Головна


28 січня 2015 року в приміщенні адміністрації Корабельного району за ініціативи ДПІ у Корабельному районі м. Миколаєва у малому залі засідань проведено семінар на тему «Обговорення Закону України від 28.12.2014 №71-VII „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи».

На зустрічі були присутні представники малого та середнього бізнесу, представники адміністрації Корабельного району та голова асоціації платників податків „Самозахист" Марія Тонконогова. Головував - начальник ДПІ у Корабельному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області Дмитро Горощенко. Фахівці податкової інспекції виступили перед запрошеними представниками бізнесу та розповіли про зміни в оподаткуванні.

На семінарі обговорювалися питання щодо акцизного податку, земельного податку, податку на нерухоме майно та надання адміністративних послуг через Центр обслуговування платників ДПІ.

seminarDFS1seminarDFS2

 

До уваги населення!

У п'ятницю, 30 січня 2015 року з 15.00 до 17.00 у приміщенні адміністрації Корабельного району, каб. 113 відбудеться сумісний прийом громадян з особистих питань прокурором м. Миколаєва (Палій Юрій Васильович) та начальником Миколаївського міського управління міліції (полковник міліції Коба Валерій Борисович)

 

info_logoЕКСПРЕС - ІНФОРМАЦІЯ

29.01.2015

Спеціалістами адміністрації району проведено організаційну роботу та підрядною організацією ТОВ «Миколаївдорсервіс» 29 січня ліквідовано звалища сміття на території житлового фонду Корабельного району в районі будинків по вул. Артема, 16, по пр. Жовтневому, 317-319.

 

29 січня 2015 року у малій залі адміністрації Корабельного району під головуванням керівника з питань цивільного захисту Корабельного району, головм адміністрації району Олександра Цуканова та голови комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, заступника голови адміністрації Валентина Красножона відбулась нарада з підведення підсумків виконання заходів цивільного захисту Корабельного району м. Миколаєва за 2014 рік.

У ході наради було проведено аналіз стану цивільного захисту Корабельного району, визначено першочергові завдання з підготовки цивільного захисту Корабельного району м. Миколаєва на 2015 рік. А також присутніх було ознайомлено з Наказом керівника з питань цивільного захисту Корабельного району м. Миколаєва від "28" січня 2015 р. № 14р «Про введення на території Корабельного району режиму підвищеної готовності».

Завершили нараду заохоченням 8 фахівців підприємств і організацій району, діяльність яких пов'язана з питаннями цивільного захисту.

За досягнуті результати при виконанні завдань у сфері цивільного захисту населення і території Корабельного району від надзвичайних ситуацій у 2014 році їм було вручено Почесну грамоту голови адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради.

narada_GrOb-1narada_GrOb-3narada_GrOb-3

 

lit_zystrich_v_TCЛітературні зустрічі у колі друзів

Кожен, хто відчуває потяг до художнього слова, поетичної строки, «шанувальники пера» відгукуються на заходи, які організовує та проводить відділення соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. При зустрічах ми знайомимося з поетами, з їх життєвим та творчим шляхом.

Цікаву літературну програму в нашому колі у листопаді місяці провела талановита, чудова, енергійна жінка, Миколаївська поетеса Лідія Большина. ЇЇ артистична, багатогранна натура навіки з'єдналася з музою. Вона є автором багатьох пісень, романсів на свої вірші. Особливо хочеться відмітити тематичне направлення її творчості – «Кохання не знає меж», в якому виражено закохану в життя і людей яскраву сутність цієї жінки. Збірка віршів «Дар небес» підкорила серця шанувальників поетеси, її творчі здобутки та радість від зустрічей з друзями дають надію на подальшу співпрацю та народження нових творчих злетів.

Цікава та змістовна зустріч відбулася в нашому відділенні у грудні місяці до Міжнародного дня інвалідів з тендітною, чарівною жінкою Любов'ю Колосовою. Слухачам талановита поетеса представила свій творчий здобуток: вірші, пісні, романси, гуморески. Присутні отримали насолоду від слухання її пісень і виразили вдячність за ті враження, які отримали від зустрічі. Такі ж зустрічі відбулися з місцевими поетами О.Білошапкіним,Р.Сухановою, Н.Шаперенковою, Н.Олексійчук, Г.Шаховал, Н.Бабіною та інш..

