Оголошення
дислокация
Map
Головна

pensionУправління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва інформує

Про стан контрольно-перевірочної роботи "Відділу надходження, прогнозування платежів, обліку застрахованих осіб та контрольно – перевірочній роботи" за І квартал 2014 року

За І квартал 2014 року проведено 46 документальних позапланових перевірок, (1 - юридичній особі, 9 – фізичних осібам з найманими працівниками та 36 фізичних осіб без найманих працівників).

Докладно

 

Майбутні пенсіонери!

Більшість людей заздалегідь не цікавиться ні розміром майбутньої пенсії, ні потрібним переліком документів та термінами подачі їх до пенсійної служби. А коли настає пора йти на заслужений відпочинок, тоді й виникають проблеми: то записи у трудовій книжці зроблено з порушеннями, а то й, аби не втратити страховий стаж, потрібно донести додаткові довідки. Часом буває навіть, що підприємство, на якому людина чимало пропрацювала, давно ліквідували, тож на розшук його слідів в архіві потрібен буде певний час. Аби прискорити терміни призначення пенсій, і водночас спростити процес, пенсійники розпочали роботу з "кандидатами" у пенсіонери.

Докладно

 

infoЕКСПРЕС - ІНФОРМАЦІЯ

 07.04.2014 р.

Під головуванням голови адміністрації Корабельного району Олександра Цуканова відбулась апаратна нарада за участю заступників голови, апарату адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та керівників районних служб. На порядку денному були розглянуті такі питання:

- Про підготовку до другого загальноміського суботнику 12.04.2014. в Корабельному районі присутніх поінформував перший заступник голови адміністрації Копійка І.М.

- Про стан здоров'я населення Корабельного району та підсумки роботи комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 7» за 2013 рік присутніх ознайомила Власова Олена Миколаївна – головний лікар КЗ «ЦПМСД № 7».

- Про підсумки роботи Корабельного районного відділу міліції щодо дотримання законодавства України у сфері адміністративно-штрафної практики доповів Данич Віталій Леонідович – заступник начальника райвідділу – начальник міліції громадської безпеки (МГБ) Корабельного РВ ММУ.

 
action_4ictota
 

15Всеукраїнський місячник "Спорт для всіх – спільна турбота"

Відповідно до Положення про Всеукраїнський місячник "Спорт для всіх – спільна турбота" та з метою покращення умов для регулярних занять оздоровчою фізичною культурою і масовим спортом різних вікових груп населення, проведення навчально-тренувальних занять в спортивних закладах та занять з фізичної культури і спорту в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах, активізації процесів будівництва, ремонту та облаштування найпростіших спортивних споруд, майданчиків за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення з 1 по 30 квітня 2014 року проводиться Всеукраїнський місячник "Спорт для всіх – спільна турбота".

 

dup2012В Корабельному районі змагалися команди юних пожежників

 1 квітня у рамках XX Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних в Корабельному районі відбувся районний етап фестивалю. У програмі були яскраві та незабутні змагання серед команд загальноосвітніх шкіл району.

Фестиваль проводиться з метою навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки, формування у дітей поваги до професії пожежного; залучення молоді до вивчення історії пожежно-рятувальної служби; формування у дітей та молоді навичок збереження навколишнього середовища та виховання у підростаючого покоління громадянських та патріотичних почуттів.

На шляху до перемоги - різноманітні та цікаві конкурси.

Переможцями стали: III місце посіли команди шкіл № 47 та № 33 , II місце у команди шкіл № 54 та № 48, а почесне I місце зайняла команда школи № 43, яка буде представляти Корабельний район у зональних міських змаганнях Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних.

Команди – переможці отримали подарунки, а учасники та уболівальники – посмішку та добрий настрій.

DUP2014

 

sub_29032014_01Міська весняна акція «Свято деревонасадження, санітарного очищення та благоустрою міста Миколаєва триває

29 березня, мешканці ОСББ «Аврора» та «Жовтневий, 312А» взяли участь у благоустрої території навколо своїх будинків.

Під час проведення заходів було прибрано від сміття двір, обрізані дерева та кущі, пофарбовано лавки та бордюри, насаджено квітів.

12 квітня буде проведено другий загальноміський суботник.

Не будьте байдужими! Приєднайтеся до міської весняної акції «Свято деревонасадження, санітарного очищення та благоустрою міста Миколаєва».

Час ще є!

sub_29032014_02sub_29032014_03sub_29032014_04sub_29032014_05 

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3310
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1134702

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"