Оголошення
дислокация
Map
Головна

У зв'язку із зверненням мешканців будинку № 40 по вул. Артема та знятим відео, що було розміщено на сайті «Корабелів - інфо» з питання забруднення території навколо бару «Ягуар», адміністрація Корабельного району повідомляє.

13 червня 2014 було проведено спільний вихід спеціалістів адміністрації з представником КП «Обрій - ДКП» на місце події. Викладені у зверненні мешканців факти підтвердилися: переповнені контейнери для сміття та наявність будівельного сміття, який було винесено працівниками з бару «Ягуар», та складовано біля бару.

Власнику закладу було виписано припис на негайне прибирання своєї прилеглої території та ліквідацію звалища будівельного сміття. В результаті, у той же день сміття з контейнерів було вивезено, а 16 червня 2014 звалище будівельного сміття ліквідовано та виконано покіс трави

yaguar1yaguar3

 

Адміністрація Корабельного району, виконуючи планові заходи щодо демонтажу тимчасових споруд, які незаконно встановлені на території Корабельного району, 17 червня за адресою: пр. Жовтневий – ріг вул. М.Ульянової демонтували тимчасову споруду без право установчих документів на земельну ділянку і залишили власнику на тимчасове зберігання. Власнику було запропоновано оформити дозвільні документи згідно чинного законодавства, і тільки після отримання документів встановити тимчасову споруду.

Однак, 17 червня у ввечері фізична особа – підприємець Скоропадська О.М., ігноруючи вимоги адміністрації Корабельного району, знов встановила тимчасову споруду.

20 червня, після неодноразових попереджень про самостійний демонтаж незаконно встановленої споруди, адміністрація району демонтувала дану споруду у примусовому порядку та вилучила «палатку» на тимчасове збереження.

snos_MAF_20062014-2snos_MAF_20062014-1

 

В адміністрації Корабельного району віддали шану ветеранам Великої Вітчизняної війни

20 червня, напередодні Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв Великої Вітчизняної війни в Україні, в адміністрації Корабельного району віддали шану ветеранам війни. які в час воєнного лихоліття визволяли рідну землю від фашистських загарбників.

Відкриваючи зібрання голова адміністрації району Олександр Цуканов зазначив, що День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи. Він акцентував увагу на те, що сьогодні навіть важко уявити масштаб випробувань, болю і горя, що випали на долю минулих поколінь. Ось чому в День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні ми згадуємо усіх тих, хто впав на полі брані, кого замучили у концентраційних таборах, хто жертвував найдорожчим заради того, аби наша Вітчизна була вільною від будь-якого завойовника та запропонував присутнім вшанувати хвилиною мовчання мільйони невинних жертв, яких забрала війна.

veterans20062014-4У заході взяв участь керівник ТОВ «Миколаївський тепловозоремонтний завод» Симченко В'ячеслав Валентинович, який презентував соціальний проект підприємства «ПОМОГИ ВЕТЕРАНУ».

П'ятнадцять ветеранів Великої Вітчизняної війни отримали Сертифікати на адресну грошову допомогу.

Адміністрація Корабельного району висловлює велику подяку В'ячеславу Валентиновичу за співпрацю у благодійних справах на благо ветеранів.

veterans20062014-3veterans20062014-2veterans20062014-1

 

ЕКСПРЕС –ІНФОРМАЦІЯ

19.06.2014

viezdnoy_12_06_2014Голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов провів особистий прийом громадян. Звернулось 7 мешканців Корабельного району. У зверненнях порушувалися питання щодо ремонт квартири заявниці;

- отримання пенсії на дому;

- внесення змін до маршруту таксі №18;

- заборгованість по зарплаті;

- оформлення (юридичне) земельної ділянки;

- очищення пров. Островського від наслідків стихійної пожежі;

- незаконна робота МАФу на пр. Жовтневому, 340;

- знесення дерев на вул. Рибній, 1а.

