Оголошення
дислокация
Map
Головна

vozlozhenie_27_03_14

«Забуттю не підлягає»

Корабельний район відзначив 70-у річницю визволення району та міста Миколаєва від фашистських загарбників. В урочистостях взяли участь перший заступник голови адміністрації Корабельного району Копійка І. М., голова ради ветеранів війни та праці Корабельного району Білий В. О. і голова ради ветеранів війни та праці Жовтневого району Тарко Л.І., ветерани Великої Вітчизняної війни, керівники Жовтневої райдержадміністрації, представники підприємств, установ, організацій і навчальних закладів, громадськість та мешканці району.

Учасники заходу стали свідками театралізованого мітингу «Не меркне світло подвигу». Відкрив урочистий мітинг перший заступник голови адміністрації Ігор Копійка. Виступаючі наголошували, що нащадки завжди пам'ятатимуть ціну, яку заплатили наші батьки і діди за надану можливість наступним поколінням жити у мирі та злагоді. Особливо зворушливим прозвучали слова заклику бути гідними ратного і трудового подвигу батьків, які захистили Батьківщину від фашистської чуми.

Зволожено променилися очі ветеранів, коли лунали їх улюблені фронтові пісні.

Нагадуючи всім, що людська пам'ять береже в собі подвиг людей, які зазнали жахливих мук, але вистояли, перемогли, учасники урочистостей вшанували загиблих воїнів хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя к пам'ятнику «Воїну – визволителю».

Низький уклін, Вам, ветерани, за ПОДВИГ, за МИР, за ЖИТТЯ!

 

68_desant_m«Хай не кане в забуття все, що гідне пам'яті і слави ...»

26 березня, напередодні 70-ї річниці визволення міста Миколаєва від фашистських загарбників, в Корабельному районі відбулась важлива подія. У Миколаївській загальноосвітній школі І-Ш ступенів № 43 імені К.Ф.Ольшанського була відкрита пам'ятна дошка Герою Радянського Союзу Костянтину Ольшанському.

докладно

 

4ictotaПрийшла весна – час наводити порядок

21 і 22 березня, в Корабельному районі, у рамках міської весняної акції «Свято деревонасадження, санітарного очищення та благоустрою міста Миколаєва» роботи з благоустрою та санітарної очистки на території району провели трудові колективи підприємств, установ та організацій Корабельного району (морські порти «Ніка – Тера» і «Октябрьск», Миколаївське відділення ПАТ «САН ІнБев Україна», ТОВ «Елеваторпромсервіс», ТОВ «Сервісний центр «Металург», ТОВ «Миколаївзеленгосп», ТОВ «Алан – Техно», ТОВ «Лакомка», ПП «Висотник», ТОВ «ЕКЮР», ТОВ «Металург Півдня», ТОВ «Епіцентр – К», СМПП «Таврія – Плюс», ДП «Фуршет – Регіон», ТОВ «ЕКО – маркет», ТОВ «АТБ – маркет», торговий дом «Генікс Юг»); ОКП «Миколаївоблтеплоенерго»; приватні підприємці; адміністрація Корабельного району, до яких приєдналися и мешканці району Бублик Оксана та Дрозд Галина; управління та служби Жовтневої райдержадміністрації, Жовтнева центральна районна лікарня, державні установи та організації району (управління Пенсійного Фонду України в Корабельному районі, районне відділення міського територіального центру, підрозділ міського БТІ).

Активно працювали трудові колективи житлово-комунальних підприємств району (КП ДЄЗ «Корабел», КП ДЄЗ «Пілот», КП ДЄЗ «Океан», КЖЕП- 24, КП «Обрій -ДКП», СКП «Гуртожиток»).

22 березня під час проведення загальноміського суботника в Корабельному районі міста Миколаєва було залучено 3320 мешканців району та 8 одиниць техніки.

Протягом двох днів у заходах з санітарного очищення території району участь взяло 7400 мешканців району, у тому числі 2630 учнів, та 15 одиниць автотехніки. Вивезено 120 куб. м. сміття.

