статус ветеранів війни, гарантію їх соціального захисту», поширюються наступні пільги: безкоштовне отримання ліків за рецептом лікаря, санаторно-курортне лікування, 75% знижка на квартплату і послуги ЖКХ, а також на газ. Загалом учасники антитерористичної операції мають право на 13 видів соціальних гарантій і пільг.

Для отримання пільг військовослужбовець (або його родина) повинні оформити відповідні документи.

Розроблені спільними зусиллями фахівців Укрінформу та Генштабу ЗСУ інформаційні матеріали з питань соціального захисту військовослужбовців та членів їхніх родин сприятимуть відповідній роз'яснювальній роботі.

Інфографіку можна завантажити ТУТ

Рішення про надання статусу учасника бойових приймається міжвідомчою комісією з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій, яка утворюється Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Алгоритм надання статусу

 

den_sotni1Віра, надія та любов – три основні Божі чесноти. Вони мали б бути фундаментом нашого життя, основою світогляду, через яку ми мали б сприймали усе довкола. Та чомусь, нажаль, у сучасному світі, часто панують зовсім протилежні настрої душі. Безвір'я, безнадія, ненависть, які ведуть цілі народи до загибелі. На щастя, та з Божої ласки, завжди є серця вірні Господнім настановам. Ті, які готові показати іншим шлях до світла, правди та істинної свободи.

20.02.2015 року адміністрація Корабельного району сумісно з адміністрацією Жовтневого району в Жовтневому БК провели захід, присвячений "Небесній сотні". Зі словами вдячності виступили голова адміністрації Корабельного району Олександр Миколайович Цуканов, голова адміністрації Жовтневого району Вікторія Вікторівна Москаленко, голова Жовтневої районної ради Тимощук Микола Іванович. В концертній програмі виступили колективи Шевченківського БК, колективи Дитячого центру позашкільної роботи, колектив "Вітовчани" та інші. "Небесна сотня" – це ті, хто загинув на майдані у буремні дні єврореволюції. Герої "Небесної сотні" повстали проти насилля, несправедливості та брутального зґвалтування своєї країни... Кожен здійснив особистий подвиг — віддав найцініше — своє життя заради нової України.

Вічна пам'ять героям! Слава Україні! Героям слава!

 

ccpРУСАЛ оголосив новий грантовий конкурс в рамках програми «Територія РУСАЛу»

У Миколаєві 16 лютого стартував грантовий конкурс для муніципальних, освітніх та соціальних закладів, некомерційних організацій та організацій малого та середнього бізнесу, ініціативних груп населення в рамках соціальної програми «Територія РУСАЛу-2015».

Щорічно, починаючи з 2010 року, ОК РУСАЛ проводить грантовий конкурс в рамках соціальної програми «Територія РУСАЛу». Всього за час проведення конкурсу за підтримки компанії РУСАЛ в Миколаєві було реалізовано 59 проектів.

докладно...

 

pensionРоз'яснення щодо заповнення звітності про суми нарахованого єдиного внеску!

Управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва звертає увагу, що з 1 січня 2015 року набрав чинності Закон України від 28 грудня 2014 року № 77-VIIІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов'язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці», яким внесено зміни, зокрема, до Закону України від 08 липня 2010 року № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» та Кодексу законів про працю України.

докладно...

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2208
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 795024

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"