Головна

Зустріч з ветеранами Афганістану

afgan06 лютого, у малій залі адміністрації Корабельного району під головуванням заступника голови адміністрації Валентина Красножона за участю голови міської спілки ветеранів Афганістану Сергія Паливоди, начальника районного управління соціальних виплат та компенсацій ДПСЗН Тамари Коби, начальника Пенсійного Фонду України в Корабельному районі Галини Кушнірчук, головного лікаря Жовтневої центральної районної лікарні Юрія Богатого, головного лікаря Центру первинної медико – санітарної допомоги № 7 Олени Власової, заступника директора міського територіального центру Георгія Громова

Докладно

 

ccpТруднощі подолаємо разом

Група взаємодопомоги для батьків дітей-інвалідів відкрила свої двері на базі Центру соціальних програм компанії РУСАЛ .

На сьогоднішній день тільки в Корабельному районі проживає понад 200 дітей-інвалідів. Адаптація їх у соціумі вимагає від батьків уваги і терпіння, специфічних знань і навичок.

- Найчастіше їм просто необхідні спілкування та консультації фахівців, - говорить куратор групи взаємодопомоги, психолог Анна Барцева. - Оскільки такі батьки перебувають у складній життєвій ситуації і відчувають емоційну напругу, їм самим важливо долати ті труднощі, які у них виникають. Впоратися зі стресом самостійно не завжди вдається, але ж від їхнього емоційного стану залежить стан дитини. Тому під час наших зустрічей, по п'ятницях, ми будемо вчитися справлятися зі стресами, працювати з почуттям провини, обговорювати ефективність практичних порад про те, як контролювати, вимагати, вчити дітей, як виражати їм свою любов .

P7236707 1P7236719 1P7236741 1

- Ідея створення такої групи виникла після тривалого спілкування з батьками. Всі вони водять своїх діток до нас в групи по арт-терапії, лікувальній фізкультурі, що функціонують в ЦСП, в рамках програми «Підтримка дітей - інвалідів Корабельного району». Поки діти займаються з викладачами, батьки змушені їх чекати, а це більше двох годин. Ось саме цей час ми і вирішили використати з максимальною для них ефективністю.

Всі групи функціонують для діток – інвалідів та їх батьків на базі ЦСП безкоштовно .

Також в рамках програми «Підтримка дітей – інвалідів Корабельного району» надається цільова допомога конкретним нужденним сім'ям: закуповуються різні медичні препарати , медобладнання, щомісяця лежачим діткам - інвалідам видаються підгузки. Така підтримка можливазавдяки особистим пожертвуванням співробітників проммайданчика МГЗ і жителів Корабельного району.

 

УВАГА!

З метою впровадження попереджувальних заходів щодо можливих надзвичайних ситуацій та недопущення випадків переохолодження людей у зимовий період, продовжує роботу пункт обігріву для громадян, які з різних причин залишилися без визначеного місця проживання (перехрестя пр. Жовтневому, 285/1 - вул. Металургів, біля кафе «Аметист»).

Пункт обігріву функціонує при температурі нижче -10С

 obogrev1obogrev2obogrev3

 

Рада профілактики правопорушень

З метою профілактики негативних проявів у дитячому середовищі, попередження жорстокого поводження між дітьми 23 січня 2014 року спеціалісти служби у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради Козуб Катерина Сергіївна, Міронова Олена Олександрівна за участю представників Сектору кримінальної міліції у справах дітей Корабельного РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області Соколенко Д.В., Щербини К.В. взяли участь у засіданні Ради профілактики правопорушень на базі Миколаївської ЗОШ №40.

rada_nn_1rada_nn_2rada_nn_3

На засідання Ради були запрошені дев'ять учнів разом з батьками, проведена профілактично-виховна бесіда. Розглядалися питання відвідування учнями уроків, підвищення рівня знань, паління на території школи, порушення дисципліни. Були запропоновані шляхи подолання існуючих проблем.

 

info_logo

З метою впровадження попереджувальних заходів щодо можливих надзвичайних ситуацій та недопущення випадків переохолодження людей у зимовий період 2013 -2014 роках, на території Корабельного району буде працювати тимчасовий денний пункт обігріву (перехрестя пр. Жовтневому, 285/1 - вул. Металургів, біля кафе «Аметист»)

Пункт обігріву буде функціонувати при пониження температури нижче -10 С з 8.00 до 18.00.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3060
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1256279

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

.

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"