Оголошення
дислокация
Map
Головна

Прийшла весна – час наводити порядок!

З приходом довготривалої весни у наше життя приходе період оновлення і очищення.

У місті Миколаєві 22 березня стартує міська весняна акція «Свято деревонасадження, санітарного очищення та благоустрою міста Миколаєва».

Адміністрація Корабельного району звертається до всіх керівників підприємств, організацій, установ району незалежно від форм власності, директорів навчальних закладів, представників малого та середнього бізнесу, мешканців району, особливо приватних домовласників, з проханням активно приєднатися до участі у ВЕСНЯНІЙ АКЦІЇ з благоустрою, санітарного очищення прилеглих територій та взяти участь у весняному суботнику 22 березня 2014 року.

Внесіть свій посильний вклад у наведення порядку в районі.

Час ще є. Не будьте байдужими!

 

bezpeka_praciВсеукраїнський фестиваль анімаційних і відеофільмів «Безпечна праця-2014»

Відділення Виконавчої Дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві у м. Миколаїв інформує роботодавців про проведення журналом «Промислова безпека», з метою формування культури безпеки і гігієни праці, профілактики нещасних випадків на виробництві, пошуку і розповсюдження кращого досвіду використання засобів кіно та анімації для збереження життя і здоров'я працівників, Фестивалю анімаційних та відеофільмів «Безпечна праця - 2014» в якому можуть взяти участь усі зацікавлені підприємства.

Положення про Всеукраїнський фестиваль анімаційних і відеофільмів

 

Ну - мо, хлопці!

12 березня 2014 року у Корабельному районі на базі Дитячо – юнацького спортивного оздоровчого комплексу відбулось яскраве свято, присвячене 70- ї річниці визволення міста Миколаєва від німецько-фашистських загарбників – військово – спортивна гра «Ну - мо, хлопці!». Майбутні захисники нашої Батьківщини змагалися у силі, спритності, винахідливості та кмітливості.

Спортивне свято відбулось за підтримкою депутата Миколаївської міської ради, голови Миколаївської міської організації ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів) Сергія Паливоди.

Переможцями стали: команда учнів Миколаївської загальноосвітньої школи № 44 (В.о. директора – Кірякова О.М., викладач – Литвиненко М.В.) зайняла 1 місце, 2 місце у команди Миколаївської загальноосвітньої школи № 33 (директор – Чернуха Г.М., викладач – Мовчан О.В.) та команда учнів Миколаївської загальноосвітньої школи ім. Олега Ольжича №1 (директор – Матіюк М.Г., викладач – Староженко В.І.) посіла почесне 3 місце.

Ми впевненні: хлопці Корабельного району з гідністю нестимуть звання захисника Вітчизни, оберігаючи спокій держави та її громадян.

Головний організатор заходу – адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради.

anyka_parni0anyka_parni

 

infoЕКСПРЕС - ІНФОРМАЦІЯ

12.03.2014

Під головуванням заступника голови адміністрації Кобилянської Т.О. відбулось навчання апарату адміністрації. На порядку денному були наступні питання:

1. Про вимоги щодо декларування майна, доходів, витрат і зобов'язань фінансового характеру, доповідач - Степаніцина І.Л. – заступник начальника відділу організаційної роботи та юридичного забезпечення.

2. Про організацію виконання документів та їх контролю в адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради, доповідач - Компанієць О.П. – начальник загального відділу.

3. Про організацію контролю за виконанням документів та роботи зі зверненнями громадян в адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради, доповідач - Антонян Т.А. – головний спеціаліст відділу організаційної роботи та юридичного забезпечення.

 

prapor0

Разом з Україною! Разом в мирі!

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради підтримала ініціативу секретаря міської ради Ю.Гранатурова «Наше єднання - найкраще зізнання в коханні нашому отчому дому - Україні»

За ініціативою керівника міста Юрія Гранатурова на будівлі Миколаївської міської ради розтягнули величезний український прапор як символ єдності нашого міста з улюбленою Україною. Жовто-блакитне полотно розміром 3м на 8 м майорить на вітрі й видно здалеку.

prapor2 

 

 

shevchenko1Заповітне значення творчості невмирущого Кобзаря

 2014 рік визначений роком вшанування творчості великого українського поета Т.Г.Шевченка. 9 березня виповнюється 200 років з дня народження українського генія, митця, філософа, художника.

З цієї нагоди 05.03.14р об 11-00 год. була організована зустріч підопічних відділення соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради з учасниками літературно-музичного гуртка «Творче слово».

докладніше...

 

5 березня 2014 року о 12 годин 15 хвилин до чергового по лінії «102» надійшло анонімне повідомлення про замінювання та загрозу вибуху суду Корабельного району. В зв'язку з тим, що в районі розташовано дві будівлі судів, карного та господарчого, за адресами: вул. Самойловича, 29 та вул. Самойловича, 20 «А», було прийнято рішення про евакуацію людей з двох установ. Загальна кількість евакуйованих склало 44 особи.

О 14 годині 30 хвилин вибухово-технічною службою НДЕКЦ при УМВС України в Миколаївській області було завершено обстеження приміщень судів, вибухонебезпечних предметів не виявлено.

 

До уваги адвокатів!

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги. Заяви для проходження конкурсу приймаються Головним управлінням юстиції у Миколаївській області, а також всіма районними, міськими (міст обласного значення), міськрайонними управліннями юстиції до 28 березня 2014 року.

З повним текстом оголошення можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Головного управління юстиції у Миколаївській області (http:www.just-mykolaiv.gov.ua)

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3310
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1134707

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"