Головна

5 березня 2014 року о 12 годин 15 хвилин до чергового по лінії «102» надійшло анонімне повідомлення про замінювання та загрозу вибуху суду Корабельного району. В зв'язку з тим, що в районі розташовано дві будівлі судів, карного та господарчого, за адресами: вул. Самойловича, 29 та вул. Самойловича, 20 «А», було прийнято рішення про евакуацію людей з двох установ. Загальна кількість евакуйованих склало 44 особи.

О 14 годині 30 хвилин вибухово-технічною службою НДЕКЦ при УМВС України в Миколаївській області було завершено обстеження приміщень судів, вибухонебезпечних предметів не виявлено.

 

До уваги адвокатів!

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги. Заяви для проходження конкурсу приймаються Головним управлінням юстиції у Миколаївській області, а також всіма районними, міськими (міст обласного значення), міськрайонними управліннями юстиції до 28 березня 2014 року.

З повним текстом оголошення можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Головного управління юстиції у Миколаївській області (http:www.just-mykolaiv.gov.ua)

 

«Виробничий травматизм та атестація робочих місць в м. Миколаєві за лютий 2014 р.»

докладно

 

Звітуємо до контролюючих органів в електронному вигляді

докладно

 

ccpДитячому центру - ноутбук від металургів

Команди-учасниці Новорічного марафону «Віримо в дива, творимо дива!», ініційованого компанією РУСАЛ, почали реалізацію грошових сертифікатів, отриманих з рук гендиректора МГЗ Дмитра Мирного. Витратити виграні в марафоні гроші вони могли тільки на благодійність. Команди проммайданчика МГЗ «Аlармія добра» і «Молодіжна рада» вирішили направити спільні кошти на допомогу дитячому центру Корабельного району.

Дитячий центр позашкільної роботи - це місце в Корабельному районі, де всі бажаючі можуть знайти заняття до душі. Тут функціонує більше 76 гуртків, які відвідують понад 1000 дітей .

читати далі...

 

info_logoЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

18.02.2014

18 лютого в адміністрації Корабельного району проведено нараду з підведення підсумків виконання заходів цивільного захисту Корабельного району м. Миколаєва за 2013 рік.

Нарада відбулась під головуванням заступника голови адміністрації Корабельного району - голови комісії з питань ТЕБ і НС Красножона В.Л.

Запрошені: представники підприємств, установ та організацій району незалежно від форм власності та підпорядкування.

На порядку денному були розглянуті такі питання:

докладно

 

До уваги батьків багатодітних сімей!

Програма Миколаївського обласного краєзнавчого музею « Мама, тато, я - музейна сім'я»

mama_nanaЧас проведення: березень 2014

Програма розрахована на відвідування музею батьками з дітьми 6-13 років.

Сім'ям пропонується інтерактивний путівник по одному з розділів експозиції:

докладно

 

pensДо уваги платників єдиного соціального внеску!

Управлінням Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва за бажанням платника проводиться звірення рахунків по єдиному внеску станом на 01.10.2013 р. відповідно до пункту 9.2 розділу ІХ Порядку ведення органами Пенсійного фонду України обліку надходження сум платежів, затвердженого постановою Првління Пенсійного фонду України від 27.09.2010 №21-2, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 27.09.2010 за №988/18283.

За додатковою інформацією заертатись за адресою управління: м.Миколаїв, вул.Артема, 1Б, каб. 15, 16, 23 або за тел. 63-50-41, 63-53-54, 25-50-50

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2262
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 816485

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"