Оголошення
дислокация
Map
Головна

info_logoЕкспрес-інформація

28.04.2014

Під головуванням голови адміністрації Корабельного району Олександра Цуканова відбулась апаратна нарада за участю заступників голови, апарату адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та керівників районних служб. На порядку денному були розглянуті такі питання:

- про внесення змін до Указу Президента України від 25.01.2012 № 33 «Про порядок проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування» від 25.09.2013 № 529/2013 присутніх ознайомила Степаніцина Інна Леонідівна – заступник начальника відділу організаційної роботи та юридичного забезпечення

- про стан проведення в Корабельному районі Всеукраїнського місячника «Милосердя» доповіла Медвєдєва Тетяна Володимирівна – голова громадської організації Товариства Червоного Хреста

- про основні засади Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні присутніх поінформувала Попова Ольга Анатоліївна – начальник відділу організаційної роботи та юридичного забезпечення,

також на нараді:

За сумлінну працю, особистий внесок в організацію наведення чистоти та проведення заходів з благоустрою на території Корабельного району Подячним листом Миколаївської міської ради були відзначені:

Барбалюк Ігор Володимирович – директор комунального підприємства «Обрій - ДКП»;

Болотов Олег Ігорович - директор ДЮСОК;

Богдан Ірина Іванівна – начальник відділу у справах сім’ї, молоді, культури та спорту адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради;

Калачов Євген Павлович – директор комунального підприємства ДЄЗ «Океан»;

Кочерга Олег Юрійович - майстер КП СКП “Гуртожиток”;

Присяжний Василь Львович - директор КЖЕП – 24;

Плєхов Микола Олександрович - директор комунального підприємства ДЄЗ «Корабел»;

Титков Костянтин Федорович - директор комунального підприємства ДЄЗ «Пілот»

За активну роботу та організацію надання шефської допомоги військовим частинам та військкомату протягом багатьох років заступнику голови адміністрації Валентину Красножону було вручено Відзнаку командувача Південного округу «За особисті заслуги».

apparatka_280414_1apparatka_280414_2apparatka_280414_3

***

Під головуванням голови адміністрації О.М. Цуканова проведено робочу нараду за участю заступників голови адміністрації, апарату адміністрації, представників підприємств, організацій та установ району стосовно організації та підготовки святкування Дня Перемоги у Корабельному районі. За результатами наради дано конкретні доручення та встановлено термін їх виконання.

***

Адміністрацією Корабельного району проведено рейд по обстеженню прибудинкових територій на предмет утримання їх в задовільному санітарному стані по вул. Балтійській та прилеглих територій до авто гаражних кооперативів по вул. Знаменській у мікрорайоні Кульбакине.

width=
 

redcross

Використання емблеми Червоного Хреста

Останнім часом почастішали випадки незаконного використання емблеми Червоного Хреста, як в Україні, так і в нашому місті.

Згідно Закону України « Про символіку Червоного Хреста і Червоного Півмісяця в Україні » лише Міжнародний Комітет Червоного Хреста і Міжнародна Федерація Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця мають право використовувати емблему завжди і скрізь для цілей та видів своєї діяльності.

Емблема носить захисну і розпізнавальну функцію. Під час збройних конфліктів емблема Червоного Хреста використовується медичною службою Збройних сил України для позначення медичного персоналу, медичних формувань і санітарно - транспортних засобів на суші, на морі і в повітрі. У цьому випадку емблема повинна мати якомога більші розміри, щоб її можна було бачити на великі відстані.

У мирний час як розпізнавальний знак емблема Червоного Хреста може використовуватися для позначення:

- Транспортних засобів для перевезення поранених і хворих,

- На спеціально відведених місцях,

- У населених пунктах, на дорогах, на підприємствах та в інших місцях для надання медичної допомоги,

- В зонах дислокації біженців під час збройних конфліктів і стихійного лиха.

Для використання емблеми в перерахованих вище випадках необхідно мати дозвіл Червоного Хреста, а також дотримуватися умови безкоштовного надання послуг.

Згідно ст.445 КК України, за незаконне використання символіки Червоного Хреста - штраф до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до 6 місяців.

Корабельна районна організація Товариства Червоного Хреста України проводить навчання (безкоштовно) навичкам надання первинної допомоги.

При проходженні атестації видається СЕРТИФІКАТ.

Довідки за телефоном: 462317, 0631608448

 

УВАГА! ЗАЯВИ ЩОДО НЕВКЛЮЧЕННЯ АБО НЕТОЧНОСТЕЙ У СПИСКАХ ВИБОРЦІВ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО 19 ТРАВНЯ 2014 РОКУ ВКЛЮЧНО

З 26 КВІТНЯ 2014 РОКУ ВІДДІЛ ПРАЦЮЄ ЩОДЕННО БЕЗ ВИХІДНИХ!

