Оголошення
дислокация
Map
Головна

Поспішайте робити добро

18 квітня, на передодні великого християнського свята Великодня, заступник голови адміністрації Корабельного району Красножон В.Л. та делегація жінок третього підрозділу комунального підприємства Миколаївського міського бюро технічної інвентаризації на чолі з начальником Задерей І.Л. відвідали військовослужбовців військової частини, яка розташована на території Корабельного району м. Миколаєва.

Захисникам Вітчизни милосердні жінки привезли запашні паски, крашанки та інші продукти для святкового столу з побажаннями добра і миру у нашому домі – Україні.

vijsko1vijsko2

vijsko3vijsko4

 

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні громадяни!

30 квітня 2014 року з 10.00 до 12.00 у приміщенні Корабельного відділу державної виконавчої служби Миколаївського міського управління юстиції буде здійснено виїзний прийом громадян керівництвом управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Миколаївській області.

З метою попереднього запису на прийом громадян звертатись в каб. № 19 (вул. Артема, 1- А)

 

logo-blueБлагочинні справи

17 квітня, у рамках міської весняної акції «Свято деревонасадження, санітарного очищення та благоустрою міста Миколаєва», представники морського спеціалізованого порту «Ніка – Тера» на чолі з головою правління Олександром Гайду, голова адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради – Олександр Цуканов, заступники голови адміністрації – Ігор Копійка і Олександр Гвозденко, а також вихованці вищого професійного училища суднобудування і Дитячо – юнацького спортивного оздоровчого комплексу висадили 150 катальп по вулиці Айвазовського.

Сподіваємось, що «зелений оазис» буде надихати мешканців району лише на добрі справи.

subbotnik-16_04_14-1subbotnik-16_04_14-2

subbotnik-16_04_14-3subbotnik-16_04_14-4

 

16 квітня колектив адміністрації Корабельного району взяв участь у акції санітарної очистки зон масового відпочинку мешканців району - пляж «Чайка» та лісові насадження в районі Яхт – клубу. А представники Дитячо – юнацького спортивного оздоровчого комплексу прибирали зелену зону навколо своєї установи. Учасники акції зібрали більш 30 мішків сміття.

subbotnik-15_04_14-1 

 

Состояние дорог в Корабельном под контролем

Для каждого жителя Корабельного района и в целом Николаева автомобильные дороги и их состояние являются всегда проблемной темой для обсуждения и разговоров.

Каждому приходится добираться к месту работы, учебы, к рынкам и магазинам, больницам и другим учреждениям, без которых не обойтись в современной жизни.

Качество и состояние дорог безусловно связано с безопасностью передвижения транспорта и пассажиров, комфортом и временем потраченным на проезд.

Руководство области, городские власти и администрация Корабельного района, несмотря на сложное финансовое положение с пониманием относятся к данной проблеме. К Великому празднику Светлого Воскресения Христова, благодаря человеческому пониманию ситуации руководителем ООО "Николаевавтодор", в районе проводится текущий ямочный ремонт магистральных проспектов Октябрьский и Корабелов.

На сегодняшний день осталось три проблемных участка, где для выполнения ремонта необходимо технологически менять структуру подготовки основы, подсыпки грунта и технологию приготовления асфальтобетона. Это поворот с улицы Самойловича на проспект Октябрьский, поворот с Октябрьского на проспект Корабелов, и с Корабелов на улицу Айвазовского. На этих участках в связи с движением тяжелого грузового транспорта технологическое покрытие не выдерживает нагрузок и происходит сдвиг пластов асфальтобетона.

Технология работ на этих участках в ближайшее время будет пересмотрена, и после соответствующего согласования, проблемные участки будут отремонтированы.

remont1 

remont2 

remont3 

 

Приведемо до ладу!

З давніх часів площа на розі проспекту Жовтневого та вулиці Торгової була центром економічного та суспільного життя Богоявленська. Тут стояв Свято-Духівський храм. На цій площі проводилися ярмарки, виставки, демонстрації.

А сьогодні, з метою підготовки району до святкування пасхальних свят адміністрацією Корабельного району здійснюються роботи з благоустрою площі на перехресті пр. Жовтневого та вул Торгової в районі церкви «Святого Духа».

