Оголошення
дислокация
Map
Головна

rusalБатьки дітей-інвалідів «боролися» зі страхами в Центрі соціальних програм компанії РУСАЛ

У січні, на базі ЦСП відкрилася група взаємодопомоги для батьків дітей-інвалідів. За цей час, завдяки роботі психологів, батьки успішно пройшли такі тематичні заняття: «Способи зняття емоційної напруги», «Покажи мені любов», «Впевненість у собі». Цього разу відбувся черговий тренінг «Боротьба зі страхами».

докладно

 

znak1Експрес-інформація

2 травня в 09.00 поблизу місця формування десанта під командуванням Костянтина Ольшанского в Корабельному районі Миколаєва був встановлений пам'ятний знак, який взимку було зірвано вітром та кригою. Знак відреставрований силами працівників суднобудівельного заводу "Океан". Для виконання робіт щодо відновлення пам’ятного знаку залучався плавкран «Святий Миколай» компанії "Нибулон".

 znak2ST._MYKOLAI

 

Відбувся фінал спартакіади дошкільних навчальних закладів Корабельного району міста Миколаєва

За підтримки Миколаївського глиноземного заводу ОК РУСАЛ вже в дев'ятий раз відбулася спартакіада серед дошкільних навчальних закладів Корабельного району міста Миколаєва. Цього року її організатором виступив колектив дитячого садка № 103.

- У жовтні минулого року ми провели урочисте відкриття на базі дитячого спортивного комплексу. Сьогодні тут же ми проводимо фінальні змагання, - говорить завідувач дитячим дошкільним закладом № 103 Олена Афанас’єва. - У зимовий період у нас проходили міжсезонні змагання. Вихованці дитячих садків тренувалися, готуючись до сьогоднішнього вирішального етапу. Я хочу висловити подяку генеральному партнеру змагань - ОК РУСАЛ за підтримку здорового способу життя серед нашого підростаючого покоління.

- Корабельний район сьогодні єдиний у Миколаєві, де шляхом проведення таких спартакіад просуваються ідеї масового спорту серед дітей та молоді, - розповідає генеральний директор МГЗ Дмитро Мирний. - Для нас це важливо. Діти ростуть здоровими, цілеспрямованими, і від того, якими вони виростуть, залежить благополуччя і добробут нашої країни.

Участь у фінальних змаганнях взяли команди 11 дошкільних установ району. Напередодні канікул основною темою спартакіади став відпочинок на морі, тому назви і завдання естафет були відповідними: «На морській хвилі», «Підводне полювання» і багато інших. Разом з дітьми участь у конкурсах приймали і їх батьки.

- Свята подібного роду зміцнюють родинні стосунки, сприяють формуванню спільних інтересів, - вважає директор ЦСП компанії РУСАЛ Олена Ожема. - Дітки звикають до системних занять фізичною культурою, вчаться працювати в команді.

У перервах між конкурсами дітей розважали казкові герої, свої вміння і таланти демонстрували творчі колективи дитячих садків і команди з синхронного плавання СКПБ «Водолій».

За підсумками змагань члени журі визначили переможців. Перше місце цього року посіла команда дитячого садка № 144. Друге у команди дитячого садка № 132. Третє місце в нелегкій боротьбі завоювали малюки дитячого садка № 134.

Призери та всі учасники спартакіади отримали почесні грамоти та подарунки. Фіналістам компанія РУСАЛ вручила сертифікати на придбання спортивного інвентарю для дошкільних установ. А головному організатору - педагогічному колективу дитячого садка № 103 - презентували комп'ютер.

Головний прапор спартакіади урочисто передали дитячому садку № 110, який стане організатором десятої ювілейної спартакіади наступного року.

Координацію проведення заходів здійснює Фонд «Центр соціальних програм РУСАЛу в Україні».

sdc3sdc5

 

ІНФОРМАЦІЯ

для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

Основні документи, які необхідно мати при собі (за наявності):

- паспорт;

- посвідчення отримувача пенсії, допомоги, пільговика;

- довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.

