Оголошення
дислокация
Map
Головна

Состояние дорог в Корабельном под контролем

Для каждого жителя Корабельного района и в целом Николаева автомобильные дороги и их состояние являются всегда проблемной темой для обсуждения и разговоров.

Каждому приходится добираться к месту работы, учебы, к рынкам и магазинам, больницам и другим учреждениям, без которых не обойтись в современной жизни.

Качество и состояние дорог безусловно связано с безопасностью передвижения транспорта и пассажиров, комфортом и временем потраченным на проезд.

Руководство области, городские власти и администрация Корабельного района, несмотря на сложное финансовое положение с пониманием относятся к данной проблеме. К Великому празднику Светлого Воскресения Христова, благодаря человеческому пониманию ситуации руководителем ООО "Николаевавтодор", в районе проводится текущий ямочный ремонт магистральных проспектов Октябрьский и Корабелов.

На сегодняшний день осталось три проблемных участка, где для выполнения ремонта необходимо технологически менять структуру подготовки основы, подсыпки грунта и технологию приготовления асфальтобетона. Это поворот с улицы Самойловича на проспект Октябрьский, поворот с Октябрьского на проспект Корабелов, и с Корабелов на улицу Айвазовского. На этих участках в связи с движением тяжелого грузового транспорта технологическое покрытие не выдерживает нагрузок и происходит сдвиг пластов асфальтобетона.

Технология работ на этих участках в ближайшее время будет пересмотрена, и после соответствующего согласования, проблемные участки будут отремонтированы.

remont1 

remont2 

remont3 

 

Приведемо до ладу!

З давніх часів площа на розі проспекту Жовтневого та вулиці Торгової була центром економічного та суспільного життя Богоявленська. Тут стояв Свято-Духівський храм. На цій площі проводилися ярмарки, виставки, демонстрації.

А сьогодні, з метою підготовки району до святкування пасхальних свят адміністрацією Корабельного району здійснюються роботи з благоустрою площі на перехресті пр. Жовтневого та вул Торгової в районі церкви «Святого Духа».

Працівниками підприємства ТОВ «Миколаївавтодор» виконуються роботи з поточного ремонту площі, а саме: відновлено бордюри по периметру, виконується ямковий ремонт дорожнього покриття. Силами ТОВ «Миколаївзеленгосп» виконано омолодження дерев та завезено ґрунт для облаштування газонів.

До ремонту

torgov_do 

torgov_do2 

Станом на 16 квітня 2014 року

torgov_16_04_14-1 

torgov_16_04_14-2 

 

pensionУправління Пенсійного фонду України в Корабельному районі повідомляє

З 1 квітня запроваджено 0,5-відсотковий збір на обов’язкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі іноземної валюти.

Законом України від 27.03.2014 № 1166 «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» внесено зміни до Закону України «Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування», якими встановлено, що юридичні та фізичні особи, які здійснюють операції з купівлі іноземної валюти в безготівковій та/або готівковій формі, сплачують збір на обов’язкове державне пенсійне страхування у розмірі 0,5 відсотка від суми операції з купівлі іноземної валюти в безготівковій та/або готівковій формі.

Читати далі...

 

ОК РУСАЛ оголосила новий грантовий конкурс в рамках програми «Територія РУСАЛу»

15 квітня стартував конкурс для бюджетних, освітніх та соціальних установ, некомерційних організацій та організацій малого та середнього бізнесу в рамках соціальної програми «Територія РУСАЛу».

У 2014 році програма буде реалізована в 10 регіонах присутності Компанії РУСАЛ в Росії і в Україні.

По словам генерального директора МГЗ Дмитра Мирного, - проекти, що одержують гранти в рамках програми «Територія РУСАЛу», мають бути спрямовані на розвиток соціальної інфраструктури - реконструкцію, ремонт і оснащення об'єктів у сфері освіти, фізкультури і спорту. Також компанія готова підтримати проекти, метою яких буде підтримка і розвиток громадських і молодіжних ініціатив в професійній самореалізації, проведення добровольчих акцій, екологічних заходів, розвиток науково-технічної творчості.