Працівниками підприємства ТОВ «Миколаївавтодор» виконуються роботи з поточного ремонту площі, а саме: відновлено бордюри по периметру, виконується ямковий ремонт дорожнього покриття. Силами ТОВ «Миколаївзеленгосп» виконано омолодження дерев та завезено ґрунт для облаштування газонів.

До ремонту

torgov_do 

torgov_do2 

Станом на 16 квітня 2014 року

torgov_16_04_14-1 

torgov_16_04_14-2 

 

pensionУправління Пенсійного фонду України в Корабельному районі повідомляє

З 1 квітня запроваджено 0,5-відсотковий збір на обов’язкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі іноземної валюти.

Законом України від 27.03.2014 № 1166 «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» внесено зміни до Закону України «Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування», якими встановлено, що юридичні та фізичні особи, які здійснюють операції з купівлі іноземної валюти в безготівковій та/або готівковій формі, сплачують збір на обов’язкове державне пенсійне страхування у розмірі 0,5 відсотка від суми операції з купівлі іноземної валюти в безготівковій та/або готівковій формі.

Читати далі...

 

ОК РУСАЛ оголосила новий грантовий конкурс в рамках програми «Територія РУСАЛу»

15 квітня стартував конкурс для бюджетних, освітніх та соціальних установ, некомерційних організацій та організацій малого та середнього бізнесу в рамках соціальної програми «Територія РУСАЛу».

У 2014 році програма буде реалізована в 10 регіонах присутності Компанії РУСАЛ в Росії і в Україні.

По словам генерального директора МГЗ Дмитра Мирного, - проекти, що одержують гранти в рамках програми «Територія РУСАЛу», мають бути спрямовані на розвиток соціальної інфраструктури - реконструкцію, ремонт і оснащення об'єктів у сфері освіти, фізкультури і спорту. Також компанія готова підтримати проекти, метою яких буде підтримка і розвиток громадських і молодіжних ініціатив в професійній самореалізації, проведення добровольчих акцій, екологічних заходів, розвиток науково-технічної творчості.

У 2013 році в Миколаївському регіоні на конкурс була подана 101 заявка. З них 14 проектів успішно пройшли експертну комісію і були профінансовані компанією РУСАЛ. Сукупний внесок соціальних інвестицій компанії в реалізацію проектів склав в регіоні 1,2 млн. грн.

- За час реалізації проектів було проведено 28 дитячих свят, 18 театралізованих вистав з навчання дітей основам безпечної життєдіяльності, 26 навчальних тренінгів та лекцій, 31 спортивний захід. В рамках проектів створені навчальні відеофільми та книги на краєзнавчу тематику, - розповідає головний адміністратор програм ЦСП Анастасія Євдокимова. - Для дітей та молоді в регіоні створені і працюють 16 гуртків та секцій. Завдяки фінансуванню компанією РУСАЛ інфраструктурних проектів, в Миколаєві з'явився мотузковий парк пригод «Драйв», в Корабельному районі побудоване спортивне містечко, найближчим часом завершаться будівельні роботи зі створення планетарію в дитячому містечку «Казка». Загальне охоплення учасників проектів склало в регіоні понад 20 тис. чоловік.

- При відборі проектів компанія РУСАЛ цього року планує враховувати думку городян, - каже директор представництва ЦСП компанії РУСАЛ в Україні Олена Ожема. - Також ми хочемо, щоб підтримані нами проекти приносили користь жителям якомога довше, тому навіть після закінчення фінансування будемо продовжувати співпрацю з усіма переможцями.

Цього року географія програми "Територія РУСАЛу - 2014» включає м. Миколаїв і Жовтневий район Миколаївської області. На реалізацію соціальних проектів передбачається сума гранту до 25 тис. грн., інфраструктурних - до 500 тис. грн.

Адміністрування та організаційний супровід програми здійснює Центр соціальних програм РУСАЛу. Заявки на участь приймаються до 30 травня 2014 року. Отримати аплікаційну форму, а також додаткову інформацію про конкурс можна на сайті ЦСП компанії РУСАЛ в Україні csp-nikolaev.com.ua або за адресою: 54052, м. Миколаїв, пр. Жовтневий, 325/1, тел.: (0512) 63-66-96.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3337
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1159302

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"