Там Вам також допоможуть отримати інформацію з усіх питань, які хвилюють Вас на даний час, зокрема з питань розселення, медичного обслуговування, організації навчання та виховання дітей у дошкільних та шкільних навчальних закладах, а також щодо працевлаштування.

З усіх цих питань Ви можете БЕЗКОШТОВНО звернутися за телефоном «гарячої лінії»:

номери телефонів

 

info_logoЕкспрес-інформація

28.04.2014

Під головуванням голови адміністрації Корабельного району Олександра Цуканова відбулась апаратна нарада за участю заступників голови, апарату адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та керівників районних служб. На порядку денному були розглянуті такі питання:

- про внесення змін до Указу Президента України від 25.01.2012 № 33 «Про порядок проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування» від 25.09.2013 № 529/2013 присутніх ознайомила Степаніцина Інна Леонідівна – заступник начальника відділу організаційної роботи та юридичного забезпечення

- про стан проведення в Корабельному районі Всеукраїнського місячника «Милосердя» доповіла Медвєдєва Тетяна Володимирівна – голова громадської організації Товариства Червоного Хреста

- про основні засади Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні присутніх поінформувала Попова Ольга Анатоліївна – начальник відділу організаційної роботи та юридичного забезпечення,

також на нараді:

За сумлінну працю, особистий внесок в організацію наведення чистоти та проведення заходів з благоустрою на території Корабельного району Подячним листом Миколаївської міської ради були відзначені:

Барбалюк Ігор Володимирович – директор комунального підприємства «Обрій - ДКП»;

Болотов Олег Ігорович - директор ДЮСОК;

Богдан Ірина Іванівна – начальник відділу у справах сім’ї, молоді, культури та спорту адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради;

Калачов Євген Павлович – директор комунального підприємства ДЄЗ «Океан»;

Кочерга Олег Юрійович - майстер КП СКП “Гуртожиток”;

Присяжний Василь Львович - директор КЖЕП – 24;

Плєхов Микола Олександрович - директор комунального підприємства ДЄЗ «Корабел»;

Титков Костянтин Федорович - директор комунального підприємства ДЄЗ «Пілот»

За активну роботу та організацію надання шефської допомоги військовим частинам та військкомату протягом багатьох років заступнику голови адміністрації Валентину Красножону було вручено Відзнаку командувача Південного округу «За особисті заслуги».

apparatka_280414_1apparatka_280414_2apparatka_280414_3

***

Під головуванням голови адміністрації О.М. Цуканова проведено робочу нараду за участю заступників голови адміністрації, апарату адміністрації, представників підприємств, організацій та установ району стосовно організації та підготовки святкування Дня Перемоги у Корабельному районі. За результатами наради дано конкретні доручення та встановлено термін їх виконання.

***

Адміністрацією Корабельного району проведено рейд по обстеженню прибудинкових територій на предмет утримання їх в задовільному санітарному стані по вул. Балтійській та прилеглих територій до авто гаражних кооперативів по вул. Знаменській у мікрорайоні Кульбакине.

width=
 

redcross

Використання емблеми Червоного Хреста

Останнім часом почастішали випадки незаконного використання емблеми Червоного Хреста, як в Україні, так і в нашому місті.

Згідно Закону України « Про символіку Червоного Хреста і Червоного Півмісяця в Україні » лише Міжнародний Комітет Червоного Хреста і Міжнародна Федерація Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця мають право використовувати емблему завжди і скрізь для цілей та видів своєї діяльності.

Емблема носить захисну і розпізнавальну функцію. Під час збройних конфліктів емблема Червоного Хреста використовується медичною службою Збройних сил України для позначення медичного персоналу, медичних формувань і санітарно - транспортних засобів на суші, на морі і в повітрі. У цьому випадку емблема повинна мати якомога більші розміри, щоб її можна було бачити на великі відстані.

