Головна

В адміністрації Корабельного району віддали шану ветеранам Великої Вітчизняної війни

20 червня, напередодні Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв Великої Вітчизняної війни в Україні, в адміністрації Корабельного району віддали шану ветеранам війни. які в час воєнного лихоліття визволяли рідну землю від фашистських загарбників.

Відкриваючи зібрання голова адміністрації району Олександр Цуканов зазначив, що День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи. Він акцентував увагу на те, що сьогодні навіть важко уявити масштаб випробувань, болю і горя, що випали на долю минулих поколінь. Ось чому в День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні ми згадуємо усіх тих, хто впав на полі брані, кого замучили у концентраційних таборах, хто жертвував найдорожчим заради того, аби наша Вітчизна була вільною від будь-якого завойовника та запропонував присутнім вшанувати хвилиною мовчання мільйони невинних жертв, яких забрала війна.

veterans20062014-4У заході взяв участь керівник ТОВ «Миколаївський тепловозоремонтний завод» Симченко В'ячеслав Валентинович, який презентував соціальний проект підприємства «ПОМОГИ ВЕТЕРАНУ».

П'ятнадцять ветеранів Великої Вітчизняної війни отримали Сертифікати на адресну грошову допомогу.

Адміністрація Корабельного району висловлює велику подяку В'ячеславу Валентиновичу за співпрацю у благодійних справах на благо ветеранів.

veterans20062014-3veterans20062014-2veterans20062014-1

 

ЕКСПРЕС –ІНФОРМАЦІЯ

19.06.2014

viezdnoy_12_06_2014Голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов провів особистий прийом громадян. Звернулось 7 мешканців Корабельного району. У зверненнях порушувалися питання щодо ремонт квартири заявниці;

- отримання пенсії на дому;

- внесення змін до маршруту таксі №18;

- заборгованість по зарплаті;

- оформлення (юридичне) земельної ділянки;

- очищення пров. Островського від наслідків стихійної пожежі;

- незаконна робота МАФу на пр. Жовтневому, 340;

- знесення дерев на вул. Рибній, 1а.

Звернення громадян взято під особистий контроль, дано доручення та встановлено термін виконання.

******

Адміністрація Корабельного району продовжує виконувати планові заходи щодо демонтажу тимчасових споруд, які незаконно встановлені на території Корабельного району.

Так, за адресою: пр. Жовтневий – вул. Новобудівна було демонтовано тимчасову споруду без правоустановчих документів на земельну ділянку.snos_MAF_18062014-2

******

Комісія з питань легалізації зайнятості населення провела черговий рейд. В ході рейдової перевірки за участю фахівців адміністрації районі, департаменту праці та соціального захисту населення, районного центру зайнятості, ДПІ району, управління ПФУ та інших установ району було перевірено 15 фізичних осіб підприємців у мкр. Кульбакине. Всього було виявлено 7 порушень, які стосуються питання реєстрації трудових відносин з найманими працівниками.

******

Адміністрацією Корабельного району організовано покіс трави в районі громадських зупинок по пр. Жовтневому на перегоні. Силами громадських робіт проводиться санітарне очищення зеленої зони уздовж Об'їзної дороги.

 

info_logoЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

18.06.2014

З метою підвищення авторитету роботи дільничних інспекторів міліції голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов взяв участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня дільничного інспектора міліції. Почесною грамотою голови адміністрації і сувеніром було відзначено наступних працівників Корабельного райвідділу міліції, а саме:

- майора міліції Білоножка Дениса Вікторовича - заступника начальника СДІМ Корабельного районного відділу ММУ УМВС України в Миколаївській області;

- капітана міліції Стороженка Сергія Сергійовича - старшого дільничного інспектора міліції СДІМ Корабельного районного відділу ММУ УМВС України в Миколаївській області;

- старшого лейтенанта міліції Бінерт Олександра Сергійовича - дільничного інспектора міліції СДІМ Корабельного районного відділу ММУ УМВС України в Миколаївській області;

- старшого лейтенанта міліції Слюсаря Андрія Вікторовича - дільничного інспектора міліції СДІМ Корабельного районного відділу ММУ УМВС України в Миколаївській області;

- старшого лейтенанта міліції Шумаду Владислава Миколайовича - дільничного інспектора міліції СДІМ Корабельного районного відділу ММУ УМВС України в Миколаївській області;

- сержанта міліції Антіпенка Андрія Станіславовича - помічника дільничного інспектора міліції СДІМ Корабельного районного відділу ММУ УМВС України в Миколаївській області.

