Головна

papasunЗахист прав дітей в Миколаївській області

(інформаційний матеріал)

В Миколаївській області діє 28 районних, міських, районних у містах служб у справах дітей та служба у справах дітей облдержадміністрації. У їх складі працює 141 співробітник.

З метою покрашення координації заходів, спрямованих на попередження злочинності у молодіжному середовищі 27 березня 2014 року відбулось засідання колегії служби у справах дітей облдержадміністрації.

докладно

 

Оголошення для мешканців приватного сектору Корабельного району

Рішенням виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 17 квітня 2014 року № 343 «Про корегування тарифів на послуги із захоронення, перевезення та вивезення ТПВ для споживачів м. Миколаєва» встановлені нові тарифи на вивіз твердих побутових відходів, а саме: 14,87 грн. з одного мешканця на місяць.

Рішення введено в дію з 05.05 2014.

За довідками звертатись до виконавця послуг КП «Обрій-ДКП» за тел. 25-51-74, 71-95-56 або за адресою: пр. Жовтневий, 314, к. 121.

Прийомні дні: з понеділка по четвер з 8-30 до 17-00; п’ятниця з 8-30 до 16-00.

Обідня перерва: з 12-00 до 13-00.

Мешканцям мкр. Широка Балка звертатися за адресами:

- ЗОШ № 14 (вул. 295 Стрілецької дивізії) кожного понеділка з 15-00 до 17-00

- Станція Юннатів (вул. Прибузька, 83) кожної середи з 8-00 до 12-00.

 

sim_bez_nasiliya

Сімейне насильство

Насильство в сім'ї — будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім'ї по відношенню до іншого члена сім'ї, якщо ці дії порушують конституційні права і свободи члена сім'ї як людини та громадянина і наносять йому моральну шкоду, шкоду його фізичному чи психічному здоров'ю.

Визначаються форми такого насильства:

фізичне насильство в сім'ї — умисне нанесення одним членом сім'ї іншому члену сім'ї побоїв, тілесних ушкоджень, що може призвести або призвело до смерті постраждалого, порушення фізичного чи психічного здоров'я, нанесення шкоди його честі і гідності;

сексуальне насильство в сім'ї — протиправне посягання одного члена сім'ї на статеву недоторканість іншого члена сім'ї, а також дії сексуального характеру по відношенню до дитини, яка є членом цієї сім'ї;

психологічне насильство в сім'ї — насильство, пов'язане з дією одного члена сім'ї на психіку іншого члена сім'ї шляхом словесних образ або погроз, переслідування, залякування, якими навмисно спричиняється емоційна невпевненість, нездатність захистити себе та може завдаватися або завдається шкода психічному здоров'ю;

економічне насильство в сім'ї — умисне позбавлення одним членом сім'ї іншого члена сім'ї житла, їжі, одягу та іншого майна чи коштів, на які постраждалий має передбачене законом право, що може призвести до його смерті, викликати порушення фізичного чи психічного здоров'я.

Жертва насильства в сім'ї — член сім'ї, який постраждав від фізичного, сексуального, психологічного чи економічного насильства з боку іншого члена сім'ї.

Насильство над дитиною — це дії, що приносять шкоду дитині з боку людей, на яких покладено догляд та опіку над ним. До нього відноситься фізичне насильство, занедбаність й нехтування потребами дитини.

Як правило більшість батьків, яких жорстоко карали в дитинстві, самі карають своїх дітей. Не кожен із батьків розуміє, що покарання це психологічна травма. Батьки часто можуть завдати дитині психологічної травми без злого умислу яка може створити проблеми в дорослому житті.

Фізичне, емоційне та психологічні види насильства батьків над дітьми у сукупності підсилює дію кожного з них, зумовлюючи виникнення в дитини певних ознак, що характеризують її переживання і поведінку. Наукові дослідження показують, що сімейне насильство із різноманітними факторами, негативно впливає на фізичний розвиток дитини, включаючи загальний стан здоров'я, координацію, силу, зір, слух дитини, її здатність набувати знання, необхідні для нормального життя. В таких дітей занижена самооцінка, вони вважають себе не вартими любові, виникають проблеми у співробітництві з іншими та вміння відрізняти добро від зла.

Якщо між дітьми та батьками немає взаємозв'язку, панує постійна атмосфера напруженості між самими батьками, то приводить до того, що дитина прагне якомога менше перебувати вдома, втрачає емоційний контакт з батьками, виходить з-під соціального контролю дорослих. У таких дітей розвиваються соціально-психологічні якості потенційного правопорушника. Значна кількість конфліктів та форм соціально неадекватної поведінки як дома, так і в школі, провокується самими дорослими. Підлітки, які стають жертвами фізичного та психічного насильства в сім'ї — в школі поповнюють категорію «важких учнів».

 

Шановні мешканці приватного сектору Корабельного району!

Ми живемо в одному з привабливих районів міста Миколаєва, розташованому на березі Бузького лиману. Мрія кожного мешканця Корабельного району – з гордістю сказати: «Наш район самий найкращій та чистий».