У мирний час як розпізнавальний знак емблема Червоного Хреста може використовуватися для позначення:

- Транспортних засобів для перевезення поранених і хворих,

- На спеціально відведених місцях,

- У населених пунктах, на дорогах, на підприємствах та в інших місцях для надання медичної допомоги,

- В зонах дислокації біженців під час збройних конфліктів і стихійного лиха.

Для використання емблеми в перерахованих вище випадках необхідно мати дозвіл Червоного Хреста, а також дотримуватися умови безкоштовного надання послуг.

Згідно ст.445 КК України, за незаконне використання символіки Червоного Хреста - штраф до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до 6 місяців.

Корабельна районна організація Товариства Червоного Хреста України проводить навчання (безкоштовно) навичкам надання первинної допомоги.

При проходженні атестації видається СЕРТИФІКАТ.

Довідки за телефоном: 462317, 0631608448

 

УВАГА! ЗАЯВИ ЩОДО НЕВКЛЮЧЕННЯ АБО НЕТОЧНОСТЕЙ У СПИСКАХ ВИБОРЦІВ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО 19 ТРАВНЯ 2014 РОКУ ВКЛЮЧНО

З 26 КВІТНЯ 2014 РОКУ ВІДДІЛ ПРАЦЮЄ ЩОДЕННО БЕЗ ВИХІДНИХ!

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради запрошує мешканців Корабельного району звірити свої персональні дані в Державному реєстрі виборців

DRV25Шановні жителі Корабельного району м. Миколаєва!

У зв'язку із призначенням дострокових виборів Президента України та Миколаївського мыського голови 25 травня 2014 року і з метою організації детальної звірки персональних даних Державного реєстру виборців запрошуємо всіх жителів Корабельного району м. Миколаєва відвідати відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради.

Відділ знаходиться за адресою:

м. Миколаїв, проспект Жовтневий 314, каб. 309, 310

телефони для довідок (0512) 25-90-03, 25-92-16, +380675156242.

Інформація щодо персональних даних, а також про наявність (відсутність) виборців в базі даних у телефонному режимі не надається.

Приходити потрібно з паспортом! 

УВАГА! з 26 квітня режим роботи:

Понеділок – п'ятниця з 8:30 до 17:00. (обідня перерва з 12:30 до 13:00), у вихідні та святкові дні з 9.00 до 17.00

Крім того, перевірити чи включені Ви до Державного реєстру виборців можна й через Інтернет.

На сайті Державного реєстру виборців, в особистому кабінеті виборця Ви зможете перевірити інформацію про своє включення (невключення) до Державного реєстру виборців.

drv2013

 

Зустріч з романсом

23 квітня у приміщенні відділення соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулася святкова програма присвячена романсу - «О дивном романсе замолвим мы слово…» Святково прибраний актовий зал, учасники заходу у святковому вбранні за столом із самоваром, запаленими свічками зустрічали своїх гостей, підопічних відділення.

Присутні ознайомились із історією виникнення романсу, згадали поетів, які написали найбільш відомі та улюблені романси, які дійшли до наших часів. Виконавцями романсів були: Галина Арутюнова - «Мой костер»; Інна Суслонова та Людмила Артеменко – «У церкви стояла карета»; Валентина Рожкіна – «Темно вишневая шаль»; Лариса Іванченко та Галина Арутюнова – «Ночь светла»; Іван Каламурза - «Дорогой длинною»; викладач школи мистецтв №2 Іван Темеров - «Очи черные»; хор «Журавушка» - «Мохнатый шмель» та інші. Ведучими програми були Тетяна Сокол та Людмила Шевчук, музикальний супровід програми Світлани Тимонової. Як бачимо, захід було проведено підопічними відділення, тож запрошуємо всіх бажаючих стати одними із них.

По закінченню зустрічі присутні на заході пригощалися чашкою ароматного трав’яного чаю та ділилися враженнями, слухали українські романси у виконанні Ганни Шаховал.

Відділення Корабельного району міського територіального центру дякує всім учасникам заходу та запрошує до співпраці.

Заступник директора міського територіального центру Громов Г.М.

vecher_romansov_v_TC 

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3292
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1125014

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"