Оголошення
дислокация
Map
Головна

info_logoЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

18.09.2014

Під головуванням заступника голови адміністрації В.Красножона відбулось планове засідання комісії з питань ТЕБ та НС при адміністрації Корабельного району . У ході засідання були розглянуті такі питання:

1. Про заходи щодо профілактики отруєнь дикорослими неїстівними грибами на території Корабельного району міста Миколаєва доповіла начальник Ленінського міжрайонного управління держсанінспекторської служби у Миколаївській області - головний санітарний лікар Корабельного району Бурденко Л.А.

2. Про заходи щодо підготовки районного господарства до роботи в осінньо-зимовий період. Забезпечення пожежної безпеки в пожеженебезпечний осінньо-зимовий період 2014-2015 років доповів начальник відділу комунального господарства, санітарного очищення та роботи з приватним сектором адміністрації Волкан М.М.

3. Про стан роботи щодо проведення паспортизації, ідентифікації, розроблення ПЛАС для ПНОта ОПН які розташовані на території Корабельного району м. Миколаєва поінформував присутніх начальник Корабельного РВ у м. Миколаїв ГУ ДСНС в Миколаївській області Криворучко А.С.

4. Про заходи щодо попередження загибелі людей на водних об'єктах в зимовий період ознайомив начальник відділу з питань НС та ЦЗН у Корабельному районі – Курепін В. М.

А також були розглянуті позапланові питання, а саме:

- Про несанкціоновані місця з розміщення твердих побутових відходів (ініційовано Корабельним РВ у м. Миколаїв ГУ ДСНС України у миколаївській області, лист від 31.07.2014 № 105/1393).

- Про взаємне інформування постійно діючих органів управління цивільного захисту Корабельного району.

 

infoШановні громадяни Корабельного району!

У зв'язку зі скрутним становищем у країні, вірогідним зменшенням лімітів газопостачання для опалення населення міста у період опалювального сезону 2014-2015 років, спеціалізованим підприємство ПАТ «Миколаївобленерго» проводяться заходи щодо підготовки до опалювально зимового періоду, що передбачає:

- проведення робіт з реконструкції мереж до житлових будинків, встановлення розвантажувальних трансформаторних підстанцій, додаткової перевірки рівномірності розподілу навантаження по фазах в мережах товариства тощо;

- згідно Інвестпрограми-2014 встановлення розвантажувальної ТП потужністю 250 кВа за адресою: пров. Танкістів - вул. Молодіжна, вул. Тургенєва, вул. Шефська, частково пров. Чернишевського. У споживачів наведеного району міста з'являється можливість підключення електрообладнання, у тому числі електроопалення, сумарною потужністю близько 200 кВт.

 

kikbox11ВІВАТ, переможцям!

17 вересня у приміщені дитячо – юнацької спортивної школи № 5, що знаходиться у Корабельному районі м. Миколаєва, урочисто вшанували призерок Чемпіонату Світу з кікбоксінгу серед юніорів, який проходив у м. Ремені, Італія.

Голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов за високі спортивні досягнення, професійну майстерність та значний особистий внесок у розвиток спорту Корабельного району м. Миколаєва нагородив Почесною грамотою

- Бондаренко Ірину Олександрівну - тренера-викладача з кікбоксінгу ДЮСШ № 5;

- Щербакову Єлизавету – золоту та срібну призерку Чемпіонату Світу з кікбоксінгу серед юніорів, вихованку ДЮСШ № 5;

- Тонконогову Надію — абсолютну Чемпіонку Європи з кікбоксінгу серед юніорів, бронзову призерку Чемпіонату Світу з кікбоксінгу серед юніорів, вихованку ДЮСШ № 5;

- Кармалову Юлія – срібну та бронзову призерку Чемпіонату Світу з кікбоксінгу серед юніорів, вихованку ДЮСШ № 5.

kikbox12kikbox13

Голова ТОВ «МСП «Ніка – Тера» Олександр Гайду вручив юним спортсменкам Сертифікат на суму 5 тис. грн., а директор ТОВ «Миколаївський тепловозоремонтний завод» В'ячеслав Сімченко привітав переможниць подарунками.

kikbox14kikbox15

 

info_logo

ЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

 16.09.2014

16 вересня 2014р. о 9:00 адміністрація Корабельного району припинила прийняття пропозицій конкурсних торгів на закупівлю за державні кошти послуг з механізованого прибирання доріг (2 лоти).

У конкурсі взяли участь 2 учасника, пропозиції яких було відкрито на засіданні комітету з конкурсних торгів 16.09.2014 о 10:00. Відповідно до статті 10 Закону України «Про здійснення державних закупівель» розгляд, оцінка та визначення переможців процедури закупівлі будуть проведені протягом 20 робочих днів з дня розкриття пропозицій.

