Головна

igru_5«Орден дитячих посмішок» вручили «Фабриці чудес»

Команда Миколаївського тепловозоремонтного заводу "Фабрика чудес" побувала в школі №44, яка знаходиться зовсім поруч з підприємством. У рамках проходження другого "станції" Новорічного марафону "Віримо в диво, творимо диво!" від компанії РУСАЛ команди-учасники повинні були організувати інтелектуальні та настільні ігри, провести цікаву екскурсію на підприємство з лекцією щодо профорієнтації.

Оскільки екскурсія очікує на дітей-старшокласників даної школи в суботу, ми поки розповімо про сьогоднішні ігри.

Докладніше

 

У Миколаєві з'явився перший театр ростових ляльок

Театр ростових ляльок вдалося створити в Миколаєві за фінансової підтримки компанії РУСАЛ. Колектив Жовтневого БК взяв участь у грантовому конкурсі соціальних проектів «Територія РУСАЛу - 2014» і став одним з його переможців.

1- На грантові кошти ОК РУСАЛ колектив Жовтневого БК пошив 7 ляльок-гігантів, які повністю приховують людину, - розповідає директор представництва Центру соціальних програм компанії РУСАЛ в Україні Олена Ожема. - Це Маша і ведмідь, рожевий слон, півень, дракончик, вовк і баба Яга. Крім того, їм вдалося зробити дві декорації, де намальовані ліс, кімната, місто, дитячий майданчик. Одна з них - невелика - для дитячих садків і шкіл, а друга (шириною до 6 метрів) може використовуватися для великої сцени.

Першими глядачами нового театру ростових ляльок стали вихованці дитячого садка №110. Малюки подивилися виставу «Дракончик в місті», присвячену правилам дорожнього руху.

- Дракончик пояснює дітям, що таке світлофор, «зебра», дорожні знаки, де можна грати, а де грати не можна, як правильно переходити дорогу, - каже директор Жовтневого районного будинку культури Олексій Чебан. - Також ми під час вистави нагадуємо про те, що не можна грати в лісі з вогнем.2

- Звичайно, діти набагато краще засвоюють і правила поведінки, і правила дорожнього руху, і безпеки на вулиці, в природі, в побуті, коли вони знайомляться з ними разом з героями улюблених казок, - впевнена завідувачка дитячим садком №110 Лідія Щербенко. - Тому ми дуже раді, що в Миколаєві тепер є такі ляльки. Наші дітки від них у захваті!

Колектив Жовтневого БК не збирається зупинятися на досягнутому. У планах - пошиття ще двох ростових ляльок і постановка нових цікавих повчальних спектаклів для малюків.

 

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

Виконано поточний ремонт ділянок доріг по вул. Ленінградська, 5 –А (у напрямку будинків приватного сектору) та по вул. М.Ульянової ( від вул. Фонтанна до вул. Фруктова).

dor_1dor_2 

 

5 грудня 2014 року з нагоди Дня Збройних Сил України, за сумлінне виконання службових обов'язків, самовідданість у службі, високі показники у бойовій підготовці, зразкову військову дисципліну Почесною грамотою голови адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради було відзначено:

- майора Ткачишина Сергія Михайловича – старшого офіцера відділення військового комплектування Корабельного районного військового комісаріату;

- лейтенанта Тимарського Дмитра Борисовича – офіцера мобілізаційного відділення Корабельного районного військового комісаріату;

- капітана Кухарчука Дениса Миколайовича - старшого техніка групи регламенту і ремонту АО ТЕЧ АТ військової частини - п/п В2137;

- старшого лейтенанта Савіна Станіслава Геннадійовича – заступника командира аеродромно – експлуатаційної роти з технічної частини БАТЗ військової частини - п/п В2137;

- прапорщика Козачука Олега Петровича – начальника телеграфного відділення ЗАЗ батальйону зв'язку та РТЗ військової частини - п/п В2137.
12

 

zah_vitШановні військовослужбовці, ветерани Збройних Сил України !

Щиро вітаю Вас з Днем Збройних Сил України.

Військова служба завжди була долею мужніх і сильних людей, для яких любов до Вітчизни означає непохитну вірність військовому обов'язку та солдатському братерству.

Нині вартові Вітчизни сумлінно виконують свій військовий обов'язок, захищаючи незалежність та територіальну цілісність нашої Батьківщини.

Бажаю Вам міцного здоров'я, надійної боєздатності та успіхів у нелегкий праці в ім'я миру і спокою нашого народу.

Хай буде невичерпною сила вашого духу і відданість українському народу!

З повагою

Голова адміністрації Корабельного району О.М.Цуканов

 

invalidПовір у свої сили

Як страшно, коли ти не такий як всі,

Стискається серце від болю,

Не слухають ноги і руки тебе,

І хочеться бути здоровим...

У 1992 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів, для того, щоб привернути увагу суспільства щодо покращення становища інвалідів і забезпечення для них рівних можливостей.

Докладніше

 

infoЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

28.11.2014

Під головуванням заступника голови адміністрації О.П.Гвозденко проведено правове навчання посадових осіб місцевого самоврядування адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради з питань поглибленого вивчення антикорупційного законодавства України за участю заступника начальника Миколаївського міського управління юстиції Бадалової О.С.

На Порядку денному були наступні питання:

Про основні положення Закону України «Про очищення влади» (16.09 2014 р. № 1682-VII)

Про нововведення у антикорупційному законодавстві – Закон України «Про запобігання корупції» (14.10.2014 р. № 1700-VI)

Про правові аспекти Проекту «Стратегія модернізації федерації профспілок України»

*****

Під головуванням голови адміністрації О.М.Цуканова відбулось засідання районного штабу по боротьбі зі сніговими заметами, ожеледицею та іншими наслідками стихійних явищ. Затверджено план дій, визначено першочергові завдання, відповідальним посадовим особам було дано конкретні доручення.

 

info_logo

ЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

27 листопада 2014 року спеціалістами адміністрації Корабельного району спільно з працівниками Корабельного РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області та членами громадського формування «Каскад» проведено рейд щодо припинення стихійної торгівлі на території Корабельного району за адресами: пр. Жовтневий 311, вул. Артема 14/2 (біля ЗОШ-33) та по пр. Корабелів, 15. Складено 7 протоколів за ст.160 ч. 1 – 5 протоколів (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Два протоколи за ст.176 (зберігання самогону для особистих потреб). Матеріали направлено до Корабельного суду для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2534
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 946618

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"