16 травня 2013 року Миколаївською міською радою було прийнято рішення № 28/10 «Про внесення змін та доповнень до рішення Миколаївської міської ради від 19.04.2007 р. № 12/21 «Про затвердження Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві». Реалізація положень цих Правил стане першим кроком до втілення нашої мрії.

Правила благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві регулюють права й обов’язки учасників правовідносин в галузі благоустрою території міста, визначають комплекс заходів, необхідних для забезпечення чистоти і порядку в місті.

Дійсними Правилами визначається порядок благоустрою міста, його санітарний стан – утримання територій, прилеглих до приватних домоволодінь.

Благоустрій та утримання земельної ділянки і прилеглої до неї території містять у собі:

- постійне утримання у чистоті та порядку власних і прилеглих територій;

- утримання у належному стані під’їзних шляхів до житлових будинків;

- своєчасне прибирання в літній період від піску, сміття і бур’янистої рослинності, а в зимовий період від снігу і льоду проїздів та пішохідних доріжок;

- періодичний ремонт і фарбування фасадів будинків, огорож і парканів;

- постійна ліквідація карантинних рослин на прибудинкових територіях;

- наявність покажчиків будинків;

- укладання договору на вивіз твердих побутових відходів зі спеціалізованою організацією.

На прилеглій до житлового будинку території не допускається складування побутових відходів і будівельного сміття, відходів виробництва, тари, гілок дерев, опалого листя.

При проведенні ремонту або будівництва власники приватних домоволодінь узгоджують з адміністрацією району місце для тимчасового складування будівельних матеріалів і будівельного сміття на час проведення ремонту з періодичністю вивозу не рідше 1 разу на тиждень.

Не допускається спалювання листя, гілок, сміття.

Забороняється розміщення зливових ям на територіях, прилеглих до приватних домоволодінь.

Проведення усіх видів земельних, будівельних, монтажних робіт повинно здійснюватись при наявності відповідного дозволу.

У випадку виявлення порушень норм, передбачених даними Правилами посадові особи адміністрації району складають на правопорушника протокол про адміністративне правопорушення та направляють його на розгляд до адміністративної комісії при адміністрації району. На винних осіб накладається штраф у розмірі від 340 до 1360 гр. для фізичних осіб, передбачений Кодексом України «Про адміністративні правопорушення».

 

«А музи не мовчали…»

Саме під таким гаслом, 6 травня, у Корабельному районі, на передодні Дня Перемоги відбулась святкова концертна програма.

Відкривали урочистості голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов, голова ТОВ «МСП Ніка – Тера Олександр Гайду і голова профспілкового комітету державного підприємства «СМП «Октябрьск» Олександр Калошин. Вони подякували ветеранам Великої Вітчизняної війни, які чесно віддали свій борг Батьківщині, мужньо і самовіддано захищаючи своє і наше майбутнє. У Корабельному районі пам’ятають всіх, хто захистив майбутні покоління ціною найдорожчого - ціною власного життя.

Справжнім гімном ПОДВИГУ став концерт вихованців Дитячого Центру позашкільної роботи (директор Тетяна Турчак). Талановиті хлопці та дівчата своїми піснями і віршами зуміли зворушити не тільки серця загартованих війною сивочолих ветеранів, які не змогли стримати сліз, а і всіх глядачів.

фото

 

Комітет з конкурсних торгів адміністрації Корабельного району повідомляє, що відбулися торги за предметом закупівлі 81.30.1 «Послуги щодо благоустрою території (надання ландшафтних послуг)» – 4 лоти:

- за лотом 1 - Покіс газонів – акцептовано пропозицію Комунального підприємства «Обрій-ДКП»

- за лотом 2 - Знесення, кронування, санітарна обрізка дерев – акцептовано пропозицію ТОВ «Миколаївзеленгосп»

- за лотами 3 - Прибирання парків, скверів, зелених зон та 4 - Догляд за зеленими насадженнями - торги відмінені оскільки на участь у торгах було подано менше двох пропозицій конкурсних торгів.

 

rusalБатьки дітей-інвалідів «боролися» зі страхами в Центрі соціальних програм компанії РУСАЛ

У січні, на базі ЦСП відкрилася група взаємодопомоги для батьків дітей-інвалідів. За цей час, завдяки роботі психологів, батьки успішно пройшли такі тематичні заняття: «Способи зняття емоційної напруги», «Покажи мені любов», «Впевненість у собі». Цього разу відбувся черговий тренінг «Боротьба зі страхами».

докладно

 

znak1Експрес-інформація

2 травня в 09.00 поблизу місця формування десанта під командуванням Костянтина Ольшанского в Корабельному районі Миколаєва був встановлений пам'ятний знак, який взимку було зірвано вітром та кригою. Знак відреставрований силами працівників суднобудівельного заводу "Океан". Для виконання робіт щодо відновлення пам’ятного знаку залучався плавкран «Святий Миколай» компанії "Нибулон".

 znak2ST._MYKOLAI

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3389
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1211535

 

 

 

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

 

 

 

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"