 

Інформація щодо забезпечення безпеки людей на водних об'єктах м. Миколаєва

В 2014 році на території Миколаївської області загинуло 41 особа у том числі 6 дітей, у місті Миколаєві зареєстровано 8 випадків загибелі людей на водних об'єктах у Корабельному районі - 2 випадки, (у порівнянні з 2013 роком — 2). Загибелі дітей у м. Миколаєві не допущено.

Основною причиною загибелі людей на водних об'єктах є недотримання правил поведінки, купання в заборонених місцях та в стані алкогольного сп'яніння, а також, недостатня інформаційно-роз'яснювальна робота серед населення щодо неприпустимості купання в заборонених місцях. Більшість загиблих зареєстрована саме в заборонених місцях.

Докладніше

 

pens

І знову про нагальне

Управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва на виконання пункту 7 протоколу наради «Про діяльність фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування, у тому числі щодо виконання бюджетів фондів за 2012-2013 роки та 1 квартал 2014 року» від 24 квітня 2014 року під головуванням Прем'єр-міністра України Яценюка А.П. повідомляє, що проведено засідання «круглого столу» з питань взаємодії УПФУ в Корабельному районі м. Миколаєва, ДПІ у Корабельному районі м.Миколаєва ГУ Міндоходів у Миколаївській області та Корабельного відділу ДВС ММУЮ щодо надходження коштів єдиного соціального внеску, страхових внесків на обов'язкове державне пенсійне страхування та інших платежів для забезпечення своєчасної виплати пенсій та державних допомог, на якому створена робоча група та розроблено спільні заходи по зменшенню обсягів боргів по платежах з єдиного та страхових внесків.

Докладніше

 

Свято в «Університеті третього віку»

Ось і промайнула літня, спекотна пора і осіннє привітне тепло запрошує всіх студентів соціально – просвітницького проекту «Університету третього віку» до початку занять.

12.09.2014р об 11-00год у відділені соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Миколаївського департаменту праці та соціального захисту населення відбулися святкові заходи з нагоди початку нового навчального року в «Університеті третього віку». Прикрашений актовий зал, оформлена виставка творчих робіт відвідувачів відділення зустрічали своїх гостей. На захід завітали представники районних громадських організацій: рада ветеранів – О.К.Білошапкін, інвалідів –Т.А. Прокопенко, викладачі – волонтери «Університету третього віку», Відкриття нового навчального сезону ми розпочали зі святкового концерту та запросили гостей і викладачів. Підопічні музичного факультету приготували цікаву музично - розважальну програму, а саме: Л.Артеменко, М.Черторигіна, І.Каламурза, В.Рожкіна, Г.Макаревич та інші. Своєю творчістю поділився викладач школи мистецтв № 2 Іван Терехов, поздоровити з початком навчань прийшли учні школи № 43 Аліфанова Альона і Лісовська Діана. зі словами привітань виступили: заступник директора міського територіального центру Г.М.Громов, член літературного гуртка «Живе слово» Суслонова І.Г, член літературного об'єднання «Золотий парус поезії» Суханова Р.Ф. Майстрині - рукодільниці Г.Шаховал, Г.Бойко, З.Рахуба, Т. Прокопенко, Н. Олексейчук надали свої вироби для оформлення виставки.

svyato_univer1svyato_univer2svyato_univer3

Захід пройшов в теплій, душевній атмосфері. Відвідувачі ділилися враженнями від літнього відпочинку, пили запашний трав'яний чай та пригощалися солодощами,

Відділення Корабельного району міського територіального соціального обслуговування (надання соціальних послуг) дякує всім учасникам заходу за активну участь та запрошує мешканців району на навчання до «Університету третього віку» .

Заступник директора міського територіального центру Г.М.Громов

 

rusalГости НГЗ – представители ОБСЕ

Николаев, 15 сентября 2014 года. - Сегодня председатель херсонской группы мониторинговой миссии Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе (ОБСЕ) Осмо Липпонен и сопровождающие его лица встретились с руководством Николаевского глиноземного завода и ознакомились с работой крупнейшего в Восточной Европе предприятия по производству глинозема.

Во время экскурсии генеральный директор предприятия Дмитрий Мирный рассказал гостям о технологии выпуска глинозема – от разгрузки боксита в Днепро-Бугском морском порту до получения конечного продукта. Мирный также рассказал представителям ОБСЕ о сотрудничестве завода в рамках соцпартнерства с региональной властью.

Гости отметили слаженную работу предприятия, поблагодарили за прием и выразили надежду на сотрудничество.

Осмо Липпонен по итогам визита сказал: «Я уже бывал на глиноземных заводах. НГЗ – самый красивый из тех, что я видел. И ваши работники по праву могут гордиться своим заводом, своей территорией. Для стабилизации в стране было бы хорошо, чтобы ваше предприятие работало. НГЗ является одним из ключевых предприятий в регионе, бюджетообразующим. Верю, что у вас все будет хорошо».

visitOCSE-1visitOCSE-2visitOCSE-3

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3292
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1125015

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"