Головна

rusalМГЗ використовує досвід західних колег

На експериментальній ділянці другого шламового поля МГЗ почалися випробування спринклерної системи пилоподавлення. Надалі ця система буде поширена на всю територію другого шламполя.

докладно

 

Районна комісія з питань забезпечення своєчасної та повної сплати податків, погашення заборгованості заробітної плати, пенсій, стипендій та ін. виплат з метою контролю питань за дотриманням зобов'язань по своєчасності та повноти сплати податків, погашення заборгованості із заробітної плати та інших соціальних виплат провела своє чергове засідання.

В ході роботи комісії розглядалися результати фінансово – господарчої діяльності та сплати єдиного соціального внеску 2 підприємств – боржників (ТОВ «Миколаївзеленгосп» і ТОВ «Укрмолстандарт»)

За результатами засідання комісії прийнято відповідні рішення згідно чинного законодавства.

 zaborgov2zaborgov1

 

19 березня на базі Дитячо-юнацького спортивно-оздоровчого комплексу за підтримки адміністрації Корабельного району відбулось спортивно-масове свято серед учнів 5-6 класів "Олімпійське лелеченя", яке проходило у рамках Всеукраїнського спортивно–масового заходу, мета якого - пропаганда здорового способу життя, розвиток олімпійського руху в Україні, шляхом залучення якомога більшої кількості дітей до занять спортом. Переможцями стали команди загальноосвітніх шкіл району, а саме: I місце – школа № 54, II місце – школа № 33 та III місце - школа № 1.

 lelechenya1lelechenya2

 

info_logoЕкспрес-інформація

19.03.2014

Під головуванням першого заступника голови адміністрації І.М.Копійки відбулось 2 робочі наради за участю керівників підприємств району та представників середнього та малого бізнесу. На порядку денному було розглядалось питання участі підприємців, колективів підприємств та організацій району у міській весняній Акції «Свято деревонасадження, санітарного очищення та благоустрою міста Миколаєва». За результатами наради дано конкретні доручення та рекомендації, встановлено строки їх виконання.

narada_19_03_2014_1 narada_19_03_2014_2

 

Прийшла весна – час наводити порядок!

З приходом довготривалої весни у наше життя приходе період оновлення і очищення.

У місті Миколаєві 22 березня стартує міська весняна акція «Свято деревонасадження, санітарного очищення та благоустрою міста Миколаєва».

Адміністрація Корабельного району звертається до всіх керівників підприємств, організацій, установ району незалежно від форм власності, директорів навчальних закладів, представників малого та середнього бізнесу, мешканців району, особливо приватних домовласників, з проханням активно приєднатися до участі у ВЕСНЯНІЙ АКЦІЇ з благоустрою, санітарного очищення прилеглих територій та взяти участь у весняному суботнику 22 березня 2014 року.

Внесіть свій посильний вклад у наведення порядку в районі.

Час ще є. Не будьте байдужими!

 

bezpeka_praciВсеукраїнський фестиваль анімаційних і відеофільмів «Безпечна праця-2014»

Відділення Виконавчої Дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві у м. Миколаїв інформує роботодавців про проведення журналом «Промислова безпека», з метою формування культури безпеки і гігієни праці, профілактики нещасних випадків на виробництві, пошуку і розповсюдження кращого досвіду використання засобів кіно та анімації для збереження життя і здоров'я працівників, Фестивалю анімаційних та відеофільмів «Безпечна праця - 2014» в якому можуть взяти участь усі зацікавлені підприємства.

Положення про Всеукраїнський фестиваль анімаційних і відеофільмів

 

Ну - мо, хлопці!

12 березня 2014 року у Корабельному районі на базі Дитячо – юнацького спортивного оздоровчого комплексу відбулось яскраве свято, присвячене 70- ї річниці визволення міста Миколаєва від німецько-фашистських загарбників – військово – спортивна гра «Ну - мо, хлопці!». Майбутні захисники нашої Батьківщини змагалися у силі, спритності, винахідливості та кмітливості.

Спортивне свято відбулось за підтримкою депутата Миколаївської міської ради, голови Миколаївської міської організації ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів) Сергія Паливоди.

Переможцями стали: команда учнів Миколаївської загальноосвітньої школи № 44 (В.о. директора – Кірякова О.М., викладач – Литвиненко М.В.) зайняла 1 місце, 2 місце у команди Миколаївської загальноосвітньої школи № 33 (директор – Чернуха Г.М., викладач – Мовчан О.В.) та команда учнів Миколаївської загальноосвітньої школи ім. Олега Ольжича №1 (директор – Матіюк М.Г., викладач – Староженко В.І.) посіла почесне 3 місце.

Ми впевненні: хлопці Корабельного району з гідністю нестимуть звання захисника Вітчизни, оберігаючи спокій держави та її громадян.

Головний організатор заходу – адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради.

anyka_parni0anyka_parni

 

infoЕКСПРЕС - ІНФОРМАЦІЯ

12.03.2014

Під головуванням заступника голови адміністрації Кобилянської Т.О. відбулось навчання апарату адміністрації. На порядку денному були наступні питання:

1. Про вимоги щодо декларування майна, доходів, витрат і зобов'язань фінансового характеру, доповідач - Степаніцина І.Л. – заступник начальника відділу організаційної роботи та юридичного забезпечення.

2. Про організацію виконання документів та їх контролю в адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради, доповідач - Компанієць О.П. – начальник загального відділу.

3. Про організацію контролю за виконанням документів та роботи зі зверненнями громадян в адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради, доповідач - Антонян Т.А. – головний спеціаліст відділу організаційної роботи та юридичного забезпечення.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2182
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 793433

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"