Під час заходів прибрано:

- зелені зони уздовж магістральних доріг по пр. Жовтневому, пр. Корабелів, вул. Знаменській, вул. Айвазовського, вул. 295 Стрілецької дивізії; вул. Глинки, вул. Металургів, вул. Новобудівній, вул. Львівській в районі ВПУ № 7; Об'їзна дорога та інші;

- сквери: «Ольшанців», «Солдатський», «Вітовський»; біля адміністрації Корабельного району, по вул. Самойловича;

- лісовий масив уздовж вул. Новобудівній;

- виконано обкопування газонів, дерев на прилеглих територіях до установ та організацій району. Проведено роботи з благоустрою біля історичних пам'ятників та меморіальних комплексів.

12 квітня - другий загальноміський суботник весняної акції «Свято деревонасадження, санітарного очищення та благоустрою міста Миколаєва».

Час ще є. Не будьте байдужими! Тільки спільними зусиллями ми зробимо місто Миколаїв чистим і красивим.

 

фотозвіт

 

rusalМГЗ використовує досвід західних колег

На експериментальній ділянці другого шламового поля МГЗ почалися випробування спринклерної системи пилоподавлення. Надалі ця система буде поширена на всю територію другого шламполя.

докладно

 

Районна комісія з питань забезпечення своєчасної та повної сплати податків, погашення заборгованості заробітної плати, пенсій, стипендій та ін. виплат з метою контролю питань за дотриманням зобов'язань по своєчасності та повноти сплати податків, погашення заборгованості із заробітної плати та інших соціальних виплат провела своє чергове засідання.

В ході роботи комісії розглядалися результати фінансово – господарчої діяльності та сплати єдиного соціального внеску 2 підприємств – боржників (ТОВ «Миколаївзеленгосп» і ТОВ «Укрмолстандарт»)

За результатами засідання комісії прийнято відповідні рішення згідно чинного законодавства.

 zaborgov2zaborgov1

 

19 березня на базі Дитячо-юнацького спортивно-оздоровчого комплексу за підтримки адміністрації Корабельного району відбулось спортивно-масове свято серед учнів 5-6 класів "Олімпійське лелеченя", яке проходило у рамках Всеукраїнського спортивно–масового заходу, мета якого - пропаганда здорового способу життя, розвиток олімпійського руху в Україні, шляхом залучення якомога більшої кількості дітей до занять спортом. Переможцями стали команди загальноосвітніх шкіл району, а саме: I місце – школа № 54, II місце – школа № 33 та III місце - школа № 1.

 lelechenya1lelechenya2

 

info_logoЕкспрес-інформація

19.03.2014

Під головуванням першого заступника голови адміністрації І.М.Копійки відбулось 2 робочі наради за участю керівників підприємств району та представників середнього та малого бізнесу. На порядку денному було розглядалось питання участі підприємців, колективів підприємств та організацій району у міській весняній Акції «Свято деревонасадження, санітарного очищення та благоустрою міста Миколаєва». За результатами наради дано конкретні доручення та рекомендації, встановлено строки їх виконання.

narada_19_03_2014_1 narada_19_03_2014_2

 

Прийшла весна – час наводити порядок!

З приходом довготривалої весни у наше життя приходе період оновлення і очищення.

У місті Миколаєві 22 березня стартує міська весняна акція «Свято деревонасадження, санітарного очищення та благоустрою міста Миколаєва».

Адміністрація Корабельного району звертається до всіх керівників підприємств, організацій, установ району незалежно від форм власності, директорів навчальних закладів, представників малого та середнього бізнесу, мешканців району, особливо приватних домовласників, з проханням активно приєднатися до участі у ВЕСНЯНІЙ АКЦІЇ з благоустрою, санітарного очищення прилеглих територій та взяти участь у весняному суботнику 22 березня 2014 року.

Внесіть свій посильний вклад у наведення порядку в районі.

Час ще є. Не будьте байдужими!

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3292
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1124975

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"