|
Триває перевірка об'єктів торгівлі та сфери послуг щодо дотримання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» 22 травня 2023 року спеціалістами адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради здійснено рейд - обстеження об'єктів торгівлі та сфери послуг з метою перевірки виконання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» Відповідно до ст. 30 Закону, всі надавачі послуг, незалежно від форми власності, зобов'язані обслуговувати споживачів і надавати інформацію про товари і послуги українською мовою. У ході рейду перевірено 204 установи по пр. Богоявленському (від вул. Металургів до пр. Корабелів, 14). Виявлено 68 порушень, надано 45 попереджень. З підприємцями провели роз'яснювальні бесіди та нагадали суб'єктам господарювання про адміністративну відповідальність за порушення Закону. Передбачено попередження або штраф від 3400 грн. до 8500 грн., якщо порушення вчинено вперше, та штраф за повторне протягом року порушення – від 8500 до 11900 грн.
ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА БАГАТОДІТНИМ РОДИНАМ Війна внесла корективи в життя всіх українців. Однією з величезних проблем є те, що значна частина суспільства вимушено втратила роботу, дехто не має змоги вийти на роботу, адже не всі школи та садочки пристосувались до функціонування в воєнний час, і люди змушені самостійно, без сторонньої допомоги доглядати за своєю малечею. В контексті цього значну цінність набуває гуманітарна допомога, яку надають різноманітні благодійні організації. Одним із таких прикладів є «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка» – міжнародна незалежна благодійна організація соціального спрямування, яка допомагає дітям у 136 країнах та територіях світу. Організація не залишилась осторонь проблем діточок України, які живуть в умовах війни. Спеціалістами відділу з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради в рамках проєкту «СОС Діти. Програма екстреної допомоги» щомісячно видається гуманітарна допомога у вигляді продуктових наборів. Так, у травні 2023 року продуктовий набір отримала 91 багатодітна сім'я.
Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано поточний ремонт дороги по вул. Національної гвардії на ділянці від вул. Станіславського до вул. О. Вишні з виїздом на об'їзну дорогу. Площа облаштування асфальтобетонного покриття складає 1380 м2
Послуги надаватимуть двічі на тиждень.
|
|
|
Наші контакти:
54050, Україна, м.Миколаїв,
проспект Богоявленський, 314


