У 2013 році в Миколаївському регіоні на конкурс була подана 101 заявка. З них 14 проектів успішно пройшли експертну комісію і були профінансовані компанією РУСАЛ. Сукупний внесок соціальних інвестицій компанії в реалізацію проектів склав в регіоні 1,2 млн. грн.

- За час реалізації проектів було проведено 28 дитячих свят, 18 театралізованих вистав з навчання дітей основам безпечної життєдіяльності, 26 навчальних тренінгів та лекцій, 31 спортивний захід. В рамках проектів створені навчальні відеофільми та книги на краєзнавчу тематику, - розповідає головний адміністратор програм ЦСП Анастасія Євдокимова. - Для дітей та молоді в регіоні створені і працюють 16 гуртків та секцій. Завдяки фінансуванню компанією РУСАЛ інфраструктурних проектів, в Миколаєві з'явився мотузковий парк пригод «Драйв», в Корабельному районі побудоване спортивне містечко, найближчим часом завершаться будівельні роботи зі створення планетарію в дитячому містечку «Казка». Загальне охоплення учасників проектів склало в регіоні понад 20 тис. чоловік.

- При відборі проектів компанія РУСАЛ цього року планує враховувати думку городян, - каже директор представництва ЦСП компанії РУСАЛ в Україні Олена Ожема. - Також ми хочемо, щоб підтримані нами проекти приносили користь жителям якомога довше, тому навіть після закінчення фінансування будемо продовжувати співпрацю з усіма переможцями.

Цього року географія програми "Територія РУСАЛу - 2014» включає м. Миколаїв і Жовтневий район Миколаївської області. На реалізацію соціальних проектів передбачається сума гранту до 25 тис. грн., інфраструктурних - до 500 тис. грн.

Адміністрування та організаційний супровід програми здійснює Центр соціальних програм РУСАЛу. Заявки на участь приймаються до 30 травня 2014 року. Отримати аплікаційну форму, а також додаткову інформацію про конкурс можна на сайті ЦСП компанії РУСАЛ в Україні csp-nikolaev.com.ua або за адресою: 54052, м. Миколаїв, пр. Жовтневий, 325/1, тел.: (0512) 63-66-96.

 

rusalСуботнім ранком - на шламосховище

Активісти молодіжної ради проммайданчика МГЗ разом із інженерно-технічними працівниками дирекції з виробництва провели суботник на території, прилеглій до шламосховища № 1 .

докладно

 

Благочинні справи

Прекрасна традиція — збиратися гуртом та наводити лад у школі — і вона успішно відроджується. День видався гарним. Весняний вітер і тепло сприяли загальному настрою учасників суботника. Всі учні, вчителі та обслуговуючий персонал ЗОШ № 49 в рамках суботника, 11.04.2014 р., очистили від сміття узбіччя доріг, упорядкували територію шкільного подвір’я, висадили квіти та кущі.

subbotnik-school49-1subbotnik-school49-2

subbotnik-school49-3subbotnik-school49-4

 

infoЕКСПРЕС - ІНФОРМАЦІЯ

11.04.2014

Під головуванням голови адміністрації Корабельного району Олександра Цуканова відбулась робоча нарада щодо стану матеріально – технічного забезпечення виборчих дільниць та підготовку позачергових виборів Президента України та Миколаївського міського голови 25.05.2014за участю заступників голови, апарату адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та керівників установ і організацій району, у приміщеннях яких передбачається розташування виборчих дільниць.

За результатами наради дано конкретні доручення та встановлено строки їх виконання.

 

pensionУправління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва інформує

Про стан контрольно-перевірочної роботи "Відділу надходження, прогнозування платежів, обліку застрахованих осіб та контрольно – перевірочній роботи" за І квартал 2014 року

За І квартал 2014 року проведено 46 документальних позапланових перевірок, (1 - юридичній особі, 9 – фізичних осібам з найманими працівниками та 36 фізичних осіб без найманих працівників).

Докладно

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3292
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1124974

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"