Звернення громадян взято під особистий контроль, дано доручення та встановлено термін виконання.

******

Адміністрація Корабельного району продовжує виконувати планові заходи щодо демонтажу тимчасових споруд, які незаконно встановлені на території Корабельного району.

Так, за адресою: пр. Жовтневий – вул. Новобудівна було демонтовано тимчасову споруду без правоустановчих документів на земельну ділянку.snos_MAF_18062014-2

******

Комісія з питань легалізації зайнятості населення провела черговий рейд. В ході рейдової перевірки за участю фахівців адміністрації районі, департаменту праці та соціального захисту населення, районного центру зайнятості, ДПІ району, управління ПФУ та інших установ району було перевірено 15 фізичних осіб підприємців у мкр. Кульбакине. Всього було виявлено 7 порушень, які стосуються питання реєстрації трудових відносин з найманими працівниками.

******

Адміністрацією Корабельного району організовано покіс трави в районі громадських зупинок по пр. Жовтневому на перегоні. Силами громадських робіт проводиться санітарне очищення зеленої зони уздовж Об'їзної дороги.

 

info_logoЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

18.06.2014

З метою підвищення авторитету роботи дільничних інспекторів міліції голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов взяв участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня дільничного інспектора міліції. Почесною грамотою голови адміністрації і сувеніром було відзначено наступних працівників Корабельного райвідділу міліції, а саме:

- майора міліції Білоножка Дениса Вікторовича - заступника начальника СДІМ Корабельного районного відділу ММУ УМВС України в Миколаївській області;

- капітана міліції Стороженка Сергія Сергійовича - старшого дільничного інспектора міліції СДІМ Корабельного районного відділу ММУ УМВС України в Миколаївській області;

- старшого лейтенанта міліції Бінерт Олександра Сергійовича - дільничного інспектора міліції СДІМ Корабельного районного відділу ММУ УМВС України в Миколаївській області;

- старшого лейтенанта міліції Слюсаря Андрія Вікторовича - дільничного інспектора міліції СДІМ Корабельного районного відділу ММУ УМВС України в Миколаївській області;

- старшого лейтенанта міліції Шумаду Владислава Миколайовича - дільничного інспектора міліції СДІМ Корабельного районного відділу ММУ УМВС України в Миколаївській області;

- сержанта міліції Антіпенка Андрія Станіславовича - помічника дільничного інспектора міліції СДІМ Корабельного районного відділу ММУ УМВС України в Миколаївській області.

******

Продовжуються роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Рибній.

******

Продовжуються роботи з ремонту дорожнього покриття по вул. Новобудівній.

******

Організовано громадські роботи із очищення бордюрних каменів по пр. Жовтневому (мкр. Балабанівка) від трави.

 

Адміністрацією Корабельного району розпочаті роботи з ремонту дорожнього покриття вул. Новобудівної. Підрядна організація ТОВ «Миколаївавтодор».

novobudivna1novobudivna2 

 

 

info_logoЕкспрес-інформація

 17.06.2014

Адміністрацією району за участю представників КП «ГДМБ» та фінансової інспекції проведено контрольне обстеження мереж вуличного освітлення, ремонт яких було виконано у 2013 році.

*****

Адміністрація Корабельного району продовжує виконувати планові заходи щодо демонтажу тимчасових споруд, які незаконно встановлені на території Корабельного району.

Так, 17 червня за адресами: пр. Жовтневий – ріг вул. М.Ульянової та вул. Металургів, 2/1 (пляж Корабельного району) було демонтовано 2 тимчасові споруди без правоустановчих документів на земельну ділянку.

snos_MAF_17062014-2snos_MAF_17062014-1

 

univer3vikyЛюди старшого покоління знову стали «молодими спеціалістами»

13 червня 2014 року у приміщенні відділення соціально – побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулася святкова програма з нагоди закінчення навчального року в «Університеті третього віку» - випускний.

докладно...

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3331
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1153681

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"