Головна

ccpТруднощі подолаємо разом

Група взаємодопомоги для батьків дітей-інвалідів відкрила свої двері на базі Центру соціальних програм компанії РУСАЛ .

На сьогоднішній день тільки в Корабельному районі проживає понад 200 дітей-інвалідів. Адаптація їх у соціумі вимагає від батьків уваги і терпіння, специфічних знань і навичок.

- Найчастіше їм просто необхідні спілкування та консультації фахівців, - говорить куратор групи взаємодопомоги, психолог Анна Барцева. - Оскільки такі батьки перебувають у складній життєвій ситуації і відчувають емоційну напругу, їм самим важливо долати ті труднощі, які у них виникають. Впоратися зі стресом самостійно не завжди вдається, але ж від їхнього емоційного стану залежить стан дитини. Тому під час наших зустрічей, по п'ятницях, ми будемо вчитися справлятися зі стресами, працювати з почуттям провини, обговорювати ефективність практичних порад про те, як контролювати, вимагати, вчити дітей, як виражати їм свою любов .

P7236707 1P7236719 1P7236741 1

- Ідея створення такої групи виникла після тривалого спілкування з батьками. Всі вони водять своїх діток до нас в групи по арт-терапії, лікувальній фізкультурі, що функціонують в ЦСП, в рамках програми «Підтримка дітей - інвалідів Корабельного району». Поки діти займаються з викладачами, батьки змушені їх чекати, а це більше двох годин. Ось саме цей час ми і вирішили використати з максимальною для них ефективністю.

Всі групи функціонують для діток – інвалідів та їх батьків на базі ЦСП безкоштовно .

Також в рамках програми «Підтримка дітей – інвалідів Корабельного району» надається цільова допомога конкретним нужденним сім'ям: закуповуються різні медичні препарати , медобладнання, щомісяця лежачим діткам - інвалідам видаються підгузки. Така підтримка можливазавдяки особистим пожертвуванням співробітників проммайданчика МГЗ і жителів Корабельного району.

 

УВАГА!

З метою впровадження попереджувальних заходів щодо можливих надзвичайних ситуацій та недопущення випадків переохолодження людей у зимовий період, продовжує роботу пункт обігріву для громадян, які з різних причин залишилися без визначеного місця проживання (перехрестя пр. Жовтневому, 285/1 - вул. Металургів, біля кафе «Аметист»).

Пункт обігріву функціонує при температурі нижче -10С

 obogrev1obogrev2obogrev3

 

Рада профілактики правопорушень

З метою профілактики негативних проявів у дитячому середовищі, попередження жорстокого поводження між дітьми 23 січня 2014 року спеціалісти служби у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради Козуб Катерина Сергіївна, Міронова Олена Олександрівна за участю представників Сектору кримінальної міліції у справах дітей Корабельного РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області Соколенко Д.В., Щербини К.В. взяли участь у засіданні Ради профілактики правопорушень на базі Миколаївської ЗОШ №40.

rada_nn_1rada_nn_2rada_nn_3

На засідання Ради були запрошені дев'ять учнів разом з батьками, проведена профілактично-виховна бесіда. Розглядалися питання відвідування учнями уроків, підвищення рівня знань, паління на території школи, порушення дисципліни. Були запропоновані шляхи подолання існуючих проблем.

 

info_logo

З метою впровадження попереджувальних заходів щодо можливих надзвичайних ситуацій та недопущення випадків переохолодження людей у зимовий період 2013 -2014 роках, на території Корабельного району буде працювати тимчасовий денний пункт обігріву (перехрестя пр. Жовтневому, 285/1 - вул. Металургів, біля кафе «Аметист»)

Пункт обігріву буде функціонувати при пониження температури нижче -10 С з 8.00 до 18.00.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3068
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1272654

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

.

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"