Також хочеться відмітити те, які цікаві та змістовні лекції про життя та творчість світових геніїв пера готує літературний гурток на чолі з керівником Суслоновою І.Г. Протягом року були організовані та проведені тематичні зустрічі про життя та творчість: Т.Г. Шевченка, С.О. Єсєніна, О.С. Пушкіна. Цей колектив завжди цікаво та творчо підходить до проведення таких заходів, тому люди з задоволенням приходять на їхні програми.

28.01.15р. в бібліотеці-філіалі №18 відбулася відеоподорож присвячена М.В.Гоголю під назвою «Гоголівські місця в Україні», де відвідувачі дізналися про його непросту, сповнену таємниць та містики біографію та любов до рідної України, яку він проніс через роки.

Всі наші зустрічі проходять в теплій, невимушеній атмосфері, глядачі отримують естетичне задоволення, тому і чекають на нові, цікаві пізнавальні програми за участю талановитих учасників: поетів, композиторів, співаків.

Відділення Корабельного району міського територіального соціального обслуговування (надання соціальних послуг) дякують всім учасникам заходів за активну участь та запрошують до активної співпраці мешканців району.

Заступник директора міського територіального центру Г.М.Громов

 

zah_vitЗ метою забезпечення поставки техніки з національної економіки району до Збройних Сил України та інших військових формувань під час мобілізації та у воєнний час, відповідно до вимог статей 6, 18, 21 Закону України від 21.10.1993 № 3443 "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 1998 №1613-056 "Про затвердження лімітів та відсоткових норм вилучення техніки у підприємств, установ і організацій для комплектування Збройних Сил та інших військових формувань під час мобілізації", постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2000 № 1921 "Про затвердження Положення про військово-транспортний обов'язок" 29 січня 2015 року під головуванням голови адміністрації Олександра Цуканова відбулась нарада за участю представників підприємств: ТОВ «Житлопромбуд-8», ТОВ «Житлопромбудмеханізація», ТОВ «Житлопромбудтранс», ПП «Висотник», ПрАТ «МСУ – 139», СМП ДП «Октябрьск», ДП «НАРП», ТОВ «Центр технологій ВІК», ТОВ «Миколаївзеленгосп»,ТОВ «Елеваторпромсервіс», ТОВ «МГЗ» , ТОВ «АЛАН- ТЕХНО». На порядку денному було розглянуто наступні питання:

- Порядок виконання покладених завдань з постачання транспортних засобів і техніки військовим формуванням по мобілізації та у воєнний час;

- Графік перевірки технічного стану транспортних засобів, які заплановані для передачі військовим формуванням за мобілізацією на 2015 рік.

За результатами наради дано відповідні рекомендації та доручення.

 

mchs29 січня – День працівників пожежної охорони України

Це свято сильних і відважних людей, які у важку хвилину першими приходять на допомогу. Представниками пожежної охорони, які працюють у надзвичайних умовах і щодня стають на двобій з небезпекою, тисячі людей вдячні за врятоване життя. Працівники пожежної охорони України не раз демонстрували зразки бездоганного виконання свого службового обов'язку, ліквідовували наслідки техногенних катастроф, повеней та пожеж, розміновували боєприпаси минулих воєн.

Щиро бажаємо всім представникам цієї мужньої професії сили духу, витримки і мужності, міцного здоров'я й добробуту.

Голова адміністрації Корабельного району О.М.Цуканов

 

23.01.2015 з метою профілактики та попередження нещасних випадків з дітьми, забезпечення їх безпеки, на виконання розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації від 13.10.2014 № 340-р організовано та проведено позачерговий профілактичний захід службою у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та Корабельним РВ у м. Миколаїв ГУ ДСНС України у Миколаївській області. В ході заходу відвідані сім'ї, які опинилися у складних життєвих обставинах. З батьками дітей проведені профілактичні бесіди про недопустимість халатного відношення з обігрівачами, електроприборами, газовими плитами тощо. Всім громадянам надані необхідні рекомендації та поради; роздані буклети.

ssd_reid1 ssd_reid3ssd_reid2

ssd_reid6 ssd_reid4ssd_reid5

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2208
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 795045

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"