******

Продовжуються роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Рибній.

******

Продовжуються роботи з ремонту дорожнього покриття по вул. Новобудівній.

******

Організовано громадські роботи із очищення бордюрних каменів по пр. Жовтневому (мкр. Балабанівка) від трави.

 

Адміністрацією Корабельного району розпочаті роботи з ремонту дорожнього покриття вул. Новобудівної. Підрядна організація ТОВ «Миколаївавтодор».

novobudivna1novobudivna2 

 

 

info_logoЕкспрес-інформація

 17.06.2014

Адміністрацією району за участю представників КП «ГДМБ» та фінансової інспекції проведено контрольне обстеження мереж вуличного освітлення, ремонт яких було виконано у 2013 році.

*****

Адміністрація Корабельного району продовжує виконувати планові заходи щодо демонтажу тимчасових споруд, які незаконно встановлені на території Корабельного району.

Так, 17 червня за адресами: пр. Жовтневий – ріг вул. М.Ульянової та вул. Металургів, 2/1 (пляж Корабельного району) було демонтовано 2 тимчасові споруди без правоустановчих документів на земельну ділянку.

snos_MAF_17062014-2snos_MAF_17062014-1

 

univer3vikyЛюди старшого покоління знову стали «молодими спеціалістами»

13 червня 2014 року у приміщенні відділення соціально – побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулася святкова програма з нагоди закінчення навчального року в «Університеті третього віку» - випускний.

докладно...

 

infoЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

16.06.2014

1. Під головуванням заступника голови адміністрації Олександра Гвозденка було проведено робочу нараду з апаратом адміністрації Корабельного району.

На Порядку денному розглядалися наступні питання:

-Про стан виконавської дисципліни в адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради;

-Про виконання розпорядження голови адміністрації Корабельного району від 23.04.2014 № 134 р щодо подання щоденної експрес – інформації відділами та службами адміністрації;

-Про звітування щодо проведеної роботи відділами та службами адміністрації за перше півріччя 2014 року;

- Про дотримання вимог чинного законодавства щодо надання щорічних відпусток ;

-Інформаційна довідка щодо 18 –ї річниці прийняття Конституції України

2. Розпочато ремонт дорожнього покриття по вул. Новобудівній.

-Про звітування щодо проведеної роботи відділами та службами адміністрації за перше півріччя 2014 року;-Про звітування щодо проведеної роботи відділами та службами адміністрації за перше півріччя 2014 року;
 

info_logoЕкспрес-інформація

13.06.2014

Протягом тижня, з метою припинення несанкціонованої торгівлі у Корабельному районі, працівники відділу координації і торгівлі, побуту, послуг та пасажирських перевезень адміністрації за участю представників райвідділу міліції та громадського формування «Каскад» провели рейд за адресою: пр. Жовтневий, 311. В ході рейду 15 порушників було попереджено про адміністративну відповідальність за ст. 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення», а також запропоновано безкоштовні торговельні місця на ринку «Генікс Юг».

*******

Адміністрація Корабельного району продовжує виконувати планові заходи щодо демонтажу тимчасових споруд, які незаконно встановлені на території Корабельного району.

Так, 13 червня за адресами: вул. Металургів, 32 та пр. Жовтневий, 317 було демонтовано 2 тимчасових споруди без право установчих документів на земельні ділянки.

snos_MAF_13062014-1snos_MAF_13062014-2

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2296
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 824747

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"