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради запрошує мешканців Корабельного району звірити свої персональні дані в Державному реєстрі виборців

DRV25Шановні жителі Корабельного району м. Миколаєва!

У зв'язку із призначенням дострокових виборів Президента України та Миколаївського мыського голови 25 травня 2014 року і з метою організації детальної звірки персональних даних Державного реєстру виборців запрошуємо всіх жителів Корабельного району м. Миколаєва відвідати відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради.

Відділ знаходиться за адресою:

м. Миколаїв, проспект Жовтневий 314, каб. 309, 310

телефони для довідок (0512) 25-90-03, 25-92-16, +380675156242.

Інформація щодо персональних даних, а також про наявність (відсутність) виборців в базі даних у телефонному режимі не надається.

Приходити потрібно з паспортом! 

УВАГА! з 26 квітня режим роботи:

Понеділок – п'ятниця з 8:30 до 17:00. (обідня перерва з 12:30 до 13:00), у вихідні та святкові дні з 9.00 до 17.00

Крім того, перевірити чи включені Ви до Державного реєстру виборців можна й через Інтернет.

На сайті Державного реєстру виборців, в особистому кабінеті виборця Ви зможете перевірити інформацію про своє включення (невключення) до Державного реєстру виборців.

drv2013

 

Зустріч з романсом

23 квітня у приміщенні відділення соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулася святкова програма присвячена романсу - «О дивном романсе замолвим мы слово…» Святково прибраний актовий зал, учасники заходу у святковому вбранні за столом із самоваром, запаленими свічками зустрічали своїх гостей, підопічних відділення.

Присутні ознайомились із історією виникнення романсу, згадали поетів, які написали найбільш відомі та улюблені романси, які дійшли до наших часів. Виконавцями романсів були: Галина Арутюнова - «Мой костер»; Інна Суслонова та Людмила Артеменко – «У церкви стояла карета»; Валентина Рожкіна – «Темно вишневая шаль»; Лариса Іванченко та Галина Арутюнова – «Ночь светла»; Іван Каламурза - «Дорогой длинною»; викладач школи мистецтв №2 Іван Темеров - «Очи черные»; хор «Журавушка» - «Мохнатый шмель» та інші. Ведучими програми були Тетяна Сокол та Людмила Шевчук, музикальний супровід програми Світлани Тимонової. Як бачимо, захід було проведено підопічними відділення, тож запрошуємо всіх бажаючих стати одними із них.

По закінченню зустрічі присутні на заході пригощалися чашкою ароматного трав’яного чаю та ділилися враженнями, слухали українські романси у виконанні Ганни Шаховал.

Відділення Корабельного району міського територіального центру дякує всім учасникам заходу та запрошує до співпраці.

Заступник директора міського територіального центру Громов Г.М.

vecher_romansov_v_TC 

 

rusalДиплом профкому

24 квітня відбувся VI Пленум Миколаївського обласного комітету профспілки працівників державних установ. Одним з питань на порядку денному було питання щодо підведення підсумків обласного конкурсу на кращий колективний договір за 2013 рік.

Колектив адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради став переможцем та отримав Диплом II ступеню.

 

pensionУВАГА! ЗМІНИ В ЗАКОНОДАВСТВІ!

Управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва доводить до відома, що 27.03.2014 прийнято Закон України №1166 - VII «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» (далі - Закон № 1166).

Статтею 8 Закону № 1166 встановлено нові пропорції розподілу єдиного внеску за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування.

докладно

 

rusalМолодіжна рада проммайданчика МГЗ - перезавантаження

На звітно -виборчій конференції молодіжної ради проммайданчика МГЗ підбили підсумки за 2013 рік і переобрали актив.

У 2013 році молодіжна рада проммайданчика МГЗ працювала за чотирма напрямками: виробничий, освітній, культурно -масовий і соціальний. На ділянці кальцинації і в ДБМП пройшли воркшопи.

докладніше

 

mot_emblema«28 КВІТНЯ – ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ»

«День охорони праці в Миколаєві в 2014 році» Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці з тим, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення і просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці.

Ідея проведення Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня пам'яті загиблих працівників, вперше проведеного американськими і канадськими трудящими в 1989 році в пам'ять про працівників, загиблих і травми на виробництві. Вперше він відзначався у 2003 році.

читати далі...

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3337
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1159287

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"